www.warhouse.pl

Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
whitey
Posty: 97
Rejestracja: 26.04.2013, 00:34

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: whitey » 02.02.2021, 06:56

Jessica B. pisze:
02.02.2021, 06:04
whitey pisze:
02.02.2021, 04:15
Pal już gume razem z rodziną nicków - kulejny. rozpuszczalny, banowany, warmianin, chomikowy etc - tylko wstyd Widzewowi przynosicie
Nie sikej.

3/4 osób które wymieniłeś nie jest kibicami Widzewa. Zaskoczony ?! Ale żeby ruszyć głową i pomyśleć to już wielki problem..

A teraz 'pal gumę' do swojego warszawskiego tematu :)
Budzisz siem rano I decydujesz czy 3/4 są za Widzewem czy ŁKSem?



Suczysko
Posty: 611
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Suczysko » 02.02.2021, 09:44

Ludzie drodzy przecież to gołym okiem widać, że koleś o nicku Jessica udziela się na ZS. Naprawdę wam ciężko to wyłapać?

RaryTaS
Posty: 257
Rejestracja: 03.02.2016, 10:02

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: RaryTaS » 02.02.2021, 11:16

On/a(jessica) nie jest z ZS,nie jest też z RTS.Bez problemu można znaleźć posty jak się kiedyś srał/a do Widzewa.To jakiś anonimowy łeb.

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Psiak » 02.02.2021, 13:11

2DZ pisze:
27.01.2021, 10:25
psiaK pisze:
29.01.2021, 19:37
2DZ pisze:
27.01.2021, 10:25
[...]

Na koniec chciałbym zauważyć, jak bardzo ośmieszyli się w tym pobocznym wątku 'widzewiara' i wiślak/cy ("ekipy" tak aktywne z temacie 'każualowych' modnisi :), ale przypomnę, że gdy "cała Polska" 'skinowała' ..., to na 'eTReeSie' wisiała szmata ze znaczkiem anarchii, a krakowscy 'skinheads' chodzili na 'craxę'. Jest niby jeszcze 'zagłębiok', który zaczął "aferę" ws. szwedek, ale tam skini w XX w. 'oi!-owali' przy muzyce 'ska' granej przez murzynów. :)
:D :D Ja natomiast śmiem twierdzić, że krakowscy 'skinheads' chodzili na oba krakowskie kluby. :)
A propos, o jakich latach piszesz?
2DZ pisze:
23.01.2021, 11:20

Nie wiem, gdzie ty siedziałeś, a tym badziej ten drugi, 'wsydZioszek', bo wychodzi na to, że (nie BKS, a) on z "jessicą" bił się z 'rucHOOLami', ale ja na pewno pamiętam lepiej od ciebie swoją rozmowę ze Ś+P DZIDKIEM i to, że obok nas stali kibice w waszych szalikach i WKS-u. Potwierdza to strona "historiawisły.pl", wspominając, że układ wiślaków z L&Ś po San Marino ("Przybyliśmy, aby czynić zło!" ;) został przypieczętowany w Chorzowie, ale ... ty cały czas siedziałeś za "buforem", więc wiesz lepiej. :D
Siedziałem w sektorze Wisły i tylko Wisły. :)
Historiawisly nie potwierdza wspólnego "siedzenia", bo takiej sytuacji po prostu nie było.
Najwidoczniej wiem lepiej. :)
1. Przełom 80'/90-tych czyli lata ostatniej zgody Legii ... z Lechią.

2. Uparłeś się na to siedzenie, podczas gdy ja akurat nie pojechałem na ten mecz posiedzieć na dópie, by ... popatrzeć na murzynów. Stałem obok Ś+P DZIDKA, prawdopodobnie na sektorze 19-tym (przypisujecie go samemu Śląskowi) czyli tam, skąd została wygoniona milicja i tę akcję znasz z popularnego fragmentu w TV, gdzie poza chłopakami z WKS-u ("P", "G" itp. ;), widać także (L)egionistów, choć nie byli ubrani aż tak charakterystycznie, jak arkowiec, który przebił się w to miejsce zza tunelu (sektor 21?).
1. Rozumiem, że chodzi o 89 i 90". W tych latach nie "skinowała cała Polska". Owszem, było kilka ekip, w których ten ruch się rozpoczął, ale to nie była cała Polska! Zaczęło się w dużych miastach, no i może w ... Rydułtowach.
Na początku 89" grupkę skinheds widziałem na Ruchu. W tym też roku zaczęli się na Cracovii. W 90" widziałem na ŁKS-ie i na Śląsku. Na Lechii wówczas nie byłem a na Legii do 91 nie widziałem żadnego. Nie pamiętam kiedy u nas, ale w 90 mieliśmy już zgrabną grupę więc, to co napisałeś jest kolejną nieprawdą.

2.Czyli milicje wygonił Śląsk, Lechia, Wisła, Arka, Legia... :D ktoś jeszcze chce się dopisać ?
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

Stadionowy
Posty: 400
Rejestracja: 21.09.2009, 08:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Stadionowy » 04.02.2021, 10:42

quote=Suczysko post_id=1367412 time=1612255487 user_id=52969]
Ludzie drodzy przecież to gołym okiem widać, że koleś o nicku Jessica udziela się na ZS. Naprawdę wam ciężko to wyłapać?
[/quote]

Ten Jessica, rozpierdol, cichociemny, Urzad skarbowy, Chomik, itp to takie same bezklubowe pizdy :)

Zero merytorycznych postów, wyzwiska, napinka a jak się ich spyta komu kibicują zaraz zmieniają temat :)

RaryTaS
Posty: 257
Rejestracja: 03.02.2016, 10:02

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: RaryTaS » 05.02.2021, 09:51

Jessica B. pisze:
02.02.2021, 08:54
Buhahahaha !!! I o "frajerskiej" akcji pisze koleś z Widzewa, klubu, który słynie z mega frajerskich akcji - lizania sobie odbytów z ruskimi, bicia kibiców Polski poza granicami, biegania ze sprzętem, katowania itp.
dozol tu masz ten wpis o którym pisałem. I co dalej uważasz że jest za Widzewem?

RaryTaS
Posty: 257
Rejestracja: 03.02.2016, 10:02

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: RaryTaS » 05.02.2021, 11:04

Ten jeden post chyba wystarczy by nie brać go/ją za kibica Widzewa. A komu dzessika kibicuje to jakoś nie specjalnie mnie obchodzi. Skoro nie chce tego z jakichś powodów napisać udzielając się na kibicowskim forum to po prostu traktujmy ją jak anonimową bezklubową trolicę.

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Psiak » 05.02.2021, 18:48

2DZ pisze:
05.02.2021, 09:15
psiaK pisze:
02.02.2021, 13:11
2DZ pisze:
05.02.2021, 09:15
2. Uparłeś się na to siedzenie, podczas gdy ja akurat nie pojechałem na ten mecz posiedzieć na dópie, by ... popatrzeć na murzynów. Stałem obok Ś+P DZIDKA, prawdopodobnie na sektorze 19-tym (przypisujecie go samemu Śląskowi) czyli tam, skąd została wygoniona milicja i tę akcję znasz z popularnego fragmentu w TV, gdzie poza chłopakami z WKS-u ("P", "G" itp. ;), widać także (L)egionistów, choć nie byli ubrani aż tak charakterystycznie, jak arkowiec, który przebił się w to miejsce zza tunelu (sektor 21?).
1. Rozumiem, że chodzi o '89 i '90. W tych latach nie "skinowała cała Polska". Owszem, było kilka ekip, w których ten ruch się rozpoczął, ale to nie była cała Polska! Zaczęło się w dużych miastach, no i może w ... Rydułtowach.
Na początku '89 grupkę 'skinheds' widziałem na Ruchu. W tym też roku zaczęli się na Cracovii. W '90 widziałem na ŁKS-ie i na Śląsku. Na Lechii wówczas nie byłem, a na Legii do 1891 roku nie widziałem żadnego. Nie pamiętam, kiedy u nas, ale w 90' mieliśmy już zgrabną grupę, więc to, co napisałeś, jest kolejną nieprawdą.

2.Czyli milicje wygonił Śląsk, Lechia, Wisła, Arka, Legia ... :D Ktoś jeszcze chce się dopisać?
Ad. 1: Nadal nic nie "trybisz", ponieważ przestawiasz moje cudzysłowy, a mi chodziło o lata 1988-1992 z ... naciskiem na '88. Poza tym, napisałem "cała Polska" 'skinowała' w rozumieniu - przekrój mojego kraju czyli od 'danzig' do 'oppeln' [na 'hanysowie żadnych "hitlerowców" nie znałem, ale nawet w takim 'posen' jeden był (CYGAN, odezwij się jak żyjesz/to czytasz! ;)], a nie o modzie na 'skinowanie' lat 90-tych w ... podrabianych 'alfach'. A, jeszcze koniecznie przypomnij mi/wszystkim tą moją rzekomą, wcześniejszą "kolejną nieprawdę", OK? :)

Ad. 2: Dlaczego zaliczyłeś do grupy goniącej milicję również sWoich, jeżeli wg ciebie tWoi cały czas siedzieli za "buforem" i nie zaglądali na sektor nr 19? :D
1. 88 i łysogłowi na meczach? Dobre żarty :)
2.Przecież to ty twierdzisz, że Wisła siedziała wspólnie ze Śląskiem i Lechią :D
Wróć kilka stron i sprawdź, czy przypadkiem z dwóch różnych osób nie zrobiłeś jednej:)
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

vixer
Posty: 78
Rejestracja: 09.12.2011, 21:57

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: vixer » 05.02.2021, 21:18

Dozo jak tak znasz sytuację na 19 sektorze od kolegów to może popytaj ilu dostało łomot od kasków, ale lali się z nimi dalej?
Trzeba było tyle nie biegać po koronie stadionu, aby wesprzeć ZS, więcej byś widział i mniej spał teraz. Odpoczywaj chłopie.

Marcin
Posty: 3096
Rejestracja: 27.02.2007, 12:38
Lokalizacja: StylKibica.net

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Marcin » 07.02.2021, 20:49

Narodowa Cracovia pod domem Pana Wacława Szaconia PS. ‘Czarny'
https://www.youtube.com/watch?v=7UNVOHCxtNI

ts06
Posty: 333
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ts06 » 19.02.2021, 09:34

No super...Ten materiał to reklama jakiejś kliniki i książki szymcia. NIC nie wnosi do tematu.
'A jak tam w ogóle ?' , no żartujesz sobie....?
Jedno Ci mogę napisać - nie ma i nigdy nie było konfliktu MF-WSH...

donguralesko
Posty: 98
Rejestracja: 23.10.2008, 13:17

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: donguralesko » 21.03.2021, 17:15

Na fb Czujnego ostatnie dwie i pół minuty filmiku relacji live ze zbiórki pod stadionem, ganianki z policją a gdzieś tam z tyłu wsh.

Galileusz
Posty: 47
Rejestracja: 04.12.2017, 23:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Galileusz » 21.03.2021, 18:52

NEWS:

Relację nadesłał "Ciupaga" (Cracovia):

"Wczoraj koło południa dostajemy cynk, że milicyjni z GTS-u rozwieszają transparenty na Nowej Hucie. Na szybko montujemy ekipę i w 4 auta (18 osób) konkretnej załogi ruszamy w dany rejon. Kabiny zostawiamy trochę, zakładamy kominy i idziemy "na robotę". Zauważamy grupę ok 30 Wiślaków rozwieszającą 2 nowe transparenty na jednym wiadukcie i postanawiamy ich zaskoczyć z dwóch stron, aby odciąć im drogę ucieczki. Z okrzykiem na ustach wbiegamy na wiadukt co powoduje automatyczną ucieczkę milicyjnych ale na momencie trafiają na naszą drugą załogę :D załapują się na konkretny w*******, a jeden najbardziej zesrany ...skacze z wiaduktu. Fart, że nic nie jechało bo by narobił nam przypału. Widok z góry jak leży jak rozklepana mucha przyprawił nas o dobry brecht. Kroimy im 2 transparenty i zawijamy się bo słychać było policyjne syreny (zapewne zadzwonili po swoich starych).

Odniesie sie ktoś do tej ralacji? Nie wiem czy jest prawdziwa znalazłem ja na fb

nieobliczalnyTSW1906
Posty: 64
Rejestracja: 06.01.2014, 23:43

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: nieobliczalnyTSW1906 » 21.03.2021, 19:50

Tym wpisem pokazałeś jaki jesteś dzban.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

Marcin
Posty: 3096
Rejestracja: 27.02.2007, 12:38
Lokalizacja: StylKibica.net

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Marcin » 21.03.2021, 20:56


UrzadSkarbowy
Posty: 1077
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: UrzadSkarbowy » 22.03.2021, 01:30

Co to za wewnętrzne starcia u Wiślaków?
Obrazek

UrzadSkarbowy
Posty: 1077
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: UrzadSkarbowy » 22.03.2021, 02:49

Galileusz pisze:
21.03.2021, 18:52
NEWS:

Relację nadesłał "Ciupaga" (Cracovia):

"Wczoraj koło południa dostajemy cynk, że milicyjni z GTS-u rozwieszają transparenty na Nowej Hucie. Na szybko montujemy ekipę i w 4 auta (18 osób) konkretnej załogi ruszamy w dany rejon. Kabiny zostawiamy trochę, zakładamy kominy i idziemy "na robotę". Zauważamy grupę ok 30 Wiślaków rozwieszającą 2 nowe transparenty na jednym wiadukcie i postanawiamy ich zaskoczyć z dwóch stron, aby odciąć im drogę ucieczki. Z okrzykiem na ustach wbiegamy na wiadukt co powoduje automatyczną ucieczkę milicyjnych ale na momencie trafiają na naszą drugą załogę :D załapują się na konkretny w*******, a jeden najbardziej zesrany ...skacze z wiaduktu. Fart, że nic nie jechało bo by narobił nam przypału. Widok z góry jak leży jak rozklepana mucha przyprawił nas o dobry brecht. Kroimy im 2 transparenty i zawijamy się bo słychać było policyjne syreny (zapewne zadzwonili po swoich starych).

Odniesie sie ktoś do tej ralacji? Nie wiem czy jest prawdziwa znalazłem ja na fb
nieobliczalnyTSW1906 pisze:
21.03.2021, 19:50
Tym wpisem pokazałeś jaki jesteś dzban.

Obrazek
Obrazek

tskrk
Posty: 85
Rejestracja: 14.05.2007, 21:44
Lokalizacja: Kraków

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: tskrk » 22.03.2021, 07:33

Transparenty zerwane po wyrównanej walce z wiaduktami. Akcja na plus dla KSC.

ostr
Posty: 434
Rejestracja: 10.10.2012, 11:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ostr » 22.03.2021, 07:57

Całe WSH zrobiło szpagat czy MF wraz z częścią WSH goni tzn 60? Jak to obecnie wygląda na Wiśle?
R1908 pisze:
13.02.2023, 20:16
Nerva1 pisze:
13.02.2023, 18:09
Jedyny czysty klub w Polsce to Ruch Chorzów i tyle.nigdy żadnego murzyna,chińczyka czy innego odmieńca
Nadrabiacie rozjebusami, ot czysty prawilnym klub.

zwykły_janusz
Posty: 29
Rejestracja: 31.03.2011, 15:25

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: zwykły_janusz » 22.03.2021, 11:56

Fajnie tam macie w tym Krakowie. Teraz nie tylko od wroga zza miedzy można wyłapać maczetą, ale i od "swojego"

halodrol
Posty: 772
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: halodrol » 22.03.2021, 14:08

Sam piszesz rewelacje o jg a za chwile pytasz o jg. Ty nie jesteś zdrowy.
Natomiast, zanim zacznie się napinka i wielkie hehe to to rozkmińcie, że sytuacja jest póki co precedensowa, ale może pociągnąć inne miasta - o czym dyziu sam pisałeś kiedyś. Wyrasta banda jawnie zblatowana z psami, to są typy które wciąż zarabiają gruby hajs i nie wierzę żeby psy o tym nie wiedziały. Z resztą sam fakt że kilkanaście 60- tek zbiera się wspólnie, imprezuje i zdjęcia wrzuca do neta mimo, że przecież nie mogą się ze sobą kontaktować coś to mówi.
Wczoraj myślę że z 90% uczestników nie miało pojęcia co się dzieje a najbardziej psy zwariowały bo do tej pory były nad wyraz grzeczne i nagle sraczka i pałowanie i gonienie i zawijanie na oślep. Ale oni na bank nie skumali ocb.
Z początku prawie wszyscy biegnący myśleli "że żydy" i dopiero na miejscu okazało się że to te jeszcze gorsze k****. Było ich z 25 może, w tym wszystkie najbardziej znane postaci.
Ogólnie jak ktoś tu pocisnie bekę jak to Wisła sobie nie radzi to.... to kur.wa poczekaj jak grupy przestępcze pod ochroną psów zaczną się rozwijać w innych miastach.

mateusznow
Posty: 209
Rejestracja: 07.06.2018, 19:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: mateusznow » 22.03.2021, 14:45

Wiesz dlaczego mają parasol ? Bo idą siedzieć, a dzięki temu jeszcze mogą za sobą wciągnąć innych.

qentet
Posty: 36
Rejestracja: 21.06.2016, 14:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: qentet » 22.03.2021, 16:26

Wisła vs Stal
[link]

halodrol
Posty: 772
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: halodrol » 23.03.2021, 09:38

Nawet jak ci się nie ciśnie to nie umiesz przestać pisać w ten pojebany sposób. No fakt, że już różne myśli przychodzą do głowy łącznie z tym, że fajnie byłoby usłyszeć że przykładowy bakster c*** czy inny znany tu na forum dzieciom jako "brodaty z wsh" został trafiony przez jg, ale nikt nie będzie się dogadywał.
To jest taka pierdolona bezsilność i tylko można się zastanowić nad ogólnym stanem tych wszystkich polskich "charakterniakow" bo ktoś z tymi k****** handluje i zarabia na nich i dla nich.
Już przykład klemensa z drugiej strony błoń pokazał rok czy dwa lata temu, że 60 może zebrać bandę i ciąć chłopów i co?

ostr
Posty: 434
Rejestracja: 10.10.2012, 11:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ostr » 23.03.2021, 12:14

Wiara! W ustawieniach jego konta zaznaczcie ćwioka jako wróg i koniec tematu. Można żyć spokojnie dalej :)
R1908 pisze:
13.02.2023, 20:16
Nerva1 pisze:
13.02.2023, 18:09
Jedyny czysty klub w Polsce to Ruch Chorzów i tyle.nigdy żadnego murzyna,chińczyka czy innego odmieńca
Nadrabiacie rozjebusami, ot czysty prawilnym klub.

rozpuszczalnik1906
Posty: 74
Rejestracja: 20.02.2017, 19:33

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: rozpuszczalnik1906 » 23.03.2021, 17:41

Lubię temat dpk i te mądrości o dogadaniu się. Kiedyś dpk nie było dopuszczalne i to było najlepsze rozwiązanie tego problemu. Z czasem zaczęto dopuszczać dpk, które szybko się rozprzestrzeniło i praktycznie nikt nie widzi w tym nic złego. Nie dotyczy to jednego miejsca, ale całej Polski. Dopuszczenie dpk było ogromnym błędem, który był kamieniem milowym do dzisiejszych sytuacji. Jak kiedyś pisałem tu o dpk, to się ze mnie śmialiście i szydziliście ze "sztywności".
Za xx lat podobnie będzie z "sześćdziesiątkami" i możecie się ze mnie śmiać, ale już niektórzy żartują, że raz to się nie liczy, a po trzecim się kasuje. Cracovia żartowała z Wisły (chodzi mi o młodego B, a teraz jego ojca), że "na Wiśle raz można". Nie żeby w innych krakowskich ekipach nie było dziwnych incydentów, wspominam ten konkretny, bo pasuje akurat do sytuacji. Młody nie był "sześćdziesiątką", ale swoje za uszami miał i niektórzy będą wiedzieć o co chodzi (myślę, że nawet większość). Dzisiaj ci co poszli na współprace są "gonieni", ale w internecie. Kiedyś delikwent nie miałby życia na swoim rejonie, a jakby tak nabroił, jak ci z WSH (chodzi o konfitury), to musiałby uważać w całym Krakowie. Wszystko zmierza do tolerancji, każdego zachowania, nawet tego najgorszego. Ciekawe czasy. Jak ktoś myśli, że MF chodzi o gonienie "sześćdziesiątek", to jest w błędzie. Chodzi o pieniądze. Tu nie ma miejsca na zasady, honor, przyjaźń, czy inne średniowieczne ideały rycerza. Mamy XXI wiek, a to nie jest wiersz, tylko życie. Dałem już przykład (chyba w poprzedniej wypowiedzi) zachowania MF w stosunku do niektórych z WSH, którzy się nie rozpruli. Lewych z WSH jest mniej, ale prawda jest taka, że podjazdu praktycznie nikt z MF nie ma i musieliby zaczaić się w dziesięciu na jednego. Nie będę się więcej rozpisywał i filozofował, bo kwestią czasu jest jak MF skończy jak WSH. Walkę o wpływy wygra ten... kto pójdzie siedzieć później niż konkurent. Mam nadzieję, że mylę się w swoich osądach i chętnie odszczekam każde napisane tutaj słowo. Czas pokaże.

magaknor
Posty: 33
Rejestracja: 28.09.2019, 06:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: magaknor » 24.03.2021, 00:56

UrzadSkarbowy pisze:
22.03.2021, 02:49
Galileusz pisze:
21.03.2021, 18:52
NEWS:

Relację nadesłał "Ciupaga" (Cracovia):

"Wczoraj koło południa dostajemy cynk, że milicyjni z GTS-u rozwieszają transparenty na Nowej Hucie. Na szybko montujemy ekipę i w 4 auta (18 osób) konkretnej załogi ruszamy w dany rejon. Kabiny zostawiamy trochę, zakładamy kominy i idziemy "na robotę". Zauważamy grupę ok 30 Wiślaków rozwieszającą 2 nowe transparenty na jednym wiadukcie i postanawiamy ich zaskoczyć z dwóch stron, aby odciąć im drogę ucieczki. Z okrzykiem na ustach wbiegamy na wiadukt co powoduje automatyczną ucieczkę milicyjnych ale na momencie trafiają na naszą drugą załogę :smile: załapują się na konkretny w*******, a jeden najbardziej zesrany ...skacze z wiaduktu. Fart, że nic nie jechało bo by narobił nam przypału. Widok z góry jak leży jak rozklepana mucha przyprawił nas o dobry brecht. Kroimy im 2 transparenty i zawijamy się bo słychać było policyjne syreny (zapewne zadzwonili po swoich starych).

Odniesie sie ktoś do tej ralacji? Nie wiem czy jest prawdziwa znalazłem ja na fb
nieobliczalnyTSW1906 pisze:
21.03.2021, 19:50
Tym wpisem pokazałeś jaki jesteś dzban.

Obrazek
Powielacie farmazony pisane przez 'kumaty' fanpejdz kumaci.pl na facebooku, ktory wymysla wywiady ze 'znanymi' hooliganami' jak chocby rozmowa z 'Robertem Mangangą ps. Makumba vel Bioły, chuligan z grupy JG'. Transparenty zostały zerwane, nie zdobyte w zaden sposob w trakcie wywieszania. To forum to jednak jedna wielka beka, skoro jego 'kumaci' uzytkownicy pytaja sie czy 'ktos odniesie sie do tej RAlacji' a raczej farmazonu.

Co do wydarzeń z Niedzieli, podejrzewam ze nawet psy byly zaskoczone cala sytuacja i tym 'czemu' Wisła tak nagle zwinela sie spod stadionu.
psiarnia lize korale, a w ruch ida wandale... WG

490
Posty: 232
Rejestracja: 30.06.2010, 22:04
Lokalizacja: Północ

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: 490 » 24.03.2021, 07:52

Ktoś mądrze napisał, że tu walka już nie idzie o zasady i honor, tylko wiadomo o co... Jednak wierzę, że wśród wiślaków są jeszcze ludzie dla których stare NORMALNE zasady kibicowskie są dalej kwestią honoru. Nie lubię ich ale akcja na plus, że z ciśnieniem wybiegli na rozj.ebusów . Inna sprawa, że to w pale się nie mieści, że do takich akcji dochodzi
c*** w dupe temu, kto oddał głos trzaskowskiemu!

mateusznow
Posty: 209
Rejestracja: 07.06.2018, 19:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: mateusznow » 24.03.2021, 15:05

Przecież MF przy tej grupie by zarabiała pieniądze, a goniąc ich, co dostaną ? Swoją drogą, to nie jest tylko konflikt z MF, ale z całą resztą Wisły, która ma dość tego syfu.

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Doktor P(r)awica » 24.03.2021, 16:27

490 pisze:
24.03.2021, 07:52
Ktoś mądrze napisał, że tu walka już nie idzie o zasady i honor, tylko wiadomo o co... Jednak wierzę, że wśród wiślaków są jeszcze ludzie dla których stare NORMALNE zasady kibicowskie są dalej kwestią honoru.
Ta? Znałem takie osoby. Odbiły od tematu bo każdy wiedział co się dzieje plus potem już słynne zawirowania w 2016 i euro. Siebie warte towarzystwo. Zasady kibicowskie? Ich obecne zgody zostały zbudowane na wszystkim tylko nie tychże zasadach, także jak dla mnie to ze świecą szukać w tym kurwidołku wspominanych przez Ciebie honorowych ludzi.

savino
Posty: 16
Rejestracja: 21.06.2015, 02:12

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: savino » 24.03.2021, 18:59

Temat do zamknięcia, za dużo honoru i zasad jak na 21 wiek. Czy się to komuś podoba czy nie żyjemy w kapitalizmie, a czasy bez pieniędzy (zarabiania), perspektyw czy internetu dawno minęły. Już widzę 40 latków latających za klub z zasadami i honorowo :)
Jak ktoś ma problem z tożsamością (seksualną pewnie też)to niech do zakonu idzie. Teraz rozumiem prawicowe poglądy haha

ratujmy trzmiele
Posty: 207
Rejestracja: 06.01.2017, 11:39
Lokalizacja: wieś pod Wrocławiem

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ratujmy trzmiele » 24.03.2021, 21:55

savino pisze:
24.03.2021, 18:59
Temat do zamknięcia, za dużo honoru i zasad jak na 21 wiek. Czy się to komuś podoba czy nie żyjemy w kapitalizmie, a czasy bez pieniędzy (zarabiania), perspektyw czy internetu dawno minęły. Już widzę 40 latków latających za klub z zasadami i honorowo :)
Jak ktoś ma problem z tożsamością (seksualną pewnie też)to niech do zakonu idzie. Teraz rozumiem prawicowe poglądy haha
mądrego to i dobrze czasami poczytać

JanuszKRK
Posty: 184
Rejestracja: 26.06.2014, 17:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: JanuszKRK » 25.03.2021, 21:33

Jak czytam te wasze komentarze to nie wem czy się śmiać czy płakać. Nigdy nie było tematu pomocy jg. Nie ma wojny WSH vs MF tylko WSH i MF vs 60 i ich przydupasy. Czasy tych konfidentow i potwierdzaczy na Wiśle dobiegły końca i oni o tym wiedzą. Pozostały napinki i machanie rękami z za pleców policji. Zresztą ci ostatni co ich ostatnio uratowali przed karą, sami mają z nich bekę.

ts06
Posty: 333
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ts06 » 26.03.2021, 16:59

liczby wyjazdowe pisze:
25.03.2021, 23:20


no to powojowali chłopcy z MF, co chwile jakieś relacje i ciśnięcie 60 na twitterku a w rzeczywistości chyba kiepsko ta walka wygląda
kwestia czasu aż Ruch z Widzewem popierdoli te całe układy, dziwie się że jeszcze tego nie zrobili
Weź jeszcze coś powklejaj i skomentuj bo na razie to głupotą dobijasz do tego typa z wariatkowa, a zawsze możesz go przebić, choć musiał byś się grubo starać;).

halodrol
Posty: 772
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: halodrol » 27.03.2021, 07:25

Jego się nie da przebić.
j***** sobie teraz ubzdurał proszenie o pomoc JG i ma rozkminkę na najbliższe tygodnie.

barter
Posty: 75
Rejestracja: 01.02.2015, 11:11

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: barter » 27.03.2021, 21:35

Jaki ty jesteś popier.dolony to świat chyba nie widział. Idźże se ku*** ułozyć jakieś puzzle czy coś, bo chyba rodzinnie to nie masz z kim pogadać.

szwadron97
Posty: 839
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: szwadron97 » 28.03.2021, 04:12

Dlaczego Ruch i Widzew nie pomogą MF?

cola803
Posty: 36
Rejestracja: 29.03.2014, 19:32

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: cola803 » 28.03.2021, 08:46

Bo Ruch i Widzew mają u siebie co ogarniać i niepotrzebne im kolejne kłopoty z rozjebusami z Wisły Sharks .
"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"

19__kattowitz__20
Posty: 388
Rejestracja: 21.01.2010, 17:59

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: 19__kattowitz__20 » 28.03.2021, 11:03

2DZ pisze:
28.03.2021, 10:30
baxter pisze:
27.03.2021, 21:35
Jaki ja jestem 'popierdolony', śWiat nie widział. Idźmy 'se', 'kurvva', ułozyć jakiegoś pasjansa albo kibicowskie puzz7e, bo "rodzinnie" w WRWE nie mamy z kim gadać.
A ty nie czekasz na jakieś uprawomocnienie?

cola803 pisze:
28.03.2021, 08:46
Bo Ruch z Widzewem mają u siebie co ogarniać i niepotrzebne im kolejne kłopoty z 'rozjebusami' z 'sharks' .
To gdzie jest najwięcej 'pRyznaWWaczEk' w bandzie 'w(q)rwe'?
IDŻ SYNEK POŻYKAĆ DO KOŚCIOŁA BO TELA CI INO ZOSTAŁO...

szwadron97
Posty: 839
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: szwadron97 » 28.03.2021, 17:23

cola803 pisze:
28.03.2021, 08:46
Bo Ruch i Widzew mają u siebie co ogarniać i niepotrzebne im kolejne kłopoty z rozjebusami z Wisły Sharks .
To po co te zgody? Po co ma Ruch tyle gadżetów anty60 nie mogą pojechać do Krakowa i zrobić z nimi porządku?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 473 gości