www.warhouse.pl

Baraże 2007 - relacje, fotki, komentarze.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

sky
Posty: 17
Rejestracja: 01.05.2007, 16:47

Post autor: sky » 30.06.2007, 01:37

moj komentarz jest taki ze stalówka utrzymala sie nie na boisku,co do Mikluskiego wiadomo od czego to jest czlowiek aczkolwiek tez wole stalówke w 2 lidze,
niewiem czemu mlyn na tym meczu był w tym kurniku moim zdaniem oprawa na otwartej trybunie prezentuje sie lepiej.



H15
Posty: 31
Rejestracja: 23.06.2007, 11:12
Lokalizacja: St.Wola

Post autor: H15 » 30.06.2007, 10:05

Ku..a nastepny :!: zal wam dupe sciska ze sie utrzymalismy ? powiedz mi kolego szanowny za co mialaby Stalówka ustawic ten mecz ? po drugie widziales mecz ? widziales jak grala Stalówka a jak Kolejarz ? jezeli tak to zwroce Ci honor, a jesli nie to poprostu prowokujesz bez sensu :? Albin zrobil to co mial zrobic, utrzymac zespol w drugiej lidze, i utrzymal, wiem ze jest to znany trener, ma znajomosci tu i tam, ale watpie zeby cos krecil na "lewo" szkoda jego reputacji, pomysl troche :!:
Stal Stalowa Wola.

sky
Posty: 17
Rejestracja: 01.05.2007, 16:47

Post autor: sky » 30.06.2007, 10:33

Kolego bez nerwów, gratuluje pozostania , pisze bez zadnej szydery, a Ty sie nie zdrowo podniecasz, moja opinia jest taka Twoja taka i tyle, Adamus jest trenerem których pewnych rzczy nie mogł przeskoczyc i awaryjnie sciagnieto Mikulskiego, który to potrafi bo jak grali za jego kandencji dobrze wiesz i chyba pamietasz? nie bede sie rozwodził nad taktyka, ale przypomnij sobie co grali w ostatnich meczach rundy zal bylo na to patrzec po prostu zenada i tyle, co wy spiewaliscie na grajków i co Wam Ozog w prasie odpowiadał , po prostu patrze z boku w miare na to obiektywnie Tobie udziela sie euforia i ja to rozumie swietujcie pozostanie bo to sie teraz liczy.

Lubie_Wygar
Posty: 19
Rejestracja: 04.03.2007, 01:15

Post autor: Lubie_Wygar » 30.06.2007, 13:37

Mam pytanie kiedy będzie ustalony terminarz 2 ligi ?

camillo
Posty: 120
Rejestracja: 18.03.2007, 00:07

Post autor: camillo » 30.06.2007, 14:33

sky pisze:Kolego bez nerwów, gratuluje pozostania , pisze bez zadnej szydery, a Ty sie nie zdrowo podniecasz, moja opinia jest taka Twoja taka i tyle, Adamus jest trenerem których pewnych rzczy nie mogł przeskoczyc i awaryjnie sciagnieto Mikulskiego, który to potrafi bo jak grali za jego kandencji dobrze wiesz i chyba pamietasz? nie bede sie rozwodził nad taktyka, ale przypomnij sobie co grali w ostatnich meczach rundy zal bylo na to patrzec po prostu zenada i tyle, co wy spiewaliscie na grajków i co Wam Ozog w prasie odpowiadał , po prostu patrze z boku w miare na to obiektywnie Tobie udziela sie euforia i ja to rozumie swietujcie pozostanie bo to sie teraz liczy.
a moze po prostu Kolejarz nie chcial awansowac w tym sezonie i mecz odpuscil? nie przyszlo Ci to do glowy. nie mamy za co druzyny utrzymac to bedziemy jeszcze kupowac czy ustawiac mecze. otrzasnij sie kolego.
Duma Hutniczego Miasta - Stal Stalowa Wola

Fever
Posty: 187
Rejestracja: 02.04.2007, 22:41
Lokalizacja: bzc

Post autor: Fever » 30.06.2007, 14:49


sky
Posty: 17
Rejestracja: 01.05.2007, 16:47

Post autor: sky » 01.07.2007, 02:52

widzisz Camilo jaka z Ciebie inteligenta bestia ze stalówki a potrafisz byc bystrym :roll: dokladnie tak jest "PILKARZE"
Kolezrza nie chcieli awansowac a wynikiem z pierwszego meczu tylko podbli stawake!
i podtrzymuje zostaliscie w 2 lidze przy zielonym stoliku.

GST/06
Posty: 178
Rejestracja: 22.03.2007, 08:24

Post autor: GST/06 » 01.07.2007, 05:02

Na zielonym stoliku u ciebie w domu.

Poprostu Kolejarz byl w pierwszym meczu z byt pewny siebie.Do Stalowej przyjechal z byt pewnym zalozeniem i tyle. Ale wiadac ze niektorym z wiochy zal dupe sciska.Stalowka pokazala ze potrafi grac w pilke. :wink: [/list]

Ultrasowski
Posty: 251
Rejestracja: 10.03.2007, 15:22

Post autor: Ultrasowski » 01.07.2007, 10:30

mysle ze to odpowiedni temat

Hutnik-Zaglębie Lubin - polfinał mistrzostw Polski juniorów


na meczu około 300-400 osob, pod koniec meczu formuje się okolo 50 osobowy młyn.

reszte odda relacja Gazety Wyborczej:


"Pod koniec drugiej połowy sędzia Artur Radziszewski z Warszawy musiał przerwać mecz, bo wbiegli na niego kibice Hutnika. Po meczu doszło do skandalu, bo grupka chuliganów chciała pobić sędziego głównego, a po chwili zaczęła się regularna bójka z ochroniarzami. W ruch poszła ławka i metalowe pręty służące do odgrodzenia boiska od publiczności. W sukurs sędziemu poszedł trener Hutnika Paweł Szcześniewski, ale krewkich chuliganów (jeden z nich gonił z nożem) szukających zemsty na ochronie (po odprowadzeniu sędziego schowała się za ogrodzeniem) nie był w stanie uspokoić nawet prezes Hutnika Władysław Handziuk. Dopiero po kwadransie Radziszewski okrężną drogą trafił do szatni. – W życiu nie spotkałem się z takim chamstwem, dramatem i horrorem na meczu juniorów. Żal mi tylko tych młodych chłopców, którzy musieli na to wszystko patrzeć – skomentował ekscesy arbiter. I dziękował ochronie, która choć skromna zadziałała skutecznie."
Obrazek
Obrazek

takie hece tylko w Hucie

Romano
Posty: 160
Rejestracja: 27.02.2007, 22:35

Post autor: Romano » 01.07.2007, 14:47

Kurde gdy ktos mi powiedział że Kolejarz jest z 4 tysiecznej wioski
to myslałem że sobie jaja robi :shock: Po co takie wynalazki sie pchaja do 2 ligi ,u nas w jednym bloku mieszka więcej ludzi :)

sky
Posty: 17
Rejestracja: 01.05.2007, 16:47

Post autor: sky » 01.07.2007, 16:12

kolezko a pochwal sie z jakie to Ty jestes aglomeracji ze innych od wieśniaków wyzywasz no powiedz szczerze bo to sa argumetnty wlasnie malo miasteczkowych kompleksiarzy wiec czekam na odpowiedz

krzysiek_AG
Posty: 104
Rejestracja: 27.02.2007, 18:47

Post autor: krzysiek_AG » 01.07.2007, 17:36

sky pisze:kolezko a pochwal sie z jakie to Ty jestes aglomeracji ze innych od wieśniaków wyzywasz no powiedz szczerze bo to sa argumetnty wlasnie malo miasteczkowych kompleksiarzy wiec czekam na odpowiedz
Wynika z tego że Gdańsk.

Ale nie wiem czemu się czepiasz,ktoś niespełna rozumu twierdził by,że wioski mają być w 2 czy 1 lidze.Lepiej jechać,do Stalowej Woli,niż na wieś,tym bardziej,iż różnica poziomu kibicowskiego jest ogromna.
TYLKO ARKA GDYNIA

Romano
Posty: 160
Rejestracja: 27.02.2007, 22:35

Post autor: Romano » 01.07.2007, 20:23

sky pisze:kolezko a pochwal sie z jakie to Ty jestes aglomeracji ze innych od wieśniaków wyzywasz no powiedz szczerze bo to sa argumetnty wlasnie malo miasteczkowych kompleksiarzy wiec czekam na odpowiedz
A gdzie gosciu masz tam napisane że wyzywam kogoś od wieśniaków?Chodzi o to że wioska piłkarsko nie pasuje do 2 ligi nie ten potencjał kibicowski i tyle. Dla mnie takie cos bedzie zawsze ,,wynalazkiem'' tworzonym na siłe nawet jak znajdzie sie miejscowy sponsor.

camillo
Posty: 120
Rejestracja: 18.03.2007, 00:07

Post autor: camillo » 01.07.2007, 22:05

sky pisze:widzisz Camilo jaka z Ciebie inteligenta bestia ze stalówki a potrafisz byc bystrym :roll: dokladnie tak jest "PILKARZE"
Kolezrza nie chcieli awansowac a wynikiem z pierwszego meczu tylko podbli stawake!
i podtrzymuje zostaliscie w 2 lidze przy zielonym stoliku.
przy zielonym stoliczku awansowal GKS Katowice. bylo pewne ze w barazu dostana KSZO zeby tylko sie nie meczyli w barazach. proste.
a na temat Stalówki nie bede sie juz wypowiadal bo z Toba nie ma sensu na ten temat dyskutowac. a nazyw klubow piszemy z duzej litery. troche szacunku. moze tez pochwalisz sie skad Ty jestes?
Duma Hutniczego Miasta - Stal Stalowa Wola

H15
Posty: 31
Rejestracja: 23.06.2007, 11:12
Lokalizacja: St.Wola

Post autor: H15 » 01.07.2007, 22:11

sky pisze: podtrzymuje zostaliscie w 2 lidze przy zielonym stoliku.
stary Tobie cos wytlumaczyc to cos niemozliwego :shock: powiedz mi skad Stalówka ( tak na marginesie to nazwy druzyn pisze sie z duzych liter :wink: ) miala wziasc kase na "rozmowe" przy zielonym stoliku ? jesli tak dobrze obserwujesz sytuacje Stalówki to chyba wiesz ze klub posiadal najnizszy budzet w II lidze, wiem ze zaraz posypia sie odpowiedzi ze nie z budzetu by brali kase na ta "rozmowe" ale o to mi chodzi ze na podstawie wysokosci budzetu mozna okreslic jaka jest sytuacja finansowa w klubie.
Wiem ze mi jako kibicowi Stalówki nie wbije sie bzdury o tym ze klub ustawil baraz, rozne byly domysly kiedys ze Stalówka ustawila to i tamto, a jakos do Wrocławia zaproszenia do dzisiaj nie ma. Pozdrawiam
Do zobaczenia na kibicowskim szlaku 8)
Stal Stalowa Wola.

Trasher
Posty: 49
Rejestracja: 01.03.2007, 19:53

Post autor: Trasher » 01.07.2007, 22:31

Zupełnie nie wiem po co to piprzenie . Chyba każdy normalny kibic woli w II lidze Stal St W a nie jakiś wichurantów ze Stróż .
Niech nas nienawidzą byle by się nas bali - Lechia Gdańsk !!!

Prezes
Posty: 92
Rejestracja: 27.02.2007, 01:27
Lokalizacja: na emigracji

Post autor: Prezes » 01.07.2007, 22:45

Trasher pisze:Zupełnie nie wiem po co to piprzenie . Chyba każdy normalny kibic woli w II lidze Stal St W a nie jakiś wichurantów ze Stróż .
kazdy normalny kibic woli w drugiej lidze druzyne ktora wywalczyla ja na boisku a nie przy zielonym stoliku - nawet jezeli maja to byc Stroze...

a Ty co wolisz:
uczciwie wywalczony awans przez Stroze

czy utrzymana (teoretycznie) przy zielonym stoliku Stalowke?

Trasher
Posty: 49
Rejestracja: 01.03.2007, 19:53

Post autor: Trasher » 01.07.2007, 23:22

Masz człowieku dowody że Stalówka kupiła ten mecz ? Jak nie masz to po co p********* bzdury ?
Wątpie żeby przy tylu zatrzymaniach jakie miały miejsce w związku z korupcją działacze Stali pokusili się o kupienie meczu .
Niech nas nienawidzą byle by się nas bali - Lechia Gdańsk !!!

Prezes
Posty: 92
Rejestracja: 27.02.2007, 01:27
Lokalizacja: na emigracji

Post autor: Prezes » 02.07.2007, 00:53

Trasher pisze:Masz człowieku dowody że Stalówka kupiła ten mecz ? Jak nie masz to po co p********* bzdury ?
Wątpie żeby przy tylu zatrzymaniach jakie miały miejsce w związku z korupcją działacze Stali pokusili się o kupienie meczu .
albo mi wskazesz miejsce w ktorym oskarzylem Stalowke o kupienie meczu albo przepros wszytskich ze jestes taki glupi i nie umiesz czytac ze zrozumieniem

na pytanie nie odpowiedziales..

camillo
Posty: 120
Rejestracja: 18.03.2007, 00:07

Post autor: camillo » 02.07.2007, 08:14

Prezes pisze:
kazdy normalny kibic woli w drugiej lidze druzyne ktora wywalczyla ja na boisku a nie przy zielonym stoliku - nawet jezeli maja to byc Stroze...

a Ty co wolisz:
uczciwie wywalczony awans przez Stroze

czy utrzymana (teoretycznie) przy zielonym stoliku Stalowke?
praktycznie cala ta wypowiedz jest skierowana przeciwko Stali. nie piszesz jasno ze kupilismy ale sugerujesz ze tak sie stalo i tak sadzisz. czy nikt nie potrafi zrozumiec ze nas nie stac na kupowanie meczow. nasz zarzad nie chcial 2 ligi a niektorzy tu pisza o zielonym stoliczku. niektorym gul skacze ze mamy druga lige i nie moga sie z tym pogodzic.
Duma Hutniczego Miasta - Stal Stalowa Wola

Walker
Posty: 842
Rejestracja: 26.02.2007, 22:56
Lokalizacja: Texas

Post autor: Walker » 02.07.2007, 08:35

Co wy do cholery piszecie? Stalówka broni się przed tym że kupili mecz a sami zwalają to na Katowice :lol:

Skonczcie tą głupią napinkę i cieszcie się że dwie lepsze kibicowsko firmy grają w zapleczu ekstraklasy

super bartek
ban
Posty: 6
Rejestracja: 01.07.2007, 23:37

Post autor: super bartek » 02.07.2007, 09:44

gks jstrzębie-gks katowice arka gdynia-lechia gdańsk
wisła płock-polonia warszawa motor lublin-śląsk wrocław
warta poznań-pogoń szczeciń pogoń-arka pogoń-lechia
i ogólnie duzo derbów albo śląska,albo derby z nad bałtyku,albo mazowsza ciekawe wyjazdy np.do poznania,szczecina,katowic,gdańska,gdyni,lublina,wrocławia, no i jeszcze stalowa wola,płock,warszawa ogólnie bardzo ciekawa 2 liga najlepsza od kilku lat

Trasher
Posty: 49
Rejestracja: 01.03.2007, 19:53

Post autor: Trasher » 02.07.2007, 17:04

Skoro nie twierdzisz że Stal ST W kupiła baranż to po c*** się pytasz czy wolę Kolejarza czy Stal w II lidze ?
Niech nas nienawidzą byle by się nas bali - Lechia Gdańsk !!!

wolson
Posty: 82
Rejestracja: 27.02.2007, 13:24
Lokalizacja: POLSKA

Post autor: wolson » 07.07.2007, 16:02

Łysica Bodzentyn-Neptun Końskie(baraz o 4lige)-nas ok 100 w Bodzentynie 2autokary +kilka fur.doping niezły,kilku ziomali dostaje po bonie za alko :).Kopacze wygrywają 1;3 i świętujemy awans do 4ligii!!

Martin79
Posty: 96
Rejestracja: 07.07.2007, 16:15

Post autor: Martin79 » 07.07.2007, 16:22

Pogoń Strzegowa - Jutrzenka Ostrężnica 2:2 (1-1)

Widzów około 200 czyli tłumy. Mecz dwukrotnie przerywany z uwagi na burdy kibiców. Na meczu stwierdzona obecność kilku ekip z naszego rejonu (Ospel Wierbka Piliczanka Pilica Przebój Wolbrom Strumyk Zarzecze Orzeł Kwaśniów Legion Bydlin Sokół Gołaczewy (ci ostatni bruździli)
Zremisowaliśmy wygrany mecz w 96 minucie nasza "gwiazda" marnuje rzut karny. Rewanż zapowiada się więc ciekawie (fotka poniżej)

[link]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: _Cygan_, coglin, follet, Henio Kogucik, JBS, Kubuś_Puchatek, op3, pRusok i 647 gości