www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
bialy08
Posty: 167
Rejestracja: 28.04.2015, 18:23

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bialy08 » 10.05.2015, 09:58

qb jak bilans między nami
qb. pisze:
cobytu pisze:A i jeszcze jedno a propos wypierania sie histori.Najwiekszym dowodem na to jest to ze skladamy co rok kwiaty na grobach zalozycieloi a foty ladeca do neta... Oto dowod wypierania sie i wstydu.Szkoda ze zawsze przypadkiem zapopminacie obok nazwisk oczywistych wymienic np nz typowo zydowski Sienkiewicz.Prawda na dzis jest taka jak napisalem wczesniej.Widzew z masa kibicow i F.c na dziewn dzisiejszy nie radzi sobie z ekipa ktora wymiera.Ot cala wielkosc...
zdaje sobie sprawe ze ten temat to kopalnia beki i nie warto go sledzic zbyt uwaznie ale trudno nie zawazyc ze to my Widzew jestesmy tu postrzegani jako ekipa na wymarciu wiec powinienes tą swją puente jakos inaczej skonstruowac.
a ty biały08 jebnij sie zdrowo w łeb bo w najlepszym wypadku bilans ostatnich 20 lat to wam wychodzi z nami na- zero ale tutaj mozna by dywagowac o tym kolejne 450 stron tematu, najbardziej kompetentne osoby z obu stron i tak głosu nie zabiorą.
Jak bilans między nami jest na zero to ty lepiej jebnij łbem o klawiaturę i już nie pisz.Popytaj lepiej kompetentnych osób od siebie.PS.jesteście coraz śmieszniejsi Ludzie Humoru.



PanTuNieStał
Posty: 567
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 10.05.2015, 11:48

Niestety wolna rejestracja i w związku z tym ilość przygłupów rejestrujących się tutaj, jak ten powyżej powoduje że jaka kolwiek dyskusja na tym forum jest bez sensu, ja już kończę polemikę w tym temacie, pozdrowienia dla sensownych wrogów i na koniec
"Kiedy bry­lant nag­le szkłem się oka­zuje, nie roń łez…szkło nie zasługuje. "
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

PanTuNieStał
Posty: 567
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 10.05.2015, 12:03

Zamiast wpaść z odwiedzinami do tego słabego Widzewa bo okazja przednia to wy takie rzeczy cieniutkie to.
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

Ukochane Miasto
Posty: 322
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ukochane Miasto » 10.05.2015, 15:09

W ty temacie ,jak i paru innych udziela się wąska grupa Ludzi , z jednej jak i drugiej strony, czasem nie sposób ni odnieść wrażenia że dzieje się to tylko po to żeby nabijać kiermanę właścicielom tej strony :-) ..
Jedni piszą że Widzew słaby Inni piszą że Łks nie jest taki mocny i tak ciągle w koło macieju.. jak się kto nowy wpisze to albo pies albo gimbus ,frajer itp itd.
Nikt tu do niczego nie dojdzie Panowie! No ale pogadać ludzka rzecz.

Odnośnie słabości to obecnie najsłabszy jest ruch kibicowski w Polsce i tyle.
Dajemy się jak te barany manipulować różnym k***** ,które klepią nas po plecach tylko po to żeby zdobyć poparcie i takie tam.

Dodatkowo ze smutkiem należy stwierdzić że jakaś chora moda powstała na dzielenie ludzi na kumatych i januszy , mnie to wkurwia w wymiarze klubowym jak i reprezentacyjnym. Oczywiście należy tepić wuwuzele, jakieś przebierane pajacowania i wszelkie przegięcia ,szczególnie na reprezentacji. Ale coraz mniej w tym sporcie samej piłki nożnej , nie macie takiego wrażenia? porobiły się jakieś hybrydy , ni to kibic ni to bandyta takie c*** wie co??!!! Kiedyś było jasne że stadion to JEDNOŚĆ! A teraz ? Tam pikniki ,tu chuligany , tam ultrasi, ten ma za długie włosy a tamten za cicho śpiewa . ku*** co to jest?!

Licytujecie się kto kogo pogonił, niedługo będziecie statystyki prowadzić jak w NHL albo NBA , kto komu więcej wybił zębów a ile było w tm siekaczy.
Ja piszę jako stary tradycjonalista abo tęsknię za tamtym starymi czasami i tyle.
Temat tzw patriotyzmu przemilczę bo jak widzę gości w białych skarpetach i szeleszczących dresach kreszowych w bluzie cześć i chwała bohaterom ,którzy to goście plują na ulicę i używają rynsztokowego języka a nawet nie bardzo wiedzą kto to byli ci Bohaterowie to tylko wstyd !

Po co to piszę? Sam nie wiem , chyba pod wpływem emocji , pewnie się już nie nadaję do tego świata układów ,kalkulacji i chorych akcji.


Pamiętajcie o tym że Jesteście Ludźmi, dać po mordzie normalna sprawa , tak było i ma być ;-) ! Ale z umiarem bo wycieranie sobie gęby Poddębicami i jakimkolwiek innym ludzkim nieszczęściem to straszna lipa i bardzo płytkie.

Macie dzieci? Macie braci, siostry? Rodziców? Rodzinę?! Macie!
Już widzę te słodkie minki mopsów w domowych pieleszach , te rozkochane oczy...a w internecie sami bandyci i ludzie cieszący się z czyjejś śmierci. Nie ma tu sprzeczności?

Mam marzenie żeby doczekać Derbów Łodzi ,które będą decydowały o mistrzostwie Polski

dziękuję.

wanted#
Posty: 1
Rejestracja: 10.05.2015, 15:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wanted# » 10.05.2015, 16:07

Derby ci sie marzą... Mi tez, ale jesli do nich dojdzie to najpredzej w drugiej lidze a jak juz do nich dojdzie to bedziemy je ogladac w relacji tekstowej ...
Poki zyjemy w POlicyjnym panstwie nie ma co marzyc o normalnych derbach z udziałem kibicow obu Łodzkich Klubow.
Z reszta za 5-10 lat nie wiem czy w ogole komus bedzie sie chcialo kibicowac patrzac co sie dzieje na osiedlach , mlodziez woli doprawic sie dopalaczami niz kupic bilet na mecz by wspomoc swoj klub. Takie czasy, jeszcze za czasow 1 ligi gdy gralismy z takimi potegami jak Heko Czermno czy Mks Mława stadion byl pelny a i jeszcze pod stadionem staly tlumy mlodziezy ktore probowaly sie wbic na mecz lub czekali na koncowe 5 minut meczu gdy bramy byly otwierane.
Moze z Nowymi Stadionami przyjda lepsze czasy, poki co slabo to widze
Holly Łódź

lukb
Posty: 108
Rejestracja: 02.02.2013, 22:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: lukb » 10.05.2015, 16:33

nie którym widać nie w smak że na B klasie lepsza frekwencja niż na III lidze .

wid08
Posty: 283
Rejestracja: 20.12.2011, 00:28

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wid08 » 10.05.2015, 17:32

tym postem szczyt propagandy został osiągnięty .
wrócił wieśniak-lukb w swoim stylu :)
Wierność - wczoraj cwelu, dzisiaj bRacie

lukb
Posty: 108
Rejestracja: 02.02.2013, 22:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: lukb » 10.05.2015, 19:00

dlaczego propagandy ? wieśniaków na swoim stadionie już tolerujecie przecież , widać żeś nie był dawno na meczu , bo twoi koledzy sami przyznają że z frekwencją u was słabo

dintre
Posty: 312
Rejestracja: 13.12.2012, 12:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: dintre » 10.05.2015, 20:33

Lukb l...Wyjdź!
Tbm

lukb
Posty: 108
Rejestracja: 02.02.2013, 22:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: lukb » 10.05.2015, 20:56

widzicie pizdolce napisałem o waszym dzisiejszym krzywym wyczynie na Łodziance , ale pewnie większość tutaj piszących to durne pierdolone cyber zjeby ... jednak to nie przeszkodziło nam dziś !

Jarcar
Posty: 144
Rejestracja: 23.01.2011, 12:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jarcar » 10.05.2015, 21:01

Taa, a jak rok temu na Starcie tak samo było rozrzucone szkło jak my graliśmy to było ok, prawda? Typowa widzewska hipokryzja.
Łódzki Klub Sportowy jedynym słusznym wyborem,
nigdy nie zejdę na złą stronę.

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 10.05.2015, 23:13

trzeba było dzwonic na psy wieśku jak tak cie to bodło hahahah uwal się i siedź cicho , jedyne co możecie se tera popierdzieć na b-klasie

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mms » 10.05.2015, 23:57

Trzeba było dziś odwiedzić ten słaby Widzewek internetowi szczekacze, przecież jesteśmy w takim kryzysie i bez bandy ;)

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 11.05.2015, 11:25

jutro też jest dzień ;) wijecie się jak glizdy z tą propagandą , fajnie że chociaz sami zauwazacie wasz kryzys , a jesli piszesz to ironicznie, to głupi jesteś bo tyle tutaj zaglądasz a nie zauwazyles że to twoi koleszcy uważają ze jestescie w mega kryzysie , a cała banda siedzi za Jędrasa, i tym tłumaczycie wszystkie wasze porażki na miescie. ot takie typowe zachowanie ''ludzi honoru''. Cofnij sie pare stron wstecz i przeczytaj do teraz moze to do ciebie dotrze.
I nie dziwi mnie wysyp frustratów z czerwonej armii, bo w tak krótkim okresie czasu zjechać z nieba do piekła, świetując nasz sportowy upadek do sytuacji gdzie jestescie w jeszcze wiekszej d**** , i nasza 4 liga to pikuś przy waszym 8 ligowymi klubie na który teraz chodzicie. Tyle że jak juz kiedys pisałem, wy jeszcze o glebe nie jebneliscie, i nie mieliscie szansy się odbić, wszystko co najgorsze jest przed wami. Natomiast ŁKS na tle waszej słabszej formy wygląda obecnie chyba lepiej niż przed upadłoscią np za czasów NG i to musi was boleć, i widać że wielu z was nie moze sie z tym pogodzić. Owszem grono się kurczy , ale przynajmniej widać na kim można polegać i kto jest prawdziwym fanatykiem, to takze zachęca do działania i konsoliduje nas. Pozostaje problem frekwencji , ale nie musicie się martwić bo nad tym pracujemy i w koncu zamkniecie morde. Wyjazd na ksp pokazał że kibolski głód u nas nadal jest niezaspokojony, wszystkie bilety poszły w 2 godziny, gdybysmy mieli ich 2 razy tyle to mysle że bysmy je wykorzystali , a taka oldschoolowa patologia jaka byla odpierdalana w drodze tam i w samej wawce to esencja kibicowania .

nie mozecie sie pogodzić z tym co sie dzieje i jak to wszystko sie potoczyło po naszym upadku który tak bardzo przezywaliscie, chyba bardziej niż my i wyraźnie to widać.
# Ukochane miasto - napisałes w miare mądrze, ale troche żeś przesadził z tym czarnowidztwem . Za rok będziecie w 3 lidze. Derby będą max za 3-4 lata prawdopodobnie na nowych stadionach, kto wtedy bedzie w lepszej formie czas pokazę. Oczywiscie nie bedzie to mecz o mistrza Polski, ale czy to jest wazne ? mozemy wogole nie dozycz takich czasów i ja sie z tym raczej pogodziłem.

Jerzy Killer
Posty: 63
Rejestracja: 04.05.2015, 19:30

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jerzy Killer » 11.05.2015, 11:26

Z przkroscia stwierdzam jako kibic Widzewa ze stowarzyszenia widzewskie sprzedaly sie cackowi. To jeden z glownych powodow naszej slabizny. W inmych klubie juz dawno ta menda byla by wywieziona na taczkach. U Nas niestety nie podejmowane sa zadne akcje bo cacek ma jakies papiery na nich (chwalil sie kiedys w tv Toya) Skoro tak nie jest to mogli powiedziec "to pokarz!" Niestety zmiekla im d***. Do tego banowanie na forum ...itd. za pisanie zle o cacku I stowarzyszeniach. . Duzo ludzi pokapowalo sie co jest co I sobie odpuscilo.Niestety smutne to ale Widzew niszcza sami kibice !

Cees
Posty: 340
Rejestracja: 24.03.2007, 12:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Cees » 11.05.2015, 14:17

wysyp dworcowych podszywających się pod widzewiaków jest niesamowity. Każda osiedlową akcję wynosicie do rangi wielkich zwycięstw po czym wspolnie z tymi przebierancami stwierdzacie że Widzewa juz prawie nie ma. Kiedy ktos przywoluje świeże akcje osiedlowe na plus dla Widzewa to zaraz kontra Potokiem czy Poddebicami. I jeszcze te stowarzyszenia działające z cackiem:)

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 11.05.2015, 14:40

Cees pisze:wysyp dworcowych podszywających się pod widzewiaków jest niesamowity. Każda osiedlową akcję wynosicie do rangi wielkich zwycięstw po czym wspolnie z tymi przebierancami stwierdzacie że Widzewa juz prawie nie ma. Kiedy ktos przywoluje świeże akcje osiedlowe na plus dla Widzewa to zaraz kontra Potokiem czy Poddebicami. I jeszcze te stowarzyszenia działające z cackiem:)
Mimo że było gadane kilka tysięcy razy, powtórzę, nie porównuj osiedlowych akcji, do walki banda na bandę, bo w każdym z tych starć ponieśliście porażkę, a na dzień dzisiejszy nie macie chęci sprawdzić się ponownie. Na osiedlach wiadomo, raz jedni raz drudzy.

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 11.05.2015, 15:40

co ty wogole p********* cees lamusie, wszyscy z zydzewa tutaj maja chyba 15 lat i są zwyklymi pieniaczami. Wasza taktyka to pisac tak zawile i takie farmazony zeby chyba zniechecic ludzi zeby tu zaglądali. I napewno nikt sie pod was nie podszywa, wy naprawde tak myslicie, fakt mnie tez to czasem dziwi ale tak juz jest.

- To twoi koledzy baranie jeden doszli do wniosku ze cała wasza ekipa siedzi przez jędrasa (oczywiste ze tak nie jest i dobrze o tym wiemy i my i wy) . Po prostu bylo jest to tłumaczenie na bardziej aktywny ostatnio ŁKS, cofnij sie pare stron i poczytaj jak masz taką słabą pamieć.

- To twoj kolega cnb czy jakos tak, uwazajacy sie chyba za kogos z ekipy wypisał tutaj liste waszych wielkich zwyciestw w ostatnich kilku latach, gdzie wypisał wyjebanie komuś czapki, że ktoś tam sie nie zatrzymał jednym autem, że ktoś tam przegrał solowke, albo nie chcial sie bić 2 x 2 .Nikt z ŁKS nigdy nie pisał tutaj o starciach w takich małych liczbach, za to wy internetowe pokemony i miedzy innymi tez ty, chetnie sie chwaliscie ze ktos tam spierdolił itp. W kazdym miescie gdzie rywalizacja derbowa jest na rowni takie cos to codziennosc, dla was, w waszej super formie widac są to wielkie zwyciestwa.

- Fakt jest taki ze obecnie jedynie na co mozecie sobie pozwolic to wjazdy na jakis nasz rejon i najebanie przypadkowych ludzi. Jesli cos sie orientujesz to masz swiadomosc ze ŁKS ma konkretniejsze trafienia i raczej nie wybiega ze sprzetem do jakis przypadkowych ludzi ktorzy nawet nie spierdalają, bo nie wiedzą ocb. Mozecie walczyc tez na solowkach, ale módlcie sie zeby ta dobroć dla was sie nie skonczyła , po tym jak sie zachowujecie np na Gorniaku i jacy tam jestescie honorowi i jaki tam panuje model solówki. Rozumiem ze to tez nikt od was, jak te gnoje co jezdzily po Łodzi ze sprzetem i w koncu jak zostali zlapani sie ich wyparliscie, uwazajcie bo w koncu faktycznie nie bedzie komu jezdzic za Rts.

nie chcialem pisac o takich rzeczach , moj poprzedni post jest raczej ogolno sytuacjyny ale taka zakuta pała jak Cees prowokuje i zmienia tematy jak rasowy prokurator.
CZEMU CEES NIE ODNIOSLES SIE DO TEGO CO NAPISALEM WCZESNIEJ, GDZIE W MIARE BEZ NAPINKI PRZEDSTAWILEM SWOJ PUNKT WIDZENIA ? BO JESTES ZWYKLYM SZCZOCHEM KTORY JUZ TAK SIE SKOŁOWAŁ ZE NIE WIE CO PISAĆ ? BO MOZESZ SIE JEDYNIE CHWALIĆ TYM CO OD STARSZYCH KOLEGÓW USLYSZALES O WASZYCH WIELKICH AKCJACH I KTO Z NAS s********* A KTO PRZEGRAŁ SOLOWKE ? ILE RAZ MOZNA WAŁKOWAC TO SAMO, STO RAZY, MAŁO ? TO JUZ NAWET NIE JEST SMIESZNE TYLKO ŻALOSNE W c*** I DOSKONALE WAS PRZEDSTAWIA .

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 11.05.2015, 16:05

zresztą jak dla mnie cees / mms/ i wielu innych to ten sam zydzewiak, wystarczy spojrzec na te usmieszki i styl pisania . Mi zarzucacie ze napierdalam z kilku kont bo nie umiecie odpisac normalnie, a sami walicie z kilku kont i myslicie ze debili macie po drugiej stronie. Jeszcze sami sie rozjebaliscie na siebie, ''tu ktoś sie podszywa'' , ''tam ktoś ma kilka kont'' haha każdy patrzy po sobie, jakie stosujecie zagrywki takich szukacie u innych !

Cees
Posty: 340
Rejestracja: 24.03.2007, 12:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Cees » 11.05.2015, 16:17

DK08 pisze:
Cees pisze:wysyp dworcowych podszywających się pod widzewiaków jest niesamowity. Każda osiedlową akcję wynosicie do rangi wielkich zwycięstw po czym wspolnie z tymi przebierancami stwierdzacie że Widzewa juz prawie nie ma. Kiedy ktos przywoluje świeże akcje osiedlowe na plus dla Widzewa to zaraz kontra Potokiem czy Poddebicami. I jeszcze te stowarzyszenia działające z cackiem:)
Mimo że było gadane kilka tysięcy razy, powtórzę, nie porównuj osiedlowych akcji, do walki banda na bandę, bo w każdym z tych starć ponieśliście porażkę, a na dzień dzisiejszy nie macie chęci sprawdzić się ponownie. Na osiedlach wiadomo, raz jedni raz drudzy.
Ja tego nie neguje. Pisze tylko że stwierdzenie iż Widzew się konczy bo złapano i obito kilku małolatów jest śmieszne. Czy nie mamy chęci to tutaj bym dyskutował...

pato tobie nie odpisuje bo już kilka razy się skompromitowałeś i z dziećmi dyskutować nie zamierzam. Zresztą już 2 razy proponowałem ci przejście na priv co bym mógł zweryfikować czy rozmawiam z kimś poważnym ale jakoś chęci ci zbrakło.

Sjordskold
Posty: 78
Rejestracja: 28.04.2015, 19:09
Lokalizacja: ŁKS MCMVIII

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Sjordskold » 11.05.2015, 19:29

Cześć chłopaki z Widzewa, to ja: szóste wcielenie Pato i czternaste Białego, haha. Dziwne, że dwoi i troi wam się w oczach - przecież na forum po sprowadzeniu na ziemię z braku argumentów nie musicie się tłumaczyć jak zwykle, że ŁKS-u było więcej i mieliśmy sprzęt oraz wszystkie zgody ze sobą!
Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci... (Alice in Wonderland)

zdeptany trawnik
Posty: 188
Rejestracja: 15.03.2015, 00:01

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zdeptany trawnik » 11.05.2015, 19:58

Pato p********* znow farmazony wyzywasz od pietnastolatków a sam nie chciałes podac rocznika bo pewnie by wyszlo na jaw ze masz mleczko pod nosem . Po drogie my siejemy propagande o walkach 2vs 2 albo atak na jedno auto a kto sie szczycil ganianiem auta co spierdolilo pod komende i kto pisal ze byly proponowane solowki ? Pierwszy szczales z radosci po gaciach na forum po tym wydarzeniu zaprzeczysz? Co do ilosci osob ujebanych przez c**** to nie chodzi tylko o osadzonych a AŚ ale tez o tych co musieli spierdalac z kraju by sie ratowac i jest to spora liczba jak by nie liczyc no ale ty wiesz lepiej ,juz raz pisalem jestes wszedzie od lat i na waszych akcjach i naszych i c*** wie gdzie jeszcze normalnie agent rodem z WSI !

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 11.05.2015, 20:15

Ta rozmowa caly czas wraca na te same tory I fakt jest taki ze jest lekko pozbawiona sensu.Bo co jakis czas pojawiaja lub wracaja do rozmowy ludzie jak Cees np I po raz kolejny przerabiamy to samo.Inna sprawa jest taka ze I jedni I drudzy zawsze zostana przy swoich racjach.Chociaz o dziwo zdarzyly sie tematy w ktorych jedni drugim przyznali racje.Mam na mysli osoby w wieku ponad gimnazjalnym oczywis cie.. Jedyne dobre w tym temacie jest to ze np nie rozlozylismy na czynniki pierwsze histori powstania klubow I histori kibicowania w Łodzi jak zrobiono to w temacie Krakowaskim... Jak napisal wczesniej gosc z Widzewa... To jest zwyczajnie nudne.
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

walczzawsze
Posty: 219
Rejestracja: 10.05.2015, 14:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: walczzawsze » 11.05.2015, 20:19

jedna i druga strona niech sobie da spokój już z pisaniem farmazonów bo wstyd na całego....

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 11.05.2015, 20:26

haha ,trawnik znowu zes wrócił. już ci raz mowilem, c*** cie obchodzi który jestem rocznik, masz jakies policyjne ciągoty , pesel ci podać ? wiem ze was bardzo interesuje kim jestem jest to calkiem zrozumiale.
Po drugie - zacytuj szczurku, gdzie pialem z radości po tym jak tamci zajechali pod komcie. Temperowałem jedynei wasze farmazony o samej akcji się nie wypowiadałem ani słowem, jak zawsze mierzyłem się jedynie z waszą propagandą. Zdjecie zostało wrzucone jako ciekawostka, a wy sami zescie sie spinali ze to sciema i probowaliscie wmowic nawet ze fotomontaż. Sami zescie to rozdmuchali do c*** wie jakiego wydarzenia co wynikało z braku wiedzy bo osoby zainteresowane wiedziały już od początku ocb. Zacytuj wiec szczylu zagilany gdzie pisałem o tamtym konkretnie wydarzeniu. czasu masz trochę bo lekcje już zrobione wiec szukaj, a jak nie znajdziesz to zamilcz raz na zawsze.
I napisz o jakich mówisz farmazonach, wypisz konretnie o co ci chodzi w moich 2 poprzednich wypowiedziach parówo, bo tak pierdolic od rzeczy to se możesz u siebie w gimnazjum, tutaj raczej poklasku nie zyskasz i nie wyjdziesz na mądrzejszego niż jestes .

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 11.05.2015, 20:40

i jeszcze co do zdeptanego, potwierdza się to o czym mowilem wcześniej, to Wy sami tłumaczycie się zatrzymaniami wpis wyżej to potwierdza.

ja mam wyjebane , nie pisałbym o Rtsie gdybyście wy nie pisali o nas , ale nie wiem czy to tutaj jest możliwe . Przez pewien czas był spokoj i nie pisaliśmy nawzajem o sobie zali, ale teraz znowu burdel na całego. wstyd ze patrza na to wszyscy, a oczernianie i ponizanie wroga i zanizanie jego wartości , zawsze odbija się to na drugim klubie.

lukb
Posty: 108
Rejestracja: 02.02.2013, 22:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: lukb » 11.05.2015, 20:44

pato1908gang pisze:i jeszcze co do zdeptanego, potwierdza się to o czym mowilem wcześniej, to Wy sami tłumaczycie się zatrzymaniami wpis wyżej to potwierdza.

ja mam wyjebane , nie pisałbym o Rtsie gdybyście wy nie pisali o nas , ale nie wiem czy to tutaj jest możliwe . Przez pewien czas był spokoj i nie pisaliśmy nawzajem o sobie zali, ale teraz znowu burdel na całego. wstyd ze patrza na to wszyscy, a oczernianie i ponizanie wroga i zanizanie jego wartości , zawsze odbija się to na drugim klubie.
to dlaczego tutaj piszesz takie farmazony ? jesteś czołową postacią tego tematu , jesteś rodziną z Niesiołowskim ?

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mms » 11.05.2015, 23:23

Pato a kiedy się odniesiesz na temat waszego wspólnego jeżdżenia po Łodzi z Legią oraz baletów z Lechią? Dowiedziałeś się już? :)

zdeptany trawnik
Posty: 188
Rejestracja: 15.03.2015, 00:01

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zdeptany trawnik » 11.05.2015, 23:58

pato1908gang pisze:i jeszcze co do zdeptanego, potwierdza się to o czym mowilem wcześniej, to Wy sami tłumaczycie się zatrzymaniami wpis wyżej to potwierdza.

ja mam wyjebane , nie pisałbym o Rtsie gdybyście wy nie pisali o nas , ale nie wiem czy to tutaj jest możliwe . Przez pewien czas był spokoj i nie pisaliśmy nawzajem o sobie zali, ale teraz znowu burdel na całego. wstyd ze patrza na to wszyscy, a oczernianie i ponizanie wroga i zanizanie jego wartości , zawsze odbija się to na drugim klubie.
pato parówe to sobie zrob i wychowaj gimnazjalny szczurku pesel podasz jak skonczysz 18-stke twoj wiek latwo poznac po wpisach typowy malolat i szczekacz i strasznie chcemy wiedziec kim jestes nasz piorytet haha i chyba lepiej badz anonimowy bo jak bysmy cie poznali to zajady ze smiechu pewne ! A co do gimnazjum to jak ja sie uczylem to nawet takiego czegos nie było i dzieki bogu bo widac po tobie kto tam uczeszcza

zdeptany trawnik
Posty: 188
Rejestracja: 15.03.2015, 00:01

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zdeptany trawnik » 11.05.2015, 23:59

mms pisze:Pato a kiedy się odniesiesz na temat waszego wspólnego jeżdżenia po Łodzi z Legią oraz baletów z Lechią? Dowiedziałeś się już? :)
Po co go pytasz o temat z Legią jak on wtedy w piasku sie bawił

Sjordskold
Posty: 78
Rejestracja: 28.04.2015, 19:09
Lokalizacja: ŁKS MCMVIII

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Sjordskold » 12.05.2015, 02:55

Zdeptany trawnik, czyli jest jakaś nadzieja że z racji wieku niebawem umrzesz i nie będziesz tu więcej bełkotał?
Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci... (Alice in Wonderland)

Łódź Śródmieście
Posty: 49
Rejestracja: 22.03.2015, 12:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódź Śródmieście » 12.05.2015, 07:44

Po tej akcji z tym gilem od nas który spierdolił pod komende miałem sie tu wiecej nie wpisywać ale jak czytam wpisy tego pato i innych jemu podobnych parchów to nie sposób sie powstrzymać.
Jedna podstawowa sprawa przez ostatnie dajmy na to 20 lat walk banada na bande bylo w c*** a nie tylko parak,poddebice i potok.
Żeby była jasność umówione spotkania były dwie Park 3 maja i Aleksandrów gdzie w parku mimo wczesniejszych ustaleń łks był ze sprzętem...nasza porażka.Aleksandrów nasze zwycięstwo
Potok i Poddębice to były zasadzki a nie umówione walki banda na bande.Starć w których brały udział główne bandy było dużo,dużo więcej i tak np.turniej bokserski waszej ekipy na hali Gwardii na Kościuszki,Ruda,wasz wyjazd z fabrycznego do Bytomia,Polska-Szwecja,wasz powrót z Łęcznej(tu akurat wasza ekipa spierdoliła)itd.
tyle ode mnie, j**** was obrzezani mitomani

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 12.05.2015, 08:13

Łódź Śródmieście pisze:haha twierdzisz że to zdjecie jest zrobione po rzekomej ucieczce przed wami?gościu przecież to sie kupy nie trzyma,nie jestem pewien ale wydaje mi sie że napis na koszulce"hooligan"jest wklejony do tego zdjecia.nie sposób tego co tu piszecie traktowac poważnie
Wystarczylo zebys dotrzymal postanowienia I sie wiecej nie wpisywal.Nie sposob traktowac tego co piszesz powaznie.Pisanie nazwy klubu z malej litery to szczyt internetowej napinki.Pa pa...
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 12.05.2015, 09:57

Łódź Śródmieście pisze:Po tej akcji z tym gilem od nas który spierdolił pod komende miałem sie tu wiecej nie wpisywać ale jak czytam wpisy tego pato i innych jemu podobnych parchów to nie sposób sie powstrzymać.
Jedna podstawowa sprawa przez ostatnie dajmy na to 20 lat walk banada na bande bylo w c*** a nie tylko parak,poddebice i potok.
Żeby była jasność umówione spotkania były dwie Park 3 maja i Aleksandrów gdzie w parku mimo wczesniejszych ustaleń łks był ze sprzętem...nasza porażka.Aleksandrów nasze zwycięstwo
Potok i Poddębice to były zasadzki a nie umówione walki banda na bande.Starć w których brały udział główne bandy było dużo,dużo więcej i tak np.turniej bokserski waszej ekipy na hali Gwardii na Kościuszki,Ruda,wasz wyjazd z fabrycznego do Bytomia,Polska-Szwecja,wasz powrót z Łęcznej(tu akurat wasza ekipa spierdoliła)itd.
tyle ode mnie, j**** was obrzezani mitomani
Wpisem o braniu udziału naszej bandy w starciu na Rudzie właśnie udowodniłeś że gówno wiesz, a o wszystkim wiesz z powtarzanych opowieści.

Fjk
Posty: 101
Rejestracja: 11.10.2012, 14:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Fjk » 12.05.2015, 11:10

Aleksandrów też to była zasadzka, i pewnie nawet sobie nie zdaje sprawy jakei liczby były ;)

EL 1910
Posty: 194
Rejestracja: 16.02.2014, 12:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: EL 1910 » 12.05.2015, 17:57

DK 08 - Tak na Rudzie była Wasza banda. Oprócz ekipy wyjazdowej była jeszcze ekipa z Łodzi ktora nie wybrała sie na mecz, ale wyjechała po resztę na wypadek konfrontacji. To był okres w którym Widzew atakował Was przy każdej nadążającej się okazji, a Wasze wyjazdy były do tego najlepsza okazją. Ponadto to Wasza banda stała bez cerat w grupie ( sam nie wierzysz ze pikniki wyszli by i stanęli w grupie) i jak już pewna osoba od Nas krzyknęła że teraz sie wszystko wyjaśni to Wy niestety uciekliście w stronę Makro zostawiając wszystkie samochody. Tak wtedy tam było i proszę nie mówcie ze bylo inaczej. Było kilka takich spotkań po których można by bylo mówić ze Widzew wygrał ekipą, ale wy wtedy uciekaliście. Gdyby Widzew w Poddębicach i Potoku przyjął waszą strategie to jedyne zwycięstwo banda na bandę moglibyście sobie przypisać to z parku 3 maja gdzie mieliście sprzęt.

Pozdrawiam normalnych i obiektywnych.

Sjordskold
Posty: 78
Rejestracja: 28.04.2015, 19:09
Lokalizacja: ŁKS MCMVIII

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Sjordskold » 12.05.2015, 18:08

EL 1910 pisze:i jak już pewna osoba od Nas krzyknęła że teraz sie wszystko wyjaśni to Wy niestety
Niezupełnie o to chodziło, akurat mój kolega stał obok (ja pierdolę jakim trzeba być bufonem widzewskim, żeby pisać Nas wielką literą) i widział wszystko dokładnie. Ten od WAS akurat rozmawiał przez komórkę z matką i coś pierdolił o zakupach w Makro, brakowało mu kasy na mrożonkę do obiadu czy coś i faktycznie "teraz wszystko się wyjaśni" powiedział, ale to przecież chodziło o ceny w mieście dość wysokie dla przyjezdnych!

Sami robicie z siebie bekę.
Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci... (Alice in Wonderland)

EL 1910
Posty: 194
Rejestracja: 16.02.2014, 12:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: EL 1910 » 12.05.2015, 18:16

Nadęte ego jeszcze większych jeszcze lepszych nie pozwoliło mi napisać Nas z malej litery.
A ty placku jak nie masz nic konstruktywnego do napisania to zamilcz na zawsze.

EL 1910
Posty: 194
Rejestracja: 16.02.2014, 12:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: EL 1910 » 12.05.2015, 18:20

Wacław chociaż my nie zaklinajmy rzeczywistości. Na Rudzie nie doszło do żadnego starcia, gdyż przeciwnik pomimo ze był zebrany w grupie nie podjął rękawic.

Sjordskold
Posty: 78
Rejestracja: 28.04.2015, 19:09
Lokalizacja: ŁKS MCMVIII

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Sjordskold » 12.05.2015, 18:23

Hahaha, ej tylko nie pokłóćcie się jak było!!! Mówiłem, że pompa.
Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci... (Alice in Wonderland)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Dęb(L)in, Łukasz1920, mietek888, niespecjalny i 507 gości