www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
bialy08
Posty: 167
Rejestracja: 28.04.2015, 18:23

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bialy08 » 30.04.2015, 15:43

cmb1910 jak w Łodzi są wyrównane walki na ten moment raz na wozie raz pod wozem to nie pisz już.Sprawa jest jasna w ilości kibiców ,u siebie na wyjazdach jesteście lepsi ale nie ma to przełożenia na ulice.Gdzie w tym momencie możecie dalej robić swoje wjazdy na rudzie, rokiciu, wróbla, feli i lapać ludzi stojących na ulicach i wygrywać solówki niestety na tyle was tylko stać.



Santa Marta
Posty: 59
Rejestracja: 28.04.2015, 18:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Santa Marta » 30.04.2015, 17:13

z tym gostkiem ze zdjęcia.......czyli była bitka,inni spieprzyli,gostka złapali i zaproponowali mu zamiast wpierdolu zdjęcie przy komisariacie ?

bialy08
Posty: 167
Rejestracja: 28.04.2015, 18:23

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bialy08 » 30.04.2015, 20:54

Nie muszę myśleć co by było bo wiem jak było przed i jak dla mnie zawsze byliście słabsi,od 90 roku mieli chwile wzlotów ale decydujące walki zawsze w plecy jedyna nasza przegrana wtedy walka banda na bande to jak pisali koledzy Aleksandrów i wy kunktatorzy nigdy byście w takiej sytuacji nie wyszli do walki.Wy podejmujecie walki tylko w przewadze,wiadomo jak wyszły walki w Potoku i Poddębicach nie myśleliście wtedy ,że u nas będzie ekipa.Bo tak to by was nie było koniec tematu z mojej strony.

Sjordskold
Posty: 78
Rejestracja: 28.04.2015, 19:09
Lokalizacja: ŁKS MCMVIII

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Sjordskold » 30.04.2015, 21:05

Nie zapomne widoku przed ktoryms turniejem Orła jak Supeł z Wroomem we dwóch napierdalali pasasami ze sprzączkami grupę z 15 widzewiaków, która ich otoczyła. Za soba mieli jakąś ścianę, ale byli tak skuteczni, że kiedy dobiegliśmy RTS juz uciekał, nawet nie przed naszą grupą, ale przed naszymi dwoma kolgami. Były to owe lata najwiekszej "świetności" Widzewa i dokładnie jak kolega przede mną napisał - ich sukcesy tylko w b. mocnej przewadze liczebnej, z wioskami itp.
Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci... (Alice in Wonderland)

Ukochane Miasto
Posty: 322
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ukochane Miasto » 30.04.2015, 21:27

Ja wiem jaki jest wasz problem i co was tak mocno boli kibice Łks-u.

nikt nigdy w Polsce nie został upokorzony w taki sposób żeby mając władzę w całym prawie milionowym mieście, pozwolić sobie zabrać przez mało znany Klub połowę tego miasta !! I możecie tu pierdolić o potokach poddębicach i wmawiać całej Polsce jacy to my słabi jesteśmy ale to nie zmieni faktu że mamy połowę miasta+ FC o których wy z małymi wyjątkami możecie pomarzyć.
A propos--wyżej jakiś wasz kolega się ośmieszył pisząc że niby mamy 3 silne ośrodki a reszta to słabizna. Ja p******* jakim trzeba być ignorantem żeby tak napisać ,nawet mimo nienawiści..
A co do tego podkreślania obecnej sytuacji na tzw "ulicach". TAK! Macie obecnie przewagę , no i co z tego ?! Pewnie jeszcze nie raz nie dwa Widzew dostanie w*******, no i co z tego?!
I tak nie odzyskacie tej połowy miasta! TAKI c***!!!
a w życiu różnie bywa oj różnie, to i wam się trafi kiedyś jakaś menda albo inne okoliczności ...także trochę pokory
Przyroda zawsze dąży do równowagi pamiętacie ;-)

Sjordskold
Posty: 78
Rejestracja: 28.04.2015, 19:09
Lokalizacja: ŁKS MCMVIII

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Sjordskold » 30.04.2015, 21:39

Upajasz sie troszke wlasnymi slowami przyznaj, i lubisz pewnie czytac co sam przed chila napisaleś. Odzyskamy, odzyskamy. Tak jak odzyskaliśmy Piotrków, Żubardź i Aleksandrów, poza tym uzdrowiliśmy Teo, Stare Polesie i Rudę. Bedzie dobrze, nie martw sie!
Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci... (Alice in Wonderland)

MalinowyNos
Posty: 43
Rejestracja: 30.04.2015, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MalinowyNos » 30.04.2015, 21:43

Tak Łks teraz rośnie w siłę. Wspieranie najmłodszych to podstawa... Pieniążki z alimentów idą prosto z Poznania do małych Rodowitych Łodzian z domieszką Wielkopolski.

Sjordskold
Posty: 78
Rejestracja: 28.04.2015, 19:09
Lokalizacja: ŁKS MCMVIII

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Sjordskold » 30.04.2015, 21:50

zazdroscisz, bo nie ma szans na dzieci w związkach jednopłciowych, nawet prawnej możliwości in vitro - ani w przepisach polskich, ani rosyjskich, ani hiszpańskich.
Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci... (Alice in Wonderland)

zdeptany trawnik
Posty: 188
Rejestracja: 15.03.2015, 00:01

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zdeptany trawnik » 30.04.2015, 21:57

pato1908gang pisze:
zdeptany trawnik pisze: Nastepny co wraca do Potoku .. A jak wy zostaliscie poskładani w kostke na reprezentacji swoim chuliganskim składem razem z Tyskimi pamietasz ? Czy koledzy nie opowiadali ? Widac po mału w piórka obrastacie jak cwelisko wpierdoliło nam wiekszosc ekipy za kraty a jak wsza ekipa miała lipe po awanturze na Ruchu to ile czasu siedzieliscie cicho na pizdach ?
kolejny farmazon w tym temacie pokazujący co za szczochy sie tu wpisują z zydzewa. Koleszko bananowy, pare miesiecy po Chorzowie straciliscie flage Roobotnicze Towarzystwo Sportowe , waszą wizytowke, nie pamietasz tego bo zes srał wtedy w pieluche wiec po h** zabierasz glos ? Widziales chociaz fotke waszej flagi na Galerze pozniej ? nie wydaje mi sie zeby chlopaki wtedy siedzieli cicho na pizdach. I kazdy kto uwaza tak samo jest takim samym gamoniem jak Ty, bo owszem represje jak na tamten czas były przejebane, ale napewno nie stłamsiło nas to w taki sposob jak was obecnie.

Wacek czekam nadal na twoje info o naszym turnieju na retkini ktory rozjebaliscie, a nie zabierasz znowu glos w temacie o ktorym nie masz pojecia i znowu sie osmieszasz podmiejski baranie ;) ;) ;) ;)
Słuchaj pato paziu i inni wszystko wiedzacy jakie sa wasze roczniki ze mi wyskakujesz z pielucha ? Dla twojej wiadomosci to byłem na derbach gdy ja paliliscie i nie musialem szczochu fotek ogladac . Dwa to nie zapomnijcie kto wam po tej obszczanej galerce biegał i co zawisło na płocie w naszym sektorze . Po trzecie wymiencie tłumany jakas wasza konkretna akcje od Potoku do Poddebic procz wspomnianego wyjebania nam flagi? Prawda jest taka ze od wielu lat prócz awantury na Ruchu ,na Zawiszy w meczu z nami i wjebania sie Pogoni do klatki kupe lat temu nie ma za bardzo o czym pisac i gdyby nie cweluch J to byscie nie byli tacy bojowi

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 30.04.2015, 22:03

Ukochane Miasto pisze:Ja wiem jaki jest wasz problem i co was tak mocno boli kibice Łks-u.

nikt nigdy w Polsce nie został upokorzony w taki sposób żeby mając władzę w całym prawie milionowym mieście, pozwolić sobie zabrać przez mało znany Klub połowę tego miasta !! I możecie tu pierdolić o potokach poddębicach i wmawiać całej Polsce jacy to my słabi jesteśmy ale to nie zmieni faktu że mamy połowę miasta+ FC o których wy z małymi wyjątkami możecie pomarzyć.
A propos--wyżej jakiś wasz kolega się ośmieszył pisząc że niby mamy 3 silne ośrodki a reszta to słabizna. Ja p******* jakim trzeba być ignorantem żeby tak napisać ,nawet mimo nienawiści..
A co do tego podkreślania obecnej sytuacji na tzw "ulicach". TAK! Macie obecnie przewagę , no i co z tego ?! Pewnie jeszcze nie raz nie dwa Widzew dostanie w*******, no i co z tego?!
I tak nie odzyskacie tej połowy miasta! TAKI c***!!!
a w życiu różnie bywa oj różnie, to i wam się trafi kiedyś jakaś menda albo inne okoliczności ...także trochę pokory
Przyroda zawsze dąży do równowagi pamiętacie ;-)

A HISTORIA, KOLEM SIE TOCZY ! ty napisales co jest naszym bez wątpienia problemem i niewątpliwie ciemną kartką w naszej historii, kiedy wszystko praktycznie się popierdoliło, ja ci w takim razie napisze jaki jest wasz !

powiedz tak szczerze, jeśli Łodz to twoje ukochane miasto. Dumny jesteś z siebie że jesteś widzewiakiem ? powstaliście tu na lidze mistrzów, jak wrzód na d****, nie szukając długo, jak podbeskidzie w bielsku. Po prostu tak było latwiej, latwiej było kibicować komuś kto miał sukcesy . W kilkanaście lat nie przejeliscie połowy miasta, zyskaliście znacznie więcej, zyskaliście kibiców wszędzie. BO TAK BYŁO ŁATWIEJ. Bycie ŁKSiakiem w Łodzi w pewnym okresie (początek lat 90 ) nie było takie oczywiste i jasne , mieliście po latach sukcesów sportowych przewagę , i byliście wszędzie w Łodzi, i nawet na obecnych naszych osiedlach było was od c**** ( widać to zresztą do tej pory, na teo , retkini czy sp , bardzo dużo ''piłkarskich fanów '' w wieku 30-40-50 lat to są wasi kibice, tyle ze są już kompletnie nieprzydatni nieaktywni. Pozniej sytuacja dziękować Bogu, się ustatkowała , odrodziliśmy się , trafiło się grubo pokorbione pokolenie, które roznymi metodami stawiło wam odpór . wiec trochę pokory i szacunku do rywala .
Mówiac waszym tonem, wy możecie jedynie sobie pomarzyć jako Łodzianie, o kibicowaniu takiemu klubowi jak ŁKS. Widzew jest podmiejski i już zawsze będzie drugi. Przez ponad 60 lat , w Łodzi znany był tylko ŁKS, weszło to w klimat i każdy zakątek tego miasta. Historii nie napiszecie drugi raz, TAKI c*** !


ZDEPTANY TRAWNIK ! CIULU ku*** JEDEN ! hahaha

Sjordskold
Posty: 78
Rejestracja: 28.04.2015, 19:09
Lokalizacja: ŁKS MCMVIII

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Sjordskold » 30.04.2015, 22:08

zdeptany trawnik pisze:
pato1908gang pisze:
zdeptany trawnik pisze:w piórka obrastacie jak cwelisko wpierdoliło nam wiekszosc ekipy za kraty
Ale tu już "zdeptany trawnik" nie proś żeby ktos ci odpowiadał bo zdazyles udowodnić swoją niewiedzę, praktycznie w każdym poście jest z ciebie beka - większość ekipy wam J. wpierdolił, tak? Ty w ogóle wiesz ile osób od was ma kłopoty, czy też RTS przed kłopotami miał bandę wielkości wspomnianej w innym temacie ekipy Lesznowola? Tak strasznie dołujecie, "i tak sie dzielnie trzymacie" chociaz beczycie, bo wam parenaście osób siedzi??? A jakby poszli do WC kupę robić równocześnie, to by też Widzew nie miał czasowo ekipy, a my "swoje 5 minut"?
Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci... (Alice in Wonderland)

Ukochane Miasto
Posty: 322
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ukochane Miasto » 30.04.2015, 22:37

[quote="Sjordskold"]Upajasz sie troszke wlasnymi slowami przyznaj, i lubisz pewnie czytac co sam przed chila napisaleś. Odzyskamy, odzyskamy. Tak jak odzyskaliśmy Piotrków, Żubardź i Aleksandrów, poza tym uzdrowiliśmy Teo, Stare Polesie i Rudę. Bedzie dobrze, nie martw sie!

jeśli już się czymś upajam to dobrą wódą..ty mój psychologu.
no to odzyskujcie.

jeszcze zdanie do pato.
nie jestem Łodzianinem ,mieszkałem 6 lat w Łodzi i to wystarczyło żeby przesiąknąć tym miastem na zawsze.
Ale pisząc że kibicować Widzewowi było pójsciem na łatwiznę to akurat zonk :-)
Ty nawet nie wiesz ile to było wyrzeczeń dla gówniarza żeby w latach 80tych i począku 90-tych pojechać i bezpiecznie dojechać na mecz pociągiem.
ucieczki ,kombinacje , trzepanie pociągów przez waszą zgodę z Pabianic, zasadzki na Kaliskim itp itd., po mordzie dostałem nie raz a i w sprincie bym zrobił karierę w jakimś klubie .
No i ?! I nie było zmiłuj ,jeździłem dalej z jeszcze większą determinacją . Ja i wielu innych. Tak się hartowało charaktery.

Łatwiznę to wy mieliście! Tramwajek, autobusik a czasem z buta i myk na stadionie!
A pretensje o sukcesy sportowe to nie do nas , musicie pogadać ze swoimi działaczami.

zdeptany trawnik
Posty: 188
Rejestracja: 15.03.2015, 00:01

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zdeptany trawnik » 01.05.2015, 00:29

pato szczochu nadal czekam podaj rocznik jak tak ku*** wszystko wiesz i wszedzie byłes gnido ! Zadałem pytania i jakos cisza tylko wysmiewki i wyzwiska . Dawajcie wasze konkretne akcje H w ciagu 10 - 12 lat ...... powiem tyle w porownaniu z nami to mozecie tylko pomarzyc o takich jakie robił Widzew w tym okresie i tyle .

Sjordskold
Posty: 78
Rejestracja: 28.04.2015, 19:09
Lokalizacja: ŁKS MCMVIII

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Sjordskold » 01.05.2015, 03:18

zdeptany trawnik pisze:szczochu nadal czekam podaj rocznik jak tak ku*** wszystko wiesz i wszedzie byłes gnido (...) Widzew w tym okresie i tyle .
Obrażasz innych, piszesz bardzo nerwowo - chyba właśnie pod wpływem okresu.
Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci... (Alice in Wonderland)

Wasteland
Posty: 474
Rejestracja: 21.11.2014, 08:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Wasteland » 01.05.2015, 09:13

Trzeci nick pato w tym tygodniu,jeszcze chwila a będzie sam ze sobą dyskusję prowadził.

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mms » 01.05.2015, 09:57

Logika garbatych kinoli:

Ucieczka jakichś nic nie znaczących małolatów pod komendę - wielka porażka Widzewa
Porażki i straty barw czołowych osób z Łksu - błahostka

:))

Eternidad
Posty: 339
Rejestracja: 30.11.2012, 20:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Eternidad » 01.05.2015, 10:42

Zdeptany trawniku, hipokrytko, wygrana z Lechem najlepsza wtedy ekipa w Polsce na trasie banda na bande kilka lat przed ukladem to nic wedlug Ciebie? Czym wy sie mozecie pochwalic w pojedynke bez Ruchu? Oczywiście zeby nie bylo, również pamietam nasza porazke również z Kolejorzem.

Eternidad
Posty: 339
Rejestracja: 30.11.2012, 20:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Eternidad » 01.05.2015, 10:59

A no ma ogromne znaczenie :) o ile dobrze kojarze to nie wjechaliscie im pod sektor tylko psy was tam skierowaly i chyba Gornik was tam trochę przeoral ;) Co do porownania przegonienia Motoru a wygranej z Lechem to brak mi slow. Trawnik prosil o przykłady, dostal jeden z wielu konkretny, a wy probujecie odbic w mega zenujacy sposob pileczke.. Żenada

Eternidad
Posty: 339
Rejestracja: 30.11.2012, 20:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Eternidad » 01.05.2015, 11:02

Rozjebanie Legii w ich przewadze to tez nic, o innych akcjach nie ma co pisac, skoro o nich nie wiesz to znaczy ze cienki w uszach jestew i tak musi pozostać

Wasteland
Posty: 474
Rejestracja: 21.11.2014, 08:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Wasteland » 01.05.2015, 11:07

No to masz krótką pamięć,no ale to nie dziwota.Nikogo psy tam nie kierowały tylko część ludzi urwała się z pochodu tuż po wyjściu z pociągu.Wjechali pod sektory,gdzie Górnik na początku nie podejmował walki.Następnie gdy psy ruszyły to i Górnik ruszył.A na bocznym wraz z ochroną walczyli przeciw Widzewowi.Tak więc kogo tam przeorali?Kolejny farmazon próbujesz wcisnąć i zakłamywać prawdę,czy po prostu niewiedza.

Eternidad
Posty: 339
Rejestracja: 30.11.2012, 20:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Eternidad » 01.05.2015, 11:10

Dobra nie dyskutuje juz z toba, oczywiscie zawsze jak dostajecie po pizdach to mlodzi, nie znacie, ochrona pomagala, sprzęt, albo wasza pierwsza linia miala goraczke. Nie odpisuj juz.

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rzutkarny » 01.05.2015, 11:18

Wacław pisze:
Eternidad pisze:A no ma ogromne znaczenie :) o ile dobrze kojarze to nie wjechaliscie im pod sektor tylko psy was tam skierowaly i chyba Gornik was tam trochę przeoral ;) Co do porownania przegonienia Motoru a wygranej z Lechem to brak mi slow. Trawnik prosil o przykłady, dostal jeden z wielu konkretny, a wy probujecie odbic w mega zenujacy sposob pileczke.. Żenada
No Górnik strasznie przeorał, tak przeorał, że po meczu to Widzew wbija na boczne i dochodzi do drugiego starcia. Co do Motoru, nie ma Ich co porównywać do Lecha, ale przegonić gospodarza u siebie na stadionie będąc w mniejszej liczbie jest to ogromny plus. To samo tyczy się akcji na Legii gdzie to Widzew wysypuje się z sektora i doprowadza do starcia, gdzie w szeregach cwelki panika. Prawda jest taka, że w swoim okresie Widzew razem z Ruchem były najbardziej prężnie działające ekipy H.
A flagi żadnej nie zrobiliście z litości. Łaskawy widzewek.

Eternidad
Posty: 339
Rejestracja: 30.11.2012, 20:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Eternidad » 01.05.2015, 11:22

A juz przypominanie teraz o Legii po nastu latach.Wacław pokazujesz tylio jak malo wiesz, z nami sie ustawic nie chcecie wiec nie p******, a czy z kims sie ustawiamy to rowniez jesli tego nie wiesz potwierdzasz ze c**** wiesz a sie wypowiadasz..

CzBCz
Posty: 34
Rejestracja: 01.05.2015, 11:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: CzBCz » 01.05.2015, 11:52

Od dłuższego czasu czytam sobie wątek, choć oczywiście pomijam większość postów bo nie da się tego czytać. Bawi mnie jednak to, że kibice Łksu wiedzą o Widzewie wszystko, lepiej niż sami zainteresowani. Jak np. sytuacja z Górnikiem. Co, ktoś od Was latał z Widzewem, że wie co i jak?
Widzew oddzielił się od kolumny przy jakimś skwerku/parku i było to może z 20% widzewiaków będących tego dnia w Zabrzu, resztę policja prowadziła na stadion. Sama łatwość oddzielenia się sporej przecież grupy i brak zdecydowanej reakcji psiarni na to była dziwna, być może komuś zależało na zadymie? W każdym razie kto w takiej sytuacji podejmuje rozważania na ten temat. Widzew biega po Zabrzu w drodze pod stadion, odwiedza kilka sklepów, obija napotkanych Żaboli przy okazji zyskując trochę fantów, przegania sporą ilość zabrzan pod samym stadionem do czasu, aż nie reaguje większa ilość psiarni. Wtedy spychają (mundurowi) Widzew w kierunku bocznego (które jest zagrodzone jakimś płotem) a za ogrodzeniem grasuje trochę typów z Górnika (ochrona nie reaguje). Widzew ściśnięty jak sardynki nie ma szans na jakąkolwiek obronę od napastników zza płota i BYĆ MOŻE wtedy ktoś odniósł jakieś obrażenia. Faktem jest, że kilku z naszych miało rany od ostrych narzędzi (noże) i nawet z jednym było krucho (szpital i te sprawy). Jeśli ktoś uznaje to za akcję na minus dla Widzewa, za "przeoranie" itd to jest jego problem z odbiorem pewnych zdarzeń.
Akcja na bocznym miała miejsce w połowie meczu jak dobrze pamiętam i tam już była konkretna ekipa Górnika razem z ochroną. Krążyły fotki po necie, że ochrona działała na korzyść gospodarzy, jeśli sąsiedzi uważają to za wymysły widzewiaków to ich problem, ja szczerze mówiąc mam to gdzieś.
Ale proszę, nie piszcie domysłów czy zasłyszanych historii, a fakty. Wtedy temat będzie ciekawy i wart poczytania.

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 01.05.2015, 12:28

ku*** może zobacz jakie farmazony o nas pisza twoi koledzy,jesli jesteś w miare normalny to nie trzeba tobie mowic o co chodzi. Czerwoni bardzo się ośmieszacie, nic nie wiecie po prostu. A to że osoby od nas tu wiedzą więcej o was, wynika pewnie z tego że interesują się tym co się na scenie dzieje. Natomiast Rtsy interesują sie tylko tym co się dzieje u nich w Rts, o jakiejkolwiek aktywności ŁKSu nie dopuszczacie nawet myśli , jak zawsze, ze wszystkim, macie blokadę umysłową na to co robi ŁKS . Wiec nie będę wam ułatwiał, szczochy , gamonie , i kompleksiarze, a może psy ?, bo normalnych osob od was tu nie ma , o czym zapewnił wasz kolega po szalu .

ŁKS nie robił przez ten okres kompletnie nic, dokładnie tak jak twierdzą ''wasteland'' ''wacek'' 'zdeptany trawnik'' i reszta z bandy internetowych gili.Całą kibicowska Polska może wam poświadczyć, ze ŁKS przez te lata nie robił nic, nikogo nie zbił, z nikim nei szukał konfrontacji.
Wasza megalomania po raz kolejny dała się we znaki. Szkoda tylko picki, że dla większości Polski, i tych którzy mieli z nami kontakt przy roznych spotkaniach ( których przecież wg was nie było) stoimy dużo wyżej od was w tym rzemiośle, i mowi o tym WIsla, mowi Legia , mowi Lech. Do których 3 ekip nie macie obecnie podjazdu. A wy swoje dalej , jako ten co sie nie zna, wiem widać więcej niz wy , bo aktywni najbardziej byliście wlasnie od potoku do poddebic, i wcześniej i później raczej była to nasza dominacja, która po 2011 trwa do dzisiaj . Jesteście żalosni bo po tym okresie raczej nie zebralibyscie nawet bandy w poważnej liczbie żeby się z nami zmierzyć i każdy o tym wie od nas i od was, tylko nie internetowe gile. Dziwne, bo staraliśmy się odpierdalac glownie ekipom które miały cos wspólnego z wami, szkoda ze się wam nie pucują z tego co się dzieje. Przekonała się o tym Arka, przekonałą Jagiellonia i to nei raz, Elana , przekonał sie CSKA dla których pewnie to był szok że ŁKS ma ekipe, mogę się zalozyc o tysiąc $$ że im również wklejaliscie farmazon że ŁKS to wogole prawie nie istnieje hahah, nei chce mi się już wylcizac i wymyslac bo nie o to chodzi, każdy kto się interesuje wie co i kto, a jeśli się nie interesuje to jest pizdą i gamoniem . Jak napisał uwazajacy się za ogarnaicza ''zdeptany trawnik'' że takich akcji H jak widzew to ŁKS nigdy nei robił hahahah . Wierzycie w jakies mity że niby jesteście o klase lepsi od nas we wszystkim, tak jak tu zostało napisane, W DOPINGU I LICZBACH WYJAZDOWYCH OWSZEM ! ale w niczym innym. Tyle ze nigdy się z tym nie pogodzicie , bo '' jak to kibice wielkiego widzewka w czyms są gorsi od tej Patologii z ŁKS, to nie możliwe aaaaaa mam zawał '' HAHAHAAH

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 01.05.2015, 12:30

i gwoli wyjaśnienia , pisałem o samym Widzewie , nie o koalicji W & R.

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 01.05.2015, 13:18

aaa no i prosba do wszystkich , nie piszcie Rtsom co i jak itp, jeśli dla Wacka jedyną aktywnoscią ŁKS było rozbicie Motoru z Lechem , co widział pewnie na własne oczy w TVN, to faktycznie może lepiej niech tak zostanie....nie chce żeby taki lojtek wiedział o nas więcej, tyle mu wystarczy, jeszcze się wyhuśta debil jeden jak się dowie kto co był

Zawsze nas niedocenialiscie, ekipy które miały z nami mniejszy kontakt miały o nas lepsze zdanie niż wy, których na ziemie sprowadzaliśmy regularnie i widzieliście na własne oczy co i jak. Może z tego tez wynikało ze mimo dużo większych niż my mielismy możliwości, dużego potencjału w województwie i posiadania również atrakcyjnych kibicowsko rejonów w miescie, nigdy nie udało wam się nas zdominować w H, czy choćby porządnie odskoczyć na tle Polski i nigdy już się wam to nie uda. A wręcz wiadomo, ze większość walka dużymi zaintresowanymi składami byliście w plecy. Może wlasnie z tego wynika ten żal wylewany tu i ówdzie i przedstawianie nas w jak najgorszym swietle, mimo że przez to nie wiem czy to widzicie , ale sami tracicie w oczach. Jeśli od zawsze staracie pokazac nas jako słabeuszy i pierdolicie taką propagandę o nas jako najgorszych w całej PL, to w końcu sami się równacie teraz z tymi słabeuszami i jest jak jest. Wasz żal jak do was to dotarło jest calkiem zrozumiały.

wildboy66
Posty: 62
Rejestracja: 24.09.2013, 19:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wildboy66 » 01.05.2015, 13:32

do Łks jak jesteście tacy mocni to dlaczego odmówiliście RUCHowi walki na ubitej ziemi???? odpowiem tylko jakie było wasze tłumaczenie (powiedzieliście że nie chcecie sie bić bo Gks.Kat wam powiedział że nie jesteśmy honorowi dlaczego nie posłuchaliście Resowi waszej zgody kyóra wam może potwierdzić nasz honor)pozdrawiam

wildboy66
Posty: 62
Rejestracja: 24.09.2013, 19:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wildboy66 » 01.05.2015, 13:36

zaznaczam że nie wpierdalam sie w wasze kłótnie bo to nie mój temat nie moj rejon

Prastary
Posty: 26
Rejestracja: 20.07.2013, 21:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Prastary » 01.05.2015, 13:56

wildboy66-do kogo kierujesz to pytanie i od kogo oczekujesz odpowiedzi?Żadna osoba zainteresowana w "te sprawy" nic tu nie napisze a pewnie i tu nie zagląda.Pewnie mieli swoje powody o których byś wiedział jakbyś był w odpowiednim kręgu,a że nie jesteś to się nie dowiesz,podobnie jak ja i 99% osób z Widzewa i ŁKSu które przepychają się tu na forum.
Pytałem się już wcześniej,pytam ponownie.Jaki jest kibicowski podział Górniaka?
I drugi pytanie-Czy ełkaesiacka tzw "Podgórna" to część Górniaka,Chojen czy Dąbrowy?Czy jest ktoś normalny by mi udzielić normalnej odpowiedzi?

zdeptany trawnik
Posty: 188
Rejestracja: 15.03.2015, 00:01

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zdeptany trawnik » 01.05.2015, 14:18

Pato ty czołowy propagandzisto rodem z TVN co ma juz z 5 kont na kibice net komu mowiła Wisła Lech Legia ze jestescie lepsi pewnie tobie hahha nie mamy podjazdu do Wisły ? Ty jestes juz nieuleczalnie chory ja p******* a wy do kogo macie podjazd bo Lechia Slask Gornik mowili ze jestescie cienki cipy :). Nadal twierdzicie ze zrobiliscie wiecej chuligansko na przełomie 12 lat niz my tak ? Ostatnie co konkretnego zrobiliscie na arenie prócz walki z Lechem to zadyma na waszym stadionie ze Slaskiem ale to historia dwa lata starsza od wegla . Ps wy wygraliscie z Lechem my z Lechia a Lechia z Lechem wiec plus dla nas nie dla was waszym tokiem myslenia

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 01.05.2015, 14:29

[*]
Prastary pisze:wildboy66-do kogo kierujesz to pytanie i od kogo oczekujesz odpowiedzi?Żadna osoba zainteresowana w "te sprawy" nic tu nie napisze a pewnie i tu nie zagląda.Pewnie mieli swoje powody o których byś wiedział jakbyś był w odpowiednim kręgu,a że nie jesteś to się nie dowiesz,podobnie jak ja i 99% osób z Widzewa i ŁKSu które przepychają się tu na forum.
Pytałem się już wcześniej,pytam ponownie.Jaki jest kibicowski podział Górniaka?
I drugi pytanie-Czy ełkaesiacka tzw "Podgórna" to część Górniaka,Chojen czy Dąbrowy?Czy jest ktoś normalny by mi udzielić normalnej odpowiedzi?
Podgorna jest chyba administracyjnie na Chojnach ale zawsze byla jakby przypisywana Dabrowie bo jest na granicy.Podgorna=Dabrowa.Gorniak-Widzew tak bez zaglebianie sie w temat
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 01.05.2015, 14:55

zdeptany trawnik pisze:Pato ty czołowy propagandzisto rodem z TVN co ma juz z 5 kont na kibice net komu mowiła Wisła Lech Legia ze jestescie lepsi pewnie tobie hahha nie mamy podjazdu do Wisły ? Ty jestes juz nieuleczalnie chory ja p******* a wy do kogo macie podjazd bo Lechia Slask Gornik mowili ze jestescie cienki cipy :). Nadal twierdzicie ze zrobiliscie wiecej chuligansko na przełomie 12 lat niz my tak ? Ostatnie co konkretnego zrobiliscie na arenie prócz walki z Lechem to zadyma na waszym stadionie ze Slaskiem ale to historia dwa lata starsza od wegla . Ps wy wygraliscie z Lechem my z Lechia a Lechia z Lechem wiec plus dla nas nie dla was waszym tokiem myslenia

Udowadniasz tym postem ze Twoja wiedza na temat ŁKS gdzie kiedy i z kim jest bardzo uboga.Wystarczy kierowac sie zasada nie wiem to nie zabieram glosu.Domyslam sie ze nie masz skad czerpac informacji to moze czytaj na poczatek.
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

Sjordskold
Posty: 78
Rejestracja: 28.04.2015, 19:09
Lokalizacja: ŁKS MCMVIII

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Sjordskold » 01.05.2015, 15:38

Wieje nudą. Widzewiacy którzy się tutaj wpisują nie mają zielonego pojęcia co sie aktualnie dzieje. Wykrzywione opisy akcji - widać że takie jak podawały gazety i TV, a nie takie jakie były (o czym dobrze wiedzą zaangażowani z obu stron). W sumie nie ich wina. Nie mają kolegów? Pokończyli dawno piąty krzyżyk? Piszą wszyscy z emigracji? Nie wiem. W każdym razie rzeczywiście potrafią tylko nawiązywać do tego co TVN pokazywało albo było omawiane na tym forum. Uwierzcie, może tylko jedna trzecia zdarzeń, a nawet mniej, do tego przedstawianych zupełnie inaczej (jedne na nasza korzyść, inne niekorzyść)!!! Stąd pewnie histeryczne nawoływania "no napiszcie w takim razie, co robiliście, no wymieńcie wasze akcje" itp. Serio to nie ma sensu - jakby ze ślepymi dyskutować o krajobrazie.
Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci... (Alice in Wonderland)

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 01.05.2015, 15:49

jak dla mnie jest to policjant , nikt inny bekarnie takiej lipy by chyba nie robił czerwonoarmistom

cmb1910
Posty: 15
Rejestracja: 19.12.2011, 19:08

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cmb1910 » 01.05.2015, 16:40

Łksioki a pamiętacie jak Zagłebie Lubin po wyjeździe do Was zaproponowało Wam walke po meczu a Wasi liderzy odmowili twierdząc, że pogoda jest słaba deszcz, ślisko itp więc nie ma co ryzykować kontuzji :D

Sjordskold
Posty: 78
Rejestracja: 28.04.2015, 19:09
Lokalizacja: ŁKS MCMVIII

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Sjordskold » 01.05.2015, 16:51

Tak. Było wtedy bardzo ślisko. I jeszcze ten deszcz. Weź juz spierdalaj.
Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci... (Alice in Wonderland)

bialy08
Posty: 167
Rejestracja: 28.04.2015, 18:23

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bialy08 » 01.05.2015, 17:18

cmb1910 a pamiętasz jak w poprzedniaj rundzie wracaliście z Siedlec i tylko ochrona policji wasz uratowała od wpierdolu .Po za tym wielcy wojownicy czerwonej armii ,którzy zawsze się bali wyjść tym cienkim ŁKS banda na bande.

PanTuNieStał
Posty: 566
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 01.05.2015, 18:42

biały08-data rejestracji 28.04.2015 g-17.23
sjordskold -data rejestracji 28.04.2015 g18.09
ten sam styl pisania i rozumowania co pato + kilka nicków niby widzewiaków zarejestrowanych w niedalekim odstępie czasu, niezły kabaret
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

Sjordskold
Posty: 78
Rejestracja: 28.04.2015, 19:09
Lokalizacja: ŁKS MCMVIII

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Sjordskold » 01.05.2015, 18:46

PanTuNieStał - data rejestracji 16.02.2014, godz. 09:34. Nieudany eksperyment genetyczno-neurologiczny w laboratorium, bo lekarz operujący mózg pacjenta był nietrzeźwy - 16.02.2014, godz. 09:30.
Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci... (Alice in Wonderland)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: S.J. i 426 gości