www.warhouse.pl

Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Paulek
Posty: 81
Rejestracja: 26.12.2012, 07:39

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Paulek » 02.12.2013, 19:36

Na 100 rudych 101 fałszywych.
19R20



TakiTyp
Posty: 84
Rejestracja: 10.06.2013, 12:23

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: TakiTyp » 03.12.2013, 10:10

Jak Boniek wyraznie tutaj mowi, ze nie powinno sie zamykac stadionow czy trybun za odpalanie pirotechniki, tylko nalezy wylapywac pojedyncze osoby. W domysle pewnie chodzi o to, ze on nie ma nic przeciwko racom, ale skoro takie jest prawo (jak narazie) to nalezy winnych karac. Jakby powiedzial cokolwiek innego to zaraz by go punktowali ze przywzwala na lamanie prawa, a wrecz zacheca. A na to Zibi sobie pozwolic nie moze. Zrozumcie ze chlop jest miedzy mlotem a kowadlem.

A takich jak Mirek Jowisz to ku*** do Kononowicza, najlepiej niech nie bedzie niczego! Bedziesz siedzial w domu zamiast na mecze chodzic i jezdzic i bedziesz zadowolony? W leb sie jebnij. Dla takich jak Ty wazniejszy jest bunt, od samych efektow ktore mialby przyniesc. Bo jestesmy zli i niepokorni, pokazemy ze my wcale tej pilki nie potrzebujemy i tez sie mamy na nia wyjebac? Ja tam wole zapierdalac w blocie i gazie na sektor niz se odpuscic w ogole i liczyc ze cos sie zmieni.
Moj post to moja subiektywna opinia.

ja22
Posty: 176
Rejestracja: 03.12.2012, 10:50

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: ja22 » 03.12.2013, 10:30

[quote="TakiTyp"]Jak Boniek wyraznie tutaj mowi, ze nie powinno sie zamykac stadionow czy trybun za odpalanie pirotechniki, tylko nalezy wylapywac pojedyncze osoby. W domysle pewnie chodzi o to, ze on nie ma nic przeciwko racom, ale skoro takie jest prawo (jak narazie) to nalezy winnych karac. Jakby powiedzial cokolwiek innego to zaraz by go punktowali ze przywzwala na lamanie prawa, a wrecz zacheca. A na to Zibi sobie pozwolic nie moze. Zrozumcie ze chlop jest miedzy mlotem a kowadlem.

A takich jak Mirek Jowisz to ku*** do Kononowicza, najlepiej niech nie bedzie niczego! Bedziesz siedzial w domu zamiast na mecze chodzic i jezdzic i bedziesz zadowolony? W leb sie jebnij. Dla takich jak Ty wazniejszy jest bunt, od samych efektow ktore mialby przyniesc. Bo jestesmy zli i niepokorni, pokazemy ze my wcale tej pilki nie potrzebujemy i tez sie mamy na nia wyjebac? Ja tam wole zapierdalac w blocie i gazie na sektor niz se odpuscic w ogole i liczyc ze cos sie zmieni.



Jeden nielicznych postów z ,którym zgadzam się w 100 % jak czytam że wielce charakterni kibole chcę strzelać focha bo zamknięto stadion to się załamuje .Jeśli jedynym pomysłem władz na walkę z nami jest zamykanie stadionów to dla nas tylko powód do zadowolenia ,bo pokazuje to ich bezradność .Co do Bońka to zrozumcie niektórzy w końcu że on nie może otwartym tekstem powiedzieć że race są zajebiste ,bo zaraz byłaby afera że popiera łamanie prawa

PG1945PG
Posty: 14
Rejestracja: 24.11.2013, 14:31

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: PG1945PG » 03.12.2013, 13:13

Wystarczy zalegalizowac piro i po problemie panie Boniek.PZPN jest panstwem w panstwie, a stadiony zrobic autonomiczna strefa dla kibicow.
Stadion to My, a nie donald i jego psy!
ObrazekObrazek

ja22
Posty: 176
Rejestracja: 03.12.2012, 10:50

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: ja22 » 03.12.2013, 14:11

Wystarczy zalegalizowac piro i po problemie panie Boniek.PZPN jest panstwem w panstwie, a stadiony zrobic autonomiczna strefa dla kibicow.
Stadion to My, a nie donald i jego psy
przeczytaj tak z 10 razy co napisałeś i zacznij używać mózgu. pomijając debilizm twojego wpisu takie rozwiązanie jest prawnie niemożliwe ,ponieważ piro można zalegalizować jedynie poprzez stosowną ustawę

K8K8K
Posty: 10
Rejestracja: 29.11.2013, 21:52

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: K8K8K » 03.12.2013, 15:10

Ktory rzad zgodzi sie na legalizacje piro?
WHITE FRONT SLAVIC BROTHERS

Świąteczny Karp
Posty: 601
Rejestracja: 19.12.2008, 16:21

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Świąteczny Karp » 03.12.2013, 16:54

Marek i Przemek pisze:Rząd nie musi,wystarczy jak PZPN wyda stosowny papier,że na swoich imprezach od ti mobajl ekstraklasy do A-klasy, można użwać piro.
?

Gwoli ścisłości, to rozgrywkami ekstraklasy zarządza Ekstraklasa SA, zaś organizatorami meczów (tj. imprez masowych) są kluby, które obowiązuje ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych.
"Postępowcy zidiociali niech mnie nazwą homofobem,
bo ja homoseksualizm, tak jak grypę i socjalizm, wciąż uważam za chorobę!"

Hujtras
Posty: 413
Rejestracja: 31.08.2012, 10:12

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Hujtras » 03.12.2013, 19:24

Nie trzeba nawet zmieniać ustawy, bo jest w niej zapis mówiący o tym, że organizator spotkania ma prawo urządzić pokaz pirotechniczny. Starczy tylko ten przepis odpowiednio naciągnąć i wykorzystać ;).

Świąteczny Karp
Posty: 601
Rejestracja: 19.12.2008, 16:21

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Świąteczny Karp » 03.12.2013, 20:26

Tak, tylko przeprowadzający pokaz muszą posiadać stosowne uprawnienia co przy obecnym stanie prawnym sprowadzi się do zabicia spontaniczności.

Do tego dochodzi kwestia niby "bezpieczeństwa", czyli przede wszystkim jakiejś wyodrębnionej strefy na pokaz. Odpalenie rac na sektorze będzie zbombardowane choćby nadzorował je strażak Sam.
"Postępowcy zidiociali niech mnie nazwą homofobem,
bo ja homoseksualizm, tak jak grypę i socjalizm, wciąż uważam za chorobę!"

@C@b
Posty: 106
Rejestracja: 04.11.2013, 12:24

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: @C@b » 04.12.2013, 00:15

K8K8K pisze:Ktory rzad zgodzi sie na legalizacje piro?
a po co legalizować piro ? do 2010 roku było zalegalizowane, że odpalano je w setkach bez kominów ?

Wystarczy wymazać te punkty w ustawie co ministrowie z Platformy wprowadzili.

ja22
Posty: 176
Rejestracja: 03.12.2012, 10:50

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: ja22 » 04.12.2013, 12:09

Tak ministrowie z platformy wymażą z ustawy punkty własnego autorstwa -Genialny plan .

@C@b
Posty: 106
Rejestracja: 04.11.2013, 12:24

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: @C@b » 04.12.2013, 15:12

Wiadomo, że nie wymarzą, a ja odpowiedziałem na post K8K8K, który zapytał który rząd się zgodzi na legalizację piro, więc mu odpisałem, że nie trzeba żadnej legalizacji pirotechniki, aby było normalnie tak jak to było do 2010 roku.

fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: fluor » 04.12.2013, 18:06

ja22 pisze:.Co do Bońka to zrozumcie niektórzy w końcu że on nie może otwartym tekstem powiedzieć że race są zajebiste ,bo zaraz byłaby afera że popiera łamanie prawa
no i? We wszystkich debatach można mówić, że prawo jest durne tylko tu, przy takiej błahostce wieczny problem z powiedzeniem sobie jasno - pocałujcie się w d*** z tą polityczną błazenadą, chyba jedyny Leśniodorski ma jaja czasami coś powiedzieć, bo reszta sra się jakby chodziło o wysłanie żołnierzy do Iranu.
Niech sobie gada co chce, tylko pieprzenie że 25 niedobrych osób odpaliło kosztem reszty to jest pierdolenie, bo 90% się z tego cieszy, że jest piro.

Gdzie w Polsce jest spontaniczność? Jak się ogląda u nas oprawy i tam gdzie legalne jest piro to niczym się to nie różni, poza tym, że nie zasłaniają spontanicznie twarzy.

@C@b
Posty: 106
Rejestracja: 04.11.2013, 12:24

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: @C@b » 05.12.2013, 14:30

Sektor gości na stadionie Zawiszy zamknięty na dwa mecze

Decyzją wojewody kujawsko-pomorskiego trybuna D na stadionie Zawiszy Bydgoszcz, na której zasiadają kibice gości, na dwa najbliższe mecze będzie zamknięta.

Na obiekt nie zostaną wpuszczone zorganizowane grupy kibiców Lecha Poznań i Lechii Gdańsk.
http://www.90minut.pl/news/225/news2253 ... mecze.html

Tak jak przypuszczałem. ESA nie przystała na propozycję od psów i zakazu wyjazdów dla kibiców gości to psy znalazły i tak znany już sposób zamykania sektorów gości - rękami wojewodów. "Przypadkiem" padło na Lechię i Lecha :) Mam nadzieję, że te ekipy pójdą śladem Widzewa i jego wyjazdu na zakazie do Krakowa tak, aby zagrać na nosie tym k*****. Jeżeli ekipy nie będą jeździć mimo zakazów na te mecze to wojewodowie/psy co raz częsciej będą zamykać sektory gości bo tak mają spokój, a jak mimo zakazu ekipy pojawią się pod sektorami gości to może pójdą do rozum do głowy że to nic nie daje.

Świąteczny Karp
Posty: 601
Rejestracja: 19.12.2008, 16:21

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Świąteczny Karp » 05.12.2013, 15:10

chyba jedyny Leśniodorski ma jaja czasami coś powiedzieć
Raczej pobłaznować. Najpierw nagadał pierdół o tym, że zawodnicy Legii mogą nie wyjść na mecz z Ruchem, a potem nie zrobił kompletnie nic czym dałby wyraz swojego sprzeciwu.

Gdyby pismaki trochę za język kopaczy nie pociągnęły, to nikt ze środowiska nawet by się na ten temat nie zająknął.
"Postępowcy zidiociali niech mnie nazwą homofobem,
bo ja homoseksualizm, tak jak grypę i socjalizm, wciąż uważam za chorobę!"

anakin
Posty: 32
Rejestracja: 05.05.2007, 18:00

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: anakin » 05.12.2013, 15:21

ja22 pisze:
TakiTyp pisze:Jak Boniek wyraznie tutaj mowi, ze nie powinno sie zamykac stadionow czy trybun za odpalanie pirotechniki, tylko nalezy wylapywac pojedyncze osoby. W domysle pewnie chodzi o to, ze on nie ma nic przeciwko racom, ale skoro takie jest prawo (jak narazie) to nalezy winnych karac. Jakby powiedzial cokolwiek innego to zaraz by go punktowali ze przywzwala na lamanie prawa, a wrecz zacheca. A na to Zibi sobie pozwolic nie moze. Zrozumcie ze chlop jest miedzy mlotem a kowadlem.

A takich jak Mirek Jowisz to ku*** do Kononowicza, najlepiej niech nie bedzie niczego! Bedziesz siedzial w domu zamiast na mecze chodzic i jezdzic i bedziesz zadowolony? W leb sie jebnij. Dla takich jak Ty wazniejszy jest bunt, od samych efektow ktore mialby przyniesc. Bo jestesmy zli i niepokorni, pokazemy ze my wcale tej pilki nie potrzebujemy i tez sie mamy na nia wyjebac? Ja tam wole zapierdalac w blocie i gazie na sektor niz se odpuscic w ogole i liczyc ze cos sie zmieni.



Jeden nielicznych postów z ,którym zgadzam się w 100 % jak czytam że wielce charakterni kibole chcę strzelać focha bo zamknięto stadion to się załamuje .Jeśli jedynym pomysłem władz na walkę z nami jest zamykanie stadionów to dla nas tylko powód do zadowolenia ,bo pokazuje to ich bezradność .Co do Bońka to zrozumcie niektórzy w końcu że on nie może otwartym tekstem powiedzieć że race są zajebiste ,bo zaraz byłaby afera że popiera łamanie prawa
Boniek pierdoli. Sam na początku go broniłem (niedługo po objęciu stołka prezesa), bo chciałem, żeby dać mu szansę. Mówił przecież wtedy, że on nie ma nic przeciwko racom (czy coś w tym stylu), wydawało się, że w końcu ktoś kto trzeźwo myśli w tym betonowym PZPR. I co, nagle mu się odwidziało? Poza tym jak on nie zacznie tłuc do łbów ludziom, że przepis delegalizujący piro na stadionie jest całkowicie bez sensu, to kto? Bandyci kibole? A może OZSK?

A przekonać ludzi w tym temacie wydaje mi się, że nie jest tak trudno. Ci co chodzą na mecze - im się podoba pirotechnika. Przynajmniej w większości.
Jak to zwykle bywa najwięcej pieprzą ci, ktorzy z piłką mają niewiele wspólnego. Ale z takimi mały problem - łykneli, że piro złe - łykną również, że dobre. Trzeba tylko "ałytorytetu"...

KurzaW@gin@
Posty: 213
Rejestracja: 08.12.2013, 12:48

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: KurzaW@gin@ » 11.12.2013, 12:00

Ekstraklasa pisze do państwa: Nie zamykajcie nam stadionów! Kary tylko indywidualne

Nie będzie zapowiadanego przez szefa Legii Bogusława Leśnodorskiego bojkotu ligowej kolejki. Prezesi wszystkich klubów ekstraklasy napisali dekalog "Otwarte stadiony", w którym przekonują, że na piłkarskich trybunach w Polsce jest bezpieczne, a przypadki łamania prawa na nich trzeba traktować indywidualnie, a nie obarczać odpowiedzialnością zbiorową.
Pismo podpisane jest przez wszystkich prezesów oraz szefa rady nadzorczej Ekstraklasy S.A. Macieja Wandzela. Oto pełna treść listu.

"Otwarte Stadiony" - Dekalog Klubów Ekstraklasy

1. Nikt nie jest bardziej zainteresowany bezpieczeństwem na stadionach niż kluby oraz Ekstraklasa S.A.

2. Stadiony Ekstraklasy są bezpieczne. Na 280 meczów w roku 2013, zanotowano jedynie 4 poważniejsze incydenty. Pozytywnie wyróżnia nas to na tle całej piłkarskiej Europy. Wspięliśmy się na ten poziom dzięki konsekwentnej polityce prowadzonej przez kluby przez ostatnie dwa lata, a także dzięki współpracy z Policją oraz Administracją Rządową i Samorządową. Statystyka ta była ostatnio wielokrotnie potwierdzana przez przedstawicieli Policji i Rządu.

3. Potępiamy wszelkie formy bandytyzmu, agresji, rasizmu i chuligaństwa w życiu społecznym, na stadionach i poza stadionami.

4. Jesteśmy przeciwni stosowaniu odpowiedzialności zbiorowej, a przez to karaniu prawdziwych kibiców, za postępowanie niewielkiej grupy osób łamiących prawo. Taka praktyka krzywdzi miliony sympatyków polskiej piłki.

5. Nasza odpowiedzialność za bezpieczeństwo na meczach Ekstraklasy zaczyna i kończy się na bramie stadionu. Nie możemy ponosić odpowiedzialności za ekscesy poza stadionem, w miastach, pociągach i na plażach - nie mamy jako kluby do tego odpowiednich narzędzi. Jest to zadanie dla Policji i Administracji Rządowej.

6. Poziom bezpieczeństwa na stadionach Ekstraklasy z roku na rok systematycznie się podnosi. Będziemy pracować nad tym, aby utrzymać ten pozytywny trend. Jednak nie jesteśmy i nie możemy być odpowiedzialni za sytuację na stadionach niższych klas rozgrywkowych.

7. Tylko zgodna współpraca wszystkich podmiotów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na stadionach daje odpowiednie efekty. Takie są najlepsze wzorce światowe. Jesteśmy gotowi na taką współpracę z każdym, komu rzeczywiście zależy na bezpiecznych i otwartych stadionach.

8. Jesteśmy za stworzeniem katalogu występków i odpowiadających im sankcji, z których zamknięcie stadionu stanowi najsurowszą i ostateczną. Orzekanie takiej kary lub straszenie nią w wypadku braku rzeczywistego zagrożenia bezpieczeństwa powoduje jej dewaluację. Nie można zamykać stadionów za każdy występek, zwłaszcza jeśli są to nowoczesne i bezpieczne obiekty stworzone za publiczne środki dla prawdziwych kibiców piłkarskich. Kolejnym przykładem odpowiedzialności zbiorowej są tzw. mecze podwyższonego ryzyka, które uznajemy za fikcję i nierzadko sposób na karanie klubów piłkarskich.

9. Naszym zdaniem w katalogu sankcji pierwszeństwo powinny mieć kary indywidualne a nie zbiorowe. Państwo powinno się skupić na ściganiu przestępców przez Policję i prokuraturę oraz na karaniu ich przez sądy, nie zaś na pochopnym zamykaniu stadionów lub trybun. Niejednolita praktyka działania wojewodów w tym zakresie może również prowadzić do dewaluacji prawa. Kluby i Ekstraklasa monitorują te decyzje i zastrzegają sobie prawo do podjęcia w przyszłym roku odpowiednich działań prawnych oraz kampanii społecznych, które zwrócą uwagę opinii publicznej na te zjawiska.

10. Stadiony Ekstraklasy są miejscem bezpiecznej rozrywki dla kibiców - nierzadko całych rodzin z dziećmi. Zdajemy sobie jednak sprawę, że to proces wymagający stałej troski i wytężonej pracy. Pracy wszystkich podmiotów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na stadionach Ekstraklasy. Przez ostatnie lata osiągnęliśmy znaczący postęp w tej dziedzinie. Powinniśmy czuć z tego powodu satysfakcję, a nie budować poczucie zagrożenia.
Ekstraklasa SA podobnie jak sam prezes PZPN - Boniek po raz kolejny publicznie pisze/mówi co innego niż robi, mianowicie chodzi mi o to ich sztandarowe hasełko : "Jesteśmy przeciwni stosowaniu odpowiedzialności zbiorowej, kary tylko indywidualne", a ku*** co chwila sami dają zakazy wyjazdowe, czyli kary zbiorowe za byle pierdoły a tu p*******, że są przeciwni takim karą, czy to OZSK może wysłać tym szefom ESA czy prezesowi PZPN oficjalne zapytanie skoro są przeciwni takim karom to czemu cały czas sami tak karają i to na coraz dłużej ....

Edekzkrainykredek
Posty: 276
Rejestracja: 01.05.2013, 21:25

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Edekzkrainykredek » 04.03.2014, 13:27

Tu macie swojego boniusia

[link]

Na wszystkich stadionach powinno wrócić gromkie pzpn, pzpn. I jak chce ku*** wojny to będzie miał. Niedługo eliminacje do europejskich mistrzostw mafii z uefa. Na każdym wyjeździe zrobić taki rozpierdol żeby uefa wykluczyła reprezentacje pzpn.
STADION TO NIE TEATR! FUCK uefa, JÉBAĆ pzpn

ja22
Posty: 176
Rejestracja: 03.12.2012, 10:50

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: ja22 » 04.03.2014, 16:33

No dokładnie. Akcja na Legii zajebista ale na litość Boską przestańcie oczekiwać że ktoś będzie bronił kiboli .Wbijcie sobie d głów że jako środowisko jesteśmy wrogami Publicznymi .Nie mówcie że Boniek Kiedyś tam mówił inaczej Jak Politycy p******* non stop że zrobią W Polsce raj na ziemi to też wierzycie ?Inna sprawa że Boniek po takiej akcji zwyczajnie ni mógł powiedzieć nic innego .Zrozumcie wreszcie że 99 proc społeczeństwa ma nas za przygłupów .Musimy sami walczyć o swoje ale na pewno nie bojkotami i protestami bo naszym przeciwnikom to koło c**** lata czy my sobie pójdziemy na mecz czy nie oczekiwanie społeczne jest takie żeby nas wytępić więc rząd przy pomocy wojewodów będą z nami walczyć .Dla nich i Policji to może nikt na mecze nie chodzić ,kluby owszem będą dostawać po d**** w przypadku bojkotu ale nie oczekujcie że ktoś się za nami wstawi bo będzie to groziło całkowitym zamknięciem stadionu .dopóki jako ruch kibicowski będziemy decydować się na łamanie prawa jakkolwiek bzdurne by ono nie było to wszyscy będą z nami jechać i wybijcie sobie z głowy że będzie inaczej Jedyna droga to działać nadal mimo represji

TadzioNorek
Posty: 119
Rejestracja: 05.01.2013, 20:16

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: TadzioNorek » 04.03.2014, 16:41

ja22 pisze:No dokładnie. Akcja na Legii zajebista ale na litość Boską przestańcie oczekiwać że ktoś będzie bronił kiboli .Wbijcie sobie d głów że jako środowisko jesteśmy wrogami Publicznymi .Nie mówcie że Boniek Kiedyś tam mówił inaczej Jak Politycy p******* non stop że zrobią W Polsce raj na ziemi to też wierzycie ?Inna sprawa że Boniek po takiej akcji zwyczajnie ni mógł powiedzieć nic innego .Zrozumcie wreszcie że 99 proc społeczeństwa ma nas za przygłupów .Musimy sami walczyć o swoje ale na pewno nie bojkotami i protestami bo naszym przeciwnikom to koło c**** lata czy my sobie pójdziemy na mecz czy nie oczekiwanie społeczne jest takie żeby nas wytępić więc rząd przy pomocy wojewodów będą z nami walczyć .Dla nich i Policji to może nikt na mecze nie chodzić ,kluby owszem będą dostawać po d**** w przypadku bojkotu ale nie oczekujcie że ktoś się za nami wstawi bo będzie to groziło całkowitym zamknięciem stadionu .dopóki jako ruch kibicowski będziemy decydować się na łamanie prawa jakkolwiek bzdurne by ono nie było to wszyscy będą z nami jechać i wybijcie sobie z głowy że będzie inaczej Jedyna droga to działać nadal mimo represji

Nic dodać, nic ująć. Niektórzy wraz z przyjściem Bońka i jego całkiem pozytywnym myśleniu na temat współpracy z kibicami myśleli że chyba sam Boniek będzie wjeżdżał na sektory gości z odpaloną racą i spluwą w kieszeni. Sam prezes Legii który bardzo wspierał kiboli Legii już tak przychylnie nie patrzy na tą sprawę i dosyć konkretnie się o tym wypowiedział. Więc czego się spodziewać po prezesie Pzpnu?

KurzaW@gin@
Posty: 213
Rejestracja: 08.12.2013, 12:48

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: KurzaW@gin@ » 05.03.2014, 11:23

Przypomnę Wam kilka postulatów Bońka czy Ekstraklasy SA :
4. Jesteśmy przeciwni stosowaniu odpowiedzialności zbiorowej, a przez to karaniu prawdziwych kibiców, za postępowanie niewielkiej grupy osób łamiących prawo. Taka praktyka krzywdzi miliony sympatyków polskiej piłki.
9. Naszym zdaniem w katalogu sankcji pierwszeństwo powinny mieć kary indywidualne a nie zbiorowe. Państwo powinno się skupić na ściganiu przestępców przez Policję i prokuraturę oraz na karaniu ich przez sądy, nie zaś na pochopnym zamykaniu stadionów lub trybun. Niejednolita praktyka działania wojewodów w tym zakresie może również prowadzić do dewaluacji prawa. Kluby i Ekstraklasa monitorują te decyzje i zastrzegają sobie prawo do podjęcia w przyszłym roku odpowiednich działań prawnych oraz kampanii społecznych, które zwrócą uwagę opinii publicznej na te zjawiska.
Jakoś nie zauważyłem, że Komisja Ligi czy PZPN przestał karać zbiorowo bo zakazy wyjazdowe (czyli kara zbiorowa o której tak ładnie mówią, że chcą ją znieść) są dawana za odpalenie jednej racy, a kary co raz dłuższe i z nową propozycją od Ekstraklasy, że by dać zakaz wyjazdowy wszystkim :)

Więc te wszystkie ładne obiecanki o liberalizacji przepisów to są puste słowa tak, aby trzymać obie sroki za ogon tzn. kibolom od 1,5 roku wmaiwać, że wszsytko idzie w dobrym kierunku, a jak się coś wydarzy to śpiewać w TV, że trzeba karać surowo, żadnych ustępstw czy dialogu z kibolami.

A Wy idźcie dziś na Narodowy nabijta kase PZPNowi i zróbcie "doping", którego by nie było i mecz przypominał stype.

fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: fluor » 05.03.2014, 17:44

Zamknąć tą całą ligę to jedyne wyjście z sytuacji :)

Edekzkrainykredek
Posty: 276
Rejestracja: 01.05.2013, 21:25

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Edekzkrainykredek » 05.03.2014, 20:40

Ogólnopolski bojkot to jedyne wyjście.
STADION TO NIE TEATR! FUCK uefa, JÉBAĆ pzpn

Edekzkrainykredek
Posty: 276
Rejestracja: 01.05.2013, 21:25

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Edekzkrainykredek » 05.03.2014, 21:15

Akurat z Legią mi bardzo nie po drodze ale tu chodzi o to że ktoś coś obiecał a nadal leci w chvja. Miało nie być zakazów wyjazdowych i zamykania sektorów i stadionów oraz nieprzyjmowania gości. Nie chce nic mówić ale tylu i aż takich kar to nawet za smaciarza laty nie było. Nie róbmy nadal nic to niedługo wszyscy się zdziwimy. Dziś Legia i Jagiellonia, jutro Wisła, pojutrze Lech, a za miesiąc Śląsk i ktoś jeszcze.
STADION TO NIE TEATR! FUCK uefa, JÉBAĆ pzpn

ż@bol
Posty: 96
Rejestracja: 08.02.2013, 11:46

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: ż@bol » 06.03.2014, 10:47

PyskatySK pisze:Bo Legiunie ukarali to od razu bojkot? :)
Nie dlatego że ukarali Legie, ale dlatego że te decyzje są bzdurne, co to ma byc za zakaz wyjazdowy za awanture u siebie, bez jaj

ż@bol
Posty: 96
Rejestracja: 08.02.2013, 11:46

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: ż@bol » 06.03.2014, 10:58

zdązyłem, ale to nie jest "nieadekwatne" to jest popierdolone
niedługo za awantury w lesie będą dawac zakazy stadionowe

Łukasz1920
Posty: 614
Rejestracja: 30.08.2012, 10:18

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Łukasz1920 » 06.03.2014, 11:27

ż@bol pisze:zdązyłem, ale to nie jest "nieadekwatne" to jest popierdolone
niedługo za awantury w lesie będą dawac zakazy stadionowe

Z tego co pamiętam to koalicja wyłapała pare zakazów za Rozwój?
GOOD NIGHT LEFT SIDE

ż@bol
Posty: 96
Rejestracja: 08.02.2013, 11:46

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: ż@bol » 06.03.2014, 11:36

dochodzi też do takich absurdów, chociaż źle napisałem poprzedniego posta, chodziło mi o zakaz wyjazdowy dla całej ekipy za jakąs ustawke, tylko czekac az do tego dojdzie

romper
Posty: 23
Rejestracja: 28.02.2007, 11:05

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: romper » 06.03.2014, 11:41

ż@bol toś się obudził. Przecież już od dawna tak jest. Znam przypadki jeszcze sprzed Euro, kiedy to chłopaki dostali zakazy za spotkanie w lesie. Z punktu widzenia stanowiących takie prawo to nawet logiczne. Awanturujesz się w lesie, u siebie, czy gdziekolwiek, więc bardzo prawdopodobne, że będziesz się awanturował na kolejnym wyjeździe. Trzeba chyba być dzieckiem, żeby tego nie rozumieć i się oburzać.

adiKOLEJORZ
Posty: 125
Rejestracja: 28.02.2013, 14:22

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: adiKOLEJORZ » 06.03.2014, 11:45

raczej trzeba być dzieckiem tvn-u żeby takie zakazy w ogóle probowac tłumaczyć
Obrazek

romper
Posty: 23
Rejestracja: 28.02.2007, 11:05

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: romper » 06.03.2014, 11:53

Jeśli pijesz do mnie mistrzu, to tv nie oglądam w ogóle już od kilku lat. To, że rozumie jakiś mechanizm działania, nie oznacza, że go usprawiedliwiam mistrzu dedukcji.

Z mojej strony koniec tematu.

jestesmywaszastolica
Posty: 1407
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: jestesmywaszastolica » 06.03.2014, 13:02

romper pisze:Jeśli pijesz do mnie mistrzu, to tv nie oglądam w ogóle już od kilku lat. To, że rozumie jakiś mechanizm działania, nie oznacza, że go usprawiedliwiam mistrzu dedukcji.

Z mojej strony koniec tematu.
mechanizm to Ty może rozumiesz, tylko że Ty piszesz o zakazie stadionowym, a on o wyjazdowym

parekunitom
Posty: 85
Rejestracja: 13.01.2010, 11:47
Lokalizacja: 120 tyś.

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: parekunitom » 06.03.2014, 14:15

"Jak mówi w "Przeglądzie Sportowym" prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek, reprezentacja nie potrzebuje zorganizowanych grup kibicowskich na trybunach stadionów, gdzie rozgrywa swoje mecze.

- Chuligańskie burdy na meczu Legii z Jagiellonią pokazują, że kadra narodowa nie potrzebuje na trybunach zorganizowanych grup kibicowskich, choć jeszcze niedawno wielu ludzi nam to podpowiadało - mówi Boniek.

Obecnie na mecze reprezentacji Polski najczęściej przychodzą kibice, którzy złośliwie nazywani są przez innych "Januszami". Często są krytykowani za to, że nie wspierają przez cały mecz reprezentacji dopingiem.

To nie przeszkadza szefowi PZPN. - Jak kadra gra dobrze, to potrafią zrobić wspaniałą atmosferę. A jeżeli przegrywa to wyrażają swoje niezadowolenie. I bardzo dobrze, bo to kadra jest dla kibiców, nie na odwrót - ocenił."
:)

bunio5
Posty: 491
Rejestracja: 08.03.2007, 22:21
Lokalizacja: POLSKA

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: bunio5 » 06.03.2014, 15:33

Boniek odleciał totalnie.
Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym Znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem!
BÓG - HONOR - OJCZYZNA
Wielka Polska Katolicka
Krucjata Różańcowa za Ojczyznę! Codziennie odmawiajcie Różaniec o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu!

Edekzkrainykredek
Posty: 276
Rejestracja: 01.05.2013, 21:25

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: Edekzkrainykredek » 06.03.2014, 17:02

Przydałoby się bońka i pzpn ukarać już na najbliższym meczu u niemiaszków.
STADION TO NIE TEATR! FUCK uefa, JÉBAĆ pzpn

KurzaW@gin@
Posty: 213
Rejestracja: 08.12.2013, 12:48

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: KurzaW@gin@ » 09.03.2014, 11:52

Liga+ Extra tradycyjnie o 20:00 w CANAL+ Sport. Gośćmi dzisiejszego programu będą prezes PZPN, Zbigniew Boniek oraz przewodniczący Rady Nadzorczej Ekstraklasy SA, Maciej Wandzel. Przez cały dzień zbieramy Wasze pytania do obu panów. Najciekawsze z nich Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski wykorzystają w swoim programie!
Tu możecie zadawać pytania : https://www.facebook.com/CANALplussport ... 05/?type=1

AJAX AMSTERDAM
Posty: 172
Rejestracja: 15.01.2010, 11:36

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: AJAX AMSTERDAM » 11.03.2014, 23:42

[link]

KurzaW@gin@
Posty: 213
Rejestracja: 08.12.2013, 12:48

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: KurzaW@gin@ » 12.03.2014, 16:32

młody Osuch i słynna gadka jak to jest wspaniale w Europie tylko u nas race,bójki :(
Patrzę z zazdrością na te wszystkie mecze w Europie. Dobra atmosfera, frekwencja, żadnych burd i konfliktów. Kibice robią swoje.
https://twitter.com/Osuch_JSMG

nh1906nh
Posty: 65
Rejestracja: 05.08.2013, 20:19

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: nh1906nh » 12.03.2014, 16:51

KurzaW@gin@ pisze:młody Osuch i słynna gadka jak to jest wspaniale w Europie tylko u nas race,bójki :(
Patrzę z zazdrością na te wszystkie mecze w Europie. Dobra atmosfera, frekwencja, żadnych burd i konfliktów. Kibice robią swoje.
https://twitter.com/Osuch_JSMG
Dla takiegosprzedajnego pionka, atmosfera jest tym lepsza im więcej kasy zostawi się w trakcie wizyty na meczu, przecież ma teraz atmosferę rodem z anglii, więc w czym ma znowu problem? A no tak, bo frekwencja nie dopisuje i nie będzie dopisywała. Ale ktoś może mu powiedzieć, połowa sukcesu się udała, atmosfera jest taka o jaką zazdrościł w europie.
Wisła Nowa Huta

KurzaW@gin@
Posty: 213
Rejestracja: 08.12.2013, 12:48

Re: Z.Boniek prezesem PZPN . Konsekwencje dla '' kiboli ''.

Post autor: KurzaW@gin@ » 20.03.2014, 10:54

Tekst z ... Wybiórczej, ale dość celnie opisujący dobry wizerunek Bońka w mediach :
Zbigniew Boniek jako prezes PZPN sukcesy ma głównie w kierowaniu mediami. Innych nie widać. Reprezentacja zarządzana z tylnego siedzenia? Nie wychodzi. Pozyskiwanie strategicznych partnerów? Też nie bardzo. System pracy z młodzieżą? Wciąż słaby. Tylko wybrani dziennikarze napiszą, co zechce, i wtedy, gdy zadzwoni. Zaczęło się od Komisji PZPN ds. Mediów. Świetny ruch – kto nie z nami, ten przeciwko nam. Jeśli ktoś odmówił udziału w hucpie, jest trzymany w niełasce do dziś. Boniek, pijąc wino z dziennikarzem starej daty, stwierdził ponoć, że już go nie potrzebuje, bo wychował tych, którzy są posłuszni, po tym jak złoży im życzenia urodzinowe na Twitterze. Kiedy firma Orange zdecydowała się nie przedłużać umowy z PZPN, a ja nie pochwaliłem za to prezesa, tylko napisałem, że może to być odwrót wielkich korporacji od finansowania słabej reprezentacji, czekałem na odpowiedź całe cztery dni. Krzysztof Stanowski na swoim bukmachersko-sportowym portalu Weszło podjął się misji ratowania wizerunku PZPN. Stanowski to był kiedyś dobry dziennikarz, potem – jak sam pisze – „parał się w życiu kilkoma zajęciami, marketingiem na jakąś tam skalę również i miał do wydania kilka milionów złotych rocznie według własnego uznania".

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: mimi94xd i 505 gości