www.warhouse.pl

TRÓJMIASTO - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
pablowejherowo
Posty: 53
Rejestracja: 26.02.2007, 21:06
Lokalizacja: Wejherowo

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: pablowejherowo » 18.10.2013, 22:39

GtWładzię pisze:Był też mecz towarzyski w Gdańsku z jakimś niemieckim zespołem,na którym to obowiązywał pakt o nieagresji między Arką a Lechią. Mecz odbywał się w Gdańsku, a pojawianie się na Nim grupy kibiców Bałtyku spowodowało dość dziwny układ w którym dwie pierwsze ekipy poleciały "przywitać" Kadłubów.
Jak na dzisiejsze czasy- sytuacja nie do ogarnięcia.
eprezentacja Wybrzeża - SV Werder Brema 15.07.1997 stadion Lechii


Środek lata, sezon jeszcze się nie zaczął a tu taka gratka dla kibiców. Dzień przed meczem bodajże w TVP 3 wypowiedzi znanych kibiców Arki i Lechii, że na ten mecz jest zawieszenie broni i nic nikomu się nie stanie. No więc z kolegami w barwach Gryfa i jedną flagą wybieramy się na zbiórkę na Wzgórze ( fajne czasy to były bo mimo, że nikt wtedy nie miał komórki ani internetu to jakoś zawsze się wiedziało co, gdzie i kiedy ). Na zbiórce melduje się ok. 230 śledzi i bez obstawy udajemy się skm-ką do Gdańska. Psy przejmują nas po wyjściu ze stacji Gdańsk Politechnika i doprowadzają pod stadion pod wejście dla gości. Kupujemy bilety i wchodzimy na stadion a tam ani jednego pieska. Przed meczem jako, że bardzo gorąco było idę pod sklepik z napojami i stoję w kolejce razem z betonami. Krzywe spojrzenia na mnie i mój szalik ale jak układ to układ choć już przed tym sklepikiem adrenalina osiągnęłą najwyższy poziom. No nic wracam do swoich a siedzieliśmy tam gdzie jest klatka dla gości teraz. Zaczął się mecz. Na płocie w naszym sektorze wiszą dwie flagi jedna Arka Gdynia a druga Gryf ta co została niedawno stracona. Gdzieś do 10 minuty jest spokój Lechia coś tam krzyczy my parę razy drzemy się Arka Gdynia. Młyn Lechii to ok . 8 stówek. Ok 10 minuty poszło ze strony Lechii AG k... ś.... My wstajemy i dajemy Wy śpiewacie my bijemy. I Lechia jakoś przestaje nas wyzywać. Ale robi się coraz goręcej nie tylko z powodu upalnego słoneczka. W pewnym momencie za naszym sektorem słychać okrzyk Bałtyk Gdynia! Chwila zastanowienia i po stwierdzeniu, że układ dotyczy tylko Arki i Lechii obie ekipy biegną już w stronę kadłubów ( a tak w sumie to chyba jednak nikt się nie zastanawiał tylko od razu biegł hehe) Arka dobiega tylko do wyjścia ze stadionu natomiast Lechia goni Bałtyk ąz na sam dworzec. Po powrocie na swoje miejsca pomiędzy nami a młynem Lechii siada stara ekipa Lechii m.in. ś.p. Dufo dla uspokojenia atmosfery. Przed końcem meczu zawijamy się ze stadionu ale wyjściem dla Lechii więc musieliśmy przejść koło ich młynu ich stara gwardia staje pomiędzy nami i nikogo z betonów nie przepuszcza. Wychodzimy ze stadionu zaraz za nami idze ta stara gwardia a za nimi 800 żadnych krwii Lechistów Od nas Szczur szaleje i próbuje powstrzymać nas pochód i namawia do walki z nimi ale z każdym metrem jakimś dziwnym trafem robi się nas coraz mniej W końcu dochodzimy na peron SKM i tam przygotowujemy się do walki ale ichnia stara gwardia nie przepuszcza betonów do tunelu prowadzącego na peron. W końcu podjeżdża kolejka i udajemy się do Gdyni a my do Wejherowa. Parę osób wysiada w Rumi gdzie widzianych jest paru kadłubów ale, że mnie tam nie było to nie wiem czy się coś działo. Takiej adrenaliny i strachu jak na tym meczu to chyba nigdy nie miałem i nigdy już mieć nie będe
Po jakimś czasie w zinie Bałtyku można było przeczytać, że ten mecz w sumie to ich zwycięstwo a porażka Arki i Lechii bo musieli połączyć siły by dać radę Bałtykowi. No ale oni zawsze byli znani z bujnych fantazji i nie na darmo nazywano ich i ich kolegów z Lęborka "gazetkowymi naprężaczami"



zoppot kurort
Posty: 128
Rejestracja: 27.04.2010, 09:07

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: zoppot kurort » 18.10.2013, 23:33

woldemort1 pisze:
htsk4 pisze:
Orange&Mango pisze:Może ktoś opisać sytuację jak Arka skroiła Lechii flagi kilka ładnych lat wstecz i jak zostały odbite?
Było to po prezentacji Lechii w Multikinie we Wrzeszczu,bodajże 2006 r.Koło tysiąca kibiców Lechii,browarki,pogaduchy,impreza jakich wiele.Po prezentacji wszyscy rozeszli sie do domów i knajp.Nagle rozdzwoniły się telefony,okazało się,że straciliśmy dwie flagi, i że Arka zaatakowała włąściciela flag .Ktoś z z partyzanta musiał obserwowac,kto zabiera flagi i w odpowiednim momencie zaatakować.Sledzie pisali po tym na swoich stronach,że przygotowywali się do tej akcji dwa lata.Oczywiśćie wkurw był niesamowity,jeszcze tej samej nocy do Gdynii wyruszyła ekspedycja karna,tyle,że miejscowi nie byli zainteresowani spotkaniem barykadując się w jednej z knajp.Skutkiem całej tej akcji było to,żę Lechia w ramach rewanżu zaczęła jeżdzic na wycieczki do Gdynii przywożąc stamtąd całkiem nieżle zdobycze,od straconych dwóch włąsnych flag(nigdy nie zwisły one na Arce),na flagach Chylonii czy Redy kończąc.A,że takie wycieczki weszły w krew przekonali się o tym ostatnio twórcy nowej flagi Redłowo:)
Ogolnie Arka była bardzo zajarana ze wkoncu udalo jej sie zdobyć flagi Lechii, nie mogli sie doczekac najbliższego meczu u siebie żeby je zaprezentować szerszej publiczności. Jak wiadomo flagi zostaly odbite i sytuacja jakby nie patrzeć troche ośmiesza Arkowców.
Warto dodać że zostały odbite tuż przed meczem Arki jak cały stadion w Gdyni czekał na ich wywieszenie.

pijany powietrzem
Posty: 544
Rejestracja: 02.03.2010, 23:58

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: pijany powietrzem » 18.10.2013, 23:44

z tym odbiciem flag faktycznie mega wpadka Arki, na miejscu Lechii wieszałbym te flagi normalnie, wszak odbite w honorowy sposób, a pewnie ich widok niesamowicie wkurwiałby rywala

DFLG
Posty: 494
Rejestracja: 11.01.2010, 23:23

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: DFLG » 18.10.2013, 23:45

Flagi zostały odbite i były normalnie wieszane po tym fakcie
Lechia Gdańsk!

pijany powietrzem
Posty: 544
Rejestracja: 02.03.2010, 23:58

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: pijany powietrzem » 18.10.2013, 23:49

DFLG pisze:Flagi zostały odbite i były normalnie wieszane po tym fakcie
źle przeczytałem post htsk4, sory mój błąd

A napisze ktoś jak to było dokładnie z Arką/Bałtkiem i Lechem?
Jaki to przedział czasowy itd

oba ma
Posty: 18
Rejestracja: 14.12.2012, 12:09
Lokalizacja: pomorze

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: oba ma » 19.10.2013, 14:13

th pisze:
ArkaToMy pisze:Konfidenctwo i frajerstwo. Na zdjęciu po prawej naczelny konfident Bałtyku, którego gnali już wielokrotnie , lecz jak widać nadal jeździ z "ekipą" , dwie osoby obok niego również zaznaczony strzałką kolejny z przestrzelonym tyłkiem niejednokrotnie, jak widać ręce ku chwale i glorii podniesione w górę :)
Na zdjęciu na pewno jest jeszcze kilka innych kwiatków,lecz te dwie rury rzuciły mi się w oko jako pierwsze.
Heh, przyganiał kocioł garnkowi.
A co waszymi konfidentami z Człuchowa, których oficjalnie uznaliście jako Arkę? Nie przeszkadzają wam?
Chyba ci się w d**** pojebało nie znasz sprawy to po h** piszesz? konfidenci z Człuchowa? Mówisz o upośledzonym chłopaku co zabraliście mu szal Piasta? Czy widziałeś go kiedy na Arce? h*** wiesz!

bialygarnek
Posty: 18
Rejestracja: 26.09.2013, 18:20

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: bialygarnek » 19.10.2013, 14:48

oba ma pisze:
th pisze:
ArkaToMy pisze:Konfidenctwo i frajerstwo. Na zdjęciu po prawej naczelny konfident Bałtyku, którego gnali już wielokrotnie , lecz jak widać nadal jeździ z "ekipą" , dwie osoby obok niego również zaznaczony strzałką kolejny z przestrzelonym tyłkiem niejednokrotnie, jak widać ręce ku chwale i glorii podniesione w górę :)
Na zdjęciu na pewno jest jeszcze kilka innych kwiatków,lecz te dwie rury rzuciły mi się w oko jako pierwsze.
Heh, przyganiał kocioł garnkowi.
A co waszymi konfidentami z Człuchowa, których oficjalnie uznaliście jako Arkę? Nie przeszkadzają wam?
Chyba ci się w d**** pojebało nie znasz sprawy to po h** piszesz? konfidenci z Człuchowa? Mówisz o upośledzonym chłopaku co zabraliście mu szal Piasta? Czy widziałeś go kiedy na Arce? h*** wiesz!
Nie ośmieszaj się i już nie wymyślaj historyjek o jakimś upośledzonym chłopaku. Jak czegoś nie wiesz, to poprostu sklej pape.

sloneczny
Posty: 35
Rejestracja: 13.03.2010, 10:56
Lokalizacja: Miasto z Morza i Marzeń

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: sloneczny » 20.10.2013, 08:31

Kim ty jestes cwelu ze sie w tym temacie wypowiadasz ?

th
Posty: 17
Rejestracja: 04.04.2007, 20:48

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: th » 20.10.2013, 13:33

oba ma pisze:
th pisze:
ArkaToMy pisze:Konfidenctwo i frajerstwo. Na zdjęciu po prawej naczelny konfident Bałtyku, którego gnali już wielokrotnie , lecz jak widać nadal jeździ z "ekipą" , dwie osoby obok niego również zaznaczony strzałką kolejny z przestrzelonym tyłkiem niejednokrotnie, jak widać ręce ku chwale i glorii podniesione w górę :)
Na zdjęciu na pewno jest jeszcze kilka innych kwiatków,lecz te dwie rury rzuciły mi się w oko jako pierwsze.
Heh, przyganiał kocioł garnkowi.
A co waszymi konfidentami z Człuchowa, których oficjalnie uznaliście jako Arkę? Nie przeszkadzają wam?
Chyba ci się w d**** pojebało nie znasz sprawy to po h** piszesz? konfidenci z Człuchowa? Mówisz o upośledzonym chłopaku co zabraliście mu szal Piasta? Czy widziałeś go kiedy na Arce? h*** wiesz!
No "upośledzony" to faktycznie był skoro z dupska strzelał. Ale na poważnie, nie spinaj się jak bycze jaja, bo takich konfidenckich akcji wasz FC z Czluchowa ma co najmniej kilka i nic tego nie zmieni.

Żyjecie z tym już parę lat, więc widocznie wam to nie przeszkadza. Nie zmienia to jednego - macie konfidencki FC. Owocnych kontaktów z frajerami!

oba ma
Posty: 18
Rejestracja: 14.12.2012, 12:09
Lokalizacja: pomorze

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: oba ma » 20.10.2013, 13:56

Nie rozumiem jak można być tak zakłamanym. Jakieś łby kroją chłopaka co zamiast MAMA mówi (GAGA) mało tego napierdalają przechodnia co próbował pomóc dzieciakowi i ty mi piszesz że jesteś w temacie ?? . BRAVO CHULIGANY Z CHOJNIC !

fonobar
Posty: 372
Rejestracja: 17.10.2011, 08:52
Lokalizacja: Katowice miasto GieKSy

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: fonobar » 20.10.2013, 14:21

Czy ktoś dysponuje jakąś relacją z tego odbicia flag przez Lechię ?

th
Posty: 17
Rejestracja: 04.04.2007, 20:48

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: th » 20.10.2013, 14:30

oba ma pisze:Nie rozumiem jak można być tak zakłamanym. Jakieś łby kroją chłopaka co zamiast MAMA mówi (GAGA) mało tego napierdalają przechodnia co próbował pomóc dzieciakowi i ty mi piszesz że jesteś w temacie ?? . BRAVO CHULIGANY Z CHOJNIC !
Brzmi jak wyciskacz łez dla kucharek...
Wymyśl coś lepszego.

DFLG
Posty: 494
Rejestracja: 11.01.2010, 23:23

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: DFLG » 20.10.2013, 14:35

fonobar pisze:Czy ktoś dysponuje jakąś relacją z tego odbicia flag przez Lechię ?
Wycieczka z Gdańska, w dniu, kiedy sąsiadka miała mecz domowy, pojechała na jedno z osiedli, odbiła flagi i wróciła. Nie ma więcej co pisać.
Lechia Gdańsk!

fonobar
Posty: 372
Rejestracja: 17.10.2011, 08:52
Lokalizacja: Katowice miasto GieKSy

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: fonobar » 20.10.2013, 14:42

Dzięki. Tyle mi starczy.

oba ma
Posty: 18
Rejestracja: 14.12.2012, 12:09
Lokalizacja: pomorze

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: oba ma » 20.10.2013, 15:02

th pisze:
oba ma pisze:Nie rozumiem jak można być tak zakłamanym. Jakieś łby kroją chłopaka co zamiast MAMA mówi (GAGA) mało tego napierdalają przechodnia co próbował pomóc dzieciakowi i ty mi piszesz że jesteś w temacie ?? . BRAVO CHULIGANY Z CHOJNIC !
Brzmi jak wyciskacz łez dla kucharek...
Wymyśl coś lepszego.
Spoko szefciu tak jak każesz.

tenTYPhe
Posty: 34
Rejestracja: 17.10.2011, 16:37

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: tenTYPhe » 20.10.2013, 15:39

Widać że chłopaki z Człuchowa próbują się bronić przed mianem "konfidentów" którymi tak naprawdę z rzeczywistości są , c*** z akcją o której piszecie , proszę podam wam następny przykład których wiele było , chcieliście jechać wspomagać Kaszubie na wyjeździe do Kołobrzegu , nie fortunnie wjeżdżacie na cpn gdzie stoją chłopaki z Chojnic , spierdalacie jak zające 1 fura stanęła w polu i nie mogła wyjechać co chłopaki od was zrobili ? Zamiast po dobroci oddać barwy bez jakichkolwiek innych konsekwencji , zadzwonili po prostu na policje ;). Myślę że z tego akurat się nie wytłumaczycie no chyba że w tym samochodzie też sami upośledzeni jechali ;). To pozazdrościć wam ekipy wyjazdowej Bando c****.

tatarak
Posty: 121
Rejestracja: 21.10.2010, 23:03

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: tatarak » 20.10.2013, 16:42

Banować farmazoniarzy z chojnic.

tenTYPhe
Posty: 34
Rejestracja: 17.10.2011, 16:37

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: tenTYPhe » 20.10.2013, 16:47

Widać mimo że jesteś jak mniemam Piastuchem , to w d**** byłeś gówno widziałeś ;) akcja które opisywałem oczywiście miała miejsce 2-3 lata temu ;). Idź popytaj najpierw kolegów jak czegoś nie wiesz , a nie spinasz wory .

tenTYPhe
Posty: 34
Rejestracja: 17.10.2011, 16:37

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: tenTYPhe » 20.10.2013, 16:50

Wybaczcie że post pod postem , jedyne w czym mogłem się pomylić , to to kogo chcieliście jechać wspomóc Kaszubię albo Gryfa Wejherowo .

Garet5
Posty: 15
Rejestracja: 21.12.2012, 19:25

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Garet5 » 20.10.2013, 17:02

tatarak pisze:Banować farmazoniarzy z chojnic.
Tak jest wszystkich banować tylko wasze wypociny zostawić.

oba ma
Posty: 18
Rejestracja: 14.12.2012, 12:09
Lokalizacja: pomorze

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: oba ma » 20.10.2013, 17:12

Teraz dojebałeś z tym dzwonieniem na policje, h** wie skąd wam to się bierze. Policja się pojawiła bo na stacji było od h** przypadkowych ludzi do tego masz tam sklepy i zakłady czy tak ciężko to zrozumieć?? Dalsze pisanie z wami nie ma sensu pozdro Bando Andersena!

wurda1ak
Posty: 182
Rejestracja: 26.11.2012, 22:16

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: wurda1ak » 20.10.2013, 18:56

j**** cenzure pisze:
MuRPhY pisze:przyznam szczerze ze chociaz o rywalizacji kibicowskiej w Trojmiescie nie slyszy sie tyle co na Sląsku czy w Krakowie, to w tym ostatnim przypadku wywiazal sie ciekawy temat, troche w starym stylu tego forum sprzed lat... a tu widze ze za dlugo temat nie potrwa, a szkoda bo mogloby troche ciekawostek tutaj wyjsc jak chocby okolicznosci zmiany Gdynskiego zgodowicza Lecha (z Bałtyku na Arke) czy pare starych ciekawostek w postaci Derbów Gdyni, opisów slynnych na cala Polskę awantur... bo poza tymi paroma tematami, nie ma juz prawie co czytac na tym forum niestety...
Właśnie, mógłby ktoś napisać coś na ten temat, bo dość szybko sympatie się zmieniły, a wersji jest co najmniej kilka
Okoliczności zmiany były bardzo proste, Arka przed Triadą miała już raz zgodę z Lechem, potem się drogi rozeszły, Lech zbliżył sie do Bałtyku (należy wspomnieć że Kolejorz wówczas kibicowsko to była druga liga) kiedy na Lechu zaczeła się tworzyć ekipa z prawdziwego zdarzenia spojrzeli realnie na sytuację i wybrali właściwie.
Zresztą innego wyboru Lech w tym czasie nie miał , Bałtyk w Gdyni nic nie znaczył , a z Lechią czy Pogonią zgoda by dziwna była co nieco.
ARKA GDYNIA ᛉ WHITE BROTHERS

tenTYPhe
Posty: 34
Rejestracja: 17.10.2011, 16:37

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: tenTYPhe » 20.10.2013, 21:02

Oba ma nie kompromituj się , CPN był pusty , wy podjechaliście i zaczęliście spierdalać widząc wybiegających ze samochodów , a Ci co dzwonili na psy każdy jak jeden mąż przyozdobieni w wasze czapeczki i szaliki, tak jak wspomniałem mieli szanse oddać fanty bez walki ;) wybrali telefon i kończę z Tobą tę polemikę bo teraz potwierdziłeś że naprawdę w d**** byłeś gówno widziałeś .

Piastów TSW
Posty: 15
Rejestracja: 20.10.2013, 08:58

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Piastów TSW » 20.10.2013, 22:24

Podepne sie troche pod temat Jestem(zawsze Byłem kibicem Wisły) mam wielu znajomych w Pieknym Miescie Gdańsku , jednak jedno odnosnie kibiców Arki pamietam mecz Polska-Rumunia W Zabrzu lata 90 chyba 93(nie jestem pewien) siedzimy na sektorze z Lechia i Śląskiem wczesniej jakas awantura z Motorem (obok Nas) i w pewnej chwili nagły atak Arka-Cracovia na sektory Zagłebia Sosnowiec zerwane flagi itp pytanie czy to prawda że w tamtych czasach na Arke chodzili wszyscy Bramkarze z Gdyni(taka była opinia) bo że ekipa była niezła to wie kazdy z tamtych lat(oczywiscie bez napinki)

Intoksynator
Posty: 53
Rejestracja: 15.01.2009, 17:07

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Intoksynator » 20.10.2013, 22:32

Do wszystkich z Chojnic ! Nie piszemy na tematy pozaboiskowe na otwartych forach ! Na naszej stronie macie o tym ku*** informację więc się tego trzymajcie !

____________________________________________
[link]

Super_Mario
Posty: 501
Rejestracja: 27.02.2010, 17:34
Lokalizacja: z miasta gdzie nie lubia obcych

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Super_Mario » 21.10.2013, 14:19

Ja mam takie pytanie, kiedy mniej więcej powstał ruch kibicowski na Bałtyku?
Można coś o jego początkach?

ArkaToMy
Posty: 71
Rejestracja: 12.04.2011, 12:10

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: ArkaToMy » 21.10.2013, 20:16

DFLG pisze:
fonobar pisze:Czy ktoś dysponuje jakąś relacją z tego odbicia flag przez Lechię ?
Wycieczka z Gdańska, w dniu, kiedy sąsiadka miała mecz domowy, pojechała na jedno z osiedli, odbiła flagi i wróciła. Nie ma więcej co pisać.

Zapomniałeś dodać,że na ostrym sprzęcie.

ArkaToMy
Posty: 71
Rejestracja: 12.04.2011, 12:10

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: ArkaToMy » 21.10.2013, 20:31

Angry Bird pisze:Tak i z czołgiem.
Propaganda trwa.

Niech nikt więcej od nas się tu nie wypowiada, bo jak widać nie ma to najmniejszego sensu.
Konfidenci nagle nie są konfidentami, a sprzętowcy przestali sprzętu używać.

Nie polemizujemy z farmazoniarzami i nie wdajemy się więcej w dyskusję, bo to nie ma najmniejszego sensu, gdyż fakty i tak są przekręcane.

ARKA NIE WYPOWIADA SIĘ WIĘCEJ W TYM TEMACIE, EWENTUALNIE HFA LUB NOREMORSE BĘDZIE PISAŁ RELACJĘ.

wurda1ak
Posty: 182
Rejestracja: 26.11.2012, 22:16

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: wurda1ak » 21.10.2013, 21:09

Piastów TSW pisze:Podepne sie troche pod temat Jestem(zawsze Byłem kibicem Wisły) mam wielu znajomych w Pieknym Miescie Gdańsku , jednak jedno odnosnie kibiców Arki pamietam mecz Polska-Rumunia W Zabrzu lata 90 chyba 93(nie jestem pewien) siedzimy na sektorze z Lechia i Śląskiem wczesniej jakas awantura z Motorem (obok Nas) i w pewnej chwili nagły atak Arka-Cracovia na sektory Zagłebia Sosnowiec zerwane flagi itp pytanie czy to prawda że w tamtych czasach na Arke chodzili wszyscy Bramkarze z Gdyni(taka była opinia) bo że ekipa była niezła to wie kazdy z tamtych lat(oczywiscie bez napinki)
Nieprawda , a raczej półprawda.
Wielu chłopaków właśnie dzięki Arce po prostu dostało pracę na bramkach.
Jeśli chodzi o Polska - Rumunia to mecz był w 1995 r.
ARKA GDYNIA ᛉ WHITE BROTHERS

ever
Posty: 78
Rejestracja: 12.10.2013, 23:00

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: ever » 22.10.2013, 00:05

Czy jest w Gdyni jakieś osiedle gdzie kibicuje się Lechii?
I na odwrót. Czy w Gdańsku jest jakieś osiedle, gdzie kibicuje się Arce? Nie mówię tutaj o pojedynczych osobach, a o zorganizowanych grupach

I jakie relacje po między Lechią a Bałtykiem?
Obrazek

WigrySKS
Posty: 43
Rejestracja: 16.02.2013, 17:22

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: WigrySKS » 22.10.2013, 01:16

ever pisze:Czy jest w Gdyni jakieś osiedle gdzie kibicuje się Lechii?
I na odwrót. Czy w Gdańsku jest jakieś osiedle, gdzie kibicuje się Arce? Nie mówię tutaj o pojedynczych osobach, a o zorganizowanych grupach
Najsłynniejsze osiedle które kibicowało Lechii w Gdyni to oczywiście Karwiny ale te czasy to już przeszłość ze względu na to, że ci kibice byli rodowitymi Gdańszczanami i było oczywiste, że kibicują BKS. Wychowane tam kolejne pokolenie to już ludzie urodzeni w Gdyni, a co za tym idzie - kibicujące Arce. Karwiny obecnie są żółto-niebieskie. Co do Arki w Gdańsku - nie słyszałem o jakiś osiedlach czy zorganizowanych grupach (co nie oznacza, że tak było na 100% i niech lepiej wypowie się ktoś z Arki). Kiedyś jedynie obiły mi się o uszy grupy z Oliwy i Moreny.
ever pisze:I jakie relacje po między Lechią a Bałtykiem?
Kosa ale z tego co mi wiadomo Lechia z gdyńskich ekip bije się tylko z Arką. Nie chcę mówić o jakimś "pakcie przeciwko Arce" bo byłoby to naturalnie nadużycie, ale z tego co mi wiadomo (oczywiście może to być złudne wrażenie) Lechia i Bałtyk próbują sobie nie wchodzić w drogę.

walka_o_przetrwanie2
Posty: 205
Rejestracja: 23.08.2013, 20:11

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: walka_o_przetrwanie2 » 22.10.2013, 02:31

ArkaToMy pisze:
Angry Bird pisze:Tak i z czołgiem.
Propaganda trwa.

Niech nikt więcej od nas się tu nie wypowiada, bo jak widać nie ma to najmniejszego sensu.
Konfidenci nagle nie są konfidentami, a sprzętowcy przestali sprzętu używać.

Nie polemizujemy z farmazoniarzami i nie wdajemy się więcej w dyskusję, bo to nie ma najmniejszego sensu, gdyż fakty i tak są przekręcane.

ARKA NIE WYPOWIADA SIĘ WIĘCEJ W TYM TEMACIE, EWENTUALNIE HFA LUB NOREMORSE BĘDZIE PISAŁ RELACJĘ.
Najpierw wrzucasz twarzówy z opisem , pozniej piszesz , że temat śmierdzi policyjną prowokacją , następnie piszesz , że Lechia odbiła swoje flagi na OSTRYM sprzęcie a za chwile oświadczasz , że Arka się nie wypowiada od teraz w tym temacie.Masakra :)
Drugi świr ma Wigry w nicku , pyta się w jednym z wpisów o relacje między Wigrami a Arką widać też nieprzypadkowy zawodnik

WigrySKS
Tytuł: Re: Zgody / Kosy/ Układy ...
Post: 04.04.2013, 12:42
Offline

Rejestracja: 16. 02.2013, 17:22
Posty: 10
Specjalnie się zarejestrowałem żeby zapytać tylko i wyłącznie o jedną sprawę (jeżeli ktoś się wkurwi i zacznie mi jechać to trudno), a mianowicie - może ktoś ogarnięty odpowiedzieć mi jak wygląda sytuacja na linii Wigry - Arka? Ileś stron temu ktoś napisał że tylko i wyłącznie były prywatne kontakty kibiców Wigier z chłopakami z Tczewa ale pamiętam jak kilka lat temu gniazdowy (i nie tylko) łaził po mieście w koszulce Arki, teraz coraz częściej na mieście widzę że coraz więcej chłopaków łazi po Suwałkach w żółto-niebieskich barwach - zatem się szykuje coś poważnego? Dzięki i bez napinki.

areczka wystawia jak zawsze ostrą bande

BANita31
Posty: 98
Rejestracja: 18.02.2013, 21:56

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: BANita31 » 22.10.2013, 11:55

Arka z wielkiej litery piszemy ciulu jeden...wy za to macie najostrzejszą internetową ekipę w Polsce. Wraz z gtsem jesteście prekursorami i mistrzami internetowej spinki. Temat do wyjebania, jak większość z tego forum... Ban :)

kibic33
Posty: 2
Rejestracja: 20.09.2010, 07:27

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: kibic33 » 22.10.2013, 13:03

Karwiny w okresie 90-95 zdecydowana dominacja Lechii. Potrafili się zebrać w 50-60 osób, dużo skinów i osób sympatyzyjących ze skinami. Chłopaki z roczników 70-78. W tym samym okresie na Karwinach było więcej kibiców Bałtyku niż Arki ( mam na myśli roczniki jak w przypadku Lechii), z racji bliskości obiektów przy ul. Olimpijskiej, dużo osób trenowało tam po prostu piłkę nożną czy lekkoatletykę i chodziło zwyczajnie na mecze Bałtyku, który na przełomie lat 80/90 stał o wiele lepiej sportowo niż Arka. Tak narodzili się kibice Bałtyku na Karwinach, którzy stali się później fanatykami i są nimi do dzisiaj. W tymże okresie Arka na Karwinach stanowiła ilościowo trzecią siłę. Na Arkę jeździło regularnie około 10 osób- mam na myśli oficjalnych kibiców jeżdżących w barwach na mecze utożsamiających się na codzień z jednym klubem a nie kibiców piłki nożnej, którzy bywali na wszystkich trójmiejskich stadionach. Do żadnych awantur nie dochodziło bo wszyscy chodzili do dwóch lokalnych szkół ( SP 20 i SP 42) i grali razem na podwórku w piłkę. Czasami kibic Lechii z kibicem Arki czy Bałtyku siedzieli razem w jednej szkolnej ławce. Później Lechia się wykruszyła, sporo osób wróciło do Gdańska, pozakładało rodziny i wyprowadziło się np. do mieszkań odziedziczonych po babci, dziadku i tp., które były w Gdańsku. Bałtyk w tym okresie potrafił zrobić wjazd po swoim meczu i ganiał po Karwinach w 20-30 osób uzbrojonych w wojskowe pasy. Lechia z Karwin tłukła się przede wszystkim z Arkowcami z Dabrówki, często jedni czekali na drugich na przystankach autobusowych od Karwin 3 do Karwin 1. Dąbrówka jadąc na mecz przejeżdżała przez Karwiny, gdzie często Lechia wpadała do autobusów i dochodziło do awantur. Czasami wybierali alternatywną trasą przez Chwarzno i Witomino. Dąbrówka robiła wjazdy do knajpy "Czarna Bila" na Karwinach 3 ( w budynku obok dzisiejszej poczty). Lechia potrafiła również zrobić wjazd do klubu "Ardezja" na Dąbrówce. Wszyscy tzn. Bałtyk, Arka i Lechia spotykali się regularnie w niedziele pod kościołem na Karwinach 3, gdzie wymieniali poglądy na temat kolejek piłkarskich, wyników i tp. Tak jak wspomniałem na początku, w tym okresie (90-95) nie dochodziło na Karwinach do awantur na tle klubowym pomiędzy mieszkańcami Karwin bo wszyscy byli kolegami z bloku czy ze szkoły. Z tego co wiem, to Arka ma dzisiaj na Karwinach zdecydowaną przewagę ilościową, jak już ktoś powiedział, młodzi urodzeni na Karwinach kibicują Arce, cała teraźniejsza gimbaza jeździ na Arkę. Niemniej wiem, że są na Karwinach aktywni kibice Bałtyku i Lechii z pokolenia urodzonego w latach 70 i nie są to bynajmniej ułomki i chłopcy do bicia. Pozdrawiam wszystkich czytających to Karwiniarzy z pokolenia 70 oczywiście bez względu na barwy :)

Przybijpiątke
Posty: 14
Rejestracja: 18.01.2013, 19:31

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Przybijpiątke » 22.10.2013, 13:10

Może ktoś napisać jakie m.in flagi wykroiła Arka z magazynu Lechii? Pytam ponieważ chyba nigdy nie zostały zaprezentowane a podobno trochę tego było.

Jack Sparrow_UT1922
Posty: 162
Rejestracja: 26.02.2007, 23:27
Lokalizacja: Tczew

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Jack Sparrow_UT1922 » 22.10.2013, 14:27

Przybijpiątke pisze:jakie m.in flagi wykroiła Arka z magazynu Lechii?
Mylisz pojęcia! Żadne flagi z magazynu Lechii nie były "wykrojone". Adekwatne słowo to WYKRADZIONE.

Było ich sporo, m.in. skradziono 2 nasze tczewskie flagi Lechia Gdańsk Fans Tczew z 1997 roku oraz nowszą LGFT, której jednak szybko wykonaliśmy replikę. Ogólnie to kilka/kilkanaście skradzionych flag doczekało się swoich replik.
Obrazek
Unia Tczew & Lechia Gdańsk Fans Tczew

login
Posty: 4
Rejestracja: 22.10.2013, 15:46

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: login » 22.10.2013, 15:47

Lechia ostatni raz z Bałtykiem się widziała jak przyszła na ustawkę Wybrzeże-Bałtyk,zamiast Wybrzeża.

skunBKS
Posty: 14
Rejestracja: 14.10.2013, 02:25

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: skunBKS » 22.10.2013, 16:30

i tego dnia wlasnie zamknelismy temat baltyku w trojmiescie .
oddawaj mojej mamusce sukienke ł. ! byla taka amerykanska .. zolta w biale groszki ..

GtWładzię
Posty: 2547
Rejestracja: 07.05.2011, 22:19

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: GtWładzię » 22.10.2013, 16:35

login pisze:Lechia ostatni raz z Bałtykiem się widziała jak przyszła na ustawkę Wybrzeże-Bałtyk,zamiast Wybrzeża.
nie zamiast a "z Wybrzeżem" :)

p.s była do przymierzenia sukienka...

buakaw pramuk
Posty: 215
Rejestracja: 08.12.2011, 18:26

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: buakaw pramuk » 22.10.2013, 18:25

Lechia przyszła zamiast Wybrzeża na ustawkę?!

Jeżeli to prawda to niezłe kurewstwo.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 462 gości