www.warhouse.pl

Kibicowska Warszawa

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
mancunia
Posty: 115
Rejestracja: 23.09.2010, 21:04

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: mancunia » 23.03.2018, 18:04

LegionKing pisze:
21.03.2018, 14:07
mancunia pisze:
20.03.2018, 15:20
Foxx pisze:
20.03.2018, 14:07

Ale co chcesz "sprawdzać", skoro nie dość że na ulicy od dekad wiadomo że w tym kontekście "dziewczyna" to stan umysłu ... to niektórzy nie tak dawni stali bywalcy K6 użyliby sformułowania "płeć kulturowa" (jak "gender" to "gender" - nawet seminaria po uniwerkach robią). A mamy przecież równouprawnienie :)

Musisz więc chyba sam sobie poradzić ze swoim kotem i jego ogonem.
Czuję się wyróżniony Foxx - bo ilekroć zabieram głos w dyskusji, zawsze spotykam się z Twoją reakcją (inna rzecz, że piszę raczej sporadycznie).
Zadałem zwyczajne pytanie - i oczekiwałbym równie zwyczajnej odpowiedzi, szczególnie od kolegów, którzy używają mniej lub bardziej wyszukanych inwektywów o wielkich jajach, tudzież jajnikach.
W związku z tym ponawiam pytanie, i serio liczę, że Ci znawcy ludzkiej fizjonomii, tym razem udzielą odpowiedzi - czy mężczyźni spod znaku L, używają sprzętu w stosunku do dziewczyn z K6, czy też nie?
Jak piszesz sporadycznie to lepiej nic nie pisz, bo jesteście pajace ostatni na świecie którzy mogą cokolwiek powiedzieć o spotkaniach pozaboiskowych, zróbcie chociaż 1/50 tego co np Stalówka, która by was zmiotła w 10 sekund
Idealnie Panie Legion - niczym niezmącony obraz świata jedynej siły w tym mieście. Jak to w takim razie Was, o wielcy tego świata, pozycjonuje w tej układance, że bez sprzętu nie wjeżdżacie. Co ma do tego Stalówka nie wiem. Nikt z Nas nigdy nie pozycjonawał się na wielką ekipę - co nie zmienia faktu, że za każdym razem, kiedy decydujecie się na akcję - jakimś cudem lipy po naszej stronie nie ma. Tak było w Wigilię, tak było nad Wisłą, tak było w Karafce - na to co mamy, gdzie jesteśmy - mi to w zupełności wystarczy. A tak szczerze: Waszego wyniku ze Stalówką też wcale bym nie przesądzał.



LegionKing
Posty: 279
Rejestracja: 04.05.2015, 15:48

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: LegionKing » 23.03.2018, 18:47

mancunia pisze:
23.03.2018, 18:04
LegionKing pisze:
21.03.2018, 14:07
mancunia pisze:
20.03.2018, 15:20


Czuję się wyróżniony Foxx - bo ilekroć zabieram głos w dyskusji, zawsze spotykam się z Twoją reakcją (inna rzecz, że piszę raczej sporadycznie).
Zadałem zwyczajne pytanie - i oczekiwałbym równie zwyczajnej odpowiedzi, szczególnie od kolegów, którzy używają mniej lub bardziej wyszukanych inwektywów o wielkich jajach, tudzież jajnikach.
W związku z tym ponawiam pytanie, i serio liczę, że Ci znawcy ludzkiej fizjonomii, tym razem udzielą odpowiedzi - czy mężczyźni spod znaku L, używają sprzętu w stosunku do dziewczyn z K6, czy też nie?
Jak piszesz sporadycznie to lepiej nic nie pisz, bo jesteście pajace ostatni na świecie którzy mogą cokolwiek powiedzieć o spotkaniach pozaboiskowych, zróbcie chociaż 1/50 tego co np Stalówka, która by was zmiotła w 10 sekund
Idealnie Panie Legion - niczym niezmącony obraz świata jedynej siły w tym mieście. Jak to w takim razie Was, o wielcy tego świata, pozycjonuje w tej układance, że bez sprzętu nie wjeżdżacie. Co ma do tego Stalówka nie wiem. Nikt z Nas nigdy nie pozycjonawał się na wielką ekipę - co nie zmienia faktu, że za każdym razem, kiedy decydujecie się na akcję - jakimś cudem lipy po naszej stronie nie ma. Tak było w Wigilię, tak było nad Wisłą, tak było w Karafce - na to co mamy, gdzie jesteśmy - mi to w zupełności wystarczy. A tak szczerze: Waszego wyniku ze Stalówką też wcale bym nie przesądzał.
Nikt się z nas cepie nie kreuje na wielkich panów jak niektórzy mają to w zwyczaju, dałem przykład tylko Stalówki a tak w ogóle do nich na wyjazd nie pojechaliście czemu? Bo jesteście obsrane pajace

kapitan_swir_planeta
Posty: 399
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kapitan_swir_planeta » 23.03.2018, 19:40

DoZo(L) pisze:
22.03.2018, 16:00
kapitan_swir_planeta pisze:
22.03.2018, 14:47
FlorianT pisze:
22.03.2018, 11:57
Wetne Wam sie w temat. Te Red Bullsy pewnie byly takie rodowite Warszawiaki, jak ci "Poznaniacy" co zaplacili swego czasu za bilboard w Poznaniu... Znajac jednak internetowe fantazje Widzewiakow to kotu beda wmawiac, ze jest psem.
Niby byli (pierwsza generacja) ale z tego co sami o sobie piszą, to byli to kibice Ligi Mistrzów
Gdzie to wyczytałeś, "wkleisz" 'link'a'?
http://www.widzewtomy.net/legia-nas-nie ... -bulls-87/

Miałem na myśli, że fascynacja Widzewem zaczęła się gdy on grał w najwyższych ligach.
Absolutnie nie twierdzę, że później ich ruch wygasł, nie wiem co się z nimi dzieje. Pamiętam ze kiedyś, w 2010 chyba przerobił grafy Legii w samej Warszawie.
No i jakoś w listopadzie na Bielanach spotkałem świeżo naklejona wlepke Red Bullsow.
Nic poza tym mi nie wiadomo na ich temat.
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

kapitan_swir_planeta
Posty: 399
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kapitan_swir_planeta » 24.03.2018, 08:15

DoZo(L) pisze:
23.03.2018, 23:36
Widzewski Charakter pisze:
23.03.2018, 07:23
DoZo(L) pisze:
23.03.2018, 06:05


Nigdy nie twierdziłem, że nie interesuje mnie udział polskich drużyn w 'Champions League' czy główna kwestia tzn. kiedy widzewiacy przestaną "sprzedawać na psach", bo kolejna metoda KIEŁKA nie działa, kłamco.
A mnie na ten przykład p******* występy Legii w europejskich pucharach.

Nie kręć afer o jakimś sprzedawaniu na psach bo zrobił to jakiś nieogar, ciężko by wśród kilkunastu tysięcy osób na stadionie nie znalazł się jakiś j***** społeczniak. I tak jest wszędzie bo chyba nie wmówisz mi, że u was to śmiga 20 tysięcy ludzi z zasadami.
Myślę, że u was nawet więcej by się takich znalazło wśród tych bananowców na trybunie zachodniej
także daj spokój i nie kręć afer z niczego.
Chyba nie tylko one cię 'p*******', co?
A swoją hipotezę musiałbyś sprawdzić np. na maryli r., żeby móc usprawiedliwiać konfidenctwo 'nieogarów' na 'eRTeeSie'.
kapitan_swir_planeta pisze:
23.03.2018, 19:40
DoZo(L) pisze:
22.03.2018, 16:00


Gdzie to wyczytałeś, "wkleisz" 'link'a'?
http://www.widzewtomy.net/legia-nas-nie ... -bulls-87/

Miałem na myśli, że fascynacja Widzewem zaczęła się gdy on grał w najwyższych ligach.
(...)
Napisałeś wyraźnie:
kapitan_swir_planeta pisze:
22.03.2018, 14:47


Niby byli (pierwsza generacja) ale z tego co sami o sobie piszą, to byli to kibice Ligi Mistrzów
Myślałem, że chodzi o widzewski 'trans' o LM w TV.
Dawno to czytałem, mój błąd
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Widzewski Charakter » 24.03.2018, 10:05

DoZo(L) pisze:
23.03.2018, 23:36
Widzewski Charakter pisze:
23.03.2018, 07:23
A mnie na ten przykład p******* występy Legii w europejskich pucharach.

Nie kręć afer o jakimś sprzedawaniu na psach bo zrobił to jakiś nieogar, ciężko by wśród kilkunastu tysięcy osób na stadionie nie znalazł się jakiś j***** społeczniak. I tak jest wszędzie bo chyba nie wmówisz mi, że u was to śmiga 20 tysięcy ludzi z zasadami.
Myślę, że u was nawet więcej by się takich znalazło wśród tych bananowców na trybunie zachodniej
także daj spokój i nie kręć afer z niczego.
Chyba nie tylko one cię 'p*******', co?
A swoją hipotezę musiałbyś sprawdzić np. na maryli r., żeby móc usprawiedliwiać konfidenctwo 'nieogarów' na 'eRTeeSie'.
Tak, tak przy Ł3 to sami prawilni i kumaci a jak S. kiedyś ściągały z gniazda ochroniarki za ''jeszcze jeden'' to na trybce nie było nikogo by mu pomóc. Też tam stałeś jak p**** i potrafiłeś tylko drzeć japę ''precz z komuną''?
No ale do kopania po głowach swoich braci po szalu to już chętni się szybko znaleźli.

I nie usprawiedliwiam żadnego konfidenctwa. Stało się i takie osoby po prostu muszą być eliminowane z trybun.

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: rzutkarny » 24.03.2018, 10:09

Widzewski Charakter pisze:
24.03.2018, 10:05

Tak, tak przy Ł3 to sami prawilni i kumaci a jak S. kiedyś ściągały z gniazda ochroniarki za ''jeszcze jeden'' to na trybce nie było nikogo by mu pomóc. Też tam stałeś jak p**** i potrafiłeś tylko drzeć japę ''precz z komuną''?
No ale do kopania po głowach swoich braci po szalu to już chętni się szybko znaleźli.

I nie usprawiedliwiam żadnego konfidenctwa. Stało się i takie osoby po prostu muszą być eliminowane z trybun.
Kto jak kto, ale osoba, która stała jak p**** jak mu kolegów z sektora gości wyprowadzali powinna to zrozumieć. No ale do cięcia się kosami i ruchania sobie nawzajem lasek to chętnych u was dostatek.

Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Widzewski Charakter » 24.03.2018, 11:02

To Twój ziomuś Dozo robi z Legii ekipę mega prawilnych i nieskazitelnych dlatego dostał kontrę.

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Beha » 24.03.2018, 22:19

Widzewski Charakter pisze:
24.03.2018, 10:05
DoZo(L) pisze:
23.03.2018, 23:36
Widzewski Charakter pisze:
23.03.2018, 07:23
A mnie na ten przykład p******* występy Legii w europejskich pucharach.

Nie kręć afer o jakimś sprzedawaniu na psach bo zrobił to jakiś nieogar, ciężko by wśród kilkunastu tysięcy osób na stadionie nie znalazł się jakiś j***** społeczniak. I tak jest wszędzie bo chyba nie wmówisz mi, że u was to śmiga 20 tysięcy ludzi z zasadami.
Myślę, że u was nawet więcej by się takich znalazło wśród tych bananowców na trybunie zachodniej
także daj spokój i nie kręć afer z niczego.
Chyba nie tylko one cię 'p*******', co?
A swoją hipotezę musiałbyś sprawdzić np. na maryli r., żeby móc usprawiedliwiać konfidenctwo 'nieogarów' na 'eRTeeSie'.
Tak, tak przy Ł3 to sami prawilni i kumaci a jak S. kiedyś ściągały z gniazda ochroniarki za ''jeszcze jeden'' to na trybce nie było nikogo by mu pomóc. Też tam stałeś jak p**** i potrafiłeś tylko drzeć japę ''precz z komuną''?
No ale do kopania po głowach swoich braci po szalu to już chętni się szybko znaleźli.

I nie usprawiedliwiam żadnego konfidenctwa. Stało się i takie osoby po prostu muszą być eliminowane z trybun.
Pomijam okoliczności zdjęcia gnizdowego L z przedkrytej podczas przebudowy stadionu Legii, gdzie na mecze chadzali nieliczni ( pojemność całego stadionu wtedy to dzisiejszy sektor gości razy dwa plus trwająca wojna z ITI) - to czy Widzewski Charakter nie wstydzi się wypominać komukolwiek okrzyków " precz z konuną", gdy jego koledzy z trybun poszli na współpracę z postkomunistami z SLD ? Raz w d*** to nie pedał?

JuniorKSP
Posty: 72
Rejestracja: 18.07.2016, 01:25

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: JuniorKSP » 24.03.2018, 23:22

Beha pisze:
24.03.2018, 22:19
Widzewski Charakter pisze:
24.03.2018, 10:05
DoZo(L) pisze:
23.03.2018, 23:36

Chyba nie tylko one cię 'p*******', co?
A swoją hipotezę musiałbyś sprawdzić np. na maryli r., żeby móc usprawiedliwiać konfidenctwo 'nieogarów' na 'eRTeeSie'.
Tak, tak przy Ł3 to sami prawilni i kumaci a jak S. kiedyś ściągały z gniazda ochroniarki za ''jeszcze jeden'' to na trybce nie było nikogo by mu pomóc. Też tam stałeś jak p**** i potrafiłeś tylko drzeć japę ''precz z komuną''?
No ale do kopania po głowach swoich braci po szalu to już chętni się szybko znaleźli.

I nie usprawiedliwiam żadnego konfidenctwa. Stało się i takie osoby po prostu muszą być eliminowane z trybun.
Pomijam okoliczności zdjęcia gnizdowego L z przedkrytej podczas przebudowy stadionu Legii, gdzie na mecze chadzali nieliczni ( pojemność całego stadionu wtedy to dzisiejszy sektor gości razy dwa plus trwająca wojna z ITI) - to czy Widzewski Charakter nie wstydzi się wypominać komukolwiek okrzyków " precz z konuną", gdy jego koledzy z trybun poszli na współpracę z postkomunistami z SLD ? Raz w d*** to nie pedał?
https://www.youtube.com/watch?v=cDDvsyFJgHY 10:05 to twoj kolega z zylety czy nie?
KU CHWALE WIELKIEJ POLONII

arda
Posty: 110
Rejestracja: 14.02.2016, 21:18

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: arda » 25.03.2018, 13:29

Chcesz się licytować na czerwień kolegów? I chyba więcej znaczył u was bo ten wyżej to tylko u nas bywał. A ten poniżej szefował radzie nadzorczej KSP. Nie przeszkadzało zdaje się.

Obrazek

Adam K. ps. Kiełek
Posty: 100
Rejestracja: 20.03.2018, 13:19

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Adam K. ps. Kiełek » 25.03.2018, 15:02

DoZo chyba posłuchał moich rad i oddał się medytacji.
Tak lubię ich, zawsze i wszędzie...

Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Widzewski Charakter » 25.03.2018, 17:03

Może znowu będzie spokój z miesiąc od niego.

60sekund
Posty: 128
Rejestracja: 15.12.2013, 00:50

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: 60sekund » 25.03.2018, 17:40

DoZo kiedyś miał nawet przebłysk na youtubie :)

https://www.youtube.com/watch?v=4zo8N9MjqJE

Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Widzewski Charakter » 25.03.2018, 17:47

Hahaha, dobrze nastukany mefedronem.

Adam K. ps. Kiełek
Posty: 100
Rejestracja: 20.03.2018, 13:19

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Adam K. ps. Kiełek » 25.03.2018, 18:38

Wątpię,że jakby się zwiedzieli na Żylecie,że wśród nich przebywa jakiś platfus to by nie zareagowali i nie wyjebali gościa na kopach.Tym bardziej,że sam przyznał,że przebywał tam incognito czyli swobodnie się tam na pewno nie czuł.

Widzewski Charakter nie jestem z Legii ale śmiałeś się ostatnio,że Starucha z gniazda ściągali a nikt nie reagował.Co Ty zrobiłeś jak na Łazienkowskiej ochroniarki zawijały typka/typków od was?Przecież było was tam od zajebania,a uważacie się za jedną z lepszych ekip wyjazdowych w kraju.
Tak lubię ich, zawsze i wszędzie...

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Foxx » 25.03.2018, 18:43

A ja z innej beczki. Czytam tu sobie od jakiegoś czasu "historyczne" ciekawostki. Skoro pojawiła się nieplanowana wolna chwila w niedzielne popołudnie przypomnę kilka kwestii z perspektywy mieszkańca Starego Mokotowa debiutującego na Legii w 1984 :)

Przede wszystkim w Warszawie od lat jest od cholery ludzi z całej Polski - za komuny rozmaitych urzędników, ale i np. lekarzy, itd. Z całymi rodzinami. Po '89 dołączyły korpoludki, wiadomo. Swoją drogą zabawne, że jedną z przyczyn nienawiści do stolicy jest, że "warszawka" - jako władza - robi to, czy tamto, gdy w tym przykładowym okresie po '89 jedynymi warszawiakami tłukącymi się o stołki byli Kaczyńscy. Ogólnie walczyły desanty: łódzki (Miller z SLD), trójmiejski (Tusk & Co) oraz górnośląski (Buzek z AWS). Mniejsza.

W latach '70 w naszym mieście bardzo wielu sympatyków miał ówczesny klub klasy robotniczej - Górnik Zabrze.

Przełom '70 i '80 to fatyczne sportowe zaistnienie - nomen-omen - Robotniczego Towarzystwa Sportowego przy ul. Armii Czerwonej (która w 1990 magicznie zmieniła nazwę na al. Piłsudskiego). No i faktem jest, że w czasie stanu wojennego w Warszawie napisy "RTS" stały się dość powszechne. Przy jednoczesnym sporadycznym występowaniu wrzutów "KSP" (tak apropos' innego mitu ;). Po prostu jeżeli ktoś nie lubił Legii i nie mieszkał w okolicach Polonii - kibicował Widzewowi (na który w połowie lat '80 jeździło z Warszawy więcej ludzi, niż się zbierało w młynie na Konwiktorskiej - nie piszę "na Kamiennej", bo ów młyn często bywał na Głównej).

U mnie w podstawówce było dwóch gości za RTS-em, o istnieniu kibiców Polonii w Warszawie dowiedziałem się już w liceum, gdy na jednym z meczów wsparli u nas Lecha wywieszając swoją flagę. Warto wspomnieć, że np. nie mieli w zwyczaju wspierania Cracovii na Gwardii Warszawa.

Ogólnie mam wrażenie, że "centrala" z K6 w momencie dynamicznego rozwoju ruchu kibicowskiego w Polsce popełniła - na szczęście ;) - poważny błąd. Jako nasi wrogowie cieszyli się sympatią nie tyle w ekipach, co w miastach gdzie Warszawy chronicznie nienawidzono (Górny Śląsk, Poznań, Łódź). Nie wzbudzało to sympatii na warszawskich blokowiskach. Być może kogoś zainteresuje, że nie wymieniłem Krakowa. Nie mam pojęcia z czego to wynikało (na pewno duży wpływ miał "wybuch" popularności skinheads i styki po tej linii), ale w tamtym czasie było trochę kontaktów między Legią i KSC - nawet ze swojego wyjazdu przyjechali na jakiś nasz mecz do Lublina z Motorem. Byli też w barwach u nas na pucharowym meczu z Barceloną. Obie strony ignorowały formalną zgodę KSC-KSP.

Jeżeli chodzi o legijno-widzewskie wrzuty dot. FC, drobna uwaga. Po wojnie wielu z warszawiaków, którzy przeżyli i nie przeprowadzili się w inne okolice osiadło u rodzin w podwarszawskich miejscowościach (głównie na kolejowych liniach na wschód - otwockiej i wołomińskiej), ale też w rejonie Pruszkowa, czy Legionowa. Z czasem wielu ich potomków zamieszkało w samej stolicy, na co na pewno miał wpływ rozwój przemysłu - Huta Warszawa, FSO na Żeraniu i szereg zakładów elektrotechnicznych należących do "koncernu" Unitra.

Tymczasem w związku ze sportowymi sukcesami Widzewa w latach '80 pojawiła się dość szczególna sytuacja, którą oddają ówczesne powiedzenia "ŁKS rządzi w Łodzi, Legia w Warszawie a Widzew na trasie" oraz że jedynym miastem wojewódzkim, w którym rządzi RTS są Skierniewice (wtedy było 49 województw). I faktycznie nasze tereny na tej linii kolejowej kończyły się już na wysokości Grodziska Mazowieckiego i do czasu gry Legii w LM w połowie '90 przewaga Widzewa w Żyrardowie czy Sochaczewie była niepodważalna.

Kibice Widzewa z Warszawy w zdecydowanej większości byli "sympatykami piłki nożnej" i po prostu nie poradzili sobie z "nową rzeczywistością", czego jednym z efektów są trwające w różnym natężeniu i formach do dzisiaj "flirty" już ostatnich pozostałości z KSP.

Taki "rzucik" historczny ;)
A co tam w komentarzach na Onecie?

JuniorKSP
Posty: 72
Rejestracja: 18.07.2016, 01:25

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: JuniorKSP » 25.03.2018, 20:16

Macie nastepnych artystow:

https://www.youtube.com/watch?v=i6giNAzOiUM Jan Krzysztof Bielecki vel Izaak Blumfeld. pan ktory wyprzedal 3/4 Polski.

https://www.youtube.com/watch?v=hsLzEwCmpm4

Co do Halickiego:
"(...) ale nigdy nie jest tak, ze nie schodze, nie witam sie z kolegami, ktorzy czy siedza na trybunie silver, czy tez takze sa dokladnie w tym miejscu, bo to ci moi najstarsi PRZYJACIELE (bracia?) z legii, ktorzy sa tu na zylecie(...)"
KU CHWALE WIELKIEJ POLONII

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Foxx » 25.03.2018, 20:27

Już nie rozśmieszaj po raz kolejny :) OIeksy w radzie nadzorczej KSP, Olejniczak na kibolskim marszu pod Urząd Miasta, wieloletni jeden z liderów środowiska przy okazji EURO razem z sowietami składa kwiaty pod czerwonym mauzoleum przy Żwirki i Wigury...

Artysto :)))
A co tam w komentarzach na Onecie?

JuniorKSP
Posty: 72
Rejestracja: 18.07.2016, 01:25

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: JuniorKSP » 25.03.2018, 20:34

ty lisek zbijasz pione z Halickim czy Ickiem? Halicki u was na kibolskiej trybunie, a pierdola ze go nie widzieli haha. Temu "wieloletniemu liderowi" odjebalo na starosc i zostal za to zostal nalezycie ukarany:)
KU CHWALE WIELKIEJ POLONII

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: rzutkarny » 25.03.2018, 20:57

Najważniejsze, że jak odjebało na młodość i "odciążał chuliganów" strażą miejską to wam nie przeszkadzało:)

Biniobill
Posty: 8
Rejestracja: 25.01.2018, 20:21

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Biniobill » 25.03.2018, 21:01

Foxx, a z Cracovią to nie bylo tak ,ze oni grali gdzieś w Puławach czy Łęcznej , nastąpiło spotkanie gdzieś po drodze ,zamiast awantury byla alkoholizacjai to Wy zaproponowaliscie jednodniowy układ na Motor?

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Foxx » 25.03.2018, 21:10

Juniorku, dla ciebie nie jestem żaden "ty" :) Oleksego z Olejniczakiem też "ukaraliście"? :) A K. "odjebało" dopiero w 2012, a znacznie wcześniej gdy proponował zgłaszanie Straży Miejskiej "zagrożonych" przystanków autobusowych w okolicach K6. "A wiadomo, że nasze siły chuligańskie są ograniczone i nie da się zapanować nad wszystkimi zagrożonymi miejscami." - wszystko było OK :)

Na własne życzenie, przypomnijmy cóż to było za "kibolskie" cudo:

http://zyleta.info/?p=1612

PS Biniobill wg. mojej wiedzy tak nie było. A z KSC widziałem się później i na Barcelonie i na Gwardii W (gdzie byliśmy my w jakieś 80 os. i zero KSP).
A co tam w komentarzach na Onecie?

Adam K. ps. Kiełek
Posty: 100
Rejestracja: 20.03.2018, 13:19

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Adam K. ps. Kiełek » 25.03.2018, 21:37

Foxx,i jak to się potoczyło?Wiadomo czy strażniki miejskie stały na tych miejscówkach?

Nie wiem co bardziej skompromitowało Polonistów.Prośby o pomoc do strażników czy ta akcja z Arką.Tak czy inaczej pośmiałem się w niedzielny wieczór.
Tak lubię ich, zawsze i wszędzie...

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Foxx » 25.03.2018, 21:48

Adam K. ps. Kiełek pisze:
25.03.2018, 21:37
Foxx,i jak to się potoczyło?Wiadomo czy strażniki miejskie stały na tych miejscówkach?
Stały, stały :) Chociaż uprzedzeni zainteresowani wymianą pamiątek z fanami KSP stali w innych miejscach ;)
Adam K. ps. Kiełek pisze:
25.03.2018, 21:37
Nie wiem co bardziej skompromitowało Polonistów.Prośby o pomoc do strażników czy ta akcja z Arką.Tak czy inaczej pośmiałem się w niedzielny wieczór.
Fani Arki swoją decyzją w sprawie zgody z KSP chyba dołączyli do tego festiwalu radości :)
A co tam w komentarzach na Onecie?

Gedania Gdansk
Posty: 199
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Gedania Gdansk » 25.03.2018, 22:31

Foxx pisze:
25.03.2018, 21:48
Adam K. ps. Kiełek pisze:
25.03.2018, 21:37
Foxx,i jak to się potoczyło?Wiadomo czy strażniki miejskie stały na tych miejscówkach?
Stały, stały :) Chociaż uprzedzeni zainteresowani wymianą pamiątek z fanami KSP stali w innych miejscach ;)
Adam K. ps. Kiełek pisze:
25.03.2018, 21:37
Nie wiem co bardziej skompromitowało Polonistów.Prośby o pomoc do strażników czy ta akcja z Arką.Tak czy inaczej pośmiałem się w niedzielny wieczór.
Fani Arki swoją decyzją w sprawie zgody z KSP chyba dołączyli do tego festiwalu radości :)
Zgoda z Polonia zawsze byla lekko ''dziwna'', z jednej strony ''miastowa'' ekipa B i ogarnieci mlodsi z Ultraski z ktorymi biegalismy na legalu po klubach w Warszawie, gdzie chlopaki od B obstawiali bramki ( notabene straciliscie flage na takim patencie chyba), a z drugiej strony na trybunach mnostwo pokemonow, ktorzy dziwnie patrzyli na Nas i Cracovie, ''kolorowe'' klimaty polityczno- obyczajowe, ten Listkiewicz na trybunach, ktory wtedy chyba tylko na Konkwitorskiej nie byl bluzgany, itp.

Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Widzewski Charakter » 25.03.2018, 22:33

Pisałem, że ta zachodnia trybka na Ł3 to wylęgarnia takich ''kibiców''. DoZo dobrze więc wiesz, że gdyby tam któryś z nich dostał przypadkiem w ryja to zaraz by uprzejmie o tym doniósł wiadomym służbom.

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Foxx » 25.03.2018, 22:41

Gedania Gdansk pisze:
25.03.2018, 22:31
(...)
Mamy pewien dysonans poznawczy między Twoim nickiem i treścią wpisu. Poza tym mylisz realia z przestrzeni... ok. 20 lat.
A co tam w komentarzach na Onecie?

Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Widzewski Charakter » 25.03.2018, 23:19

Napisałem czysto hipotetycznie.Takie łby jak ten co doniósł ostatnio występują wszędzie. Nikt tego nie pochwala, natomiast ty uczepiłeś się tego i piszesz w sposób taki jakby to całe środowisko kibiców Widzewa donosiło psom. Chłopie zrobiła to jakaś nic nie znacząca jednostka i przy takiej liczbie kibiców nie da się tego ogarnąć. Potrafisz ogarnąć to co napisałem? bo już prościej się tego wytłumaczyć nie da.

Decident
Posty: 68
Rejestracja: 30.09.2017, 18:07

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Decident » 25.03.2018, 23:57

Rafatus jest kimś ważnym w kontekście Legijnych Siedlec, czy tylko się dostawia do grup kibicowskich na Legii?

Edward1488
Posty: 215
Rejestracja: 22.01.2013, 14:04

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Edward1488 » 26.03.2018, 08:06

Kto?

Daan
Posty: 248
Rejestracja: 13.09.2016, 17:49

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Daan » 26.03.2018, 08:56

Pisałem Ci już w temacie łódzkim powtórzę i tu: przez legijne konfitury chłopaki z Widzewa mają postępowania karne. I nie chodzi tu o janusza, który się poskarżył na zabrany szalik, a osoby bardziej kumate, które pobiegły piskarżyć się na policję.
Oprócz tego w fan clubach na styku terenów legijnych i widzewskich np. w Skierniewicach - za każdym razem jak ktoś z Legii dostawal w******* biegł z donosem na policję.
TYLE.

Daan
Posty: 248
Rejestracja: 13.09.2016, 17:49

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Daan » 26.03.2018, 09:22

Odpowiedziałeś w swoim durnym stylu, zamiast odnieść się do tematu pierdnąłeś coś o Legii Cudzoziemskiej. Uznałem, że szkoda klawiatury na pisaninę z idiotą.
Ale że dalej ciśniesz nic nie znaczący epizod w sprawie januszowego szalika to poraz kolejny przypominam: w pewnym mazowieckim mieście na literę Ż toczy sie sprawa karna przeciw chłopakom z Widzewa na skutek donosu kibica Legii.
Co do Skierniewic, mieszkając w Warszawie możesz się nie orientować, w tamtych realiach, ale tak własnie w tym mieście było. Wiele lat, bo dziś tam L oficjalnie nie ma.

Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Widzewski Charakter » 26.03.2018, 10:11

DoZo(L) pisze:
26.03.2018, 08:26
Widzewski Charakter pisze:
25.03.2018, 23:19
Napisałem czysto hipotetycznie.Takie łby jak ten co doniósł ostatnio występują wszędzie. Nikt tego nie pochwala, natomiast ty uczepiłeś się tego i piszesz w sposób taki jakby to całe środowisko kibiców Widzewa donosiło psom. Chłopie zrobiła to jakaś nic nie znacząca jednostka i przy takiej liczbie kibiców nie da się tego ogarnąć. Potrafisz ogarnąć to co napisałem? bo już prościej się tego wytłumaczyć nie da.
Zawsze, jak sytuacja z "rurą" na 'eRTeeSie' się powtarza, pojawiają się opinie podobne do twojej - linia obrony w stylu "hipotetycznie może tak być wszędzie", ale jest ... znowu akurat wśród widzewiaków. "Ogarniasz"?
To nie jest linia obrony bo wyraźnie napisałem, że takie coś trzeba tępić. Nie ma miejsca dla konfidentów co jest raczej oczywiste.

Kolega Daan wymienił Żyrardów a ja znam sprawę jak chłopaki z Ruchu mieli spore problemy przez typa z Legii. Można tak odbijać piłeczkę ale po co?

Gedania Gdansk
Posty: 199
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Gedania Gdansk » 26.03.2018, 11:00

Foxx pisze:
25.03.2018, 22:41
Gedania Gdansk pisze:
25.03.2018, 22:31
(...)
Mamy pewien dysonans poznawczy między Twoim nickiem i treścią wpisu. Poza tym mylisz realia z przestrzeni... ok. 20 lat.
Podobno terapia i jakies zabiegi potrafia zredukowac dysonans poznawczy.
Nie wiem za bardzo gdzie pomylilem realia z tej przestrzeni 20 lat ale pewnie Masz racje jako osoba z wewnatrz. Chronologicznie jednak B. to lata '90, ta cala antifa koniec lat '90, strata '' Elegantow'' to chyba 2003, zerwanie zgody z Polonia to 2008 rok, a Listkiewicz to od zawsze i chyba juz na zawsze. Pozdrawiam

Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Widzewski Charakter » 26.03.2018, 16:17

DoZo(L) pisze:
26.03.2018, 15:45
Po co? Żebyś zapamiętał, że było odwrotnie, bo gRUDZIEŃ nie był z Legii. Dopytaj "chacharów" o szczegóły, chyba że "znasz sprawę".
Ja nie piszę o grudniowej tylko o typie z Legii, który sprzedał na psy chłopaków z Ruchu. Już nie pamiętam w jakiej to było miejscowości na Śląsku, ale na 100% taka sytuacja miała miejsce. Dopytam ''ChachaRów'' to napiszę gdzie to było.

serce miasta
Posty: 753
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: serce miasta » 26.03.2018, 16:38

DOZO-spierdalasz sie do Widzewa i pomawiasz na podstawie artykułu z gazety i policyjnych portali.Widziałes białko?Jesli nie to c*** Ci w zaszczyty.

Daan
Posty: 248
Rejestracja: 13.09.2016, 17:49

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Daan » 26.03.2018, 18:20

Kończąc temat konfidenctwa legijnego bo nie chce mi się kopać z końmi: w sprawie Żyrardowa i Skierniewic widziałem białko i wiem o czym piszę.
Nie M(a)m ZaMi(arrr)U wCHOdziĆ w da(L)sZa PiSssa iNę nA po(z)ioMie STańCzYKowsKiM:)

Pinio
Posty: 227
Rejestracja: 02.10.2017, 19:59

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Pinio » 26.03.2018, 22:51

Dozo jaki masz cel w tym że non stop się prujesz do Widzewa na tym forum? Pojebało ci się na starość w deklu stetryczały ojczulku? Coraz więcej osób zacząłeś wkurwiać swoim pierdoleniem i po prostu olali to forum bo normalnie z Tobą dyskutować nie idzie, choćby ktoś się bardzo starał. Odjeb się od Widzewa bo Twoja Legia ma sporo za uszami i już tutaj chłopaki powyciągali kilka spraw o których pewnie nie masz pojęcia albo udajesz.

Adam K. ps. Kiełek
Posty: 100
Rejestracja: 20.03.2018, 13:19

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Adam K. ps. Kiełek » 26.03.2018, 23:14

Ojciec Edmunda miał wzniosłe cele,na dobroczynny cel dawał wiele.I nieraz mawiał „Mój przyjacielu,Człowiek powinien dążyć do celu'',i posłuchali ojca synowie-każdy ma cele,lecz w Mokotowie.
Tak lubię ich, zawsze i wszędzie...

AMF
Posty: 61
Rejestracja: 13.09.2012, 21:58

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: AMF » 27.03.2018, 10:03

Z chłopakami z Arki osobiście piłem w Klubo na Czackiego, wbiłem tam na normalną weekendową imprezkę i ku mojemu zdziwieniu na parkiecie spotkałem kilku jegomości w koszulkach klubu z Gdyni, żadnej spiny ani ciśnienia nie było. Chociaż po twarzach innych klubowiczów widziałem, że niektórych ta obecność zwyczajnie zatkała :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adik, arczivald, Chujicipa, Dęb(L)in, Fan_Brzozovii, hanysek6448, kibol32, lnv, trzecigarnitur, whitey i 470 gości