www.warhouse.pl

Kibic ukamienowany za radość z gola

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Zablokowany
herubin
Posty: 75
Rejestracja: 01.03.2007, 09:45

Kibic ukamienowany za radość z gola

Post autor: herubin » 22.05.2007, 16:19

Fan piłki nożnej z Mozambiku został ukamienowany podczas meczu miejscowej ekstraklasy dlatego, że cieszył się z gola swojej ukochanej drużyny.
Do tragedii doszło podczas meczu pomiędzy Lichinga FC i ich odwiecznymi rywalami Ferroviario de Nampula.

Rozwścieczeni kibice Lichingi zamordowali kibica gości, gdy ten głośno cieszył się z gola na 2:0 dla jego drużyny. Według świadków policja nie zdążyła z interwencją.



Latynos
Posty: 124
Rejestracja: 20.03.2007, 21:51

Post autor: Latynos » 22.05.2007, 16:30

widzialem to juz na onecie najbardziej wkurwialy mnie komentarze ludzi ktorzy nie maja pojecia o kibicowaniu typu:
"u nas dojdzie do tego samego patrzac na to co dzis dzieje sie na stadionach a wiem bo jestem z ostrowca swietokrzyskiego gdzie ostatnio bylo goraco. strach na mecz isc ;/;/"
"w Polsce cywilzacja taka sama jak tam", "nie zdziwilbym sie gdyby to było u nas" a jak jakis koles zwrocil im uwage zeby zamkneli ryje bo sie nie znaja to koles na niego: "wiem jak jest! mieszkam na Slasku i tu sa kibice fanatyczni! jeden drugiego moglby zabic!"
i jeden sensowny komentarz: "Wspołczucie, policja w mozambiku chyba troche przypomina naszą za to że krzywo patrzysz sie przyczepi a jak potrzeban to jej nie ma"
Obrazek

Rodowity. Łodzianin
Posty: 135
Rejestracja: 01.03.2007, 13:13
Lokalizacja: ŁKS 1908 Łódź

Post autor: Rodowity. Łodzianin » 22.05.2007, 16:30

Eh i to jest tak interesujace żeby aż o tym temat zakładać ?

Bzdura.
Miejsce eŁKSy w Ekstraklasie !!!

Kuzyn Kopek
ban
Posty: 321
Rejestracja: 26.02.2007, 18:05
Lokalizacja: z Sochaczewa, tego którego nie ma!

Post autor: Kuzyn Kopek » 22.05.2007, 16:44

pierdolnij się w głowę baranie. człowiek zginął a ty mówisz że to nie jest ważne? [*]

HansSc
Posty: 40
Rejestracja: 27.02.2007, 16:19

Post autor: HansSc » 22.05.2007, 16:56

niekumaty piknik pisze:pierdolnij się w głowę baranie. człowiek zginął a ty mówisz że to nie jest ważne? [*]
Eee czemu tylko jeden temat ?! przykleic, dac na strone glowna kibice.net i wogole. A tutaj beda stawiali wszyscy wirtualne swieczki ( :lol: ) aa no i skamlali jeszcze jacy to ludzie na onecie zacofani, nie znajacy klimatow (jak kazdy ktory nie chodzi na mecze - jego swiete prawo), oczywiscie bedzie mozna rzucic pare razy CHWDP tudziez HWDP (tak rapersko zeby bylo 8) ) no i bedzie mozna pojebac policje :lol:

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Aesthetic_Perfection, Diesel, maystero, modest, virginsnatch, wu tang pcklan i 481 gości