www.warhouse.pl

Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
hemik
Posty: 19
Rejestracja: 11.11.2013, 14:01

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: hemik » 05.04.2014, 12:09

aco ku***? pewnie wyjebane po calosci, pogon wszedzie szuka kumpli



TadzioNorek
Posty: 119
Rejestracja: 05.01.2013, 20:16

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: TadzioNorek » 05.04.2014, 14:03

hemik pisze:aco ku***? pewnie wyjebane po calosci, pogon wszedzie szuka kumpli

Marny troll z Ciebie. Pogoń nigdy nie była ekipą która miała milion zgód jak to niektóre ekipy robią. A kontakty z Ujpestem już były jak była jeszcze zgoda z Legią.

duchtrybun
Posty: 90
Rejestracja: 12.11.2013, 22:29

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: duchtrybun » 05.04.2014, 14:26

To w jakich liczbach Portowcy wspierali wcześniej Ujpest, bądź Ujpest Pogoń?

Banti
Posty: 170
Rejestracja: 20.01.2014, 19:09

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Banti » 05.04.2014, 15:17

Nie rozumiem w ogóle tych Waszych zagwostek. Należy się tylko cieszyć, że coraz więcej polskich ekip ma zajebiste kontakty z naszymi węgierskimi braćmi. Czy to ważne ile Pogoni czy Śląska tam było? Byli i aktywnie uczestniczyli, tyle.
Polskie Wilno, Polski Lwów. j**** żmudzinów i banderowców.
Uwolnić Maćka!!

Mirek Jowisz
Posty: 103
Rejestracja: 04.11.2013, 13:58

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Mirek Jowisz » 05.04.2014, 15:28

A dlaczego mają nie j**** innych klubów? W mojej ocenie zgoda między narodami to jedno, a miedzy klubami to drugie. Czy jeżeli w Polsce będzie grał np Videoton to nagle taki GKS Katowice nie powinien go ruszać bo to Węgrzy? c***, że Węgrzy, mają zgodę z Rakowem i tyle. Zgoda między narodami jak dla mnie jak najbardziej, ale nie popadajmy w paranoję. Prędzej czy później na pewno dojdzie do tego, że jakaś ekipa z Polski będzie się lać z węgierską. Konflikt interesów i tyle. Analogiczną sytuację widze na linii Serbia-Rosja. Bratnie narody które sobie razem rbią zgodowe flagi, wspierają czasem na meczach kadry, ale nie przeszkadza to im napierdalać się miedzy sobą na szczeblu klubowym, szczególnie patrząc na sojusze CSKA-Partizan, Crvena Spartak i OFK-Dynamo

dziadekKDW
Posty: 24
Rejestracja: 10.11.2013, 10:06

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: dziadekKDW » 05.04.2014, 15:45

Siema, co do relacji Śląska fajnie jak zapoznacie się z tekstem ze stronki której to nie każdy z Was lubi:
[link]
Ten tekst wyjaśni sporo niewiadomych dla nie których co na to Bałtyk,Legia itp itd.
Również na tej samej stronce było kiedyś napisane, że kontakty z Fradi, nie są początkiem drogi do zgody czy układu, oczywiście wszystko może się zmienić.

hemik
Posty: 19
Rejestracja: 11.11.2013, 14:01

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: hemik » 05.04.2014, 15:57

Mirek Jowisz pisze:A dlaczego mają nie j**** innych klubów? W mojej ocenie zgoda między narodami to jedno, a miedzy klubami to drugie. Czy jeżeli w Polsce będzie grał np Videoton to nagle taki GKS Katowice nie powinien go ruszać bo to Węgrzy? c***, że Węgrzy, mają zgodę z Rakowem i tyle. Zgoda między narodami jak dla mnie jak najbardziej, ale nie popadajmy w paranoję. Prędzej czy później na pewno dojdzie do tego, że jakaś ekipa z Polski będzie się lać z węgierską. Konflikt interesów i tyle. Analogiczną sytuację widze na linii Serbia-Rosja. Bratnie narody które sobie razem rbią zgodowe flagi, wspierają czasem na meczach kadry, ale nie przeszkadza to im napierdalać się miedzy sobą na szczeblu klubowym, szczególnie patrząc na sojusze CSKA-Partizan, Crvena Spartak i OFK-Dynamo
no wlasnie a zgody np polskich klubow ku*** z slowackikii a slowacy kuwa nienawidza k**** wegrow to przeciez tez moga sie kuwa lac co w tym dziwnego

wuttt
Posty: 109
Rejestracja: 29.10.2012, 19:40

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: wuttt » 05.04.2014, 22:30

Co się stało z ekipami Albi Bellatores i Pasjonaci na ZL ? Jeśli można wiedzieć.

Bączyński
Posty: 843
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Bączyński » 05.04.2014, 23:11

Ktoś z ZL pisał,że AB działali w późniejszym czasie pod szyldem HZL,co do tych drugich to słynni byli z przegranej mini-ustawki z Falubazem-później słuch o nich zaginął i flaga zniknęła z trybun.

FanaticZL
Posty: 49
Rejestracja: 05.05.2010, 12:53

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: FanaticZL » 06.04.2014, 09:21

wuttt pisze:Co się stało z ekipami Albi Bellatores i Pasjonaci na ZL ? Jeśli można wiedzieć.
Chłopaki z AB i PSJ działają pod jedną nazwą HZL.

Slavia_ZSC
Posty: 278
Rejestracja: 08.03.2011, 07:59

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Slavia_ZSC » 06.04.2014, 15:54

W którym mieście oprócz Krakowa są 3 kluby które mają aktywnych kibiców? [Wisła, Craxa, Hutnik]
Chodzi mi o niezależne ekipy, w przeciwieństwie do Hutnika Wawa będącego ekipą Legii.

Czy w Krakowie inne kluby mają kibiców [np. co się dzieje na Garbarni]?
Boli mnie, gdy wyrzucam dodatki z gAZETY, widząc oczami myśli padające lasy. „Dom” wyrzucam – dąb pada. „Turystykę” – lipa. „Komunikaty” – świerki jak zimowe kwiaty. „Auto-moto” – jak maszty upadają sosny. „Supermarket” – to modrzew, klon – „Nieruchomości”. „Mój Komputer” – i buk się korzeniem nakrywa. A z każdym precz dodatkiem ich żywicą krwawię.

"NOCNA ZMIANA", "OSZOŁOM"

Frankie Edgar
Posty: 118
Rejestracja: 26.01.2013, 15:41

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Frankie Edgar » 06.04.2014, 17:09

Slavia_ZSC pisze:W którym mieście oprócz Krakowa są 3 kluby które mają aktywnych kibiców? [Wisła, Craxa, Hutnik]
Chodzi mi o niezależne ekipy, w przeciwieństwie do Hutnika Wawa będącego ekipą Legii.

Czy w Krakowie inne kluby mają kibiców [np. co się dzieje na Garbarni]?
Na taką skale to nie ma nigdzie, ale np w Częstochowie jest Raków, Włókniarz na żużlu, oraz AZS na siatkówce. Dodatkowo na pewno znajdą się jeszcze miasta w których oprócz ekip drużyn z miasta są też fc innych klubów, np Jaworzno.
Co do drugiego pytania to nie ma innych poważnych ekip w Krakowie. Garbarnia ma kilku dziadków, którzy wieszają sobie flagi, ale nie ma co ich liczyć. Podobnie z Wandą Kraków gdzie jakieś wynalazki czasem nawet coś ultrasowali.
To była walka na śmierć o biały honor i krew, o białą dume, celtycki krzyż...

ZdzislawDyrman
Posty: 3
Rejestracja: 01.04.2014, 11:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: ZdzislawDyrman » 06.04.2014, 19:15

a co chodzi w pocisku na Hadaja "dziękuję - c***" ?

Frankie Edgar
Posty: 118
Rejestracja: 26.01.2013, 15:41

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Frankie Edgar » 06.04.2014, 19:25

To nie jest pocisk na Hadaja. Pamiętam jak kiedyś jakiś Legionista opowiadał, że na początku gdy Legia wygrywała z kimś do 0 to Hadaj pytał kibiców: Ile goli ma Legia - (np.)3 - Ile goli ma (np.) Lech - c***!!
Potem uznano to za wulgarne i trzeba było zmienić i przestał się pytać o drużyne przeciwną i mówił tylko dziękuje, ale Legioniści cały czas i tak krzyczą c*** na końcu. Przynajmniej tak słyszałem jeśli się myle niech mnie ktoś poprawi.
To była walka na śmierć o biały honor i krew, o białą dume, celtycki krzyż...

GtWładzię
Posty: 2547
Rejestracja: 07.05.2011, 22:19

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: GtWładzię » 06.04.2014, 19:27

oj Zdzisiu,żaden pocisk,widać nie dane Ci było być na Ł3

po bramce dla Legii, Hadaj zapodaje: Ile goli ma Legia?Wiara odpowiada: jeden,Hadaj wtedy:dziękuję,odpowiedź Żylety: ch.uj.
Taka to "dziwna" tradycja :)

ZdzislawDyrman
Posty: 3
Rejestracja: 01.04.2014, 11:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: ZdzislawDyrman » 06.04.2014, 19:38

gdyby pytał o ilość goli przeciwnika to jak najbardziej miałoby sens, a tak pocisk dostaje Hadaj ;)

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: rzutkarny » 06.04.2014, 20:08

Kiedyś pytał i było to tak jak napisał Frankie Edgar
-ile goli ma Legia?
-1
-Nazwa przeciwnika
-c***
-Dziękuję
Potem Nazwa przeciwnika zniknęłą i Dziękuję się przesunęło w to miejsce. Oryginalnie to to pochodzi od null jak u szkopów, ale przeszło patotuning.
A Hadaj to i tak c***.

zubri
Posty: 83
Rejestracja: 10.12.2011, 11:44

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: zubri » 06.04.2014, 20:52

U nas spiker dobrze wie jaką dostanie odpowiedź przy ogłaszaniu wyniku, a mimo to zapyta o wynik nawet gdy przegrywamy. Jest np. 2:1 dla gości a on zaczyna: Zagłębie? JEDEN! np. FC Stare Drzewce? c***! ;)
Zagłębie Lubin Ponad Wszystko

riko
Posty: 74
Rejestracja: 08.11.2013, 21:21

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: riko » 07.04.2014, 19:42

Mam pytanie odnośnie flagi Legii Teddy Boys. Dlaczego nie jest juz wywieszana i kiedy pojawila sie po raz ostatni?


rac14
Posty: 95
Rejestracja: 27.01.2011, 13:11

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: rac14 » 08.04.2014, 13:41

może mi ktoś podrzucić lepsze wykonanie wideo całej przyśpiewki Górnika Zabrze: Serca płoną wciąż, dziś nasz Górnik gra...

chiacyntjagoda
Posty: 40
Rejestracja: 11.10.2013, 18:27

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: chiacyntjagoda » 08.04.2014, 18:56

Frankie Edgar pisze:
Slavia_ZSC pisze:W którym mieście oprócz Krakowa są 3 kluby które mają aktywnych kibiców? [Wisła, Craxa, Hutnik]
Chodzi mi o niezależne ekipy, w przeciwieństwie do Hutnika Wawa będącego ekipą Legii.

Czy w Krakowie inne kluby mają kibiców [np. co się dzieje na Garbarni]?
Na taką skale to nie ma nigdzie, ale np w Częstochowie jest Raków, Włókniarz na żużlu, oraz AZS na siatkówce. Dodatkowo na pewno znajdą się jeszcze miasta w których oprócz ekip drużyn z miasta są też fc innych klubów, np Jaworzno.
Co do drugiego pytania to nie ma innych poważnych ekip w Krakowie. Garbarnia ma kilku dziadków, którzy wieszają sobie flagi, ale nie ma co ich liczyć. Podobnie z Wandą Kraków gdzie jakieś wynalazki czasem nawet coś ultrasowali.
Od biedy mozna pod to podciagnac tez Bytom...Polonia, Szombierki i majacy swoj stadion na terenie Bytomia Ruch Radzionkow (niegdys dzielnica Bytomia)

brunobannani
Posty: 227
Rejestracja: 18.03.2013, 10:40

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: brunobannani » 08.04.2014, 19:37

chyba kiedys Przemysl Czuwaj ,Polonia i Motor


moze nie pasuje ale chyba Lublin : Motor,Montex ,Lublinianka?

Mogby ktos napsiac o tej ekipie? Motor Przemysl jakies foto co kolwiek?
s

ulicznapsychologia
Posty: 68
Rejestracja: 04.04.2014, 17:08

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: ulicznapsychologia » 08.04.2014, 22:04

Mógłby mi ktoś opisać ekipę OSTROVII OSTRÓW WIELKOPOLSKI ?

Pielgrzym
Posty: 14
Rejestracja: 26.02.2007, 18:02

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Pielgrzym » 09.04.2014, 16:09

ulicznapsychologia pisze:Mógłby mi ktoś opisać ekipę OSTROVII OSTRÓW WIELKOPOLSKI ?
Przewodzi bandzie Michał. Miły chłopak bez nałogów, absolwent zasadniczej szkoły zawodowej. Jego prawa ręka to Marek. Niestety obecny jest u niego problem z alkoholem, od zeszłego roku bezrobotny. Do powiedzenia w ekipie ma też dużo niejaki Jacek. Krępy blondyn, na którego chłopaki zawsze mogą liczyć. Od kiedy kupił jednak Play Station to rzadziej widziany w młynie.

michal86
Posty: 107
Rejestracja: 10.05.2011, 13:48

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: michal86 » 09.04.2014, 17:05

Pielgrzym pisze:
ulicznapsychologia pisze:Mógłby mi ktoś opisać ekipę OSTROVII OSTRÓW WIELKOPOLSKI ?
Przewodzi bandzie Michał. Miły chłopak bez nałogów, absolwent zasadniczej szkoły zawodowej. Jego prawa ręka to Marek. Niestety obecny jest u niego problem z alkoholem, od zeszłego roku bezrobotny. Do powiedzenia w ekipie ma też dużo niejaki Jacek. Krępy blondyn, na którego chłopaki zawsze mogą liczyć. Od kiedy kupił jednak Play Station to rzadziej widziany w młynie.
Mistrz. Pozwolę sobie "ukraść" do podpisu :)
Pielgrzym pisze:
ulicznapsychologia pisze:Mógłby mi ktoś opisać ekipę OSTROVII OSTRÓW WIELKOPOLSKI ?
Przewodzi bandzie Michał. Miły chłopak bez nałogów, absolwent zasadniczej szkoły zawodowej. Jego prawa ręka to Marek. Niestety obecny jest u niego problem z alkoholem, od zeszłego roku bezrobotny. Do powiedzenia w ekipie ma też dużo niejaki Jacek. Krępy blondyn, na którego chłopaki zawsze mogą liczyć. Od kiedy kupił jednak Play Station to rzadziej widziany w młynie.

Krzysiek1946
ban
Posty: 43
Rejestracja: 03.04.2007, 18:16

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Krzysiek1946 » 09.04.2014, 17:15

Jest ktoś w stanie wymienić ekipy które skroiły flagi w barwach Polski , z jakimś tam emblematem swojej kosy . Oglądam teraz TMK i widzę zdjęcie Polonii Bytom a tam flaga Ruchu.R , swego czasu któryś fc Ruchu skroił też nam flagę w barwach Polski.

GtWładzię
Posty: 2547
Rejestracja: 07.05.2011, 22:19

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: GtWładzię » 09.04.2014, 18:26

Krzysiek1946 pisze:Jest ktoś w stanie wymienić ekipy które skroiły flagi w barwach Polski , z jakimś tam emblematem swojej kosy . Oglądam teraz TMK i widzę zdjęcie Polonii Bytom a tam flaga Ruchu.R , swego czasu któryś fc Ruchu skroił też nam flagę w barwach Polski.
pierwsza z brzegu

Obrazek

dla młodszych roczników małe info- stary stadion Legii,flaga- jakżeby inaczej w tej sytuacji- Jagiellonii

Bambi
Posty: 173
Rejestracja: 29.05.2011, 21:04

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Bambi » 09.04.2014, 18:56

Poszukuje zdjec z dwumeczu Legia - Hajduk z 1994. Ilu Legionistow pojechalo wtedy do Splitu?
:)

GtWładzię
Posty: 2547
Rejestracja: 07.05.2011, 22:19

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: GtWładzię » 09.04.2014, 19:01

Bambi pisze:Poszukuje zdjec z dwumeczu Legia - Hajduk z 1994. Ilu Legionistow pojechalo wtedy do Splitu?
żyleta info:

CWKS wybrał się w 56 os. plus 7 os. Pogoni. Klimat, jak przy wyjeździe na front (nomen omen) [wciąż jeszcze trwały walki w wojnie w obecnej byłej Jugosławii - Foxx]. Po warszawskich akcjach wiadomo było, czego się spodziewać. Skład osobowy i wyposażenie OK. Już w Rjece na rogatkach był napis „Legia korwa” (pisownia oryginalna), czekamy na was”. I… na napisie się skończyło. Tylko jedna z jadących samochodem ekip miała drobne przejścia w Zagrzebiu z fanami tamtejszej Croatii. Po drodze i na miejscu – nieporozumienia z rozmaitymi służbami (zaczęło się już w Cieszynie), alkohol non-stop. Kilka osób skręconych, w tym dwie z Pogoni. Mimo to wszyscy wrócili zadowoleni (pomijając wynik meczu oczywiście). Część pojechała bezpośrednio do Sosnowca. W kilka dni później nasza miłość gra z Katowicami.

Obrazek

Bambi
Posty: 173
Rejestracja: 29.05.2011, 21:04

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Bambi » 09.04.2014, 19:07

Wielkie dzieki :)
:)

Krzysiek1946
ban
Posty: 43
Rejestracja: 03.04.2007, 18:16

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Krzysiek1946 » 09.04.2014, 21:21

GtWładzię pisze:
Krzysiek1946 pisze:Jest ktoś w stanie wymienić ekipy które skroiły flagi w barwach Polski , z jakimś tam emblematem swojej kosy . Oglądam teraz TMK i widzę zdjęcie Polonii Bytom a tam flaga Ruchu.R , swego czasu któryś fc Ruchu skroił też nam flagę w barwach Polski.
pierwsza z brzegu

Obrazek

dla młodszych roczników małe info- stary stadion Legii,flaga- jakżeby inaczej w tej sytuacji- Jagiellonii
No coś w tą myśl mi chodziło , dzieki ale tutaj barwy Jagi , " tylko " godło Polski , swoją drogą w dzisiejszych czasach to akcje raczej nie do dopuszczenia żeby takie flagi wieszać .

Sensi_
Posty: 618
Rejestracja: 01.04.2012, 22:56

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Sensi_ » 09.04.2014, 21:30

kiedyś była to norma więc nie szukajcie sensacji na siłę...

prawoskretny88
Posty: 239
Rejestracja: 06.04.2014, 12:33

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: prawoskretny88 » 09.04.2014, 21:58

Ewentualnie z tego co pamiętam, zdarzało się wycinanie przed np spaleniem godła lub krzyży celtyckich itp.
Reprezentuję siebie.

Krzysiek1946
ban
Posty: 43
Rejestracja: 03.04.2007, 18:16

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Krzysiek1946 » 09.04.2014, 22:47

Sensi_ pisze:kiedyś była to norma więc nie szukajcie sensacji na siłę...
Nikt nie szuka sensacji , taki już temat , ktoś pisze o wycinaniu , zdaje się Jastrzębie kiedyś skroiło ŁKS Łomżę i "coś tam " wycięło. Nie wiem też czy to było normą czy nie z racji wieku więc chciałbym się dowiedzieć z czystej ciekawości ile takich flag na płotach wylądowało.

gimbazanet
Posty: 12
Rejestracja: 31.03.2014, 00:32

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: gimbazanet » 10.04.2014, 01:01

Pytanie do kibiców Górala Żywiec (jeżeli takowi tutaj zaglądają)
Wasza słowacka zgoda Zilina zawiesiła dziłalność?? Głośno na Slovanie i Spartaku a na Zilinie typowy piknik ze słonecznikiem w tle.
Może być pw

ODEK
Posty: 483
Rejestracja: 13.09.2009, 12:15
Lokalizacja: Wschód

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: ODEK » 10.04.2014, 11:59

brunobannani pisze:chyba kiedys Przemysl Czuwaj ,Polonia i Motor


moze nie pasuje ale chyba Lublin : Motor,Montex ,Lublinianka?

Mogby ktos napsiac o tej ekipie? Motor Przemysl jakies foto co kolwiek?
Kibice tych drużyn nie mają w Lublinie nawet najmniejszego terenu i nie da sie nikogo spotkać w barwach. O wiele większą siłe stanowią ekipy małych osiedlowych klubów na których działają też Motorowcy, chodzi mi np. o Sławin i Vrotcovie.
...

Ottello
Posty: 7
Rejestracja: 22.11.2013, 14:57

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Ottello » 10.04.2014, 12:30

Nurtuje mnie Zawiercie, odnośnie innych kibiców niż Ruchu Chorzów. Wiadomo że Ruch tam dominuje i na wschód od linii kolejowej to praktycznie 100% tereny Ruchu. Ale jak jest w innych częściach miasta? Kromołów, okolice cmentarza, okolice dworca, ul. Obrońców Pczty Gdańskiej, ul. Wojska Polskiego, ul. Mrzygłodzka? Gdzie są kibice Warty Zawiercie? Gdzie Zagłebia Sosnowiec? Czy w Zawierciu jest Wisła lub Cracovia? Górnik Zabrze miał wydany nawet szal "Zawiercie", gdzie oni są?
Dominacja Ruchu w Zawierciu jakościowo jest bezsprzeczna, ale jak to jest z tymi mniejszymi grupami tam.

Poproszę o w miare objektywny i dokładny opis miasta (dzielnice, osiedla, ulice).

Druga sprawa jest taka:
Warta Zawiercie działa samodzielnie czy jest powiązana z ZS jako fc? Jak wygląda życie kibicowskie na meczach Warty?

Frankie Edgar
Posty: 118
Rejestracja: 26.01.2013, 15:41

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Frankie Edgar » 10.04.2014, 14:41

Co się dzieje z tymi flagami? Wiszą one jeszcze na meczach Wisły bo ostatnio nie przypominam sobie bym je widział:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Oczywiście nie chodzi mi o szczegóły, tylko czy wiszą jeszcze, jak nie to od kiedy. Ponadto mógłby ktoś przybliżyć jakie flagi, na czyją korzyść, oraz kiedy straciła Wisła? Z góry dzięki.
To była walka na śmierć o biały honor i krew, o białą dume, celtycki krzyż...

holendrowie i beldzy
Posty: 248
Rejestracja: 03.12.2012, 16:37

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: holendrowie i beldzy » 10.04.2014, 15:37

Ruch wykroił z 10 lat temu ze dwie flagi Wiślakom.

Legia trafiła ich sektorówkę
Nie ważne ile masz wyjazdów,ważna jest ilość postów!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: mimi94xd i 545 gości