www.warhouse.pl

Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Kappa
Posty: 331
Rejestracja: 06.01.2012, 19:33

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Kappa » 09.03.2016, 09:46

W Cracovii też były osoby nieczyste rasowo które były bardzo mocne, ale to było przed czasami wirtualnego kibolstwa więc i w temacie ciszej.
Hitler, Stalin, Che Guevara jeden c*** a wiele twarzy.



Doktor
Posty: 254
Rejestracja: 28.12.2014, 16:55

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Doktor » 09.03.2016, 10:04

Nisc chyba troche za dlugo za miedza siedziales,Marsylia?przesiakles tym klimatem co widac na odleglosc i jeszcze jakies durne kazania prawisz o tolerancji i pochodzeniu.to ze tam w h** tego scierwa to nie znaczy ze my mamy u siebie to wprowadzac.chcesz to pij wodke i sie wafluj z czarnymi.a Ty gosciu z Wisłoki to juz calkiem odleciales.hehe.hiphop dla Ciebie to hanba bo go czarne murzyny stworzyly 40 lat temu.co to ma wspolnego z dzisiejszymi czasami i polskim hiphopem?i te z****** tlumaczenia ze Twoj czarny kolega prezyl sie na zdjeciach na pierwszym planie.hiphop Ci przeszkadza bialy,a pol ciapak jest ok?bo lata 15 lat i u zgod goscil?kolo h*** mi i pewnie reszczie lata ze go Twoje zgody toleruja.czyli jak jakis Bi nie pedal tylko bi bedzie latal to ok bo w polowie jest pedalem?chcecie to sobie z nim latajcie wasza sprawa ale nie bedziesz tu i Ty Twoj obronca zabranial Ludziom tego komentowac i swojego zdania wypowiadac.
mahomet to pedofil. AVE BMH

Doktor
Posty: 254
Rejestracja: 28.12.2014, 16:55

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Doktor » 09.03.2016, 10:10

Jeszcze odnosnie tego co Gotyk napisal o tym pluciu i fascynacji czarna muzyka.gosciu nie dociera do Twojego mózgu ze ktos moze nie nanawidzic tej czarno ciapatej zarazy sluchac POLSKIEGO hiphopu i miec wyjebane na jakis protoplastow czarnego rapu z przed 40 lat ze wschodniego wybrzeza?
mahomet to pedofil. AVE BMH

DeusHonorPatria
Posty: 6
Rejestracja: 03.01.2016, 12:10

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: DeusHonorPatria » 09.03.2016, 10:36

Zupełnie Zielony. pisze:To jest ostatni wpis mój wpis na ten temat.
Chłopak jeździ (ł) od 15 lat bez przerwy, sam ma wiecej wyjazdów (+ na zgody) niż pewno wszyscy krzykacze razem wzięci. Nie bez kozery pojawiły się transy na KSG, ROWie i Siarce. Od tylu lat nikomu to nie przeszkadzało tym bardziej że na wielu fotach był dobrze widoczny na czele ujecia i nikomu nawet by to do głowy nie przyszło. Też moglibyśmy przypomniec pewnej ekipie że miał szefa cygana w swojej ekipie ale po co?
Chodzi Ci o Igloopol? Pamiętam wpisy, Twoje jak i innych ludzi z KSW, mocno prześmiewcze i szydzące z lidera(?) Igloopolu, który był cyganem. Lata 80/90 prawda? Wpisy te widziałem na tym forum, jak i na forach dębickich drużyn. Pojawia się pytanie czy Wisłoka przyznaje się do pochodzenia, narodowości tego człowieka?

independentfanatic
Posty: 88
Rejestracja: 18.11.2015, 19:09
Lokalizacja: Wellington

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: independentfanatic » 09.03.2016, 13:52

Zupełnie Zielony. pisze:Od tylu lat nikomu to nie przeszkadzało
Nikomu to nie przeszkadzalo? No co ty, nawet na tym forum wielokrotnie bylo o tym/nim pisane, wystarczy w poszukiwarke wrzucic arab Wisłoka. Z tym ze temat tak szybko jak sie pojawil - tak szybko byla cisza, tym razem bedzie inaczej bo z ta wasza tolerancja i flaga dla brudasa to juz przesadziliscie jeszcze na poczatku probujac sciemniac ze przeciez w Polsce wiele chlopakow(Polakow) ma tylko taka ksywe achmed. :) c*** tam ze arab, zyd, murzyn lub pedal lewacki, wazne ze ma wiecej wyjazdow i niejednemu by wpierdolil. To podejscie to masakra. I osoby z takim podejsciem cos w swojej ekipie do powiedzenia maja, gratulacja.

Nic, teraz nadchodza dla was zlote czasy bo kwestia czasu az tych brudasow bedzie duzo w Polsce, oj bedzie z czego wybierac, niejeden dobry bokser z Syrii, Maroko, Algerii, Somalii itd., zawodnik mma prosto z Rojava czy Kobane . Zrobcie sie flage Algerii czy Kurdystanu i do tego haslo rosniemy w sile. Bez odbioru.

Emigrant64
Posty: 76
Rejestracja: 08.03.2016, 13:28

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Emigrant64 » 09.03.2016, 14:02

I generalnie to mi jest wstyd za Żaboli ze wywieszaja taki trans, bo to naaza zgoda ale co zrobic. Dobrze ze u nas jeszcze nie ma takiej sytuacji. Jak widac na tym forum co po niektorym sie w glowce poprzewracalo. Tlumacza sie 'dobrym arabem'. Niech sie nie tlumacza. Poprostu zaakceptowali takiego kogos i juz nic tego nie zmieni. Chocby mial 3000 wyjazdow i chcialbym uj wie ile awantur.
Bądź wierny temu, kto wierny Tobie


Celownik
Posty: 108
Rejestracja: 19.02.2010, 12:22

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Celownik » 09.03.2016, 17:30

Ta dyskusja pokazuje poziom wieku i stażu w kibicowskim świecie. Przez kilkanaście lat facet nie był anonimowy jeśli chodzi o KSW i nagle gimnazjalni kumacze zaskoczeni, że ktoś taki w ogóle jest. Nie wspominając, że podobnych przypadków było kilka na kibicowskiej mapie Polski.

AJAX AMSTERDAM
Posty: 172
Rejestracja: 15.01.2010, 11:36

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: AJAX AMSTERDAM » 09.03.2016, 17:40

Jezdze juz kupe czasu,za Ajaxem,ale nigdy sie nieprzekonam,do zadnego arabusa jako Polak,im za te same kurewskie spojrzenie nalezy sie w*******.Najwieksze scierwo,tego swiata.

wsk3
Posty: 18
Rejestracja: 16.10.2011, 11:47

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: wsk3 » 09.03.2016, 20:08

Celownik jak nikt się nie przypier**? O czym Ty mówisz? na tym forum są posty sprzed pięciu lat ale kibice KSW twardo zaprzeczali, że to arab. Teraz obrali tezę, że jest już tyle lat więc praktycznie jak swój... Swoją dobra Ci sami panowie nawet gdy zobaczyli białka w odpowiednim miejscu twierdzą że ich kolega nie jest konfidentem... Róbcie dalej koszulki "stop islamizacji Europy", rozpruwajcie się na psach, okradajcie piwnice, napadajcie na piłkarzy i brzydźcie się hip hopu - to jest to. Bez odbioru.

obiektywny1
Posty: 258
Rejestracja: 12.09.2009, 08:17

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: obiektywny1 » 10.03.2016, 10:42

zero szacunku dla Wisłoki . Jeśli ktoś toleruje takie rzeczy jest totalnym hipokrytą ! Jedziemy po lewakach i instytucjach typu ,,nigdy więcej: a to co sami wyprawiamy w naszym świecie kibicowskim jest wielką obłudą! wstyd mi. Polska dla polaków!

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kat. » 10.03.2016, 12:35

Przygotujcie się, że takich sytuacji będzie coraz więcej, bo dzieci kobiet, które wróciły z brzuchami z wielkiej emigracji dopiero dorastają. Żyjemy w takich czasach, że jakaś część mieszańców wychowa się w Polsce, zasymiluje, będzie uważała za Polaków, a niektóre dzieci emigrantów zapomną o Polsce i będą usilnie udawać Niemców / Szwedów / Angoli.

Obłuda w środowisku kibicowskim była, jest i będzie, ale też wielkim mitem jest, że jakaś znaczna część kiboli jest "ideowych".

14Bojo88
Posty: 49
Rejestracja: 22.05.2010, 18:41

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: 14Bojo88 » 10.03.2016, 13:24

Wszyscy kumaci już dawno o Tym wiedzieli, więc o co ten lament? Inna bajka to argumenty chłopaka z Wisłoki....

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Averno » 10.03.2016, 13:36

Andrew88 pisze:Na Resovii tez biega ciapak remi czy jak mu tam,latwo idzie znalesc na pejsbuku aktywny do dzisiaj haha
Na Resovii dwóch palestyńczyków się udzielało/udziela. Widać że c*** z zasadami, ważne że mma trenują...A najlepsze że Resovia, paraduje z transparentem "Aryjska Horda".
z tego co widzę, często zanikają zasady, kiedy w jednym mieście są derbowe ekipy, a szczególnie w miarę równorzędne, to któraś w końcu nie wytrzymuje i dobiera do siebie , byle kogo, kto potrafi się napierdalać.

Kumaci wiedzieli.....wiesz nie każdy musi znać np; ekipy z podkarpacia, z którymi kibicowsko nie ma w ogóle do czynienia.

pseudofan
Posty: 152
Rejestracja: 01.02.2010, 13:56

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: pseudofan » 10.03.2016, 15:23

Averno pisze: " z tego co widzę, często zanikają zasady, kiedy w jednym mieście są derbowe ekipy "
Niestety masz racje, priorytetem jest być numerem 1

Eustachy
Posty: 617
Rejestracja: 26.02.2007, 20:13
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Eustachy » 10.03.2016, 15:33

Nic takiego nie ma miejsca.

S.J.
Posty: 1052
Rejestracja: 26.02.2007, 18:01

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: S.J. » 10.03.2016, 15:40

Ten co dostał w******* od Rakowa to kibic jakiegoś klubu ?Bo Ci szli śpiewali a ten podobno "brzydko "się wyraził na temat Rakowa :)

[link]

Emigrant64
Posty: 76
Rejestracja: 08.03.2016, 13:28

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Emigrant64 » 10.03.2016, 16:30

Kiedys chyba na derbach Stal miala trafny transparent do Resoviakow 'Co to za arryjska horda gdzie biega ciapata morda?'
Bądź wierny temu, kto wierny Tobie

DeusHonorPatria
Posty: 6
Rejestracja: 03.01.2016, 12:10

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: DeusHonorPatria » 10.03.2016, 16:58

Eustachy pisze:Nic takiego nie ma miejsca.
Rami H. to kto?
[link]

Stzwhite
Posty: 4
Rejestracja: 06.12.2015, 08:31

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Stzwhite » 10.03.2016, 17:08

Jest gdzieś zdjęcie czekającej na Motor jadący bodajże do Katowic koalicji GKS,JKS,Banik i chyba KSG ?

Bażant
Posty: 189
Rejestracja: 20.08.2015, 16:43

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Bażant » 10.03.2016, 21:11

Dlaczego Roman Andersen nie pisze już baśni kibicowskich ? Kiedyś takie fajne pisał , można się było nieźle pośmiać a teraz poszedł w politykę . Nie da się tego czytać . Muli nere okrutnie i ostatecznie .

keszkewmeszke
Posty: 38
Rejestracja: 20.12.2015, 18:56

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: keszkewmeszke » 10.03.2016, 21:20

W Bałtyku Gdynia jest też lub był pacjent narodowości kurdyjskiej, który udzielał się w chuligance. Ma tam jakieś dziary nawet (h) itd. Łatwo można go luknąć na facebooku jak paraduje z flagą kurdystanu.

Cece
Posty: 7
Rejestracja: 07.04.2015, 19:48

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Cece » 10.03.2016, 21:23

Jakie są relacje między WFCG ,a Olimpią Grudziądz?

Eustachy
Posty: 617
Rejestracja: 26.02.2007, 20:13
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Eustachy » 11.03.2016, 00:19

DeusHonorPatria pisze:
Eustachy pisze:Nic takiego nie ma miejsca.
Rami H. to kto?
[link]
Nie jest to kibic Resovii. Tyle w temacie.

Pielgrzym
Posty: 14
Rejestracja: 26.02.2007, 18:02

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Pielgrzym » 11.03.2016, 01:18

Eustachy pisze:
DeusHonorPatria pisze:
Eustachy pisze:Nic takiego nie ma miejsca.
Rami H. to kto?
[link]
Nie jest to kibic Resovii. Tyle w temacie.
ta Eustachy, za ŁKSem pewnie
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

Eustachy
Posty: 617
Rejestracja: 26.02.2007, 20:13
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Eustachy » 11.03.2016, 07:50

Na naszych trybunach go nie ma. Ale najlepiej czerpać wiedzę z gazet i facebooka co nie?

Pielgrzym
Posty: 14
Rejestracja: 26.02.2007, 18:02

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Pielgrzym » 11.03.2016, 11:31

Eustachy a był na tych waszych trybunach, na trybunach aryjskiej hordy?

pijany powietrzem
Posty: 544
Rejestracja: 02.03.2010, 23:58

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: pijany powietrzem » 11.03.2016, 13:58

obiektywny1 pisze:zero szacunku dla Wisłoki . Jeśli ktoś toleruje takie rzeczy jest totalnym hipokrytą ! Jedziemy po lewakach i instytucjach typu ,,nigdy więcej: a to co sami wyprawiamy w naszym świecie kibicowskim jest wielką obłudą! wstyd mi. Polska dla polaków!
nie wiem jak w ogóle można wywiesić taki transparet, no w głowie mi się to nie mieści, nie mówiąc juz o samym akceptowaniu takiego osobnika, tak jak napisaliście: środowisko kibiców jest coraz bardziej fałszywe i wiekszość dumnie brzmiących haseł to puste slogany

DeusHonorPatria
Posty: 6
Rejestracja: 03.01.2016, 12:10

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: DeusHonorPatria » 11.03.2016, 15:25

Eustachy pisze:Na naszych trybunach go nie ma. Ale najlepiej czerpać wiedzę z gazet i facebooka co nie?
Tylko, że często pojawia się jako Resoviak... Co powiesz o tym? Tak wiem, to tylko gazeta. Teraz go nie ma, a jak było dawniej?
[link]

dziecko armageddonu
Posty: 256
Rejestracja: 21.12.2012, 12:57

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: dziecko armageddonu » 11.03.2016, 15:47

pijany powietrzem pisze:
obiektywny1 pisze:zero szacunku dla Wisłoki . Jeśli ktoś toleruje takie rzeczy jest totalnym hipokrytą ! Jedziemy po lewakach i instytucjach typu ,,nigdy więcej: a to co sami wyprawiamy w naszym świecie kibicowskim jest wielką obłudą! wstyd mi. Polska dla polaków!
nie wiem jak w ogóle można wywiesić taki transparet, no w głowie mi się to nie mieści, nie mówiąc juz o samym akceptowaniu takiego osobnika, tak jak napisaliście: środowisko kibiców jest coraz bardziej fałszywe i wiekszość dumnie brzmiących haseł to puste slogany
polski ruch kibicowski umiera...

Obrazek

FORZA ZKS
Posty: 134
Rejestracja: 16.11.2014, 09:19

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: FORZA ZKS » 11.03.2016, 17:03

XXI wiek...byli już w ekipach z różnych części Polski na przestrzeni kilku ostatnich lat policjanci, klawisze więzienni, kondifenci, niestety będą także ciapaci.

Eustachy
Posty: 617
Rejestracja: 26.02.2007, 20:13
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Eustachy » 11.03.2016, 17:41

Średnio mi się chce wyjaśniać coś, co zostało wyjaśnione w odpowiednich miejscach ponad 5 lat temu.

Bączyński
Posty: 843
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Bączyński » 11.03.2016, 17:47

Już nie robcie z kibiców takich ideowców.Rozumiem moda na patriotyzm jest taka,że niektorzy nie pamietają,że dawniej były ekipy skinowskie i takie,ktore z takimi klimatami nie miały wiele wspólnego.Skośny widzewiak biegał w awanturze Widzew-Motor w Lublinie,czarny kibic Lecha na słynnym zdjeciu z Uszolem. itp. Zresztą o niedobitkach skinów z Lecha z lat 90 krążą do tej pory ciekawe historie,ale nie bede sie znęcał.Każdy wie jaki był i mimo wszystko jest Poznan.

Oldfreak
Posty: 308
Rejestracja: 31.07.2014, 14:00

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Oldfreak » 11.03.2016, 18:57

Bączyński co masz na myśli?Raz po raz widac celtyki na meczach Lecha.Legion Piła itp.Z drugiej strony peja antifiarz i zero reakcji.

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: walka__o_przetrwanie » 11.03.2016, 23:33

Bączyński pisze:Już nie robcie z kibiców takich ideowców.Rozumiem moda na patriotyzm jest taka,że niektorzy nie pamietają,że dawniej były ekipy skinowskie i takie,ktore z takimi klimatami nie miały wiele wspólnego.Skośny widzewiak biegał w awanturze Widzew-Motor w Lublinie,czarny kibic Lecha na słynnym zdjeciu z Uszolem. itp. Zresztą o niedobitkach skinów z Lecha z lat 90 krążą do tej pory ciekawe historie,ale nie bede sie znęcał.Każdy wie jaki był i mimo wszystko jest Poznan.
Bo sporo ekip ostatnio lansuje sie na prawicowe w imie mody, ale są konkretne ekipy w Polsce które od dawna idą w imie zasad i nigdy nie miały i mieć nie będą murzynów, arabów czy cyganów w ekipie ani na stadionie ich nie uświadczysz, a jeśli się pojawiają są ,,grzecznie'' wypraszani. Chyba wiadomo o jakie Polskie firmy chodzi.
PS. Podobno Janusz Waluś już na wolności !

takaprawda
Posty: 17
Rejestracja: 08.08.2015, 22:41

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: takaprawda » 11.03.2016, 23:41

Ciężko mi to pisać ale chyba już czas... Naprawdę jestem w szoku jak Donald Tusk i jego represje przed euro 2012 rozjebały umysły młodszemu pokoleniu kibiców. Proste przykłady i liczby co nie kłamią. Marsze Niepodległości przed 2011 ( finał PP w Bydgoszczy) to były imprezy mega niszowe, a potem wielotysięczne masówki (choć oceniam je dobrze bo były grube awantury z psami). Do 2011 była prosta zasada Twój klub i zgody ok, a reszta chuje! To czasy, gdy Twój kolega z osiedla nieważne czy to mulat, azjata, cygan, karzeł, złodziej, ćpun, patolog, wyrokowiec o ile był dobrym chłopakiem, był ok i latał na mecze i wyjazdy i mogłeś na nim polegać. Dzis broń Boże jak się takie coś wyda, lipa na cała Polskę.Dzis każdy chce być tak prawicowy, że ku*** brakuje skali na tą prawilnosc. Naszczęscie dobre chłopaki co mają już swoje lata na karku, rozumieją że nieważne jak wyglądasz a co sobą reprezentujesz...Ogólnie jest to mega skomplikowany temat co się nie da jednym postem opisać. Taki flashback na koniec... 11.11.2004 marszu nie było... skini ganiali brudasów, a może odwrotnie... Nie wiem, kibice pasjonowali się pucharem Polski na szczeblu okręgowym, gdzie dwa FC tego samego klubu, z braku meczu wspólnej miłości, postanowili z nudów poobijać swoje czaszki...tak to pamiętam...

takaprawda
Posty: 17
Rejestracja: 08.08.2015, 22:41

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: takaprawda » 11.03.2016, 23:47

ku*** jak mogłem napisać tusk z dużej!!!! Przepraszam, bo to c*** i c*** i zdrajca!!!Mam nadzieję że trafi kiedyś pod trybunał stanu!

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: walka__o_przetrwanie » 11.03.2016, 23:59

takaprawda pisze:Ciężko mi to pisać ale chyba już czas... Naprawdę jestem w szoku jak Donald Tusk i jego represje przed euro 2012 rozjebały umysły młodszemu pokoleniu kibiców. Proste przykłady i liczby co nie kłamią. Marsze Niepodległości przed 2011 ( finał PP w Bydgoszczy) to były imprezy mega niszowe, a potem wielotysięczne masówki (choć oceniam je dobrze bo były grube awantury z psami). Do 2011 była prosta zasada Twój klub i zgody ok, a reszta chuje! To czasy, gdy Twój kolega z osiedla nieważne czy to mulat, azjata, cygan, karzeł, złodziej, ćpun, patolog, wyrokowiec o ile był dobrym chłopakiem, był ok i latał na mecze i wyjazdy i mogłeś na nim polegać. Dzis broń Boże jak się takie coś wyda, lipa na cała Polskę.Dzis każdy chce być tak prawicowy, że ku*** brakuje skali na tą prawilnosc. Naszczęscie dobre chłopaki co mają już swoje lata na karku, rozumieją że nieważne jak wyglądasz a co sobą reprezentujesz...Ogólnie jest to mega skomplikowany temat co się nie da jednym postem opisać. Taki flashback na koniec... 11.11.2004 marszu nie było... skini ganiali brudasów, a może odwrotnie... Nie wiem, kibice pasjonowali się pucharem Polski na szczeblu okręgowym, gdzie dwa FC tego samego klubu, z braku meczu wspólnej miłości, postanowili z nudów poobijać swoje czaszki...tak to pamiętam...
Może w twojej ekipie biegali czarnuchy, cygany i azjaci przed 2011 ale wszystkich ekip do tego nie mieszaj. Pisz o swojej ekipie a nie o wszystkich.

jestemzbandy
Posty: 63
Rejestracja: 06.09.2012, 15:56

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: jestemzbandy » 12.03.2016, 00:46

walka__o_przetrwanie pisze:
Bączyński pisze:Już nie robcie z kibiców takich ideowców.Rozumiem moda na patriotyzm jest taka,że niektorzy nie pamietają,że dawniej były ekipy skinowskie i takie,ktore z takimi klimatami nie miały wiele wspólnego.Skośny widzewiak biegał w awanturze Widzew-Motor w Lublinie,czarny kibic Lecha na słynnym zdjeciu z Uszolem. itp. Zresztą o niedobitkach skinów z Lecha z lat 90 krążą do tej pory ciekawe historie,ale nie bede sie znęcał.Każdy wie jaki był i mimo wszystko jest Poznan.
Bo sporo ekip ostatnio lansuje sie na prawicowe w imie mody, ale są konkretne ekipy w Polsce które od dawna idą w imie zasad i nigdy nie miały i mieć nie będą murzynów, arabów czy cyganów w ekipie ani na stadionie ich nie uświadczysz, a jeśli się pojawiają są ,,grzecznie'' wypraszani. Chyba wiadomo o jakie Polskie firmy chodzi.
PS. Podobno Janusz Waluś już na wolności !
Zawsze do takich ekip zaliczalem Rakow, Motor, Slask i Zaglebie Sosnowiec.

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: walka__o_przetrwanie » 12.03.2016, 00:53

jestemzbandy pisze:
walka__o_przetrwanie pisze:
Bączyński pisze:Już nie robcie z kibiców takich ideowców.Rozumiem moda na patriotyzm jest taka,że niektorzy nie pamietają,że dawniej były ekipy skinowskie i takie,ktore z takimi klimatami nie miały wiele wspólnego.Skośny widzewiak biegał w awanturze Widzew-Motor w Lublinie,czarny kibic Lecha na słynnym zdjeciu z Uszolem. itp. Zresztą o niedobitkach skinów z Lecha z lat 90 krążą do tej pory ciekawe historie,ale nie bede sie znęcał.Każdy wie jaki był i mimo wszystko jest Poznan.
Bo sporo ekip ostatnio lansuje sie na prawicowe w imie mody, ale są konkretne ekipy w Polsce które od dawna idą w imie zasad i nigdy nie miały i mieć nie będą murzynów, arabów czy cyganów w ekipie ani na stadionie ich nie uświadczysz, a jeśli się pojawiają są ,,grzecznie'' wypraszani. Chyba wiadomo o jakie Polskie firmy chodzi.
PS. Podobno Janusz Waluś już na wolności !
Zawsze do takich ekip zaliczalem Rakow, Motor, Slask i Zaglebie Sosnowiec.
Zgadzam się, napewno też Odra Opole, Legia i oczywiście Lechia.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 527 gości