www.warhouse.pl

13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

R_1910_P
Posty: 6
Rejestracja: 08.12.2011, 09:52

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: R_1910_P » 08.12.2011, 11:52

Patrze na niektore wpisy odnosnie Kaczynskiego i nie wiem czy sie smiac czy plakac. Niektorzy upatruja w nim jedynego, prawdziwego Polaka, ktory ma 'zbawic nasz kraj'.
Chyba zapomnieliscie juz jak po katastrofie Smolenskiej, podczas wyborow prezydenckich, zwracal sie do rosjan 'per bracia', by po przegranej stwierdzic, ze jednak sa zli. Zapomnieliscie juz jak zostal potraktowany Staruch...podczas kampanii brali go w obrone, bo byly potrzebne nasze glosy, kiboli, wybory sie skonczyly, przerznal i Kaczynski stwierdzil, ze to bylo bledem. Temat zamkniety, nikt sie juz nim nie interesuje...tego nie mozna wybaczyc. Zapomnieliscie kto podpisal traktat lizbonski i kto chcial wspolnych, europejskich wojsk. Na tym marszu nie powinno byc dla niego miejsca, dla niego i innych, ktorzy beda chcieli tylko ugrac cos dla siebie kosztem rocznicy. Cala Polska widziala jaka drrzemie w Nas sila po 11.11 a Kaczynski chce sobie nasza sila wycierac morde. To nie jest miejsce na jego polityczne zagrywki, to nie jest miejsce na rozmywanie tematu burdelu, jaki panuje w pisie. Jesli ktos sie interesowal jego osoba, to wie, ze wczesniej nie byl tak zagorzalym katolikiem jak teraz...ale jako, ze ma ogromne wsparcie Radia Maryja i Kosciola, nagle zaczal sie 'modlic'. Dla wladzy pozwalal, by obrazano jego brata w Argentynie, gdzie mowiono (ludzie i szmalcownik Radia Maryja), ze Lech zginal, zostal pokarany za podpisanie traktatu. Slowem nie skrytykowal, nawet nie pomyslal, zeby podac do sadu, bo moglby stracic poparcie Rydzyka, a co za tym idzie, ogromnego elektoratu. Dla wladzy ten czlowiek poswieci wszystko, nawet dobre imie swojego brata. To za czasow Pisu zaczelo sie nam, kibolom bardziej obrywac, myslicie, ze gdyby etraz objal wladze, to byloby lepiej niz za matola? Obstawiam, ze gorzej. Nie ma chyba w polityce tak zaklamanego i chorego na wladze goscia jak on i ogarnia mnie smutek, ze w taki dzien, on i jego przydupasy, beda uprawiac polityke, beda osiagac wlasne cele. Bedzie spokojnie, pokazowo, hucznie, powie, ze przyszlismy go wspierac, jego idee, cos pojdzie nie tak, jakies awantury, odetnie sie.



R_1910_P
Posty: 6
Rejestracja: 08.12.2011, 09:52

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: R_1910_P » 08.12.2011, 11:56

Ps. Uwazam, ze na tym marszu nie powinno byc jego, matola i innych, ktorych tak naprawde pierdo*i ten marsz, ktorzy chca sie tylko pokazac, zdobyc pare procent w sondazach i nic wiecej. Jestem za tym, zeby odciac sie od nich, zeby nie pomysleli, ze jestesmy tam razem, zeby nie myslal, ze mozna sie nami bawic i wykorzystywac nasz potencjal...niech zadnemu z tych kretaczy i choragiewek nie przyjdzie to do glowy.

tarnow
Posty: 167
Rejestracja: 03.03.2007, 23:33

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: tarnow » 08.12.2011, 15:21

Czy naprawde po naszej strony są tacy tępi ludzie jak ten R1910 ? Przepraszam za niegrzeczny ton, ale to już trudno czytać te powtarzane jak mantre bzdury. Do rzeczy
Chyba zapomnieliscie juz jak po katastrofie Smolenskiej, podczas wyborow prezydenckich, zwracal sie do rosjan 'per bracia', by po przegranej stwierdzic, ze jednak sa zli
Tu troche ten sam mechanizm co z Oleksym. Prawdziwa polityka tym rózni sie od idealistycznych i marzycielskich treści NOP, że trzeba pozyskiwac wyborców różnym sposobami. Nazwanie rosjan braćmi nie konfrontuje się z niczym o czym J.K. mówi od lat. Kreml, imperialna władza itp są wrogami Polski a nie sam rosjanin. Ja np też lubię rosjan - ludzi. Tak samo jak lubię polaków ale nie przepadam za W.Jaruzelskim czy W.Nowicką.Także prezes nigdzie poten nie stwierdzał,że ci co byli dobrzy teraz "są źli"
Zapomnieliscie juz jak zostal potraktowany Staruch...podczas kampanii brali go w obrone, bo byly potrzebne nasze glosy, kiboli, wybory sie skonczyly, przerznal i Kaczynski stwierdzil, ze to bylo bledem.
Tłumaczone już setki razy - branie w obrone kibola nr 1 w Polsce szkodzi w wyborach a nie pomaga!!! to jest chyba zrozumiałe dla każdego rozumnego człowieka znającego się na wyborczej machinie. Kaczyński nie stwierdził,że żałuje obrony Starucha tylko wskazał właśnie,że to zaszkodziło wynikowi PiS zaraz dodając,że nie ma pretensji o to do Kempy i Romaszewskiego.Dysponuje w archiwum wywiadem dla "Rz" w którym o tym mówi jakby kto chciał
Temat zamkniety, nikt sie juz nim nie interesuje...tego nie mozna wybaczyc. Zapomnieliscie kto podpisal traktat lizbonski i kto chcial wspolnych, europejskich wojsk
Jak temat zamknięty ? PiS patronuje powołanemu przez Z.Romaszewską na wzór biura interwencji KOR własnie inicjatywie obrony ludzi przez politycznymi aresztowaniami. Tak to właśnie jest jak się bilans dnia zamyka na "Faktach" lub nawet "Wiadomościach" to sie nie wie co sie dzieje. o TL było wyżej, nie chce mi sie 3 raz w temacie powtarzać, wosjak europejskie były zdementowane
Dla wladzy pozwalal, by obrazano jego brata w Argentynie, gdzie mowiono (ludzie i szmalcownik Radia Maryja), ze Lech zginal, zostal pokarany za podpisanie traktatu
Z tego co wiem ludzie podejrzani o to zniknęli z list PiS , a ten "szmalcownik" to mi tu smierdzi agenturą "GW" bo to oni rozpuszczają kłamstwa o związkach Kobylańskiego z tyn haniebnym procederem.
To za czasow Pisu zaczelo sie nam, kibolom bardziej obrywac, myslicie, ze gdyby etraz objal wladze, to byloby lepiej niz za matola?
Nie myslimy tylko jesteśmy pewni.
Nie ma chyba w polityce tak zaklamanego i chorego na wladze goscia jak on i ogarnia mnie smutek, ze w taki dzien, on i jego przydupasy, beda uprawiac polityke, beda osiagac wlasne cele
To najlepszy fragment. Skad ty bierzesz takie kretynskie wnioski,że on jest chory na władze? Gdyby tak było to by kopnął Starucha, u Moniki Olejnik potępił Marsz Niepodległości, powiedział licytując Sikorskiego,że nie ma już miejsca na niepodległości w Europie, przyznał,że w Smoleńsku to piloci zawalili sprawe i że trzeba sie uciszyć bo rosjanie nie będa zadowoleni. Zawsze mnie rozwalały takie opinie powtarzane za publicystyką GW. Donek bierze ślub kościelny na tydzien przed wyborami po 20 latach małżeństwa, ale nikomu do głowy nie przychodzi,że to z choroby na władzę. Palikot przysięga na Boga i broni na blogu krzyża po czym chce go zdejmować i bierze na listy największe antyklerykalne i antypolskie szumowiny, ale staje sie mesjaszem lewicy a nie chory na władzę. Kaczyńskiego niemal każdy ruch w sondażowniach TVNu "popiera 21%, 25% nie ma zdania a 54 jest przeciwnych" ale oczywiscie to z "choroby na władzę" .Tak samo jak obrona Starucha (Jasne, gwarancja dobrania do władzy to obrona kryminalisty kopiącego piłkarza oraz prowokoatora burd bydgoskich*)
*wg głownego przekazu
Panowie, więcej myslenia mniej uprzedzeń.

zj99
Posty: 25
Rejestracja: 12.11.2010, 20:21

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: zj99 » 08.12.2011, 15:31

R_1910_P pisze:Ps. Uwazam, ze na tym marszu nie powinno byc jego, matola i innych, ktorych tak naprawde pierdo*i ten marsz, ktorzy chca sie tylko pokazac, zdobyc pare procent w sondazach i nic wiecej. Jestem za tym, zeby odciac sie od nich, zeby nie pomysleli, ze jestesmy tam razem, zeby nie myslal, ze mozna sie nami bawic i wykorzystywac nasz potencjal...niech zadnemu z tych kretaczy i choragiewek nie przyjdzie to do glowy.
Za krótki jesteś żeby decydować kto może iść w marszu 13. Nie odpowiada to się nie przyłączaj. Jak nie pomagasz to chociaż nie przeszkadzaj. Ja będę 12 i 13 bo wiem, że tam będzie Polska. Ja do dzisiaj mam w pamięci strajk w moim zakładzie, czołgi na ulicach, godzinę milicyjną, zamykanie za parę ulotek bo chciałeś obalenia ustroju siłą. Tak jak 11. 11. jest świętem wszystkich Polaków tak 13. 12. jest datą ze wszech miar haniebną. W 89 cieszyłem się że się udało obalić system ale po "nocnej zmianie" zrozumiałem, że ustalenia z Magdalenki nadal obowiązują tylko kto inny niby rządzi, a kto inny wydaje rozkazy.

speedwayfan
Posty: 68
Rejestracja: 16.10.2011, 15:46

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: speedwayfan » 08.12.2011, 16:19

zj99 pisze:
R_1910_P pisze:Ps. Uwazam, ze na tym marszu nie powinno byc jego, matola i innych, ktorych tak naprawde pierdo*i ten marsz, ktorzy chca sie tylko pokazac, zdobyc pare procent w sondazach i nic wiecej. Jestem za tym, zeby odciac sie od nich, zeby nie pomysleli, ze jestesmy tam razem, zeby nie myslal, ze mozna sie nami bawic i wykorzystywac nasz potencjal...niech zadnemu z tych kretaczy i choragiewek nie przyjdzie to do glowy.
Za krótki jesteś żeby decydować kto może iść w marszu 13. Nie odpowiada to się nie przyłączaj. Jak nie pomagasz to chociaż nie przeszkadzaj. Ja będę 12 i 13 bo wiem, że tam będzie Polska. Ja do dzisiaj mam w pamięci strajk w moim zakładzie, czołgi na ulicach, godzinę milicyjną, zamykanie za parę ulotek bo chciałeś obalenia ustroju siłą. Tak jak 11. 11. jest świętem wszystkich Polaków tak 13. 12. jest datą ze wszech miar haniebną. W 89 cieszyłem się że się udało obalić system ale po "nocnej zmianie" zrozumiałem, że ustalenia z Magdalenki nadal obowiązują tylko kto inny niby rządzi, a kto inny wydaje rozkazy.
Ale przeczytaj ze zrozumieniem co on napisał.

R_1910_P
Posty: 6
Rejestracja: 08.12.2011, 09:52

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: R_1910_P » 08.12.2011, 17:11

tarnow, tepych ludzi, to szukaj przy rodzinnym stole, nie zachowuj sie jakbys byl z pisu. Krotko, podpisujesz sie pod lgarstwem w postaci mowienia wszystkiego dla celow politycznych i to cie dyskwalifikuje na wstepie. 2. Twoj guru wyraznie powiedzial, obrona Starucha byla bledem, na nacjonalista.pl maja zdanie podobne do mojego. 3. Temat zamkniety odnosil sie do Starucha, skoro Kaczynski nie ma pretensji, to czemu teraz mu nie pomagaja, czemu juz nie recza za niego? 4. Slabo wiesz, tym z pisu wlos z glowy nie spadl, mieli sie tylko wytlumaczyc na pismie, sprawa ucichla. 5. Nie pisz za wszystkich bo jestes zbyt maly na to. Kaczor i Ziobro pokazywali na co ich stac.

zj99, tak tak, ja pamietam jak Bonaparte...a teraz przeczytaj uwaznie, moje wlasne zdanie.

tarnow
Posty: 167
Rejestracja: 03.03.2007, 23:33

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: tarnow » 08.12.2011, 18:23

2. Twoj guru wyraznie powiedzial, obrona Starucha byla bledem, na nacjonalista.pl maja zdanie podobne do mojego.
Powiedział w wywiadzie poświęconym analizie wyborczej porażki,że obrona Starucha (wogole kiboli) i słowa o A.Merkel zaszkodziływynikowi wyborczemu jego partii, co dla nikogo zresztą nie było zaskoczeniem, bo jak pisalem wyżej na obronie takiego groźnego kibola można stracić, a nie zyskać, po przeciwnku dodał,że nie ma o te pretensji do kempy ani Romaszewskiego, z którego żoną zreszta po wyborach zapowiedział utowrzenie komorki do obrony przesladowanych przez wladzę ze wzgledow politycznych. Zaraz potem Sasin zaprosil kiboli na swój marsz...jeśli to jest odciecie od tematu do gratuluje specom z "nacjonalisty". Jakoś bardziej ufam wspomnianemu Ziemkiewiczowi, Gwiadom, Romaszewskim, Olszewskiemu i innym walczącym z czerwoną plagą większość swojego życia, którzy znaleźli się w komitecie marszu.
3. Temat zamkniety odnosil sie do Starucha, skoro Kaczynski nie ma pretensji, to czemu teraz mu nie pomagaja, czemu juz nie recza za niego?
Co ty wiesz co sie wogole dzieje w sprawie Starucha? Wiesz co to jest "poręczenie"? to nie jest instytucja z kpk, którą można codziennie wnioskować. Może życzysz sobie,żeby prezes J.Kaczynski z kwiatami odwiedził w celi Starucha?
Kaczor i Ziobro pokazywali na co ich
Ziobro to nie wiem, ale Kaczor pokazał - likwidacją WSI, deesbekizacją MSW, wzmocnieniem IPN i wieloma innymi.

speedwayfan
Posty: 68
Rejestracja: 16.10.2011, 15:46

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: speedwayfan » 08.12.2011, 18:58

Zapomniałeś dodać że próbuje dzielić i skłócać Polaków.

R_1910_P
Posty: 6
Rejestracja: 08.12.2011, 09:52

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: R_1910_P » 08.12.2011, 19:13

tarnow, ladnie koloryzujesz, probujesz wmowic, ze Kaczynski nie zaluje obrony kiboli...dziwnym trafem, bronil ich tylko podczas kampanii, z Hofmanem robili wielkie halo, medialny szum, teraz...cisza. Jestes typem czlowieka, ktoremu Kaczynski splunalby w twarz, a ty bys powiedzial, ze deszcz pada, ze mial w tym swoj cel. Nie oczekuje kwiatow dla Starucha, oczekuje takiego samego wstawiennictwa i obrony jak podczas kampanii. Dla mnie mozesz ufac nawet 'braciom rosjanom', twoja sprawa. Ostatnie ruchy w pisie pokazuja, ze Kaczynski nie jest do konca zdrowy i ludzie z jego partii to dostrzegaja, obiecal, ze odejdzie, jesli przegra w tych wyborach..nie mogl odejsc bo!! 'ludzie wolaja, jaroslaw Polske zbaw'...psychol, mozna sie smiac ale to jest niebezpieczne. Sady 24 godzinne to pomysl Pisu i inaczej zostaliby potraktowani zatrzymani 11.11, gdyby u wladzy byl Kaczor. Pozdrawiam i zycze zdrowia, na pewno sie przyda.

gigi2006
Posty: 24
Rejestracja: 23.10.2008, 10:40

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: gigi2006 » 08.12.2011, 19:20

A ja dalej kibicuje Kaczorowi wole 100% jego niż innych popaprańców;-) Większość konkurencji chce zniszczyć PIS za wszelką cenę ale kiedyś zniszczą siebie samych przez te zagrywki.A tak na marginesie wybieram się na marsz i liczę na dobrą postawę i ilość uczestników. Pozdro i do zobaczenia

Henri de Lagardere
Posty: 20
Rejestracja: 06.03.2011, 20:17

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: Henri de Lagardere » 08.12.2011, 19:37

R_1910_P wyluzuj bo swoimi jazdami na Kaczyńskiego stajesz sie ,,pożytecznym idiotą''.Możliwe że wbrew woli idziesz dokładnie po linii partyjnej GW.Pisz tak dalej a zasłuzysz na medal od koszernej.Szukaj wrogów tam gdzie oni są naprawdę a nie wśród PiS który nie jest idealny ,ale suma sumarum stoi po właściwej stronie.

tarnow
Posty: 167
Rejestracja: 03.03.2007, 23:33

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: tarnow » 08.12.2011, 20:02

Zgadzam sie z dwoma powyższymi wpisami.Nie pisofilskimi, ale zachowujacymi zdrowy rozsądek i bez uprzedzen. Zawsze chcialem mieć dobre stosunki z ludźmi z właściwej strony, nie popierającymi PiS i oczekuje tego samego od nich. Swoją drogą sądze,że na marszu 11 większość to byli wyborcy PiS - transparenty klubów GP czy Solidarnych też na to wskazuje. Jakoś dało się razem przejść...
Zapomniałeś dodać że próbuje dzielić i skłócać Polaków.
Jasne, Polacy do czasu Kaczynskiego byli zgodni. Wszyscy za aborcją, wszyscy przeciwko lustracji i wszyscy za stanem wojennym. PO nie podzieliło polakow przed wyborami na moherow/kiboli i oświeconą reszta świata....to tylko PiS
dziwnym trafem, bronil ich tylko podczas kampanii, z Hofmanem robili wielkie halo, medialny szum, teraz...cisza.
Wyjątkowo trudno sie z toba psize bo ignorujesz wypowiedzi adwersarza. Pisalem godzine temu,że Sasin kibicow zapraszal na marsz 6 dni temu (czyli po wyborach!) Inni politycy PiS w roznych kwestiach też zabierali głos (ustawa o imprezach, akcja widelec, afirmacja akcji na stadionach, zaskarzenie do TK ustawy, Czarnecki w PE o Legii w Kopenhadze - to tylko w ciagu 30 msekund mi do glowy przychodzi) to wszystko dzialo dzieje sie od kilku lat
Sady 24 godzinne to pomysl Pisu i inaczej zostaliby potraktowani zatrzymani 11.11, gdyby u wladzy byl Kaczor
Jaknarazie to sady 24h sa dolegliwe dla...pijanych rowerzystow. Nie chce mi sie tu tlumaczyc zawiłości proceduralnych postepowania karnego. Moge sie zgodzić co do jednego - że ten projekt częściowo był wymierzony w kiboli - ależ ja nigdy nie twierdzilem,że PiS będzie bronil kryminalnych zachowań czy je afirmował.Ale chyba nie tego oczekujemy od politykow tylko zaniechania szcucia kiboli i niesprawiedliwego traktowania, wręcz wyjecia spod "normalnego" prawa w sensie negatywnym. Pozatym w partii moim zdaniem później dojrzano do mysli,że kibole to patrioci podobni troche do tych moherow spod krzyza na krakowskim - wykleci, tepieni i patriotyczni.

rozpad w partii i pewne ruchy po przegranych wyborach są naturalne, a nie świadcza o "psycholiźmie" J.Kaczyńskiego

kalkulator
Posty: 183
Rejestracja: 27.09.2009, 16:27
Lokalizacja: Z odległej krainy mikroprocesorów

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: kalkulator » 08.12.2011, 20:09

Henri de Lagardere pisze:R_1910_P wyluzuj bo swoimi jazdami na Kaczyńskiego stajesz sie ,,pożytecznym idiotą''.Możliwe że wbrew woli idziesz dokładnie po linii partyjnej GW.Pisz tak dalej a zasłuzysz na medal od koszernej.Szukaj wrogów tam gdzie oni są naprawdę a nie wśród PiS który nie jest idealny ,ale suma sumarum stoi po właściwej stronie.
PiS stoi po tej stronie, po której wyczuje potencjalnych wyborców. Przypomnę tylko, że to PiS, a nie Tusk żądał uznanie za przestępstwo zasłanianie twarzy na imprezach masowych, to L. Kaczyński mówił, że nacjonalizm jest złem. Jednoczmy się wokół osób, organizacji nam sprzyjających a nie szukających potencjalnych wyborców, by po wygranych wyborach jeszcze bardziej nam dojebać. W całej Polsce w tym i w Warszawie odbędą się pochody, manifestacje itp upamiętniające tą zbrodnię jaką był stan wojenny organizowane przez sprzyjających nam ludzi. PiS jako partia taka nie jest. Na palcach jednej ręki można zliczyć ile osób jest tak naprawdę przychylnych kibicom, wśród nich nie ma J. Kaczyńskiego, a to wokół jego osoby obraca się partia.

R_1910_P
Posty: 6
Rejestracja: 08.12.2011, 09:52

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: R_1910_P » 08.12.2011, 20:35

'pozytecznymi idiotami' sa ci, ktorzy jak mlode pelikany lykaja wszystkie populistyczne gadki. Nie wiem jakim trzeba byc naiwniakiem, zeby wierzyc, ze Kaczynski i cala reszta (Tusk, Miller, Palikot) beda trzymac nasza strone...tak uczciwie. Nigdy tak nie bylo i nie bedzie. Kalkulator idealnie to ujal, Pis wstawi sie za kazdym, jesli 'wyczuje potencjalnych wyborcow'. Ja juz z tego wyroslem, nie dam sie nabrac na te polityczne zagrywki, ktore planuje sztab pr-owcow.

ONRBL
Posty: 99
Rejestracja: 15.10.2010, 14:31

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: ONRBL » 08.12.2011, 22:59

Obrazek

600 (300 formatu A2 i 300 A3) kolorowych plakatów na śliskim papierze, reklamujących zbliżającą się Manifestację Antykomunistyczną w Lublinie ( http://www.facebook.com/events/300322520000218/ - przekroczyliśmy już 560 osób)

11.11.11
Posty: 201
Rejestracja: 19.11.2011, 15:20
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: 11.11.11 » 08.12.2011, 23:16

Właśnie kończy się program Pospieszalskiego ooo już wyłączyli, mogli chociaż dać 3 sygnały.
Program z d***. Z synalkiem Czumy czy Dżumy zdawałem na prawo więc niech nie pierdoli.
Co do pana celińskiego hmm z kutasem od miesiąca prowadzę dyskusję wymieniając się pocztą email. Stary, zatwardziały - komuch.
Obrazek

11.11.11
Posty: 201
Rejestracja: 19.11.2011, 15:20
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: 11.11.11 » 09.12.2011, 00:22

11.11.11 pisze:Właśnie kończy się program Pospieszalskiego ooo już wyłączyli, mogli chociaż dać 3 sygnały.
Program z d***. Z synalkiem Czumy czy Dżumy zdawałem na prawo więc niech nie pierdoli.
Co do pana celińskiego hmm z kutasem od miesiąca prowadzę dyskusję wymieniając się pocztą email. Stary, zatwardziały - komuch.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... yD1cb673fI#!
Obrazek

kezlok
Posty: 93
Rejestracja: 02.08.2011, 19:28

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: kezlok » 09.12.2011, 03:46

W jedności siła, a tu roztrząsana jest kwestia czy lepszy jest Ludowy Front Wyzwolenia Judei czy Front Wyzwolenia Ludu Judei ;) `Stay on an issue, not on a person`, jak podsuwa Ziemkiewicz (który nb. w 2007 dał głos na PO).
Panowie, nie podgryzajmy się i nie okładajmy argumentami z podręczników politologii czy życia codziennego. Idą zmiany, śruba zatrzeszczy od dokręcania a tu dyskusja jak na kampusie w Berkeley.
Samoedukacja, praca formacyjna, happeningi, sektorówki, flagi i wlepki patriotyczne etc. - ojców nie będę uczył dzieci robić ;)

Corleone
Posty: 648
Rejestracja: 27.02.2007, 14:46
Lokalizacja: betonowy las

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: Corleone » 09.12.2011, 04:53

GóWno nas oni wszyscy obchodzą

______

Rzeszów:

[link]

Ilość miast w organizacji narodowych akcji się zwiększa ( w myśl idei że Marsz Niepodległości ma być tylko zwieńczeniem całorocznej działalności) dlatego trzeba się z tego cieszyć i .. działać we własnym rejonie.
Swą Drużyne Dopingować

kezlok
Posty: 93
Rejestracja: 02.08.2011, 19:28

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: kezlok » 09.12.2011, 06:56

[link]

Planowałem wybrać się na koncert i oba warszawskie marsze, planowane na 12 i 13 grudnia. I pewnie pójdę, niemniej niesmak odczuwam coraz większy.
Plany były takie: w poniedziałek wieczorem koncert na pl. Konstytucji, na którym zagrać miały De Press, Kryzys i Fabryka. Potem przemarsz pod willę Jaruzelskiego i tradycyjna pikieta. Dzień później zaś ogłoszony przez PiS Marsz Niepodległości i Solidarności. Według mnie pomysł nieszczęśliwy o tyle, że za o wiele lepszą datę uważam sobotę 10 grudnia. Dziesiątego i tak odbędzie się przecież marsz pamięci, czemu wiec nie można nadać mu trochę więcej rozgłosu i połączyć z obchodami rocznicy stanu wojennego, tudzież z protestem - i tak przecież co miesiąc obecnym - przeciwko polityce bieżącej? Wydawałoby mi się to o wiele bardziej naturalne, niż marsz 13-go. Niezależnie jednak od tych uwag, zgadzając się z ideą marszu, uważam za swój obowiązek się na nim pojawić.

12-go koncert i marsz robione przez Nowy Ekran i różne środowiska prawicowe i narodowe. Nie widzę przeciwwskazań. Nie widzę też sprzeczności. Sam zaangażowałem się w tę imprezę. Sądzę, że 90% uczestników pierwszego przemarszu pojawi się również na drugim, mając gdzieś ambicjonalne przepychanki, które niestety zaczęły pojawiać się między liderami (niektórymi) organizujących je środowisk. Niektórzy zarzucają Kaczyńskiemu, że dziś stawia Sikorskiego przed Jaruzelskim i by protestować przeciw pierwszemu, wykorzystuje datę związaną z drugim. że chce zdyskontować przy okazji sukces marszu niepodległości. Być może w pewnym sensie tak jest, jednak organizatorzy marszu raczą nie zauważać, ze sporą część uczestników ich pochodu stanowili właśnie ci ludzie, którzy dziś są dla nich wyznawcami nowej sekty i wzgardzonymi wyborcami "zdrajcy" Kaczyńskiego. Oczywiście nie piszę o wszystkich liderach, a tylko o ich bardziej krótkowzrocznej części. Tymczasem śmiem postawić tezę, ze bez tych pisowców marsz były o wiele skromniejszy. Dziś czytam w "Najwyższym Czasie", ze Kaczyński gra rocznicą, a ofiary uczci demonstracja wcześniejsza, organizowana przez współorganizatorów Marszu Niepodległości. Chwała im za tę inicjatywę, tyle tylko, że wystarczy spojrzeć na sposób, w jaki opisuje ją "NCz!", by odwrócić zarzut wobec Kaczyńskiego przeciwko narodowcom. Którzy zdają się demonstrować nie przeciwko Jaruzelskiemu, a przeciw Kaczyńskiemu. "Bez Kaczyńskiego" - to najważniejsze dla redaktorów "Najwyższego Czasu", którzy takim tytułem opatrują zapowiedź zapraszającego na 12. grudnia tekstu Jerzego Wasiukiewicza. Skoro jednak czytam, że te prawdziwe i "niecyniczne" obchody firmują podmioty odpowiedzialne za Marsz Niepodległości, nie mogę nie spytać, czy udział weźmie znany promotor Jaruzelskiego, Adam Wielomski. Hm?

Zapewne wielu osobom nie spodoba się ta notka. Trudno. Mi nie podoba się narastanie syfu wokół spraw, które powinny nas jednoczyć. Czy znowu wypuszczono jakiegoś Lesiaka, czy też wystarczą ambicyjki i urazy liderów mniejszych i większych ugrupowań z prawej strony sceny politycznej? Przecież część osób, związanych z Marszem Niepodległości nie ma żadnego problemu z marszem, planowanym na 13 grudnia. Potrafi wręcz odnaleźć się w obu komitetach honorowych! Co też trochę podważa zapewnienia (co mające załatwić? sympatię TVN?), że MN z MNiS nie ma nic wspólnego. Część uczestników ma i chce mieć, część nie ma i mieć nie chce. Reszta to mnożenie niepotrzebnych podziałów.

Kiedyś modne było stwierdzenie, że Polacy potrafią zjednoczyć się tylko w sytuacji zagrożenia. Wygląda, że nie potrafimy już na nawet tego.

R_1910_P
Posty: 6
Rejestracja: 08.12.2011, 09:52

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: R_1910_P » 09.12.2011, 11:13

Ktory mod to wyslannik Pisu i probuje mnie 'zamknac' banem? Ja p*******, cenzura jak za komuny, nie wiedzialem, ze nie wolno tu zle pisac o ksieciu Jaroslawie co Polske zbawi. Wychodze z zalozenia, ze 'nie ma co sie kopac z koniem'...napisze znowu, jak bedziecie lamentowac, ze jednak nas/was wystawil. Forum mialo swoja wartosc pare lat temu, teraz rzeczywiscie nie ma tu dla mnie miejsca wsrod 'takiej yntelygencji'. Zycze zdrowia naiwniakom i do kiedys tam.

Low Kick
Posty: 87
Rejestracja: 05.03.2011, 21:00

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: Low Kick » 09.12.2011, 13:13

Masz część powyborczego wywiadu:
Rz-Chodzi o to, że politycy PiS poręczyli za zatrzymanego kibica?

JK-Tak. Przy czym nie mam do nich o to pretensji. Stwierdzam tylko, że był to błąd, który ułatwił grę drugiej stronie. Kolejna sprawa to wypowiedź w książce na temat Angeli Merkel. Nie ukrywam, że to był mój błąd. Mamy już badania w tej sprawie – to mniej zaszkodziło niż inne rzeczy.

Rz-Kibice bardziej zaszkodzili?

JK-Zdecydowanie bardziej, ale nie kibice, tylko spot PO. Trzecia sprawa to publikacje sensacyjne, ale niepoparte nowymi faktami, dotyczące katastrofy smoleńskiej.
Ehh ten Jarek, zawsze się wypnie na kibiców...

fonobar
Posty: 372
Rejestracja: 17.10.2011, 08:52
Lokalizacja: Katowice miasto GieKSy

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: fonobar » 09.12.2011, 14:39

Może los spłata figla i Jaruzel odwinie się do góry nogami 13 Grudnia. Nie życzę nikomu śmierci ale z czystą premedytacją otworzę to wino musujące i wzniosę toast

kezlok
Posty: 93
Rejestracja: 02.08.2011, 19:28

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: kezlok » 09.12.2011, 16:34

[link]

Zbliża się kolejna rocznica stanu wojennego, więc Jaruzelski tradycyjnie uraczyć nas musi nową dawką bredni. Nie, nie, nie są to zwykłe ordynarne brednie. Co to, to nie!

Są to brednie eleganckie i wymuskane, są to bzdury elokwentne i błyszczące szlifem generalskiego aparatczyka, są to wreszcie subtelnie podane kpiny starca nad grobem, który już wie, że mu się udało. Że żadna tam sprawiedliwość nie dosięgnie go tutaj w Polsce, ani jego, ani jego esbeckich kumpli. Że sobie to bardzo umiejętnie zapewnił, że sobie wychował ludzi do obrony. O co więc ten krętacz walczy? Czemu do końca chce Polakom robić kisiel z mózgu? Niezbadane są tajniki umysłów komunistycznych satrapów...

Jaruzelski wydał właśnie książkę, w której wśród wielu głupot na plan pierwszy wybija następującą: "Społeczeństwo popierało stan wojenny". Więc powiedz mi proszę, starcze, czy myślisz może o tych dziewięciu niezłomnych górnikach z kopalni "Wujek", których twoi oprawcy zastrzelili 16 grudnia 1981 roku? Nie, starcze, nie o nich myślisz? Więc może ich żony, ich dzieci chciały, żebyś wprowadził stan wojenny? Nie? Żony, dzieci, przyjaciele pomordowanych też nie chcieli? To może chciał tego zastrzelony w czasie tłumienia pokojowej demonstracji w Gdańsku młody mężczyzna? Albo inny, zakatowany przez zomowców we Wrocławiu, albo zakatowany przez zomowców w Poznaniu? A może 19-latka zakatowana przez zomowców w Warszawie? Oni też nie chcieli twojego stanu wojennego? Długo mam ci wymieniać ofiary?

Kogo, starcze, nazywasz społeczeństwem? Zdegenerowanych esbeków na twojej i sowieckiej smyczy? Ogłupiałych przez lata twojej propagandy biednych ludzi, którzy mimowolnie wyrzekali się wolności? Nie, starcze. To nie jest polskie społeczeństwo. Ty o Polakach nie wiesz nic.

Henri de Lagardere
Posty: 20
Rejestracja: 06.03.2011, 20:17

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: Henri de Lagardere » 09.12.2011, 19:40

R_1910_P pisze:Ktory mod to wyslannik Pisu i probuje mnie 'zamknac' banem? Ja p*******, cenzura jak za komuny, nie wiedzialem, ze nie wolno tu zle pisac o ksieciu Jaroslawie co Polske zbawi. Wychodze z zalozenia, ze 'nie ma co sie kopac z koniem'...napisze znowu, jak bedziecie lamentowac, ze jednak nas/was wystawil. Forum mialo swoja wartosc pare lat temu, teraz rzeczywiscie nie ma tu dla mnie miejsca wsrod 'takiej yntelygencji'. Zycze zdrowia naiwniakom i do kiedys tam.
Chłopaku ty masz jakąś obsesje na punkcie PiS i Kaczyńskiego w szczególności.Jak dla mnie nie musisz już nic pisać, wystarczy że rzucę okiem na gazetę koszerną i jakbym ciebie czytał.
Po raz kolejny i ostatni napiszę że szukasz wrogów tam gdzie ich nie ma ,ale moze to i celowe działanie?

kalkulator
Posty: 183
Rejestracja: 27.09.2009, 16:27
Lokalizacja: Z odległej krainy mikroprocesorów

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: kalkulator » 09.12.2011, 19:44

Henri de Lagardere pisze:
R_1910_P pisze:Ktory mod to wyslannik Pisu i probuje mnie 'zamknac' banem? Ja p*******, cenzura jak za komuny, nie wiedzialem, ze nie wolno tu zle pisac o ksieciu Jaroslawie co Polske zbawi. Wychodze z zalozenia, ze 'nie ma co sie kopac z koniem'...napisze znowu, jak bedziecie lamentowac, ze jednak nas/was wystawil. Forum mialo swoja wartosc pare lat temu, teraz rzeczywiscie nie ma tu dla mnie miejsca wsrod 'takiej yntelygencji'. Zycze zdrowia naiwniakom i do kiedys tam.
Chłopaku ty masz jakąś obsesje na punkcie PiS i Kaczyńskiego w szczególności.Jak dla mnie nie musisz już nic pisać, wystarczy że rzucę okiem na gazetę koszerną i jakbym ciebie czytał.
Po raz kolejny i ostatni napiszę że szukasz wrogów tam gdzie ich nie ma ,ale moze to i celowe działanie?
Zacznijmy od tego, że PiS nas zwalczał. I jak dojdzie do władzy to będzie dalej zwalczał. Kilku posłów pozytywnie nastawionych do kibiców nie zmienii partii zarządzanej przez J. Kaczyńskiego, który liżę d*** tam gdzie widzi potencjalnych wyborców.

Na szczęście żadna zorganizowana grupa narodowa i kibicowska nie wspiera tego ich śmiesznego marszu. Są marsze i manifestacje organizowane przez środowiska narodowe i tam powinien być każdy z nas!

Henri de Lagardere
Posty: 20
Rejestracja: 06.03.2011, 20:17

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: Henri de Lagardere » 09.12.2011, 19:51

kalkulator pisze:
Henri de Lagardere pisze:
R_1910_P pisze:Ktory mod to wyslannik Pisu i probuje mnie 'zamknac' banem? Ja p*******, cenzura jak za komuny, nie wiedzialem, ze nie wolno tu zle pisac o ksieciu Jaroslawie co Polske zbawi. Wychodze z zalozenia, ze 'nie ma co sie kopac z koniem'...napisze znowu, jak bedziecie lamentowac, ze jednak nas/was wystawil. Forum mialo swoja wartosc pare lat temu, teraz rzeczywiscie nie ma tu dla mnie miejsca wsrod 'takiej yntelygencji'. Zycze zdrowia naiwniakom i do kiedys tam.
Chłopaku ty masz jakąś obsesje na punkcie PiS i Kaczyńskiego w szczególności.Jak dla mnie nie musisz już nic pisać, wystarczy że rzucę okiem na gazetę koszerną i jakbym ciebie czytał.
Po raz kolejny i ostatni napiszę że szukasz wrogów tam gdzie ich nie ma ,ale moze to i celowe działanie?
Zacznijmy od tego, że PiS nas zwalczał. I jak dojdzie do władzy to będzie dalej zwalczał. Kilku posłów pozytywnie nastawionych do kibiców nie zmienii partii zarządzanej przez J. Kaczyńskiego, który liżę d*** tam gdzie widzi potencjalnych wyborców.

Na szczęście żadna zorganizowana grupa narodowa i kibicowska nie wspiera tego ich śmiesznego marszu. Są marsze i manifestacje organizowane przez środowiska narodowe i tam powinien być każdy z nas!
Jak dla ciebie ten marsz jest śmieszny to wypada mi tylko ,,pogratulować''

Low Kick
Posty: 87
Rejestracja: 05.03.2011, 21:00

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: Low Kick » 09.12.2011, 20:21

Rozumiem, że członkowie honorowi tego marszu również są śmieszni??
Skończ bulgotać kalkulatorku.

kezlok
Posty: 93
Rejestracja: 02.08.2011, 19:28

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: kezlok » 09.12.2011, 20:31

[link]

Udział ponad 20 tys. osób łącznie zapowiedzieli organizatorzy zgromadzeń publicznych z okazji 30. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego, które odbędą się 12 i 13 grudnia w Warszawie - podał w piątek stołeczny ratusz. Będą utrudnienia w ruchu.
W poniedziałek, dzień przed 30. rocznicą wprowadzenia stanu wojennego o godz. 20 wiecem na pl. Konstytucji rozpocznie się manifestacja dnia Pamięci Narodowej. Marsz ma przejść ul. Marszałkowską w pobliżu dawnej siedziby "Solidarności" przy ul. Mokotowskiej przed dom gen. Jaruzelskiego na Mokotowie - zapowiedzieli na stronie internetowej organizatorzy.

Informacja o przemarszu pojawiła się w piątek na stronie internetowej urzędu miasta.

Jeden z organizatorów Tomasz Sokolewicz powiedział, że inicjatorem manifestacji jest grupa działaczy podziemia lat 70. i 80., którzy byli albo aresztowani, albo internowani. "Nie jesteśmy inicjatywą ani partyjną, ani związkową.


Jeden z organizatorów Tomasz Sokolewicz powiedział, że inicjatorem manifestacji jest grupa działaczy podziemia lat 70. i 80., którzy byli albo aresztowani, albo internowani. "Nie jesteśmy inicjatywą ani partyjną, ani związkową. Zaproszeni są wszyscy oprócz autorów stanu wojennego, funkcjonariuszy reżimu. Zapraszamy wszystkich, prezydenta Bronisława Komorowskiego, premiera Donalda Tuska, premiera Jarosława Kaczyńskiego, marszałek Sejmu Ewę Kopacz, przedstawicieli partii politycznych" - dodał.

W komitecie honorowym manifestacji znaleźli się m.in. przedstawiciele Konfederacji Polski Niepodległej, KPN Obóz Patriotyczny, prezes Narodowego Odrodzenia Polski Adam Gmurczyk, kierownik Obozu Narodowo-Radykalnego Przemysław Holocher, prezes Młodzieży Wszechpolskiej Robert Winnicki, szef Prawicy RP Marek Jurek, a także m.in. członkowie NSZZ "Solidarność", Kongresu Nowej Prawicy, Unii Polityki Realnej, Klubu "Gazety Polskiej".

Sokolewicz, pytany przez, czy inicjatorzy manifestacji odcinają się od marszu niepodległości i solidarności organizowanego 13 grudnia przez polityków PiS, powiedział: "To za mocne słowo. Jednak to my byliśmy pierwsi - i w opozycji, i pierwsi zgłosiliśmy termin manifestacji. Przychodzi się do tego, kto był pierwszy" - powiedział. Zaapelował, by nie umniejszać rangi 30. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego, przez włączanie jej do bieżącej polityki.

"Prosimy, by pozostać przy naszych postulatach" - dodał. W komunikacie organizatorów dostępnym na stronie internetowej KPN zaznaczono, że są to m.in. uchwalenie ustaw o: dekomunizacji Polski, zwiększeniu pomocy dla Instytutu Pamięci Narodowej, uznaniu praw kombatantów walki o niepodległość z lat 1944-90. "Domagamy się niezwłocznego ukarania członków junty milicyjno-wojskowej WRON. Brak elementarnej sprawiedliwości demoralizuje całość życia publicznego. Widzimy w tym kontekście potrzebę głębokiej reformy wymiaru sprawiedliwości, poddania go społecznej kontroli i oczyszczenia z komunistycznej tradycji" - napisano.

13 grudnia marsz niepodległości i solidarności organizuje Prawo i Sprawiedliwość. Marsz ma wyruszyć o godz. 18 z placu Trzech Krzyży i przejść przed pomnik Józefa Piłsudskiego przy Belwederze. W czwartek prezes PiS Jarosław Kaczyński oświadczył, że jego głównym przesłaniem będzie pamięć o stanie wojennym, a także kwestia współczesnych zagrożeń dla niepodległości Polski.

Kaczyński zapewnił, że marsz nie będzie miał "charakteru awantury, działania zmierzającego do zakłócenia porządku publicznego". Jak mówił, organizatorzy liczą, że marsz będzie znaczący i będzie pewną przestrogą dla "elit rządzących dzisiaj Polską przed oddawaniem tego, co najważniejsze, czyli polskiej suwerenności i łamaniem przysięgi, którą składa prezydent, członkowie rządu i posłowie".

Magdalena Łań ze stołecznego urzędu miasta pytana o środki bezpieczeństwa podczas zgromadzeń, powiedziała: "jak zwykle zgłoszenia są przekazywane policji, zgłaszający ma obowiązek podać liczbę osób oraz trasę przemarszu, a policja na tej podstawie podejmuje decyzję o środkach bezpieczeństwa" - wyjaśniła. "Z jednej strony chodzi o to, by zgromadzenie się odbyło, a z drugiej o udrażnianie ruchu na trasie przemarszu" - dodała.

Biuro prasowe stołecznego ratusza poinformowało w piątek, że zgromadzenia 12 i 13 grudnia organizują: zarząd regionu NSZZ "Solidarność", redakcja "Nowy Ekran", Społeczny Komitet Upamiętnienia Ofiar Stanu Wojennego, Liga Obrony Suwerenności, Społeczny Komitet Organizacyjny Marszu Niepodległości i Solidarności oraz osoba prywatna. Podano, że w demonstracjach organizatorzy przewidują łącznie udział ponad 20 tysięcy osób.

W tych dniach warszawiacy powinni się liczyć z dużymi utrudnieniami w ruchu, m.in. objazdami - podało biuro.

W poniedziałek utrudnienia będą: w godz. 16-18 na ulicach: Krakowskie Przedmieście, Tokarzewskiego-Karasiewicza, pl. Marszałka J. Piłsudskiego; w godz. 17-24 na pl. Konstytucji, na ulicach: Marszałkowska, Puławska, Ikara; w godz. 21-01 na ulicach: Bukowińska, Czerniowiecka, Ikara.

We wtorek, w godz. 17 -19.30 na pl. Trzech Krzyży i Alejach Ujazdowskich.

11.11.11
Posty: 201
Rejestracja: 19.11.2011, 15:20
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: 11.11.11 » 10.12.2011, 00:10

Obrazek

chaoss
Posty: 70
Rejestracja: 21.01.2010, 16:38

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: chaoss » 10.12.2011, 04:10

Rownie wazna rocznica, szcegolnie w Gdansku, Gdyni i Szczecinie - grudzien 1970.
Film polecam szcegolnie mlodziezy - precz z komuna!!!
cz 1 http://www.youtube.com/watch?v=IY3iPW01biE
cz 2 http://www.youtube.com/watch?NR=1&featu ... wf0qLt456s
chyba najlepsze ujecia z tego okresu jakie sa dostepne

krzycho_ASR
Posty: 691
Rejestracja: 24.09.2009, 16:47

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: krzycho_ASR » 10.12.2011, 10:03

A w Warszawie coś jest w ogóle organizowane (poza inicjatywą Kaczyńskiego)?

kezlok
Posty: 93
Rejestracja: 02.08.2011, 19:28

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: kezlok » 10.12.2011, 12:22

W dniu dzisiejszym (tj. 9 XII) kolejnym, czyli już czwartym członkiem Honorowego Komitetu Poparcia Manifestacji Antykomunistycznej został Jan Waliszewski ([link]) - działacz narodowo-katolicki, redaktor Aspektu Polskiego ([link]) i prezes Stowarzyszenia "Wspólnota Łódzka". Serdecznie dziękujemy.

Uwaga! Informacja Porządkowa!

1. Zapraszamy na Manifestację wszystkie osoby chcące upamiętnić ofiary stanu wojennego , domagające się ukarania komunistów za swe zbrodnie oraz rozliczenia członków systemu, który nosił niechlubną nazwę PRL , niezależnie od opcji politycznej czy organizacyjnej.
2. Biorąc udział w Manifestacji zobowiązujesz się do przestrzegania zasad zawartych w Informacji Porządkowej oraz do bezwzględnego stosowania się do poleceń Służby Porządkowej.
3. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do weryfikacji transparentów, flag i tym podobnych. Służba Porządkowa może nakazać schowanie takich materiałów jeśli uzna, iż są niezgodne z celem zgromadzenia. Osoby niepodporządkowujące się, zostaną usunięte z manifestacji.
Nie jesteś pewny czy Twój transparent może być dopuszczony? Skontaktuj się z Organizatorami.

bunio5
Posty: 491
Rejestracja: 08.03.2007, 22:21
Lokalizacja: POLSKA

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: bunio5 » 10.12.2011, 17:59

[link]
Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym Znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem!
BÓG - HONOR - OJCZYZNA
Wielka Polska Katolicka
Krucjata Różańcowa za Ojczyznę! Codziennie odmawiajcie Różaniec o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu!

Barnet
Posty: 1629
Rejestracja: 10.01.2010, 21:47

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: Barnet » 10.12.2011, 22:33

W niedzielę 11 grudnia 2011 roku na Trafalgar Square w Londynie o godz. 12.00 odbędzie się przemarsz, który ma na celu zwrócić uwagę świata na katastrofę w Smoleńsku 10 kwietnia 2010. Przemarsz jest równocześnie wyrazem protestu na temat wielu niejasności przeprowadzonego śledztwa na temat katastrofy przez państwa Rosyjskie i Polskie. Podczas przemarszu pochód kilkakrotnie zatrzyma się w celu symbolicznego przekazania listów adresowanych między innymi do Premiera Wielkiej Brytanii z prośbą o stworzenie Międzynarodowej Komisji w celu ponownego zbadania tej katastrofy. Przemarsz ma charakter patriotyczny i dotyczy niepodległości Polski, nawiazując również do wydarzeń z 13 grudnia 1981 roku na temat bezprawnie wprowadzonego Stanu Wojennego w Polsce.
Przemarsz rozpocznie się na Trafalgar Square przed National Gallery po zachodniej/lewej stronie o godzinie 12.00. Na początku spotkania uczcimy minutą ciszy ofiary katastrofy w Smoleńsku, a następnie zostanie odśpiewany Polski Hymn Narodowy. Prosimy wszystkich zainteresowanych o przybycie na miejsce od godziny 11.30.
Obrazek

ONRBL
Posty: 99
Rejestracja: 15.10.2010, 14:31

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: ONRBL » 12.12.2011, 22:18

Filmik z wczorajszej manifestacji antykomunistycznej "Idzie Antykomuna", która odbyła się w Łodzi!

http://www.youtube.com/watch?v=T5PiWKO52-A

rabarbar
Posty: 24
Rejestracja: 15.09.2009, 21:29

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: rabarbar » 13.12.2011, 00:03

[link]

kezlok
Posty: 93
Rejestracja: 02.08.2011, 19:28

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: kezlok » 13.12.2011, 00:06

Obrazek

Około 500 uczestników łódzkiej manifestacji `Idzie Antykomuna`!
Fantastycznie było, dzięki dla organizatorów, pozdrowienia dla maszerujących.

łysy
Posty: 10
Rejestracja: 22.05.2010, 22:57
Lokalizacja: domysl się..

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: łysy » 13.12.2011, 01:26


buakaw pramuk
Posty: 215
Rejestracja: 08.12.2011, 18:26

Re: 13.12.2011 - 30-ta Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Post autor: buakaw pramuk » 13.12.2011, 08:53

Jan Pospieszalski: Bliżej 08.12.2011

http://www.youtube.com/watch?v=6nFn2_WzgY4 cz.1

http://www.youtube.com/watch?v=dGSsbwBeCos cz.2

http://www.youtube.com/watch?v=E75UInkahDM cz.3

Polecam szczególnie 2 i 3 część. Już od dwudziestu lat są twarde dowody na to że przed niczym ta ślepa ku*** nas nie uchroniła. A zmanipulowane przez gówno wyborcze pożyteczni idioci dalej p******* swoje głupoty.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adiqPOL, Andrzej Buła, Dziejos, DZnr1, mali2323, Rafix, umulung i 549 gości