www.warhouse.pl

Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Richat
Posty: 701
Rejestracja: 20.10.2010, 03:17

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Richat » 22.11.2016, 01:16

ANIMALS'12 pisze:Trapią mnie od dawna trzy rzeczy: 1. Jaki jest link do słynnego forum kumatych kibiców? Może ktoś poratuje? :) 2. Co za budynek znajduje się za trybuną Czarnych Jasło? 3. Które stadiony w Polsce położone są tuż obok stacji kolejowych, gdzie zatrzymują się pociągi InterCity?
Łódź Kaliska - ŁKS Łódź
Łódź Niciarniana - Widzew Łódź (tutaj nie wiem czy zatrzymują się InterCity)
Chorzów Batory - Ruch Chorzów (wprawdzie nie jest to tuż przy dworcu, ale jakieś max 500 metrów)

W innym temacie ktoś napisał, że trapi go czy Szulc juz szyje białych Awanturników ;) dobry rozkmin z tym coś a'la Władcy Północy z żółto niebieskich na biało zielonych czy później też motyw Visitorsów.



Aboubakar
Posty: 152
Rejestracja: 30.03.2014, 00:41

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Aboubakar » 22.11.2016, 02:49

Szczecin Pogodno-Pogoń Szczecin

tuwimianin.
Posty: 617
Rejestracja: 02.05.2013, 21:01

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: tuwimianin. » 22.11.2016, 14:02

Co prawda stadionów dębickich drużyn nie widać z dworca, ale na oba stadiony jest niedaleko.
IGLOOPOL DĘBICA

Wózek
Posty: 45
Rejestracja: 08.10.2016, 09:58

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Wózek » 22.11.2016, 21:53

Jeżeli chodzi o Dolny Śląsk to w Jeleniej Górze od dworca to przysłowiowy rzut beretem. Nawet z młyna miejscowych widac peron dworca z którego wysiadaja kibice przyjezdni. Tak samo na Piast Nowa Ruda (ale ten w mieście obiekt nie na Słupcu). Z dworca tylko zejść po schodach przez park i juz sie jest.

W sumie w Legnicy nie ma az tak daleko na stadion Miedzi jak również w Strzegomiu na AKS.

pijany powietrzem
Posty: 544
Rejestracja: 02.03.2010, 23:58

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: pijany powietrzem » 22.11.2016, 22:51

Ma ktoś zdjęcie flagi Arki "Terrorist Arkaida" czy jakoś tak?

redemptorysta bosy
Posty: 69
Rejestracja: 22.08.2016, 21:25

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: redemptorysta bosy » 22.11.2016, 23:09

Kto w historii "odwrócił" zdobyte flagi?

Reda
Posty: 52
Rejestracja: 07.05.2010, 09:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Reda » 23.11.2016, 09:58

pijany powietrzem pisze:Ma ktoś zdjęcie flagi Arki "Terrorist Arkaida" czy jakoś tak?
http://g9.arkowcy.pl/gal_00025/1080x0/2bedtc.jpg

Ultra1312Style
Posty: 166
Rejestracja: 08.04.2014, 12:32

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Ultra1312Style » 23.11.2016, 10:40

Felieton na temat sensu, a może raczej bezsensu zamazywania twarzy kibiców.
Jestem ciekaw, jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
[link]
Obrazek
www.sektorkiboli.pl - Strona z Kibicowską Publicystyką

użytkownik forum
Posty: 44
Rejestracja: 29.09.2016, 22:47

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: użytkownik forum » 23.11.2016, 11:36

Ultra1312Style pisze:Felieton na temat sensu, a może raczej bezsensu zamazywania twarzy kibiców.
Jestem ciekaw, jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
[link]
Felieton zupelnie z pizdy za przeproszeniem.Na Twoim miejscu nie przyznawalbym sie do bycia fotografem, co wiecej zalecilbym ci szukanie pracy na komendzie, skoro wielbisz sie robieniem twarzówek i nie masz problemu z ich publikowaniem.


Piszac te cale wypociny nie zadales sobie i czytelnikom jednego waznego pytania : Czy osoby uwiecznione na zdjeciach chca aby ich twarze widnialy w necie ?


O ile zdjecie faktycznie jest specyficzne to wlasciwie nie widze w tym problemu, ale jesli zdjecie jest typowo normalne, jak to ktore zamiesciles w tym felietoniku to czemu ma sluzyc publikowanie twarzy?
Nie bez powodu od X lat kibice z calego swiata maskuja personalia w tak wrazliwym punkcie jakim sa fotografie.
Moze jakis mlody kibic zamiast spedzic wieczor na nauce u kolegi z drugiego konca miasta woli zaszyc sie na jakis klimatyczny meczyk i przez twoje nieodpowiedzialne zdjecia bedzie mial problemy w domu?

Moze zamiast pisac ten marny felieton wypadaloby zadac pytanie ktore jest jego glownym watkiem, ludziom ktorzy publikuja od lat zamazane twarze na swoich portalach? Bycmoze otrzymalbys odpowiedz bez wystawiania sie na posmiewisko.

To ze swiat idzie we frajerskim kierunku, to ze jest inwigilacja nie oznacza ze kibice maja schodzic na szmaty i ulegac tej nazwijmy to modzie i publikowaina swoich wizerunkow tlumaczac to sobie tym ze ' i tak jestesmy nagrani na monitoringu' ; 'i tak juz jakis pies nam zrobil focie'.

Skoro od zawsze panuje styl incognito tzn ze tak jest lepiej.Tak ma byc.

Ultra1312Style
Posty: 166
Rejestracja: 08.04.2014, 12:32

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Ultra1312Style » 23.11.2016, 13:34

Felieton z czego? :) Marny? na jakiej podstawie stwierdzasz jego marność? Pośmiewisko? dla mnie to wstęp do rozmowy, mam nadzieję konstruktywnej, a felieton to pewna forma prowokacji, tak aby zmusić ludzi do mówienia, bo niestety ale większość z nich ma zamknięte usta na wyrażanie własnego zdania, a wszystko to za sprwą "oficjalnych orzeczeń".

Kto powiedział, że wielbię robienie twarzówek, nie wiem w którym miejscu to wyczytałeś, ale chyba mówimy o dwóch zupełnie różnych tekstach.

Muszę Ciebie zmartwić, ale nie wszyscy maskują twarze na całym świecie... radzę dobrze poszukać i wtedy prawda wyjdzie na jaw.
użytkownik forum pisze:Skoro od zawsze panuje styl incognito tzn ze tak jest lepiej.Tak ma byc.
Skoro od zawsze jako środowisko kibiców jesteśmy pomiatani przez media, a policja nabija sobie nami statystyki to według Twojego toku myślenia "tak ma być"?
Obrazek
www.sektorkiboli.pl - Strona z Kibicowską Publicystyką

użytkownik forum
Posty: 44
Rejestracja: 29.09.2016, 22:47

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: użytkownik forum » 23.11.2016, 13:50

A c*** mnie interesuja media i psiarnia? Media zawsze pierdola swoja , chocby byl dowod na to ze pies nacpany sam zaczal katowac kibica to i tak beda mowic ze zrobil to w obronie wlasnej a kibicowi dopierdola wyrok za naruszenie nietylaknosci. W jakim swiecie ty zyjesz..

Co w ogole ma wspolnego z****** podejscie mediow do twarzowek? Chyba to ze ulatwiasz prace w ich frajerskich reportazach i wystawiasz dobrych ludzi na przypal.

W ogole to od kiedy na stadiony chodzi sie po to zeby byc na zdjeciu, w dodatku w internecie?

Ultra1312Style
Posty: 166
Rejestracja: 08.04.2014, 12:32

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Ultra1312Style » 23.11.2016, 14:20

użytkownik forum pisze: W ogole to od kiedy na stadiony chodzi sie po to zeby byc na zdjeciu, w dodatku w internecie?

Ja swoje, a Ty swoje... i to jeszcze nie na temat... czy ja gdzieś napisałem, że na mecz się chodzi, żeby mieć zdjęcie? Jak nauczysz się czytać ze zrozumieniem i lekko ochłoniesz to zabierz stanowisko, bo teraz szkoda zaśmiecać to forum dziwnymi pytaniami.
Obrazek
www.sektorkiboli.pl - Strona z Kibicowską Publicystyką

Hiacynt
Posty: 81
Rejestracja: 20.04.2016, 09:03

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Hiacynt » 23.11.2016, 16:01

nikodem pisze:Ze względu na zamkniety temat pisze tutaj,wie ktoś czy Zagłebie będzie dziś w Tychach?
Tak, będzie.

użytkownik forum
Posty: 44
Rejestracja: 29.09.2016, 22:47

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: użytkownik forum » 23.11.2016, 18:10

Ultra1312Style pisze:
użytkownik forum pisze: W ogole to od kiedy na stadiony chodzi sie po to zeby byc na zdjeciu, w dodatku w internecie?

Ja swoje, a Ty swoje... i to jeszcze nie na temat... czy ja gdzieś napisałem, że na mecz się chodzi, żeby mieć zdjęcie? Jak nauczysz się czytać ze zrozumieniem i lekko ochłoniesz to zabierz stanowisko, bo teraz szkoda zaśmiecać to forum dziwnymi pytaniami.
O czym ty mowisz? Caly twoj felieton jest napisany koszmarnie stronniczo, sprawiasz wrazenie zaplakanego chlopca ktory ubolewa nad tym ze twarzówki nie sa powszeche.

Wczesniej wspomniales ze zalezalo Ci na dyskusji, no to masz...i uciekasz zaslaniajac sie jakims ochlonieciem i dziwnymi pytaniami. To jakiej dyskusji oczekujesz?

Nie odpisuj najlepiej.pozdrawiam

Ultra1312Style
Posty: 166
Rejestracja: 08.04.2014, 12:32

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Ultra1312Style » 23.11.2016, 19:37

Masz prawo do takiego zdania, chociaż do zapłakanego chłopca mi daleko...

Zależy mi na dyskusji, a na chwilę obecną mam tylko dwuosobowy dialog, dlatego daj może się wypowiedzieć innym, co?

Ja nigdzie nie uciekam, spokojnie... i na Twoje nieszczęście byłem, jestem i będę ;)
Obrazek
www.sektorkiboli.pl - Strona z Kibicowską Publicystyką

mariuszek321
Posty: 103
Rejestracja: 14.07.2016, 20:42

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: mariuszek321 » 23.11.2016, 21:39

Jak zawierane są kosy ?
Ekipa X dzwoni do Y i pyta się czy chcą zgode czy jak ?

P141171215B
Posty: 286
Rejestracja: 09.11.2014, 14:10

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: P141171215B » 23.11.2016, 21:43

mariuszek321 pisze:Jak zawierane są kosy ?
Ekipa X dzwoni do Y i pyta się czy chcą zgode czy jak ?
Właśnie tak, jak piszesz. Wcześniej, już historycznie, jak nie było komórek, umawiali się na telefon w budkach telefonicznych, a bardziej majętne bandy wysyłały faks. Wcześniej listy pocztą, dlatego zgód było mniej i proces trwał dłużej
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów.

RUDYZWĄSEM
Posty: 345
Rejestracja: 16.06.2016, 23:29
Lokalizacja: Ciemnogród

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: RUDYZWĄSEM » 23.11.2016, 22:05

old[Z] pisze:
P141171215B pisze:
mariuszek321 pisze:Jak zawierane są kosy ?
Ekipa X dzwoni do Y i pyta się czy chcą zgode czy jak ?
Właśnie tak, jak piszesz. Wcześniej, już historycznie, jak nie było komórek, umawiali się na telefon w budkach telefonicznych, a bardziej majętne bandy wysyłały faks. Wcześniej listy pocztą, dlatego zgód było mniej i proces trwał dłużej
Dobrze prawisz mądry człowieku,ale muszę Cie poprawić.Najpierw były telegrafy,służące do zrywania i zawierania zgód.
Jeżeli chodzi o kosy,ale już takie ostrzejsze,to wykorzystywane były gołębie pocztowe.
Ja jeszcze w ramach uzupełnienia nieśmiało dodam,że bywało też tak,że wysyłało się chłopa z zapieczętowanym pismem.Jeśli jeszcze nie zdążył go wyjąć,a tubylcy wzięli go za "swojaka" ,to kończyło się na balecie,a chłop zostawał już na miejscu.
No i tu wchodzimy na temat tzw. przerzutów,ale z tym pojęciem proszę się kierować do działu "Aktualny słownik pojęć kibicowskich...".

tak tylko pytam
Posty: 117
Rejestracja: 03.04.2015, 17:46

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: tak tylko pytam » 24.11.2016, 10:26

Dajcie spokój z tym Ultra1312Style i jego po żal się Boże felietonami.Gość jest niedorozwinięty.

SeniorSiarra
Posty: 61
Rejestracja: 22.06.2016, 18:47

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: SeniorSiarra » 24.11.2016, 15:49

old[Z] pisze:
P141171215B pisze:
mariuszek321 pisze:Jak zawierane są kosy ?
Ekipa X dzwoni do Y i pyta się czy chcą zgode czy jak ?
Właśnie tak, jak piszesz. Wcześniej, już historycznie, jak nie było komórek, umawiali się na telefon w budkach telefonicznych, a bardziej majętne bandy wysyłały faks. Wcześniej listy pocztą, dlatego zgód było mniej i proces trwał dłużej
Dobrze prawisz mądry człowieku,ale muszę Cie poprawić.Najpierw były telegrafy,służące do zrywania i zawierania zgód.
Jeżeli chodzi o kosy,ale już takie ostrzejsze,to wykorzystywane były gołębie pocztowe.
Od siebie jeszcze dodam bardzo zabawną sytuację, w której ekipa X wysłała gołębia z propozycją zgody, a ów gołąb narobił na decyzyjnych ekipy Y i tak powstała kosa między nimi.

użytkownik forum
Posty: 44
Rejestracja: 29.09.2016, 22:47

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: użytkownik forum » 24.11.2016, 16:49

halabardy_pilniczki pisze:
Ultra1312Style pisze:Felieton na temat sensu, a może raczej bezsensu zamazywania twarzy kibiców.
Jestem ciekaw, jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
[link]
To, czy latają twarzówki na fotogaleriach jest mi zupełnie obojętne, ani dla służb, ani dla osób zainteresowanych klimatem kibicowskim nie mają już żadnego znaczenia - kto potrzebuje i kto chce - w tym kosy i odpowiednie służby, mają wszystko co potrzeba wcześniej, niż zdążysz odświeżyć fejsa.

Wykorzystuje się to choćby do rozkminienia składu, który ostatecznie dojechał na stadion i podejmuje decyzje na temat dalszych działań wobec wrogiej ekipy tego dnia. Oczywiście, to tylko jedna z opcji, ale w wielu miejscach całkiem istotna.

Nie wiem jaki ma sens zasłanianie twarzy przy takim postępie technologicznym i tym, że za 5-10 minut wszystkie ujęcia możesz mieć w bardzo wysokiej jakości na drugim końcu kraju a wróg przystępuje wtedy do obcinki.
Naprawdę gość o nicku "użytkownik forum" nie zna takich akcji i nie wie co się dzieje na płycie boiska? Regiony i miasta derbowe, specyfika województwa, po trupach do celu, zero litości - nie kojarzysz?

Ci, którzy planują cokolwiek przy i na stadionie w sposób zorganizowany i zaplanowany, na szczęście notują coraz mniej wpadek, a większość psiarni bezradnie rozkłada ręce - kilka lat wprawienia się kiboli w światło nowej ustawy o imprezach masowych robi swoje.
Los tych, którzy idą na przypał i na spontan rozstrzyga się albo na gorąco, albo na podstawie dużo lepszych fotek i filmów niż skompresowane materiały śmigające w necie.

To nie rok 2006, tylko 2016 - ogromna różnica. Kamerki w HD masz na każdym większym skrzyżowaniu i kręcą Cię 24/h, ma je większość prewencji, nie wspominając o jakości fotek robionych lustrzanką bezstratnie w .RAW, jeśli wiesz o czym mowa.
No, chyba, że ktoś wstydzi się przed kolegami, szefem w robocie, czy rodziną, że idzie na stadion. Kolejny raz powtarzam, że ci co potrzebują i tak mają w c*** lepsze wersje tego, o co ktoś tu się tak oburzył.
Teraz nawet komórka kręci lepszej jakości filmy, niż aparat cyfrowy trzaskał foty dosłownie kilka lat temu. Ogarniasz?
Fajnie sie rozpisales, szkoda ze ani slowem nie odniosles sie do mojego postu...

Pisalem ze PUBLIKOWANIE W NECIE to frajerska zagrywka.

Teraz rozumiesz?

A to ze foty ekip z sektorow gosci sa robione na bierzaco (dawniej na Wisle byl jeden wyjadacz z....lornetka : ) kiedy jeszcze nei bylo tak dobrego sprzetu jak dzis) to zadna nowosc, byla jest i bedzie stosowana.

Napisze jeszcze raz abys zrozumial : publikowanie w necie twarzowek to c****** sprawa, ja bym nie chcial byc na zadnym zdjeciu bez mojej zgody, jak wiele innych osob.
Z reszta gdyby chcieli to sami by je sobie robili przy okazji kazdego meczu..

Ultra1312Style
Posty: 166
Rejestracja: 08.04.2014, 12:32

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Ultra1312Style » 25.11.2016, 00:23

tak tylko pytam pisze:Dajcie spokój z tym Ultra1312Style i jego po żal się Boże felietonami.Gość jest niedorozwinięty.
Napisz lepszy Einsteinie... podejmiesz wyzwanie, czy tylko jesteś dobry w krytykowaniu innych?
Obrazek
www.sektorkiboli.pl - Strona z Kibicowską Publicystyką

hasztag
Posty: 24
Rejestracja: 17.10.2016, 15:17

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: hasztag » 25.11.2016, 15:00

Barwy Lechii są nadal akceptowane na Reymonta? Jeżeli tak to pojawiają się osoby w nich?

ban82
Posty: 949
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: ban82 » 25.11.2016, 16:33

żadnego oświadczenia nie było więc pewnie tak ;)

bez-napinki
Posty: 1578
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: bez-napinki » 25.11.2016, 23:27

Z młyna nie było żadnych bluzg na Lechię, więc przestań pierdolić.

_Henderson_
Posty: 297
Rejestracja: 19.12.2011, 14:24

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: _Henderson_ » 27.11.2016, 20:27

Co do Ślaska- nie jest przypadkiem tak, ze niektore z dzielnic slaskich miast (przychodza mi do glowy Szopienice- Schoppnitz?, Nikiszow, Lagiewniki? ale to moze inspirowalem sie Lagiewnikami Slaskimi- miasteczkiem) byly kiedys osobnymi miastami, miasteczkami, i dlatego mieszkancy tych dzielnic czesto kibicuja komu innemu, niz klubowi ze "swojego" miasta? Czy dobrze kojarze? Czy odrebnosc do tej pory, oprocz kibicowskich animozji, jest odczuwalna? I sa jeszcze jakies inne przypadki, niz te dzielnice, o ktorych wspomnialem? Zawsze mnie ten temat interesowal :] Dzieki z gory

Garrivald
Posty: 13
Rejestracja: 13.07.2016, 00:13

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Garrivald » 27.11.2016, 21:43

Mógłby wymienić ktoś SAMODZIELNE ekipy z woj. łódzkiego oprocz ŁKSu, Widzewa i Bełchatowa?

internet
Posty: 481
Rejestracja: 02.01.2012, 10:30

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: internet » 27.11.2016, 22:15

Garrivald pisze:Mógłby wymienić ktoś SAMODZIELNE ekipy z woj. łódzkiego oprocz ŁKSu, Widzewa i Bełchatowa?
RKS Radomsko, nie tak dawno próbowała Warta Sieradz, ale Widzew zakonczyl brutalnie temat. Ostatnio coś Górnik Łęczyca probuje odciac sie od Widzewa zobaczymy na jak długo im charakteru wystarczy.

niezbanowany
Posty: 77
Rejestracja: 20.11.2016, 11:06

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: niezbanowany » 28.11.2016, 21:13

Legia miała kiedyś jakies przyjacielskie stosunki z kimś ze Śląska? (nie z woj, śląskiego)

LegiaOK
Posty: 8
Rejestracja: 08.03.2010, 19:04

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: LegiaOK » 28.11.2016, 21:19

Tak. W latach 70-tych była przez krótki czas zgoda z Ruchem. Zakończona zadymą w listopadzie 1978.

_Henderson_
Posty: 297
Rejestracja: 19.12.2011, 14:24

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: _Henderson_ » 28.11.2016, 23:17

Wymieni ktos osiedlowe i fanclubowe flagii Polonii Warszawa? Najlepioej z zaznaczniem tych, ktore juz nie sa wieszane...Dzieki

megidox
Posty: 39
Rejestracja: 08.12.2012, 10:05

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: megidox » 29.11.2016, 00:33

Internet możesz coś więcej rzucić jak sobie Warta radziła ?

Luk'71
Posty: 361
Rejestracja: 29.11.2016, 01:54

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Luk'71 » 29.11.2016, 02:09

A odnośnie tekstu, to leci tak:
W mieście gdzie najlepsze piwo jest, gra GKS .
Przez lata nie zaginął, wieki będzie trwał. I w piłkę grał.
Wszyscy razem dopingują Cię, fanatycznie.
To tyska banda na trybunach tutaj jest, po życia kres.
PiS...? PO...? jedno zło
Moje posty, to moje opinie. Nie reprezentuje stanowiska ekipy mojego klubu.

Kwas90
Posty: 27
Rejestracja: 01.08.2011, 00:41

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Kwas90 » 29.11.2016, 02:23

halabardy_pilniczki pisze:Niezłą korbę nakręcała tym Zawisza po awansie do Ekstraklasy, cisnąc "W mieście gdzie przepływa rzeka Brda".
Nakręcał jak już. Żeby nie rozmywać na przykład z meczu z Legią https://www.youtube.com/watch?v=jemWmHJTUGw

Adik
Posty: 312
Rejestracja: 30.10.2009, 15:59
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Adik » 29.11.2016, 12:01

Zajebisty Debiut. BAN z miejsca :D
Obrazek
KAWAŁ C.H.U.J.A

P141171215B
Posty: 286
Rejestracja: 09.11.2014, 14:10

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: P141171215B » 29.11.2016, 16:22

Kropiel- niechcący swoim drugim postem odpowiedziałeś na pierwszy
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów.

Vin Diesel
Posty: 246
Rejestracja: 12.09.2012, 14:18

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Vin Diesel » 29.11.2016, 20:11

powinniscie wprowadzic opcje "omiń posty osób zarejestrowanych po roku 2015", wtedy oni mogliby sobie napierdalać, wy zarabiać a normalny czlowiek nie musialby przekopywać praktycznie każdego tematu zeby cos mądrego przeczytać, mysle że kazdy bylby zadowolony z takiego rozwiązania

Papetung
Posty: 3
Rejestracja: 30.11.2016, 12:13

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Papetung » 30.11.2016, 12:20

Na chwilę obecną liderem pierwszej ligi jest Chojniczanka i jest szansa, że awansują do ekstraklasy. Stąd moje pytanko. Były w przeszłości przypadki, że w ekstraklasie grał jednocześnie klub i jego FC? Czy to będzie pierwszy takie przypadek?

Emsouze
Posty: 131
Rejestracja: 20.01.2010, 13:21

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Emsouze » 30.11.2016, 12:53

Czy ktoś tutaj mieszka obecnie w Pradze, ewentualnie dobrze zna miasto? Mam kilka komunikacyjnych pytań. Proszę o wiadomość na priv.

oitak
Posty: 782
Rejestracja: 14.01.2010, 22:49

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: oitak » 30.11.2016, 17:17

flaga Wiernosc na Wisle , dalej jest wieszana ?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Jabollo i 427 gości