www.warhouse.pl

Parking dla gości

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Kiju
Posty: 721
Rejestracja: 26.02.2007, 16:12

Post autor: Kiju » 18.05.2007, 20:28

Heh,przyjezdni na Widzewie maja dosyc duzy problem z pozostawieniem samochodu :D
Obrazek



R/F
ban
Posty: 268
Rejestracja: 27.02.2007, 09:38
Lokalizacja: Radom

Post autor: R/F » 18.05.2007, 20:36

Najlepszy "parking" to jest w Czermnie, na naszym wyjeździe fury stały na polnych drogach. I coś w Polsce niewyobrażalnego, po meczu psy trzymały miejscową ludność na stadionie, póki Widzewiacy nie wyszli z sektora i nie zaczęli pakować się do samochodów/busów/autokaru.
Folklor :wink:

djh30
Posty: 51
Rejestracja: 14.04.2007, 13:11

Post autor: djh30 » 18.05.2007, 20:36

Kiju pisze:Heh,przyjezdni na Widzewie maja dosyc duzy problem z pozostawieniem samochodu :D
a dlaczego ???
brak miejsca czy wasza nienawisc do samochodow ?

Kiju
Posty: 721
Rejestracja: 26.02.2007, 16:12

Post autor: Kiju » 18.05.2007, 21:09

djh30 pisze:
Kiju pisze:Heh,przyjezdni na Widzewie maja dosyc duzy problem z pozostawieniem samochodu :D
a dlaczego ???
brak miejsca czy wasza nienawisc do samochodow ?
Nie wiem czy byles na stadionie Widzewa,ale do sektora gosci prowadzi mała wąska uliczka zaraz obok bloków i w sumie nie ma zabardzo gdzie pozostawic samochodu...chyba ze zostawiasz na parkingu od strony zegara,ale tam raczej barwy lepiej miec skitrane :wink:
Obrazek

kemot
Posty: 18
Rejestracja: 26.02.2007, 21:06

Post autor: kemot » 18.05.2007, 21:28

Całkiem spoko jest w Radomsku. W Płocku parkuje się przy ulicy od strony rafinerii, też loozik.
W Łęcznej parking zaraz przy sektorze gości, jednak trochę taki mały, ostatnio zanim wyjechałem spod stadionu musiałem swoje odstać.
Na Legii dla gości jakoś za bardzo nie ma parkingu oddzielnego, ale chyba stają gdzieś w pobliżu, po ostatnim meczu Legia - Widzew, przede mną w korku na Łazienkowskiej stał gościu z rejestracją zaczynającą się na EL.

iluminati
Posty: 310
Rejestracja: 26.02.2007, 21:40

Post autor: iluminati » 19.05.2007, 23:42

Kiju pisze:
djh30 pisze:
Kiju pisze:Heh,przyjezdni na Widzewie maja dosyc duzy problem z pozostawieniem samochodu :D
a dlaczego ???
brak miejsca czy wasza nienawisc do samochodow ?
Nie wiem czy byles na stadionie Widzewa,ale do sektora gosci prowadzi mała wąska uliczka zaraz obok bloków i w sumie nie ma zabardzo gdzie pozostawic samochodu...chyba ze zostawiasz na parkingu od strony zegara,ale tam raczej barwy lepiej miec skitrane :wink:
Raczej zero miejsca parkingowego dla gości a z tą wąska uliczką tez przesadziłeś :) JAk ostatnio byliśmy na derbach była to ściezka wydeptana miedzy płotem a torami :)

Falls
Posty: 98
Rejestracja: 06.03.2007, 14:19

Post autor: Falls » 19.05.2007, 23:54

kemot : ale kapa bo jest duze prawdopodobieństwo że to niestety byłem ja : ) Powiem szczerze że trochę głupia pora na powrót z delegacji...przez Warszawę na łódzkich blachach a tu Legia-Widzew... jeszcze bym w nochala za czerwonych zarobił : )))

Na Legii raczej nie ma opcji z parkowaniem...przynajmniej ja niczego tam nie wyczaiłem...inna sprawa że nigdy na wyjeździe do stolicy nie przemieszczałem się prywatnym autkiem
Na Cracovii lipa z parkowaniem auta bo wejście na sektor gości to...własnie parking : ) a tuż za płotem Whiskey Bar i Alga ( tak na marginesie czemu zamknięta?)
Na Wiśle podobnie choć teraz w związku z tymi remontami to już lepiej autko na błoniach zostawić : )))
Nie wiem jak to wygląda teraz ale w Gdyni sektor dla gości jest od strony hotelu (chyba Olimp czy coś w tym tonie..) więc można coś pokombinować ...z drugiej strony kryta tam tędy wychodzi (-ła) więc róznie może być...

L-N
Posty: 244
Rejestracja: 20.03.2007, 20:48

Post autor: L-N » 20.05.2007, 09:23

Furą to można jeździć na wioski. A kto chce jeździć samochodem na gorący teren to życzę tylko powodzenia. Nigdzie jeszcze się nie spotkałem z parkingiem koło klatki, nie licząć pól okalających stadionu w Czermnie. A zostawianie fury w osiedlowej uliczce to nie jest najlepszy pomysł.

Detektyw
Posty: 103
Rejestracja: 02.03.2007, 12:18

Post autor: Detektyw » 20.05.2007, 15:21

Jak wygląda kwestia zostawienia samochodu na ŁKSie?

Po(L)ak
Posty: 63
Rejestracja: 27.02.2007, 13:50
Lokalizacja: Warszawa - Semper Invicta

Post autor: Po(L)ak » 20.05.2007, 17:03

kemot pisze:Na Legii dla gości jakoś za bardzo nie ma parkingu oddzielnego, ale chyba stają gdzieś w pobliżu, po ostatnim meczu Legia - Widzew, przede mną w korku na Łazienkowskiej stał gościu z rejestracją zaczynającą się na EL.
Przejedź się po Warszawie dowolnego dnia i policz ile spotkasz aut na łódzkich blachach - całą masę! Łódź tu do nas do roboty jeździ, tak więc to nie musiał być kibic :wink:
"nas nie interesuje, znaczy się, chodzi o to, że... bo policja w ogóle jest na stadionie, a oni będą w ogóle... ehhh... później będa rozkminiali w ogóle kto co był i... zresztą..."
:D

kemot
Posty: 18
Rejestracja: 26.02.2007, 21:06

Post autor: kemot » 20.05.2007, 23:32

Po(L)ak pisze:
kemot pisze:Na Legii dla gości jakoś za bardzo nie ma parkingu oddzielnego, ale chyba stają gdzieś w pobliżu, po ostatnim meczu Legia - Widzew, przede mną w korku na Łazienkowskiej stał gościu z rejestracją zaczynającą się na EL.
Przejedź się po Warszawie dowolnego dnia i policz ile spotkasz aut na łódzkich blachach - całą masę! Łódź tu do nas do roboty jeździ, tak więc to nie musiał być kibic :wink:
może i nie był, ale miejsce i pora mogłaby wskazywać inaczej,
jeśli chodzi o "obce" tablice rejestracyjne to jest ich sporo, ale nie tylko ze względu na ludzi mieszkających np. w Łodzi, a pracujących w Warszawie, ale często wynika z faktu, że firmy "flotowe" mają swoje siedziby poza Warszawą. I tak pracując w Warszawie gdzie Twoja firma ma swoją główną siedzibę, otrzymujesz służbowe auto, z rejestracją np. PO, bo stamtąd jest flota.

pablogda
Posty: 48
Rejestracja: 15.04.2007, 00:09
Lokalizacja: WMG

Post autor: pablogda » 21.05.2007, 21:26

psychol1920 pisze:no więc tak był już temat o sektorze gości teraz jest o parkingu dla gości wiec teraz proponuja założyć temat gdzie są najładniejsze kible na sektorze gości, jako kryteria bierzemy pod uwagę: dostęp, wyposażenie wnętrza, prawdopodobieństwo obszczania sie przy oddawaniu moczu < w %>
Normalnie obsikałem się po pachy. He he niezłe!!!

Carlsberg
Posty: 1284
Rejestracja: 03.03.2007, 11:00

Post autor: Carlsberg » 21.05.2007, 22:32

psychol1920 pisze:no więc tak był już temat o sektorze gości teraz jest o parkingu dla gości wiec teraz proponuja założyć temat gdzie są najładniejsze kible na sektorze gości, jako kryteria bierzemy pod uwagę: dostęp, wyposażenie wnętrza, prawdopodobieństwo obszczania sie przy oddawaniu moczu < w %>
napewno ne na Hutniku Krk - tak tam j**** z tego toy-toya ze szok :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: bleeeeeeeeeee

GLANIX
Posty: 105
Rejestracja: 26.03.2007, 20:18

Post autor: GLANIX » 22.05.2007, 19:53

psychol1920 pisze:no więc tak był już temat o sektorze gości teraz jest o parkingu dla gości wiec teraz proponuja założyć temat gdzie są najładniejsze kible na sektorze gości, jako kryteria bierzemy pod uwagę: dostęp, wyposażenie wnętrza, prawdopodobieństwo obszczania sie przy oddawaniu moczu < w %>
Tak, Tylko ten temat może się przydać. A nie jakieś głupie tematy napinkowe :)

POZDRO

Jurek z Działek
Posty: 24
Rejestracja: 21.03.2007, 18:12

Post autor: Jurek z Działek » 22.05.2007, 20:23

Detektyw pisze:Jak wygląda kwestia zostawienia samochodu na ŁKSie?
ŁKS ma jeden z lepszych parkingów w Polsce na jakich miałem przyjemnosc parkowania.Wjeżdzasz przez brame ,zostawiasz auto i masz sektor dla gości :!:
W Łecznej parking jest przed sektorem dla mnie jak najbardziej wporządku.
W Grodzisku podobnie,kartoflisko przy samym sektorze.
W Krakowie na Wiśle nie ma typowego parkingu dla gości,auto mozna zostawić przy domkach jedno rodzinnych(przy petli-dobrze pamietam?).
W Lubinie parking na polance koło stadionu,chyba bezpieczny-nie pamietam!
W Bełchatowie lipa wzdłóż jakiejs ulicy,daleko,ostatnio z paru aut sposcili powietrze(policja albo Kibice :?: )
W Zabrzu na mistrzu był zajebisty parking w tej rundzie niestety już nie, trzeba było kombinowac do rozpoczecia meczu :wink:
W Zamościu pełna kultura pod stadionem płatny-strzeżony parking , ciekawe czy to było organizowane jednorazowo?
Może ktos opisac jak to jest na Legii,osoba ktora była samochodem czy to słuzbowym(blachy z innego miasta) czy to prywatnym,Dzieki
"Współczuję tym, którzy nie piją. Wstają rano i wiedzą, że cały dzień będą się czuć tak samo."

corintian
Posty: 49
Rejestracja: 16.03.2007, 20:05

Post autor: corintian » 22.05.2007, 21:56

psychol1920 pisze:no więc tak był już temat o sektorze gości teraz jest o parkingu dla gości wiec teraz proponuja założyć temat gdzie są najładniejsze kible na sektorze gości, jako kryteria bierzemy pod uwagę: dostęp, wyposażenie wnętrza, prawdopodobieństwo obszczania sie przy oddawaniu moczu < w %>
jeżeli chodzi o to to kielce zdecydowanie wygrywają:) nie wiem jak jest teraz na wiśle bo bylem w tamtej rundzie to nie było jeszcze kibli w nowej trybunie:)

pablogda
Posty: 48
Rejestracja: 15.04.2007, 00:09
Lokalizacja: WMG

Post autor: pablogda » 22.05.2007, 22:18

Nie byłem i nie wiem jak to wyglądało, ale wklejam z naszego forum:
z forum Łomży:
"Działacze z Łomży przygotowali dla sympatyków drużyny przyjezdnej również parking dla samochodów i autokarów za dodatkową opłatą w wysokości 5 zł."

Gagusiek
Posty: 11
Rejestracja: 20.02.2013, 14:27

Re: Parking dla gości

Post autor: Gagusiek » 06.03.2019, 07:29

Zrobię odkop. W Szczecinie przy sektorze jest parking dla aut kibiców gości żeby spokojnie sobie auto zostawić?

ZywiecZdroj
Posty: 79
Rejestracja: 03.11.2013, 15:55

Re: Parking dla gości

Post autor: ZywiecZdroj » 06.03.2019, 07:38

Czytając twój post strzelam, że jesteś z Zagłębia Lubin. Konto na k.net masz już 6 lat i chcesz powiedzieć, że nigdy nie byłeś w Szczecinie?

bez-napinki
Posty: 1577
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Parking dla gości

Post autor: bez-napinki » 06.03.2019, 09:53

Jak mieliśmy samochodowy wyjazd, to auta zostawiliśmy na pewno pod stadionem. W tej ulicy, gdzie jest sektor gości.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kumitsu i 381 gości