www.warhouse.pl

Mistrzem Polski Zagłębie Lubin

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
amfre
Posty: 555
Rejestracja: 28.02.2007, 19:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: amfre » 29.05.2007, 20:22

popolupo88 pisze:
droid pisze:3 wiochy w europejskich pucharach :roll:
Dobrze mówi, dać mu wódki. Ja (i chyba każdy) wolałby jakaś trójkę z takich klubów jak Lech, Wisła, Legia, Widzew, ŁKS, Cracovia, Korona, Arka. No ale cóż... jest jak jest. Mam nadzieje że po następnym sezonie fajniej ułoży się tabela...:)
Calkiem obiektywnie musze stwierdzic, ze Cracovia i Korona od strony kibicowskiej to chluby Polakom w Europie na dzien dzisiejszy by nie przyniesli.
Company Flow pisze:Ale spoko, ja nie neguje tego, ze stadion Zaglebia nijak ma sie do europejskich pol-standardow, tylko... Zawsze wole archaiczny obiekt z sensowna pojemnoscia niz piekny, wzglednie nowoczesny stadionik na 7 tys ludzi...
Coz za brednie. Czyli wolisz 40 000, z czego zajete bedzie 8 000, a reszta bedzie niosla echo wsrod gruzu i trawy wystajacej spod krzeselek. Ja pierdziele, brzydszego widoku chyba sobie wyobrazic nie moge.
cracovia 1906 krakow pisze:Kogo obchodzi ile on chodzi jak mu sie nie podobaja bluzgi na wisłe to nam tacy nie sa potrzebni.



Mondeo
Posty: 202
Rejestracja: 14.05.2007, 19:48
Lokalizacja: Polska

Post autor: Mondeo » 29.05.2007, 20:45

Coz za brednie. Czyli wolisz 40 000, z czego zajete bedzie 8 000, a reszta bedzie niosla echo wsrod gruzu i trawy wystajacej spod krzeselek. Ja pierdziele, brzydszego widoku chyba sobie wyobrazic nie moge.
A jak.A Ty wybudowalbys stadiony na 10000 miejsc i potem mecz na szcycie o mistrzostwo itp lub chocby szlagiery ogladaloby te 10000 ludzi a drugie tyle staloby pod bramami i podziwialoby piekny stadion i sluchalo dopingu obecnych na nim..Gratulacje dla ciebie i zycze ci abys byl kiedys w tej drugiej dziesiatce... :?

amfre
Posty: 555
Rejestracja: 28.02.2007, 19:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: amfre » 29.05.2007, 21:27

Mondeo pisze:
Coz za brednie. Czyli wolisz 40 000, z czego zajete bedzie 8 000, a reszta bedzie niosla echo wsrod gruzu i trawy wystajacej spod krzeselek. Ja pierdziele, brzydszego widoku chyba sobie wyobrazic nie moge.
A jak.A Ty wybudowalbys stadiony na 10000 miejsc i potem mecz na szcycie o mistrzostwo itp lub chocby szlagiery ogladaloby te 10000 ludzi a drugie tyle staloby pod bramami i podziwialoby piekny stadion i sluchalo dopingu obecnych na nim..Gratulacje dla ciebie i zycze ci abys byl kiedys w tej drugiej dziesiatce... :?
Ale o czym ty mowisz, bo jesli jest zapotrzebowanie to sie montuje wiekszy, ja tu mowie o jakis bydlakach, ktore nie sa nigdy zapelniane. W kontekscie stadionu Zaglebia Lubin Twoj post brzmi smiesznie.
cracovia 1906 krakow pisze:Kogo obchodzi ile on chodzi jak mu sie nie podobaja bluzgi na wisłe to nam tacy nie sa potrzebni.

Mondeo
Posty: 202
Rejestracja: 14.05.2007, 19:48
Lokalizacja: Polska

Post autor: Mondeo » 29.05.2007, 21:44

Aha.No to budujmy male stadioniki.A jak bedzie zapotrzebowanie to sie szybko przebuduje haha

fcb
Posty: 223
Rejestracja: 26.02.2007, 20:36

Post autor: fcb » 29.05.2007, 22:34

no własnie jaki stadion dla np. takiego 80 000 Lubina. na 15 000 ? spoko na pewno wystarczy na mecz z Cracovią. na mecz z Legią pewnie też, no ale jesli to będzie np. przedostatnia kolejka, i mecz na szczycie to juz nie wiadomo. a jak puchary z dobrym zespołem tak jak w 1994r. z AC Milan kiedy przyszło niemal 30 000 typa czyli niemal połowa miasta to co wtedy ?he ? trudno powiedziec jaki stadion byłby dobry. patrzcie na Poznań - tam 26 000 z Legia na meczu bylo a dosyc duzo bylo pod stadionem. Legia sama tez przyjechałaby w 2 000 lekko. dlatego takiego na 15 000 nie ma co budowac zamykając sobie droge do np. goszczenia finału Pucharu UEFA

amfre
Posty: 555
Rejestracja: 28.02.2007, 19:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: amfre » 29.05.2007, 22:34

Mondeo pisze:Aha.No to budujmy male stadioniki.A jak bedzie zapotrzebowanie to sie szybko przebuduje haha
Zobaczymy jak bedziesz spiewal po Euro jak nam zostana 40-50 tysieczniaki, ktore przez rok jak sie raz zapelnia to bedzie mega sukces.
cracovia 1906 krakow pisze:Kogo obchodzi ile on chodzi jak mu sie nie podobaja bluzgi na wisłe to nam tacy nie sa potrzebni.

Darth Kabut
Posty: 30
Rejestracja: 08.03.2007, 10:12

Post autor: Darth Kabut » 29.05.2007, 22:44

Kamień pisze: A i prosze nie przypominać już Górnika, bo nam sie mistrz należał chociaz za te minusy. Jakby ich nie było to by nie mieli po co przyjeżdżać.
O jedno Cie prosze.
Nie p******.
Mimo iz nienawidze Zaboli to wiekszego pierdolenia nie slyszalem.
A za co sie wam nalezal? Za minusy?
A za co dostaliście minusy?
Za Palac Kultury i Nauki?
Przypomnij sobie rok 1992 i ostatnia ligowa kolejka w ktorej w cudowny sposob sie utrzymaliscie... by w nastepnym sezonie kupic sobie mecz z Wisla.

Jedyne co wam sie nalezy to zero szacunku wasnie za takie pierdolenie.
Powiem Ci jeszcze jedno, skoro tak domagacie sie zwrotu MP z 1993 roku to moze czas zaczac sie od was domagac zwrotu pieniedzy za wszystkich kradzionych zawodnikow do wojska by grali w tej wielkiej Legii ktora mimo wielu skradzionych gwiazd z innych druzyn potrafila tylko ugrac 4 tytuly mistrzowskie :lol:

Sory za offtop ale nie wytrzymalem...
Ruch 14, Gornik 14, Polonia 2, Szombierki 1 ... GKS 0 - tak sie zdobywa uznanie na Slasku.
GKS "prawie" jak mistrz. "Prawie" robi wielka roznice.

Company Flow
Posty: 123
Rejestracja: 04.03.2007, 00:59

Post autor: Company Flow » 30.05.2007, 11:50

Mecz inauguracyjny po awansie do I ligi ( 28.07.1985) z GKS Katowice oglądało aż 35 tys. i to jest rekord polskiej ligi! Niepobity do dziś
Rekord Lubina - chyba to miales na mysli...
A w 1989 r. na meczu Polska - ZSRR (1:1) było podobno ponad 50 tys ludzi! Czyli grubo ponad pojemność stadionu!
To mniej wiecej taka prawda jak 100 tys na Slaskim w Chorzowie... Liczby sporo przerysowane.

Kiju
Posty: 721
Rejestracja: 26.02.2007, 16:12

Post autor: Kiju » 30.05.2007, 11:59

W Lubinie maja budowac nowy stadion,to oczywiscie zasadny krok.
Zastanawia mnie tylko,czy znowu stadion znowu nie jebna takiego babola i nie wybudują wielkiego obiektu,ktory nigdy sie nie zapelni.
Moim zdaniem Lubinowi w zupelnosci wystarczyłby obiekt podobny to tego w Kielcach,na 15-16 tysiecy.

Wybudowanie poprzedniego stadionu,na 35 tys miejsc,do tej pory mnie zastanawai,nie wiem kto podjol tak debilna decyzje...
Obrazek

BasteKSG
Posty: 24
Rejestracja: 14.04.2007, 22:35

Post autor: BasteKSG » 30.05.2007, 15:19

Poprostu ludzie z Góry daja przyklad. Wiele osob nie potrafi sie pogodzic, ze nikt z trojki Lech,Wisla,Legia nie zdobyl tytulu. Wiadomo, ze kluby te maja spore mozliwosci, ale tytul zdobyla druzyna najlepsza. Nie bedzie ciagle tak, ze mistrza beda zdobywaly te same kluby. We Francji juz chyba co raz mniej kibicow lubi Lyon. Gratulacje dla Zaglebia i niech postaraja sie kibicowsko w pucharach.

rycho_FCZ
Posty: 49
Rejestracja: 22.03.2007, 12:38
Lokalizacja: Uster(ZH-CH)

Post autor: rycho_FCZ » 30.05.2007, 16:08

sandro pisze:
fcb pisze: a jak puchary z dobrym zespołem tak jak w 1994r. z AC Milan kiedy przyszło niemal 30 000 typa czyli niemal połowa miasta to co wtedy ?he ? trudno powiedziec jaki stadion byłby dobry.
na Milanie było ok. 18 tys. skąd ty wziąłeś te 30 tys? W Lubinie tylko 2 lub 3 razy stadion zapełnił się w całości. Mecz inauguracyjny po awansie do I ligi ( 28.07.1985) z GKS Katowice oglądało aż 35 tys. i to jest rekord polskiej ligi! Niepobity do dziś. A w 1989 r. na meczu Polska - ZSRR (1:1) było podobno ponad 50 tys ludzi! Czyli grubo ponad pojemność stadionu! Ale spora liczba czerwonoarmijców z Legnicy, na trybunach. Atmosfera była bardzo napięta.
W sezonie 1989/1990 kiedy Zaglebie wrocilo do 1 ligi na paru meczach bylo grupo ponad te rekordowe 35 tysiecy(mecz z Gornikiem Z,Zawisza B,Lech P.Legia W.).Ale ze wtedy tz kolowrotki to zadkosc byla i przewaznie liczbe widzow ocenialo sie po sprzedanych biletach,to juz inna bajka.
Ei Stadt... Ein Verein... I eusrä Stadt gitts nur ein Verein... Züüri ghört siit über hundert jahr am Fc Züri isch ja klaaar! Züüri alllez züri allez und mir singed bis zum Tod Züri allleeeez... Eine Stadt.....

Darth Kabut
Posty: 30
Rejestracja: 08.03.2007, 10:12

Post autor: Darth Kabut » 31.05.2007, 11:05

mariusz pisze: Ja tez nie wytrzymuje takiego pierdolenia.
O jakim Ty cudownym utrzymaniu Legii w 1992 piszesz?
Legia zapewnila sobie wtedy ligowy byt w przedostatniej kolejce pokonujac na wyjezdzie Motor Lublin 3:0 a ostatni mecz w Warszawie z LKSem 1:1 o niczym juz nie decydowal.
No ale przeciez Legia to cale zlo polskiej pilki i soja potege oparla tylko i wylacznie na szchrajstwach i zlodziejstwie.
Pytam sie gdzie w 1992r bylo jakies cudowne utrzymanie sie Legii w lidze po ostatniej kolejce??
Owszem Legia w tamntym sezonie grala przechujowo ale nie wydaje mi sie zeby przy utrzymaniu byl jakis walek.
I o to mi wlasnie chodzi ze grala przechujowo by w nastepnym sezonie grac o MP i nie za pieniadze.
Mam nadzieje ze zrozumiales te aluzje i tamta we wczesniejszym poscie.
Ruch 14, Gornik 14, Polonia 2, Szombierki 1 ... GKS 0 - tak sie zdobywa uznanie na Slasku.
GKS "prawie" jak mistrz. "Prawie" robi wielka roznice.

NARKO
Posty: 56
Rejestracja: 13.05.2007, 14:29
Lokalizacja: Chorzów/obecnie LDZ

Post autor: NARKO » 16.06.2007, 15:58

popolupo88 pisze:
droid pisze:3 wiochy w europejskich pucharach :roll:
Dobrze mówi, dać mu wódki. Ja (i chyba każdy) wolałby jakaś trójkę z takich klubów jak Lech, Wisła, Legia, Widzew, ŁKS, Cracovia, Korona, Arka. No ale cóż... jest jak jest. Mam nadzieje że po następnym sezonie fajniej ułoży się tabela...:)

czemu Cracovia Lks Widzew ?? czu Legia Lech Wisła ??
moze odrazu ku*** napiszesz ze chodzi ci ty;lko o wyjazdy i wiekszosc miasta !!
ja p******* tu chodzi o skład piłkarski a nie chuliganski,ultras itp !

szkoda mi ciebie !

ps.Zagłębie-hzl by niejednemu z tych co wymieniłeś krwi napsuło a juz napewno calemu smiesznemu Wloclawkowi ! narazie

jeszcze jedno od takich wpisów jak ty az mi cisnienie skacze !

osz ku*** !!!!!!!!!!!!!! :evil:

Tommy
Posty: 70
Rejestracja: 01.04.2007, 12:20
Lokalizacja: z budy

Post autor: Tommy » 16.06.2007, 21:17

Proponuje wyjebać ten przereklamowany temat bo tylko wkurwia

SmileY ZL
Posty: 91
Rejestracja: 10.03.2007, 23:25

.

Post autor: SmileY ZL » 16.06.2007, 22:17

Tommy pisze:Proponuje wyjebać ten przereklamowany temat bo tylko wkurwia
Potrzebny jest czasem dobry, wkurwiający temat
Potrzebny jest, aby wywlec na wierzch kompleksy tych, których wkurwia.
8)

Tommy
Posty: 70
Rejestracja: 01.04.2007, 12:20
Lokalizacja: z budy

Re: .

Post autor: Tommy » 16.06.2007, 22:34

SmileY ZL pisze:
Tommy pisze:Proponuje wyjebać ten przereklamowany temat bo tylko wkurwia
Potrzebny jest czasem dobry, wkurwiający temat
Potrzebny jest, aby wywlec na wierzch kompleksy tych, których wkurwia.
8)
A to przepraszam
A tak na marginesie to śmieszniejsze są teksty osób piszących o kogoś kompleksach których oni sami nie mają i muszą je wypominać innym :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: eRichone, Matteunhos, niespecjalny, walker123, WITEK123 i 507 gości