www.warhouse.pl

Mistrzem Polski Zagłębie Lubin

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
fcb
Posty: 223
Rejestracja: 26.02.2007, 20:36

Post autor: fcb » 27.05.2007, 08:40

Własnie wrocilem do domu z Warszawy. Piszemy tu o sprawach sportowych wiec napisze ze dziwia mnie zawistne komentarze Legionistow. myslalem ze to honorowa ekipa i umie sie pogodzic z porazką ale widac nie...
wiem ze porazka boli ale musicie sie pogodzic z faktem
ZAGŁĘBIE LUBIN MISTRZEM POLSKI A.D. 2007
oczywiscie teraz pewnie i Legia i GKS i pewnie Śląsk (pewnie na stronie fanslask) będa płakac ale coż im pozostaje :lol:
nie wiem o co w ogole wam chodzi z tą nieuznaną bramką... jeśli pada gol, sędzia liniowy zawsze biegnie do środkowej lini boiska a na meczu sedzia liniowy stal na wysokosci zdarzenia z Rogerem. wiec wedlug niego gola nie bylo! nie wiem po co sciagnął koszulke i zaczął sie cieszyc. główny skonsultował się z liniowym i nie uznał gola proste! tak się dzieje czasami tak bywa ze musza sie naradzic i tyle. a co do jakiejs korupcji to czy myslicie ze teraz gdy cale takie zamieszanie jest wokół tego to ktorys sedzia by sie odwazył ?
a co do pucharów i LM - niektorzy pisza ze to bedzie kompromitacja - no takie cos to mnie wku....wia - a co jak Legia grała z Austrią Wiedeń to nie była kompromitacja ?? czy jak Wisła przegrywała z Valarengą czy Dynamo Tbilisi to nie była kompromitacja ?? czy Zagłębie ma przepraszac za to ze zdobyło majstra i ze zagra w pucharach? moze mamy oddac wam start w pucharach ?? no zastanowcie sie co piszecie. a co do stadionu to faktycznie lipa straszna ale to chyba nie wina kibiców.
MISTRZ MISTRZ ZAGŁĘBIE



DJ1983
Posty: 49
Rejestracja: 06.03.2007, 22:44
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Post autor: DJ1983 » 27.05.2007, 09:37

Mistrz zdobyty przy stole... szkoda :!:

nitro
Posty: 254
Rejestracja: 01.03.2007, 16:16

Post autor: nitro » 27.05.2007, 09:41

Szkoda mi GKS u ale sami są sobie winni, gyby wygrali z Wisłą tydzien temu, to żaden sędzie i sztab chłopków z Pzpn by im niepokrzyżował planów ..

DRS
Posty: 54
Rejestracja: 14.05.2007, 12:46

Post autor: DRS » 27.05.2007, 10:11

Ten MP w bardzo dziwaczny i kontrowersyjny sposób został zdobyty (..) więc gratulować nie będe.
Życze tylko powodzenia w pucharach....... i licze na dobre liczby wyjazdowe :D
WISŁA PONAD WSZYSTKO!

Chłodny komentator
Posty: 40
Rejestracja: 10.05.2007, 08:23

Post autor: Chłodny komentator » 27.05.2007, 10:15

fcb pisze: a co do pucharów i LM - niektorzy pisza ze to bedzie kompromitacja - no takie cos to mnie wku....wia - a co jak Legia grała z Austrią Wiedeń to nie była kompromitacja ?? czy jak Wisła przegrywała z Valarengą czy Dynamo Tbilisi to nie była kompromitacja ?? czy Zagłębie ma przepraszac za to ze zdobyło majstra i ze zagra w pucharach? moze mamy oddac wam start w pucharach ?? no zastanowcie sie co piszecie.
Z czym do kogo :lol: Zagłębie... o ile mnie pamięć nie myli to bardzo niedawno daliście popis w eliminacjach do P UEFA z jakimś Dynamo Mińsk? Nie wiem czy to jest profesjonalny klub w ogole, ale w kazdym razie bylo zalosnie i nudno.

Co do Legii i Wisły to zanim synku zaczniesz komus najeżdżać to lepiej przejrzyj ile te druzyny przyniosly w ogole jakiegokolwiek rozglosu polskiej kopaninie,bo bez nich to za granica na pytanie "Kto jest mistrzem Polski, jak myslisz?" by szly pewnie odpowiedzi typu 'Jerzy Dudek'. Szybko zapomniales jak Legia grala w LM, jak WIsla baardzo niedawno kosila potegi w UEFA, jak pokonala PAO i po przekrecie sedziego odpadla bedac pare minut od LIGI MISTRZÓW. Szybko zapominasz pewne fakty. Najprosciej pamietac Valerenge, Wisla gra w pucharach kilka dlugich lat juz z rzedu, wpadka sie zdarzy kazdemu. Zobaczymy czy Zaglebie zagra w ogole w 3 rundzie eliminacji.

Pozdrawiam
Chłodny komentator

TSNH
Posty: 114
Rejestracja: 01.03.2007, 22:26
Lokalizacja: Kraków

Post autor: TSNH » 27.05.2007, 10:18

nie wiem czy to dobrze czy źle ale Zagłebie bedzie reprezentować teraz całą Polskę więc wypada życzyć tylko sukcesów zarówno pod względem piłkarskim jak i kibicowskim.....
NOWA HUTA (BIEŻANÓW)

Oporowian
Posty: 154
Rejestracja: 26.02.2007, 18:31
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Oporowian » 27.05.2007, 10:19

Tam_1947 pisze:Kilkanaście minut temu mijałem bawiące się Zagłębie pod Oleśnicą. Okrążyli fure śpiewając "Cała Polska ..." i ponapinali się trochę bo przy takiej ilości psiarni nic nie mogli zrobić. Jeden się trochę osrał jak gwałtownie przyśpieszyliśmy w jego stronę... . 8)
do tego sie juz przyzwyczailismy ze bluzgaja na nas nawet na meczach na ktorych nas nie ma.Szczerze to wg mnie miejsce takich ekip to max 2 liga,no coz szkoda...
Za rok Wiselka bedzie mistrzem :wink:

Lepka Reka
Posty: 44
Rejestracja: 01.05.2007, 19:20

Post autor: Lepka Reka » 27.05.2007, 10:34

Troche dziwią mnie komentarze tych, którzy piszą, że Zagłebiu tytuł się należał, bo w przeciągu całego sezonu grali najrówniej. A kto pamieta na samym początku klęske w pucharze Uefa z Mińskiem, przeciętny start w lidze za Klejdinsa, czy wreszcie porażke w Bełchatowie? Obiektywnie, to Bełchatów grał najrówniej, i jako postronny obserwator byłem sercem za Bełchatowem, ale wyszło jak wyszło. Mistrzem jest klub, wokół którego atmosfera jest, delikatnie mówiąc, bardzo gęsta, i to budzi zajebisty niesmak, tych który chcą czystej piłki. Moje gratulacje ostrożne, czekam na wyniki działań prokuratury.

leniwiec
Posty: 708
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Post autor: leniwiec » 27.05.2007, 11:03

ludzie odjebcie sie od LEGII :!: kazdy z was by płakał gdyby skrzywdzili was klub i pisał jaki to pzpn jest zły i niedobry więc dajcie sobie spokój :!: osobiście uwazam że lepiej sie stało że ZAGŁĘBIE jest mistrzem z tego samego powodu co Legioner :!: mam po prostu nadzieje że OCB będzie nas lepiej reprezentowało niz ekipa z Bełchatowa :!: POZDRAWIAM

arturo
Posty: 104
Rejestracja: 27.02.2007, 06:44
Lokalizacja: TYCHY

Post autor: arturo » 27.05.2007, 11:18

Chłodny komentator pisze:
fcb pisze: a co do pucharów i LM - niektorzy pisza ze to bedzie kompromitacja - no takie cos to mnie wku....wia - a co jak Legia grała z Austrią Wiedeń to nie była kompromitacja ?? czy jak Wisła przegrywała z Valarengą czy Dynamo Tbilisi to nie była kompromitacja ?? czy Zagłębie ma przepraszac za to ze zdobyło majstra i ze zagra w pucharach? moze mamy oddac wam start w pucharach ?? no zastanowcie sie co piszecie.
Z czym do kogo :lol: Zagłębie... o ile mnie pamięć nie myli to bardzo niedawno daliście popis w eliminacjach do P UEFA z jakimś Dynamo Mińsk? Nie wiem czy to jest profesjonalny klub w ogole, ale w kazdym razie bylo zalosnie i nudno.

Co do Legii i Wisły to zanim synku zaczniesz komus najeżdżać to lepiej przejrzyj ile te druzyny przyniosly w ogole jakiegokolwiek rozglosu polskiej kopaninie,bo bez nich to za granica na pytanie "Kto jest mistrzem Polski, jak myslisz?" by szly pewnie odpowiedzi typu 'Jerzy Dudek'. Szybko zapomniales jak Legia grala w LM, jak WIsla baardzo niedawno kosila potegi w UEFA, jak pokonala PAO i po przekrecie sedziego odpadla bedac pare minut od LIGI MISTRZÓW. Szybko zapominasz pewne fakty. Najprosciej pamietac Valerenge, Wisla gra w pucharach kilka dlugich lat juz z rzedu, wpadka sie zdarzy kazdemu. Zobaczymy czy Zaglebie zagra w ogole w 3 rundzie eliminacji.

Pozdrawiam
O co sie kłócicie ? Wszytskie Polskie drużyny w ostatnich latach dały plame i Wisła i Legia i Zagłebie i druga Wisła i pamietny wystep Amiki w p. UEFA w fazie grupowej, nie ma co tu dużo gadać . No i przez to mamy tylko 1 miejsce w eliminacjach do LM 2 miejsca w p.UEFA i 1 w Intertoto. Czyli 4 miejsca w europejskich pucharach , tyle to Anglicy maja w LM :roll: Ale ludzie winni za taki wstyd nie są tylko piłkarze Wisły Legii czy Zagłebia także PZPN i nasi politycy. Jaki zarzad taka cała liga . Mam nadzieje tylko że te zmiany Polskich druzyn w europejskich pucharach przyniosą pozytywne zmiany...

Rafał Dąbrowa
Posty: 23
Rejestracja: 28.02.2007, 12:28
Lokalizacja: Łódź - Widzewska Dąbrowa

Post autor: Rafał Dąbrowa » 27.05.2007, 11:32

Gratulacje
Obrazek
WIDZEWSKA DĄBROWA

L-N
Posty: 244
Rejestracja: 20.03.2007, 20:48

Post autor: L-N » 27.05.2007, 11:33

Wstyd.
Komu tu gratulować :shock: :shock: :shock: :shock: :?:

WSTYD :!:

Mmm
Posty: 150
Rejestracja: 11.03.2007, 08:33

Post autor: Mmm » 27.05.2007, 11:45

Decyzja sędziego w 100%prawidłowa.Ewidętny faul.

Tommy
Posty: 70
Rejestracja: 01.04.2007, 12:20
Lokalizacja: z budy

Post autor: Tommy » 27.05.2007, 11:47

Gratuluje zdobycia mistrzostwa jednak szkoda że zdobył go typowy szaraczek który z pewnością miernie zaprezentuje się kibicowsko na aranie międzynarodowej.

www.YBB.prv.pl
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 525
Rejestracja: 27.02.2007, 01:10

Post autor: www.YBB.prv.pl » 27.05.2007, 11:54

Gratulacje ze zdobycia mistrzostwa przez Zagłębie Lubin, trzeba sobie powiedzieć że byli lepsi sportowo i finansowo... 8)

paquito
Posty: 52
Rejestracja: 14.05.2007, 22:51
Lokalizacja: z domu

Post autor: paquito » 27.05.2007, 12:01

Chociaż osobiście mnie to nie cieszy, ponieważ kibicowsko na to nie zasługują, ale piłkarsko tak! Gratulacje! :wink:

H. S.
Posty: 15
Rejestracja: 08.05.2007, 14:58
Lokalizacja: Gliwice, te trójkolorowe...

Post autor: H. S. » 27.05.2007, 12:14

Ja osobiście mam tylko nadzieję, że Zagłębie będzie dobrze reprezentowało nas na arenie międzynarodowej, oczywiście chodzi mi o ich liczbe wyjazdową oraz atmosfere na meczu...
Pozdrawiam

8)
Myślisz, że jesteś kimś ?

Torfiorz
Posty: 506
Rejestracja: 28.02.2007, 17:34
Lokalizacja: Polska

Post autor: Torfiorz » 27.05.2007, 12:21

Pamiętajcie tylko, że w europie już się tak łatwo jak w Polsce meczy nie kupuje!
[link]
Szycie flag na płot, sektorówek, machajek ...
Hafty, naszywki, poduszki, rękawiczki, bluzy, spodnie dresowe, czapki polarowe i rybaczki ...

Żoliborski
Posty: 190
Rejestracja: 21.03.2007, 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Żoliborski » 27.05.2007, 12:31

Cała Polska widziała...

Najśmieszniejsze jest, że gratulują Lubinowi tylko zgody i dupolizy :lol:
Obrazek

Kiju
Posty: 721
Rejestracja: 26.02.2007, 16:12

Post autor: Kiju » 27.05.2007, 12:35

Żoliborski pisze:Cała Polska widziała...

Najśmieszniejsze jest, że gratulują Lubinowi tylko zgody i dupolizy :lol:
Heh,nie wuazam sie za zgoddowicza Zagłebie ani ich dupoliza :lol:
Obrazek

kaelowiec
Posty: 1414
Rejestracja: 27.02.2007, 11:36

Post autor: kaelowiec » 27.05.2007, 12:41

mi tam sie stadion zaglebia podoba , nawet bardzo

(L)o
Posty: 249
Rejestracja: 10.03.2007, 22:11

Post autor: (L)o » 27.05.2007, 12:41

To który to już "Mistrz" panowie ? I tak 3 miejsce dla Legii to ok patrzac na caly sezon.


ps:Szkoda ze wczoraj skonczylo sie tylko na sciagnieciu flag i wchodzeniem na plot...szkoda

kicken
ban
Posty: 79
Rejestracja: 06.03.2007, 16:17

Post autor: kicken » 27.05.2007, 12:49

Kiju pisze:
Żoliborski pisze:Cała Polska widziała...

Najśmieszniejsze jest, że gratulują Lubinowi tylko zgody i dupolizy :lol:
Heh,nie wuazam sie za zgoddowicza Zagłebie ani ich dupoliza :lol:
Również gratulacje dla Zagłębia... Najśmieszniejsze, że odezwali się ci którzy gratulują GKS-owi, bo dla nich to oni śą "prawdziwymi mistrzami"

"Liga Mistrzów w Bełchatowie taki c***"
Idzie dwóch ełkaesiaków po meczu ulica .. nagle patrzą, a tam jakaś kartka na chodniku leży. Jeden podnosi i wpatrując się w nią mówi:
- Jahwe wiesz może co to za kartka? co tu jest narysowane ?
- nie wiem .. ale lepiej skserować

Żoliborski
Posty: 190
Rejestracja: 21.03.2007, 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Żoliborski » 27.05.2007, 12:59

p3run pisze:więc nie wiem o Ci kaman człowieku :shock:
mi kaman ziomalu o zwykłe złodziejstwo.
Obrazek

Marek Zimiński
Posty: 323
Rejestracja: 07.03.2007, 17:53
Lokalizacja: lata 90'

Post autor: Marek Zimiński » 27.05.2007, 13:00

Gratulacje!! B. się ciesze że mistrza macie wy, a nie Bełchatowianie :D
Obrazek
Pluję w twarz francuzom.

Cała Polska J...
Posty: 27
Rejestracja: 10.05.2007, 15:20

Post autor: Cała Polska J... » 27.05.2007, 13:06

Do napinaczy: Zagłebie ma mistrza i tyle musicie sie z tym pogodzic szczegolnie placzki z tej niby stolicy. Wy co za stadion macie pajacyki ze tak sie spinacie?? Stolica? A nie ma stadionu narodowego? buaha załosne. Jak co roku prezentowały sie w pucharach Wisla i Legia? Austria wieden, Valerenga, Dynamo Tibilisi :shock: :D dalej mam wymieniac?? Co roku sie kompromitowaliscie i cala europa sie z nas smiała. Teraz Zaglebie ma mistrza i zawistni "kibice" pocalujcie mnie w sam srodek d*** 8)

Mmm
Posty: 150
Rejestracja: 11.03.2007, 08:33

Post autor: Mmm » 27.05.2007, 13:06

Żoliborski jesli mowisz o mitrzostwach Legii sprzed lat,to...SIE Z TOBĄ ZGADZAM,ZŁODZIEJSTWO.
ps.Ty nie mozesz byc legionistą,bo robisz tej ekipie przypał i wstyd przynosisz,Polonista podszywający sie i tyle.

Tommy
Posty: 70
Rejestracja: 01.04.2007, 12:20
Lokalizacja: z budy

Post autor: Tommy » 27.05.2007, 13:15

Cała Polska J... pisze:Do napinaczy: Zagłebie ma mistrza i tyle musicie sie z tym pogodzic szczegolnie placzki z tej niby stolicy. Wy co za stadion macie pajacyki ze tak sie spinacie?? Stolica? A nie ma stadionu narodowego? buaha załosne. Jak co roku prezentowały sie w pucharach Wisla i Legia? Austria wieden, Valerenga, Dynamo Tibilisi :shock: :D dalej mam wymieniac?? Co roku sie kompromitowaliscie i cala europa sie z nas smiała. Teraz Zaglebie ma mistrza i zawistni "kibice" pocalujcie mnie w sam srodek d*** 8)
Mając na myśli napinaczy zapominasz dziecko o sobie

osfp
Posty: 561
Rejestracja: 09.05.2007, 18:02

Post autor: osfp » 27.05.2007, 13:17

Gratulacje dla Zaglebia.Ja wiedzialem juz 4 kolejki temu ze Zaglebie bedzie mistrzem i dlatego nie dziwi mnie to bo byli poprostu lepsi i nie placzcie o sprzedanych meczach bo szczegolnie biorac pod uwage jak jakis Legionista ( nie pamietam ktory) w temacie o korupcji mowil ze nie ma dowodow na 93 rok a teraz glownie legionisci obrzucaja blotem Zaglebie.Przestancie zazdroscic tylko pogratulujcie ;)

Żoliborski
Posty: 190
Rejestracja: 21.03.2007, 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Żoliborski » 27.05.2007, 13:31

Mmm pisze:Żoliborski jesli mowisz o mitrzostwach Legii sprzed lat,to...SIE Z TOBĄ ZGADZAM,ZŁODZIEJSTWO.
ps.Ty nie mozesz byc legionistą,bo robisz tej ekipie przypał i wstyd przynosisz,Polonista podszywający sie i tyle.
:lol:
Obrazek

MAO
Posty: 2
Rejestracja: 04.04.2007, 19:19
Lokalizacja: z domku

Post autor: MAO » 27.05.2007, 13:32

Na wstępie pisze nie jestem fanem Legii ani Zagłebia.
Do wszystkich którzy głośno krzyczą, że było to złodziejstwo, niech sobie obejrzą powtórke, w zwolnionym tempie. Faktycznie na początku wydaję się że żadnego faulu nie było, ale po spokojnym obejrzeniu trzeba dojść do przekonania żę Roger tuż przed wybiciem mocno popycha zawodnika z Lubina powodująć jego upadek.

Na prawde zciągnijcie sobie tą akcje a nie płaczecie. Na żywo mogło to wyglądać inaczej, no chyba że ktoś kieruje się mało obietkywnym komentarzem z Legia Live.

A co do kompromitacji Zagłebia w pucharach to żaden argument Wisła i Legia też się kompromitowały zresztą tak jak Lech.

Kiju
Posty: 721
Rejestracja: 26.02.2007, 16:12

Post autor: Kiju » 27.05.2007, 13:38

Tak z ciekawostek,to widac ze ostatnio sporo ekip wlasnie na Legii swietowalo zdobycie majstra.Dwa razy widzew,chyba Wisła tez,Lech swietowal PP a teraz Zagłebie 8)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Jacku84, Łukasz1920, Wwfco i 472 gości