www.warhouse.pl

Mistrzem Polski Zagłębie Lubin

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
fanatyk_e3
Posty: 71
Rejestracja: 26.02.2007, 22:29
Lokalizacja: Poddębice

Post autor: fanatyk_e3 » 27.05.2007, 13:39

Gratulacje!


LIGA MISTRZÓW W BEŁCHATOWIE TAKI c***!
1910



Tommy
Posty: 70
Rejestracja: 01.04.2007, 12:20
Lokalizacja: z budy

Post autor: Tommy » 27.05.2007, 13:46

MAO pisze:
A co do kompromitacji Zagłebia w pucharach to żaden argument Wisła i Legia też się kompromitowały zresztą tak jak Lech.
Tu raczej chodzi wszystkim o reprezentowanie swojego kraju przez kibiców a nie kopaczy.Moim zdaniem zarówno (L) jak i (W) pokazały się bardzo dobrze,po (Z) niewiele się spodziewam.

Litman
Posty: 97
Rejestracja: 26.02.2007, 21:48

Post autor: Litman » 27.05.2007, 13:47

GRATULACJE DLA ZAGLEBIA

pstryczek w nos dla miasta lidera 8)

1977
Posty: 28
Rejestracja: 16.03.2007, 11:19

Post autor: 1977 » 27.05.2007, 13:48

Nie gratuluje.

Nie ma czego...
Może to dziwne, ale lubie noce.
Lubie ten mrok, który narasta jak już zniknie słońce.

_1977_
Posty: 9
Rejestracja: 05.05.2007, 17:24

Post autor: _1977_ » 27.05.2007, 13:51

Kibiców z Bełchatowa proszę o nie napinanie się na tym forum.
Jak było, wiemy, my mamy od tego swoje forum.

PS. Skończcie pierdolić.
GKS 1977 Bełchatów

zzzz
Posty: 133
Rejestracja: 08.03.2007, 12:51

Post autor: zzzz » 27.05.2007, 14:14

1912 pisze:Gratulacje.

A tym co wytykają Zagłębiu stadion, niech spojrzą najpierw na swoje "obiekty"
Tu już nie chodzi o stadion tylko o to jak jest wypełniony, większość meczy klub jest na fali a tam żadnej konkretnej oprawy, jakby to było jakby Legia tak wygrywała ? Wisła ? Lecha ? tam stadiony pękają w szwach i to bez wyników. Jak dla mnie 2 liga kibicowska :)
DUMA POMORZA

Egon1916
Posty: 6
Rejestracja: 15.05.2007, 11:07
Lokalizacja: Człopa

Post autor: Egon1916 » 27.05.2007, 14:14

Cała Polska J... pisze:Do napinaczy: Zagłebie ma mistrza i tyle musicie sie z tym pogodzic szczegolnie placzki z tej niby stolicy. Wy co za stadion macie pajacyki ze tak sie spinacie?? Stolica? A nie ma stadionu narodowego? buaha załosne. Jak co roku prezentowały sie w pucharach Wisla i Legia? Austria wieden, Valerenga, Dynamo Tibilisi :shock: :D dalej mam wymieniac?? Co roku sie kompromitowaliscie i cala europa sie z nas smiała. Teraz Zaglebie ma mistrza i zawistni "kibice" pocalujcie mnie w sam srodek d*** 8)
Śmieszny stadion??? a wy co macie???nie rób śmiechu na sali!!!!
Eliminacje Lm Wam się mażą a tak h*** powalczycie :lol: Pamiętajcie buraki ,że jesteśmy Waszą sto(L)icą!!!
A co do nie uznanego gola to jak masz problemy z gałami to do okulisty się wybierz bo gdzie by Roger a gdzie ten many co niby upadł??? Ciekaw jestem ile KGHM miedzi mu sypnął????
pewnie się buduje i nie miał hajsu żeby miedziane rurki sobie ogarnąć do wszystkich instalacji hehe :D

hyundai
Posty: 18
Rejestracja: 26.02.2007, 18:17

Post autor: hyundai » 27.05.2007, 14:32

Cała Polska J... pisze:Do napinaczy: Zagłebie ma mistrza i tyle musicie sie z tym pogodzic szczegolnie placzki z tej niby stolicy. Wy co za stadion macie pajacyki ze tak sie spinacie?? Stolica? A nie ma stadionu narodowego? buaha załosne. Jak co roku prezentowały sie w pucharach Wisla i Legia? Austria wieden, Valerenga, Dynamo Tibilisi :shock: :D dalej mam wymieniac?? Co roku sie kompromitowaliscie i cala europa sie z nas smiała. Teraz Zaglebie ma mistrza i zawistni "kibice" pocalujcie mnie w sam srodek d*** 8)
Faktycznie wy najebaliście punktów z Dynamem Mińsk. Z kim wtedy przegraliście w finale PUEFA? Przypomnij, bo zapomniałem.
Wtedy Europa się z nas nie śmiała?
W sam środek d*** niech cię całuje twój chłopak.

fcb
Posty: 223
Rejestracja: 26.02.2007, 20:36

Post autor: fcb » 27.05.2007, 14:43

arturo pisze:
Chłodny komentator pisze:
fcb pisze: a co do pucharów i LM - niektorzy pisza ze to bedzie kompromitacja - no takie cos to mnie wku....wia - a co jak Legia grała z Austrią Wiedeń to nie była kompromitacja ?? czy jak Wisła przegrywała z Valarengą czy Dynamo Tbilisi to nie była kompromitacja ?? czy Zagłębie ma przepraszac za to ze zdobyło majstra i ze zagra w pucharach? moze mamy oddac wam start w pucharach ?? no zastanowcie sie co piszecie.
Z czym do kogo :lol: Zagłębie... o ile mnie pamięć nie myli to bardzo niedawno daliście popis w eliminacjach do P UEFA z jakimś Dynamo Mińsk? Nie wiem czy to jest profesjonalny klub w ogole, ale w kazdym razie bylo zalosnie i nudno.

Co do Legii i Wisły to zanim synku zaczniesz komus najeżdżać to lepiej przejrzyj ile te druzyny przyniosly w ogole jakiegokolwiek rozglosu polskiej kopaninie,bo bez nich to za granica na pytanie "Kto jest mistrzem Polski, jak myslisz?" by szly pewnie odpowiedzi typu 'Jerzy Dudek'. Szybko zapomniales jak Legia grala w LM, jak WIsla baardzo niedawno kosila potegi w UEFA, jak pokonala PAO i po przekrecie sedziego odpadla bedac pare minut od LIGI MISTRZÓW. Szybko zapominasz pewne fakty. Najprosciej pamietac Valerenge, Wisla gra w pucharach kilka dlugich lat juz z rzedu, wpadka sie zdarzy kazdemu. Zobaczymy czy Zaglebie zagra w ogole w 3 rundzie eliminacji.

Pozdrawiam
O co sie kłócicie ? Wszytskie Polskie drużyny w ostatnich latach dały plame i Wisła i Legia i Zagłebie i druga Wisła i pamietny wystep Amiki w p. UEFA w fazie grupowej, nie ma co tu dużo gadać . No i przez to mamy tylko 1 miejsce w eliminacjach do LM 2 miejsca w p.UEFA i 1 w Intertoto. Czyli 4 miejsca w europejskich pucharach , tyle to Anglicy maja w LM :roll: Ale ludzie winni za taki wstyd nie są tylko piłkarze Wisły Legii czy Zagłebia także PZPN i nasi politycy. Jaki zarzad taka cała liga . Mam nadzieje tylko że te zmiany Polskich druzyn w europejskich pucharach przyniosą pozytywne zmiany...
o to mi chodzi pilkarsko daleko nam do Europy ale jak WIsla czy Legia przynosza wstyd to jest dobrze ale jak ZL przegra ze smiesznym zespolem to jazda bedzie na calego. co mnie obchodzi co zrobily Wisla i LEgia dla Polski?? mamy rok 2007

Wakabayashi
Posty: 190
Rejestracja: 26.02.2007, 18:21

Post autor: Wakabayashi » 27.05.2007, 15:02

Do samego końca wolałem, żeby Bełchatów miał mistrza, ale mimo wszystko gratuluje.

Moje pytanie : Gdzie będziecie grać w kwalifikacjach do ligi mistrzów ??
Łatwo Krytykować Jest Trudniej Jest Krytyke Znieść

miras
Posty: 7
Rejestracja: 10.03.2007, 11:57
Lokalizacja: konin

Post autor: miras » 27.05.2007, 15:04

gratulacje :D


----------------------
Gornik1957Konin

Didżej z wioski
Posty: 45
Rejestracja: 20.04.2007, 15:11
Lokalizacja: Mexico

Post autor: Didżej z wioski » 27.05.2007, 15:07

kicken pisze:
Kiju pisze:
Żoliborski pisze:Cała Polska widziała...

Najśmieszniejsze jest, że gratulują Lubinowi tylko zgody i dupolizy :lol:
Heh,nie wuazam sie za zgoddowicza Zagłebie ani ich dupoliza :lol:
Również gratulacje dla Zagłębia... Najśmieszniejsze, że odezwali się ci którzy gratulują GKS-owi, bo dla nich to oni śą "prawdziwymi mistrzami"

"Liga Mistrzów w Bełchatowie taki c***"
No z pewnością w Lubinie za to będzie :lol: :lol:

Rudeboys72
Posty: 48
Rejestracja: 28.02.2007, 21:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Rudeboys72 » 27.05.2007, 15:22

Do p3run:
Koleszko,co Cię boli?Był już temat o historii Legii,Foxx mógł się tam wykazać swoim konikiem(czyli historią)piszesz,ze pamiętasz lata 94,95....ja pamiętam lata 80,wtedy kiedy była komuna,ku*** jeśli mówisz o jakimś faworyzowaniu w tych latach to widać,że jesteś z pierwszej łapanki,nie mam zamiaru Cię obrażać ale c*** wiesz i na c*** się napinasz...kolega po szalu napisał już,że większość Legionistów ma w głębokim poważaniu to,ze Zagłębie zdobyło majstra,chodzi tylko o to w jakich okolicznościach je zdobyło...i nie chodzi tu o gol Rogera ale o przekrój sędziowania w tym meczu...zarzuca sie Zagłębiu chujowego stadionu,między Bogiem a prawdą w Polsce nie ma jeszcze(poza paroma wyjątkami)stadionu na którym można by ugościć bez obciachu jakąś średnią europejską ekipę ale może Euro 2012 to zmieni...
następna sprawa,ja bym się tam nie martwił o formę kibicowską Zagłębia,mają silne zgody a i sami lamusami nie są,może i ultraska nie stoi na wysokim poziomie ale wydaje mi się,że nie przyniosą nam wstydu na europejskiej arenie,przypominam sobie jak kiedyś,nie wiem w którym to było roku Zagłębie grało z Milanem i pomimo tego,że prosperowali dużo gorzej niż dzisiaj to pojechali do(jeśli się mylę,niech ktoś z Zagłębia mnie poprawi)Mediolanu w 2 autokary...
Do pyrusa która zarzuca mieszkancom Wawy,że pochodzą z Ukrainy....uśmiałem się jak przeczytałem twojego posta,był to śmiech przez łzy,skąd się biorą tacy popaprańcy?
i jeszcze jedno,taka moja subiektywna opinia,to dobrze,że Zagłębie a nie Gks B.zdobyło majstra,na tą opinię składa się wiele czynników ale wymienię najważniejszy-Kibice...dzięki za wpuszczenie nas 2 razy na zakazie do siebie...takie gesty świadczą dobrze,o charakterze bandy...
WARSZAWIACY z krwi i kości,cała Polska nam zazdrości.

MBTCh
Posty: 1076
Rejestracja: 26.02.2007, 22:10

Post autor: MBTCh » 27.05.2007, 15:31

Czy mistrzem Zagłębie czy Bełchatów, ta sama kompromitacja. Kibicowsko raczej wiele nie pokażą.

Ale skandalem będzie nie wyjebanie KGHMu do 2/3 ligi, za kupowanie meczów w zeszłych sezonach.

dnl
Posty: 36
Rejestracja: 04.03.2007, 16:24
Lokalizacja: Poznań

Post autor: dnl » 27.05.2007, 16:06

Ja gratuluje Czesiowi !! Mimo młodego wieku osiągnął już jako trener bardzo dużo, PP i MP, dziwnym trafem oba decydujące o tych sukcesach mecz odbyły się na Łazienkowskiej :)

Wszystkim którym się nie podoba fakt, że Zagłębie jest mistrzem, należy się przypomnienie, że ligę wygrywa ten kto ma najwięcej punktów, a tych najwięcej miało Zagłębie.
Pokonali 2 razy Legię, 2 razy Koronę, 2 razy Cracovię, nie przegrali żadnego spoktania ligowego z Lechem, Dyskobolią czy Wisłą Kraków, z czołówki tylko GKS raz z nimi wygrał...

A forma kibicowska? Zobaczymy jak się pokażą w Europie, mają swoje 5 minut i głupio byłoby tego nie wykorzystać.
Czy piłkarsko też się pokażą? Szczerze wątpie by dali radę awansować do grupowej LM, wiele zależy od tego czy uda im się zatrzymać zarówno trenera jak i wybitniejszych piłkarzy. Życzę im powodzenia.

p.s. Czesiu WRÓC do nas !!!!!!!!!!
wszyscy jesteśmy Januszami.

zwyklykibic
Posty: 6
Rejestracja: 10.03.2007, 20:30

Post autor: zwyklykibic » 27.05.2007, 16:16

jak tak wszyscy ogladacie powtórki na zwolnionym tempie po 100 razy, to obejrzyjcie sytuacje z rzutem karnym! Tam bez cienia wątpliwości jest faul !
I nie chodzi tu że Legia przegrała i nie zdobyła mistrza (przecież wiadome było kilka kolejek temu ze go nie zdobędzie), bo jak ktos napisał Legia miała w d**** kto będzie majstrem!! tylko o wygranie tego prestiżowego meczu i pokazanie kilku osobą, ze grają do końca...

Mmm
Posty: 150
Rejestracja: 11.03.2007, 08:33

Post autor: Mmm » 27.05.2007, 16:33

wyluzowany to specjalnie dla ciebie jeszcze raz [link]
Nadal nienawisc cie oslepia?

Puławianin
Posty: 52
Rejestracja: 10.03.2007, 13:31

Post autor: Puławianin » 27.05.2007, 16:35

Na początek gratulacje dla Czesława Michniewicza, który w przeciwieństwie do Zagłębia zasłużył na ten tytuł. Większość z Was roztrzyga czy był faul czy nie. Mnie natomiast dziwi jak do k**** nędzy sędzia boczny zasłonięty przez około 10 zawodników widzi zawodnika popchniętego w plecy, stojącego do sędziego przodem. Gdyby to zauważył sędzia główny to ok. Nawet drugi sędzia liniowy mógł to dostrzec. Ale nie ma fizycznej możliwości żeby zobaczył to ten sędzia liniowy.

adwt
Posty: 64
Rejestracja: 27.02.2007, 13:44
Lokalizacja: Widzew Wschód

Post autor: adwt » 27.05.2007, 16:41

Szczere gratulacje! Szkoda tylko, ze nie macie stadionu z prawdziwego zdarzenia...Mimo wszystko w tym roku było troche łatwiej, gdyz poziom naszej rodzimej Ekstraklasy kopanej był tragicznie niski.
Obrazek

wiśnia1945
Posty: 5
Rejestracja: 24.03.2007, 00:44
Lokalizacja: Odra Opole

Post autor: wiśnia1945 » 27.05.2007, 17:12

Gratulacje :) Jest zajebiście !

ODRA & ZAGŁĘBIE

Cała Polska J...
Posty: 27
Rejestracja: 10.05.2007, 15:20

Post autor: Cała Polska J... » 27.05.2007, 17:33

Egon1916 pisze:
Cała Polska J... pisze:Do napinaczy: Zagłebie ma mistrza i tyle musicie sie z tym pogodzic szczegolnie placzki z tej niby stolicy. Wy co za stadion macie pajacyki ze tak sie spinacie?? Stolica? A nie ma stadionu narodowego? buaha załosne. Jak co roku prezentowały sie w pucharach Wisla i Legia? Austria wieden, Valerenga, Dynamo Tibilisi :shock: :D dalej mam wymieniac?? Co roku sie kompromitowaliscie i cala europa sie z nas smiała. Teraz Zaglebie ma mistrza i zawistni "kibice" pocalujcie mnie w sam srodek d*** 8)
Śmieszny stadion??? a wy co macie???nie rób śmiechu na sali!!!!
Eliminacje Lm Wam się mażą a tak h*** powalczycie :lol: Pamiętajcie buraki ,że jesteśmy Waszą sto(L)icą!!!
A co do nie uznanego gola to jak masz problemy z gałami to do okulisty się wybierz bo gdzie by Roger a gdzie ten many co niby upadł??? Ciekaw jestem ile KGHM miedzi mu sypnął????


pewnie się buduje i nie miał hajsu żeby miedziane rurki sobie ogarnąć do wszystkich instalacji hehe :D
wy warszawiaczki macie jakies kompleksy chyba. Matole co wy macie tam za stadion?? uwazacie sie za stolice a nie macie narodowego stadionu z prawdziwego zdarzenia i to jest załosne :D
Zdobylismy majstra i to cie bardzo boli ale mam to w d**** :!:

klivids87
Posty: 11
Rejestracja: 14.03.2007, 21:51
Lokalizacja: Radom

Post autor: klivids87 » 27.05.2007, 17:38

Zagłębie powinno dziękować sędziemu, że dał im mistrza. Niech się postarają żeby Hubert Siejewicz sędziował im w eliminacjach do Champions League, to awansują do fazy grupowej :lol:

Zagłębe chu :!: e Zagłębie nadal kupuje !!

Falls
Posty: 98
Rejestracja: 06.03.2007, 14:19

Post autor: Falls » 27.05.2007, 18:23

może za parę miesięcy (lat?) będziemy widzieli czarny prostokącik na oczach ów sędziego i trzeba będzie pisać Hubert S. : ) póki co strasznie nie jest, a nawet jest tak jak być miało...Zagłębie mistrzem Polski i koniec tematu : )
Gratulacji składać nie będę ponieważ nie wydaje mi się żeby ów mistrzostwo zostało zdobyte w sposób uczciwy ( a to że większość mistrzostw jest kupowana...jakoś do mnie nie przemawia). Jeszcze na ogromnej fali szału medialnego pod nazwą korupcja wymieniano klub z Lubina jednym tchem obok Łęcznej czy Arki nagle...jak kamień w wodę wszystko zamarło i niby miedziowi są czyści jak łza...dziwne...
O stadion chyba martwić się nie muszą bo ichni moloch na pewno nie zostanie dopuszczony do rozgrywek UEFA a wybór Poznania na miejsce spotkań bezzasadnie nie będzie bowiem Pyry spokojnie moga zrobić kilkunastotysięczną frekwencje Zagłębiu...
koniec końców jest tak że mamy zajebistą triadę w pucharach

Zagłębie Lubin
GKS Bełchatów
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski

cóż...o Dyskobolów się nie boję bo wsparci kibicami Groclinu i darmowymi autokarami Drzymały mogę pojawić się nawet w Pekinie w parę setek (tysięcy?) głów. Teraz wszystko w łapach KGHM-u i BOT-u aby wozili swoich fanów po Europie i będziemy mieli kolorowe wycieczki z trąbkami. Liczę że prawdziwi fani GKSu i Zagłębia postarają się coś z tym zrobić a może...nic nie zrobią i będą chcieli stawić się na boiskach rywali w jak największych grupach aby internetowi spece od liczenia kropek nie wyszli z formy...

Sportowo...hmm...jakoś nie wierzę by te zespoły dograły Polsce jakieś punkty w rankingach UEFA ...obym się mylił...

bosman
Posty: 28
Rejestracja: 27.02.2007, 13:24

Post autor: bosman » 27.05.2007, 18:39

kaskader_(L) pisze: Szkoda tylko, że takie wioski w pucharach - Lubin, Bełchatów, Grodzisk Wlkp....

ale mamy ligę.....

Polska liga dla wiosek z kasa, żal i żenada .....
to ja juz wolę, żeby Wisła miała mistrza.
Tak masz rację wioski w pucharach.Boli co nie?Jakoś to przeżyjesz.Wystarczy już łez 8) Pozdrawiam

gukfva
Posty: 50
Rejestracja: 18.04.2007, 20:15

Post autor: gukfva » 27.05.2007, 19:32

To wymienię z kim Zagłębie będzie grało w pucharach, a każdy niech oceni piłkarsko i kibicowsko.

Druga runda eliminacji LM (jeden z następujących klubów):
- Besiktas Stambuł
- Rosenborg Trondheim
- Genk
- Szachtar Donieck
- Crvena Zvezda
- Debreczyn
- Steaua Bukareszt
- Lewski Sofia
- Red Bull Salzburg
- APOEL Nikozja
- Slovan Liberec
- FC Kopenhaga
- Dynamo Zagrzeb
- Glasgow Rangers

Jak każdy rozsądny kibic może zauważyć o awans do kolejnej rundy będzie ciężko. Kilka z wyżej wymienionych drużyn to także liczące się w Europie siły kibicowskie (Crvena Zvezda, Dynamo Zagrzeb, Besiktas, Rangers, Levski).
Najlepsze losowanie dla Zagłębia:
1. APOEL Nikozja
2. Slovan Liberec
3. Debreczyn
(nienajgorzej: Kopenhaga, Rosenborg, Genk)

Trzecia runda eliminacji LM (w razie awansu Zagłębia najprawdopodobniej jeden z wymienionych klubów):
- Liverpool
- Arsenal
- Valencia
- Sevilla
- Lazio Rzym
- Werder Brema
- Ajax
- Szachtar Donieck
- Steaua
- Rangers
- Celtic
- Benfica
- Anderlecht
- Lewski Sofia
- Dynamo Kijów
- Besiktas

Oporowian
Posty: 154
Rejestracja: 26.02.2007, 18:31
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Oporowian » 27.05.2007, 20:00

wzl91 pisze:
Tam_1947 pisze:Kilkanaście minut temu mijałem bawiące się Zagłębie pod Oleśnicą. Okrążyli fure śpiewając "Cała Polska ..." i ponapinali się trochę bo przy takiej ilości psiarni nic nie mogli zrobić. Jeden się trochę osrał jak gwałtownie przyśpieszyliśmy w jego stronę... . 8)
Mijałeś i pewnie jeszcze machałeś z pozdrowieniami do nas zesrańcu, już cie widzę jak przyspieszasz w bawiącą się grupę, hahahah. Mocny napinacz, nie ma co. Czołówka krajowa napinaczy, ale to normalne dla kibiców z miast które nie mają ani kibiców ani drużyny.
ty chyba k**** nie masz druzyny,ciekawe jaka byla by u was frekwencja jak byscie sie tulali po 2 i 3 lidze przez 5 lat j***** debilu.Wasze kompleksy wychodza przez caly czas,spiewajcie sobie na nas na meczu ale pamietajcie ze k**** nadejdzie ten dzien i polecicie tam gdzie wasze miejsce.Jak by nie te KGHM bo byscie od nas z 4 ligi kupywali pilkarzy.Czlowka napinaczy ?? a kto sie najczesciej udziela na wszystkich stronach jak przegramy mecz polowa wpisow jest od was,nawet twoj kolega po szalu ma nick "Cala Polska J...".Odpierdolcie sie od nas i patrzcie sie na siebie pajace
bez odbioru

Sweet focie
Posty: 190
Rejestracja: 17.05.2007, 19:46

Post autor: Sweet focie » 27.05.2007, 20:28

Dzisiaj oglądałęm powtórke meczu Legia-Zagłębie i tylko ten kto jest zajebiście ale to zajebiście mocno zakomopleksiony może sądzić że nie było faulu Rogera, który ewidentnie popchnął zawodnika Zagłębia. Sędzie faul odgwizdał nawet od razu po popchnięciu jeszcze przed tym jak pilka wpadła do siatki po czym zmienił decyzje że jednak gol i potem znów że faul. Taka prawda, prawda która boli jak zwykle Legionistów których powinno c**** to interesować kto zdobył teraz majstra. Tytuł dla Zagłębia prawidłowy. Misztrz Mistrz Zagłębie!
Max for you
mic pisze:
wasik pisze:Gdzie punkt numer 3 :roll:
w '99 jeszcze byl, od niedawna jest juz tylko 1,2,3,5,6.... popierdolilo sie wszystko 8) :lol:
:lol: :lol: :lol:

Janek
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 103
Rejestracja: 26.02.2007, 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Janek » 27.05.2007, 20:36

mariusz pisze:
Kiju pisze:Tak z ciekawostek,to widac ze ostatnio sporo ekip wlasnie na Legii swietowalo zdobycie majstra.Dwa razy widzew,chyba Wisła tez,Lech swietowal PP a teraz Zagłebie 8)
I wlasnie ja dokladnie rozumiem wkurwienie Legionistow. Do wymienionych klubow dokladam Polonie, ktora tez na Lazienkowskiej swietowala majstra. Przegrany mecz u siebie boli jak dzrzazga w fiucie gdy sie patrzy na radosc pilkarzy i kibicow druzyny przyjezdej, a co dopiero poraz kolejny ogladac radosc z mistrzostwa przez przyjezdnych. Dla Legionistow slowa uznania za pelny stadion i atmosfere w meczu, ktory nic Legii dac nie mogl. Belchatowianie w relacjach pisza, ze Szczecinianie cieszyli sie z porazki Legii. Przeciez w Szczecinie tez nikt nie zyczyl sobie aby to na ich terenie swietowano tytul. Poza tym w Szczecinie do dzis pamieta sie mecz w Belchatowie 1996r. po ktorym spuszczono Pogon do drugiej ligi. Za co wowczas czerwona kartka zostal ukarany Leszek Pokladowski to chyba tylko c*** wie i pozniej jeszcze w 88 minucie z d*** wyjety rzut wolny z 18 merta gol dla Belchatowian i spadek Pogonii. Przeciez to sie pamieta. Najgorsza wtedy jest niemoc jaka ogarnia czlowieka. Stoisz lzy w oczach i c**** mozesz zrobic bo wszystko ustalone juz przed meczem.
Gratuluje wszystkim medalistom, a kibicom tych klubow zycze wielu przygod i dobrego zaprezentowania naszego kraju. na miedzynarodowej scenie kibicowskiej i niech Wasi pilkarze nastukaja jak najwiecej puntow bo bedzie to z pożytkiem dla wszystkich.
Pozdrawiam.
Pełne poparcie,widać że rozumiesz tą sytuację,której większość nie doświadczyła.I śmieszą mnie teksty ,że wkurzyliśmy się bo mistrza nie zdobyliśmy.Przecież to był mecz o nic a o fakcie ,że nie zdobędziemy mistrza wiedzieliśmy juz na począdku rundy. Na meczu było wszystko ok.do czasu decyzji sędziego.już naprawde dawno niepamiętam takiego wkurwienia u ludzi.Stadion poprostu był niesamowicie naładowany i naprawde cały czas wisiało coś w powietrzu.Niekturzy nie wytrzymali (były spięcia z ochroną,rzucanie czym popadnie itp.jeden ochroniaż z rozwaloną głową zszedł z murawy). Teraz na spokojnie to ok.fakt że decyzje może i były słuszne,ale nie o to chodzi.Wiecie jakie jest wkórwienie gdy pod koniec meczy sędzia najpierw nie dyktuje karnego a puzniej uznaje gol i po chwili zmiena decyzje? To naprawde trzeba przezyc. Dawno nie bylo takiej atmosfery u nas. Kilka tysiecy ludzi zostalo jeszcze dlugo meczu aby wyrazic swoja opinie i nie pozwolic piłkarzą zagłębia na zbyt dużą radość i udało się to :) I pewnie w sytuacji gdyby mecz był z inną drużyną np.GKSem to nic by nie było ,ale każdy podświadomie był nastawiony na to ,że Zagłębie kupuje i sędziowie im sprzyjają.

Prezes
Posty: 92
Rejestracja: 27.02.2007, 01:27
Lokalizacja: na emigracji

Post autor: Prezes » 27.05.2007, 21:36

Mr Olympia pisze:To i ja dorzuce swoje 3 grosze...
Od razu zaznaczam ze jestem z Lubina. Mam prosbe aby wszyscy wpisujacy sie podawali skad są i jakiemu klubowi kibicują, żeby pozniej można bylo skonfrontowac głupoty jakie wypisują nt. Zagłębia z ich potencjałem piłkarsko-kibicowskim. Zacznijmy od frustracji Legionistów nt. rzekomo kupionego sedziego. Jak wykazały 1000 razy powtorki w TV, gol dla was słusznie nie został uznany, a wypisywanie, ze sędzia liniowy nie mógł widzec całej sytuacji jest chore-czy waszym zdaniem trzeba by uznac nieprawidłowo zdobytego gola, wypaczającego mistrzostwo kraju, pozniewaz zachodzi podejrzenie, ze sędzia nie mogł widziec dobrze owej sytuacji ?? A to , co wyprawia ten murzyn w waszych barwach, to normalnie nóz sie w kieszeni otwiera - wjezdza naszemu zawodnikowi z kopniakiem (z wkretów) w plecy, a wy chcecie bic sedziego za to ze ten dał mu czerwoną kartke ?! To co wyprawia ten gosc sprawia, ze trafia mnie jasny szlag : przyjezdza do naszego kraju, wyzywa, pluje , kopie innych piłkarzy i jeszcze pozniej pajac narzeka ze w Polsce to jest chamstwo i rasizm, a wy skandujecie jego nazwisko. Zenada...
Co do tych wszystkich, mowiacych ze Lubin to wiocha itp., proponuje wziac sobie do reki ostatnie numery "TMK", jedynej ogolnopolskiej gazety dla kibicow (tworzonej przez kibicow), gdzie po kazdej rundzie publikowany jest ranking "TOP 100", oceniajacy bardzo obiektywnie kibicow pod wzgledem całokształtu(wyjazdy, działalnosc ultras, działalnosc "sportowa"), gdzie nasi kibice sai notowani wysoko, w grupie B. Po udanej rundzie wyjazdowej moze byc tylko lepiej.Druzyny, z ktorymi sie nas porownuje, jak Płock czy Bełchatow, sa tam sklasyfikowane duzo nizej. O Grodzisku czy Wronkach nie pisze, bo porownywanie nas do nich uwazam juz za totalną paranoje. Zagłębie to klub z tradycjami i kibicami, majacy ponad 60 lat historii, z bardzo silną ekipa chuliganow i dobrze zorganizowanym ruchem ultras istniejącym od 2003 roku, czyli wtedy, gdy w Polsce zaczeły sie wlasnie pojawiac pierwsze konkretne oprawy.Zreszta tak mi sie wydaje, ze kibice "kumaci", siedzacy w temacie, mają do Zagłębia należny szacunek, a te wszystkie brednie są dziełem zakompleksionych małolatów albo wsiokow dojezdzajacych na Legie. Mam nadzieje ze sie nie myle, choc dziwi mnie ta jazda na Lubin akurat na tym forum, bo sadzilem, ze siedza tu osoby troche bardziej rozgarniete, niestety poziom debilizmu niektorych komentarzy nie odbiega od tego z wp.pl.
czy naprawde trzeba Wam przypominac czasy 94/95 , gdy ten lubinski "moloch" podczas meczow z Milanem zapełnił sie niemal w liczbie 30 tysiecy ?czy stadion Zagłębia jest gorszy od tych Cracovii, ŁKS-u, Górnika Zabrze czy Polonii Warszawa, ktora nie tak dawno miała mistrzostwo ? Jeszcze niedawno Legionisci wypisywali, ze woleliby juz na mistrza Zagłebie niz np. Wisłe, Wiślacy pisali podobnie w druga strone, a teraz wszyscy staneli w jednym szeregu przeciwko Zagłebiu? Jeszcze wczoraj, gdy jechalismy na mecz przez stolice, pare fur z Legionistami na swiatlach odchylało szyby i zyczyło nam mistrzostwa. A potem wiadomo co bylo. Juz sie zapomnialo, jak w 2 ostatnich sezonach, gdy mieliscie zakaz, wpuscilismy was na swoj stadion?Piszczycie , ze wolelibyscie na mistzra Korone Kielce, ktora nie jest od nas lepsza w ZADNYM aspekcie kibicowskim. Co do tego, jak sie zaprezentujemy w pucharach, to juz bardziej nasze zmartwienie, bo co prawda reprezentujemy Polske, ale w pierwszej kolejnosci reprezentujemy SIEBIE. Pojedziemy w 200 osob na jakis wyjazd, to bedziecie krzyczec, ze nas za malo, pojedziemy w 2000, to ze nie umiemy sie zorganizowac i wysyłamy pikników z trąbkami. Rozumiem, ze Legia Warszawa na puchary do Wiednia pojechała w bodajze 2500 osob, i była to sama konkretna banda ?!
Co do finansowania klubu przez KGHM, to fakt jest jeden : pare lat temu do Wisły Kraków przyszedł bogaty sponsor, sypnał kasa , kupil swietnych (jak na polskie warunki) piłkarzy i zrobil z przecietnego zespołu mistrza kraju. Tymczasem w Lubinie mamy faktycznie bogatego sponsora, ktory jednak żuli kasy, wiec stadion mamy jaki mamy, a pamietac nalezy, ze zawodnicy, którzy zdobyli mistrzostwo, to nie były wczesniej jakies gwiazdy, wrecz przeciwnie - duzo młodych zawodnikow, ktorzy grą u nas sie wypromowalo - jak Bartczak, Piszczek, Pietroń czy Łobodziński. Smieszne jest wiec wasze wypisywanie, ze Zagłębie to klub z pieniedzmi i bez kibicow. Wydaje mi sie , ze niestety ulegliscie ogłupieniu przez prasę, która jest zyczliwa wobec kibicow mniej wiecej tak samo, jak słuzby mundurowe, a która to wypisuje rozne bzdury nt. Zagłebia i notorycznie zaniża nam frekwencje na meczach. Jeszcze o porownywaniu nas z Bełchatowem czy Grodziskiem - my mamy zgody z kibicami tak uznanych ekip, jak Lech, Arka Gdynia, Zawisza czy Odra Opole, a z tego co wiem, to z Bełchatowianami raczej nikt zgod robic nie chce. Napinaja sie na Widzew, od ktorego regularnie obrywają i tyle. Jest u nas grupa ludzi (raczej piknikowych) majacych nadmierne kompleksy wobec Śląska, ale tacy zawsze sie znajdą. Faktem jest , ze jestesmy teraz zdecydowanie najlepsi pod wzgledem piłkarski i kibicowskim na Dolnym Śląsku i mozemy z pełnym prawem nazywac się jego dumą; a pod wzgledem piłkarskim jestesmy waszym mistrzem co najmniej przez najblizszy rok, czy wam sie to podoba , czy nie, ale to juz nie moj problem. To tyle , pozdro.
masz racje z tym co piszesz ,ale dobrze wiesz, ze kupiliscie awans do OE i Wam sie gra w niej, wiec tez misrzostwo, nie nalezy

nie sadzisz?

z e(L)ka w sercu
Posty: 436
Rejestracja: 02.03.2007, 21:47
Lokalizacja: UPG'05

Post autor: z e(L)ka w sercu » 27.05.2007, 21:43

Dobra emocje troche opadly wiec moze czas na jakas naprawde logiczna,spojna i wkoncu obiektywna wypowiedz.Faul Rogera przy bramce na 2-2 ewidentny,wiec bramka prawidlowo nieuznana.Jednak smiesza mnie wypowiedzi tych wszystkich kumatych i wszechwiedzacych..naprawde z trybun tego faulu widac nie bylo :!: a to co pozniej wyprawial pan Siejewicz najspokoniejszego czlowieka wyprowadzilo by z rownowagi,wiec nie ma co sie dziwic reakcji tlumu.Najpierw bramka uznana,potem nieuznana,znowu uznana :roll: chyba jednak mozna bylo sie wkurwic prawda :?: a do wszystkich tych ktorzy widzieli ta sytuacje tylko na powtorkach,a wypowiadaja sie tutaj krzyczac ze Legia to Legia tamto proponuje kubel zimnej wody na glowe.Jeszcze raz powtorze z trybun faul nie widoczny i bramka prawidlowa..teraz gdy widze powtorki juz takiego zdania nie jestem.Zreszta kazdy z Was by tak zareagowal na naszym miejscu,wiadomo emocje,ulamki sekund gdzie trwa walka w polu karnym i ciezko to wszystko wylapac tym bardziej z trybun.Jesli chodzi o faul na Smolinskim to [link] zdjecie chyba ewidentnie powinno wyjasnic sporna sytuacje czy jest faul czy nie prawda :?: :?: ..bo juz calkiem inna sprawa jest postawa naszych kopaczy w drugiej polowie tego meczu..moze to jednak nie pan Siejewicz kupil mecz tylko sprzedaly go pseudogwiazdki niszczace historie mojego klubu.I nad tym stwierdzeniem powaznie bym sie zastanawial.Co do wystepow Zaglebia czy GKS-u w europejskich pucharach to jestem zdania ze wszystko sie moze zdazyc..teraz szanse dostali inni,i byc moze bedzie to ich piec minut czego z calego serca im zycze dla dobra calej polskiej pilki noznej :!: :!: :!:
Z przedmieść sto(L)icy..Legii fanatycy PIASECZNO 100% LEGIA

Prawdziwy WKS
Posty: 51
Rejestracja: 26.02.2007, 18:02

Post autor: Prawdziwy WKS » 27.05.2007, 21:50

GRATULACJE DLA BRACI Z LUBINA !!

ZAGLEBIE LUBIN & ZAWISZA BYDGOSZCZ

Sweet focie
Posty: 190
Rejestracja: 17.05.2007, 19:46

Post autor: Sweet focie » 27.05.2007, 21:57

z e(L)ka w sercu pisze:Jesli chodzi o faul na Smolinskim to [link] zdjecie chyba ewidentnie powinno wyjasnic sporna sytuacje czy jest faul czy nie prawda :?: :?: ..
Tylko że on się tu nie przewrócil tylko zrobił 2 kroki i dopiero się przewrócił jak to obejrzałem w TV to jebłem śmiechem jakim on musi byc bezmózgiem :lol:
Max for you
mic pisze:
wasik pisze:Gdzie punkt numer 3 :roll:
w '99 jeszcze byl, od niedawna jest juz tylko 1,2,3,5,6.... popierdolilo sie wszystko 8) :lol:
:lol: :lol: :lol:

z e(L)ka w sercu
Posty: 436
Rejestracja: 02.03.2007, 21:47
Lokalizacja: UPG'05

Post autor: z e(L)ka w sercu » 27.05.2007, 22:04

Sweet focie pisze:
z e(L)ka w sercu pisze:Jesli chodzi o faul na Smolinskim to [link] zdjecie chyba ewidentnie powinno wyjasnic sporna sytuacje czy jest faul czy nie prawda :?: :?: ..
Tylko że on się tu nie przewrócil tylko zrobił 2 kroki i dopiero się przewrócił jak to obejrzałem w TV to jebłem śmiechem jakim on musi byc bezmózgiem :lol:
i tu sie z Toba zgodze..faul jest ewidentny co zreszta widac ale Smola zamiast od razu sie przewrocic gdy tylko mial kontakt z Vaclavikiem probowal nie wiem czego :roll: gdyby padl od razu sedzia nie mial by innego wyjscia jak gwizdnac jedenastke.Szczere gratki dla Zaglebia..polska pilka jest taka jaka jest w ostatnim czasie,i smiem stwierdzic ze wiekszosc druzyn pierwszo i drugoligowych jest w mniejszej lub wiekszej czesci zamieszana niestety w afere korupcyjna co nie zmieni juz faktu ze tytul Mistrza Polski 2007 wywalczylo zasluzenie Zaglebie Lubin..takie moje zdanie i mam do niego prawo :)
Z przedmieść sto(L)icy..Legii fanatycy PIASECZNO 100% LEGIA

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: jacob91, nightmare88!, op3 i 438 gości