www.warhouse.pl

Baraże 2007 - relacje, fotki, komentarze.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Demon
Posty: 17
Rejestracja: 01.03.2007, 19:50
Lokalizacja: Miasto Krolow Polskich

Post autor: Demon » 21.06.2007, 17:37

ku*** to jest temat o barazach a nie o RR i PB...c*** mnie interesuja wasze kluby i wasze wzajemne problemy czy kompleksy,ku*** mac...ciac w pizdu albo pisac na temat...
Obrazek
Hutnik Hooligans



WidzewRTS
Posty: 129
Rejestracja: 06.05.2007, 14:23
Lokalizacja: Z Ziemi Obiecanej

Post autor: WidzewRTS » 21.06.2007, 19:17

Zestaw par Barazy o II lige

Warta Poznań - Unia Janikowo - 1
Kolejarz Stróże - Stal Stalowa Wola - 2
Pelikan Łowicz - Kmita Zabierzów - 1
GKS Katowice - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski(awans GKS ze wzgledu na degradacje KSZO)

moje typy
Widzew Łódź

dztm
Posty: 42
Rejestracja: 05.05.2007, 23:02

Post autor: dztm » 21.06.2007, 19:43

kilka fotek z Żywca.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


:wink:
Ostatnio zmieniony 23.06.2007, 09:39 przez dztm, łącznie zmieniany 1 raz.

defens
Posty: 155
Rejestracja: 27.02.2007, 22:38

Post autor: defens » 21.06.2007, 20:22

no i dobrze...GKS w 2 lidze, coraz wiecej konkretnych ekip w 2 lidze,a moze pozniej 1 liga:)
LECH MOIM KLUBEM
POZNAN MOIM MIASTEM

dztm
Posty: 42
Rejestracja: 05.05.2007, 23:02

Post autor: dztm » 21.06.2007, 20:33

to sie Gieksie udalo 8) :wink:

orwell
Posty: 314
Rejestracja: 06.03.2007, 18:14
Lokalizacja: z Hawany

Post autor: orwell » 21.06.2007, 22:02

zeby jeszcze Stal wygrala swoje i bedzie dobrze
nie sympatyzuje z tym klubem .. lecz bo tym sezonie musze powiedziec ze maja dosc dobra ekipe i zasluguja na II lige

gukfva
Posty: 50
Rejestracja: 18.04.2007, 20:15

Post autor: gukfva » 21.06.2007, 22:45

Wychodzi, że ciągle narzekam na PZPN, ale chyba jak większość polskich kibiców, bo jak nie narzekać kiedy oni odwalają jakieś chore walkowery w barażach!
Po cholerę było pchać KSZO do barażów jak wiadomo, że spadają?!
Lepiej chyba już było dać szansę Miedzi Legnica... sami zabijają piłkę promując walkowery... żenada!

Na marginesie, moja krytyka nie bierze się stąd, że akurat skorzystał na tym GKS, bo chciałem żeby GKS grał w drugiej lidze.

kommpot
Posty: 45
Rejestracja: 26.02.2007, 23:35

Post autor: kommpot » 22.06.2007, 00:44

dztm pisze:kilka fotek z Żywca.
...
widzę że klatka która na kredycik wzięli włodarze Koszarawy na szczęście wylosowania Wisły Kraków w Pucharze Polski w końcu się do czegoś przydała (od nas nikt nie wyraził chęci do jej zasiedlenia)

!RR!
Posty: 110
Rejestracja: 17.06.2007, 18:25

Post autor: !RR! » 22.06.2007, 10:23

kommpot pisze:
dztm pisze:kilka fotek z Żywca.
...
widzę że klatka która na kredycik wzięli włodarze Koszarawy na szczęście wylosowania Wisły Kraków w Pucharze Polski w końcu się do czegoś przydała (od nas nikt nie wyraził chęci do jej zasiedlenia)
Zbyt duze mielismy spoznienie i zbyt wielki glod wreszcie pogoladania meczu i wsparcia naszej druzyny zeby w ogole myslec gdzie nas pakuja i cos jeszcze negocjowac z ochroniarzami.
Ale faktycznie lepiej sie maja zwierzeta w zoo. Kupe juz dziwnych sektorow dla gosci zaliczylem, ale ta klatka w Zywcu to pobila wszystko. Nie dosc, ze wyjatkowo ciasna, to jeszcze 1/3 boiska przez te geste kraty nie bylo widac.

A co do innych wydarzen, to rzeczywista kolejnosc zdarzen byla taka, ze po stracie drugiej bramy czesc ludzi wkurzonych zaczela walic w ta krate a czesc wskoczyla na to ogrodzenie. Zaraz zaczela interweniowac ochrona, co nas rozjuszylo, a jeszcze rzucali do kibicow dosc ciezkie obelgi i prokowacje. A dodatkowo jeszcze z boku jakies pieniacze miejscowe zaczely ostro sie napinac. I to spowodowalo, ze zrobil sie szturm na krate, czesc moze bardziej myslala o tych miejsowych, ale wiekszosc chyba jednak o ochroniarzach. No i zaczelo sie gazowanie.
Stad pewno te drobne rozbieznosci w niektorych opisach.


A na koniec jeszcze kilka fotek z pierwszego meczu w Radzionkowie Ruch - Koszarawa, bo w tym watku nikt nic ciekawego nie wrzucil na temat tego meczu.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

jadowity
Posty: 101
Rejestracja: 26.02.2007, 23:06

Post autor: jadowity » 22.06.2007, 21:09

Czarni Czarne - POMEZANIA (20.06 Środa)

Mimo fatalnego terminu (wyjazd środa g.13) na najdalszy wyjazd w tym sezonie (160km) wybieramy się w dobrej liczbie 45 głów w tym 2 fanatyków z Dzierzgonia oraz 4 z Unii Tczew. Po 3,5 godzinnej jeździe docieramy do Czarnego gdzie zastajemy folklorystyczny stadion na którym pełno napisów typu (Legia, Olimpia, Zagłębie, Pogoń, Rodło, Wielim, Kotwica itp.). Na stadionie wspiera nas jeszcze 4 kibiców Gryfa Słupsk oraz 6 z Przechlewa, dojeżdża jeszcze pociągiem 3 z Malborka w trakcie meczu, łącznie jest nas ok. 60 w sektorze. Natomiast po stronie gospodarzy na oko ok. 70 - 80 głów z flagą (razem chyba z Wielimem Szczecinek i Kotwicą). W przerwie postanawiamy się trochę rozerwać i ruszamy przez murawę w sektor gospodarzy którzy szybko zwijają flagę i się ewakuują, czekamy pod ich już pustym sektorem, ale poza rzuceniem z daleka jakiś butelek ,kamieni itp. Nie kwapią się do walki z nami po czym spokojnie wracamy. Po meczu zaczęła się jazda z Psami z Człuchowa którzy powineli 4 naszych i mimo wielu prób (przez ponad godzinne męczyliśmy się z psami nie udało nam się ich odbić). Po czym wsadzają nas w autokar i wracamy do samego Malborka bez zatrzymania eskortowani przez psiarnie. Warto dodać, że nie nudzili się nasi kopacze spuszczając w radiolkach powietrze podczas gdy ci zajmowali się wylegitymowaniem nas. Dzięki za wsparcie dla Dzierzgonia, Unii, Gryfa i Brdy.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek młynek gospodarzy

i jeszcze filmik : http://www.youtube.com/watch?v=9PCvA_l-bKk :wink:

[link]

KibicRR
Posty: 154
Rejestracja: 31.03.2007, 22:47

Post autor: KibicRR » 22.06.2007, 23:20

Koszarawa Żywiec - Ruch Radzionków 3:0 ( 230 osób )

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

kommpot
Posty: 45
Rejestracja: 26.02.2007, 23:35

Post autor: kommpot » 23.06.2007, 12:40

!RR! pisze:
kommpot pisze:
dztm pisze:kilka fotek z Żywca.
...
widzę że klatka która na kredycik wzięli włodarze Koszarawy na szczęście wylosowania Wisły Kraków w Pucharze Polski w końcu się do czegoś przydała (od nas nikt nie wyraził chęci do jej zasiedlenia)
Zbyt duze mielismy spoznienie i zbyt wielki glod wreszcie pogoladania meczu i wsparcia naszej druzyny zeby w ogole myslec gdzie nas pakuja i cos jeszcze negocjowac z ochroniarzami.
Ale faktycznie lepiej sie maja zwierzeta w zoo. Kupe juz dziwnych sektorow dla gosci zaliczylem, ale ta klatka w Zywcu to pobila wszystko. Nie dosc, ze wyjatkowo ciasna, to jeszcze 1/3 boiska przez te geste kraty nie bylo widac.........
nie chodziło mi o to żeby się z Was śmiać czy coś w tym stylu

przypomniało mi sie tylko że po wylosowaniu nas w PP, Koszarawa zaciągnęła dość spory kredyt na wybudowanie tego cuda bo tak im nakazał PZPN, po przyjeździe pod stadion z braku możliwości zaparkowania aut (stadion jest koło ronda),miejscowe psy kazały wszystkim wjeżdżać na teren stadionu, a tam za bramką nie ma trybun tylko oddzielili murawę metrowym płotkiem i wszyscy tam sobie stanęli i czekali na mecz, było nas ok. 350 więc psy nie bardzo nas mogły tam zapędzić, przyszedł upierdliwy obserwator z W-wy z którym już nie raz mieliśmy już przejścia i zagroził nie rozpoczęciem meczu, w końcu prezes Koszarawy ubłagał go żeby mecz się odbył a ludzie spokojnie mogli sobie chodzić do samochodów po piwka, winka etc. :wink:

hol87
Posty: 1
Rejestracja: 23.06.2007, 13:00

Post autor: hol87 » 23.06.2007, 13:09

jadowity pisze:Natomiast po stronie gospodarzy na oko ok. 70 - 80 głów z flagą (razem chyba z Wielimem Szczecinek i Kotwicą). W przerwie postanawiamy się trochę rozerwać i ruszamy przez murawę w sektor gospodarzy którzy szybko zwijają flagę i się ewakuują, czekamy pod ich już pustym sektorem, ale poza rzuceniem z daleka jakiś butelek ,kamieni itp. Nie kwapią się do walki z nami po czym spokojnie wracamy.
Z Wielimia 15 osób, cześc z tej skromnej grupy, nastawiona na wiadome atrakcje, przed meczem spisana i ujęta w obiektywie kamery "znajomego" psa. Z tego względu odpuszczamy wszelkie kwestie pozasportowe. Butelek polatało troche z obu stron, ale fakt faktem-do starcia na gołe ręce gospodarze bez większych chęci. Kotwicy na tym meczu 0.

artur1548
Posty: 6
Rejestracja: 19.03.2007, 22:09
Lokalizacja: MAłOPOLSKA

fggdg

Post autor: artur1548 » 24.06.2007, 19:30

warta-unia janikowo 1-1 kolejarz-stalowa wola 2-0 pelikan-kmita 2-0

PrOrOk
Posty: 56
Rejestracja: 18.03.2007, 14:03

Post autor: PrOrOk » 24.06.2007, 20:49

chlopaki ze Stalowej musza niezle zmotywowac do walki swoich kopaczy bo miejsce w 2 lidze im sie nalezy :twisted: mam nadzieje na wyjazd do Was na jesien/wiosne z moją Wisłą... Pozdro :wink:

N_
Posty: 1335
Rejestracja: 27.02.2007, 11:10
Lokalizacja: Jasełko

Re: fggdg

Post autor: N_ » 24.06.2007, 22:36

artur1548 pisze:warta-unia janikowo 1-1 kolejarz-stalowa wola 2-0 pelikan-kmita 2-0
A kibice Glinika zamiast na swoim meczu byli w Stróżach co dla obecnych w Gorlicach źle sie skończyło :arrow:
Taki mały off topic 8)
http://www.youtube.com/user/czarni

Blasi
Posty: 19
Rejestracja: 03.03.2007, 19:20

Post autor: Blasi » 25.06.2007, 00:07

VJ pisze:Zestaw par Barazy o II lige

Warta Poznań - Unia Janikowo - zdecydowanie Warta Poznań! Warciarze będą mieli znakomitą okazje do rozwinięcia skrzydeł (w miare możliwości) . Można być pewnym ze będą sie wozić za Wartą po Polsce, czego nie można być pewnym w przypadku Janikowa (pojadą z 2 razy i podziękują). NO i do tego mecze w Poznaniu.
przejzyj statystyki a nie farmazony piszesz.....

Nas w Poznaniu,Ponad 200 !
...Silni i Dzielni , Tradycji Wierni...

mgs100
Posty: 29
Rejestracja: 06.03.2007, 14:29
Lokalizacja: Piłsudskiego 138, Łódź

Post autor: mgs100 » 25.06.2007, 08:47

Naprawdę niezły wyjazd Unii. Zapełniają sektor gości, prowadzą doping i coś tam ultrasują. Ogólnie pełny stadionik widzów. Warta wywiesza transparent "zarząd = 0 szacunku". A ja sobie incognito 8)
Lubisz to SUKO!

KemoT86
Posty: 23
Rejestracja: 11.03.2007, 00:45
Lokalizacja: Koziegłowy / Poznań

Post autor: KemoT86 » 25.06.2007, 10:32

Watra Poznań - Unia Janikowo 1:1

Moja Fotorelacja.


[link] Zegar :)
[link] Stadion I
[link] Stadion II
[link] Stadion III
[link] Piłkarze
[link] Proste Linie? oO
[link] Kibice Unii
[link] Młyn Warty
[link] Nad komplet na Warcie ;)
[link] Transparent Warty
[link] Stadion pękał w szwach I :)
[link] Stadion pękał w szwach II :)
[link] Unia Janikowo
[link] Oprawa Unii

Pozdrawiam!
ZAMIAST SŁÓW MIEJSCE W GŁĘBI SERCA

InnyWymiarMeczu
ban
Posty: 12
Rejestracja: 11.06.2007, 18:06

Re: fggdg

Post autor: InnyWymiarMeczu » 25.06.2007, 15:14

Don_Padre pisze:
N_ pisze:
artur1548 pisze:warta-unia janikowo 1-1 kolejarz-stalowa wola 2-0 pelikan-kmita 2-0
A kibice Glinika zamiast na swoim meczu byli w Stróżach co dla obecnych w Gorlicach źle sie skończyło :arrow:
Taki mały off topic 8)
Coś więcej na ten temat :?:

Jak Sandecja będzie chciala opisac to opisze, w każdym razie młyn Glinika ucieka, a miejsce młynu gorliczan zajęli kibice Sandecji z dopingiem :lol:



Cracovia Sandecja 20 lat

Fever
Posty: 187
Rejestracja: 02.04.2007, 22:41
Lokalizacja: bzc

Post autor: Fever » 25.06.2007, 19:03

Kolejarz - Stalówka
http://pl.youtube.com/watch?v=KKF8eALKE54

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

tomypiknikowcy
Posty: 248
Rejestracja: 26.02.2007, 19:29

Post autor: tomypiknikowcy » 25.06.2007, 20:37

Gdzie robiona flaga Kolejarza?
Tyle skinów w całym mieście nie widziałeś tego jeszcze popatrz!Oi!Popatrz!

Unia_Janikowo
Posty: 2
Rejestracja: 25.06.2007, 13:33

Post autor: Unia_Janikowo » 25.06.2007, 21:34

Warta - Unia

z forum Unii jeszcze jedna fota: [link]

spięcie pomiedzy kibicami (audio; zaczęli kibice z Poznania):
[link]

misiekpb
Posty: 42
Rejestracja: 26.02.2007, 21:13

Re: fggdg

Post autor: misiekpb » 25.06.2007, 23:36

InnyWymiarMeczu pisze:
Don_Padre pisze:
N_ pisze: A kibice Glinika zamiast na swoim meczu byli w Stróżach co dla obecnych w Gorlicach źle sie skończyło :arrow:
Taki mały off topic 8)
Coś więcej na ten temat :?:

Jak Sandecja będzie chciala opisac to opisze, w każdym razie młyn Glinika ucieka, a miejsce młynu gorliczan zajęli kibice Sandecji z dopingiem :lol:

Cracovia Sandecja 20 lat
Ciekawe dlaczego Sandecja nie była na własnym meczu z orkanem tylko na Glinik pojechali - czyżbyście nie kibicowali swoim??!!

hanys
Posty: 342
Rejestracja: 01.03.2007, 14:32
Lokalizacja: Sączersowo

Post autor: hanys » 25.06.2007, 23:57

nie jezdzimy na wyjazdy drugiej druzyny, poza tym do bylo po drodze na wyjazd naszej zgody

Pozdro
Gia Ta Panta Mazi Sas - Pisti Mehri Tanato
[link]" target="_blank

misiekpb
Posty: 42
Rejestracja: 26.02.2007, 21:13

Post autor: misiekpb » 26.06.2007, 11:29

hanys pisze:nie jezdzimy na wyjazdy drugiej druzyny, poza tym do bylo po drodze na wyjazd naszej zgody

Pozdro
Widze że z ciebie taki kibic że hej. Akurat ostatni mecz graliście u siebie a ty nawet o tym nie wiesz?? Ciekawe. Szczerze gratuluje że nie interesuje cie swoja własna drużyna tylko czyjaś brawo.

N_
Posty: 1335
Rejestracja: 27.02.2007, 11:10
Lokalizacja: Jasełko

Post autor: N_ » 26.06.2007, 11:50

misiekpb

Sandecja skończyła ligę wcześniej jak np. Glinik czy Czarni więc nie mogli jechać na swój mecz czy tez dopingować Sandecje u siebie :lol:

A tak na marginesie to rozmywamy temat o barażach :arrow:
http://www.youtube.com/user/czarni

misiekpb
Posty: 42
Rejestracja: 26.02.2007, 21:13

Post autor: misiekpb » 26.06.2007, 12:14

N_ pisze:misiekpb

Sandecja skończyła ligę wcześniej jak np. Glinik czy Czarni więc nie mogli jechać na swój mecz czy tez dopingować Sandecje u siebie :lol:

A tak na marginesie to rozmywamy temat o barażach :arrow:
Akurat Sandecja II grała o tej samej porze co Glinik - czyżby to nie była ich drużyna??

Jurand ze Spychowa
Posty: 1328
Rejestracja: 26.02.2007, 20:17
Lokalizacja: Spychów

Post autor: Jurand ze Spychowa » 26.06.2007, 13:09

misiekpb pisze:
N_ pisze:misiekpb

Sandecja skończyła ligę wcześniej jak np. Glinik czy Czarni więc nie mogli jechać na swój mecz czy tez dopingować Sandecje u siebie :lol:

A tak na marginesie to rozmywamy temat o barażach :arrow:
Akurat Sandecja II grała o tej samej porze co Glinik - czyżby to nie była ich drużyna??
a umiesz czytać? wyżej wyraznie napisał hanys ze nie chodzą na mecze rezerw, a Sandecja II niewątpliwie zespołem rezerwowym jest :wink:

żeby nie był ot.. mam nadzieje ze w rewanżu Warta jakos sie pokaze i jednak awansuje do 2 ligi, tego samego tyczy się Stalówki, bo jak zobaczyłem znowu tych kibiców sukcesu w Stróżch to mi sie odechciało patrzec na tego typu zespoły w II Lidze, co do treciej pary to Pelikan powinien wejść, ciekawy teren.

misiekpb
Posty: 42
Rejestracja: 26.02.2007, 21:13

Post autor: misiekpb » 26.06.2007, 14:00

Jurand ze Spychowa pisze:
misiekpb pisze:
N_ pisze:misiekpb

Sandecja skończyła ligę wcześniej jak np. Glinik czy Czarni więc nie mogli jechać na swój mecz czy tez dopingować Sandecje u siebie :lol:

A tak na marginesie to rozmywamy temat o barażach :arrow:
Akurat Sandecja II grała o tej samej porze co Glinik - czyżby to nie była ich drużyna??
a umiesz czytać? wyżej wyraznie napisał hanys ze nie chodzą na mecze rezerw, a Sandecja II niewątpliwie zespołem rezerwowym jest :wink:

żeby nie był ot.. mam nadzieje ze w rewanżu Warta jakos sie pokaze i jednak awansuje do 2 ligi, tego samego tyczy się Stalówki, bo jak zobaczyłem znowu tych kibiców sukcesu w Stróżch to mi sie odechciało patrzec na tego typu zespoły w II Lidze, co do treciej pary to Pelikan powinien wejść, ciekawy teren.
Właśnie nie umiesz czytać?? hanys napisał że nie jeżdża na WYJAZDY rezerw a mecz był u siebie!!

Mam nadzieje że Kolejarz przejdzie Stalówke i będzie grał w II lidze. Ciekawy jestem tylko na jakim stadionie będą rozgrywać swoje mecze bo jak wiadomo stadion w Stróżach na pewno nie zostanie dopuszczony do rozgrywek. Prezes Kolejarza zapowiada wybudowanie nowego stadionu ale wątpie że wyrobi się do początku sezonu. Pewnie Kolejarz będzie swoje mecze musiał rozgrywac w Sączu lub gdzieś indziej.

ERNESTO
Posty: 24
Rejestracja: 27.02.2007, 17:54
Lokalizacja: Sandecja

Post autor: ERNESTO » 26.06.2007, 14:40

misiekpb pisze:Właśnie nie umiesz czytać?? hanys napisał że nie jeżdża na WYJAZDY rezerw a mecz był u siebie!!

Mam nadzieje że Kolejarz przejdzie Stalówke i będzie grał w II lidze. Ciekawy jestem tylko na jakim stadionie będą rozgrywać swoje mecze bo jak wiadomo stadion w Stróżach na pewno nie zostanie dopuszczony do rozgrywek. Prezes Kolejarza zapowiada wybudowanie nowego stadionu ale wątpie że wyrobi się do początku sezonu. Pewnie Kolejarz będzie swoje mecze musiał rozgrywac w Sączu lub gdzieś indziej.
Ja jestem bardziej ciekawy ile meczow rezerw, juniorow starszych/mlodszych, trampkarzy starszych/mlodszych itp. druzyny, ktorej kibicujesz Ty zaliczasz co tydzien i jak wiele osob z ekipy na takowe chodzi. No nie mow mi tylko, ze nie chodzisz na mecze juniorow - przeciez to Twoj zespol !?

U nas znajda sie pojedyncze osoby, ktore pojda na mecz rezerw jak nie ma co robic. Jak gra zespol z kibicami to wiadomo, ze warto przejsc sie w wiekszej grupie, ale zeby chodzic na kazdy mecz rezerw czy tam juniorow ... nie sadze zeby w jakimkolwiek miescie frekwencja na pierwszym i drugim zespole byla taka sama ... a tak powinno byc wg tego co piszesz...
Ostatnio zmieniony 26.06.2007, 18:42 przez ERNESTO, łącznie zmieniany 1 raz.

misiekpb
Posty: 42
Rejestracja: 26.02.2007, 21:13

Post autor: misiekpb » 26.06.2007, 15:02

ERNESTO pisze:
misiekpb pisze:Właśnie nie umiesz czytać?? hanys napisał że nie jeżdża na WYJAZDY rezerw a mecz był u siebie!!

Mam nadzieje że Kolejarz przejdzie Stalówke i będzie grał w II lidze. Ciekawy jestem tylko na jakim stadionie będą rozgrywać swoje mecze bo jak wiadomo stadion w Stróżach na pewno nie zostanie dopuszczony do rozgrywek. Prezes Kolejarza zapowiada wybudowanie nowego stadionu ale wątpie że wyrobi się do początku sezonu. Pewnie Kolejarz będzie swoje mecze musiał rozgrywac w Sączu lub gdzieś indziej.
Ja jestem bardziej ciekawy ile meczow Polonii Bytom II, juniorow starszych/mlodszych, trampkarzy starszych/mlodszych itp. Ty zaliczasz co tydzien i jak wiele osob z ekipy na takowe chodzi. No nie mow mi tylko, ze nie chodzisz na mecze juniorow - przeciez to Twoj zespol !?

U nas znajda sie pojedyncze osoby, ktore pojda na mecz rezerw jak nie ma co robic. Jak gra zespol z kibicami to wiadomo, ze warto przejsc sie w wiekszej grupie, ale zeby chodzic na kazdy mecz rezerw czy tam juniorow ... nie sadze zeby w jakimkolwiek miescie frekwencja na pierwszym i drugim zespole byla taka sama ... a tak powinno byc wg tego co piszesz...
Ja nie zaliczam żadnego meczu Polonii Bytom bo pb to nie skrót od tego akurat w moim przypadku.
A co sie tyczy meczów mojej rodzimej drużyny to jestem na każdym meczu 1 drużyny i juniorów. II drużyny nie ma więc nie chodze. Czasami też wybieram się na trampkarzy ale to już żadko - od święta.

Wy a zwłaszcza N_ z Jasła podniecacie się tym że zrobiliście wjazd na Glinik na meczu którego była ekipa wyłącznie młoda i dała się przegonić. Poza tym nie musze przypominać chyba niedawnego jakże honorowego wjazdu ekipy Czarnych na juniorów Glinika i próy ich sklepania, na szczęście to oni zostali sklepani przez piłkarzy Glinika więc chyba wypada zakończyć już ten temat.

ERNESTO
Posty: 24
Rejestracja: 27.02.2007, 17:54
Lokalizacja: Sandecja

Post autor: ERNESTO » 26.06.2007, 15:23

Zapomniales chyba dodac o tym w jakim wieku byli "napastnicy" z Sacza.

Jak chodzisz na mecze juniorow, to chwala Ci za to. Mi osobiscie by sie nie chcialo. Aktualnie jestem na emigracji, ale jak bylem w N.S. to na palcach jednej reki moglbym policzyc mecze juniorow, ktore zaliczylem. Podobnie ma sie sytuacja z meczami rezerw (choc tu - w zasadzie z przypadku - zaliczylem nawet jeden wyjazd). Jakos nigdy nie bylo atmosfery wobec rezerw - ani jak grali w V, ani IV lidze.

Dodam jeszcze, ze w czasach kiedy istniala gazetka Bialo-Czarni (swoja droga bylem jednym z redaktorow), to z tego co pamietam, nie bylo w niej miejsca poswieconego rezerwom - byla natomiast rubryka dotyczaca juniorow starszych.

Pozdro
Edit: Nie zauwazylem tez szczegolnego podniecania sie z naszej strony, poza jednym wpisem w temacie V liga

1938
ban
Posty: 84
Rejestracja: 17.05.2007, 09:13

Post autor: 1938 » 26.06.2007, 16:32

Zarząd Zakładowego Klubu Sportowego STAL Stalowa Wola na wniosek Rady Drużyny podjął decyzję o darmowym wejściu na jutrzejszy, rewanżowy, barażowy mecz z Kolejarzem Stróże.

Nasi piłkarze wierzą, że dzięki temu stadion zapełni się większą ilością kibiców, którzy głośnym dopingiem pomogą im odrobić straty z pierwszego meczu.

hanys
Posty: 342
Rejestracja: 01.03.2007, 14:32
Lokalizacja: Sączersowo

Post autor: hanys » 26.06.2007, 18:39

Mam nadzieje ze Stalowka jebnie Stroze, o ja tej wiochy nei widze w 2 lidze
Gia Ta Panta Mazi Sas - Pisti Mehri Tanato
[link]" target="_blank

InnyWymiarMeczu
ban
Posty: 12
Rejestracja: 11.06.2007, 18:06

Post autor: InnyWymiarMeczu » 26.06.2007, 22:36

:lol: Skoro kibiców Sandecji nie było na meczy drugiej drużyny i to w dodatku z największym zadupiem, to gdzie byli kibice GLINIKA :lol: na swoim meczu :lol:

Wstyd i tyle. Sandecja im wlazła na sektor, potargała transparent a oni jeszcze bezczelnie sie wypieraja :lol:


Za każdym razem Sandecja jak bije Glinik to robi to:
-za szybko
-nie mówic im wczesniej o tym
-w za dobrym skłądzie



Glinik, czas pomyslec chyba nad kólkiem szachowym skoro na swoim meczu nie umiecie broni.ć własnego sektora :cry: To nie wina Sandecji, ze Was tak mało chodzi



PS:
Stalówka wygra 3:1. Prezes to zapewnia :)

piszczałka
Posty: 41
Rejestracja: 26.02.2007, 18:59

Post autor: piszczałka » 26.06.2007, 22:39

InnyWymiarMeczu pisze: Stalówka wygra 3:1. Prezes to zapewnia :)
czyli chłopaki szykujcie sie na 3 lige bo przy takim wyniku wchodzą Stróze

Fever
Posty: 187
Rejestracja: 02.04.2007, 22:41
Lokalizacja: bzc

Post autor: Fever » 26.06.2007, 23:14

Relacja z meczu Kolejarza ze Stalówką
http://www.youtube.com/watch?v=pK-QVln-__E

Obrazek Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Aesthetic_Perfection, jaro7246, Matteunhos, Rychu84, UrzadSkarbowy, virginsnatch i 555 gości