www.warhouse.pl

Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Sebastian75
Posty: 383
Rejestracja: 30.03.2016, 00:19

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Sebastian75 » 29.12.2016, 00:14

1920NRŚL pisze:Górnik wszędzie już trochę polizał, tylko bez skutku.
Ale za to układowicz czy zgoda nigdy nie śpiewał na Gornik cwele i konfidenci jak na was Wisła.



ATM1920
Posty: 280
Rejestracja: 05.12.2010, 12:07

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ATM1920 » 29.12.2016, 06:16

Haha za to wasza zgoda wam jechala od frajerow a wy im od najwiekszych konfidentow w Polsce!

wezstoperan
Posty: 128
Rejestracja: 13.06.2016, 11:44

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: wezstoperan » 29.12.2016, 08:37

ATM1920 pisze:Haha za to wasza zgoda wam jechala od frajerow a wy im od najwiekszych konfidentow w Polsce!
Różnica między nami jest taka. Że z GieKSą cała sytuacja trwała lata. Najpierw był spokojny okres, później układ czysto H, który trwał kolejne lata, nikt w Zabrzu nie biegał z dnia na dzień w barwach GKSu, a kolejne lata później została przybita oficjalna zgoda.
Do tego w Katowicach jak i w Zabrzu są ludzie, którzy tej zgody nie uznają, na meczach nie pozdrawiają Górnika czy GieKSy, ale respektują decyzję "rządzących" I tak sobie to żyje.

Wy natomiast 2 miesiące przed powstaniem tego układu jechaliście sobie od c**** i najgorszych, miesiąc później mieliście awanturę na stadionie. W Krakowie było pełno grafów anty R, mieli nawet gadżety anty R. Ciśnienie było wielkie i każdy to widział, wielu ludzi się dziwiło nawet, skąd aż takie mocne ciśnienie macie na siebie. A tu z dnia na dzień jeb układ. CI sharksi, którzy miesiąc temu jebali Ruch na prawo i lewo zaraz biegają w barwach niebieskich, odpuszczają swoje mecze na rzecz meczów Ruchu itd. Do tego mówiliście że to układ czysto H, żeby za tydzień pojechać w ok. tysiąc chłopa na mecz do Krakowa.

enterorokej
Posty: 88
Rejestracja: 09.01.2014, 15:41

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: enterorokej » 29.12.2016, 13:44

SmieRdziele przeciez sami mieli sztamę z ksg cos kolo 2000roku( albo ciut wczesniej). Hipokryci. A ich zgoda z wisla to juz beka ( miesiąc wcześniej od c**** i konfitur sobie jechali, w dodatku maly atak sektora wisly przez ruch byl). Jednym słowem k**** heh

mampytanie
Posty: 110
Rejestracja: 28.06.2016, 13:47

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: mampytanie » 29.12.2016, 14:44

Mógłby mi ktoś wyjaśnić skąd taka wzajemna niechęć ŁKS-u Łódź i Arki Gdynia?

Gonzales88
Posty: 30
Rejestracja: 16.11.2016, 14:51

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Gonzales88 » 29.12.2016, 14:48

mampytanie pisze:Mógłby mi ktoś wyjaśnić skąd taka wzajemna niechęć ŁKS-u Łódź i Arki Gdynia?
Za ich ówczesne dobre kontakty z Widzewem

kaelowiec
Posty: 1414
Rejestracja: 27.02.2007, 11:36

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: kaelowiec » 29.12.2016, 15:14

execut3 pisze:Jak wygląda sytuacja na lini Ruch-Polonia Przemyśl ? (Ostatnie przetasowania itd.) pytanie do kogoś ogarniętego z Polonii

Przemyśl ulica 3 Maja

[link]

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: nisc » 29.12.2016, 15:38

Gonzales88 pisze:
mampytanie pisze:Mógłby mi ktoś wyjaśnić skąd taka wzajemna niechęć ŁKS-u Łódź i Arki Gdynia?
Za ich ówczesne dobre kontakty z Widzewem
ku*** jak się czyta takie pierdolenie to się przysłowiowy nóż w kieszeni otwiera...było już tu przedstawiane umptylion raz ale jescze raz powtórzę...Lata świetlne temu ŁKS miał zgodę z nami i ze Śląskiem, podczas meczu Białych Końcówek w Gdańsku, gdzie wspierała ich skromna ale decyzyjna delegacja od nas, był też obecny z Lechią Śląsk, po działaniu procentów WKS zaczął podjudzać ŁKS-iaków i z całej sytuacji my zostaliśmy praktycznie wystawieni na najbardziej gorącym terenie przez Łodzian. Sytuacja z kategorii ciężkiej, jakoś udało się naszym wykaraskać ale oficjalnie zgoda z Łks-em padła.

ŁKS przez krótki okres (1991-1994 mniej więcej) miał bardzo dobrą zgodę z Cracovią, kiedy my jeździliśmy najlepiej ze zgód na pucharowe mecze Górnika Zabrze, wtedy nasze kontakty z ŁKS na przykład na kadrze ograniczały się do wymiany spojrzeń bo oni (np. Polska-Francja) byli z Cracovią a my z KSG.

Potem ŁKS miał swój strategicznie pomijany epizod z kompromitującą próbą założenia FC w Gdyni przy pomocy F. z Bałtyku (przy dużym wsparciu decyzyjnych z Alei Unii), kiedy to SKS jeździł jeszcze na damską koszykówkę, na przykład do Pabianic i na ŁKS.

ale też na przykład w sezonie 1995-96 na Olimpia Poznań-ŁKS w Gdańsku P. od nas stał najzwyczajniej na sektorze gości w takim bardzo charakterystycznym szalu HTM Arka (fotki były nawet w PFZ), mając bardzo dobre kontakty z Sz. Także w Krakowie parę razy (1995-96) się spotkaliśmy z ŁKS w tamtym czasie i raczej obyło się bez zgrzytów,

Ostatecznie sprawa stosunku do obydwu łódzkich klubów została wykrzyczana na Polska-Słowenia w Łodzi, jak to się mówi kto ma wiedzieć ten wie...

Miałbym prośbę do różnych osób żeby nie waliły keksów informacyjnych w temacie o których ich pojęcie jest na poziomie piaskownicy..

pozdrawiam
TYBET JEST SERBSKI

dolce
Posty: 126
Rejestracja: 07.03.2007, 19:13
Lokalizacja: WMG

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: dolce » 29.12.2016, 16:22

nisc pisze:
Gonzales88 pisze:
mampytanie pisze:Mógłby mi ktoś wyjaśnić skąd taka wzajemna niechęć ŁKS-u Łódź i Arki Gdynia?
Za ich ówczesne dobre kontakty z Widzewem
ku*** jak się czyta takie pierdolenie to się przysłowiowy nóż w kieszeni otwiera...było już tu przedstawiane umptylion raz ale jescze raz powtórzę...Lata świetlne temu ŁKS miał zgodę z nami i ze Śląskiem, podczas meczu Białych Końcówek w Gdańsku, gdzie wspierała ich skromna ale decyzyjna delegacja od nas, był też obecny z Lechią Śląsk, po działaniu procentów WKS zaczął podjudzać ŁKS-iaków i z całej sytuacji my zostaliśmy praktycznie wystawieni na najbardziej gorącym terenie przez Łodzian. Sytuacja z kategorii ciężkiej, jakoś udało się naszym wykaraskać ale oficjalnie zgoda z Łks-em padła.

ŁKS przez krótki okres (1991-1994 mniej więcej) miał bardzo dobrą zgodę z Cracovią, kiedy my jeździliśmy najlepiej ze zgód na pucharowe mecze Górnika Zabrze, wtedy nasze kontakty z ŁKS na przykład na kadrze ograniczały się do wymiany spojrzeń bo oni (np. Polska-Francja) byli z Cracovią a my z KSG.

Potem ŁKS miał swój strategicznie pomijany epizod z kompromitującą próbą założenia FC w Gdyni przy pomocy F. z Bałtyku (przy dużym wsparciu decyzyjnych z Alei Unii), kiedy to SKS jeździł jeszcze na damską koszykówkę, na przykład do Pabianic i na ŁKS.

ale też na przykład w sezonie 1995-96 na Olimpia Poznań-ŁKS w Gdańsku P. od nas stał najzwyczajniej na sektorze gości w takim bardzo charakterystycznym szalu HTM Arka (fotki były nawet w PFZ), mając bardzo dobre kontakty z Sz. Także w Krakowie parę razy (1995-96) się spotkaliśmy z ŁKS w tamtym czasie i raczej obyło się bez zgrzytów,

Ostatecznie sprawa stosunku do obydwu łódzkich klubów została wykrzyczana na Polska-Słowenia w Łodzi, jak to się mówi kto ma wiedzieć ten wie...

Miałbym prośbę do różnych osób żeby nie waliły keksów informacyjnych w temacie o których ich pojęcie jest na poziomie piaskownicy..

pozdrawiam
Wszystko ok Nisc, wszystko fajnie, kwieciście, z jajem i zgodnie z prawdą opisałeś... tylko chyba zapomniałeś dodać co ostatnio zaogniło sytuację. W Gdyni ciśnienie wzrosło na ŁKS gdy zaczęli biegać tu i tam z Lechem, nie jest to przecież tajemnica.
Ostatnio lekko opadło a wzrosło na Widzew po czerwcowych przetasowaniach. Mylę się?
Pozdrawiam

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: nisc » 29.12.2016, 16:33

Dolce co ostatnio to nie wiem, odpisuję na post tyczący się zaognienia kontaktów z ŁKS, pzdr
TYBET JEST SERBSKI

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: rzutkarny » 29.12.2016, 16:50

nisc pisze:Lata świetlne temu ŁKS miał zgodę z nami i ze Śląskiem
Rok świetlny to jednostka odległości, nie czasu.

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: nisc » 29.12.2016, 16:55

ku*** no nie mogę, a nie czasoprzestrzeni? czyli odległość jaką światło może pokonać w ciągu roku kalendarzowego? 6 z astronomii w kazdym razie...
TYBET JEST SERBSKI

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: rzutkarny » 29.12.2016, 17:07

nisc pisze:ku*** no nie mogę, a nie czasoprzestrzeni? czyli odległość jaką światło może pokonać w ciągu roku kalendarzowego? 6 z astronomii w kazdym razie...
Niestety, ani nie czasoprzestrzeni, anie nie dotyczy roku kalendarzowego. Wybacz, że uraziłem twoją dumę. Jak widać jedynie wykłady historyczne i jedynie te dawane przez ciebie są ok.

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: nisc » 29.12.2016, 17:33

ok, napiszę więc wiele Wielkich Słońc temu...żadnej dumy nie urażasz, gdyby w roku w którym miałem maturę była obowiązkowa matma to bym nie zdał....oczywiście jest to najważniejszy aspekt sedna sprawy czyli jak doszło do kosy Arki z Łódzkim Klubem Sportowym...
TYBET JEST SERBSKI

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: sir. » 29.12.2016, 18:24

wezstoperan pisze:
ATM1920 pisze:Haha za to wasza zgoda wam jechala od frajerow a wy im od najwiekszych konfidentow w Polsce!
Różnica między nami jest taka. Że z GieKSą cała sytuacja trwała lata. Najpierw był spokojny okres, później układ czysto H, który trwał kolejne lata, nikt w Zabrzu nie biegał z dnia na dzień w barwach GKSu, a kolejne lata później została przybita oficjalna zgoda.
Do tego w Katowicach jak i w Zabrzu są ludzie, którzy tej zgody nie uznają, na meczach nie pozdrawiają Górnika czy GieKSy, ale respektują decyzję "rządzących" I tak sobie to żyje.

Wy natomiast 2 miesiące przed powstaniem tego układu jechaliście sobie od c**** i najgorszych, miesiąc później mieliście awanturę na stadionie. W Krakowie było pełno grafów anty R, mieli nawet gadżety anty R. Ciśnienie było wielkie i każdy to widział, wielu ludzi się dziwiło nawet, skąd aż takie mocne ciśnienie macie na siebie. A tu z dnia na dzień jeb układ. CI sharksi, którzy miesiąc temu jebali Ruch na prawo i lewo zaraz biegają w barwach niebieskich, odpuszczają swoje mecze na rzecz meczów Ruchu itd. Do tego mówiliście że to układ czysto H, żeby za tydzień pojechać w ok. tysiąc chłopa na mecz do Krakowa.
pięknie odleciałeś;) bratacie się z lokalnym rywalem (tak jakby Wisła sobie zrobiła zgodę z Hutnikiem albo Cracovią przy dominacji tych pierwszych...nie do pomyślenia) i p********* o jakiejś różnicy że mieliście dwa lata spokoju haha otrząśnij się;)
grafy itd to sprawy jakoś sprzed 3, 4L, fakt trzęsący płot w Chorzowie ale i tak daleka do was droga.Kosa z Ruchem byłą i owszem, ale nie tak zajadła jak lokalne, każdy ma osobną piaskownice.

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: nisc » 29.12.2016, 19:44

na przełomie wieków to my wszędzie i zawsze szukaliśmy okazji do starcia z ŁKS-em, nie tylko "ustawek" ale normalnych bijatyk, jak ta mała avanti na powrocie z Bełchatowa czy wjazd od kasy główne przed ŁKS-Arka, obie akcje na spontanie w wykonaniu normalnej ekipy wyjazdowej a nie jakichś wyselekcjonowanych ludzi. Ja tam do końca nie wnikałem dlaczego nagle się nam pogorszyło z ŁKS ale to już inna historia. Zarówno z czasów chorzowsko/zabrzańskich meczów kadry czy takich wyjazdów jak Paryż, spotkań w Krakowie i innych okazji jak imprezy muzyczne nigdy z ŁKS jakichś przesadnych hai nie było... Co innego ekipy ustawkowe, w obydwu klubach doszły wtedy do głosu frakcje anty i tyle. Najlepsze jest to że kosa z Zawiszą na przykład była o ŁKS i Górnika Zabrze tyle że my za chwilę z Górnikiem zgody już nie mieliśmy. A tak naprawdę z ekipy starszej wiekowo, roczniki przed 76-77, to na Arce i na ŁKS-ie ludzie się znali i w tej grupie do dziś panują inne układy indywidualnie, z małym wyjątkiem Sz. (1972) na którego ŁKS działał jak płachta na byka...
TYBET JEST SERBSKI

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: sir. » 29.12.2016, 20:31

Arce wzrosło ciśnienie na swoją kosę bo ich zgoda z Poznania zaczęła z nimi biegać?dziwny kierunek wkurwienia.

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: nisc » 29.12.2016, 20:39

sir. pisze:Arce wzrosło ciśnienie na swoją kosę bo ich zgoda z Poznania zaczęła z nimi biegać?dziwny kierunek wkurwienia.
uściślijmy, ja piszę w kwestiach na linii Arka-ŁKS o latach mniej więcej 1990-2003...
TYBET JEST SERBSKI

Falls
Posty: 98
Rejestracja: 06.03.2007, 14:19

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Falls » 29.12.2016, 21:51

W kwestii Arka - ŁKS i nie tylko

Nie wiem jak wyglądała sprawa od strony sekcji gimnastycznej obu ekip ale na ŁKSie pośród normalnych zjadaczy kiełby pierwsze większe ciśnienie na Śledzi zauważyłem po sławetnej umawianej bójce w której nie wszystko było w porządku (nie wnikam...każda ze stron ma swoje pretensje) Wcześniej Arka postrzegana była jako taka...normalna kosa. Ekipy rzadko spotykały się na kadrze (układ przeciw ALC w którym ŁKSu nie było...za to byli sąsiedzi) jeszcze rzadziej "w Polsce".
Pamiętam że kilka osób od dostania po głowach od Lecha i chyba Arki uratowała na kadrze Cracovia (np. po Polska-Luksemburg w Warszawie)
Arka miała wtedy bardzo dobrą markę w kraju. Pamiętam, że kilka osób wspominało coś o polowaniu na Śledzi w drodze do Piotrkowa (Piotrcovia-Arka) ale jak zobaczyły ekipę zółto-niebieskich zrezygnowały.
Druga akcja to wyjazd ŁKSu na turniej do Piły z wiadomymi wydarzeniami. Wtedy już P. ostro działał w Gdyni a w czerwonej częsci Bałut powstawały grafy Arki (!!!)
Nie mogło być inaczej...Czasem wydawało mi się że częściej inwektywy na ŁKS kierowane były z Gdyni niż z Piłsudskiego.
Inna sprawa że w tym czasie ŁKS grał w Sopocie w jajo z Arką i był totalny jajowy luz mimo tego że parę osób znało się...bliżej : ) Takie sympatyczne rugbowe klimaty : )
Wiem że wiele osób szczególnie starszych ma senstyment do gdynian. Może przez ostatnie przetasowania na rynku transferowym oraz biegania częsci ŁKSu z Lechem coś się lekko uspokoiło ale...
osobiście w to nie wierzę. Mam nadzieję że powrót niektórych osób na trybuny przy Bułgarskiej wzmocni stare kontakty Pyrów i osłabi nowe.
Zgody ŁKSu wrosły już mocno w świadomość Łodzian i oby nie udało się tego spartolić bo sytuacja może być podobna do tej z Reymonta (takie luźne moje przemyślenia) a wiele osób na al.Unii dałoby się za Zawiszę i Tychy pokroić.

Standardowo pozdrawiam nisc ; )

onlyZKS
Posty: 18
Rejestracja: 29.12.2016, 20:08

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: onlyZKS » 30.12.2016, 15:17

Dwa pytania:
Jak wygląda aktualna sytuacja na linii ŁKS - Korona ?
Czy mógłby ktoś streścić mi sytuacje ze zgodami i kosami Anwilu Włocławek ?

dintre
Posty: 312
Rejestracja: 13.12.2012, 12:10

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: dintre » 30.12.2016, 19:37

ŁKS ustawiał się na Arkę kilka razy i niestety ciężko było ich trafić ...
W końcu po prostu ŁKS wjechał Arce pod kasy i troche ciśnienie zostało rozładowane, ale tylko na moment ;)
Tbm

Stadionowy
Posty: 400
Rejestracja: 21.09.2009, 08:21

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Stadionowy » 30.12.2016, 21:13

Pogoń L - Bałtyk to obecnie kosa ? neutral ?

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: walka__o_przetrwanie » 30.12.2016, 23:32

nikodem pisze:Ja mam wrażenie ze to Arka,więcej zrobiła by być kosą ŁKS,psize to jako kibic ŁKS-u.,to oni zaczeli sie bujac w koszulkach ,,anty ŁKS'' i spiewac te debilne haslo,pózniej nawet wzjemnie z widzeem,wieszać transy ,,anty ŁKS'',nawet próbwać układu z Zawiszą,co nie wiedzieć czemu nie przemilczane,a to chyba jedna z większych ponizen kibicowskich.
Zawiszy areczka proponowała układ na Lechie.Zawisza ich olała,szacunek.A jeśli chodzi o Arka-ŁKS to w 2005 roku na meczu z Piastem młodzi chuligani Arki na stadionie przy ludziach skatowali mocno chłopa ze starej ekipy Arki właśnie za plecy w akcji z ŁKS, niby się zle wtedy zachował i został obwiniony za porażkę. Nie wiem nie wnikam ale siłe tej młodej Arki została brutalnie zweryfikowana przez Lechie która szybko wybiła z głowy chuligaństwo tej ekipie. Podobnie było z kolejnym pokoleniem areczki. Lech miał na nich wtedy juz wyjebane po całości.

schwere krawalle
Posty: 68
Rejestracja: 27.09.2016, 17:15

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: schwere krawalle » 31.12.2016, 07:46

walka__o_przetrwanie pisze:
Zawiszy areczka proponowała układ na Lechie.Zawisza ich olała,szacunek.A jeśli chodzi o Arka-ŁKS to w 2005 roku na meczu z Piastem młodzi chuligani Arki na stadionie przy ludziach skatowali mocno chłopa ze starej ekipy Arki właśnie za plecy w akcji z ŁKS, niby się zle wtedy zachował i został obwiniony za porażkę. Nie wiem nie wnikam ale siłe tej młodej Arki została brutalnie zweryfikowana przez Lechie która szybko wybiła z głowy chuligaństwo tej ekipie. Podobnie było z kolejnym pokoleniem areczki. Lech miał na nich wtedy juz wyjebane po całości.

Tak to jest jak ktos udaje kumatego a jednym krotkim zdaniem udowadnia jakim jest pajacem

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: walka__o_przetrwanie » 31.12.2016, 19:26

2005 Arka - Piast i T. Znana postać ze starej ekipy śledzi skatowany na meczu przez kilkunastu śledzi z młodej ekipy. Nie było tak napewno ? Popytajcie starszych kolegów gimbusy, i zapytajcie za co został tak potraktowany. ŁKS- słowo klucz.

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: nisc » 31.12.2016, 21:37

walka__o_przetrwanie pisze:2005 Arka - Piast i T. Znana postać ze starej ekipy śledzi skatowany na meczu przez kilkunastu śledzi z młodej ekipy. Nie było tak napewno ? Popytajcie starszych kolegów gimbusy, i zapytajcie za co został tak potraktowany. ŁKS- słowo klucz.
T. Zaczal jezdzic w sezonie 2000-2001 ja go pierwszy raz widzialem w tamtym sezonie w Pobiedziskach, takze jeśli to jest "znana postac" w dodatku ze starej gwardii no to beka...
TYBET JEST SERBSKI

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: walka__o_przetrwanie » 01.01.2017, 13:39

Bił się za klub napewno już dużo wcześniej, ja go kojarze w kontekście starej bandy Ary. Charakterny chłopak, odnośnie tej akcji za którą został tak potraktowany sie nie wypowiadam,ale gimbusy z Gdyni twierdzą, że nie było takiego wydarzenia więc zerknąłem na forum śledzi a tam takie kwiatki.

jak mozna zapomniec o czyms takim. siedzialem na krytej ale ten obrazek leżącego gością, i kilkanascie ciosów po kolei w niego mam wciaz przed oczyma... nie znam sytuacji ale zachowanie fatalnie. szczur wspominał cos o jednosci ostatnio...
jednym slowem to wszystko złe oprócz wyniku

Tematem jest chyba mecz a nie to zdażenie . Nikt Ci nie napisze o co poszło bo po pierwsze to nie jest temat na forum . Po drugie moze te osoby nie chcą żeby wszyscy wiedzieli o co chodzi . Po trzecie Ciebie nie powinnto to interesować tak samo jak i mnie bo to ich sprawa .
Pozdrawiam

Pokazać się jacy to nie są wspaniali huligani. W kapturach w kilkunastu skaczących po kolesiu to są goście. Dla mnie zwykłe sterydy potężne w grupie. Cokolwiek zaszło nie na stadionie nie na widoku kobiet i dzieci.

Dlamnie to jest paranoja jak mamy budowac wizerunek klubu jak dochodzi do takich zdarzen.A 10 na 1 to im chluby niedaje najlepiej w grupie bo sam na sam by sie bali to jest smieszne i jak chca to niech zalatwiaja te sprawy poza stadionem.Zreszta chyba kazdy slyszal jaka reakcja byla reszty kibicow!!!!

Krzysiek: twierdzisz ze pierdolenie na forum jest bezsensu(zgadzam sie), myslisz ze ogol nie wie o co chodzi(zgadzam sie), tylko napisz mi, jak mozesz, czemu(jezeli ogol c**** wie) zalatwiliscie to w taki sposob(na forum calego stadionu), czy robienie i dzialanie(w kazdym zakresie) na rzecz Arki(naszego klubu, czy bedziesz chcial czy nie tak i mojego klubu) przez T. przez kilka(kilkanascie?) lat nie zaslugiwalo na lepsze potraktowanie niz frajereskie?

"Nigdy nie zostaniesz sam" - pusty frazes...
chodze na Arke ponad 20 lat ale takiego syfu to jeszcze nie widzialem
cokolwiek by sie nie stalo to nie na stadionie
cokolwiek by sie nie stalo to nie kilkunastu na jednego
Bazel a skoro w Lodzi wyszlo sie bic 7 to czemu tam nie bylo tych kilkunastu
poza tym Ci co dostali mogli chyba sobie wszystko wytlumaczyc z T. juz w pociagu(pociag z Lodzi do Gdyni jedzie kilka godzin )

A teraz cała gimbo-areczka z forum wstaje i śpiewa... klubem Łodzi jest ŁKS ! ;)

Gary widz
Posty: 140
Rejestracja: 10.10.2012, 19:54

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Gary widz » 01.01.2017, 14:11

Powiedzmy szczerze kibicowanie zeszło na 2 plan te lasy ustawki to nic innego jak banda oszołomów podpinających się pod klub
teraz napiszą ze tak bezpieczniej ale z czym? bezpieczniej to było kiedyś nie dość że każdy wyjazd za darmo to i pozwiedzałem

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: nisc » 01.01.2017, 14:50

nie mozna kojarzyć T. W kontekście starej bandy Arki, wcześniejszego bicia się za klub...gościu mieszkał zdaje się w Katowicach kiedyś nagle pojawił się w Gdyni około 2000 roku, wiem co mówię bo do tego czasu od mniej więcej 1992 odpuściłem jedynie pojedyncze wyjazdy i T. nigdy w życiu nie widziałem. A
TYBET JEST SERBSKI

Gary widz
Posty: 140
Rejestracja: 10.10.2012, 19:54

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Gary widz » 01.01.2017, 15:50

w latach 90 nie było takich kos jak teraz tzn nawet Arka - ŁKS to była kosa na meczu wyzywanie itd spójrzcie nawet na filmik gdzie gra ŁKS z Śląskiem i jest awantura a dużo osób się lubi i szanuje to nic że leja się po mordzie by potem zasiąść do stołu

CrazyJump
Posty: 52
Rejestracja: 22.04.2010, 18:43

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: CrazyJump » 01.01.2017, 20:24

onlyZKS pisze:Dwa pytania:
Jak wygląda aktualna sytuacja na linii ŁKS - Korona ?
Czy mógłby ktoś streścić mi sytuacje ze zgodami i kosami Anwilu Włocławek ?
Anwil Włocławek

Zgody - brak

Byłe zgody - Noteć Inowrocław, Stal Ostrów Wlkp

Kosy - Śląsk Wrocław (mowa o koszykarskich kibicach), Czarni Słupsk, było też kilka lokalnych m.in. Polpak Świecie, ale te kluby grają w niskich ligach i nie widzieliśmy się od lat lub poupadały

Bałuciarz 1908
Posty: 44
Rejestracja: 11.01.2016, 12:08

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Bałuciarz 1908 » 02.01.2017, 01:06

Kumatyinaczej pisze:
Falls pisze:W kwestii Arka - ŁKS i nie tylko

Nie wiem jak wyglądała sprawa od strony sekcji gimnastycznej obu ekip ale na ŁKSie pośród normalnych zjadaczy kiełby pierwsze większe ciśnienie na Śledzi zauważyłem po sławetnej umawianej bójce w której nie wszystko było w porządku (nie wnikam...każda ze stron ma swoje pretensje) Wcześniej Arka postrzegana była jako taka...normalna kosa. Ekipy rzadko spotykały się na kadrze (układ przeciw ALC w którym ŁKSu nie było...za to byli sąsiedzi) jeszcze rzadziej "w Polsce".
Pamiętam że kilka osób od dostania po głowach od Lecha i chyba Arki uratowała na kadrze Cracovia (np. po Polska-Luksemburg w Warszawie)
Arka miała wtedy bardzo dobrą markę w kraju. Pamiętam, że kilka osób wspominało coś o polowaniu na Śledzi w drodze do Piotrkowa (Piotrcovia-Arka) ale jak zobaczyły ekipę zółto-niebieskich zrezygnowały.
Druga akcja to wyjazd ŁKSu na turniej do Piły z wiadomymi wydarzeniami. Wtedy już P. ostro działał w Gdyni a w czerwonej częsci Bałut powstawały grafy Arki (!!!)
Nie mogło być inaczej...Czasem wydawało mi się że częściej inwektywy na ŁKS kierowane były z Gdyni niż z Piłsudskiego.
Inna sprawa że w tym czasie ŁKS grał w Sopocie w jajo z Arką i był totalny jajowy luz mimo tego że parę osób znało się...bliżej : ) Takie sympatyczne rugbowe klimaty : )
Wiem że wiele osób szczególnie starszych ma senstyment do gdynian. Może przez ostatnie przetasowania na rynku transferowym oraz biegania częsci ŁKSu z Lechem coś się lekko uspokoiło ale...
osobiście w to nie wierzę. Mam nadzieję że powrót niektórych osób na trybuny przy Bułgarskiej wzmocni stare kontakty Pyrów i osłabi nowe.
Zgody ŁKSu wrosły już mocno w świadomość Łodzian i oby nie udało się tego spartolić bo sytuacja może być podobna do tej z Reymonta (takie luźne moje przemyślenia) a wiele osób na al.Unii dałoby się za Zawiszę i Tychy pokroić.

Standardowo pozdrawiam nisc ; )
Mi się zawsze ( No dobra lata 2005- do teraz) wydawało że większe ciśnienie mieliście Wy na Arkę, które w pewnym momencie urosło do tego że Arka stała się Waszą jedną z większych kos. Według mnie do 2011 to nawet Jaga była większą kosą dla Was niż Arka. Kiedy urosła u Was aż taka niechęć do Gdynian to pewnie sami wiecie. Jak dla mnie ta kosa odkąd interesuje się meczami nigdy nie była tak wielka do jakiej urosła.
To Arka robiła z nas swoją kosą nr.1 To oni na swoich meczach nas systematycznie ''pozdrawiali". Były jak najbardziej chęci z naszej strony aby się z nimi spotkac , ale nie można nazwac Arki największą kosą ŁKSu. Gdyby tak było jak piszesz ,to przy okazji naszego wyjazdu na mecz GKS Katowice - GKS Tychy w pociągu na Śląsk grupa około 30 arkowców dostała by srogie lanie . Nie pamiętam dokąd jechała w tamtym dniu Arka z nami tym samym pociągu. Pamiętam że był to okres nawiększych ciśnień z ich strony

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Beha » 02.01.2017, 10:32

Nie moje, łódzkie klimaty, ale ŁKS-Arka swego czasu była mocna kosa - raz, że Arka na umówionej bitce zrobiła w chu ja ŁKS ( nadkomplet obserwatorów włączył się do walki i przeważył szalę walki, chyba po 30 się lali), potem był wjazd pod kasy ŁKS-owi przez Akowców, chyba na meczu z Lechem właśnie.

Ostro cięty ŁKS był na Arkę , nie pamiętam, czy rewanżował im się i jak rewanżował (chyba z Zetką wjechali im pod kasy kilka lat temu)

Gary widz
Posty: 140
Rejestracja: 10.10.2012, 19:54

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Gary widz » 02.01.2017, 10:47

Będąc w Gdyni na pytanie skąd jestem koleś usłyszał że z Łodzi to od razu że Widzew nie mówiłem tak ani nie bo wiedziałem czym to się może skończyć to było za czasów właśnie tych co Widzew z Arką miał dobre kontakty,np w Gdańsku już nie bałem się powiedzieć że jestem za ŁKSem wiedziałem że kibice z Lechii i ŁKsu się lubią szanują .A jak mowa o Gdyni to akt nie lubiani byli tam kibice ŁKSu dało się zauważyć nawet w wakacje co pozdrawiali nas po imprezach alkoholowych.na pewno w tym wszystkim wtedy dopełnił Widzew i to chyba słowo klucz

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: cobytu » 02.01.2017, 11:44

Bałuciarz 1908 pisze:
Kumatyinaczej pisze:
Falls pisze:W kwestii Arka - ŁKS i nie tylko

Nie wiem jak wyglądała sprawa od strony sekcji gimnastycznej obu ekip ale na ŁKSie pośród normalnych zjadaczy kiełby pierwsze większe ciśnienie na Śledzi zauważyłem po sławetnej umawianej bójce w której nie wszystko było w porządku (nie wnikam...każda ze stron ma swoje pretensje) Wcześniej Arka postrzegana była jako taka...normalna kosa. Ekipy rzadko spotykały się na kadrze (układ przeciw ALC w którym ŁKSu nie było...za to byli sąsiedzi) jeszcze rzadziej "w Polsce".
Pamiętam że kilka osób od dostania po głowach od Lecha i chyba Arki uratowała na kadrze Cracovia (np. po Polska-Luksemburg w Warszawie)
Arka miała wtedy bardzo dobrą markę w kraju. Pamiętam, że kilka osób wspominało coś o polowaniu na Śledzi w drodze do Piotrkowa (Piotrcovia-Arka) ale jak zobaczyły ekipę zółto-niebieskich zrezygnowały.
Druga akcja to wyjazd ŁKSu na turniej do Piły z wiadomymi wydarzeniami. Wtedy już P. ostro działał w Gdyni a w czerwonej częsci Bałut powstawały grafy Arki (!!!)
Nie mogło być inaczej...Czasem wydawało mi się że częściej inwektywy na ŁKS kierowane były z Gdyni niż z Piłsudskiego.
Inna sprawa że w tym czasie ŁKS grał w Sopocie w jajo z Arką i był totalny jajowy luz mimo tego że parę osób znało się...bliżej : ) Takie sympatyczne rugbowe klimaty : )
Wiem że wiele osób szczególnie starszych ma senstyment do gdynian. Może przez ostatnie przetasowania na rynku transferowym oraz biegania częsci ŁKSu z Lechem coś się lekko uspokoiło ale...
osobiście w to nie wierzę. Mam nadzieję że powrót niektórych osób na trybuny przy Bułgarskiej wzmocni stare kontakty Pyrów i osłabi nowe.
Zgody ŁKSu wrosły już mocno w świadomość Łodzian i oby nie udało się tego spartolić bo sytuacja może być podobna do tej z Reymonta (takie luźne moje przemyślenia) a wiele osób na al.Unii dałoby się za Zawiszę i Tychy pokroić.

Standardowo pozdrawiam nisc ; )
Mi się zawsze ( No dobra lata 2005- do teraz) wydawało że większe ciśnienie mieliście Wy na Arkę, które w pewnym momencie urosło do tego że Arka stała się Waszą jedną z większych kos. Według mnie do 2011 to nawet Jaga była większą kosą dla Was niż Arka. Kiedy urosła u Was aż taka niechęć do Gdynian to pewnie sami wiecie. Jak dla mnie ta kosa odkąd interesuje się meczami nigdy nie była tak wielka do jakiej urosła.
To Arka robiła z nas swoją kosą nr.1 To oni na swoich meczach nas systematycznie ''pozdrawiali". Były jak najbardziej chęci z naszej strony aby się z nimi spotkac , ale nie można nazwac Arki największą kosą ŁKSu. Gdyby tak było jak piszesz ,to przy okazji naszego wyjazdu na mecz GKS Katowice - GKS Tychy w pociągu na Śląsk grupa około 30 arkowców dostała by srogie lanie . Nie pamiętam dokąd jechała w tamtym dniu Arka z nami tym samym pociągu. Pamiętam że był to okres nawiększych ciśnień z ich strony
Arka jechała wtedy na Cracovie chyba.Nas 150 a ich w tym pociagu 18 sztuk.
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

Gary widz
Posty: 140
Rejestracja: 10.10.2012, 19:54

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Gary widz » 02.01.2017, 16:47

napisane masz już dużo co jeszcze chcesz wiedzieć?

Gary widz
Posty: 140
Rejestracja: 10.10.2012, 19:54

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Gary widz » 02.01.2017, 17:01

ja się pytam co brałeś? jaka Jagielonia weź nie pij albo przestań ćpać dla nas kosa nr 1 to Widzew i ich bracia z Wisłą też ŁKS też coś tam miał

Gary widz
Posty: 140
Rejestracja: 10.10.2012, 19:54

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Gary widz » 02.01.2017, 17:11

zaraz się okaże ze Jaga to kosa numer 1 a Widzew to 10 hehe

BekazWas
Posty: 168
Rejestracja: 31.03.2014, 23:00

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: BekazWas » 02.01.2017, 17:47

Gary widz pisze:ja się pytam co brałeś? jaka Jagielonia weź nie pij albo przestań ćpać dla nas kosa nr 1 to Widzew i ich bracia z Wisłą też ŁKS też coś tam miał
Przeczytaj dokładnie co napisał. Jaka kosa nr 1? Rzucił tylko jako przykład.

fanatyczny_jędrzej
Posty: 13
Rejestracja: 31.08.2015, 22:52

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: fanatyczny_jędrzej » 04.01.2017, 09:22

JerseyStilon pisze:
fanatyczny_jędrzej pisze:
Noga z Familoka pisze:Bo np Polonia Bytom to taka ekipa ktora bardziej woli tu podlizac tu zalizać tu zrobić uklad tu zgoda i tak się robią plecy w kazdej czesci kraju. Później można jezdzic na wyjazdy bezpiecznie i cykać fotki w kominarkach z klatami na wierzchu
Aha. Dzięki za info. Wcześniej nie wiedziałem jaka to ekipa.

A znasz jeszcze inne ekipy tak dobrze? Chętnie usłyszę coś o Pogoni Szczecin i Stilonie Gorzów.
Suche fakty na temat Stilonu mogę Tobie jak i innym przedstawić, a nie gościu z jakiejś innej ekipy.

ZKS Stilon Gorzów
Zgody: Chrobry Głogów, Royal Charleroi Sporting Club (dokładniej z grupą "h" czyli RCSC Boys'91).
Kosy: Pogoń Szczecin, Falubaz Zielona Góra, Stal Gorzów, Raków Częstochowa i parę innych ekip.
Fan-cluby: Lubniewice, Barlinek, Skwierzyna, Międzyrzecz.
Grupy: SFH (h), USTD'07 (u).
Dzięki!
Jak widać są osoby, które w normalny sposób potrafią opisać sytuację
świętokrzyska siła

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adik, KSH, Master2000, modest, W.F.H. i 516 gości