www.warhouse.pl

Żużel 2013

Moderator: LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Anonymus
Posty: 25
Rejestracja: 02.04.2012, 13:49

Żużel 2013

Post autor: Anonymus » 07.12.2012, 21:38

Dzisiaj został przedstawiony terminarz na sezon 2013

1 runda - 1 kwietnia (poniedziałek)
Rzeszów - Bydgoszcz
Gorzów - Leszno
Toruń - Tarnów
Częstochowa - Zielona Góra
Gniezno - Wrocław

2 runda - 6 kwietnia (sobota)*, 7 kwietnia (niedziela)
Tarnów - Częstochowa
Bydgoszcz - Gniezno
Wrocław - Gorzów
Leszno - Toruń
Zielona Góra - Rzeszów (30 maja)

3 runda - 13 kwietnia (sobota)*, 14 kwietnia (niedziela)
Tarnów - Leszno
Gorzów - Rzeszów
Toruń - Wrocław
Częstochowa - Bydgoszcz
Gniezno - Zielona Góra

4 runda - 21 kwietnia (niedziela)
Rzeszów - Częstochowa
Zielona Góra - Bydgoszcz
Toruń - Gorzów
Wrocław - Tarnów
Leszno - Gniezno

5 runda - 27 kwietnia (sobota)*, 28 kwietnia (niedziela)
Tarnów - Gorzów
Zielona Góra - Toruń
Bydgoszcz - Wrocław
Częstochowa - Leszno
Gniezno - Rzeszów

6 runda - 5 maja (niedziela)
Rzeszów - Tarnów
Gorzów - Gniezno
Toruń - Częstochowa
Wrocław - Zielona Góra
Leszno - Bydgoszcz

7 runda - 11 maja (sobota)*, 12 maja (niedziela)
Rzeszów - Wrocław
Zielona Góra - Leszno
Bydgoszcz - Toruń
Częstochowa - Gorzów
Gniezno - Tarnów

8 runda - 19 maja (niedziela)
Tarnów - Bydgoszcz
Gorzów - Zielona Góra
Toruń - Rzeszów
Częstochowa - Gniezno
Leszno - Wrocław

23 maja (czwartek) - data rezerwowa

9 runda - 25 maja (sobota)*, 26 maja (niedziela)
Rzeszów - Leszno
Zielona Góra - Tarnów
Bydgoszcz - Gorzów
Wrocław - Częstochowa
Gniezno - Toruń

2 runda - 30 maja (czwartek)
Zielona Góra - Rzeszów

10 runda - 2 czerwca (niedziela)
Tarnów - Zielona Góra
Gorzów - Bydgoszcz
Toruń - Gniezno
Częstochowa - Wrocław
Leszno - Rzeszów

11 runda - 16 czerwca (niedziela)
Rzeszów - Toruń
Zielona Góra - Gorzów
Bydgoszcz - Tarnów
Wrocław - Leszno
Gniezno - Częstochowa

12 runda - 29 czerwca (sobota)*, 30 czerwca (niedziela)
Tarnów - Gniezno
Gorzów - Częstochowa
Toruń - Bydgoszcz
Wrocław - Rzeszów
Leszno - Zielona Góra

13 runda - 6 lipca (sobota)*, 7 lipca (niedziela)
Tarnów - Rzeszów
Zielona Góra - Wrocław
Bydgoszcz - Leszno
Częstochowa - Toruń
Gniezno - Gorzów

14 runda - 21 lipca (niedziela)
Rzeszów - Gniezno
Gorzów - Tarnów
Toruń - Zielona Góra
Wrocław - Bydgoszcz
Leszno - Częstochowa

15 runda - 27 lipca (sobota)*, 28 lipca (niedziela)
Tarnów - Wrocław
Gorzów - Toruń
Bydgoszcz - Zielona Góra
Częstochowa - Rzeszów
Gniezno - Leszno

16 runda - 4 sierpnia (niedziela)
Rzeszów - Gorzów
Zielona Góra - Gniezno
Bydgoszcz - Częstochowa
Wrocław - Toruń
Leszno - Tarnów

17 runda - 15 sierpnia (czwartek)
Rzeszów - Zielona Góra
Gorzów - Wrocław
Toruń - Leszno
Częstochowa - Tarnów
Gniezno - Bydgoszcz

18 runda - 18 sierpnia (niedziela)
Tarnów - Toruń
Zielona Góra - Częstochowa
Bydgoszcz - Rzeszów
Wrocław - Gniezno
Leszno - Gorzów
Patryk128 pisze:Siemanko mam takie pytanie czy widzieliscie moze kiedys albo i nawet teraz tyce albo kogoś znanego z cracovii albo wisły czy mieliscie stycznosc z nimi rozmawiac i jacy oni sa ???



kibicUL
Posty: 22
Rejestracja: 07.07.2011, 12:09

Re: Żużel 2013

Post autor: kibicUL » 12.12.2012, 19:55


ciwik
Posty: 16
Rejestracja: 22.09.2012, 11:53

Re: Żużel 2013

Post autor: ciwik » 12.12.2012, 22:07

Jak się okazuje działacze klubowi lubią zaskakiwać. Wiedząc już, że Tomasz Gollob podpisał kontrakt i nie ma odwrotu od oglądania tego zawodnika na toruńskiej Motoarenie postanowiono zaskoczyć nas...drugim Gollobem. We wtorkowe przedpołudnie w Hotelu Bulwar odbyła się, tym razem już oficjalna konferencja prasowa z udziałem nowego nabytku toruńskiej drużyny żużlowej. Chwilę po godzinie 10 na sali zjawiło się grono dziennikarzy pominiętych w minionym tygodniu. Nie mogło tym samym zabraknąć przedstawicieli naszej redakcji oraz grona najbardziej zagorzałych fanów Apatora a jednocześnie przeciwników Tomasza Golloba w Toruniu.
Już przed konferencją nie dało się ukryć, że atmosfera będzie „pod napięciem”. Kilkudziesięciu fanów Apatora zebranych pod hotelem bez jakichkolwiek wulgarnych przyśpiewek, agresji czy obraźliwych transparentów chciało swoją obecnością pokazać, że nie można NAS ignorować. Niestety konferencja była zamknięta i nie pozwolono kibicom uczestniczyć w rozmowie z zawodnikami i przedstawicielami klubu. Mimo [link] spokoju i zachowania kultury pozwolono na uczestnictwo tylko przedstawicielom mediów.

Konferencja prasowa rozpoczęła się od oficjalnych przeprosin prezesa Mateusza Kurzawskiego. Przeprosiny dotyczyły sytuacji z minionego tygodnia. Wtedy to, podczas podpisania kontraktu przez Golloba, klub zaprosił jedynie wybrane media…podlegające pod spółkę Unibax S.A. Tym samym jawnie przyznano się do najbardziej spektakularnej porażki wizerunkowej klubu w ostatnich miesiącach a nawet latach. Drążąc w dalszej części konferencji ten temat otrzymaliśmy odpowiedź od prezesa: - Na początku konferencji przeprosiłem i mam nadzieję, że to wystarczy. Będąc prezesem tego klubu biorę za to pełną odpowiedzialność.

Oficjalną część rozpoczęto od dość ciekawej i dla wielu zaskakującej informacji. Oświadczono, że na dzień dzisiejszy z drużyny nikt nie odchodzi a skład z sezonu 2012 został „wzbogacony” byłym mistrzem świata. - Zbudowaliśmy ciekawy skład z silnymi seniorami oraz szybko rozwijającymi się juniorami. Liczymy, iż to co sobie założyliśmy chociaż w większej części zda egzamin a wówczas o wynik nie musimy się martwić. Mamy czym jechać, mamy mocny zespół, czekamy na sezon. - stwierdził Mateusz Kurzawski. Co oznacza walkę o miejsce w składzie w sezonie 2013. Jak się okazuje właścicieli Unibaxu stać na budowanie Dream Team’u za wielkie pieniądze a kilka tysięcy złotych kary za pirotechnikę jest powodem do wszechobecnej „żałoby” w prasie i na internetowych stronach klubu. Każdy więc może odpowiedzieć sobie na pytanie co publikowanie oświadczeń o karach nałożonych na klub miało na celu…

Następnie przedstawiono kolejno wszystkich krajowych zawodników, którzy byli obecni na sali konferencyjnej. Każdy z nich, krótko wypowiedział się o nadziejach na sezon 2013. Oczywiście były zawodnik Polonii Bydgoszcz zdominował tą część i wspomniał o kilku innych sprawach jak chociażby kontaktach z panią Martą Półtorak czy działaczami Falubazu.

Kiedy przyszedł czas na pytania od dziennikarzy nie obyło się bez trudnych pytań ze strony naszej redakcji. Nie chcąc kreować na gwiazdę konferencji Tomasza Golloba, pytania postanowiliśmy kierować w stronę przedstawicieli klubu. Na pytanie odnośnie kompetencji obecnego prezesa Mateusza Kurzawskiego i możliwej zmiany na tym stanowisku oraz doniesienia, że efektywnie klubem kieruje Jakub Nadachewicz - odpowiedź była jeszcze jasna. Co prawda dało się wyczuć zakłopotanie i lekki stres ze strony prezesa ale stanowczo zaprzeczył by był marginalizowany czy też pomijany w jakiś sposób w klubie. Jak się potem okazało niektóre pytania okazały się zbyt skomplikowane aby wprost na nie odpowiedzieć.

– Jeśli mówimy o kompetencjach, to może Pan powie jaką średnią osiągał Tomasz Gollob w ostatnich latach i kiedy ostatni raz zdobywał DMP wraz z zespołem, w którym startował – pytała nasza redakcja. Wyczuwając zakłopotanie sami dopowiadamy. – Średnia Tomasza Golloba w ostatnich trzech sezonach to wyraźna równia pochyła kierująca się w dół. Ostatni tytuł DMP z udziałem Pana Tomasza to rok 2005 a ostatni finał w 2012 poprzez słabą postawę tego zawodnika zaprzepaścił szanse Stali Gorzów na złoto. Oznacza to, że Tomasz Gollob nie musi być wzmocnieniem drużyny i gwarancją sukcesu. Co gorsza przy ewentualnej porażce nie daje też gwarancji sukcesu co do frekwencji na trybunach. – to pytanie Kurzawski postanowił dyskretnie oddać samemu zawodnikowi. Unikając odpowiedzi (jedynie zaprzeczając redakcji krzyzacy.net) na rozbudowane pytanie nie miałem sumienia drążyć dalej kwestii kompetencji i wiedzy prezesa.

Z racji charakteru naszego portalu nie przywołujemy odpowiedzi na pozostałe kwestie czysto sportowe. Zapewne każdy z kibiców już wie o takich niespodziankach jak Oskar Gollob zbierający doświadczenie u boku naszych zawodników (czyżby po naszych protestach stwierdzono jak w matematyce, że – i – daje + ?). Wypowiedzi na temat współpracy w zespole i kontaktów z „kangurami” też zostaną zweryfikowane w sezonie. Wracając zatem do ciekawostek, które zainteresują kibiców czarnego sportu. - Nikomu niczego nie muszę udowadniać. Udowadnianie przez całe życie jest czymś chorym. Z kibicami mam dobry kontakt. Nigdy nie było nieporozumień np. w Grand Prix. Jak ktoś pisał na forach - nie jestem bydgoski, jestem polski. A protesty oceniałem bardzo pozytywnie. To znaczy, że środowisko tu tym żyje. Jest to tak mały odłam kibiców, że nie ma o czym mówić. Liczy się wynik zespołu toruńskiego. Mogę nawet zdradzić tajemnicę, że wszyscy znajomi, z którymi spotykałem się w Bydgoszczy, będą przyjeżdżali do Torunia. Ku mojemu zdziwieniu, z zadowoleniem, mówili że będą przybywać tutaj oglądać żużel mając tak blisko – mówił Gollob w odpowiedzi na pytanie jednego z dziennikarzy o protesty kibiców Apatora. Pytanie tylko czy o sile na trybunach toruńskiej Motoareny mają teraz świadczyć bydgoscy kibice ? Dość groteskowe a wręcz przykre jeśli tak ma wyglądać przyszłość toruńskiego speedway’a. Być może w końcu ktoś poza nami zauważy, że tu nie chodzi już o doping, wspieranie swojej drużyny i super atmosferę a jedynie o to aby w klubowej kasie wpływy z biletów się zgadzały. Bez znaczenia kto, skąd i za ile…ważne, że konsument/widz będzie zadowolony z wygody na stadionie.

Krążąc dalej w tematach nas interesujących, jedną z odpowiedzi na pytania dziennikarzy było prawie wyrzeczenie się swoich bydgoskich korzeni: - 10 lat tam nie jeżdżę, nie ma więc bliskiej więzi z Polonią. – mówił Gollob.

Kiedy na temat swojego nowego kolegi klubowego wypowiadali się nasi wychowankowie do sali docierają głośne okrzyki „Nie dla Golloba ! W Toruniu nie dla Golloba !” odśpiewane przez grupę fanatyków Apatora zebranych przed hotelem. Żużlowiec wyraźnie nie był pocieszony takim powitaniem a wypowiadający się właśnie zawodnicy poczuli się lekko zakłopotani. Zapewne zdając sobie sprawę, że dzięki ich nowemu koledze (o którym prawili właśnie komplementy) nie będą wspierani takim dopingiem jak w minionych sezonach. Jeden z przedstawicieli mediów odnosząc się do tej sytuacji zapytał czy Gollob ma nadzieję i wierzy w to, że szalikowcy…kibole wrócą na stadion. Pytanie to zostało skomentowane stanowczym – NIE, NIE WRÓCIMY ! - przez naszego przedstawiciela nim padła odpowiedź. T.Gollob stwierdził, że swoją dobrą jazdą i nas przyciągnie na stadion po jakimś czasie. Na te słowa jednak komentarz pozostawiamy już WAM – Kibolom klubu z tradycjami.

Po zakończeniu konferencji grupa zebranych osób dała raz jeszcze do zrozumienia swoje stanowisko głośnym „GOLLOBA CHCECIE ! TRADYCJI NIE SZANUJECIE !”. Wyrażając również swoją niechęć do tego co obecnie dzieje się w toruńskim żużlu odśpiewano „APATOR TO MY ! APATOR TO MY ! NIE UNIBAX I JEGO PSY”.

Na koniec pragniemy podkreślić pokojowy stosunek grupy kibiców oraz ich zachowanie podczas konferencji. Nikt nie używał słów potocznie uważanych za nieparlamentarne, nikt nie odnosił się wulgarnie do pracowników hotelu ani obecnej ochrony. Obecni funkcjonariusze straży miejskiej nie musieli interweniować a cała grupa spokojnie rozeszła się kilka minut po konferencji.

NIE DLA GOLLOBA W TORUNIU!

krzyzacy.net
Posty: 91
Rejestracja: 28.01.2009, 15:14

Re: Żużel 2013

Post autor: krzyzacy.net » 15.12.2012, 22:19

[link]

od 21 grudnia wystawa na obchody 50-lecia klubu
[link]
KS APATOR TORUŃ
[link]

Zabójca
Posty: 23
Rejestracja: 15.12.2012, 18:55

Re: Żużel 2013

Post autor: Zabójca » 19.12.2012, 15:31

Macie jakieś info o zwachaniu się ekip żużlowych z pilka?

asdasd
Posty: 470
Rejestracja: 12.09.2009, 02:39

Re: Żużel 2013

Post autor: asdasd » 19.12.2012, 15:35

Falubaz z ZL i Flota (nie wiem czy aktualne)
Elana z Ruchem i WfcG.
Wcześniej Apator z Ruchem.
Zamknijcie rejestrację !

Osowski90
Posty: 4
Rejestracja: 07.02.2010, 03:24

Re: Żużel 2013

Post autor: Osowski90 » 19.12.2012, 15:38

Od kiedy Elana jest ekipą żużlową? :)

snifer
Posty: 17
Rejestracja: 30.04.2012, 17:11

Re: Żużel 2013

Post autor: snifer » 19.12.2012, 15:51

Polonia Bydgoszcz ze Stomilem Olsztyn
Elana żużlowa; oh fckin shit

Steve231
Posty: 33
Rejestracja: 23.07.2011, 16:30

Re: Żużel 2013

Post autor: Steve231 » 19.12.2012, 20:15


Radaz
Posty: 60
Rejestracja: 19.05.2010, 00:31

Re: Żużel 2013

Post autor: Radaz » 19.12.2012, 20:52

asdasd pisze:Falubaz z ZL i Flota (nie wiem czy aktualne)
Elana z Ruchem i WfcG.
Wcześniej Apator z Ruchem.
Co ty tutaj robisz?

krzyzacy.net
Posty: 91
Rejestracja: 28.01.2009, 15:14

Re: Żużel 2013

Post autor: krzyzacy.net » 23.12.2012, 09:51

fotorelacje z wystawy i jak Krzyżacy odwiedzili szpital [link]
KS APATOR TORUŃ
[link]

..::1952::..
Posty: 187
Rejestracja: 19.04.2011, 17:32
Lokalizacja: Polska

Re: Żużel 2013

Post autor: ..::1952::.. » 29.12.2012, 10:10

Ilu kibiców Polonii Bydgoszcz na wspomnianej wigilii ?

Radaz
Posty: 60
Rejestracja: 19.05.2010, 00:31

Re: Żużel 2013

Post autor: Radaz » 02.01.2013, 16:57

Łącznie na wigilii było +/- 100 osób ( w tym zaproszeni działacze i sportowcy)

krzyzacy.net
Posty: 91
Rejestracja: 28.01.2009, 15:14

Re: Żużel 2013

Post autor: krzyzacy.net » 10.01.2013, 19:26

Apator 2012 - podsumowanie sezonu (kibice)
[link]
KS APATOR TORUŃ
[link]

Steve231
Posty: 33
Rejestracja: 23.07.2011, 16:30

Re: Żużel 2013

Post autor: Steve231 » 13.01.2013, 00:29

http://www.youtube.com/watch?v=-kFBgLQnymg

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w aukcji charytatywnej, z której cały zysk przekazany zostanie na leczenie Rysia i Adriana Mateckich. Przedmiotem aukcji jest "Byczy obraz", który powstał podczas Biało-Niebieskich Mikołajek. Każdy z nas może zostać jego właścicielem i pomóc bliźniakom z Ponieca. W grudniu udało się nam zebrać ponad 6 500 zł, chcemy aby ta kwota była jeszcze większa
[link]

..::1952::..
Posty: 187
Rejestracja: 19.04.2011, 17:32
Lokalizacja: Polska

Re: Żużel 2013

Post autor: ..::1952::.. » 16.01.2013, 17:23

Radaz pisze:Łącznie na wigilii było +/- 100 osób ( w tym zaproszeni działacze i sportowcy)
Tak, wiem.Ale chodzi mi o samą liczbę kibiców Polonii.Wstydzą się jej, że nikt do dziś nie odpisał ? To po co w ogóle było o tym wspominać ?

BydgoskiPatriota
Posty: 73
Rejestracja: 01.11.2010, 15:46

Re: Żużel 2013

Post autor: BydgoskiPatriota » 17.01.2013, 09:33

..::1952::.. pisze:Tak, wiem.Ale chodzi mi o samą liczbę kibiców Polonii.Wstydzą się jej, że nikt do dziś nie odpisał ? To po co w ogóle było o tym wspominać ?
Nie mamy czego się wstydzić.
Skoro została podana ogólna liczba ok. 100 osób, to chyba za dużo nas nie było, prawda? Myślenie nie boli. Nikt na uroczystości nie zajmował się liczeniem kibiców, bo po prostu mieliśmy inne zajęcia. Ale Ci powiem, że 1/3 całości zgromadzonych tworzyliśmy. Satysfakcjonuje Cię taka odpowiedź?
Zauważyłem, że wiele masz do powiedzenia w wielu tematach. Tak jakbyś mieszkał każdego dnia w innym zakątku naszej ojczyzny. Powiedz mi, byłeś na swojej Wigilii klubowej? Chyba się nie wstydzisz przyznać do tego jaką ekipę reprezentujesz?
Polonia znaczy Polska

Piston
Posty: 94
Rejestracja: 17.01.2012, 21:47

Re: Żużel 2013

Post autor: Piston » 24.01.2013, 01:01

Przeglądając zdjęcia z ubiegłorocznego meczu Gniezno-Ostrów.Zauwazyłem,ze na sektorze Startu wisi fana KM-u Ostrów. Wiadomo,ze ostrowski klub nie startuje juz,więc pytanko do gnieźnian: jak często i w jakich liczbach Was odwiedzają? I jak odnosicie się do fanów żużlowej Ostrovii?

since1952
Posty: 26
Rejestracja: 14.09.2012, 18:36

Re: Żużel 2013

Post autor: since1952 » 02.02.2013, 17:31

To jest tak sam klub KM Ostrów już nie istnieje, zostało kilka osób które nie udzielają się na żużlowej Ostrovii. Na meczu Start - Ostrovia wspierają nas w 6 osób z flagą Na wyjeździe w Ostrowie też wspierają nas w kilka osób teraz pozostały już tylko prywatne kontakty.

Michał***24
Posty: 163
Rejestracja: 23.05.2010, 15:47

Re: Żużel 2013

Post autor: Michał***24 » 03.02.2013, 09:12

Ja mam pytanie do ekipy Startu piszecie że nie jesteście ekipą <H> to czemu palicie szale na płocie nawet jak nie wy to jakieś przyzwolenie na to dajecie nie miałem sensu wywołać napinkę tylko zastanawia mnie jak do tego podchodzcie.

since1952
Posty: 26
Rejestracja: 14.09.2012, 18:36

Re: Żużel 2013

Post autor: since1952 » 03.02.2013, 14:00

Na Starcie nie ma "oficjalnej" ekipy "H", ale są osoby lubiące ryzyko jak jedno z naszych osiedli czy inne osoby.

since1952
Posty: 26
Rejestracja: 14.09.2012, 18:36

Re: Żużel 2013

Post autor: since1952 » 03.02.2013, 14:09

Na pewno gdyby była taka potrzeba to znalazły by się osoby do grilla, czy jakiegoś starcia bo już nie raz do tego dochodziło.

FALUBAZ ULTRAS
Posty: 153
Rejestracja: 15.04.2012, 10:57
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Żużel 2013

Post autor: FALUBAZ ULTRAS » 03.02.2013, 14:30

asdasd pisze:Falubaz z ZL i Flota (nie wiem czy aktualne)
Elana z Ruchem i WfcG.
Wcześniej Apator z Ruchem.
Falubaz z Flotą dalej aktualne , nic się nie zmieniło więc nie wiem skąd wątpliwości...
Jedno z dwóch oficjalnych kont kibiców Falubazu

Edward1488
Posty: 215
Rejestracja: 22.01.2013, 14:04

Re: Żużel 2013

Post autor: Edward1488 » 04.02.2013, 11:11

since1952 pisze:Na pewno gdyby była taka potrzeba to znalazły by się osoby do grilla, czy jakiegoś starcia bo już nie raz do tego dochodziło.
Do jakiegoś spontanicznego starcia to może i owszem ale do grilla to chyba z Podbeskidziem

since1952
Posty: 26
Rejestracja: 14.09.2012, 18:36

Re: Żużel 2013

Post autor: since1952 » 04.02.2013, 15:26

I jest następny internetowy napinacz...

Podbeskidzie chyba nie za bardzo może lepiej Orzeł Łódż... Odezwał się wielki kozak na necie.

Edward1488
Posty: 215
Rejestracja: 22.01.2013, 14:04

Re: Żużel 2013

Post autor: Edward1488 » 04.02.2013, 17:13

since1952 pisze:I jest następny internetowy napinacz...

Podbeskidzie chyba nie za bardzo może lepiej Orzeł Łódż... Odezwał się wielki kozak na necie.
Gdzie sie spiąłem? Napisałem obiektywnie jak jest bo bywam na waszych wyjazdach od czasu do czasu, wiem też jakie osiedle masz na myśli. W dawnych czasach na Starcie pod względem H było o wiele lepiej.

zachod
Posty: 21
Rejestracja: 11.05.2011, 04:58
Lokalizacja: Nederland

Re: Żużel 2013

Post autor: zachod » 04.02.2013, 17:26

Odnaleziono w internecie ...

" 02.02.2013 r. w drodze na sparing do GŁOGOWA zostaje zaatakowany nasz autokar (STILON) przez FHZG(Falubaz) i z tego co mówią (FHZG) HZL.Od nas obite 3 os.które w tym czasie były na zewnątrz autokaru.W chwil gdy zostajemy zaatakowani kierowca zamyka drzwi i odjezdza.Po krótkich "negocjacjach" zatrzymuje sie i otwiera drzwi.Wysypuje się ok 20 os.lecz w tej chwili agresorzy już ładują się do aut.Akcja przy dwóch policyjnych radiowozach lecz bez interweniujących psów.Koalicja nie katuje tych co trafili.Plus za akcje i tyle w temacie."
-> ...:::SZCZECIN:::... <-

since1952
Posty: 26
Rejestracja: 14.09.2012, 18:36

Re: Żużel 2013

Post autor: since1952 » 04.02.2013, 19:23

Może przesadziłem, że się spinasz, bo na pewno w jakimś sensie masz rację. Jeśli masz to osiedle na myśli co ja to jest to młody skład, ale może nie długo uda im się coś osiągnąć. Przyznaje Ci rację ,że w dawnych czasach pod względem "H" było zdecydowanie lepiej niż teraz, ale na pewno patrząc tak 3,4 sezony wstecz to ruszyło się coś w tej kwestii. Pozdrawiam

Steve231
Posty: 33
Rejestracja: 23.07.2011, 16:30

Re: Żużel 2013

Post autor: Steve231 » 10.02.2013, 11:20


since1952
Posty: 26
Rejestracja: 14.09.2012, 18:36

Re: Żużel 2013

Post autor: since1952 » 10.02.2013, 18:54

Historyczny herb Startu Gniezno, w delikatnie zmodyfikowanej wersji, powraca do ligowe ścigania!! Był, będzie, jest - SKS [link] !!! Przed galą organizujemy marsz w którym uczestniczy ok. 150 osób zbieramy się na rynku i ruszamy w miejsce gdzie odbywa się Gala podczas prezentacji starej/nowej eSki odpalamy kilkanaście rac.
[link]

krzyzacy.net
Posty: 91
Rejestracja: 28.01.2009, 15:14

Re: Żużel 2013

Post autor: krzyzacy.net » 28.02.2013, 15:32

W sobotę w Bydgoszczy spotkali się przedstawiciele kibiców klubów żużlowych, którzy mają zamiar wziąć udział w I edycji ,, Fans Cup", która odbędzie się podczas zbliżającego się KA.



Do Bydgoszczy w sobotę zjechali na nieformalne spotkanie przedstawiciele kibiców Apatora Toruń, Wybrzeża Gdańsk w kontakcie telefonicznym zaś byli kibice z Zielonej Góry i Grudziądza. Na spotkaniu ustalono zasady jakie mają panować podczas pierwszego Kryterium Kibiców Czarnego Sportu - ,,Fans cup".

Na ten dzień ekipy kibiców, które zjadą do Bydgoszczy skupiają się na najgłośniejszym dopingu dla swojej drużyny i zaprezentowaniu najciekawszej oprawy(co będzie brane pod uwagę podczas rywalizacji kibiców).

Wspólnie doszliśmy do porozumienia i ustaliliśmy pewne zasady obowiązujące wszystkich.

Ustalono, że:

- w ten dzień wyjątkowo nie będzie antyklubowych przyśpiewek(kibice skupiają się na dopingu swojej drużyny i zawodników)

- kibice z danych ekip mają dbać o porządek w swoich strefach

- nie będzie limitów dla ekip przyjezdnych

- wspierać kibiców mogą zgody (nas z wiadomych przyczyn ten pkt. nie obowiązuje ale tak dla informacji wklejam. Wybrzeże prawdopodobnie zawita wspólnie ze Spartą, Polonia ze Stomilem więc my musimy mobilizować się podwójnie)

- bilety będą do kupienia w Toruniu.

- stadion Polonii będzie posiadał wydzielone sektory dla zorganizowanych grup przyjezdnych, którymi będą gospodarze - Polonia Bydgoszcz, GKM Grudziądz, Apator Toruń, Falubaz Zielona Góra i Wybrzeże Gdańsk.

- z każdego klubu ma startować w KA przynajmniej 2 zawodników, których gorącym dopingiem mają wspierać zorganizowane grupy kibiców.

Wstępny podział sektorów:
[link]

dla kibiców Apatora więcej info co do wyjazdu na KA FANS CUP na forum [link]
KS APATOR TORUŃ
[link]

FALUBAZ ULTRAS
Posty: 153
Rejestracja: 15.04.2012, 10:57
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Żużel 2013

Post autor: FALUBAZ ULTRAS » 28.02.2013, 16:46

Nie wiem kto dzwonił z Falubazu ale pewnie Janusze....
Jedno z dwóch oficjalnych kont kibiców Falubazu

Resistance
Posty: 275
Rejestracja: 13.01.2010, 14:47

Re: Żużel 2013

Post autor: Resistance » 01.03.2013, 00:01

Kiedys przy takich spotkaniach nap.... sie z kim i czym popadnie teraz sie "spiewa"....

ZaczO
Posty: 25
Rejestracja: 21.07.2011, 11:47

Re: Żużel 2013

Post autor: ZaczO » 01.03.2013, 00:59

Wczoraj (27.02) odbył się Dzień z Unią Leszno we Wschowie.
Zaczęliśmy o 15.00 turniejem w piłkę, od 16.00 były gry i zabawy dla dzieci, około 18.30 konkurs wiedzy o Unii, a koło 19.30 odbyło się spotkanie z zawodnikami.
W kulminacyjnym momencie na sali zgromadziło się około 500-600 osób.
Akcja miała charakter charytatywny - zbieraliśmy kasę na leczenie chorej na mukowiscydozę mieszkanki Wschowy. Udało się zebrać ponad 1900zł, a jeszcze za tydzień dojdzie do tego zysk z dwóch aukcji obrazów.
[link]

Zaprezentowaliśmy również filmowe podsumowanie 5-letniego działania FC Wschowa
http://www.youtube.com/watch?v=c0xR_6TTA3s

ZaczO
Posty: 25
Rejestracja: 21.07.2011, 11:47

Re: Żużel 2013

Post autor: ZaczO » 09.03.2013, 12:09

Wczorajsza prezentacja Unii Leszno
http://www.youtube.com/watch?v=nlUZeU75IJk

FALUBAZ ULTRAS
Posty: 153
Rejestracja: 15.04.2012, 10:57
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Żużel 2013

Post autor: FALUBAZ ULTRAS » 16.03.2013, 18:47

Tak jak pisałem wcześniej nikt z zorganizowanych grup działających na Falubazie nie wybiera sie z KA do Bydgoszczy
Jedno z dwóch oficjalnych kont kibiców Falubazu

Arczij
Posty: 41
Rejestracja: 23.12.2012, 00:39

Re: Żużel 2013

Post autor: Arczij » 17.03.2013, 00:04

I Liga
1 runda: 1 kwietnia 2013
GTŻ Grudziądz - ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp
RKS Kolejarz RAWAG Rawicz - KŻ Orzeł Łódź
19 maja 2013
GKS Wybrzeże Gdańsk SA - SKMŻ Lublin
SK Lokomotive Daugavpils pauzuje

2 runda: 7 kwietnia 2013
KŻ Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz
SK Lokomotive Daugavpils - RKS Kolejarz RAWAG Rawicz
ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp - GKS Wybrzeże Gdańsk SA
SKMŻ Lublin pauzuje

11 kwietnia 2013 - data rezerwowa

3 runda: 14 kwietnia 2013
GTŻ Grudziądz - SK Lokomotive Daugavpils
GKS Wybrzeże Gdańsk SA - KŻ Orzeł Łódź
SKMŻ Lublin - ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp
RKS Kolejarz RAWAG Rawicz pauzuje

4 runda: 21 kwietnia 2013
RKS Kolejarz RAWAG Rawicz - GTŻ Grudziądz
SK Lokomotive Daugavpils - GKS Wybrzeże Gdańsk SA
KŻ Orzeł Łódź - SKMŻ Lublin
ŻKS Ostrovia Ostrów pauzuje

25 kwietnia 2013 - data rezerwowa

5 runda: 28 kwietnia 2013
SKMŻ Lublin - SK Lokomotive Daugavpils
GKS Wybrzeże Gdańsk SA - RKS Kolejarz RAWAG Rawicz
ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp - KŻ Orzeł Łódź
GTŻ Grudziądz pauzuje

6 runda: 5 maja 2013
RKS Kolejarz RAWAG Rawicz - SKMŻ Lublin
SK Lokomotive Daugavpils - ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp
GTŻ Grudziądz - GKS Wybrzeże Gdańsk SA
KŻ Orzeł Łódź pauzuje

9 maja 2013 - data rezerwowa

7 runda: 12 maja 2013
ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp - RKS Kolejarz RAWAG Rawicz
KŻ Orzeł Łódź - SK Lokomotive Daugavpils
SKMŻ Lublin - GTŻ Grudziądz
GKS Wybrzeże Gdańsk SA pauzuje

19 maja 2013 - data rezerwowa
23 maja 2013 - data rezerwowa

8 runda: 26 maja 2013
RKS Kolejarz RAWAG Rawicz - ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp
GTŻ Grudziądz - SKMŻ Lublin
SK Lokomotive Daugavpils - KŻ Orzeł Łódź
GKS Wybrzeże Gdańsk SA pauzuje

9 runda: 2 czerwca 2013
ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp - SK Lokomotive Daugavpils
GKS Wybrzeże Gdańsk SA - GTŻ Grudziądz
SKMŻ Lublin - RKS Kolejarz RAWAG Rawicz
KŻ Orzeł Łódź pauzuje

6 czerwca 2013 - data rezerwowa

10 runda: 9 czerwca 2013
SK Lokomotive Daugavpils - SKMŻ Lublin
KŻ Orzeł Łódź - ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp
RKS Kolejarz RAWAG Rawicz - GKS Wybrzeże Gdańsk SA
GTŻ Grudziądz pauzuje

11 runda: 30 czerwca 2013
GTŻ Grudziądz - RKS Kolejarz RAWAG Rawicz
GKS Wybrzeże Gdańsk SA - SK Lokomotive Daugavpils
SKMŻ Lublin - KŻ Orzeł Łódź
ŻKS Ostrovia Ostrów pauzuje

4 lipca 2013 - data rezerwowa

12 runda: 7 lipca 2013
SK Lokomotive Daugavpils - GTŻ Grudziądz
KŻ Orzeł Łódź - GKS Wybrzeże Gdańsk SA
ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp - SKMŻ Lublin
RKS Kolejarz RAWAG Rawicz pauzuje

13 runda: 21 lipca 2013
GTŻ Grudziądz - KŻ Orzeł Łódź
RKS Kolejarz RAWAG Rawicz - SK Lokomotive Daugavpils
GKS Wybrzeże Gdańsk SA - ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp
SKMŻ Lublin pauzuje

25 lipca 2013 - data rezerwowa
27 lipca 2013 - data rezerwowa
28 lipca 2013 - data rezerwowa

14 runda: 4 sierpnia 2013
ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp - GTŻ Grudziądz
SKMŻ Lublin - GKS Wybrzeże Gdańsk SA
KŻ Orzeł Łódź - RKS Kolejarz RAWAG Rawicz
SK Lokomotive Daugavpils pauzuje
Obrazek

Ultra-Projects
Posty: 162
Rejestracja: 15.05.2010, 19:30

Re: Żużel 2013

Post autor: Ultra-Projects » 17.03.2013, 00:08

Super, masz fantastycznie opanowaną umiejętność kopiowania z neta, a teraz naucz sie pisać poprawne nazwy klubów
Obrazek
http://ultra-projects.manifo.com/
Profesjonalne projektowanie graficzne

www.grafikakibica.com - największe i najlepsze forum dot. grafik kibicowskich w sieci

psv
Posty: 45
Rejestracja: 05.03.2010, 14:41

Re: Żużel 2013

Post autor: psv » 18.03.2013, 15:39

Czy podczas przebudowy stadionu w Zielonej Górze wpuszczani będą kibice gości i jaka będzie pojemność stadionu w trakcie remontu ?

FALUBAZ ULTRAS
Posty: 153
Rejestracja: 15.04.2012, 10:57
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Żużel 2013

Post autor: FALUBAZ ULTRAS » 18.03.2013, 15:54

Będą , poj całego nie znam
Jedno z dwóch oficjalnych kont kibiców Falubazu

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości