www.warhouse.pl

Kibicowska Warszawa

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Suczysko
Posty: 611
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Suczysko » 17.04.2024, 14:11

Kraków jego miastem przecież



kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kivloff » 17.04.2024, 14:24

Kraków? Tam gdzie 64% zdobyli i do drugiej tury przeszli obecny poseł KO i były członek PO i Ruchu Palikota? Tam gdzie do tej pory, przez ostatnie 22 lata, rządził Majchrowski, były członek SLD, popierający Komorowskiego? Niemożliwe. To by znaczyło że Kraków jest równie zgniły jak Warszawa. Chyba halodrol nie byłby takim idiotą, żeby w taki marny sposób próbować obrażać warszawiaków... Czy byłby?{

Tel
Posty: 535
Rejestracja: 09.01.2009, 13:02

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Tel » 17.04.2024, 15:33

Może Gibała z jakiegoś powodu odszedł z po i ruchu palikota. Może właśnie te partie przestały mu odpowiadać?
Może Gibała w poprzednich latach działał na rzecz mieszkańców. Może dlatego na niego głosowali.
W Krakowie gość z po 37% głosów.
W tęczowej warszafce tęczowy Trzaskowski 57% głosów. Ten typ który sypie kasą na lewackie instytucje, sklepy dla gejów, filmy szkalujące polskich żołnierzy.. Długo by wymieniać.
Tupetu chuje nie macie.

Co do mojego wyboru. Głosowałem na Berkowicza, drugą turę pierdolę.
Obrazek

Obserwator1946
Posty: 133
Rejestracja: 06.04.2022, 13:02

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Obserwator1946 » 17.04.2024, 17:33

czehulov pisze:
17.04.2024, 12:49
halodrol pisze:
17.04.2024, 09:18
70% głosów oddanych na trzaskowskiego i biejat pokazuje jakim jesteście zgniłym miastem.
Pochwal się skąd jesteś a potem popytaj znajomych w ilu to pojechało tutaj za pracą :)

Uuuuu wielki Warszawiak się odezwał, dzięki Wam wiadomo, ze połowa Polski ma prace.

Zapytam; Ty tez gotujesz wode do miski i myjesz sie w niej jak w niektórych kamienicach w wielkiej Warszawie?

czehulov
Posty: 343
Rejestracja: 08.06.2022, 11:13

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: czehulov » 17.04.2024, 19:12

Uuuu nie mierz innych swoją miarą. Na Śląsku to najczęstszy widok ;)
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!

kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kivloff » 17.04.2024, 19:48

Tel pisze:
17.04.2024, 15:33
Może Gibała z jakiegoś powodu odszedł z po i ruchu palikota. Może właśnie te partie przestały mu odpowiadać?
Może Gibała w poprzednich latach działał na rzecz mieszkańców. Może dlatego na niego głosowali.
W Krakowie gość z po 37% głosów.
W tęczowej warszafce tęczowy Trzaskowski 57% głosów. Ten typ który sypie kasą na lewackie instytucje, sklepy dla gejów, filmy szkalujące polskich żołnierzy.. Długo by wymieniać.
Tupetu chuje nie macie.
https://www.facebook.com/LukaszGibalaOf ... DdT7Rb6nhl

Obrazek

Przestały mu odpowiadać? Za mało tęczowe były? Tu ku*** j***** idioto, to ty nie wstydu nie masz, żeby takie kocopoły pierdolić i tłumaczyć jakiegoś tęczowego c**** i jego wyborców, że na rzecz mieszkańców działał - tylko po to, żeby sobie po internet poużywać, bo akurat ręka ci nie dała więc pomyślałeś że dowartościujesz się jak coś niemiłego o Warszawie i warszawiakach napiszesz. Żenada buraku.

Obserwator1946
Posty: 133
Rejestracja: 06.04.2022, 13:02

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Obserwator1946 » 17.04.2024, 20:20

czehulov pisze:
17.04.2024, 19:12
Uuuu nie mierz innych swoją miarą. Na Śląsku to najczęstszy widok ;)
Skąd u Was w większości ( podkreślam nie wszystkich tutaj ) z Warszawy bierze się te wysokie mniemanie o sobie? No chyba nie z tych podróbek z Turcji Armaniego i Gucci?

czehulov
Posty: 343
Rejestracja: 08.06.2022, 11:13

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: czehulov » 17.04.2024, 20:38

Ja jedynie stwierdziłem pewien fakt. W końcu lubicie nazywać warszawiaków słoikami. A to nikt inny jak ludność napływowa z miasteczek i wsi. Poza tym odpowiedziałem w podobnym tonie więc się nie dziw :)
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!

Obserwator1946
Posty: 133
Rejestracja: 06.04.2022, 13:02

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Obserwator1946 » 17.04.2024, 20:54

czehulov pisze:
17.04.2024, 20:38
Ja jedynie stwierdziłem pewien fakt. W końcu lubicie nazywać warszawiaków słoikami. A to nikt inny jak ludność napływowa z miasteczek i wsi. Poza tym odpowiedziałem w podobnym tonie więc się nie dziw :)
Kolego sympatyczny słoiki to mam w piwnicy. Ja tez stwierdzam tylko pewny fakt; poubierani w podrobach z Turcji wcale nie jesteście lepsi niż Ci z miasteczek i wsi :-)

Tel
Posty: 535
Rejestracja: 09.01.2009, 13:02

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Tel » 17.04.2024, 21:02

kivloff pisze:
17.04.2024, 19:48
Tel pisze:
17.04.2024, 15:33
Może Gibała z jakiegoś powodu odszedł z po i ruchu palikota. Może właśnie te partie przestały mu odpowiadać?
Może Gibała w poprzednich latach działał na rzecz mieszkańców. Może dlatego na niego głosowali.
W Krakowie gość z po 37% głosów.
W tęczowej warszafce tęczowy Trzaskowski 57% głosów. Ten typ który sypie kasą na lewackie instytucje, sklepy dla gejów, filmy szkalujące polskich żołnierzy.. Długo by wymieniać.
Tupetu chuje nie macie.
https://www.facebook.com/LukaszGibalaOf ... DdT7Rb6nhl

Obrazek

Przestały mu odpowiadać? Za mało tęczowe były? Tu ku*** j***** idioto, to ty nie wstydu nie masz, żeby takie kocopoły pierdolić i tłumaczyć jakiegoś tęczowego c**** i jego wyborców, że na rzecz mieszkańców działał - tylko po to, żeby sobie po internet poużywać, bo akurat ręka ci nie dała więc pomyślałeś że dowartościujesz się jak coś niemiłego o Warszawie i warszawiakach napiszesz. Żenada buraku.
Ty spierdolino umysłowa. Widzisz k**** znaki zapytania? Nie znam Gibały więc pytałem. Cwelu pierdolony, tym bardziej, że sam nie idę na niego głosować
Nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Nie wiesz co to pytanie to do szkoły matole.

ku*** co za c***. Ręce opadają.
Obrazek

czehulov
Posty: 343
Rejestracja: 08.06.2022, 11:13

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: czehulov » 17.04.2024, 21:32

Obserwator1946 pisze:
17.04.2024, 20:54
czehulov pisze:
17.04.2024, 20:38
Ja jedynie stwierdziłem pewien fakt. W końcu lubicie nazywać warszawiaków słoikami. A to nikt inny jak ludność napływowa z miasteczek i wsi. Poza tym odpowiedziałem w podobnym tonie więc się nie dziw :)
Kolego sympatyczny słoiki to mam w piwnicy. Ja tez stwierdzam tylko pewny fakt; poubierani w podrobach z Turcji wcale nie jesteście lepsi niż Ci z miasteczek i wsi :-)
Zakładając, że kolega z Twojej wioski/miasteczka/miasta przyjechał robić karierę w Warszawie i tworzy folklor tego miasta to gdzie jest problem? Pytanie retoryczne bo i tak ta rozmowa do niczego nie prowadzi. A od kibicowskiej mody to chyba jest inny wątek :)
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!

kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kivloff » 17.04.2024, 21:48

Tel pisze:
17.04.2024, 21:02
kivloff pisze:
17.04.2024, 19:48
Tel pisze:
17.04.2024, 15:33
Może Gibała z jakiegoś powodu odszedł z po i ruchu palikota. Może właśnie te partie przestały mu odpowiadać?
Może Gibała w poprzednich latach działał na rzecz mieszkańców. Może dlatego na niego głosowali.
W Krakowie gość z po 37% głosów.
W tęczowej warszafce tęczowy Trzaskowski 57% głosów. Ten typ który sypie kasą na lewackie instytucje, sklepy dla gejów, filmy szkalujące polskich żołnierzy.. Długo by wymieniać.
Tupetu chuje nie macie.
https://www.facebook.com/LukaszGibalaOf ... DdT7Rb6nhl

Obrazek

Przestały mu odpowiadać? Za mało tęczowe były? Tu ku*** j***** idioto, to ty nie wstydu nie masz, żeby takie kocopoły pierdolić i tłumaczyć jakiegoś tęczowego c**** i jego wyborców, że na rzecz mieszkańców działał - tylko po to, żeby sobie po internet poużywać, bo akurat ręka ci nie dała więc pomyślałeś że dowartościujesz się jak coś niemiłego o Warszawie i warszawiakach napiszesz. Żenada buraku.
Ty spierdolino umysłowa. Widzisz k**** znaki zapytania? Nie znam Gibały więc pytałem. Cwelu pierdolony, tym bardziej, że sam nie idę na niego głosować
Nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Nie wiesz co to pytanie to do szkoły matole.

ku*** co za c***. Ręce opadają.
Zacząłeś niemoto od ubliżania, obrażania warszawiaków, od tłumaczenia tęczowego gamonia, zamiast sprawdzić czy czasem to co napisałem nie było prawdą. A jak pokazałem że było, jak pokazałem że Kraków, w kategoriach tego pierwszego debila, jest taki sam jak Warszawa - bo ku*** każde większe miasto takie jest, takie mamy czasy, tylko wy ku*** jełopy z łapami w gaciach - ani nie macie wiedzy o świecie, ani nie macie lepszego powodu do samozadowolenia niż wytykanie innym Trzaskowskiego - jak to pokazałem czarno, a w zasadzie tęczowo na białym - to ty ku*** żałosny hipokryto jeszcze się po kablu uzewnętrzniasz. Jak by mój dzieciak miał być taki spierdolony, to bym się na ścianę spuścił i jeszcze klapkiem dobił. Żal mi twoich starych.

Gibały ku*** nie zna, ale Trzaskowskiego zna. To mu wyszło że z Warszawy się pośmieje, chociaż mieszka sam w tęczowej kupie kompostu. No debil ku***.

Tel
Posty: 535
Rejestracja: 09.01.2009, 13:02

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Tel » 17.04.2024, 22:24

Póki co spierdolino, gibala nie jest prezydentem. Po drugie nie ma drugiego tak spedalonego prezydenta, dającego tyle dotacji dla lewaków i dziwnyvh organizacji jak Trzaskowski. Co ty łbie chcesz porównywać? Zrozum, że może tylko biedron byłby gorszy od Trzaskowskiego, chociaz to gdybanie.
Tak, nie znam Gibały, nie interesuje mnie jego działalność. Za to działalność Trzaskowskiego jest medialna. Więc zawijaj się pajacu.
Miękka faja jak ty dzieci mieć nie będzie. Zapomnij.

Jednak chodząc po ulicach Krakowa i Warszawy widać spora różnice na niekorzyść tych drugich. U was więcej wszelkiej maści homo odklejeńców i innych lewaków.
Obrazek

Śnieżnobiały
Posty: 224
Rejestracja: 17.08.2017, 15:14

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Śnieżnobiały » 17.04.2024, 22:38

Tel, za to w Krakowie jest najwięcej przerzutów, konfidentów i potwierdzaczy.
Zajmij się gonieniem szarakanów, bo zdaje się, że dalej chodzą sobie bezkarnie po ulicach.

kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kivloff » 17.04.2024, 23:02

Tel pisze:
17.04.2024, 22:24
Tak, nie znam Gibały, nie interesuje mnie jego działalność. Za to działalność Trzaskowskiego jest medialna.
I tyle wystarczy internetowy wynalazku. Przyszedłeś tu ponapinać się na temat Warszawy, może powytykać jak to Legia zaniedbuje miasto i że to my jesteśmy za coś w tej kwestii odpowiedzialni. A jesteś zwykłą internetową pchłą - wprost piszesz że ciebie interesuje medialna działalność. Możesz mieć pod nosem tęczowego Gibałę, 64% społeczeństwa głosujących na niego albo na jakiegoś drugiego zjeba, ale ciebie to nie interesuje tylko interesuje cię to co możesz przeczytać w internecie o Trzaskowskim i jak to wykorzystać do napinki na forum w internecie. Moje gratulacje. Wiesz ile są warte twoje wyzwiska? Tyle co ten kondon, który nie ustrzegł twojego starego przed spłodzeniem takiego kretyna.

Obserwator1946
Posty: 133
Rejestracja: 06.04.2022, 13:02

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Obserwator1946 » 18.04.2024, 05:33

czehulov pisze:
17.04.2024, 21:32
Obserwator1946 pisze:
17.04.2024, 20:54
czehulov pisze:
17.04.2024, 20:38
Ja jedynie stwierdziłem pewien fakt. W końcu lubicie nazywać warszawiaków słoikami. A to nikt inny jak ludność napływowa z miasteczek i wsi. Poza tym odpowiedziałem w podobnym tonie więc się nie dziw :)
Kolego sympatyczny słoiki to mam w piwnicy. Ja tez stwierdzam tylko pewny fakt; poubierani w podrobach z Turcji wcale nie jesteście lepsi niż Ci z miasteczek i wsi :-)
Zakładając, że kolega z Twojej wioski/miasteczka/miasta przyjechał robić karierę w Warszawie i tworzy folklor tego miasta to gdzie jest problem? Pytanie retoryczne bo i tak ta rozmowa do niczego nie prowadzi. A od kibicowskiej mody to chyba jest inny wątek :)
Moi koledzy nie musza jeździć do wielkiej Warszawy robić kariere, uwierz mi proszę na słowo. Wiesz my się w miskach myć nie musimy :-)

Jednocześnie zapewniam Cię, ze zdecydowanie mnie nie interesuje wielki napis Guci na plecach, albo torebki Tommi oczywiście z bazaru w Turcji, aby czuć się lepszym dla siebie niż inni. Ja mogę się ubierać nawet w Biedronce, ale nie gram kogoś kim nie jestem. Wy nie rzadko właśnie tam macie; wszystko największe, najlepsze. Bez Was świat nie miałby sensu.

Tel
Posty: 535
Rejestracja: 09.01.2009, 13:02

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Tel » 18.04.2024, 07:07

Śnieżnobiały pisze:
17.04.2024, 22:38
Tel, za to w Krakowie jest najwięcej przerzutów, konfidentów i potwierdzaczy.
Zajmij się gonieniem szarakanów, bo zdaje się, że dalej chodzą sobie bezkarnie po ulicach.
Widzisz, chodząc po ulicach nie mijam 60 tek. Nie zastanawiam się kto przerzut. Nie każdy ma to wypisane na twarzy. Z wiekiem już nie patrzę i nie zastanawiam się czy to żyd, czy nasz. Czy pod spodem ma koszulkę w pasy czy nie.

W tych czasach bardziej przeraża mnie upadek społeczeństwa. Szerzące się lewactwo, pedalstwo. U was lewactwo, pedalstwo, mizianie się po jajkach z ciapatymi jest na taką skalę, że w innych miastach się to w głowie nie mieści. To widać u was na ulicach, macie tak spierdolone miasto, że głowa mała. Jak wy wytykcie sprzęt w krakowie, tak ja wam mogę wytykać syf w warszafce.
kivloff pisze:
17.04.2024, 23:02
Tel pisze:
17.04.2024, 22:24
Tak, nie znam Gibały, nie interesuje mnie jego działalność. Za to działalność Trzaskowskiego jest medialna.
I tyle wystarczy internetowy wynalazku. Przyszedłeś tu ponapinać się na temat Warszawy, może powytykać jak to Legia zaniedbuje miasto i że to my jesteśmy za coś w tej kwestii odpowiedzialni. A jesteś zwykłą internetową pchłą - wprost piszesz że ciebie interesuje medialna działalność. Możesz mieć pod nosem tęczowego Gibałę, 64% społeczeństwa głosujących na niego albo na jakiegoś drugiego zjeba, ale ciebie to nie interesuje tylko interesuje cię to co możesz przeczytać w internecie o Trzaskowskim i jak to wykorzystać do napinki na forum w internecie. Moje gratulacje. Wiesz ile są warte twoje wyzwiska? Tyle co ten kondon, który nie ustrzegł twojego starego przed spłodzeniem takiego kretyna.

Niby jestem pchła, a prawie ci korki wyjebało. I o to chodziło.
Wyzwiska zacząłeś ty. Na szczęście słowa jakiegoś gnoja interesują mnie tyle co zeszłoroczny śnieg tęczowy jacusiu.

Proponuję wyjechać kiedyś z warszafki do Krakowa. Pospacerować po mieście i porównać poziom lewackiego zniszczenia od Was do naszego miasta. Ze względu na wykonywaną prace, 3-4 razy do roku jestem w warszawie i ręce opadają patrząc co człowiek widzi tam na ulicy.
A teraz jedziesz dalej z u ubliżaniem. Poruszyło? Miało poruszyć ;)
Obrazek

kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kivloff » 18.04.2024, 07:45

Ja zacząłem wyzwiska pchełko? Zacytuj te wyzwiska zanim postanowiłeś nazwać warszawiaków chujami.

Tel
Posty: 535
Rejestracja: 09.01.2009, 13:02

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Tel » 18.04.2024, 07:55

kivloff pisze:
18.04.2024, 07:45
Ja zacząłem wyzwiska pchełko? Zacytuj te wyzwiska zanim postanowiłeś nazwać warszawiaków chujami.

Jeśli chodzi o Warszawę. Tak, zacząłem nazywać sprawy po imieniu. Personalnie Ty zacząłeś.
Z wiekiem przyjdzie Ci trzymanie emocji. Pozdro Warszawiak.
Obrazek

kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kivloff » 18.04.2024, 08:52

Z wiekiem przyjdzie Ci świadomość co znaczą słowa których używasz i kiedy kogoś obrażasz a kiedy nie.

Tel
Posty: 535
Rejestracja: 09.01.2009, 13:02

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Tel » 18.04.2024, 19:40

Warszawiak, wytłumacz jedno.
Gdy wy, wielcy panowie możni z Warszawy ciśnięcie po Krk, że rozjebusy, 60 tka, nozownicy bez honoru - to można tak?
Gdy inni piszą, że Warszawa to lewacy, wynaturzency, prezydent ogromnie dotuje gejowsko-lewackie organizacje- tego pisać nie wolno?
O tych 60 tkach i kurwach bez honoru to czytam od Was od dziesiątek miesięcy.

W krakowie nikt póki co nie oblewa smoka wawelskiego farbą, nie blokuje mostów w Krakowie. Kraków jeszcze nie płonie ☺️
Pozdrawiam serdecznie.
Obrazek

Dario1916
Posty: 592
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Dario1916 » 18.04.2024, 22:12

Tel pisze:
18.04.2024, 19:40
Warszawiak, wytłumacz jedno.
Gdy wy, wielcy panowie możni z Warszawy ciśnięcie po Krk, że rozjebusy, 60 tka, nozownicy bez honoru - to można tak?
Gdy inni piszą, że Warszawa to lewacy, wynaturzency, prezydent ogromnie dotuje gejowsko-lewackie organizacje- tego pisać nie wolno?
O tych 60 tkach i kurwach bez honoru to czytam od Was od dziesiątek miesięcy.

W krakowie nikt póki co nie oblewa smoka wawelskiego farbą, nie blokuje mostów w Krakowie. Kraków jeszcze nie płonie ☺️
Pozdrawiam serdecznie.
Przecież wielokrotnie ludzie od nas przyznawali, że jako bardzo duże miasto europejskie problem lewactwa i tęczowości mamy duży. Równocześnie mówione było, że jest to problem wielu stolic i metropolii ale to już Tobie i innym niestety umknęło.
Jako prawicowca bardzo cieszy mnie, że tak duże miasto jak Kraków jest wolne od pedalstwa i lewaków, oby tak dalej :)
(L)

jestesmywaszastolica
Posty: 1407
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: jestesmywaszastolica » 18.04.2024, 23:18

Tel pisze:
18.04.2024, 19:40

W krakowie nikt póki co nie oblewa smoka wawelskiego farbą, nie blokuje mostów w Krakowie. Kraków jeszcze nie płonie ☺️
Pozdrawiam serdecznie.
[link]

buahahahahahahahahah

gość sobie chodzi, pluje wam na ryje, a wy w Warszawie lewaków szukacie

Dario1916
Posty: 592
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Dario1916 » 19.04.2024, 07:16

Vetulani Młoda Wisła, szanuję :)
(L)

Tel
Posty: 535
Rejestracja: 09.01.2009, 13:02

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Tel » 19.04.2024, 08:59

Dario1916 pisze:
18.04.2024, 22:12

Przecież wielokrotnie ludzie od nas przyznawali, że jako bardzo duże miasto europejskie problem lewactwa i tęczowości mamy duży. Równocześnie mówione było, że jest to problem wielu stolic i metropolii ale to już Tobie i innym niestety umknęło.
Jako prawicowca bardzo cieszy mnie, że tak duże miasto jak Kraków jest wolne od pedalstwa i lewaków, oby tak dalej :)
W Krakowie też przyznano, że się osoby rozjebały. Również do używania sprzętu.
Jak już poważnie mam odpisywać. Mnie jako prawicowca niestety smuci widok Warszawy. Kraków póki co wygląda zdecydowanie lepiej, niestety wiem, że to tylko kwestia czasu. Jednak na świecie te dwa miasta póki co są trochę inaczej odbierane. Do nas ludzie chyba wola przyjeżdżać, zwiedzać, pobawić się, niż lansować się, robić kariery itd.
jestesmywaszastolica pisze:
18.04.2024, 23:18
Tel pisze:
18.04.2024, 19:40

W krakowie nikt póki co nie oblewa smoka wawelskiego farbą, nie blokuje mostów w Krakowie. Kraków jeszcze nie płonie ☺️
Pozdrawiam serdecznie.
[link]

buahahahahahahahahah

gość sobie chodzi, pluje wam na ryje, a wy w Warszawie lewaków szukacie
Masz mnie, zapomniałem, że trafił się taki idiota. Punkt dla Ciebie. Lecz to wciąż nie ta skala.
Obrazek

czehulov
Posty: 343
Rejestracja: 08.06.2022, 11:13

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: czehulov » 19.04.2024, 11:31

Wcale, no i nie masa naprutych turystów na rynku, zwłaszcza tych z Anglii. Ogarnij się z takimi tekstami, bo sytuacje o których piszesz to problemy wszystkich większych miast. Od Warszawy po Poznań, od Trójmiasta po Kraków czy nawet Katowice czy też Wrocław. Strażnik moralności się znalazł :D
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!

Tel
Posty: 535
Rejestracja: 09.01.2009, 13:02

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Tel » 19.04.2024, 12:42

W takim razie odbije piłeczkę. Rozjebusy są wszędzie od Warszawy po Katowice. To nie tylko problem Krakowa.
Czyli nam można wytykać 60 tki, nam można wytykać sprzęt, którym część i osób wcale wstydu nie przynosi. Ale Warszawie nie można pedałów i lewactwa.
Jak u nas cisną o 60 tki. Tak u nich też były Hanki.
U nich jest wchuj pedalstwa i dewiacji tak u nas też się znalazł idiota, który był wyżej wklejany.

Z mojej strony to była tylko zabawa, zaczepka co do Was, odbicie piłeczki. Kto mądrzejszy, może to dostrzegł i nie wchodził w tą jałową dyskusje ☺️
Obrazek

yalla
Posty: 107
Rejestracja: 20.07.2022, 20:17

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: yalla » 19.04.2024, 13:01

Ale czy Ty zdajesz sobie sprawę z tego że aglomeracja warszawska liczy jakieś - myślę - 3 miliony ludzi i każdy się tu przewija? To jest stolica, miejsce turystów, biznesmenów, pracowników różnych światowych korporacji, artystów, nie wiem jeszcze kogo. Serio myślisz że w takim 3-milionowym mieście będą tylko ludzie jednej filozofii życiowej? Odpowiedz na to pytanie obiektywnie.

Dario1916
Posty: 592
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Dario1916 » 19.04.2024, 13:10

Tel pisze:
19.04.2024, 12:42
W takim razie odbije piłeczkę. Rozjebusy są wszędzie od Warszawy po Katowice. To nie tylko problem Krakowa.
Czyli nam można wytykać 60 tki, nam można wytykać sprzęt, którym część i osób wcale wstydu nie przynosi. Ale Warszawie nie można pedałów i lewactwa.
Jak u nas cisną o 60 tki. Tak u nich też były Hanki.
U nich jest wchuj pedalstwa i dewiacji tak u nas też się znalazł idiota, który był wyżej wklejany.

Z mojej strony to była tylko zabawa, zaczepka co do Was, odbicie piłeczki. Kto mądrzejszy, może to dostrzegł i nie wchodził w tą jałową dyskusje ☺️
To może Ty powinieneś w tenisa stołowego pograć. Mnóstwo odbijania piłeczki plus emocje wypocisz :)
(L)

oldies years
Posty: 84
Rejestracja: 27.12.2016, 17:55

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: oldies years » 19.04.2024, 13:39

yalla pisze:
19.04.2024, 13:01
Ale czy Ty zdajesz sobie sprawę z tego że aglomeracja warszawska liczy jakieś - myślę - 3 miliony ludzi i każdy się tu przewija? To jest stolica, miejsce turystów, biznesmenów, pracowników różnych światowych korporacji, artystów, nie wiem jeszcze kogo. Serio myślisz że w takim 3-milionowym mieście będą tylko ludzie jednej filozofii życiowej? Odpowiedz na to pytanie obiektywnie.
Ponadto wiekszosc wielkich/duzych miast na zachodzie Europy jest raczej "lewacka", moze z wyjatkiem Drezna, Lipska i innych z dawnej DDR .Trudno, zeby Warszawa byla wyjatkiem wiec trzeba miec niezlego pierdolca na punkcie "lewactwa", zeby sie do Warszawy i warszawiakow czepiac o to. Na Zachodzie trend "lewacki" zaczal sie od 1968 roku - wybuchu strajkow i studenckich protestow i utrzymuje sie do dzisiaj i raczej bedzie sie utrzymywal. Im mniejsze miasta, tym trendy "prawackie" i konserwatywne, a odnosnie duzych miast w Polsce to tylko moim zdaniem Bialystok nie jest "lewacki" i moze Lublin.
Polska sie zmienia, takze pod wzgledem obyczajowosci i pewnej "swiatowowsci" i nikt tego nie powstrzyma - pamietam czasy, kiedy za murzynem sie na ulicy ogladali.

bez-napinki
Posty: 1578
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: bez-napinki » 19.04.2024, 14:18

yalla pisze:
19.04.2024, 13:01
Ale czy Ty zdajesz sobie sprawę z tego że aglomeracja warszawska liczy jakieś - myślę - 3 miliony ludzi i każdy się tu przewija? To jest stolica, miejsce turystów, biznesmenów, pracowników różnych światowych korporacji, artystów, nie wiem jeszcze kogo. Serio myślisz że w takim 3-milionowym mieście będą tylko ludzie jednej filozofii życiowej? Odpowiedz na to pytanie obiektywnie.
Ale czy Ty zdajesz sobie sprawę z tego, że aglomeracja krakowska ma dokładnie to samo?

maczetatata
Posty: 37
Rejestracja: 10.06.2016, 02:38

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: maczetatata » 19.04.2024, 14:43

Dzisiaj cos Polonia aktywna na miescie ,wylapuja i kroja Zaglebie z paru koszulek i szali.

yalla
Posty: 107
Rejestracja: 20.07.2022, 20:17

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: yalla » 19.04.2024, 15:16

maczetatata pisze:
19.04.2024, 14:43
Dzisiaj cos Polonia aktywna na miescie ,wylapuja i kroja Zaglebie z paru koszulek i szali.
Tak jest, a na Wawrze dinozaury ganiały się z kosmitami.
bez-napinki pisze:
19.04.2024, 14:18
yalla pisze:
19.04.2024, 13:01
Ale czy Ty zdajesz sobie sprawę z tego że aglomeracja warszawska liczy jakieś - myślę - 3 miliony ludzi i każdy się tu przewija? To jest stolica, miejsce turystów, biznesmenów, pracowników różnych światowych korporacji, artystów, nie wiem jeszcze kogo. Serio myślisz że w takim 3-milionowym mieście będą tylko ludzie jednej filozofii życiowej? Odpowiedz na to pytanie obiektywnie.
Ale czy Ty zdajesz sobie sprawę z tego, że aglomeracja krakowska ma dokładnie to samo?
Oczywiście że tak, każde z topowych miast w Polsce to czeka/albo już tak jest.

Dario1916
Posty: 592
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Dario1916 » 19.04.2024, 15:26

maczetatata pisze:
19.04.2024, 14:43
Dzisiaj cos Polonia aktywna na miescie ,wylapuja i kroja Zaglebie z paru koszulek i szali.
Denis to ty, spierdolino oktagonowa?
(L)

Obserwator1946
Posty: 133
Rejestracja: 06.04.2022, 13:02

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Obserwator1946 » 19.04.2024, 20:32

Daria przestań się w końcu pruć, ale już jak jestem to zadań pytanie; czy któraś z Was z tego forum podbija z bajera w 10 minucie tego filmiku poniżej? Jak coś to proszę o komentarz :-)

Jak masz pisać bzdury to nie pisz; konkretnie odnieś się proszę od filmiku. Czy to jakiś trend nowy ( stary ) ?

[link]

Dario1916
Posty: 592
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Dario1916 » 19.04.2024, 20:44

I kto tu się pruje Podglądaczu1946?
(L)

rozpierdol
Posty: 442
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: rozpierdol » 20.04.2024, 10:10

Kaczy z tb95 wypuszczony z aresztu po roku a ciążyły na nim grube zarzuty udziału w grupie która zajmowała się handlem tematem w ilościach idących w tony.Nie chcę nikogo oczerniać ale dziwna sprawa zważywszy na to że inny raper Bonus siedział kilka lat za podobne sprawy i niczego mu nie udowodniono.
1910

UrzadSkarbowy
Posty: 1078
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: UrzadSkarbowy » 20.04.2024, 10:31

rozpierdol pisze:
20.04.2024, 10:10
Kaczy z tb95 wypuszczony z aresztu po roku a ciążyły na nim grube zarzuty udziału w grupie która zajmowała się handlem tematem w ilościach idących w tony.Nie chcę nikogo oczerniać ale dziwna sprawa zważywszy na to że inny raper Bonus siedział kilka lat za podobne sprawy i niczego mu nie udowodniono.
Kaczy wyszedł z sanek za kaucją rozkminiaczu ;)
Obrazek

Kibic_janusz
Posty: 177
Rejestracja: 06.06.2018, 11:33

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Kibic_janusz » 20.04.2024, 11:54

rozpierdol pisze:
20.04.2024, 10:10
Bonus siedział kilka lat za podobne sprawy i niczego mu nie udowodniono.
Co? Jak to "niczego mu nie udowodniono", przecież Bonus normalnie został skazany i odsiedział wyrok

Dałeś się nabrać na tę całą ścieme o niewinnym Bonusie, ktory-od razu po wyjściu-zrobil sobie fotkę z plikiem hajsu za "latanie w konkretnej ekipie", de facto przyznając się że ten wyrok był jednak słuszny i zasadny

Prawilnyy
Posty: 496
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Prawilnyy » 20.04.2024, 14:48

Gościu co ty p*********?Bonus siedział za damski c***,został pomówiony przez konfidenta,dodatkowo dali mu jakieś zarzuty z d*** bo rymował o zielsku w swoich kawalinach.

Kaczy również został pomówiony przez jakąś rurę że latał w grupie ale jak na razie nikt mu tego nie udowodnił więc wyskoczył za kaucją.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: B. Ricci, Diamentowy, Gość123, kurtuazyjnymenel, manson666, marcinooi, Nosferatu, qside i 184 gości