www.warhouse.pl

Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
UraBuraSzefPodwura
Posty: 219
Rejestracja: 06.01.2018, 19:27
Lokalizacja: Kiedys-osiedla i bloki betonowe uroki

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: UraBuraSzefPodwura » 13.01.2018, 09:07

Nie moja wina ze widzisz w moich wpisach jedynie to co chcesz widziec a nie dostrzegasz merytoryki i konkretow.Ale dosyc juz pisanai o mnie,wrocmy do dyskusji na temat sytuacji w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat.

Wiele swego czasu w rozmowach na temat Krakowa poswiecano osiedlu Azory ktore slynelo z mocnej wislackiej ekipy.Jak sytuacja tam zmieniala sie na przestrzeni ostatnich dajmy na to 10-15 lat i jak to tam wyglada teraz?
I drugie pytanie ktore mnie od zawsze nurtowalo.Jak radzil i radzi sobie dzis pasiasty rewir Krowodrza Gorka-Siemiaszki otoczony dookola wislackimi rewirami?
Spalonymi mostami lacze sie z miastami...



spokolokoluz
Posty: 5
Rejestracja: 03.08.2017, 17:39

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: spokolokoluz » 13.01.2018, 10:30

Siemaszki w latach 90-tych miały na prawdę dobrą ekipę, na czele z Ma, Cie, So młodym i starym, Me, Mać itp. Wisła przed wielkim bumem Cracovii raczej nie miała naturalnego wroga, więc z braku laku wojenki toczyły się na osiedla. Biały lał się z Czerwonym i Olszą, nawet wschód z zachodem potrafili sobie dać po mordzie. Brak wroga w tamtych czasach to brak jakiejś wielkiej nienawiści do Pasów, przez co młode pokolenia nie nabrały nawyków "jebania Cracovii". Po pasiastej stronie błoń było odwrotnie - było ich mało a przez to byli ze sobą można powiedzieć "zżyci" a młodych wychowywano w wielkiej nienawiści do wroga.
Tytułem wstępu do Twojego pytania. Przyszedł czas, gdzie Siemaszki zaczęły wpadać do autobusów (114 jechała na PBW a Siemaszki to przystanek wcześniej) i wyciągali z autobusów Wiślaków. Zaczęły się wjazdy, m.in głośny pod 109-tke, gdzie chłopakowi ktoś rzucił na głowę płytę chodnikową. Zaczął się czas mocnego terroru, gdzie część Wiślackiej gwardii odpuściła (wjazdy na chate, do pracy, do szkół) a inni zaczęli walczyć tak samo jak wróg. Osiedla Wiślackie zaczęły współpracować a efekty tego wszystkiego widać dziś.
Każde Krakowskie osiedle, łącznie 3XL i "Siemaszkami" to obecnie cień tego, co było kiedyś.

Mareczek86
Posty: 318
Rejestracja: 08.05.2017, 10:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Mareczek86 » 13.01.2018, 11:00

UraBuraSzefPodwura pisze:
13.01.2018, 09:07
Nie moja wina ze widzisz w moich wpisach jedynie to co chcesz widziec a nie dostrzegasz merytoryki i konkretow.Ale dosyc juz pisanai o mnie,wrocmy do dyskusji na temat sytuacji w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat.

Wiele swego czasu w rozmowach na temat Krakowa poswiecano osiedlu Azory ktore slynelo z mocnej wislackiej ekipy.Jak sytuacja tam zmieniala sie na przestrzeni ostatnich dajmy na to 10-15 lat i jak to tam wyglada teraz?
I drugie pytanie ktore mnie od zawsze nurtowalo.Jak radzil i radzi sobie dzis pasiasty rewir Krowodrza Gorka-Siemiaszki otoczony dookola wislackimi rewirami?
Jakbyś potrafił czytać to odpowiedzi na Twoje pytania znajdują się na wcześniejszych stronach. Dużo osób z obydwu ekip sobie odpuściło, większość fan clubów/osiedli nie jeździ na mecze tak jak jeździło pare lat temu,a napływ nowych osób jarających się tym klimatem jest stosunkowo mały.

UraBuraSzefPodwura
Posty: 219
Rejestracja: 06.01.2018, 19:27
Lokalizacja: Kiedys-osiedla i bloki betonowe uroki

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: UraBuraSzefPodwura » 13.01.2018, 12:32

spokolokoluz pisze:
13.01.2018, 10:30
Siemaszki w latach 90-tych miały na prawdę dobrą ekipę, na czele z Ma, Cie, So młodym i starym, Me, Mać itp. Wisła przed wielkim bumem Cracovii raczej nie miała naturalnego wroga, więc z braku laku wojenki toczyły się na osiedla. Biały lał się z Czerwonym i Olszą, nawet wschód z zachodem potrafili sobie dać po mordzie. Brak wroga w tamtych czasach to brak jakiejś wielkiej nienawiści do Pasów, przez co młode pokolenia nie nabrały nawyków "jebania Cracovii". Po pasiastej stronie błoń było odwrotnie - było ich mało a przez to byli ze sobą można powiedzieć "zżyci" a młodych wychowywano w wielkiej nienawiści do wroga.
Tytułem wstępu do Twojego pytania. Przyszedł czas, gdzie Siemaszki zaczęły wpadać do autobusów (114 jechała na PBW a Siemaszki to przystanek wcześniej) i wyciągali z autobusów Wiślaków. Zaczęły się wjazdy, m.in głośny pod 109-tke, gdzie chłopakowi ktoś rzucił na głowę płytę chodnikową. Zaczął się czas mocnego terroru, gdzie część Wiślackiej gwardii odpuściła (wjazdy na chate, do pracy, do szkół) a inni zaczęli walczyć tak samo jak wróg. Osiedla Wiślackie zaczęły współpracować a efekty tego wszystkiego widać dziś.
Każde Krakowskie osiedle, łącznie 3XL i "Siemaszkami" to obecnie cień tego, co było kiedyś.
Dzieki dla Ciebie za odpowiedz.Dotad myslalem ze KSC z Siemiaszek nie mieli zbytnio zycia otoczeni dookola Wisla a tu prosze,dawali sobie swietnie rade i jeszcze wprowadzili terror na tych rejonach wybijajac z glowy Wislakom kibicowanie.

Czytajac twoj opis przypomnialy mi sie stare czasy i te wojenki osiedlowe.Osiedle na osiedle a nawet napierdalanki miedzy sasiadujacymi ulicami.Byli to piekne czasy ale moze to jeszcze kiedys wroci jak eletrycznosc c*** strzeli a razem z nimi internet i smartfony.
Spalonymi mostami lacze sie z miastami...

P141171215B
Posty: 286
Rejestracja: 09.11.2014, 14:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: P141171215B » 13.01.2018, 12:40

UraBuraSzefPodwura pisze:
13.01.2018, 12:32
spokolokoluz pisze:
13.01.2018, 10:30
Siemaszki w latach 90-tych miały na prawdę dobrą ekipę, na czele z Ma, Cie, So młodym i starym, Me, Mać itp. Wisła przed wielkim bumem Cracovii raczej nie miała naturalnego wroga, więc z braku laku wojenki toczyły się na osiedla. Biały lał się z Czerwonym i Olszą, nawet wschód z zachodem potrafili sobie dać po mordzie. Brak wroga w tamtych czasach to brak jakiejś wielkiej nienawiści do Pasów, przez co młode pokolenia nie nabrały nawyków "jebania Cracovii". Po pasiastej stronie błoń było odwrotnie - było ich mało a przez to byli ze sobą można powiedzieć "zżyci" a młodych wychowywano w wielkiej nienawiści do wroga.
Tytułem wstępu do Twojego pytania. Przyszedł czas, gdzie Siemaszki zaczęły wpadać do autobusów (114 jechała na PBW a Siemaszki to przystanek wcześniej) i wyciągali z autobusów Wiślaków. Zaczęły się wjazdy, m.in głośny pod 109-tke, gdzie chłopakowi ktoś rzucił na głowę płytę chodnikową. Zaczął się czas mocnego terroru, gdzie część Wiślackiej gwardii odpuściła (wjazdy na chate, do pracy, do szkół) a inni zaczęli walczyć tak samo jak wróg. Osiedla Wiślackie zaczęły współpracować a efekty tego wszystkiego widać dziś.
Każde Krakowskie osiedle, łącznie 3XL i "Siemaszkami" to obecnie cień tego, co było kiedyś.
Dzieki dla Ciebie za odpowiedz.Dotad myslalem ze KSC z Siemiaszek nie mieli zbytnio zycia otoczeni dookola Wisla a tu prosze,dawali sobie swietnie rade i jeszcze wprowadzili terror na tych rejonach wybijajac z glowy Wislakom kibicowanie.

Czytajac twoj opis przypomnialy mi sie stare czasy i te wojenki osiedlowe.Osiedle na osiedle a nawet napierdalanki miedzy sasiadujacymi ulicami.Byli to piekne czasy ale moze to jeszcze kiedys wroci jak eletrycznosc c*** strzeli a razem z nimi internet i smartfony.

Ty tak na poważnie? Jak by wybili kibicowanie, to by północ Krk była w pasy. Czytaj posty ze zrozumieniem.
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów.

UraBuraSzefPodwura
Posty: 219
Rejestracja: 06.01.2018, 19:27
Lokalizacja: Kiedys-osiedla i bloki betonowe uroki

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: UraBuraSzefPodwura » 13.01.2018, 12:46

Masz mnie za idiote?Mialo być wybijajac niektorym Wislakom.Nie idzie edytowac postow.
Spalonymi mostami lacze sie z miastami...

P141171215B
Posty: 286
Rejestracja: 09.11.2014, 14:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: P141171215B » 13.01.2018, 13:10

Tak.
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów.

halodrol
Posty: 772
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: halodrol » 13.01.2018, 16:31

Teraz typ pisze sam do siebie. Coraz lepiej.

kary07
Posty: 67
Rejestracja: 29.11.2015, 13:17

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kary07 » 13.01.2018, 17:04

MosadKSC pisze:
10.01.2018, 16:04
@halodrol nie wiedziałem, że to psy wymyśliły tą ksywę, jeśli to prawda to ok...
Ale znam takie osoby, które go tak nazywały już w drugiej połowie lat 90 tych, między nami na Kaluzy tez używało się określenia "bokserek" , prawdopodobnie wyszło to od S. od nas,który był z nim "wspólnikiem" do sprawy "Ajka" w Skawinie.
Znam tez osobiście D. od was, który wraz z reszta wówczas panującej Wisły właśnie tak na niego wołał, on tez był dobrej sprawy.

@ts06 zapytaj kolegę P. z WSH tutaj zwanego "brodaczem" on był wtedy młody ale blisko D. to się dowiesz czy nikt wcześniej nie słyszał o tej ksywie.

A tak w ogóle nie ma ci o tym "wariaciku" pisać tym bardziej na tym forum, bo to żaden kibic. A na Cracovii jest na niego takie samo ciśnienie jak na Wisle.
Kilka sprostowań do Twojego posta,nie śledzę tego forum od lat na bieżąco,ale wyglądasz na kumatego więc odpiszę :
Mocno lansujecie tezę od kilku lat ,że K. to żaden kibic,ale są ludzie,którzy doskonale pamiętają,że kiedyś było inaczej.Mniej więcej w 96/97 zaczął z Wami się bujać i robił to przez kilka lat.Najpierw po Rynku,potem jeździł na kadrę do Zabrza i Chorzowa ( to były czasy gdzie repra to była jedyna szansa na pokazanie się Was przed całą Polską).Brał udział w krzywych akcjach jak np solo na Miechowskiej gdzie A. od nas ( młody był i naiwny) ustawił się na solo ze Św. z Podwawelskiego i wpadliście w 20 osób,a przed linczem uratował go dobrze znany właściciel knajpy.Nie wiem czy chodził na mecze Cracovii ( jak zresztą wielu z Was w tamtym czasie),na pewno jednak biegał z bandą.Potem pokłóciliście się i w kryminale ciupał Sz , o kanarze nie wspominając.I od tego czasu K to "żaden kibic" i takie samo ciśnienie.
Co do Ajki to rzeczywiście był do tej sprawy ,potem zmienił kolegów i partnerów do interesów.Natomiast Dz nie był do sprawy w Skawinie i jak pamiętam zawsze mówiliśmy na K po nazwisku.Znam też kilka historii z jeszcze wcześniejszych lat jak był sportowcem,ale nie będę wchodził w te tematy bo nie ma to większego sensu dla mnie.

iamcriminal
Posty: 146
Rejestracja: 11.08.2017, 03:57

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: iamcriminal » 13.01.2018, 20:13

Czy to prawda, że jeden grafficiarz z Wisły stracił rękę, że tak powiem na rzecz Cracovii?

Papi ciulu
Posty: 23
Rejestracja: 17.12.2017, 13:38

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Papi ciulu » 13.01.2018, 20:25

Tak. Ale ręka była taka wsciekła, że jeszcze 5 minut malowała.

Doktor
Posty: 254
Rejestracja: 28.12.2014, 16:55

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Doktor » 13.01.2018, 20:39

O pojawił się kryminalista. To skoro już jesteś to powiedz od kiedy szpilka stal się cwaniakiem? Bo masz na pewno pewne info.czekamy kriminalisto
mahomet to pedofil. AVE BMH

P141171215B
Posty: 286
Rejestracja: 09.11.2014, 14:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: P141171215B » 13.01.2018, 20:57

iamcriminal pisze:
13.01.2018, 20:13
Czy to prawda, że jeden grafficiarz z Wisły stracił rękę, że tak powiem na rzecz Cracovii?
Teraz? Czy w ogóle?
Pamiętam tylko odwrotną sytuację, po której powstała oprawa „malujesz pod płotem, licz się z łomotem”
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów.

w miare obiektywny
Posty: 79
Rejestracja: 30.08.2015, 16:35

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: w miare obiektywny » 13.01.2018, 21:15

iamcriminal pisze:
13.01.2018, 20:13
Czy to prawda, że jeden grafficiarz z Wisły stracił rękę, że tak powiem na rzecz Cracovii?
Spalą na derbach ?

UraBuraSzefPodwura
Posty: 219
Rejestracja: 06.01.2018, 19:27
Lokalizacja: Kiedys-osiedla i bloki betonowe uroki

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: UraBuraSzefPodwura » 13.01.2018, 23:14

halodrol pisze:
13.01.2018, 16:31
Teraz typ pisze sam do siebie. Coraz lepiej.
Przestan cpac.Wyzywales tutaj uzytkownika spokoloko a spojrz na jego odpowiedz na moje pytanie.Patrzcie na jego wpis i uczcie sie jak powinna wygladac merytoryczna dyskusja.

Przy okazji jak juz tutaj jestem to mam pytanko.Jakis czas temu podczas rozmowy z nieaktywnym juz kibicem KSC z jednego z pasiastych FC uslyszalem taka ciekawostke.Chodzi o wrzuty ze starych czasow.KSC spiewali w strone Wisly ''Psie pierdolony czy jestes juz zaszczepiony?'' Wislacy odpowiadali ''Zydzie j***** czy jestes juz obrzezany''.

Jaka jest geneza tych wrzutek?Z gory dzieki za odpowiedz.
Spalonymi mostami lacze sie z miastami...

S.H.W
Posty: 56
Rejestracja: 26.05.2016, 08:13

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: S.H.W » 13.01.2018, 23:20

kary07 pisze:
13.01.2018, 17:04
MosadKSC pisze:
10.01.2018, 16:04
@halodrol nie wiedziałem, że to psy wymyśliły tą ksywę, jeśli to prawda to ok...
Ale znam takie osoby, które go tak nazywały już w drugiej połowie lat 90 tych, między nami na Kaluzy tez używało się określenia "bokserek" , prawdopodobnie wyszło to od S. od nas,który był z nim "wspólnikiem" do sprawy "Ajka" w Skawinie.
Znam tez osobiście D. od was, który wraz z reszta wówczas panującej Wisły właśnie tak na niego wołał, on tez był dobrej sprawy.

@ts06 zapytaj kolegę P. z WSH tutaj zwanego "brodaczem" on był wtedy młody ale blisko D. to się dowiesz czy nikt wcześniej nie słyszał o tej ksywie.

A tak w ogóle nie ma ci o tym "wariaciku" pisać tym bardziej na tym forum, bo to żaden kibic. A na Cracovii jest na niego takie samo ciśnienie jak na Wisle.
Kilka sprostowań do Twojego posta,nie śledzę tego forum od lat na bieżąco,ale wyglądasz na kumatego więc odpiszę :
Mocno lansujecie tezę od kilku lat ,że K. to żaden kibic,ale są ludzie,którzy doskonale pamiętają,że kiedyś było inaczej.Mniej więcej w 96/97 zaczął z Wami się bujać i robił to przez kilka lat.Najpierw po Rynku,potem jeździł na kadrę do Zabrza i Chorzowa ( to były czasy gdzie repra to była jedyna szansa na pokazanie się Was przed całą Polską).Brał udział w krzywych akcjach jak np solo na Miechowskiej gdzie A. od nas ( młody był i naiwny) ustawił się na solo ze Św. z Podwawelskiego i wpadliście w 20 osób,a przed linczem uratował go dobrze znany właściciel knajpy.Nie wiem czy chodził na mecze Cracovii ( jak zresztą wielu z Was w tamtym czasie),na pewno jednak biegał z bandą.Potem pokłóciliście się i w kryminale ciupał Sz , o kanarze nie wspominając.I od tego czasu K to "żaden kibic" i takie samo ciśnienie.
Co do Ajki to rzeczywiście był do tej sprawy ,potem zmienił kolegów i partnerów do interesów.Natomiast Dz nie był do sprawy w Skawinie i jak pamiętam zawsze mówiliśmy na K po nazwisku.Znam też kilka historii z jeszcze wcześniejszych lat jak był sportowcem,ale nie będę wchodził w te tematy bo nie ma to większego sensu dla mnie.
Gdzieś chyba było pisane że on stał pod pamietnym starcien z Wisłą jak grała z Gks katowice(93?) na koncu grupy z bejsbolem i ten kto by mógł uciec lał go po głowie, Ogólnie ja też pamietam że to był ogólnie K. A a nie B..k

UraBuraSzefPodwura
Posty: 219
Rejestracja: 06.01.2018, 19:27
Lokalizacja: Kiedys-osiedla i bloki betonowe uroki

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: UraBuraSzefPodwura » 13.01.2018, 23:51

Starydziad pisze:
17.08.2017, 20:28
Miejmy nadzieje ze wczorajsze wydarzenia ze Skawiny nie mają podtekstow "kibicowskich"...oby...tak czy siak smutne..
O jakie wydarzenia chodzi?
Spalonymi mostami lacze sie z miastami...

Papi ciulu
Posty: 23
Rejestracja: 17.12.2017, 13:38

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Papi ciulu » 14.01.2018, 07:39

UraBuraSzefPodwura pisze:
13.01.2018, 23:14
halodrol pisze:
13.01.2018, 16:31
Teraz typ pisze sam do siebie. Coraz lepiej.
Przestan cpac.Wyzywales tutaj uzytkownika spokoloko a spojrz na jego odpowiedz na moje pytanie.Patrzcie na jego wpis i uczcie sie jak powinna wygladac merytoryczna dyskusja.

Przy okazji jak juz tutaj jestem to mam pytanko.Jakis czas temu podczas rozmowy z nieaktywnym juz kibicem KSC z jednego z pasiastych FC uslyszalem taka ciekawostke.Chodzi o wrzuty ze starych czasow.KSC spiewali w strone Wisly ''Psie pierdolony czy jestes juz zaszczepiony?'' Wislacy odpowiadali ''Zydzie j***** czy jestes juz obrzezany''.

Jaka jest geneza tych wrzutek?Z gory dzieki za odpowiedz.
Uraburakawałknura chłopie co ty ćpiesz? Geneza powstania? Serio ku***? Geneza powstania to może być Dziadów na przykład a tu jest pocisk i odpowiedź .Rozumiesz? Wisła- psy ( rym z wykorzystaniem szczepienia jako, że psy trzeba szczepić) i Craxa-żydzi ( rym z wykorzystaniem obrzezania jako, że Żydzi są pozbawiani napletka).

kiszony
Posty: 74
Rejestracja: 05.09.2012, 18:57

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kiszony » 14.01.2018, 08:24

Ogólnie przezabawne jest nazywanie kornasia jako k ewentualnie jako niejakiego bokserka (na knesecie jako B...) :) ... Internetowe sztywniaki, aż czekam, aż zacznie się jego wątek w legendarnych kibicach

UraBuraSzefPodwura
Posty: 219
Rejestracja: 06.01.2018, 19:27
Lokalizacja: Kiedys-osiedla i bloki betonowe uroki

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: UraBuraSzefPodwura » 14.01.2018, 10:13

Papi ciulu pisze:
14.01.2018, 07:39
Uraburakawałknura chłopie co ty ćpiesz? Geneza powstania? Serio ku***? Geneza powstania to może być Dziadów na przykład a tu jest pocisk i odpowiedź .Rozumiesz? Wisła- psy ( rym z wykorzystaniem szczepienia jako, że psy trzeba szczepić) i Craxa-żydzi ( rym z wykorzystaniem obrzezania jako, że Żydzi są pozbawiani napletka).
W pytaniu chodzilo o to kiedy mniej wiecej powstaly te wrzuty i w jakich okolicznosciach,czy bylo to zapodawane na derbach,czy w dzisiejszych czasach jest to jeszcze uzywane.O tym ze Wisla to psy a Cracovia zydzi to wiem.
Spalonymi mostami lacze sie z miastami...

UraBuraSzefPodwura
Posty: 219
Rejestracja: 06.01.2018, 19:27
Lokalizacja: Kiedys-osiedla i bloki betonowe uroki

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: UraBuraSzefPodwura » 14.01.2018, 18:58

DoZo myslalem dotad ze jestes bardziej ogarniety.Wszedzie musisz sie wtracac a tak na prawde niczego nie wnosisz do zadnego tematu.Mimo wszystko pozdrawiam,a takze dobrych chlopakow z Woli oraz Goclawia.
Spalonymi mostami lacze sie z miastami...

Stara szkoła
Posty: 24
Rejestracja: 02.03.2017, 16:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Stara szkoła » 14.01.2018, 19:37

UraBuraSzefPodwura pisze:
14.01.2018, 18:58
DoZo myslalem dotad ze jestes bardziej ogarniety.Wszedzie musisz sie wtracac a tak na prawde niczego nie wnosisz do zadnego tematu.Mimo wszystko pozdrawiam,a takze dobrych chlopakow z Woli oraz Goclawia.
Haha co ty ku*** z Roksy jesteś

P141171215B
Posty: 286
Rejestracja: 09.11.2014, 14:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: P141171215B » 14.01.2018, 19:45

UraBuraSzefPodwura pisze:
14.01.2018, 18:58
DoZo myslalem dotad ze jestes bardziej ogarniety.Wszedzie musisz sie wtracac a tak na prawde niczego nie wnosisz do zadnego tematu.Mimo wszystko pozdrawiam,a takze dobrych chlopakow z Woli oraz Goclawia.
Idźże idźże, bajoku. Nie łatwiej pozdrowić wszystkich dobrych chłopaków z Polski i okolic?
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów.

glwtrcd
Posty: 736
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: glwtrcd » 14.01.2018, 20:08

Stara szkoła pisze:
14.01.2018, 19:37
UraBuraSzefPodwura pisze:
14.01.2018, 18:58
DoZo myslalem dotad ze jestes bardziej ogarniety.Wszedzie musisz sie wtracac a tak na prawde niczego nie wnosisz do zadnego tematu.Mimo wszystko pozdrawiam,a takze dobrych chlopakow z Woli oraz Goclawia.
Haha co ty ku*** z Roksy jesteś
Haaha tez mi to przyszlo namysl widzac jego tu posty.
Albo inaczejty hurabura ci wszyscy znajomi co ich ponoc tylu masz to tak przypadkiem cie niewykorzystywali i masz jakis ku*** uraz na mozgu oile go masz jeszcze

UraBuraSzefPodwura
Posty: 219
Rejestracja: 06.01.2018, 19:27
Lokalizacja: Kiedys-osiedla i bloki betonowe uroki

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: UraBuraSzefPodwura » 14.01.2018, 20:29

P141171215B pisze:
14.01.2018, 19:45
UraBuraSzefPodwura pisze:
14.01.2018, 18:58
DoZo myslalem dotad ze jestes bardziej ogarniety.Wszedzie musisz sie wtracac a tak na prawde niczego nie wnosisz do zadnego tematu.Mimo wszystko pozdrawiam,a takze dobrych chlopakow z Woli oraz Goclawia.
Idźże idźże, bajoku. Nie łatwiej pozdrowić wszystkich dobrych chłopaków z Polski i okolic?
Nie lepiej nie wpieprzac sie jak sie nie ma nic do powiedzenia?
Glwtrcd mozgu nie rozkminiaj tyle bo cie glowa rozboli.Na Rokse to sobie podjedz i spusc z krzyza to przestaniesz spinac sie na forum.
Spalonymi mostami lacze sie z miastami...

P141171215B
Posty: 286
Rejestracja: 09.11.2014, 14:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: P141171215B » 14.01.2018, 20:54

UraBuraSzefPodwura pisze:
14.01.2018, 20:29
P141171215B pisze:
14.01.2018, 19:45
UraBuraSzefPodwura pisze:
14.01.2018, 18:58
DoZo myslalem dotad ze jestes bardziej ogarniety.Wszedzie musisz sie wtracac a tak na prawde niczego nie wnosisz do zadnego tematu.Mimo wszystko pozdrawiam,a takze dobrych chlopakow z Woli oraz Goclawia.
Idźże idźże, bajoku. Nie łatwiej pozdrowić wszystkich dobrych chłopaków z Polski i okolic?
Nie lepiej nie wpieprzac sie jak sie nie ma nic do powiedzenia?
Glwtrcd mozgu nie rozkminiaj tyle bo cie glowa rozboli.Na Rokse to sobie podjedz i spusc z krzyza to przestaniesz spinac sie na forum.
Mam coś do powiedzenia, kiedy uznam to za stosowne. Ty- odkąd się zarejestrowałeś- pier..lisz trzy po trzy, pytasz o sprawy, które teoretycznie znasz, masz kumatych znajomych w całym świecie i okolicach, zachowujesz się jak pies, który ledwo dostał angaż, ale nieudolnie próbuje pozyskać informacje ogólnie dostępne. Po co pytasz, skoro masz informacje z pierwszej ręki, w każdym temacie, do którego zajrzysz? Poza tym przewiń( jeśli potrafisz) każdy z interesujących tematów kilka stron wstecz, a znajdziesz odpowiedzi bez zadawania zbędnych pytań, przesyconych kumatością i znajomością ch.j wie, kogo. Bez odbioru mistrzu stycznia, a wielce prawdopodobne, że i 2018!
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów.

UraBuraSzefPodwura
Posty: 219
Rejestracja: 06.01.2018, 19:27
Lokalizacja: Kiedys-osiedla i bloki betonowe uroki

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: UraBuraSzefPodwura » 14.01.2018, 21:22

Wiesz mnie zycie nauczylo ze nie pytany sie nie odzywam i nie wtracam sie jak nie mam nic do powiedzenia.Zadalem ciekawe pytania np o Azory,Siemiaszki i otrzymalem konkretna odpowiedz od jednego z uzytkownikow.Ty i tobie podobni jedynie spinaja sie niczego nie wnoszac do tematu a potem to forum wyglada jak wyglada.
Skoro wszystko jest wszedzie napisane to dlaczego temat krakowski czy jaki kolwiek inny dalej sa otwarte?Niech moderatorzy zamkna i po problemie.
Nie pytam o zadne szczegoly,ksywy itd.takze przestan pomawiac ze jestem psem bo na ulicy za pomawianie nie jeden by odwinal Ci w pysk.
Swoje wiem ale nie wszystko bo czesc rzeczy sie pozapominalo,nie jestem komputerem tylko czlowiekiem wiec mam prawo nie o wszystkim pamietac a musze przyznac ze rozmow byly setki o ile nie tysiace.Pamiec juz nie ta.

Zeby nie bylo ze post nie na temat to zapytam.Jaki jest obecnie podzial na Ruczaj i jaka jest historia kibicowania naosiedlach Stary Ptaszow i Nowy Ptaszow.Jak to jest ze na rejonie opanowany przez Wisle a za taki mozna chyba nazwac? Podgorze akurat na jednym z tych osiedli sa kibice KSC.
Spalonymi mostami lacze sie z miastami...

UraBuraSzefPodwura
Posty: 219
Rejestracja: 06.01.2018, 19:27
Lokalizacja: Kiedys-osiedla i bloki betonowe uroki

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: UraBuraSzefPodwura » 14.01.2018, 21:41

DoZo(L) pisze:
14.01.2018, 21:20
UraBuraSzefPodwura pisze:
14.01.2018, 18:58
DoZo myslalem dotad ze jestes bardziej ogarniety.Wszedzie musisz sie wtracac a tak na prawde niczego nie wnosisz do zadnego tematu.Mimo wszystko pozdrawiam,a takze dobrych chlopakow z Woli oraz Goclawia.
UB-SP, myślałem dotąd, że jesteś wyłącznie nierozgarnięty ... Widocznie musisz coś wtrącić, a tak naprawdę wnosisz sporo humoru do tego tematu. Może lepiej pozdrów innych, także "dobrych chłopaków" z Iławy oraz Grudziądza.
To nie mi cisnie cale forum ale ja nie bede Ci cisnal bo byc moze kiedys razem melanzowalismy i sie po prostu znamy.W Warszawie bylem setki razy.
Spalonymi mostami lacze sie z miastami...

P141171215B
Posty: 286
Rejestracja: 09.11.2014, 14:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: P141171215B » 14.01.2018, 21:52

Co nowego/ ciekawego o Azorach się dowiedziałeś? Zacytuj, też chętnie się dowiem ;) znasz takie coś z języka polskiego, jak porównanie? Najczęściej używa się tam słowa „jak”, i w takim kontekście napisałem odnośnie psów mądralo. Na ulicy, to w jape możesz sam zarobić konkretnie. Bez odbioru. Nie odpowiadaj, bo o nic nie pytam, chyba, że retorycznie ;)
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów.

UraBuraSzefPodwura
Posty: 219
Rejestracja: 06.01.2018, 19:27
Lokalizacja: Kiedys-osiedla i bloki betonowe uroki

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: UraBuraSzefPodwura » 14.01.2018, 22:14

DoZo Ty jestes kims w rodzaju moderatora na tym forum?Bo do wszystkich sie czepiasz,odpowiadasz praktycznie na kazdy wpis jaki pojawi sie na forum.Naprawde nie wiem jaki masz w tym cel ale jak widac po wpisach w twoim kierunku to nie wszystkim sie to podoba.Ale kazdego sprawa co robi z wolnym czasem.Ja akurat mam ciekawsze zajecia niz odpisywanie na prawie kazdy post.

P19194494939B zapytalem jak obecnie na Azorach bo kiedys wiem ze to bylo mocne wislackie osiedle.Przy okazji zapytalem o Siemiaszki bo to rewir dookola otoczony Wisla wiec ciekawilo mnie jak to tam wyglada.W sumie znowu czegos nowego sie dowiedzialem bo dotad nie zdawalem sobie sprawy z tego ze KSC okolicznym rewirom wislackim az tak mocno napsuly krwi.
Spalonymi mostami lacze sie z miastami...

Jaskół
Posty: 294
Rejestracja: 25.08.2013, 10:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Jaskół » 14.01.2018, 22:33

Wszystkich zna, wszędzie był, wszystko wie, pozdrawia ludzi przez forum. Typ ma zjechane z garnkiem konkretnie, ale w sumie niegroźny pacjent. Lepszy taki niż zjeby typu 'nasile'.
''Znasz już koszernej demokracji smak
A tolerancji knebel dławi, gdy chcesz krzyczeć
Poczucie ciągłej winy, w którym chcą byś trwał
By cię uciszyć ksenofobią szantażują kraj...''

stary zgred
Posty: 226
Rejestracja: 23.09.2016, 16:12

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: stary zgred » 14.01.2018, 23:13

Nie odpowiadać typowi na żadne zadane pytanie to może mu się znudzi i sam pójdzie😀

Grokas
Posty: 50
Rejestracja: 24.08.2016, 21:50

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Grokas » 15.01.2018, 01:00

UraBuraSzefPodwura pisze:
14.01.2018, 21:22

Zeby nie bylo ze post nie na temat to zapytam.Jaki jest obecnie podzial na Ruczaj i jaka jest historia kibicowania naosiedlach Stary Ptaszow i Nowy Ptaszow..
Podzwoniłem do "dobrych chłopaków" z całej polski ale nie znali odpowiedzi .Dopiero ekipa z Limanki powiedziała że "Łysy" jest najlepiej poinformowany.
Spotkałem się z łysym i powiedział że na
"Ptaszowie" od lat bez zmian i za okrzyki Wisła ,Pasy lub Hutnik ma się gwarantowany w******* od Garbarnii.

jestesmywaszastolica
Posty: 1407
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: jestesmywaszastolica » 15.01.2018, 02:41

Przecież po stylówie widać, że to jest ten magik od szynobusa, co by o nim mnie pisać to gość zasługuje na swoje miejsce w panteonie forumowych frików :)

małolat
Posty: 89
Rejestracja: 07.12.2012, 07:39
Lokalizacja: Miasto Królów Polski

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: małolat » 15.01.2018, 09:04

Pytanie do kogoś z Cracovii odnośnie tzw. "Cracovii Krowodrza".. Ostatnio na facebooku pojawił się nowy OFICJALNY profil o w/w nazwie.. Wrzucone tam były m.in. przestrzelone grafy Wisły 5, nie było by w tym nic dziwnego ale chłopaki przelecieli z puchą po dzielnicy, domalowali do przestrzelonych już od dłuższego czasu grafów napisy "KSC 5" i chwalą się na profilu jakoby to oni r******** wszystkie wrzuty. Ponad to namalowali graffitipodobne "coś" (bo ciężko to nazwać graffiti) oczywiście z treścią Piątki i literki "H" i oczywiście wydali swoje osiedlowe koszulki (zdjęcie w temacie nowych gadżetów kibicowskich str 431).. Czy ktoś od Was ogarnia wydawanie zgody na takie gadżety? Jestem z "Piątki" i nie przeczę że od strony Łokietka/ Wrocławskiej jest Was trochę ale poza namalowaniem od święta kilku napisów nie zaobserwowałem jakieś większej aktywności z waszej strony więc nie wiem czym jest umotywowane robieniem grafów, gadżetów z logiem "H"... Uprzedzam iż wiem że aktywność trójkolorowej Piątki na dzielnicy jest bliska zeru żeby nikt się nie przypierdalał
Wisła 5

Avgar
Posty: 33
Rejestracja: 31.07.2007, 06:55
Lokalizacja: z USA Kiedys Krakow-Krowodrza

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Avgar » 15.01.2018, 18:26

Przed Wyjzdem z Polski 13 lat temu 5 zawsze byla Wislacka tzn okolice Parku Krakowskiego, Parku Polewki,ulica Chopina, Konarskiego I Lea. zdarzaly sie pojedyncze jednostki za Cracovia ale byly to przezuty bo wtedy byla moda na Cracovie.

kary07
Posty: 67
Rejestracja: 29.11.2015, 13:17

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kary07 » 15.01.2018, 19:50

S.H.W pisze:
13.01.2018, 23:20
kary07 pisze:
13.01.2018, 17:04
MosadKSC pisze:
10.01.2018, 16:04
@halodrol nie wiedziałem, że to psy wymyśliły tą ksywę, jeśli to prawda to ok...
Ale znam takie osoby, które go tak nazywały już w drugiej połowie lat 90 tych, między nami na Kaluzy tez używało się określenia "bokserek" , prawdopodobnie wyszło to od S. od nas,który był z nim "wspólnikiem" do sprawy "Ajka" w Skawinie.
Znam tez osobiście D. od was, który wraz z reszta wówczas panującej Wisły właśnie tak na niego wołał, on tez był dobrej sprawy.

@ts06 zapytaj kolegę P. z WSH tutaj zwanego "brodaczem" on był wtedy młody ale blisko D. to się dowiesz czy nikt wcześniej nie słyszał o tej ksywie.

A tak w ogóle nie ma ci o tym "wariaciku" pisać tym bardziej na tym forum, bo to żaden kibic. A na Cracovii jest na niego takie samo ciśnienie jak na Wisle.
Kilka sprostowań do Twojego posta,nie śledzę tego forum od lat na bieżąco,ale wyglądasz na kumatego więc odpiszę :
Mocno lansujecie tezę od kilku lat ,że K. to żaden kibic,ale są ludzie,którzy doskonale pamiętają,że kiedyś było inaczej.Mniej więcej w 96/97 zaczął z Wami się bujać i robił to przez kilka lat.Najpierw po Rynku,potem jeździł na kadrę do Zabrza i Chorzowa ( to były czasy gdzie repra to była jedyna szansa na pokazanie się Was przed całą Polską).Brał udział w krzywych akcjach jak np solo na Miechowskiej gdzie A. od nas ( młody był i naiwny) ustawił się na solo ze Św. z Podwawelskiego i wpadliście w 20 osób,a przed linczem uratował go dobrze znany właściciel knajpy.Nie wiem czy chodził na mecze Cracovii ( jak zresztą wielu z Was w tamtym czasie),na pewno jednak biegał z bandą.Potem pokłóciliście się i w kryminale ciupał Sz , o kanarze nie wspominając.I od tego czasu K to "żaden kibic" i takie samo ciśnienie.
Co do Ajki to rzeczywiście był do tej sprawy ,potem zmienił kolegów i partnerów do interesów.Natomiast Dz nie był do sprawy w Skawinie i jak pamiętam zawsze mówiliśmy na K po nazwisku.Znam też kilka historii z jeszcze wcześniejszych lat jak był sportowcem,ale nie będę wchodził w te tematy bo nie ma to większego sensu dla mnie.
Gdzieś chyba było pisane że on stał pod pamietnym starcien z Wisłą jak grała z Gks katowice(93?) na koncu grupy z bejsbolem i ten kto by mógł uciec lał go po głowie, Ogólnie ja też pamietam że to był ogólnie K. A a nie B..k
11.11.92 PP z GKS-em,bzdura totalna,pomijam,że miał wtedy 16 lat i prawdopodobnie nie wiedział co to piłka nożna...

Lauren
Posty: 17
Rejestracja: 08.07.2014, 10:59

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Lauren » 16.01.2018, 02:51

Bez napinki, jak wygląda sytuacja na starym mieście? Wisła/Cracovia?

małolat
Posty: 89
Rejestracja: 07.12.2012, 07:39
Lokalizacja: Miasto Królów Polski

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: małolat » 16.01.2018, 08:47

Avgar pisze:
15.01.2018, 18:26
Przed Wyjzdem z Polski 13 lat temu 5 zawsze byla Wislacka tzn okolice Parku Krakowskiego, Parku Polewki,ulica Chopina, Konarskiego I Lea. zdarzaly sie pojedyncze jednostki za Cracovia ale byly to przezuty bo wtedy byla moda na Cracovie.
5 dalej jest Wiślacka, i taka pozostanie na zawsze.. Ludzie z tej okolicy które wymieniłeś były swego czasu najbardziej aktywne na dzielnicy, jednak ostatnio wszystko padło.. Teraz dzieciaki zamiast siedzieć na dzielnicy to wolą siedzieć przed komputerem.. To już nie te czasy że co druga ławka w parku polewki obsadzona przez charakternych chłopaków i wieczorami ludzie bali się zapuszczać w tamte rejony nocą....
Wisła 5

Doktor
Posty: 254
Rejestracja: 28.12.2014, 16:55

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Doktor » 16.01.2018, 09:23

starsi z obu stron pewnie pamietaja glosna z 20-25 lat temu sprawe niemieckiego kierowcy ktory sie zabral po wpierdolu ?kosie?te chlopaki co byli do tej sprawy to Cracovia ,Wisła?duze wyroki wyłapali?udzielaja sie jeszcze?
mahomet to pedofil. AVE BMH

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 525 gości