www.warhouse.pl

Mistrzem Polski Zagłębie Lubin

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Sweet focie
Posty: 190
Rejestracja: 17.05.2007, 19:46

Post autor: Sweet focie » 28.05.2007, 18:45

Didżej z wioski pisze:Zdobyli mistrza i tyle, jednak moralnie niech sie nie czują mistrzami Polski.Wyjątkowa aktywność dupolizów z Poznania , no ale w końcu to zgoda 8)
Dupe to ty liżesz kolegom z remizy dzidzeju :lol:
Max for you
mic pisze:
wasik pisze:Gdzie punkt numer 3 :roll:
w '99 jeszcze byl, od niedawna jest juz tylko 1,2,3,5,6.... popierdolilo sie wszystko 8) :lol:
:lol: :lol: :lol:



T.'06
Posty: 81
Rejestracja: 27.02.2007, 20:53

Post autor: T.'06 » 28.05.2007, 18:55

ciekawe czy przejda chociaz jedna runde eliminacji LM?
[link] 8)

Oporowian
Posty: 154
Rejestracja: 26.02.2007, 18:31
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Oporowian » 28.05.2007, 18:57

fcb pisze:
wzl91 pisze:
Oporowian pisze: ty chyba k**** nie masz druzyny,ciekawe jaka byla by u was frekwencja jak byscie sie tulali po 2 i 3 lidze przez 5 lat j***** debilu.Wasze kompleksy wychodza przez caly czas,spiewajcie sobie na nas na meczu ale pamietajcie ze k**** nadejdzie ten dzien i polecicie tam gdzie wasze miejsce.Jak by nie te KGHM bo byscie od nas z 4 ligi kupywali pilkarzy.Czlowka napinaczy ?? a kto sie najczesciej udziela na wszystkich stronach jak przegramy mecz polowa wpisow jest od was,nawet twoj kolega po szalu ma nick "Cala Polska J...".Odpierdolcie sie od nas i patrzcie sie na siebie pajace
bez odbioru
To sobie zobacz naszą frekwencję parówo jak byliśmy w drugiej lidze. Macie kompleksy odnośnie wielkości miasta i pierdolicie coś o swojej złodziejskiej historii w której to okradaliście inne drużyny, od czasu upadku komuny jesteście zerem i dostarczycielami punktów. Jak to możliwe że tak duży klub w waszym mniemaniu nie ma sponsora? Bo każdy pierdoli grubkę meneli i sezonowców. Mówisz o napinaniu to zobacz na nasze forum kto się tam napina i beczy.
Odnośnie KGHM to na kolanach za nimi łazicie aby was zasponsorowali, teraz przejmuje Was miasto bi siegacie dna, do tego nasz prezes ma gest i pomaga wam kilkoma zawodnikami, na kolana.
Bez odbioru.
do Oporowian - gosciu czytasz czasem swoj portal fanslask.aha.pl ? kto tam pisze o kim ? to wlasnie wy piszecie o ZL ze mala frekwencja ze brak kibicow. wy macie 650 tys miasto a na trybunach ile typa ? wiem ze macie II lige ale jednal miasto macie 10razy wieksze od Lubina. na mecze Zagłębia przychodzi po 9 tys ludzi, mecze z Koroną, Legią, Wisłą oglądają tłumy po 13 tys. tylko prosze nie pokazuj mi liczb z onet.pl gdzie dzis widzialem ze w Warszawie było nas niby 500 osob, a było ponad 1000.
piszesz ze gdyby nie KGHM by nas nie było. i co mamy za to przepraszac?? no ku***... co za typ! :shock: chlopie a gdzie by byla Korona gdyby nie sponsor? gdzie bylaby Wisła bez Telefoniki, gdzie Legia ? to chyba dobrze ze jest sponsor chyba nie ? co to w ogole za argument ?? nasz prezes jest radnym we Wrocławiu i chyba wam troche pomaga z tymi zawodnikami bo jest tam jakas wspolpraca podpisana i dajemy wam zawodników bo inaczej chyba we Wrocku bylaby juz za rok, moze dwa 3 liga, klasa A, a za pięc moze sześć zginełaby o was wieść (jak w tej pieśni) :lol:
a co do tego ze krzyczy sie na meczach ZL ze spiewamy o Ślasku jak was nie ma.. nie wiem skad to wziąłes. slyszales zebysmy na Legii spiewali cos o was ?
pogódź się ze Zagłębie zostało Mistrzem Polski 2007, i także z tym ze wy w II lidze gdzies sie tułacie po srodku tabeli.
co do ostatnich wpisów Legionistów (z eLką w sercu) ktorzy mowią ze slusznie bramka nie zostala uznana to widze facet jest obiektywny. emocje opadly i na powtorkach widac. nie zaskoczyla mnie taka reakcja Legionistów na stadionie ze zaczeli troche dymic z ochroną i krzyczeli "złodzieje, złodzieje" bo z perspektywy trybuny wygladalo to jakby faulu nie było i jakby sedzia cos kręcił. natomiast dziwią mnie komentarze Legionistów na tym forum juz po meczu, juz po wszystkich powtórkach w tv na których widac ze faul był. do wszystkich ktorzy pisza ze tam nie było faulu Rogera to obejrzyjcie sobie powtórki na Canal+, a jak nie macie to zapraszam na magazyn Orange Eksraklasa w tvn. spojrzcie na sedziego liniowego na powtórkach! on nie biegnie do srodkowej lini boiska, ale stoi na wysokosci faulu Rogera. a tam z tym karnym to ten Legionista (nie pamietam nazwiska) mogl sie przewrocic wczesniej ale on troche poczekal i potem padl, jego wina. gdyby nie to to karny jak nic. ale nawet jesli tu zakladamy ze sedzia sie pomylil to sie pomylił a nie ze od razu wydrukowal! co do kwestii nieuznanej bramki to kto widzial powtórki to widzi co jest i jesli ktos pisze ze gol powinien byc uznany i faulu nie ma to coz moge powiedziec na to... frustracja chyba ogarnia tego kogos ze ZL zdobylo majstra. kibice GKS Bełchatów pisza ze oni sa mistrzami bo ZL to mistrz przy zielonym stoliku - szkoda gadac z takimi. w ogole trener GKS B. nie ma honoru mowiac to co mówi, nie potrafi sie przyznac do porazki chociaz trudno mowic ze 2.miejsce dla GKS to porazka.
co do tego jak sie zaprezentujemy na arenie europejskiej to na pewno w gorszych liczbach pojedziemy zagranice niz Wisła czy Legia ale to chyba oczywiste - liczba mieszkancow w danych miastach. a jesli ktos pisze jaka to triada nas reprezentuje w pucharach (Dyskobolia, GKS, ZL) to co maja sprawy kibicowskie do piłkarskich?? piłkarsko to my jestesmy najlepsi, kibicowsko nie, ale w czołówce jestesmy.
pozdrawiam wszystkich obiektywnych skądkolwiek są i komukolwiek kibicują

zrodlo Fanslask.prv.pl



W naszym wydaniu gratulacje dla Zagłębia za zdobycie tytułu mistrzów Polski byłoby ironią, więc od razu przechodzimy do rzeczy.
Podsumowując właśnie co zakończony sezon ekstraklasy kilka rzeczy nam się nie spodobało. To, że na europejskiej arenie będą reprezentować Polskę drużyny z niewielkich miejscowości nam się nie podoba na przykład. To, że największą frekwencję miała Amika Poznań też nam się nie podoba. Albo to, że w Szczecinie pozwolono zakotwiczyć takiemu „specjaliście” od robienia wyników i ludzi w bambuko, jakim jest Baniak Bogusław. To, że duże ośrodki z klubami z tradycjami i rzeszą fanatyków zostały wyautowane – to nam się nie podoba. I parę innych rzeczy nie przypadło nam do gustu. Natomiast widzi nam się, że w zespołach „pucharowych”, czyli w Zagłębiu, Bełchatowie i Dyskobolii większość graczy to Polacy. Podoba się również to, że Łobodzińskie, Chałubińskie, Garguły, Sikory czy (jesienią) Matusiaki odgrywają wiodącą rolę w swoich zespołach...

Na marginesie tego, co się stało w ostatnich kolejkach ligowych widać, że futbol choć trochę się nam oczyścił, chociaż nieuznany gol dla Legii daje powód do spojrzenia innego, przychylającego się do treści wywiadu Oresta Leńczyka udzielonego niedawno „Rzeczpospolitej”. Przypomnijmy, że trener Bełchatowa stwierdził, że w Polsce ostatnia kolejka już o niczym nie decyduje.
Zagłębie zdobyło tytuł mistrza Polski i będzie reprezentować nasz kraj w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Piszemy z rozmysłem „w eliminacjach”, bo w awans do niej wierzyć nie mamy zamiaru, jesteśmy realistami. I teraz napiszemy coś, co z pewnością zdziwi wielu kibiców Śląska. Otóż w tych eliminacjach Zagłębie powinno osiągnąć jak największy sukces. Powinniśmy za tym być. Nie dlatego, żebyśmy mieli lubinków polubić. W interesie nas wszystkich jest to, żeby polskie kluby osiągnęły jak najlepsze rezultaty. Jest to w interesie krakowskiej Wisły, warszawskiej Legii, poznańskiej Amiki, i… Śląska. Bo zdobyte w tych meczach punkty później ułatwiają życie kolejnym drużynom, jakie dostają się do rozgrywek o europejskie puchary. Ba, zwiększają (o ile jest ich dużo) ilość polskich klubów uczestniczących w rozgrywkach. Każda wygrana, każdy remis to kolejne uciułane ułamki punkcika w klasyfikacji UEFA.
Tak więc każda wygrana Zagłębia w rozgrywkach pucharowych przybliża Śląsk do występów na europejskim teatrze. A o to nam przecież chodzi.


Tak o was zle pisza? przegladam strone codzienie i niepamietam juz kiedy o was servis pisal ostatnio wieec nie gadaj glupot.Nie chce mi sie juz o tym pisac bo robi sie to nudne wiec zakonczmy te rozmowy bo pisac mozna i mozna.
ŚWL

Sweet focie
Posty: 190
Rejestracja: 17.05.2007, 19:46

Post autor: Sweet focie » 28.05.2007, 19:04

Oporowian pisze:

zrodlo Fanslask.prv.pl



W naszym wydaniu gratulacje dla Zagłębia za zdobycie tytułu mistrzów Polski byłoby ironią, więc od razu przechodzimy do rzeczy.
Podsumowując właśnie co zakończony sezon ekstraklasy kilka rzeczy nam się nie spodobało. To, że na europejskiej arenie będą reprezentować Polskę drużyny z niewielkich miejscowości nam się nie podoba na przykład. To, że największą frekwencję miała Amika Poznań też nam się nie podoba. Albo to, że w Szczecinie pozwolono zakotwiczyć takiemu „specjaliście” od robienia wyników i ludzi w bambuko, jakim jest Baniak Bogusław. To, że duże ośrodki z klubami z tradycjami i rzeszą fanatyków zostały wyautowane – to nam się nie podoba. I parę innych rzeczy nie przypadło nam do gustu. Natomiast widzi nam się, że w zespołach „pucharowych”, czyli w Zagłębiu, Bełchatowie i Dyskobolii większość graczy to Polacy. Podoba się również to, że Łobodzińskie, Chałubińskie, Garguły, Sikory czy (jesienią) Matusiaki odgrywają wiodącą rolę w swoich zespołach...

Na marginesie tego, co się stało w ostatnich kolejkach ligowych widać, że futbol choć trochę się nam oczyścił, chociaż nieuznany gol dla Legii daje powód do spojrzenia innego, przychylającego się do treści wywiadu Oresta Leńczyka udzielonego niedawno „Rzeczpospolitej”. Przypomnijmy, że trener Bełchatowa stwierdził, że w Polsce ostatnia kolejka już o niczym nie decyduje.
Zagłębie zdobyło tytuł mistrza Polski i będzie reprezentować nasz kraj w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Piszemy z rozmysłem „w eliminacjach”, bo w awans do niej wierzyć nie mamy zamiaru, jesteśmy realistami. I teraz napiszemy coś, co z pewnością zdziwi wielu kibiców Śląska. Otóż w tych eliminacjach Zagłębie powinno osiągnąć jak największy sukces. Powinniśmy za tym być. Nie dlatego, żebyśmy mieli lubinków polubić. W interesie nas wszystkich jest to, żeby polskie kluby osiągnęły jak najlepsze rezultaty. Jest to w interesie krakowskiej Wisły, warszawskiej Legii, poznańskiej Amiki, i… Śląska. Bo zdobyte w tych meczach punkty później ułatwiają życie kolejnym drużynom, jakie dostają się do rozgrywek o europejskie puchary. Ba, zwiększają (o ile jest ich dużo) ilość polskich klubów uczestniczących w rozgrywkach. Każda wygrana, każdy remis to kolejne uciułane ułamki punkcika w klasyfikacji UEFA.
Tak więc każda wygrana Zagłębia w rozgrywkach pucharowych przybliża Śląsk do występów na europejskim teatrze. A o to nam przecież chodzi.


Tak o was zle pisza? przegladam strone codzienie i niepamietam juz kiedy o was servis pisal ostatnio wieec nie gadaj glupot.Nie chce mi sie juz o tym pisac bo robi sie to nudne wiec zakonczmy te rozmowy bo pisac mozna i mozna.
ŚWL
Ahhhh te 2- ligowe kompleksy. No frewkwencji LECHOWI Poznań zazdroszczą skubańce :lol:
Max for you
mic pisze:
wasik pisze:Gdzie punkt numer 3 :roll:
w '99 jeszcze byl, od niedawna jest juz tylko 1,2,3,5,6.... popierdolilo sie wszystko 8) :lol:
:lol: :lol: :lol:

Oporowian
Posty: 154
Rejestracja: 26.02.2007, 18:31
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Oporowian » 28.05.2007, 19:08

heh jest czego :wink:

Magister Blokers
Posty: 533
Rejestracja: 26.02.2007, 21:33

Post autor: Magister Blokers » 28.05.2007, 19:48

Gratulacje dla GKSu Bełchatów.

Zagłębie już nie piewszy mecz w którym sędzia odwala cyrk.Kto oglądał mecz Wisła Krk-Zagłębie wie chyba o czym mowa.Ja bynajmiej nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać z tego jak ludzi robi się w biały dzień w c**** :o I kibice miedziowych nie gniewajcie się ,wiem że wy nie macie nic do tego kupowania ,ale ku*** chłopaki jeżeli mamy robić porządek z korupcją to niech każdy zacznie od własnej drużyny ,bo ten ostatni mecz z Legią to był jakiś kabaret.
Mam bynajmiej nadzieję ,że od strony kibicowskiej dobrze się pokażecie w Europie.Pozdro.

linaad
Posty: 53
Rejestracja: 26.02.2007, 21:47

Post autor: linaad » 28.05.2007, 19:58

Gratulacja dla Zagłębia. Coby tu nie mówić, to zdobyli najwięcej punktów i zostali mistrzem Polski. Bełchatowianie moga mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie. Przegrali 2 z 3 ostatnich meczów.

Po spokojnym obejrzeniu powtórek, stwierdzam, ze sędzia meczu Legia - Zagłębie podejmował dobre decyzje. A, że Legioniści nie mogą się pogodzić z porażka? To nie nowość u nich. Bicie piłkarzy było tam odkąd tylko pamietam teraz okazuje się, że to także damscy bokserzy. Cóż, pogratulować.

R/F
ban
Posty: 268
Rejestracja: 27.02.2007, 09:38
Lokalizacja: Radom

Post autor: R/F » 28.05.2007, 20:16

Mistrzostwo dla Zagłębia i to w jakich okolicznościach go zdobyło to kara dla GKSu B. za cudowną wiosnę i utrzymanie w ekstraklasie bodaj w 97 roku :lol:

I chyba lepiej, by Lubin nas reprezentował w Lidze Mistrzów (eliminacjach?) niż GKS ze względu na większy potencjał kibicowski.

Swoją drogą ciekawe, jak potaczą się losy lubinków jeśli chodzo o aferę korupcyjną.. :wink:

fcb
Posty: 223
Rejestracja: 26.02.2007, 20:36

Post autor: fcb » 28.05.2007, 20:30

Egon1916 pisze:
sandro pisze:Cóż, wyczyn "bohatera" z Warszawy który rzucił sie z pięściami na kobietę z Lubina mówi bardzo wiele o mentalności stołecznych. Może Lubin to prowincja, wiocha czy jak ich tam jeszcze nazywacie ale pod względem kultury o klasę wyżej niż nasza, pożal się boże, stolica kraju.

A ci co wypominają Lubinowi stadion niech wezmą pod uwagę ze Bełchatów też nie mógłby zagrać w III fazie eliminacji LM u siebie, bo nie spełnia norm UEFA.

Ja byłem na jednym turnieju kibiców piłki nożnej...
Wjechały nam Wasze zgody i co????
Do naszych kobiet tez z łapami skakali i nie p****** mi takich głupot że Wy jesteście zajebiście honorowi 8)
hmmm kibice Legii biją piłkarzy Lecha w finale PP, teraz zona jednego z działaczy zostaje pobita przez jakiegos frustrata z Warszawy, a juz po meczu jakis hulygan z Warszafki wpada do autokaru z piłkarzami Zagłębia i pluje w twarz trenerowi Michniewiczowi. czesto wam sie zdarzają takie wypadki. nie potraficie zapanowac nad emocjami ? porazke nalezy przyjac z honorem

majki
Posty: 189
Rejestracja: 26.02.2007, 18:50
Lokalizacja: Łódź/ Nancy

Post autor: majki » 29.05.2007, 01:10

podoba mi sie to ze to Zaglebie zostalo mistrzem polski
przez przekroj calego sezonu bardziej to im nalezalo sie zdobycie tego tytulu
czepiacie sie stadionu, no dobrze ale jest wielki - gdyby tylko zainwestowac tu pieniadze - poznan kielce wawa - chowaliby sie
bylem na tym stadionie tydzien temu - zaskoczyla mnie atmosfera - in plus oczywiscie, ludzi malo, niektore kluby tez maja male frekwencje ale to glownie Zaglebiu wypominacie - ale jak krzykneli calym stadionem naprawde poczulem ze jestem na meczu pilki noznej. Lecieli swoje, gdy przegrywali 1:2 bylo odczuc nerwowke i strach ale dalej potoczylo sie juz po ich mysli - daje to przyklad ze sa normalnymi kibicami - i chodza tam Ci co maja chodzic a nie jak mozna napisac o wiekszosci jakze medialnych ekip... oczywiscie pierwszoligowych.
Stracili swojego najlepszego strzelca pare kolejek przed koncem - Lenczyk juz sie tasowal w szatni - tak samo jak po meczu z Widzewem - i juz sie cieszyli a tu zonk.
sory za tak dlugi wywod ale zostaje mi przytoczyc jedno
LIGA MISTRZOW w bELCHATOWIE - TAKI c*** !!

Prezes
Posty: 92
Rejestracja: 27.02.2007, 01:27
Lokalizacja: na emigracji

Post autor: Prezes » 29.05.2007, 03:40

krystian88 pisze:pozytywnie, szczere gratulacje dla ZAGŁĘBIA!!!!!!

jestem tylko ciekaw, po co w belchatowie byly te przedstawienia min. doda, fajerwerki itd???? przeciez polska sie z was smieje....
kto dokladnie sie z Belchatowa smieje?

Krystianku - masz 19 latek i nie wiesz, ze nazwy panstw i klubow sie pisze z duzej litery?

Cała Polska J...
Posty: 27
Rejestracja: 10.05.2007, 15:20

Post autor: Cała Polska J... » 29.05.2007, 06:06

fcb pisze:
Egon1916 pisze:
sandro pisze:Cóż, wyczyn "bohatera" z Warszawy który rzucił sie z pięściami na kobietę z Lubina mówi bardzo wiele o mentalności stołecznych. Może Lubin to prowincja, wiocha czy jak ich tam jeszcze nazywacie ale pod względem kultury o klasę wyżej niż nasza, pożal się boże, stolica kraju.

A ci co wypominają Lubinowi stadion niech wezmą pod uwagę ze Bełchatów też nie mógłby zagrać w III fazie eliminacji LM u siebie, bo nie spełnia norm UEFA.

Ja byłem na jednym turnieju kibiców piłki nożnej...
Wjechały nam Wasze zgody i co????
Do naszych kobiet tez z łapami skakali i nie p****** mi takich głupot że Wy jesteście zajebiście honorowi 8)
hmmm kibice Legii biją piłkarzy Lecha w finale PP, teraz zona jednego z działaczy zostaje pobita przez jakiegos frustrata z Warszawy, a juz po meczu jakis hulygan z Warszafki wpada do autokaru z piłkarzami Zagłębia i pluje w twarz trenerowi Michniewiczowi. czesto wam sie zdarzają takie wypadki. nie potraficie zapanowac nad emocjami ? porazke nalezy przyjac z honorem
Tak sie wlasnie zachowuja prostaki z tej niby stolicy zwanej warszafka. h** wam w dupe. Mistrz Mistrz Zagłebie!!!!!!

Didżej z wioski
Posty: 45
Rejestracja: 20.04.2007, 15:11
Lokalizacja: Mexico

Post autor: Didżej z wioski » 29.05.2007, 07:12

Sweet focie pisze:
Didżej z wioski pisze:Zdobyli mistrza i tyle, jednak moralnie niech sie nie czują mistrzami Polski.Wyjątkowa aktywność dupolizów z Poznania , no ale w końcu to zgoda 8)
Dupe to ty liżesz kolegom z remizy dzidzeju :lol:
Pokój z tobą pedale :twisted:

Po(L)ak
Posty: 63
Rejestracja: 27.02.2007, 13:50
Lokalizacja: Warszawa - Semper Invicta

Post autor: Po(L)ak » 29.05.2007, 08:30

1920bluegang pisze:gratuluje mistRza ZAGLEBIU!!! jak czytam wasze pretensje ze nie nalezy im sie mistRz itp to odrazu se mysle jak im bardzo zazdroscicie a jak widze ze to komentuje kibic Legi to smiac mi sie chce najbardziej przekretny klub maja wszystko dzieki kasie kiedys to zabierali innym klubom pilkarzy ze by do wojska nie szli. smiech na sali.
Czy w każdej dyskusji z kibicami Legii używasz tych powołań do wojska jako argument na wszystko? :roll:

"Mają wszystko dzięki kasie" - wskaż mi inny potężny klub który "ma, ale NIE dzięki kasie" :lol: Twój klub wcale nie urósł w potęgę dzięki kasie z wyngla, oj nie! To wytykanie wojska do końca świata jest debilizmem waszym, ale jeżeli już to niech to wytykają kibice jakiegoś klubu gnębionego za komuny a nie kurde pupilki komuny ze Śląska!

ps. Czy mod będzie dalej tolerował wpisy typu "h.j wam w d..e" albo inne wyzwiska dla wyzwisk? :?

pps. Jeśli była napaść na kobietę to wstyd, jeśli opluto Michniewicza to również wstyd... Ale nie piszcie "przegrać trzeba umieć" bo gdybysmy przegrali w normalnych okolicznościach to by nic się nie działo - przecież dla nas to był mecz o nic - wszyscy rozeszliby się do domów i pubów, a Zagłębie by sobie świętowało.
"nas nie interesuje, znaczy się, chodzi o to, że... bo policja w ogóle jest na stadionie, a oni będą w ogóle... ehhh... później będa rozkminiali w ogóle kto co był i... zresztą..."
:D

DJ1983
Posty: 49
Rejestracja: 06.03.2007, 22:44
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Post autor: DJ1983 » 29.05.2007, 09:45

Roger: Sędzia postąpił słusznie
Redakcja, źródło: Gazeta Wyborcza

- Faulowałem Michała Stasiaka. Sędzia postąpił słusznie nie uznając mojego gola - przyznał w rozmowie z "Dziennikiem" pomocnik Legii Warszawa Roger. Brazylijczyk w 86. minucie meczu z Zagłębiem Lubin strzelił gola głową, ale sędzia Hubert Siejewicz dopatrzył się faulu. Gdyby gola uznał, to mistrzem Polski zostałby GKS Bełchatów.
- Obejrzałem kilka razy powtórkę tej sytuacji. Nie ma wątpliwości. Widać wyraźnie jak fauluję - mówi Roger. - Trochę denerwujące było tylko to, że sędzia kilka razy zmieniał swoją decyzję. Najpierw odgwizdał faul, potem uznał gola, by w końcu przyznać rzut wolny Zagłębiu. Ale to nie zmienia faktu, że faulowałem obrońcę Zagłębia i z tego powodu moja bramka była nieprawidłowa - przyznał Brazylijczyk.

Roger nie ma pretensji do sędziego Siejewicza. - Podczas meczu nie tylko zawodnicy, ale także sędziowie są zdenerwowani i tak jednym, jak i drugim zdarza się popełniać błędy. Jesteśmy tylko ludźmi. Zawsze staram się wierzyć, że błędy arbitrów są tylko pomyłkami, a nie działaniem z premedytacją - dodał Roger.

Mecz Legii z Zagłębiem zakończył się wynikiem 1:2. Pierwsza gola strzeliła Legia, ale lubinianie wyrównali jeszcze przed przerwą. Do zapewnienia sobie mistrzostwa Polski potrzebowali jednak wygranej - gola na 2:1 strzelił kilkanaście minut przed końcem Stasiak. Zagłębie zostało mistrzem Polski po raz drugi w historii klubu.

zwracam honor co nie które osoby miały racje...

Marv
Posty: 13
Rejestracja: 27.02.2007, 11:54

Post autor: Marv » 29.05.2007, 10:22

Cała Polska J... pisze:Tak sie wlasnie zachowuja prostaki z tej niby stolicy zwanej warszafka. h** wam w dupe. Mistrz Mistrz Zagłebie!!!!!!
Uuuuf, nie spinaj sie tak przed netem bo ci pierdząca pęknie :lol:
Do diabia Goldie, kim byłaś i kto chciał twojej śmierci?

Mmm
Posty: 150
Rejestracja: 11.03.2007, 08:33

Post autor: Mmm » 29.05.2007, 10:37

Troszeczke szopka odpierdzielaja osoby co tak lamentuja i wyzywaja na forum od "zlodziei"oszustow"itp.itd.W takim razie mam do was pytanko.
Kto bylby "zlodziejem i oszustem"gdyby sedzia uznal te bramke,majstra mial by BotGks a w tv widac by bylo ewidetnie ze bramka zdobyta nieprawidlowo?
Wtedy by sie wszystkim przypomnialo jak to sie Belchatowianie utrzymywali w lidze i byscie rowno po nich jechali.Tak wiec skonczcie to lamentowanie.

Darth Kabut
Posty: 30
Rejestracja: 08.03.2007, 10:12

Post autor: Darth Kabut » 29.05.2007, 10:54

Po(L)ak pisze: Czy w każdej dyskusji z kibicami Legii używasz tych powołań do wojska jako argument na wszystko? :roll:

"Mają wszystko dzięki kasie" - wskaż mi inny potężny klub który "ma, ale NIE dzięki kasie" :lol: Twój klub wcale nie urósł w potęgę dzięki kasie z wyngla, oj nie! To wytykanie wojska do końca świata jest debilizmem waszym, ale jeżeli już to niech to wytykają kibice jakiegoś klubu gnębionego za komuny a nie kurde pupilki komuny ze Śląska!
Jebnij sie w glowke. I to zdrowo.
Bo wiekszego dupcenia flekow nie slyszalem.
Po pierwsze jak juz dupnie chcesz pisac po Slasku wegiel to rob to poprawnie bo obrazasz niektorych uczucia.
Po drugie Ruch nigdy nie byl sponsorowany przez zadna kopalnie.
A zajrzyj do encyklopedii pilkarskiej i poczytaj skad sie wziela potega Ruchu.
Bo Legia mimo iz zabierala najlepszych zawodnikow to potega nigdy nie byla a jak zawsze byl to klub z Gornego Slaska.

Co do kwestii mistrzowskiej juz gratulowalem kibicom Zaglebia.
A to ze tak wyszlo w Warszawie to nie jest Wasza wina.
Obojetnie kto by tam gral o tytul i jeszcze wygral zawsze bedzie zlodziejem.
Jest to typowy kompleks kibica Legii ze ktos moze byc lepszy.
Tak jak kiedys Ruch, Gornik, Lech, Widzew czy Wisla.
Gratuluje sukcesu rowniez Belchatowowi ale na to wyglada w polskiej pilce ze nie dane jest zostac mistrzem zadnemu GKSowi
Ruch 14, Gornik 14, Polonia 2, Szombierki 1 ... GKS 0 - tak sie zdobywa uznanie na Slasku.
GKS "prawie" jak mistrz. "Prawie" robi wielka roznice.

MichałCK
Posty: 11
Rejestracja: 04.03.2007, 10:45

Post autor: MichałCK » 29.05.2007, 10:59

oporowianin pisze:To, że na europejskiej arenie będą reprezentować Polskę drużyny z niewielkich miejscowości nam się nie podoba na przykład. To, że największą frekwencję miała Amika Poznań też nam się nie podoba. Albo to, że w Szczecinie pozwolono zakotwiczyć takiemu „specjaliście” od robienia wyników i ludzi w bambuko, jakim jest Baniak Bogusław. To, że duże ośrodki z klubami z tradycjami i rzeszą fanatyków zostały wyautowane – to nam się nie podoba.
Nie podoba wam się to, tymczasem to tylko wasza wina, że nie potraficie sobie w wielkich miastach stworzyć wielkiej piłki !!!

droid
Posty: 95
Rejestracja: 26.02.2007, 20:06
Lokalizacja: z warhammera

Post autor: droid » 29.05.2007, 11:22

3 wiochy w europejskich pucharach :roll:
Świat się zmienia ludzie rozwijają...

sikor(L)
Posty: 54
Rejestracja: 22.04.2007, 14:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: sikor(L) » 29.05.2007, 11:29

droid pisze:3 wiochy w europejskich pucharach :roll:
ku*** debil
"Warszawskie dzieci pójdziemy w bój,
Za każdy kamień twój stolico damy krew."

Mmm
Posty: 150
Rejestracja: 11.03.2007, 08:33

Post autor: Mmm » 29.05.2007, 11:33

Świat się zmienia ludzie rozwijają...tylko ty pozostales w miejscu.

popolupo88
Posty: 119
Rejestracja: 27.02.2007, 16:05

Post autor: popolupo88 » 29.05.2007, 12:42

droid pisze:3 wiochy w europejskich pucharach :roll:
Dobrze mówi, dać mu wódki. Ja (i chyba każdy) wolałby jakaś trójkę z takich klubów jak Lech, Wisła, Legia, Widzew, ŁKS, Cracovia, Korona, Arka. No ale cóż... jest jak jest. Mam nadzieje że po następnym sezonie fajniej ułoży się tabela...:)

Sweet focie
Posty: 190
Rejestracja: 17.05.2007, 19:46

Post autor: Sweet focie » 29.05.2007, 15:01

Didżej z wioski pisze:
Sweet focie pisze:
Didżej z wioski pisze:Zdobyli mistrza i tyle, jednak moralnie niech sie nie czują mistrzami Polski.Wyjątkowa aktywność dupolizów z Poznania , no ale w końcu to zgoda 8)
Dupe to ty liżesz kolegom z remizy dzidzeju :lol:
Pokój z tobą pedale :twisted:
A teraz oddychaj (wiejskim powietrzem)
Max for you
mic pisze:
wasik pisze:Gdzie punkt numer 3 :roll:
w '99 jeszcze byl, od niedawna jest juz tylko 1,2,3,5,6.... popierdolilo sie wszystko 8) :lol:
:lol: :lol: :lol:

Company Flow
Posty: 123
Rejestracja: 04.03.2007, 00:59

Post autor: Company Flow » 29.05.2007, 17:12

W sumie emocje juz wygasly, ale kilka slow napisze...

1. Bramka nie uznana prawidlowo. Sytuacja byla kontrowersyjna i zgodzie sie z twierdzeniem, ze jeden sedzia gwuzdnalby faul, drugi przymknalby oko, bo takie sytuacje w polu karnym sie zdarzaja i gwizdnalby bramke. Trafilo na takiego, co odgwizdal przewinienie i nie ma sensu polemizowac z tym.
Jakiekolwiek insynuacje, ze mecz byl sprzedany sa zalosne. Juz w pierwszej polowie Siejewicz mial doskonala okazje by oslabic Legie - faul Fabianskiego. Gdyby bramkarz Legii dostal czerwona kartke nikt chyba nie moglby miec pretensji, jednak sedzia zadowolil sie tylko zolta a Fabian wyraznie uradowany wrocil na linie. Tak wiec temat sedziowania sobie odpuscmy.
2. Kupowane tytuly, mecze... Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamien. Z pewnoscia tytuly mistrzowskie za pomoca kupowania meczow zapewnialy sobie Widzew w 1982 jak i Legia w 1994. O ile nie wiemy, badz nie mamy na to dowodow (Legia w 1993, LKS w 1998)? Dalej... Mowicie, ze Zaglebie jest ubabrane po pachy w aferze korpucyjnej... To, ze wiemy iz Lubinianie grali nie czysto, nie znaczy, ze inni byli aniolami. Jak ciagle podkresla Potoka i inni zajmujacy sie sprawa, to wszystko to caly czas wierzcholek gory lodowej. Skad wiece, ze za 5 lat w extraklasie nie beda musialy grac Stal Sanok, Mazur Pisz i Victoria Wrzesnia bo wsrod tego typu druzyn trzeba bedzie szukac pierwszoligowcow, gdy pol Polski trzeba bedzie degradowac do nizszych lig?
3. Puchary i kompromitacja Zaglebia. Kupa smiechu panowie... Skoro Zaglebie skompromituje Polske, to jak bardzo skompromitowalyby ja Legia, wisla czy inne druzyny, ktore nie byly w stanie nawiazac walki z klubem z Lubina? Poza tym, czy naprawde musze przypomniec liste druzyn ktore w ostatnich sezonach robily w europejskich pucharach za frajerow? Prosze bardzo - Wisla Krakow, Legia Warszawa, Lech Poznan, GKS Katowice, LKS Lodz, Wisla Plock, Pogon Szczecin - malo?! Jednego mozemy byc pewni Zaglebie naszego kraju nie skompromituje bardziej niz w/w bo bardziej juz sie nie da...
4. Stadion. Znow smiech... Lepszy stadion niz Mistrzowie Polski maja w tym kraju tylko Lech i Korona, wiec o co chodzi Legionistom, Wislakom i Wroclawianom wysmiewajacym obiekt Zaglebia, nie wiem, moze ktos z Was mi to wytlumaczy?
5. Ktos (chyba z Legii) napisal, ze Zaglebie ma oprawy nie taki, ze frekwencje kiepska... Pytam was, co maja oprawy do tytulu zdobytego na boisku? Co ma do tego frekwencja? Pilkarze wygrali lige i to wszystko, jesli ktos mysli, ze tytul MP dostaje sie w nagrode za najlepsza oprawe to musi zmienic lekarza. Frekwencja? Biorac pod uwage, ze Lubin duzym miastem nie jest, znacznie lepsza niz w wielu polskich miastach czy na Legii, czy na Wisle - biorac pod uwage stosunek procentowy publicznosci do liczby mieszkancow, wiec nie widze problemu.

To tyle... Chcialem wiecej, ale nie pamietam juz wszystkich smiesznych textow z poprzednich stron.

R/F
ban
Posty: 268
Rejestracja: 27.02.2007, 09:38
Lokalizacja: Radom

Post autor: R/F » 29.05.2007, 17:24

Company Flow pisze:4. Stadion. Znow smiech... Lepszy stadion niz Mistrzowie Polski maja w tym kraju tylko Lech i Korona
:shock:


p********* :wink:

Company Flow
Posty: 123
Rejestracja: 04.03.2007, 00:59

Post autor: Company Flow » 29.05.2007, 17:34

No najlepiej skomentowac to w taki sposob...
Podaj inne stadiony, ktore w sposob wyrozniajacy przebijaja obiekt lubinski, bo jedna niezla trybuna na Reymonta to chyba za malo.

R/F
ban
Posty: 268
Rejestracja: 27.02.2007, 09:38
Lokalizacja: Radom

Post autor: R/F » 29.05.2007, 17:37

KSZO Ostrowiec :wink:

Company Flow
Posty: 123
Rejestracja: 04.03.2007, 00:59

Post autor: Company Flow » 29.05.2007, 17:47

Co tam maja lepsze?
Stadionik niebrzydki, nie przecze, ale na co komu takie korniki? Prosze sie nie obrazac, bo nie o to mi chodzi. Stadion powinien byc nowoczesny, jesli chodzi o infrastrukture, ale takze miec odpowiednia pojemnosc. A ta w Ostrowcu jest bardzo mala.

R/F
ban
Posty: 268
Rejestracja: 27.02.2007, 09:38
Lokalizacja: Radom

Post autor: R/F » 29.05.2007, 17:56

Stadion nowoczesny nie powinien być stadionem nasypowym, a taki jest w Lubinie. I spytaj Lubinków, założę się, że chętnie by się pozbyli tej ruiny. I myślę, ż KGHM wybuduje im nowy stadion na 15/20 tysięcy miejsc. Większy nie jest potrzebny w mieście, które nie ma 100 tys. mieszkańców. Nowy, zbudowany od podstaw.
Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje.
Nie dogadamy się :wink:

Company Flow
Posty: 123
Rejestracja: 04.03.2007, 00:59

Post autor: Company Flow » 29.05.2007, 17:59

Ale spoko, ja nie neguje tego, ze stadion Zaglebia nijak ma sie do europejskich pol-standardow, tylko... Zawsze wole archaiczny obiekt z sensowna pojemnoscia niz piekny, wzglednie nowoczesny stadionik na 7 tys ludzi...

R/F
ban
Posty: 268
Rejestracja: 27.02.2007, 09:38
Lokalizacja: Radom

Post autor: R/F » 29.05.2007, 18:04

Ja wole w miarę nowoczesny stadion z mniejszą liczbą miejsc od dużego stadionu nasypowego z brudnymi krzesełkami, trawy między nimi, błota, gruzu i zaszczanych toy toyów :wink:

droid
Posty: 95
Rejestracja: 26.02.2007, 20:06
Lokalizacja: z warhammera

Post autor: droid » 29.05.2007, 18:04

Company Flow pisze:Pytam was, co maja oprawy do tytulu zdobytego na boisku?
Pytam cie, co ma gra na boisku do dzialu kibice ?
Świat się zmienia ludzie rozwijają...

Company Flow
Posty: 123
Rejestracja: 04.03.2007, 00:59

Post autor: Company Flow » 29.05.2007, 18:20

Pytam Cie, co ma znaczyc ten wtret o oprawach w temacie dotyczacym futbolu i wynikow osiaganych na boisku?

Kamień
Posty: 7
Rejestracja: 12.05.2007, 02:47

Post autor: Kamień » 29.05.2007, 19:44

Do kibiców z Lubina. Tak, ja tez byłem zaślepiony w 93 roku, po majstru nie widzianym wiele lat, ale mi przeszło. Kupione ewidentnie, fakt , jeden mecz, ale niesmak jest, nie? I nie chodzi nam o sytuacje z bramka, tylko o całą druga połowe, jak drukował, jak nasze piłkarzyny sie opieprzały. Dlaczego teraz ktos gratuluje Zagłebiu... no tak wiem, teraz zgody gratuluja. Legia wtedy nie miała - co wiecej w drodze powrotnej lalismy sie z Pogonią.. A i prosze nie przypominać już Górnika, bo nam sie mistrz należał chociaz za te minusy. Jakby ich nie było to by nie mieli po co przyjeżdżać. My jestesmy po prostu wk... na korupcje i na naszych grajków i szczerze mówiąc cieszę się że to Lubin a nie Bełchatów jest mistrzem, ale nie w takim stylu...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Gość123, JKZS i 538 gości