www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Antoni.Kierka
Posty: 101
Rejestracja: 10.07.2016, 00:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Antoni.Kierka » 19.03.2018, 16:38

UW1908 pisze:
19.03.2018, 14:45
Po części masz rację. Boimy się, że władze przejmą takie cioty jak u Was i ani nie odpalimy rac jak Wy "dla dobra" albo obsramy się przed derbowym rywalem bo Nam vlepki nakleją i spalą flagi(Nam to nie grozi). Do tego jeszcze trafi się taki ananas i będzie znów wstyd.
[link]
Więc faktycznie możecie myśleć, że są jakieś obawy. Niestety, mamy zupełnie inną mentalność także nici z Waszych planów. A wy dalej klepcie po plecach takich jak ten frajer z artykułu.
tak caly Widzew klepie go po plecach za swoj bohaterski czyn bedzie na nastepnym meczu specjalna oprawa na jego czesc przygotowana za swoj bohaterski czyn zadowolony...ja p******* w kazdym klubie gdzie przychodzi grubo ponad 15 tys widzow jest to nie uniknione ze moze trafic sie jakas czarna nieogarnieta owca ale nie wy dalej zyjcie w swoim swiecie i zaklamujcie rzeczywistosc i pierdolcie o jakiejs wyimaginowanej mentalnosci ze u was to 20 tys samych chuliagnow bedzie przychodzic nieskazitelnych jak kropla wody bla bla bla i tak do zajebania..odnosnie rac sami nic nie odpalacie bodajze w tatmtym sezonie byla mozliwosc(bynajmniej takie plany) zeby przeniesc ostatni mecz do was i swietowac awans i sie obsraliscie zeby wam czasami amfiteatru nie zamkneli...u kogos to zdzblo w oku sie widzi a belki u siebie to juz nie



UW1908
Posty: 520
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 » 19.03.2018, 16:45

Nie byłoby głupiej odpowiedzi z nutą ironii gdybyś sam nie odpłynął we wcześniejszym poście. Tyle.

Suczysko
Posty: 611
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Suczysko » 19.03.2018, 18:53

Antek a robicie coś żeby zidentyfikofac tą wasza czarna owce? dał na psy pewnie ktoś wie kto to co i jak od was.

dokuro
Posty: 43
Rejestracja: 04.09.2010, 11:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: dokuro » 19.03.2018, 19:24

W normalnych ekipach ktoś powinien odwiedzić tego typa i mu wytłumaczyć pewne rzeczy. Zobaczymy co zrobi Widzew...

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: troll internetowy » 19.03.2018, 19:42

ŻYDZEWSKIE OFIARY pisze:
19.03.2018, 09:42
Ale zes się zapetlił. Teraz już nie chcesz patrzeć pod względem administracyjnym a sam wypisales osiedla wg administracji.
Ja rozumiem ze nazwa Stare Bałuty brzmi dumnie i uzurpujecie sobie korzystanie z tej nazwy , a my używamy nazwy "Limanka", ale trzymajmy się tego ze nie całe Stare Bałuty są wasze i że w samym srodku Starych Bałut jest Limanka.

I jeszcze jedno - bo chyba to Ty masz problem z rozroznianiem pewnych rewirow.
Limanka odnosi się do ulicy Limanowskiego i odchodzących od niej mniejszych - ale nie na całej Jej dlugosci. Limanka na dobra sprawę zaczyna się od Klonowej i dochodzi do Zachodniej - a więc stricte obszar Starych Balut , a Ty nadal się upierasz że Stare Bałuty są Wasze.... rozumiesz czy dalej będziesz pisał o Starym Mieście , Zubardziu i Kozinach??
Ja tam nie chcę występować w roli czyjegokolwiek adwokata, ale wg mnie nie wymieniał ich wg podziału administracyjnego, tym bardziej, że ten jest dość sztuczny. Czerwony Rynek nie występuje w administracyjnym podziale SIM, ponadto dla mnie Stare Bałuty to okolice Wojska Polskiego (+ domostwa i osiedla na północ od tej ulicy, kawałek Zgierskiej i może ewentualnie Pl. Kościelny. ;) SM zaś najbliższe okolice Starego Rynku. Poza tym jakis forumowicz pytał ogólnie o osiedla i dzielnice Łodzi, nie o podział administracyjny (ten to może sobie znaleźć na stronie urzędu miasta). A Limanka to tak jak opisałeś. Natomiast jeżeli chcesz być już taki konsekwentny i trzymac się podziału stricte administracyjnego, to po co wymieniasz Limankę? Nie ma bowiem takiego rewiru administracyjnego.
To tak na marginesie oczywiście.
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: troll internetowy » 19.03.2018, 19:51

Jeszcze tak a propos tego, co nadawał na konfidenta... Mógł to być np. jakiś zwykły janusz, a nie kibol. I teraz pytanie do tutejszych mądrali: Czy w takim razie wg was ekipa Widzewa też powinna wyśledzić jego adres i wytłumaczyć mu, że tak nie można?..
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

Pique
Posty: 739
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 19.03.2018, 20:14

Zaraz będą się doszukiwać drugiego jędrasa :) Jeśli się dowiemy kto to i będzie ktoś z naszego środowiska kogo znamy to na pewno konsekwencje go nie ominą, a z tego co wiem to raczej to zwykły janusz którego nikt z kiboli nie zna.

dokuro
Posty: 43
Rejestracja: 04.09.2010, 11:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: dokuro » 19.03.2018, 20:29

Nie róbcie sobie jaj. Znalezienie tego typa w tych czasach to żaden problem.

Opoczno
Posty: 14
Rejestracja: 20.05.2016, 17:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Opoczno » 19.03.2018, 21:06

troll internetowy pisze:
19.03.2018, 19:51
Jeszcze tak a propos tego, co nadawał na konfidenta... Mógł to być np. jakiś zwykły janusz, a nie kibol. I teraz pytanie do tutejszych mądrali: Czy w takim razie wg was ekipa Widzewa też powinna wyśledzić jego adres i wytłumaczyć mu, że tak nie można?..
Przecież to chyba oczywiste że tak i przede wszystkim po to by wycofał zarzuty. O to głównie chodzi. Reszta to wasza sprawa.

UW1908
Posty: 520
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 » 19.03.2018, 21:14

Pique pisze:
19.03.2018, 20:14
Zaraz będą się doszukiwać drugiego jędrasa :) Jeśli się dowiemy kto to i będzie ktoś z naszego środowiska kogo znamy to na pewno konsekwencje go nie ominą, a z tego co wiem to raczej to zwykły janusz którego nikt z kiboli nie zna.
No tak. Skoro to zwykły Janusz to nie ma tematu. Tak jakoś wyszło i niech wraca na stadion. Czekać tylko jak kogoś z Was sprzeda bo race odpaliliście, wy bandyci! Nie wiem ale kim by nie był to za takie coś powinien mieć zakaz wjazdu. Ale nie mój cyrk...

glwtrcd
Posty: 736
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: glwtrcd » 19.03.2018, 22:08

Pique pisze:
19.03.2018, 20:14
Zaraz będą się doszukiwać drugiego jędrasa :) Jeśli się dowiemy kto to i będzie ktoś z naszego środowiska kogo znamy to na pewno konsekwencje go nie ominą, a z tego co wiem to raczej to zwykły janusz którego nikt z kiboli nie zna.
Juz pierdolicie o jedrasie bo taka prawda , jakis frajer sie rozprul a wy juz mowicie ze go nieznacie, ze janusz , moze ku*** to niebyl wasz kibic tylko ukryty jakis Lkesiak co?
A prawda jest taka ze wiecie kto to jest

Pique
Posty: 739
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 19.03.2018, 22:09

UW1908 pisze:
19.03.2018, 21:14
No tak. Skoro to zwykły Janusz to nie ma tematu. Tak jakoś wyszło i niech wraca na stadion. Czekać tylko jak kogoś z Was sprzeda bo race odpaliliście, wy bandyci! Nie wiem ale kim by nie był to za takie coś powinien mieć zakaz wjazdu. Ale nie mój cyrk...
Zajmij się lepiej cyrkowcu swoją zgodą, przez którą M. z Cracovii siedzi.

Pique
Posty: 739
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 19.03.2018, 22:19

glwtrcd pisze:
19.03.2018, 22:08
Juz pierdolicie o jedrasie bo taka prawda , jakis frajer sie rozprul a wy juz mowicie ze go nieznacie, ze janusz , moze ku*** to niebyl wasz kibic tylko ukryty jakis Lkesiak co?
A prawda jest taka ze wiecie kto to jest
A co tam u posterunkowego Nogi? :)

PolowaPolski
Posty: 257
Rejestracja: 19.08.2017, 20:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PolowaPolski » 19.03.2018, 22:37

Pique to mmsik, znowu wrocil :)

UW1908
Posty: 520
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 » 20.03.2018, 00:00

Pique pisze:
19.03.2018, 22:09
UW1908 pisze:
19.03.2018, 21:14
No tak. Skoro to zwykły Janusz to nie ma tematu. Tak jakoś wyszło i niech wraca na stadion. Czekać tylko jak kogoś z Was sprzeda bo race odpaliliście, wy bandyci! Nie wiem ale kim by nie był to za takie coś powinien mieć zakaz wjazdu. Ale nie mój cyrk...
Zajmij się lepiej cyrkowcu swoją zgodą, przez którą M. z Cracovii siedzi.
Generalnie to mam w d**** co u Was się tam dzieje i jakie panują obyczaje i kogo się toleruje. Zwyczajnie napisałem, że frajer jest frajer. Spruł się na jednego to i spruje na drugiego. Czy tym drugim będzie ktoś od Was to sami się przekonacie bo przecież nic się nie stało według Was.

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C1365O » 20.03.2018, 07:45

Większość tutaj to naprawdę dziaciaki albo debile.
Czego Wy oczekujecie? Że tutaj będzie ktoś pisał na bieżąco odnośnie tej sytuacji?! Ale czego oczekiwać od osób dla których w kibicowaniu internet zajmuje pierwszą pozycję.

Zgierz
Posty: 192
Rejestracja: 08.01.2012, 14:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zgierz » 20.03.2018, 07:57

UW1908 pisze:
20.03.2018, 00:00
Generalnie to mam w d**** co u Was się tam dzieje i jakie panują obyczaje i kogo się toleruje
W takim razie czemu 95% twoich postów odnosi się do Widzewa i jego kibiców?
My Widzewiacy umiemy żyć bez Łksu. W drugą stronę działa to zupełnie inaczej. Wy istniejecie tylko na gruncie "anty Widzew" i tyle z waszego kibicowania :)
Wystarczy prześledzić tematy na tym forum. Gdzie pojawia się wzmianka o Widzewie tam zaraz zlatuje się internetowa banda białych końcówek i wylewa swoje flustracje oraz żale w klawiaturę.

Nie ma co wchodzić z wami w żadną polemikę, więc skupcie się na swoim cyrku i na swoich małpach.
NA ZGIERSKIEJ ZIEMI WYCHOWANI - Z WIDZEWEM NA ZAWSZE ZWIĄZANI

UW1908
Posty: 520
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 » 20.03.2018, 08:20

I na tym zakończę definitywnie
Widzew-ekipa drugiej szansy.

NoMatterWhat
Posty: 614
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NoMatterWhat » 20.03.2018, 12:25

dokuro pisze:
08.03.2018, 22:00
Naprawdę wierzycie, ze w Europie ktoś pamięta o Widzewie? :)
[link]

LksNaZawsze
Posty: 91
Rejestracja: 02.01.2017, 13:03

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: LksNaZawsze » 20.03.2018, 12:37

Zgierz pisze:
20.03.2018, 07:57
UW1908 pisze:
20.03.2018, 00:00
Generalnie to mam w d**** co u Was się tam dzieje i jakie panują obyczaje i kogo się toleruje
W takim razie czemu 95% twoich postów odnosi się do Widzewa i jego kibiców?
My Widzewiacy umiemy żyć bez Łksu. W drugą stronę działa to zupełnie inaczej. Wy istniejecie tylko na gruncie "anty Widzew" i tyle z waszego kibicowania :)
Wystarczy prześledzić tematy na tym forum. Gdzie pojawia się wzmianka o Widzewie tam zaraz zlatuje się internetowa banda białych końcówek i wylewa swoje flustracje oraz żale w klawiaturę.

Nie ma co wchodzić z wami w żadną polemikę, więc skupcie się na swoim cyrku i na swoich małpach.
Komu piszesz te smutne kawalki? Wy k**** umiecie żyć bez ŁKS-u? Jak nie felietony piszecie na nasz temat, donosy, manifestacje itp. To co to ku*** jest? Jak ukazuje się artykuł na temat ŁKS to najwięcej do powiedzenia macie rowniez wy k****, nie wspominam juz temat stadionu tam to już wogole wylewacie swojr flustracje. Widzisz kapciu ze zgierskiej wichury robicie idealnie to samo

ŻYDZEWSKIE OFIARY
Posty: 133
Rejestracja: 09.08.2017, 15:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŻYDZEWSKIE OFIARY » 20.03.2018, 14:06

Ale on czyta chyba w ogóle inne forum , bo na kibice net czerwoni slyną głównie z prucia się do wszystkich ekip z którymi się nie lubia. Zresztą wystarczy poczytać posty tego gościa którego cytujesz ( Zgierz) zeby widziec że sam się prul do Łksu hipokryta j***** , a teraz pali głupa.
No chyba ze w tym zgierzu nie potrafią czytać i pisać , i nie rozumieją co piszą , wtedy nie było tematu...

Swoją drogą to jest stara spiewka pierdzewiakow - pruć się o wszystko i wyciągać wszystko do Internetu ( vide czerwoni na tym i na swoim forum , manifestacje i felietony TKZM - prujdupy nr 1 wśród czerwonych ) - natomiast jak ktoś pisze o ich klubie to nagle ktoś ma kompleksy i nie umie żyć bez wielkiego ficefka.... żenada
...Mężczyźni są z Marsa
Kobiety z Wenus
A widzewiacy ze wsi ...

Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Widzewski Charakter » 20.03.2018, 14:40

Ty głąbie pierdolony chcesz wytykać komuś kompleksy? Przecież to ty tutaj hipokryto pierdolony na tym forum żeś przez 2 czy 3 lata napierdalał dzień w dzień z setek kont o Widzewie a teraz wcale ale to wcale nie masz kompleksiarkiego nicka. I ty chcesz komuś wytykać kompleksy ruro? Przesiadujecie na forum Widzewa więcej niż na swoim, bez Widzewa to nie macie życia.
Następny zjeb to UW1908 który w każdym poście pisze, że ma wyjebane na Widzew, Widzew go nie interesuje, ale w każdym poście o Widzewie napierdala i to jego słynne bez odbioru, kończy dyskusje a minie pół dnia i znowu od nowa pisze te swoje smuty.

Nie od dziś wiadomo, że kibice AP ŁKS są bardziej '''anty Widzew'' niż pro ŁKS i to wie każdy. Widzew to dla was sens życia, bez Widzewa byście się chyba pocięli albo napierdalali między sobą na tych Polesiach i Limankach.

A co do TKzM to was podsumował nie raz celnie także nie dziwota, że wam tak działa na nerwy.

ŻYDZEWSKIE OFIARY
Posty: 133
Rejestracja: 09.08.2017, 15:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŻYDZEWSKIE OFIARY » 20.03.2018, 15:21

Grzeczniej pizdzielcu bo nie jesteś u siebie Pod Zegarem ..
...Mężczyźni są z Marsa
Kobiety z Wenus
A widzewiacy ze wsi ...

Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Widzewski Charakter » 20.03.2018, 18:44

A ty nie jesteś w ojszczanej bramie na Limance także morda krótko. I jak będziesz wymieniał nazwę Widzew to stań na baczność.

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 20.03.2018, 19:07

Czytam takie coś
Pierwszy mecz obejrzało blisko stu sympatyków Victorii Sulejówek. To wystarczyłó, by klub musiał zablokować dla nich cały sektor, mogący pomieć 907 kibiców, zamiast udostępnić go widzewiakom.
i nasuwa mi się pytanie, kto odpowiada za tworzenie tego WTM? Przecież to jest śmiech na sali, że za każdym razem, gdy przyjeżdżają goście, którzy nie chcą radośnie odwróceni plecami skakać zaczynają się płacze (?) o to, że się oni pojawili. Bo gdyby się nie pojawili 907 kibiców, by mogło obejrzeć mecz, a tak tylko 100 i do tego nie z Widzewa...
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

ReanimacjiTrupaStop
Posty: 246
Rejestracja: 04.12.2017, 11:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ReanimacjiTrupaStop » 20.03.2018, 20:07

TERROR_EUDEZET pisze:
20.03.2018, 19:07
Czytam takie coś
Pierwszy mecz obejrzało blisko stu sympatyków Victorii Sulejówek. To wystarczyłó, by klub musiał zablokować dla nich cały sektor, mogący pomieć 907 kibiców, zamiast udostępnić go widzewiakom.
i nasuwa mi się pytanie, kto odpowiada za tworzenie tego WTM? Przecież to jest śmiech na sali, że za każdym razem, gdy przyjeżdżają goście, którzy nie chcą radośnie odwróceni plecami skakać zaczynają się płacze (?) o to, że się oni pojawili. Bo gdyby się nie pojawili 907 kibiców, by mogło obejrzeć mecz, a tak tylko 100 i do tego nie z Widzewa...
Modern football kolego, tak wygląda dzisiejsza reanimacja.

glwtrcd
Posty: 736
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: glwtrcd » 20.03.2018, 20:10

na spokojnie pisze:
20.03.2018, 19:38
glwtrcd pisze:
19.03.2018, 22:08
Pique pisze:
19.03.2018, 20:14
Zaraz będą się doszukiwać drugiego jędrasa :) Jeśli się dowiemy kto to i będzie ktoś z naszego środowiska kogo znamy to na pewno konsekwencje go nie ominą, a z tego co wiem to raczej to zwykły janusz którego nikt z kiboli nie zna.
Juz pierdolicie o jedrasie bo taka prawda , jakis frajer sie rozprul a wy juz mowicie ze go nieznacie, ze janusz , moze ku*** to niebyl wasz kibic tylko ukryty jakis Lkesiak co?
A prawda jest taka ze wiecie kto to jest
Z czystej ciekawości zapytam.
Znasz każdego z 20 tysięcy, którzy odwiedzają stadion Górnika?
Bez spiny pytanie. Odpowiedz bez spiny. Po prostu.
Nie nieznam to chyba wiadome prawda?
Ale dowiedziec sie kto sie rozjebal to tez niejakis problem dla chcacecego prawda?
Nawet jak go nienaja to moge sie dowiedziec i to niejest wcale takie trudne zwlaszcza dla ekipy

serce miasta
Posty: 753
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta » 20.03.2018, 20:43

Rozumiem ze artykuł z dziennika jest dla Was pożywką wojownicy z galery i siejecie popłoch jednak przypominam Wam że to przez Waszego chuligana nasz kolega odbywa długi wyrok,przypominam równiez że w zeszłym roku Wasz młody kibic rozjebał sie na swojego rówiesnika z Widzewa który poszedł za to siedzieć(były transparenty na meczach).Obśmiewacie Janków co chodza na Widzew a sami dalibyście dupska żeby choć połowa z nich chodziła na U2,wszyscy to wiemy,wiedzą to w Krakowie,wiedzą w Warszawie,Poznaniu,Szczecinie,Zabrzu,Gdańsku i na Ruchu bez pikoli i tzw.Januszy nie ma wielkich klubów i wyników(niestety:))a Wy dalej zgrywajcie gangusów w rozklejonych butach z allegro:)
kto s********* z orlika na Dąbrowie?

Terroor
Posty: 255
Rejestracja: 19.08.2017, 09:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Terroor » 20.03.2018, 21:07

serce miasta pisze:
20.03.2018, 20:43
Rozumiem ze artykuł z dziennika jest dla Was pożywką wojownicy z galery i siejecie popłoch jednak przypominam Wam że to przez Waszego chuligana nasz kolega odbywa długi wyrok,przypominam równiez że w zeszłym roku Wasz młody kibic rozjebał sie na swojego rówiesnika z Widzewa który poszedł za to siedzieć(były transparenty na meczach).Obśmiewacie Janków co chodza na Widzew a sami dalibyście dupska żeby choć połowa z nich chodziła na U2,wszyscy to wiemy,wiedzą to w Krakowie,wiedzą w Warszawie,Poznaniu,Szczecinie,Zabrzu,Gdańsku i na Ruchu bez pikoli i tzw.Januszy nie ma wielkich klubów i wyników(niestety:))a Wy dalej zgrywajcie gangusów w rozklejonych butach z allegro:)
kto s********* z orlika na Dąbrowie?


A kto s********* z Portu ?

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala » 20.03.2018, 21:17

Wy jebane parówy, serce miasta słusznie przypomniał dwie głośne sprawy. Ja wiem, że dla Was jest wygodnie ciągnąć temat anonimowego janka, który wyjebał na psach typa z Victorii (naganne w c*** zachowanie, każdy je potępia). Ale zapominacie o własnym podwórku, bo takie cwaniaczki jak Wy wyciągają w Polskę takie januszowe sprawy, albo wałkują przez lata temat c**** j, ale o swoich konfiturach, za które nasi odbywają realne konsekwencje, to jest cichutko. O przerzutach nie wspominam, bo macie ich kilku w swoich szeregach.

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 20.03.2018, 21:28

A propo parówek to się zagotowałeś jak woda na nie.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

serce miasta
Posty: 753
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta » 20.03.2018, 21:34

z Portu Łódź?Hipermarketu?sory Galerii Handlowej?nie wiem ale moge sie domyślać...niech zgadne 20 chuliganów Widzewa będących razem na zakupach:)

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala » 20.03.2018, 21:35

TERROR_EUDEZET pisze:
20.03.2018, 21:28
A propo parówek to się zagotowałeś jak woda na nie.
Ale co Ty gadasz, ja wiem, że wygodnie takie teksty sadzić. Wy spinacie d*** o no-name typka, janusza, kto wie, czy nie pierwszy i ostatni raz na stadionie, bo nikt nie wie, kto to jest (j**** tak czy inaczej konfiturę), który sprzedał na psach gościa o skrojone barwy. Ale jak od nas siedzą zaangażowani w temat ludzie, bo Łksiaki spruły d***, to jest medialna cisza i ogólnie ok?

Spy
Posty: 340
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spy » 20.03.2018, 21:57

serce miasta pisze:
20.03.2018, 21:34
z Portu Łódź?Hipermarketu?sory Galerii Handlowej?nie wiem ale moge sie domyślać...niech zgadne 20 chuliganów Widzewa będących razem na zakupach:)
gość ma fantazje ale miło poczytać , nie pytaj go o szczegóły bo Ci odpisze że tylko kumaci wiedzą :)))
pewnie bojówka lks-u zaczaiła sie w CCC albo leroy merlin ;)

rozpierdol
Posty: 442
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 20.03.2018, 22:56

Co Wy się tutaj tłumaczycie.Takie sytuacje się zdarzają po obu stronach i raczej każdemu kumatemu zależy by typ został pogoniony.Z rok temu mialem sytuacje z jakimś pędzlem w czapce ŁKSu który zgrywał kozaka w sklepie a potem mnie straszył psami jak mu ją sciągnąłem.I co mam pisać bzdury,ze ŁKSiacy by nie zrobili z tym nic jakby wiedzieli co to za łeb?Nie wazne czy ulica czy stadion takie dzbany się zdarzają.
1910

Pinio
Posty: 227
Rejestracja: 02.10.2017, 19:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pinio » 21.03.2018, 09:50

ReanimacjiTrupaStop pisze:
20.03.2018, 20:07
TERROR_EUDEZET pisze:
20.03.2018, 19:07
Czytam takie coś
Pierwszy mecz obejrzało blisko stu sympatyków Victorii Sulejówek. To wystarczyłó, by klub musiał zablokować dla nich cały sektor, mogący pomieć 907 kibiców, zamiast udostępnić go widzewiakom.
i nasuwa mi się pytanie, kto odpowiada za tworzenie tego WTM? Przecież to jest śmiech na sali, że za każdym razem, gdy przyjeżdżają goście, którzy nie chcą radośnie odwróceni plecami skakać zaczynają się płacze (?) o to, że się oni pojawili. Bo gdyby się nie pojawili 907 kibiców, by mogło obejrzeć mecz, a tak tylko 100 i do tego nie z Widzewa...
Modern football kolego, tak wygląda dzisiejsza reanimacja.
A jak wygląda dzisiejszy AP Łks? Ne mogący zapełnić aż jednej trybuny? Odpowiedzcie sobie sami na pytanie.

Widzew w meczu z Victorią Sulejówek z drugą frekwencją w kraju.Co do gości to zamiast dopingować klub za którym przyjechali to przez większość meczu śpiewali o Legii. Mogli lepiej przyjechać na mecz z rezerwami Legii 14 kwietnia.
Swoją drogą ciekawe dlaczego Legioniści nie będą wspierać swoich rezerw. No tak bezpieczniej jeździć w ekstraklasie bo masówki i kibicować koszykarzom ale na rezerwy pojechać do odwiecznego rywala to już tacy chętni nie są.

Terroor
Posty: 255
Rejestracja: 19.08.2017, 09:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Terroor » 21.03.2018, 10:12

Spy pisze:
20.03.2018, 21:57
serce miasta pisze:
20.03.2018, 21:34
z Portu Łódź?Hipermarketu?sory Galerii Handlowej?nie wiem ale moge sie domyślać...niech zgadne 20 chuliganów Widzewa będących razem na zakupach:)
gość ma fantazje ale miło poczytać , nie pytaj go o szczegóły bo Ci odpisze że tylko kumaci wiedzą :)))
pewnie bojówka lks-u zaczaiła sie w CCC albo leroy merlin ;)
Młode Chojny i dąbrowa wiedza o co Chodzi :)

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C1365O » 21.03.2018, 10:49

Ja pierd.... Powrót największego gamonia na forum widzę.

maxforte
Posty: 117
Rejestracja: 18.08.2017, 22:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: maxforte » 21.03.2018, 10:51

doziol, a patrzles z kim grywają rezerwy Widzewa?

Ukochane Miasto
Posty: 322
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ukochane Miasto » 21.03.2018, 12:08

byle się dojebać do Widzewa.
cały sztab "dziennikarzy śledczych" z kibice net czeka na jakąkolwiek okazję okazję .
już ku*** śmieszni jesteście do granic możliwości
Łks już ogłosił że cały Widzew toleruje konfidenta bo na 17 tys ludzi jakiś frajer nadał na chłopaków z Sulejówka , no to oczywiście jeb etykietka na całe środowisko widzewskie. Teraz wszyscy powinniśmy szukać gościa po Polsce.
Dozol zapytam cię w twoim stylu : czy u was to jest wykluczone i czy nigdy nic takiego się nie wydarzyło ??? Jesteście rozumiem na 100% prawilną i sztywną ekipą prawda ? Już nie będę o haniorze wspominał , wiem wiem jędras.
panowie z Łksu : rudzik też jest z krwi i kości sztywniakiem co nie ? wiem wiem jędras

no i wisienka na torcie niejaki glwtrcd na wypomina coś a pies noga super sztywniak w ekipie :-DD

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19normals46, cybertomanek, eŁKaSiak1908, hanysek6448, KamykOKS, protektormalopolska, Taksepatrze, WITEK123, yurez i 587 gości