www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 15.08.2017, 14:04

Red power pisze:
15.08.2017, 13:59
Widać Łksiackie frajery się dobrze bawią szydząc przez kabel z kogoś komu by się bali nawet będąc w 3 w twarz spojrzeć.
j**** was k**** internetowe i oby wam ktoś połamał kiedyś te garbate nosy,palce i łapy tak żeby wam matule musiały dupska podcierać.
Jaki ty groźny jesteś frajerski chuliganie armii jędrasa, awans w internetowej lidze masz jak w banku.



Dżonson
Posty: 29
Rejestracja: 13.08.2017, 16:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Dżonson » 15.08.2017, 14:16

Spokojnie Red Power przyjacielu, jeszcze im pokażemy waRiacie! póki co to poproś pigułę żeby basen podrzuciła

Jatoja49
Posty: 131
Rejestracja: 22.01.2017, 00:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jatoja49 » 15.08.2017, 14:17

popopopopo pisze:
15.08.2017, 12:39
Sam jestem ciekaw z kim byś przyszedł z tego ŁKSu i czy twój kompan wiedziałby, że ciśniesz na Łks na forum jednocześnie liżąc Widzew po jajach.

Co do tego, że cie chcieli wyjebać z barw to bardzo dobrze a co sie bujać po nie swoim rejonie w barwach jakiegoś Stilonu jaki to nie cwaniak z ciebie. Tym bardziej, że Stilon zgoda Chrobrego a Chrobry kontakty z Widzewem. j****.
Nikt normalny od was się tu nie wpisuje, chłopaki jeżdżący od was na kadrę mają wyjebane na to forum więc domyślam się że jesteś zwykła p****, jak chcesz możemy się ustawić nawet dziś to się przekonasz, będziesz miał okazję "j**** Stilon" w cztery oczy

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 15.08.2017, 14:27

Jatoja49 pisze:
15.08.2017, 14:17
popopopopo pisze:
15.08.2017, 12:39
Sam jestem ciekaw z kim byś przyszedł z tego ŁKSu i czy twój kompan wiedziałby, że ciśniesz na Łks na forum jednocześnie liżąc Widzew po jajach.

Co do tego, że cie chcieli wyjebać z barw to bardzo dobrze a co sie bujać po nie swoim rejonie w barwach jakiegoś Stilonu jaki to nie cwaniak z ciebie. Tym bardziej, że Stilon zgoda Chrobrego a Chrobry kontakty z Widzewem. j****.
Nikt normalny od was się tu nie wpisuje, chłopaki jeżdżący od was na kadrę mają wyjebane na to forum więc domyślam się że jesteś zwykła p****, jak chcesz możemy się ustawić nawet dziś to się przekonasz, będziesz miał okazję "j**** Stilon" w cztery oczy
W sobotę mamy wyjazd, podbij na zbiórkę lampucero, najlepiej w barwach.

PS, Bardzo dobrze że dostałeś klapsy, i liczę że dostaniesz je ponownie ukryty parchu.

Maciąg
Posty: 77
Rejestracja: 05.08.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Maciąg » 15.08.2017, 14:31

Ten temat łodżki to szambo i dno robione przez wiesniaków spod łodzi.Umawiacie sie na necie??ku*** w dniu meczu pod biedronka może?Już rozumiem ile rozjebusów jest z Widzewa jak połowa to pajace a reszta z mapa po miescie lata haha :)

Pedi ŁKSC Bajkowe
Posty: 13
Rejestracja: 05.08.2017, 07:57

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pedi ŁKSC Bajkowe » 15.08.2017, 14:38

Moj chlopak Rudzik tez byl rozjebusem i co? I gowno nadal czuje do niego miete i nic tego nie zmieni!

Czekam jak wrocisz z wysp robaczku to cie zabiore do Madrytu do chlopakow z Ultras Sur :* twoj adi (teraz pedi)

Pedi 1908 Gang
Zgwałcony w Madrycie - zerwany gwint na odbycie
Pedi Retkinia - 17.03.2012 -
ŁKS&Ultras Sur za ta sztame oddalem dziewictwo na amen !

łodzianin98
Posty: 166
Rejestracja: 27.04.2017, 16:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: łodzianin98 » 15.08.2017, 14:49

error04 pisze:
15.08.2017, 13:33
Przkopujac sie przez tone syfu pozwole sobie odpowiedziec na komentarz łodzianina.
Idac twoim/waszym tokiem mysle ze Widzew gral u was na stadionie albo ze ojcowie byli za Łksem odpowiedz jest prosta.
Wasi ojcowie po mino tego ze byli za Łksem chodzili na mecze Wielkiego Widzewa ;) te zapchane trybuny w tym linku co wrzuciles to kto tam siedzi? widzewiacy? moze jakis procent tak. Reszta to Łks dopingujacy....Widzew. Jaka ironia losu
No tak i wcale nie twierdzę, że to 35 tysięcy fanatyków Widzewa tam siedzi bo większą rzeszę kibiców zdobyliście właśnie dobrymi występami w europejskich pucharach. Wtedy nikt nie brał poważnie Waszego klubu i nie zaszkodziło pójść na mecz innej drużyny, gdy Twoja nie grała. Inna sprawa, że wtedy we Widzewie grali reprezentanci Polski co było jakby dodatkowym impulsem właśnie do indyfikowania się właśnie z RTSem. Podejrzewam, że gdyby ówcześni kibice nie podeszli do tego lekceważąco to dzisiaj proporcję choćby podczas meczów były odwrotne.

Dżonson
Posty: 29
Rejestracja: 13.08.2017, 16:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Dżonson » 15.08.2017, 15:13

pierdolicie o tym co bylo ciągle... bierzcie sprawy w swoje rece i kreujcie przyszłość wy internetowe darmozjady! DHW zawsze razem!

ILE BEDE ku*** CZEKAŁ NA TEN BASEN? Red Power bo nie dostaniesz biletu na wyjazd do Aleksa!

Jatoja49
Posty: 131
Rejestracja: 22.01.2017, 00:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jatoja49 » 15.08.2017, 15:27

DK08 pisze:
15.08.2017, 14:27
Jatoja49 pisze:
15.08.2017, 14:17
popopopopo pisze:
15.08.2017, 12:39
Sam jestem ciekaw z kim byś przyszedł z tego ŁKSu i czy twój kompan wiedziałby, że ciśniesz na Łks na forum jednocześnie liżąc Widzew po jajach.

Co do tego, że cie chcieli wyjebać z barw to bardzo dobrze a co sie bujać po nie swoim rejonie w barwach jakiegoś Stilonu jaki to nie cwaniak z ciebie. Tym bardziej, że Stilon zgoda Chrobrego a Chrobry kontakty z Widzewem. j****.
Nikt normalny od was się tu nie wpisuje, chłopaki jeżdżący od was na kadrę mają wyjebane na to forum więc domyślam się że jesteś zwykła p****, jak chcesz możemy się ustawić nawet dziś to się przekonasz, będziesz miał okazję "j**** Stilon" w cztery oczy
W sobotę mamy wyjazd, podbij na zbiórkę lampucero, najlepiej w barwach.

PS, Bardzo dobrze że dostałeś klapsy, i liczę że dostaniesz je ponownie ukryty parchu.
Obsraniec ;D chodź powiesz mi to w oczy,wolne dziś przecież chyba że wolisz chuliganic przez neta. Zbiórkę to ty widziałeś jak cie jebali pod cela cweluchu

popopopopo
Posty: 144
Rejestracja: 22.11.2016, 14:26

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: popopopopo » 15.08.2017, 15:29

Ten jatoja49 to jakiś łeb j*****. Wyszedł z tego internetu, pojechał na Polesie i leszcza od razu chcieli wyjebać z portfela i barw a tu nasz forumowy terminator z każdym sie chce ustawiać i kogo to on nie zna.

Tak jak DK08 napisał, podejdź na zbiórke z tymi swoimi znajomymi z ŁKSu. Nie zapomnij sie odjebać w barwy Stilonu.

oldies years
Posty: 83
Rejestracja: 27.12.2016, 17:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: oldies years » 15.08.2017, 15:58

W połowie lat 70. plus trochę później, czyli od kiedy chodzę na piłkę nożną w Łodzi i nie tylko, to właśnie w ŁKS grało akurat wielu reprezentantów Polski, od Tomaszewskiego i Bulzackiego, po Dziubę i Terleckiego. W Widzewie nie było wtedy reprezentantów Polski, więc - niedoszły intelektualisto i jeszcze bardziej niedoszły historyku, nie umiejący odróżnić LM od PUEFA, "łodzianinie 98", za przeproszeniem, nie pierd..bzdur..

Pierwsi poważni reprezentanci Polski z Widzewa to Smolarek, Młynarczyk, Żmuda, Wójcicki, ale dopiero na Mundialu w 1982 w Hiszpanii i w eliminacjach do niego. Boniek - owszem - ale raczej epizodycznie w Argentynie (1978). Dwa gole z Meksykiem. A rozmawiamy o czasach parę lat wcześniejszych..

Odnośnie ojców, dziadów i pradziadów - tak, byli w większości za ŁKS (niektórzy za Startem, Widzewem, Orłem i Kolejarzem, też tacy byli i nie chodzi o Lecha Pzn)

a teraz posłuchaj uważnie - z mojej rodziny, ci którzy byli za ŁKS w latach 70. , ełkaesiakami pozostali do końca życia, także w latach 80 i 90,, bez względu na sukcesy Widzewa. Nikt z nich nie chodził na Widzew jako kibic,( chyba że był jakiś melanż z tym związany przy okazji). Zatem, powtórzę, bzdurą jest powtarzanie tego, że kibice Widzewa to "dzieci przerzutów z ŁKS". O co innego chodzi. A o co?

Już to kiedyś mówiłem, ale jeszcze raz napiszę:
Kibice Widzewa to była zupełnie nowa generacja kibiców z Łodzi oraz nowo pozyskani z województwa i z całej Polski. Ja, mając do wyboru beznadzieję i szarzyznę ŁKS lub Wielki Widzew bijący Liverpool czy Juventus, wybrałem to drugie - była to normalna reakcja młodego kibica i nie tylko młodego..Tak samo wybrała większość łodzian spragnionych sukcesów sportowych, bo LKS nie miał nic do zaoferowania, chyba że ktoś chciał oglądać 0-0 z Gwardią Warszawa albo z Szombierkami. Czy to jasne, po raz kolejny?

Ponadto pod względem kibicowskim wybierało się wtedy nie gangsterkę, dilerkę czy chuligankę, tylko to co ciekawego można było zobaczyć na boisku. Na tym polegało KIBICOWANIE..Fajnie było kibicować drużynie, która odnosi sukcesy, czyli pod tym względem jestem "kibicem sukcesu" ale wcale się tego nie wstydzę, bo teraz jestem kibicem klubu z 4 a wcześniej z 5 ligi. A więc jestem kibicem klęski od wielu Iat. Czy ktoś to zakwestionuje..?

Nie mam nic do ŁKS, nie mam manii wyższości wobec was pomimo tego, że laliśmy was sportowo na głowę, a i kibicowsko od bardzo dawna łatwo wam w Łodzi i okolicy nie było. Doceniam wkład ŁKS w piłkę, jaki by on nie był, ale i w hokej, koszykówkę żeńską, siatkówkę żeńską itp.

Ale wiem przy okazji, co ŁKS ma do Widzewa. W historii mamy przykłady społeczności, środowisk czy jednostek, które robiły różne rzeczy i stosowały różne strategie, bo nie dawały sobie rady z permanentnym poczuciem niższości.. I z tymi porównaniami na swoją niekorzyść, których nie dało się już więcej znosić..

Sukcesy sportowe Widzewa, a później przewaga kibicowska rywala, wbiły was w takie właśnie poczucie niższości. Z tym sobie prawdopodobnie nigdy nie poradzicie, ale zawsze możecie sobie to rekompensować na różne sposoby, co widać po ostatnich wydarzeniach.

pozdrawiam i życzę, w miarę możliwości, mniej chamstwa i szczeniackich odzywek w tym wątku, zarówno kibicom ŁKS jak RTS.

error04
Posty: 357
Rejestracja: 29.04.2017, 21:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: error04 » 15.08.2017, 16:38

Łks i zgody na turnieju Korony Kielce na emigracji. Zostala jeszcze jakas kosa Widzew z ktora Łks sie nie brata?
Dla tych do pisali nie dawno o Wisle-Resovii i Widzewie i Stali karma to dzwika ;) Lech zadowolony ze Łks bawi sie ze najwieksza kosa ich zgody (KSZO)? :)

MW10
Posty: 712
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 » 15.08.2017, 18:36

error04 pisze:
15.08.2017, 16:38
Łks i zgody na turnieju Korony Kielce na emigracji. Zostala jeszcze jakas kosa Widzew z ktora Łks sie nie brata?
Dla tych do pisali nie dawno o Wisle-Resovii i Widzewie i Stali karma to dzwika ;) Lech zadowolony ze Łks bawi sie ze najwieksza kosa ich zgody (KSZO)? :)
A Rts zadowolony jak ich milicyjne wafle robią grafy łączone z Resovią, kiedy latacie w koszulkach Stali?
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

Dżonson
Posty: 29
Rejestracja: 13.08.2017, 16:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Dżonson » 15.08.2017, 19:01

Wiślacy pogonią pejsoviaków, dogadywalismy to z Gringo, Miśkiem, Brodatym i Piszczkiem.

DHWSH!

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 15.08.2017, 19:05

oldies years pisze:
15.08.2017, 15:58
W połowie lat 70. plus trochę później, czyli od kiedy chodzę na piłkę nożną w Łodzi i nie tylko, to właśnie w ŁKS grało akurat wielu reprezentantów Polski, od Tomaszewskiego i Bulzackiego, po Dziubę i Terleckiego. W Widzewie nie było wtedy reprezentantów Polski, więc - niedoszły intelektualisto i jeszcze bardziej niedoszły historyku, nie umiejący odróżnić LM od PUEFA, "łodzianinie 98", za przeproszeniem, nie pierd..bzdur..

Pierwsi poważni reprezentanci Polski z Widzewa to Smolarek, Młynarczyk, Żmuda, Wójcicki, ale dopiero na Mundialu w 1982 w Hiszpanii i w eliminacjach do niego. Boniek - owszem - ale raczej epizodycznie w Argentynie (1978). Dwa gole z Meksykiem. A rozmawiamy o czasach parę lat wcześniejszych..

Odnośnie ojców, dziadów i pradziadów - tak, byli w większości za ŁKS (niektórzy za Startem, Widzewem, Orłem i Kolejarzem, też tacy byli i nie chodzi o Lecha Pzn)

a teraz posłuchaj uważnie - z mojej rodziny, ci którzy byli za ŁKS w latach 70. , ełkaesiakami pozostali do końca życia, także w latach 80 i 90,, bez względu na sukcesy Widzewa. Nikt z nich nie chodził na Widzew jako kibic,( chyba że był jakiś melanż z tym związany przy okazji). Zatem, powtórzę, bzdurą jest powtarzanie tego, że kibice Widzewa to "dzieci przerzutów z ŁKS". O co innego chodzi. A o co?

Już to kiedyś mówiłem, ale jeszcze raz napiszę:
Kibice Widzewa to była zupełnie nowa generacja kibiców z Łodzi oraz nowo pozyskani z województwa i z całej Polski. Ja, mając do wyboru beznadzieję i szarzyznę ŁKS lub Wielki Widzew bijący Liverpool czy Juventus, wybrałem to drugie - była to normalna reakcja młodego kibica i nie tylko młodego..Tak samo wybrała większość łodzian spragnionych sukcesów sportowych, bo LKS nie miał nic do zaoferowania, chyba że ktoś chciał oglądać 0-0 z Gwardią Warszawa albo z Szombierkami. Czy to jasne, po raz kolejny?

Ponadto pod względem kibicowskim wybierało się wtedy nie gangsterkę, dilerkę czy chuligankę, tylko to co ciekawego można było zobaczyć na boisku. Na tym polegało KIBICOWANIE..Fajnie było kibicować drużynie, która odnosi sukcesy, czyli pod tym względem jestem "kibicem sukcesu" ale wcale się tego nie wstydzę, bo teraz jestem kibicem klubu z 4 a wcześniej z 5 ligi. A więc jestem kibicem klęski od wielu Iat. Czy ktoś to zakwestionuje..?

Nie mam nic do ŁKS, nie mam manii wyższości wobec was pomimo tego, że laliśmy was sportowo na głowę, a i kibicowsko od bardzo dawna łatwo wam w Łodzi i okolicy nie było. Doceniam wkład ŁKS w piłkę, jaki by on nie był, ale i w hokej, koszykówkę żeńską, siatkówkę żeńską itp.

Ale wiem przy okazji, co ŁKS ma do Widzewa. W historii mamy przykłady społeczności, środowisk czy jednostek, które robiły różne rzeczy i stosowały różne strategie, bo nie dawały sobie rady z permanentnym poczuciem niższości.. I z tymi porównaniami na swoją niekorzyść, których nie dało się już więcej znosić..

Sukcesy sportowe Widzewa, a później przewaga kibicowska rywala, wbiły was w takie właśnie poczucie niższości. Z tym sobie prawdopodobnie nigdy nie poradzicie, ale zawsze możecie sobie to rekompensować na różne sposoby, co widać po ostatnich wydarzeniach.

pozdrawiam i życzę, w miarę możliwości, mniej chamstwa i szczeniackich odzywek w tym wątku, zarówno kibicom ŁKS jak RTS.

Mam nadzieję że będziesz pisał częściej. Pozdrawiam
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

łodzianin98
Posty: 166
Rejestracja: 27.04.2017, 16:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: łodzianin98 » 15.08.2017, 19:15

A czy to jest aż tak ważne, czy to jest Liga Mistrzów, czy Puchar UEFA żeby teraz przez najbliższy rok o tym dyskusję prowadzić? Było, minęło, ludzką rzeczą się mylić i tyle.

Tamecki Pedi Gang
Posty: 2
Rejestracja: 15.08.2017, 19:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Tamecki Pedi Gang » 15.08.2017, 19:16

Pytanko do wszystkich kumatych z elkaesiackiej braci (pedi, pipapopopo, niko, malawuwuzela10 itd.)

Czy po ostatnim meczu na elksie widzial ktos gdzies moje ciuchy? ku*** znowu mnie ponioslo i rozebralem sie do naga i tak wrocilem do domu, problem w tym, ze to byly akurat moje ulubione dresy lonsdale'a od ziomka z angli i te bokserki od dandiego "chocbys strzasal cale wieki" ... :/ bardzo mi na nich zalezy. Jak cos to priw.
Goły i wesoły 8)

showmustgoon
Posty: 242
Rejestracja: 19.08.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: showmustgoon » 15.08.2017, 20:02

Czekam na konto Ewelina_ŁKS.

A w ogóle to co tam u Eweliny, planuje drugie układowo/zgodowe dziecko?

MW10
Posty: 712
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 » 15.08.2017, 20:07

showmustgoon pisze:
15.08.2017, 20:02
Czekam na konto Ewelina_ŁKS.

A w ogóle to co tam u Eweliny, planuje drugie układowo/zgodowe dziecko?
Pytanie czy podczas wspierania CSKA wyznaczacie tego który wypnie się przed ruską szmatą, czy sami wybierają?
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

osfp_
Posty: 1710
Rejestracja: 28.02.2010, 15:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: osfp_ » 15.08.2017, 20:34

error04 pisze:
15.08.2017, 16:38
Łks i zgody na turnieju Korony Kielce na emigracji. Zostala jeszcze jakas kosa Widzew z ktora Łks sie nie brata?
Dla tych do pisali nie dawno o Wisle-Resovii i Widzewie i Stali karma to dzwika ;) Lech zadowolony ze Łks bawi sie ze najwieksza kosa ich zgody (KSZO)? :)
Jesteś jak baba która szuka tylko czegoś, żeby się przyjebać :)
Idź i spytaj sie Lecha. Kiedyś to tu wypowiadały sie osoby które coś tam wiedziały a teraz pionki które c**** mają pojęcie o obecnej sytuacji bo nikt im na stadionowych oprawcach nie napisał

showmustgoon
Posty: 242
Rejestracja: 19.08.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: showmustgoon » 15.08.2017, 21:31

MW10 pisze:
15.08.2017, 20:07
showmustgoon pisze:
15.08.2017, 20:02
Czekam na konto Ewelina_ŁKS.

A w ogóle to co tam u Eweliny, planuje drugie układowo/zgodowe dziecko?
Pytanie czy podczas wspierania CSKA wyznaczacie tego który wypnie się przed ruską szmatą, czy sami wybierają?
Pytaniem na pytanie się nie odpowiada, w Cosinusie widocznie nie nauczyli.
Jeśli chodzi o CSKA to wybierają z waszej paki, co była w Madrycie gościnnie ;))

antyGW
Posty: 182
Rejestracja: 30.06.2011, 11:40

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: antyGW » 16.08.2017, 00:20

tą gościnę dobrze wspomina jeden z obecnych tu ŁKSiaków - "sławny" Adi internet hooligan Retkinia. Jak jesteś ciekawy możesz dopytać jak to jest wypinać dupe w Madrycie ;)
ŁKS INTERNET HOOLIGANS
rozpierdol pisze:
14.09.2017, 08:44
Na forum też same wariaty.Wywodzący się z kibolskiego grona Radicaal,znający ludzi z całej kibolskiej Polski Nikoś,siejący TERROR w ŁDZ łodzianin98,zapraszający na zbiórki MW10,no i mający w zanadrzu pińcet kont władca tematu entliczek.

Pedi ŁKSC Bajkowe
Posty: 13
Rejestracja: 05.08.2017, 07:57

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pedi ŁKSC Bajkowe » 16.08.2017, 06:45

antyGW pisze:
16.08.2017, 00:20
tą gościnę dobrze wspomina jeden z obecnych tu ŁKSiaków - "sławny" Adi internet hooligan Retkinia. Jak jesteś ciekawy możesz dopytać jak to jest wypinać dupe w Madrycie ;)
Ojjj tak... chociaz dla mnie miejsce jest nieistotne zawsze wypinam sie z pasja bo kocham to rownie mocno co kibicowanie albo to forum. Czy to Madryt, czy chlopaki z Lyonu wpadna badz Anderlechtu kiedys (raz nawet na ich wyjezdzie w Zagrzebiu zaliczyl mnie bambo z ma"03) no ale tak miedzy nami...fakt faktem ci z madrytu mi najmocniej przewiercili dupala :D
Zgwałcony w Madrycie - zerwany gwint na odbycie
Pedi Retkinia - 17.03.2012 -
ŁKS&Ultras Sur za ta sztame oddalem dziewictwo na amen !

D H W
Posty: 5
Rejestracja: 15.08.2017, 12:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: D H W » 16.08.2017, 07:27

Ważny komunikat środowisk Widzewskich :
Stowarzyszenie Fanatycy Widzewa organizuje zbiórkę sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego dla naszych poległych braci po szalu.
Wózki inwalidzkie , kule , balkoniki, buty ortopedyczne , i wszelaki inny sprzęt można przynieść do sklepu "Fanatyk", lub wysłać kurierem na adres stadionu- z dopiskiem " Paraolimpiada 2017".
Dziękujemy za pomoc. Cały Widzew zawsze razem.

Źródło: WidzewToMy.net

piąty dan
Posty: 86
Rejestracja: 08.07.2016, 18:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: piąty dan » 16.08.2017, 07:34

Niech w końcu ktoś wypierdoli ten kulawy temat.

JĘDRAS CBŚ
Posty: 4
Rejestracja: 12.08.2017, 08:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: JĘDRAS CBŚ » 16.08.2017, 07:36

D H W pisze:
16.08.2017, 07:27
Ważny komunikat środowisk Widzewskich :
Stowarzyszenie Fanatycy Widzewa organizuje zbiórkę sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego dla naszych poległych braci po szalu.
Wózki inwalidzkie , kule , balkoniki, buty ortopedyczne , i wszelaki inny sprzęt można przynieść do sklepu "Fanatyk", lub wysłać kurierem na adres stadionu- z dopiskiem " Paraolimpiada 2017".
Dziękujemy za pomoc. Cały Widzew zawsze razem.

Źródło: WidzewToMy.net
Szacun. Akcja godna wielkiego Widzewa.
rts

Criminal familY

Tamecki Pedi Gang
Posty: 2
Rejestracja: 15.08.2017, 19:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Tamecki Pedi Gang » 16.08.2017, 08:08

Tamecki Pedi Gang pisze:
15.08.2017, 19:16
Pytanko do wszystkich kumatych z elkaesiackiej braci (pedi, pipapopopo, niko, malawuwuzela10 itd.)

Czy po ostatnim meczu na elksie widzial ktos gdzies moje ciuchy? ku*** znowu mnie ponioslo i rozebralem sie do naga i tak wrocilem do domu, problem w tym, ze to byly akurat moje ulubione dresy lonsdale'a od ziomka z angli i te bokserki od dandiego "chocbys strzasal cale wieki" ... :/ bardzo mi na nich zalezy. Jak cos to priw.
Podbijam pytanie. Ewentualnie moze ma ktos odsprzedac te majtki chociaz? Kurde to byly moje ulubione zawsze latalem w nich po miescie (nawet na slynnym wpierdolu mialem je na sobie i karetka mnie w nich zabrala) moga byc nawet noszone, lekko dziurawe badz przepierdziane a c*** tam byle były!
Goły i wesoły 8)

raadek
Posty: 169
Rejestracja: 04.01.2009, 14:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: raadek » 16.08.2017, 14:20

O ku***. Widzę, że dzieci bawią tu się w najlepsze...
ładny przypał swoim klubom robicie DEBILE z obydwu stron
ŁKS ŁÓDŹ

ImperatorMistrz
Posty: 284
Rejestracja: 28.08.2011, 12:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ImperatorMistrz » 16.08.2017, 15:06

Największy przypal robi rabin zakładając nowe konta i pisząc samemu do siebie. Powiedzcie jak bardzo trzeba być niedojebanym aby tworzyć cały czas nowe maile i później konta i pierdolic takie głupoty?

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 16.08.2017, 15:26

ImperatorMistrz pisze:
16.08.2017, 15:06
Największy przypal robi rabin zakładając nowe konta i pisząc samemu do siebie. Powiedzcie jak bardzo trzeba być niedojebanym aby tworzyć cały czas nowe maile i później konta i pierdolic takie głupoty?
Największe niedojebanie to głąby robiące konta co mają ośmieszyć Łukasza nie zdając sobie sprawy z tego, że to jutro oni mogą być na jego miejscu.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 16.08.2017, 15:56

Rejestracja otwarta na nowo,haj$ik z reklam leci a debile w stylu entliczka i lowkicka mają raj.

Chłop ze Stilonu napisał tutaj parę zdań prawdy to się zleciały hulsy w stylu DK08 i się spruły do niego,nie wiedząc nawet co ich ekipa sądzi na temat tego forum.

raadek
Posty: 169
Rejestracja: 04.01.2009, 14:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: raadek » 16.08.2017, 16:00

Po waszej stronie tez paru przypalowcow sie znajdzie. Generalnie ten temat osiagnal dno. Mam tylko nadzieje ze tak chetnie udzielajacy sie tutaj koledzy w komplecie stawia sie w wejherowie.
ŁKS ŁÓDŹ

Cees
Posty: 340
Rejestracja: 24.03.2007, 12:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Cees » 16.08.2017, 16:21

Takiego ścieku nie ma nawet na onecie. Wyjebac ten temat w pizdu a co ciekawsze wydarzenia komentować w ogólnych Komentarzach weekendowych. Jeśli tam sie trafi jakiś debil to ban choc wynika ze adminom wcale nie zależy na eliminowaniu idiotów.

ŻYDZEWSKIE OFIARY
Posty: 133
Rejestracja: 09.08.2017, 15:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŻYDZEWSKIE OFIARY » 16.08.2017, 16:43

ImperatorMistrz pisze:
16.08.2017, 15:06
Największy przypal robi rabin zakładając nowe konta i pisząc samemu do siebie. Powiedzcie jak bardzo trzeba być niedojebanym aby tworzyć cały czas nowe maile i później konta i pierdolic takie głupoty?
buahahaha , k**** trzymajcie poziom i nie prowokujcie non stop to bedzie spokoj. jesli jestes taki tepy i nie kminisz że to twoje kumple czerwone cały czas tu prowokują i sie podszywają pod wszystko co sie da, to c*** ci w łeb..

a typ niby ''ze Stilonu'' to jest dopiero beczka. Spina sie tutaj kogo to on nie zna , obraża wszystkich z Łksu, proponuje solowki a jak wyszedł na Łksiackim rewirze to od razu został dojechany , i jeszcze płacze o tym fakcie tutaj, w tym temacie
''patologia z ojszczanych bram mi chciała wyjebać portfel''
no ku*** nie wierze po prostu jak mozna być takim ciulem.

zresztą nie trzeba być einsteinem żeby sie jorgnąc - że ta parówa to żydzewiak, który również za zadanie ma jedynie prowokować. Nikt inny - ''postronny'' i obiektywny, by nie napierdolił tylu postów w których wali nonstop farmazon i wymysły o nas, i wychwala żydzew , nie pisząc w tych swoich wywodach ani słowa o Stilonku...
...Mężczyźni są z Marsa
Kobiety z Wenus
A widzewiacy ze wsi ...

Antoni.Kierka
Posty: 101
Rejestracja: 10.07.2016, 00:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Antoni.Kierka » 16.08.2017, 17:06

tak jest wszystkie osoby ktore napisza odrobine prawdy to sa podszywajacy sie Widzewiacy bo enthliczek pentliczek niedojebany psychiczek nie moze tego przepalic hehe co za debil

Jatoja49
Posty: 131
Rejestracja: 22.01.2017, 00:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jatoja49 » 16.08.2017, 17:07

ŻYDZEWSKIE OFIARY pisze:
16.08.2017, 16:43
ImperatorMistrz pisze:
16.08.2017, 15:06
Największy przypal robi rabin zakładając nowe konta i pisząc samemu do siebie. Powiedzcie jak bardzo trzeba być niedojebanym aby tworzyć cały czas nowe maile i później konta i pierdolic takie głupoty?
buahahaha , k**** trzymajcie poziom i nie prowokujcie non stop to bedzie spokoj. jesli jestes taki tepy i nie kminisz że to twoje kumple czerwone cały czas tu prowokują i sie podszywają pod wszystko co sie da, to c*** ci w łeb..

a typ niby ''ze Stilonu'' to jest dopiero beczka. Spina sie tutaj kogo to on nie zna , obraża wszystkich z Łksu, proponuje solowki a jak wyszedł na Łksiackim rewirze to od razu został dojechany , i jeszcze płacze o tym fakcie tutaj, w tym temacie
''patologia z ojszczanych bram mi chciała wyjebać portfel''
no ku*** nie wierze po prostu jak mozna być takim ciulem.

zresztą nie trzeba być einsteinem żeby sie jorgnąc - że ta parówa to żydzewiak, który również za zadanie ma jedynie prowokować. Nikt inny - ''postronny'' i obiektywny, by nie napierdolił tylu postów w których wali nonstop farmazon i wymysły o nas, i wychwala żydzew , nie pisząc w tych swoich wywodach ani słowa o Stilonku...
SKAD ZASZCZANCU WYCIAGNALES WNIOSEK ZE ZOSTALEM DOJECHANY? Napisałem tylko o tej sytuacji by pokazać różnice jaka jest między wami, solówki się obsrali to dostałem gazem jakiś łeb rzucił hasłem o portfelu i się zwineli. Pierwszy raz się spotkałem by kibic chciał wyjebac kibica z portfela, toż to kurestwo choć przypuszczam że te przecpane rury nigdy stadionu nie widziały mimo wszystko to jednak kibice Łksu. Ja ci szmato już pisałem że możemy się ustawić pod waszym estadio i wciąż obrane gacie, a to tylko dlatego że jesteście malutkimi klikaczami nic nieznaczacymi na Łksie ;)

MW10
Posty: 712
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 » 16.08.2017, 17:15

Jatoja49 pisze:
16.08.2017, 17:07
ŻYDZEWSKIE OFIARY pisze:
16.08.2017, 16:43
ImperatorMistrz pisze:
16.08.2017, 15:06
Największy przypal robi rabin zakładając nowe konta i pisząc samemu do siebie. Powiedzcie jak bardzo trzeba być niedojebanym aby tworzyć cały czas nowe maile i później konta i pierdolic takie głupoty?
buahahaha , k**** trzymajcie poziom i nie prowokujcie non stop to bedzie spokoj. jesli jestes taki tepy i nie kminisz że to twoje kumple czerwone cały czas tu prowokują i sie podszywają pod wszystko co sie da, to c*** ci w łeb..

a typ niby ''ze Stilonu'' to jest dopiero beczka. Spina sie tutaj kogo to on nie zna , obraża wszystkich z Łksu, proponuje solowki a jak wyszedł na Łksiackim rewirze to od razu został dojechany , i jeszcze płacze o tym fakcie tutaj, w tym temacie
''patologia z ojszczanych bram mi chciała wyjebać portfel''
no ku*** nie wierze po prostu jak mozna być takim ciulem.

zresztą nie trzeba być einsteinem żeby sie jorgnąc - że ta parówa to żydzewiak, który również za zadanie ma jedynie prowokować. Nikt inny - ''postronny'' i obiektywny, by nie napierdolił tylu postów w których wali nonstop farmazon i wymysły o nas, i wychwala żydzew , nie pisząc w tych swoich wywodach ani słowa o Stilonku...
SKAD ZASZCZANCU WYCIAGNALES WNIOSEK ZE ZOSTALEM DOJECHANY? Napisałem tylko o tej sytuacji by pokazać różnice jaka jest między wami, solówki się obsrali to dostałem gazem jakiś łeb rzucił hasłem o portfelu i się zwineli. Pierwszy raz się spotkałem by kibic chciał wyjebac kibica z portfela, toż to kurestwo choć przypuszczam że te przecpane rury nigdy stadionu nie widziały mimo wszystko to jednak kibice Łksu. Ja ci szmato już pisałem że możemy się ustawić pod waszym estadio i wciąż obrane gacie, a to tylko dlatego że jesteście malutkimi klikaczami nic nieznaczacymi na Łksie ;)
Podejdź ukryta k**** żydzewska pod naszą zbiórkę w barwach Stilonu w sobotę, będę czekał.
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

Jatoja49
Posty: 131
Rejestracja: 22.01.2017, 00:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jatoja49 » 16.08.2017, 17:17

W sobotę będę w Gorzowie, wolę być za godzinę pod waszym estadio pasuje? :)

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 16.08.2017, 17:32

No i ku*** widzisz. Przychodzi co do czego to Ty jesteś w Gorzowie, a tak z kim Ty się tu nie umówisz na spotkanie i w ogóle. Weź Ty się lepiej przeprowadź znowu do tego Gorzowa bo się idioto chwalisz na lewo i prawo, że w barwach paradujesz. To miasto jest małe i wystarczy by ktoś Cię dojrzał to wylecisz z barw i tyle.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

KlubemŁodziJestRTS
Posty: 187
Rejestracja: 04.12.2015, 22:15

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: KlubemŁodziJestRTS » 16.08.2017, 19:09

ŻYDZEWSKIE OFIARY pisze:
16.08.2017, 16:43
ImperatorMistrz pisze:
16.08.2017, 15:06
Największy przypal robi rabin zakładając nowe konta i pisząc samemu do siebie. Powiedzcie jak bardzo trzeba być niedojebanym aby tworzyć cały czas nowe maile i później konta i pierdolic takie głupoty?
buahahaha , k**** trzymajcie poziom i nie prowokujcie non stop to bedzie spokoj. jesli jestes taki tepy i nie kminisz że to twoje kumple czerwone cały czas tu prowokują i sie podszywają pod wszystko co sie da, to c*** ci w łeb..

a typ niby ''ze Stilonu'' to jest dopiero beczka. Spina sie tutaj kogo to on nie zna , obraża wszystkich z Łksu, proponuje solowki a jak wyszedł na Łksiackim rewirze to od razu został dojechany , i jeszcze płacze o tym fakcie tutaj, w tym temacie
''patologia z ojszczanych bram mi chciała wyjebać portfel''
no ku*** nie wierze po prostu jak mozna być takim ciulem.

zresztą nie trzeba być einsteinem żeby sie jorgnąc - że ta parówa to żydzewiak, który również za zadanie ma jedynie prowokować. Nikt inny - ''postronny'' i obiektywny, by nie napierdolił tylu postów w których wali nonstop farmazon i wymysły o nas, i wychwala żydzew , nie pisząc w tych swoich wywodach ani słowa o Stilonku...
O ile mnie pamięć nie myli to nawoływałeś już kilka razy by twoi bracia po szalu przestali się tu wypowiadać. Tymczasem sam piszesz dalej, dodatkowo zakładając jakieś prowokacyjne konta chujozo jebana.

Nie trzeba być Einsteinem by się jorgnąć, że jesteś zwykłą internetową cwelozą, która c**** znaczy na Łksie.
WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Boober, buhu321, floydfloyd, oldies years, roman71, W.F.H., zgierska i 528 gości