www.warhouse.pl

+ i - sezon 06/07

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

BasteKSG
Posty: 24
Rejestracja: 14.04.2007, 22:35

Post autor: BasteKSG » 30.05.2007, 15:03

Dla mnie Wisla zawsze byla malym rozczarowaniem, bo stac ich na wiecej. Zwlaszcza pod wzgledem dopingu na wyjazdach. U siebie troche go poprawili. Oczywiscie Wisla to jest ekipa, ktora nalezy do czolowki. To tyle i skonczmy juz ten temat, bo nie ma sensu. Kazdy wypisuje swoje osobiste odczucia.

Odnosnie tego, kto jak jezdzil na wyjazdy. Bylem pod wrazeniem dopingu na wyjazdach kibicow Lecha Poznan w Wodzislawiu oraz Widzewa Lodz w Krakowie na Wisle. Na obu meczach bylem i kibice tych druzyn wywarli na mnie najwieksze wrazenie.

Te ekipy, co byly w Zabrzu hmmm. Dobrze (tylko dobrze - w Wodzislawiu dopingowali lepiej) dopingowal Lech, Calkiem niezle dopingowala Legia i to chyba tyle. Ekpiy z Krakowa przecietnie, a szkoda, ze nie bylo u nas Widzewa.

Podsumowujac: Czolowka to wedlug mnie (kolejnosc przypadkowa) Lech,Legia,Widzew,Wisla, troszke slabiej LKS (przede wszystkim za wiosne). Nie oceniam nas. Niech ocenia nas inni.

Oczywiscie w sezonie na + Frekwencje, zarowna u siebie jak i na wyjazdach.

Na ogromny - mecze derbowe w Krakowie i Lodzi. Oby za rok bylo lepiej tym bardziej, ze na Slasku czekaja nas Wielkie Derby Ruch-Górnik/Górnik-Ruch



sensation
Posty: 49
Rejestracja: 26.02.2007, 19:18
Lokalizacja: Górny Śląsk

Post autor: sensation » 31.05.2007, 18:34

W moich oczach najbardziej zaskoczył Górnik Łęczna, pomysłowe oprawy, jak na tak małe miasto duże liczby. Minus dla Pogoni, ale wiadomo... PTASZYSKO KURWISKO ! ( z tego co czytałem Koźminski chce was przejąc, drugi Ptak ).

Swojej ekipy nie ocieniam.

A co do DERB ŚLĄSKA ktoś to kiedyś wyjaśniał, że dla chorzowskich z Rudy Śląskiej prawdziwe derby to Górnik, a dla chłopaków z Chorzowa GieKSa. Będzie się działo... :twisted:
You Will never walk alone - TORCIDA will be ever with you

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 1920UJB, Gość123, rafalks1908 i 484 gości