Najmniej honorowa ekipa

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

Zablokowany
marek_szczecin
Posty: 5
Rejestracja: 03.06.2007, 14:52

Najmniej honorowa ekipa

Post autor: marek_szczecin » 03.06.2007, 15:29

Jaka ekipe uwazacie za najmniej honorowa?

Prosze WYLACZNIE wpisy z uzasadnieniem!!!

Jak dla mnie najmniej honorowa ekipa jest bez watpienia (i to dozywotnio) Cracovia:
- wprowadzili stosowanie nozy na masowa skale
- flag nie umieja zdobyc a zeby cos powiesic na plocie to musza to albo sami uszyc (jak flaga Wisly Krzeszowice) albo ukrasc z magazynu
- bardziej nienawidza lokalnego rywala niz kochaja swoj klub, nawet w nazwie bojowki to maja: antywisla (niewatpliwie przejaw kompleksow)
- zabili kilka osob ciosem w plecy (z nami przez to kosa po wsze czasy)
- maja w ekipie psa i jakos im to nie przeszkadza
- zaliczaja u nas zero wyjazdowe i nie umieja sie do tego przyznac tylko tlumacza sie jak dzieci :) (ciekawe czy sami w to wierza...)
- slyszal ktos kiedys o jakiejs ustawce z ich udzialem?
- wspieranie zgod to dla nich abstrakcja
- w d**** maja ze ich zgoda traci przez nich opinie - przeciez po akcji z wieszaniem w Poznaniu zdobytych frajersko flag wiele osob patrzy na Lecha zupelnie inaczej... (sam sie nie moge nadziwic ze Leszki na to pozwolili)

Reasumujac - Craxa to zdecydowany outsider jak chodzi o honor.
Jak mi ktos mowi o podziwie czy nawet sympatii dla nich to mnie ogarnia pusty smiech laczony z politowaniem.
Szczecińska albo żadna!!!



marek_szczecin
Posty: 5
Rejestracja: 03.06.2007, 14:52

Post autor: marek_szczecin » 03.06.2007, 15:40

Saragath pisze:bla bla bla
:roll:

Krtytyk i eunuch z jednej sa parafii - obaj wiedza jak, zaden nie potrafi!

Nie masz nic do powiedzenia to sie nie wpisuj zamiast pisac pierdoly...

Temat jak najbardziej sensowny bo traktuje o tym co dla kibica najwazniejsze - o honorze!
Ostatnio zmieniony 03.06.2007, 15:41 przez marek_szczecin, łącznie zmieniany 1 raz.
Szczecińska albo żadna!!!

p(L)morzanin
Posty: 2
Rejestracja: 21.04.2007, 21:21

Post autor: p(L)morzanin » 03.06.2007, 15:40

nr jeden cracovia to kazda szanujaca ekipa potwierdzi przede wszystkim za ostry sprzet

kuba9090
Posty: 21
Rejestracja: 23.04.2007, 19:39

Post autor: kuba9090 » 03.06.2007, 15:40

Dla mnie tez temat do kosza... Zaraz zaczna wypisywac pierdoly kto ma a kto nie ma honoru i beda tylko bluzgi na swoje kosy. Ja bym temat zamknal albo wywalil :wink:

R/F
ban
Posty: 268
Rejestracja: 27.02.2007, 09:38
Lokalizacja: Radom

Post autor: R/F » 03.06.2007, 15:59

Honor to postawa, dla której charakterystyczne jest połączenie silnego poczucia własnej wartości z wiarą w wyznawane zasady moralne, religijne lub społeczne i czasami skłonnością do przesadnej reakcji na naruszenie tych zasad.

Naruszenie zasad honoru przez siebie lub innych odbierane bywa jako "dyshonor" lub "hańba". W wielu społeczeństwach takie naruszenie pociąga za sobą natychmiastową, osobistą reakcję "zhańbionego" lub innego członka tej samej grupy. Tym różni się honor od pojęcia godności osobistej - godność nie wymaga zemsty, honor tak. Godność traci się w ciężkich warunkach bytowych, honor (jako dążenie do jej odzyskania) może się nawet wzmacniać.

Honoru nie wystarczy zadeklarować, podlega on udowodnieniu w sytuacji, która pozwala na weryfikację według norm moralnych danej społeczności.


żródło: vikipedia

:wink:

padiatra
Posty: 24
Rejestracja: 03.06.2007, 15:57

Post autor: padiatra » 03.06.2007, 16:01

Cracovia - cieniasy ze sprzętem
Ruch Ch. - za to że jeszcze nie wyjechali na zachód

JoJO-Uk
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 127
Rejestracja: 26.02.2007, 20:28

Post autor: JoJO-Uk » 03.06.2007, 16:07

Marek czekam ze odpiszesz na pm

A do calej reszty zajmijcie sie swoimi ekipami ktore sa najbardziej honorowe w calej Polsce bo ekip uzywajacych sprzetu mozna wymieniac i by palcow u rak i nog zabraklo. I jak dla mnie temat powinien przejsc do historii

.:pRiMoSz:.
Posty: 52
Rejestracja: 16.05.2007, 21:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: .:pRiMoSz:. » 03.06.2007, 16:08

- bardziej nienawidza lokalnego rywala niz kochaja swoj klub, nawet w nazwie bojowki to maja: antywisla (niewatpliwie przejaw kompleksow)
Ten tekst mnie rozbił do końca ... ja byłem pewny, że bojówka KSC to Jude Gang ... ale temat krakowski jest mi obcy więc moge nie wiedzieć :)

al capone
Posty: 63
Rejestracja: 13.03.2007, 21:19

Post autor: al capone » 03.06.2007, 16:13

gosciu juz sie dowiedzial :lol:
Ostatnio zmieniony 03.06.2007, 16:19 przez al capone, łącznie zmieniany 1 raz.

.:pRiMoSz:.
Posty: 52
Rejestracja: 16.05.2007, 21:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: .:pRiMoSz:. » 03.06.2007, 16:15

al capone pisze:bojowki KSC to Łowcy Psów, Jude Gang i AntyWisła
Dzięki za wyczerpujące info :) A jednak internet ma własciwości kształcące :)

robin
Posty: 116
Rejestracja: 20.04.2007, 14:58

Post autor: robin » 03.06.2007, 16:22

Craxa/Wisła gdyby nie oni wydaje mi sie,ze bylo by troche inaczej na polskiej scenie kibicowskiej,jesli chodzi o atrakcie pozasportowe

Abdon
Posty: 738
Rejestracja: 16.04.2007, 12:26

Post autor: Abdon » 03.06.2007, 16:44

robin pisze:Craxa/Wisła gdyby nie oni wydaje mi sie,ze bylo by troche inaczej na polskiej scenie kibicowskiej,jesli chodzi o atrakcie pozasportowe

to chyba nigdzie nie chodzisz i oglądasz tvn . Pierdolenie sranie , wielcy moralizatorzy . Tak jest wszędzie było i będzie . A co do kwesti honoru nie można sprecyzować kto go ma , każdy przyjmuję inne wartości np. zemsta ... Temat durny co on ma na celu ? Nikt nie będzie się przejmował bandą dzieci co wypisuje w intrernecie byle co , raczej wzbudzi śmiech .

eNHa
Posty: 17
Rejestracja: 27.04.2007, 11:25

Post autor: eNHa » 03.06.2007, 16:55

marek_szczecin łbie jak masz jakieś kompleksy to przyjedź do Krakowa a nie spinaj dupska na forum. Całe twoje zasrane info oparte jest na wiedzy gnojów z internetu.
Wyluzuj...
Bo dla kibica Pasów
rzeczą jest oczywistą
lepiej siostre mieć w burdelu
niż brata za wisłą !!!

marek_szczecin
Posty: 5
Rejestracja: 03.06.2007, 14:52

Post autor: marek_szczecin » 03.06.2007, 16:59

eNHa pisze:Całe twoje zasrane info oparte jest na wiedzy gnojów z internetu.
WSZYSTKO co napisalem ma pokrycie w rzeczywistosci!
Zaprzeczysz? To odpowiedz konkretnie na kazdy z zarzutow...
Co, ciezko, nie? :)

Ot cala pasiasta propaganda.
eNHa pisze:marek_szczecin łbie jak masz jakieś kompleksy...
:D :) :lol: :shock: :roll:

Popatrz na swoj podpis jak mowisz o kompleKSach!
Szczecińska albo żadna!!!

eNHa
Posty: 17
Rejestracja: 27.04.2007, 11:25

Re: Najmniej honorowa ekipa

Post autor: eNHa » 03.06.2007, 17:02

- wprowadzili stosowanie nozy na masowa skale :shock:
- flag nie umieja zdobyc a zeby cos powiesic na plocie to musza to albo sami uszyc (jak flaga Wisly Krzeszowice) albo ukrasc z magazynu :shock:
- bardziej nienawidza lokalnego rywala niz kochaja swoj klub, nawet w nazwie bojowki to maja: antywisla (niewatpliwie przejaw kompleksow) :shock:
- zabili kilka osob ciosem w plecy (z nami przez to kosa po wsze czasy) :shock:
- maja w ekipie psa i jakos im to nie przeszkadza :shock:
- zaliczaja u nas zero wyjazdowe i nie umieja sie do tego przyznac tylko tlumacza sie jak dzieci :) (ciekawe czy sami w to wierza...) :shock:
- slyszal ktos kiedys o jakiejs ustawce z ich udzialem? :shock:
- wspieranie zgod to dla nich abstrakcja :shock:
- w d**** maja ze ich zgoda traci przez nich opinie - przeciez po akcji z wieszaniem w Poznaniu zdobytych frajersko flag wiele osob patrzy na Lecha zupelnie inaczej... (sam sie nie moge nadziwic ze Leszki na to pozwolili) :shock:

Szok ku*** jaki jesteś tępy. Nie ma to jak info telefoniczno internetowe.
Jebnij się w pusty łeb[/b]
Bo dla kibica Pasów
rzeczą jest oczywistą
lepiej siostre mieć w burdelu
niż brata za wisłą !!!

marek_szczecin
Posty: 5
Rejestracja: 03.06.2007, 14:52

Re: Najmniej honorowa ekipa

Post autor: marek_szczecin » 03.06.2007, 17:08

eNHa pisze: Szok ku*** jaki jesteś tępy. Nie ma to jak info telefoniczno internetowe.
Jebnij się w pusty łeb[/b]
hehehehe, swietny jestes! Jak cala ekipa.

No ale w sumie sie nie dziwie - jak zaprzeczyc ciezko to tylko wyzywanie zostalo...

Pietro pisze:ja się zgodze z eNHa... Marek_szczecin jesli masz kompleksy co mozna wywnioskowac z Twojego postu/tematu to jedz i przedstaw je chłopakom w Krk. a nie spinaj sie na necie...
Kompleksy? :shock: :D :lol:
Mam do nich szczera nienawisc od `93.

A Ty uwazaj Pietro, bo jak bronisz czyjegos frajerskiego zachowania to sam wychodzisz na frajera...
Szczecińska albo żadna!!!

.:pRiMoSz:.
Posty: 52
Rejestracja: 16.05.2007, 21:40
Lokalizacja: Poznań

Re: Najmniej honorowa ekipa

Post autor: .:pRiMoSz:. » 03.06.2007, 17:17

marek_szczecin pisze:
eNHa pisze: Szok ku*** jaki jesteś tępy. Nie ma to jak info telefoniczno internetowe.
Jebnij się w pusty łeb[/b]
hehehehe, swietny jestes! Jak cala ekipa.

No ale w sumie sie nie dziwie - jak zaprzeczyc ciezko to tylko wyzywanie zostalo...
Wogóle to jak na kibica Pogoni i mieszkańca Szczecina to jesteś widze całkiem obeznany w temacie krakowskim co jest troszke dziwne. Owszem może i KSC używa sprzętu tak samo jak używa TSW ale to specyficzny "urok" krakowa.
jednak że :
- wprowadzili stosowanie nozy na masowa skale
No z tym sie nie zgodze - jakoś w całej Polsce nie używa się masowo noży - FARMAZON !
flag nie umieja zdobyc a zeby cos powiesic na plocie to musza to albo sami uszyc (jak flaga Wisly Krzeszowice) albo ukrasc z magazynu
Nie Oni jedyni tak zrobili i pewnie nie będą ostatni ...
- bardziej nienawidza lokalnego rywala niz kochaja swoj klub, nawet w nazwie bojowki to maja: antywisla (niewatpliwie przejaw kompleksow)
Nie widze w tym powodu by uważać przez to daną ekipę za niehonorową !
- zabili kilka osob ciosem w plecy (z nami przez to kosa po wsze czasy)
Masz jakieś pewne sprawdzone info, że wszystkich zabili ciosem w plecy ? A poza tym we Wrocławiu np. też zabito nożem kibica Arki - pewnie to też sprawka KSC ? Bądź obiektywny i innych też wypunktuj z tego powodu ...
- wspieranie zgod to dla nich abstrakcja
Polemizowałbym ... pilnuj się swoich zgód - wspierać wspierają swoje zgody i koniec.
- w d**** maja ze ich zgoda traci przez nich opinie - przeciez po akcji z wieszaniem w Poznaniu zdobytych frajersko flag wiele osob patrzy na Lecha zupelnie inaczej... (sam sie nie moge nadziwic ze Leszki na to pozwolili)
apcio już wyjaśnił dlaczego zawisły te fany.

A wogóle uważam, że najpierw chłopie dorośnij a potem zabieraj się za oceny ekip - rzetelne na podstawie własnych bogatych doświadczeń z życia stadionowego a nie tylko informacji znalezionych na różnych internetowych forach.

JoJO-Uk
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 127
Rejestracja: 26.02.2007, 20:28

Re: Najmniej honorowa ekipa

Post autor: JoJO-Uk » 03.06.2007, 17:19

marek_szczecin pisze:Jaka ekipe uwazacie za najmniej honorowa?


- wprowadzili stosowanie nozy na masowa skale
Chodzi o to ze Cracovia wynalazla noz i otworzyla produkcje na masowa skale. Tak wynika z tego co on napisal

mds
Posty: 175
Rejestracja: 27.02.2007, 12:41
Lokalizacja: KrakóW

Post autor: mds » 03.06.2007, 17:20

marek_szczecin z triada nie wygrasz :lol:

.:pRiMoSz:.
Posty: 52
Rejestracja: 16.05.2007, 21:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: .:pRiMoSz:. » 03.06.2007, 17:23

mds pisze:marek_szczecin z triada nie wygrasz :lol:
Jeżeli już ktoś zakłada temat to niech pisze w nim coś obiektywnie. No i niech podaje w 100% pewne i autentyczne fakty a nie coś co się mu wydaje patzr cytat z nożami czy też zabijaniem kibiców ciosem w plecy. Jak czegoś nie wie napewno to niech nie pisze wcale.

GKS_Tychy'71
Posty: 119
Rejestracja: 05.05.2007, 14:20

Post autor: GKS_Tychy'71 » 03.06.2007, 17:27

Marek_szczecin pisze:wspieranie zgod to dla nich abstrakcja
Zamilcz kmiocie jak w d**** byles i gowno widzales i c**** wiesz :idea: :x
GKS TYCHY ARMIA MARYCHY

mds
Posty: 175
Rejestracja: 27.02.2007, 12:41
Lokalizacja: KrakóW

Post autor: mds » 03.06.2007, 17:27

Czy ktos wbija noz w plecy czy w brzuch to jest dla ciebie taka duza roznica :shock:

Oprocz flagi Krzeszowice,wszystkie pozostale argumenty sa dosc obiektywne przedstawione przez marka.

Dla mnie koniec tematu panowie honorowi :lol: .

.:pRiMoSz:.
Posty: 52
Rejestracja: 16.05.2007, 21:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: .:pRiMoSz:. » 03.06.2007, 17:31

mds pisze:Czy ktos wbija noz w plecy czy w brzuch to jest dla ciebie taka duza roznica :shock:

Oprocz flagi Krzeszowice,wszystkie pozostale argumenty sa dosc obiektywne przedstawione przez marka.

Dla mnie koniec tematu panowie honorowi :lol: .
Jak dla mnie najlepiej by było gdyby nie wbijano noży wogóle ale ja na to wpływu nie mam. A chodziło mi o to, że nie tylko KSC ma krew na nożach na swoim sumieniu więc jak koles od Was zarzuca komuś brak honoru bo używa noży to niech doda odrazu pozostałe ekipy które tak robią - bo z jego postu wynika że tylko KSC kogoś zabiła.

Zresztą jak dla mnie EOT i mam nadzieje że temata zaraz zniknie bo jest troszke głupi ...

P.S
Posty: 59
Rejestracja: 26.02.2007, 21:01

Post autor: P.S » 03.06.2007, 17:46

Temat po chuju-zamykam.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Chujicipa, jebacorganyscigania i 155 gości