www.warhouse.pl

18-20 Maja KOMENTARZE

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Zablokowany
Maniac1929
ban
Posty: 5
Rejestracja: 27.02.2007, 08:17
Lokalizacja: Hutnicze Miasto

Post autor: Maniac1929 » 20.05.2007, 20:24

I zawsze będziecie cykorami dopóki nie wystawicie ekpiy do ustawki na neutralnym terenie.Za długo już na to czekamy.Mamy już dość waszych wymówek,głupich tłumaczeń,że psy,że to,że tamto.Przez kilka ładnych lat zawsze sobie coś wymyślacie...
Poza tym pokaz mi jakas fotke od was,gdzie jakas fane skroiliscie,caly czas tylko wam kroja.Natomiast fany,ktore splonely wczoraj na meczu nie spadly nam z nieba...
To odróżnia was od nas.
Pozdro dla PRAWDZIWYCH kibiców KSZO...



Kaligula
Posty: 10
Rejestracja: 26.02.2007, 21:00

Post autor: Kaligula » 20.05.2007, 20:26

KSZO_1929 pisze:relacje koronairzy sa duuuzo warte. dobrze ze tv nagrala przebieg wczorajszych zajsc bo zaraz by sie okazalo ze koles z kielc sam rozwalil caly nasz sektor.
Mozecie ustalic oficjalna wersje? Czy dwoch z KSZO obilo dwoch Koroniarzy czy;
Koroniarz obil KSZOka ale ten byl tak najebany ze wogole sam siebie pokonal czy;
koles z KSZO okladal Koroniarza a na koncu ten jak z filmow ze szwarcenegerem wstal odepchnal KSZOka i ten sie przewrocil 8)
Kolejna rzecz do ustalenia. Wogole nas nie bylo slychac czy slychac bylo ale tylko piosenki Korony. Wezcie sie zdecyducje, zrobcie romzowe konferencyjna na gg ;) ustalcie oficjalna wersje i dopiero wrzucajcie.

jurcys
ban
Posty: 10
Rejestracja: 01.04.2007, 15:15

Post autor: jurcys » 20.05.2007, 20:29

Ostrowiec1929 pisze:jurcys: z tego co mi wiadomo to korona ani razu się z Nami nie ustawia bo zawsze są jakieś przewodnie problemy.W Gdynii KSZO zdeklasowało koronę na stadionie.Mecz w kielcach jeszcze na starym stadionie przy Szczepaniaka.po meczu korona odmawia ustawki.

nie było żadnej ustawki więc nie pier***** głupot człowieku.za dużo Star Warsów. 14x14 to może ci się wymiary garażu przypomniały a nie liczebność ustawki.
Jak to kur** nie było? Jesteś trepem a nie kibicem, jak nie wiesz co sie dzieje w twoim wlasnym klubie. I to na neutralnym terenie wszystko sie odbylo. A co do waszych wyjazdow to po jednej z ostatnich hipermobilizacji pojachelo was na wyjazd okolo 200 w tym polowa to zgody, nawet z zagranicy jakies.. Czemu nie jezdzicie na kazdy wyjazd, moze Śwętokrzyskie jest za małe i potrzebujecie jakiegokolwiek garnituru, zeby sie nie zbłaźnić. Raz na rok cos sie dzieje i wtedy płaczecie ze chcecie sie bic. Wszystko na ten temat.

Promocja
Posty: 14
Rejestracja: 20.03.2007, 22:10

Re: .

Post autor: Promocja » 20.05.2007, 20:33

KSZO_1929 pisze:Do wszystkich Polonistow i inynych napinaczy z Kielc.
po 1. o tym jak niby kibic KSZO dostaje oklep.
proponuje obejrzec sobie to w tv a nadaje np tvn, widac jak koroniarz zbiera baty nie zadajac rzadnego ciosu. na koniec odpycha naszego co koczy sie jego upadkiem.
po 2. "co was tak malo...?"
jesli zamawia sie 500 biletow, odpuszcza mecz ze slaskiem i robi mobilizacje to mozna sie bylo spodziewac wiecej. ale tu akurat sie nei sprzeczam bo nasze wyjazdy a wlasciwie ich brak pozostawiaja wiele do zyczenia.
po 3. doping Poloni.
nie mozna mowic ze to wina stadionu ze as nei bylo slychac. bo w naszych przestojach a bylo ich kilka slychac zawsze doping gosci nawet jak ich jest 50 a co dopiero mowic 300. po prostu byla cisza i tyle.
po 4. palenie fan Poloni i reakcja Arkowcow.
a jak reagowali w zeszlym roku na derbach w Ostrowcu kibice Cracovi na palone szaliki Lecha??
Ja naprawde jestem pod niesamowitym wrazeniem kibiców Kszo i tego co pisza na internecie :lol:

Pozwolisz ze przyczepie sie do Twojej wypowiedzi. Jezeli chodzi o punkt 4 to porownanie jest idiotyczne, robione na siłe. Zaliczyliscie lipe- wstyd i tyle dla Was w tym momencie.Szukacie usprawiedliwienia- cos Wam nie wychodzi.
Co do punktu 3 to moge napisac tylko tyle ze jezeli w klatce było 300 osob a polowa to kibice Korony to nie dziwie sie ze był słaby. Zazwyczaj tak jest.Pozatym nalezalo by zapytac jaka czesc z obecnych przyjechała w innych celu.
Punkt drugi nie podlega najmniejszej dyskusji i w ogole dziwie sie ze go poruszasz. Zacznijcie jezdzic na swoje wyjazdy.

Maniac1929
ban
Posty: 5
Rejestracja: 27.02.2007, 08:17
Lokalizacja: Hutnicze Miasto

Post autor: Maniac1929 » 20.05.2007, 20:37

70% waszych wyjazdowiczów to sezonowcy,tak jak 80% na stadionie u siebie.Poza tym nie płacicie za trans,macie podstawiony pod nos sponsorowany specjał na każdy wyjazd.Walczycie o mistrzostwo i o PP.My nie mamy żadnych ulg,nasi piłkarze grają jak by to byla dla nich kara,degradacja gwarantowana za grzechy sprzedawczyka pana S..U nas nie ma żadnego sponsorowania wyjazdów,żadnego stowarzyszenia co sie wszystkim zajmie,nic.U nas wyjazd trzeba robić na każdą ręke,więc nie dziw sie nie jedziemy na jakieś Janikowo czy Polkowice.Kolejna rzecz to 250 tyś mieszkańców w Kielcach i 75 w O-cu.W dodatku co trzeci młody wyjechał za granice za pracą.Więc niech nie dziwi sie cała Polska,że tak u nas stoją wyjazdy.A już na pewno nie Korona,która NIECH PRZYPOMNI SOBIE SWOJĄ FORMĘ ZANIM PIENIĄDZE PANA KLICKIEGO KUPIŁY KIELCOM SUKCES.
pozdro dla normalnych...
Ostatnio zmieniony 20.05.2007, 20:40 przez Maniac1929, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdro dla PRAWDZIWYCH kibiców KSZO...

Detektyw
Posty: 103
Rejestracja: 02.03.2007, 12:18

Post autor: Detektyw » 20.05.2007, 20:39

Kszoku, co mają liczby wyjazdowe Korony sprzed 5 lat? Raz pojechaliście w 300 osób na bliski wyjazd i huraoptymizm.

Promocja
Posty: 14
Rejestracja: 20.03.2007, 22:10

Post autor: Promocja » 20.05.2007, 20:40

:lol: :lol: :lol: Zaraz wyłoze sie ze smiechu.

A gdzie po 8: i o tym jak to Wam Scyzory Ostrowiec odwiedzaja czy na Wasze turnieje kibicow jezdzą.

mhm.. faktycznie..mogles zapomniec o tym..

MoPic
Posty: 12
Rejestracja: 26.02.2007, 19:20
Lokalizacja: Wlasciwa strona Warszawy

Re: .

Post autor: MoPic » 20.05.2007, 20:44

KSZO_1929 pisze:Do wszystkich Polonistow i inynych napinaczy z Kielc.
po 1. o tym jak niby kibic KSZO dostaje oklep.
proponuje obejrzec sobie to w tv a nadaje np tvn...
...i w 5, 10, 15. Nie wiem, nie wypowiadam sie, nie bylem w tym czasie na sektorze.
KSZO_1929 pisze:po 2. "co was tak malo...?"
jesli zamawia sie 500 biletow, odpuszcza mecz ze slaskiem i robi mobilizacje to mozna sie bylo spodziewac wiecej. ale tu akurat sie nei sprzeczam bo nasze wyjazdy a wlasciwie ich brak pozostawiaja wiele do zyczenia.
Biletow - przynajmniej z tego co mi wiadomo - bylo zamowionych 300. Faktem jest, ze liczylismy na wieksza nasza liczbe niz te nasze 160 - 170 (dokladna liczbe niech okresli KSZO :wink: ).

Dla mnie najwiekszym i niezapomnianym przezyciem sa te tlumy KSZOkow na Polonii...

I tak bylem zdziwiony, ze oprocz nasz ktos byl na stadionie. Co sie stalo, ze nie pojechaliscie na "swoj wyjazd" do Poznania lub do Gdynii ?

No ale co ja moge miec do powiedzenia w dyskusjach wyjazdowym liderem galaktyki.
KSZO_1929 pisze:po 3. doping Poloni.
nie mozna mowic ze to wina stadionu ze as nei bylo slychac. bo w naszych przestojach a bylo ich kilka slychac zawsze doping gosci nawet jak ich jest 50 a co dopiero mowic 300. po prostu byla cisza i tyle.
To Wy spiewaliscie ??? :lol: Dziwne, bo Was nie slyszelismy... :cry:
KSZO_1929 pisze:po 4. palenie fan Poloni i reakcja Arkowcow.
a jak reagowali w zeszlym roku na derbach w Ostrowcu kibice Cracovi na palone szaliki Lecha??


Zapewne byli zdruzgotani.
Ostatnio zmieniony 20.05.2007, 20:48 przez MoPic, łącznie zmieniany 2 razy.

Maniac1929
ban
Posty: 5
Rejestracja: 27.02.2007, 08:17
Lokalizacja: Hutnicze Miasto

Post autor: Maniac1929 » 20.05.2007, 20:47

Nie wiem o czym ty mówisz,jak mieliśmy być u was,jak mieliście stadion zamknięty dla kibiców zarówno gości jak i dla was...
Pozdro dla PRAWDZIWYCH kibiców KSZO...

Złoty
Posty: 7
Rejestracja: 12.03.2007, 18:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Złoty » 20.05.2007, 20:47

Temat świętokrzyski załóżcie, bo to już nie są komentarze do minionej kolejki.
\14/ White Front \88/

Kaligula
Posty: 10
Rejestracja: 26.02.2007, 21:00

Post autor: Kaligula » 20.05.2007, 20:50

No tak bo mecz na jesieni na Konwiktorskiej byl pierwsza okazja zebyscie przyjechali :?

MoPic
Posty: 12
Rejestracja: 26.02.2007, 19:20
Lokalizacja: Wlasciwa strona Warszawy

Post autor: MoPic » 20.05.2007, 20:50

Maniac1929 pisze:Nie wiem o czym ty mówisz,jak mieliśmy być u was,jak mieliście stadion zamknięty dla kibiców zarówno gości jak i dla was...
No tak, jesienia byl to pierwszy mecz w historii miedzy nami.

Dobranoc

Promocja
Posty: 14
Rejestracja: 20.03.2007, 22:10

Post autor: Promocja » 20.05.2007, 20:53

Jeśli mielibyśmy tak jak kielce sponsorowane wyjazdy to byśmy jeździli a tak to można tylko gdybać.
Slyszalem jak tam jest i nie wiem skad masz takie informacje. Zreszta kogo to obchodzi.Kazdy sobie radzi jak moze. Zalozcie sobie stowarzyszenie i działajcie,kombinujcie.
Kielce maja chyba 206 tys Ostrowiec jak piszecie 75tys - dobra i co z tego? Zaglebie Lubin sobie radzi.

dlaczego poruwnywanie palenia szali do palenia fan jest idiotyczne? nie kumam?
zapewniam cie ze nikomu glupio nie jest i chcetnie to kiedys powtorzymy.
uzyj jakichs argumentow bo pisanie ze cos jest bez sensu tak dla zasady to nie jest argument.


Wychodze z zalozenia ze flaga KSP do gory kołami obok flagi Arki czyli ekip ktore maja zgode jest totalnym przypałem a jezeli jeden szalik Lecha skrojony kibicowi Kszo i płonący na meczu na ktorym nie było Cracovi( chociaz nie jestem pewnien bo poszukałem teraz nie znalazlem wzmianki- gdybym sie mylił to sorki za bład. Chociaz co to zmienia...nic).

Trasher
Posty: 49
Rejestracja: 01.03.2007, 19:53

Post autor: Trasher » 20.05.2007, 20:55

To co piszą kibice KSZO to jest całkowita żenada .
Widać że szczyle jesteście , skoro nawet nie wiecie że była ustawka z Koroną .

Fajne to forum jest :lol:
Niech nas nienawidzą byle by się nas bali - Lechia Gdańsk !!!

elo_zipero
Posty: 237
Rejestracja: 26.02.2007, 21:34

Post autor: elo_zipero » 20.05.2007, 22:36

kibicow Korony prosi sie o nie brania udzialu w tej napinkowej dyskusji

macias
Posty: 138
Rejestracja: 14.03.2007, 23:30

Post autor: macias » 20.05.2007, 22:49

Żoliborski pisze:Jak Arkowcy będący (po stronie gospodarzy) na meczu KSZO- Polonia zareagowali na podpalenie flag KSP ??
sami podkładaliśmy ogień :roll:

fanatyczny
Posty: 34
Rejestracja: 27.02.2007, 21:05

Post autor: fanatyczny » 20.05.2007, 22:51

KSZO nie słyszało Polonii, ale Polonia tez nie słyszała Kszo. KSP spiewa cała druga połowe bardzo równo szczegolnie gdy wszedł na sektor drugi autokar znający nowa przyspiewke.

Poniwka
Posty: 51
Rejestracja: 27.02.2007, 21:13

Post autor: Poniwka » 20.05.2007, 22:52

Ostrowiec1929 pisze: po piąte: żadnej ustawki nie było. jeśli była to chyba w snach
Nie w snach lecz w Nowej Słupi

wladyslaw_gomulka
Posty: 19
Rejestracja: 07.05.2007, 14:34

Post autor: wladyslaw_gomulka » 20.05.2007, 22:57

  • po czwarte: naziolem jesteś że ci nie pasują zgody z zagranicy????wy też macie zagraniczną zgodę/fanclub Naprzód Jędrzejów .
ten tekst mnie rozjebal,co nazizm do zagranicznych zgod:)i nie wiedzialem,ze Jedrzejow przeniesli za granice:)


  • Ekipy Ilości ekip Wynik Rok
    Korona Kielce - KSZO Ostrowiec 14 : 14 Zwycięzca: Korona Kielce
    KSZO Ostrowiec - Siarka Tarnobrzeg 10 : 10 Zwycięzca: KSZO Ostrowiec
    KSZO Ostrowiec - Widzew Łódź 9 : 9 Remis
    KSZO Ostrowiec - Odra Wodzisław 15 : 15 Zwycięzca: KSZO Ostrowiec
tak zeby panowie z OStrowca a szczegolnie ten od STAR WARSOW:) wiedzieli,ze kiedys takie cos mialo miejsce.
Moze niektorzy wrescie sie obudza i wyciagna reke z nocnika i dadza sobie spokoj juz z ciagnieciem tego tematu.

macias
Posty: 138
Rejestracja: 14.03.2007, 23:30

Post autor: macias » 20.05.2007, 23:00

Trasher pisze:To co piszą kibice KSZO to jest całkowita żenada .
Widać że szczyle jesteście , skoro nawet nie wiecie że była ustawka z Koroną .

Fajne to forum jest :lol:
ty za to jesteś przekumaty,wystarczy przeczytać twoje wcześniejsze posty.. :lol:

Złoty
Posty: 7
Rejestracja: 12.03.2007, 18:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Złoty » 20.05.2007, 23:01

Zacietrzewienie totalne...

Czy kiedyś zrozumiecie, że na napinkę się nie odpowiada...
PM do moda, post wylatuje, ban dla autora i po sprawie.

Najpierw napierdolicie 5 podstron w 30 min. (napinka, pojechanki, wspomnienia, zaproszenia), po czym macie pretensje do modów, że są stronniczy i działają na korzyść którejś strony...

Takiego burdelu, to by nawet super-niania nie ogarnęła...

Tak powstają jekieś legendy i półprawdy, tak więc apeluje o wstrzemięźliwość i rozwagę, tylko tak można z tego forum uczynić w miarę wiarygodne (i na poziomie) miejsce dyskusji.

Pozdrawiam i liczę, że zakończę temat świętokrzyski.
\14/ White Front \88/

Adiq
Posty: 15
Rejestracja: 27.03.2007, 23:19

Post autor: Adiq » 20.05.2007, 23:07

marian pazdzioch pisze:no właśnie może jakieś oficjalne stanowsiko Legii w tej sprawie :?:
Sektorówka powstała razem z transparentem wystarajczająco wcześniej. Oba elementy były nieprzypadkową ripostą na szykowaną oprawę Lecha, którą w całości znaliśmy.

amfre
Posty: 555
Rejestracja: 28.02.2007, 19:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: amfre » 20.05.2007, 23:08

TynTyrynTyn. pisze:W sobotę mieliśmy wybrać się do Szczecina na mecz wyjazdowy - jako, że jesteśmy ekipą, która jeździ zawsze i wszędzie na wyjazd zebraliśmy w godzinach nocnych w około 100 osób. Na dworcu głównym w Krakowie nasza grupa się nieco wykruszyła - 20 osób wybiegło z pociągu po precle i niestety pociąg ruszył, cóż... trzeba było kontynuować podróż w 8 dyszek. Na dworcu w Mysłowicach ubywa kolejne 15 osób, które wybiegły zwiedzić tamtejszą kopalnię - niestety nie zdążyły na czas wrócić (na pociesznie można jednak dodać, że chłopaki spromowały 20 kilo wungla). Podróż w wesołych 60 osób. Kolejnym miejscem, gdzie niestety ubyło parę osób z naszej wyjazdowej ekipy jest Opole. Wataha 30 osób pobiegła do tamtejszego amfiteatru - chłopaki były święcie przekonane, że odbywa się właśnie festiwal piosenki... zdziwili się niemiłosiernie, kiedy zastali pusty amfiteatr i dowiedzieli się o odjeździe pociągu. W 30 osób dojeżdżamy do Poznania - tutaj na dworcu pojawia się Lech ze spirytusuem, pare osób chciało podziwiać poznańskie baranki, jednak związaliśmy drzwi do pociągu aby nikt nie mógł wyjść - nie były nam potrzebne kolejne straty w ludziach. Kolejny problem ma miejsce. W Szamotułach kolejny problem - kanar nie uznał naszych zniżek na bilety - przebywający obecnie w miejscu odosobnienia nasz lider (weteran w sprawach biletowych) nie dał rady załatwić nam odpowiednich zniżek i część osób (15)musiała opuścić pociąg, kolejnych 5 osób napojonych spirytusem wypada z okien pociągu - chłopaki trzymajcie się!. We Wronkach konsternacja - Marian Zagórny wysypuje zboże na tory, nasz pociąg po ominięciu tej przeszkody łapie gumę! I niestety zostajemy na lodzie. Myślę, że naszą liczbę na wyjeżdzie można ocenić jako 100 osób (tylu z nas chciało mimio wszystkich przeciwności losu obejrzeć mecz)
Alex pisze:To co ma Polonia powiedzieć o dotychczasowych wyjazdowych dokonaniach KSZOków na Polonii? Może nic, bo nie ma o czym mówić :)
KIBICE.NET WYMIATA !! :)
łazuch pisze:Takie cisnienie jakie tam jest na Legie jest nie do przejebania, zreszta nie tylko na Legie ale i na cala Warszawe [gdzies byly dobry artkul o nienawisci Poznaniakow do calej Warszawy]
A kto lubi Warszawę? :)
cracovia 1906 krakow pisze:Kogo obchodzi ile on chodzi jak mu sie nie podobaja bluzgi na wisłe to nam tacy nie sa potrzebni.

Czacha
ban
Posty: 12
Rejestracja: 26.02.2007, 21:21
Lokalizacja: Ostrowiec Sw.

Post autor: Czacha » 20.05.2007, 23:15

Pamiętacie "wielki" protest Koroniarzy? Jacy to oni byli obrażeni na zarząd, że w ich ukochanym klubie gra Hernani. I co wynikło z tego? Zaczęły się sukcesy i kibice Korony o proteście nagle zapomnieli...Krótko mówiąc przegrana z zarządem. Dziwne.
Proponuje obejrzeć sobie cały filmik... [link] wyraźnie na nim widać kto dostał oklep w tej krótkiej "solówce" Więc nie piszcie głupot ze to KSZOk dostał...bo film juz chyba nie kłamie :shock:
Zakończmy wreszcie ten temat, bo żadna ze stron nie przyzna racji przeciwnikowi. I nie chodzi mi tu o mecz KSZO-Polonia, ale zawsze na tym forum tak jest. Co do ustawki to całkowita racja, że ona sie odbyła. Jednak to było bardzo dawno temu.
P.S Poprawione "tylko czytam"
Ostatnio zmieniony 20.05.2007, 23:31 przez Czacha, łącznie zmieniany 1 raz.

TYLKO_czytam
Posty: 6
Rejestracja: 27.02.2007, 01:05

Post autor: TYLKO_czytam » 20.05.2007, 23:23

ludzie! przeciez tego nie da sie czytac!

ps. Klicki byl duzo przed hernanim :)

defens
Posty: 155
Rejestracja: 27.02.2007, 22:38

Post autor: defens » 20.05.2007, 23:45

a i tak najlepsze sa komentarze w łorendż ekstraklasie....."mecz rundy,sezonu"obojetnie jak go nazwali...a po skrocie....zero konetarzy...hahaha ITI wie co robi...niemozna mowic o przegranej Legii,mowi sie tylko o jej wygranych i to przez 10 minut :)luuuuzzz brawo
LECH MOIM KLUBEM
POZNAN MOIM MIASTEM

Kubal
Posty: 193
Rejestracja: 26.02.2007, 18:38
Lokalizacja: Legia Warszawa

Post autor: Kubal » 20.05.2007, 23:48

ciku pisze:
Przychodzą,ale np w 18 tyś,Legia zawsze sprowadzi na stadion te dodatkowe 5,6 tyś
ooookej-zgadza sie...ja nie mowie ze nie,u nas zawsze mecze z Legią są wydarzeniem i te dodatkowe pare tysi zawsze jest(5,6 to juz lekka przesada-ale przesada jest akurat domeną co poniekórych Legionistów)tyle że pisanie że TYLKO I WYŁĄCZNIE Legia ma takie działanie-Ruch czy GKS czy Widzew czy Sosnowiec tez wywoluja dodatkowe emocje i rowniez "zawsze sprowadza te dodatkowe"pare tysi-mowie to z perspektywy \G/...spojrz na to co zostalo zacytowane z waszego serwisu?i waszych relacji?nie powiesz mi ze u was takie mecze są przyjmowane na chłodno-tak nie jest..to nie tak ze wy sobie jezdzicie "na prowincyje" popatrzec "co to za chamy przychodza patrzec jak my tu gramy" by jeszcze raz odniesc sie do tego niezbyt trafionego okrzyku z Zabrza.wiesz w czym sęk wg mnie?w jakiejś takiej pokorze i zdrowo pojętym szacunku dla przeciwnika który jest Ciebie godzien...chyba ze uwazasz ze nie ma kompletnie c**** we wsi na Legie i upierasz sie przy swoich racjach..tylko ze jak tak wszyscy beda na to patrzyli to zrobi nam sie,nie tylko tu w temacie,taki mały Kraków....
Czytaj uważnie :!: Co do liczby 5,6 tyś dodatkowych osób odniosłem się tylko i wyłącznie do poznaniaków,co zresztą napisałem :!: .Odnośnie frekwencji na Twoim stadionie,nie licz meczów z Ruchem czy Zagłebiem,bo są jak derby,a takie mecze to już inny klimat.Spójrz kiedy i z kim mieliście największą frekwencję w ciagu ostatnich kilku lat i przestań już się wywodzić,bo taka prawda i tyle,tak ciężko ją ku*** przyznać :? Szczerze,to mnie to j****,nie wiem czemu tak jest,ale jest i już :!:

PS.Co do danych z legialive,które komuś oczywiście się nie zgadzały:

1)1600-tyle osób pojechało specjalami
2)1500-tyle weszło na mecz
3)300-tyle zostało pod stadionem,co oznacza,że wybrały się też ekipy zmotoryzowane,jak również kibice Legii z WLKP i okolic.
Tak trudno to ogarnąć :shock:
Obrazek
Złodzieje i pijacy są,kibice z Warszawy,złodziejsko przemytniczy klub,to Legia Warszawa

LzsKleszczewko
Posty: 98
Rejestracja: 12.04.2007, 10:56

Post autor: LzsKleszczewko » 21.05.2007, 00:06

Wy tu jakies rozkminki prowadzicie a dla mnie najwazniejsza jest akcja kolejki-czyli najwyzej wlepiona :lol: wlepka Gks-u Belchatow!
mega + za akcje, szacunek ludzi ulicy :evil:

esteen
Posty: 12
Rejestracja: 03.03.2007, 14:09

Post autor: esteen » 21.05.2007, 00:34

Mmm pisze:Noo skoro rodowitych bylo ponad 500 to Petry chyba z 5tysi :lol:
Prawie wszystkie twoje posty to antyŁKS. Widzę, że to taka twoja obsesja :lol: . Kropkuj i licz! W końcu to przez was wymyślona metoda.
Tylko Łódzki Klub Sportowy

.:pRiMoSz:.
Posty: 52
Rejestracja: 16.05.2007, 21:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: .:pRiMoSz:. » 21.05.2007, 08:07

A ja widze, że z tematu KOMENTARZE zrobił się temat liczba ŁKS w Płocku oraz co to nie było na meczu KSZO - Polonia ... normalnie nie ma tutaj teraz nic poza tymi dwoma tematami i wzajemnym obrzucaniem że to jedna strona kłamia a to druga ... męczące.

dziadeke
Posty: 395
Rejestracja: 27.02.2007, 21:12

Post autor: dziadeke » 21.05.2007, 09:01

SZYMEK KORONA pisze:KSZO-POLONIA W-WA
Wiadomo było ,że do w drodze powrotnej full eskorta kieleckiej prewencji ,więc padło zaproszenie na "grilla" do kielc ale nikt z niego nie skorzystał.
Nie wpisuje się prawie nigdy ale jak widze takie relacje to mi ciśnienie skacze. I to mówi Korona która po raz n-ty odmawia bicia się z KSZO
Propozycja to padła w połowie drogi miedzy Kielcami a Ostrowcem ale wy zawsze znajdziecie wymówke...


PS. Koniec z tym tematem bo burdel jest

TYLKO_czytam
Posty: 6
Rejestracja: 27.02.2007, 01:05

Post autor: TYLKO_czytam » 21.05.2007, 09:09

dziedeke prosze Cie ogarnij sie jesli wiesz jak wyglądała rozmowa

myśle, ze koniec tematu świętokrzyskiego,

Szymek Ty tez nie zabieraj głosu, nie jestes odpowiednią osobą do tego

Nri
Posty: 199
Rejestracja: 27.02.2007, 14:33

Post autor: Nri » 21.05.2007, 09:23

Ja z innej beczki,czy kibice Cracovii kolekcjonuja barwy żuzlowe?
Jesli tak to prosze sie liczyc z konsekwencjami sprzedania na policje przez kibiców zuzla,by potem niebyło gadania ze to My!
czekam na odp moze byc pm

kaszebe
Posty: 2
Rejestracja: 15.04.2007, 15:19

Post autor: kaszebe » 21.05.2007, 10:47

[quote="antycMP"]Na meczu we Wrocku z Poloni? Bytom 10 osob z krk z flaga

Polonii do bicia na moje oko 30

a co Twoje oko widzialo tylko trzydziestu nasterydowanych ? reszta za chuda by moc byc chuliganem? ach ten stereotym " pomiedzy dwudziestym a trzydziestym rokiem zycia, lysa glowa, dwa metry wzrostu, sto osiemdziesiat kilo wagi" :lol: :lol: czy nie przeczytales jeszce na tym forum ze bije sie tn kto chce sie bic a nie ten kto wyglada na "osobe do bicia"


"what you know about yours self if you never been in the fight"

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bernionee, czehulov, Kibic80, Lachos, marynaraFSD, Wilkomir i 519 gości