www.warhouse.pl

11-13 maja - KOMENTARZE

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
majcher
Posty: 142
Rejestracja: 02.05.2007, 20:12
Lokalizacja: SochaczeW

Post autor: majcher » 16.05.2007, 01:53

Rudeboys72 pisze:Majcher,gdzie Ty masz białą elkę?Tamta była od 1916 do 1917 a z resztą,przeważajaca liczba kibiców Legii ,za swój herb uważa ten z 1957,który po tylu latach ITI próbuje nam zmienić,ikona komunizmu?Kolego,chyba zamieniłeś się z czymś na rozumy....Nie wiem skąd się takie rodzynki biorą...Ty wszystkowiedzący gościu,poczytaj sobie historię naszego klubu,dlaczego powstał na Wołyniu itd....a i tak najbardziej podobała mi sie uwaga o Alejach Jerozolimskich...A Twoje przemyślenia o Ruchu, o przebiegnięciu kilosa po torach...Twoja nieskromność w znajomości klimy w Warszawie jest porażająca...zejdż na ziemię koleszko...pzdr
We wszystkich postach wyraziłem swoje zdanie, rozumiem, że się z nim nie zgadzasz, nie musisz, masz do tego prawo, od tego w końcu jest forum, by wymieniać poglądy. Nie będę zanudzał wszystkich rozwijając, to co wcześniej napisałem, jak ktoś chce, to priv. To,że klimat bardziej podoba mi się w Łodzi niż w Warszawie, to mój pogląd, nikomu nie karzę by się z nim zgadzał, tak samo z całą resztą, którą napisałem, więc otrząsać się nie muszę,na ziemię schodzić też, bo stąpam po niej twardo. Jeżeli ktoś widzi napinkę w moich postach, to powinien chyba do szkoły wrócić.
Jeszcze tylko jedna rzecz. Jeżeli biegniesz ok km i widzisz, że masz jeszcze kawał do przebiegnięcia, a wcześniej wydawało Ci się, że jest bliżej, to może Ci się odechcieć biec dalej. Poza tym pisałem wcześniej o innych powodach. Będziesz w takiej sytuacji kiedyś, to zrozumiesz.
Nieważne w której lidze, liczy się Ruch i Widzew!



LG
Posty: 4
Rejestracja: 15.05.2007, 23:20
Lokalizacja: Błonie

Post autor: LG » 16.05.2007, 21:49

Mimo że już trochę późno, zdecydowałem sie dorzucić parę groszy na temat wydarzeń przed meczem Legia-Widzew. O sytuacji w Sochaczewie pisać nie będę, bo aż tak dokładnie jej nie znam. Natomiast muszę stanowczo zaprzeczyć padającym tutaj słowom, że Widzew był bez sprzętu. Otóż w Błoniu bez wątpienia cześć Widzewiaków miała 'w pogotowiu' pałki, które nie pozostały jedynie w pociągu... Od nas na peronie wtedy 3 osoby, dość konkretnie obite, ale dwóch z Widzewa też zapamięta sobie Błonie na dłużej. Przy okazji część jakiś gówniarzy wybiegła ze specjala i pogoniła zwykłych ludzi czekających na pociąg do W-wy. Większość osób z Błonia jest już wtedy w W-wie na badaniu okolic dworca Powiśle i na przedmeczowym piwku :D szczerze zdziwieni jestesmy że specjal z Łodzi jechał przez Błonie, gdyż zazwyczaj bliżej jest przez Skierniewice, Żyrardów. Ostatecznie nas z Błonia na meczu ok 20 osób. Po meczu kręcimy się jeszcze wokół stacji PKP, ale na dworzec w Błoniu sprowadzono posiłki psów z Warszawy, którzy nas wypraszają, więc nic nie mogło się więcej wydarzyć.

P.S. to mój pierwszy post na tym forum, ale zawsze musi być ten pierwszym raz. Nie mam 15 lat. Pozdrawiam :D
Moim miastem Błonie
Tu herbem eLka w koronie!

mjRTS
Posty: 48
Rejestracja: 27.02.2007, 16:24
Lokalizacja: Z czerwonej krainy.

Post autor: mjRTS » 16.05.2007, 22:09

LG- sorry, ale podejrzewam, że nie masz jeszcze 15 lat. Ja tam nie byłem, więc jak było się nie wypowiadam. Ciebie podejrzewam, że również tam nie było skoro piszesz, że z trzech osób od Was troje obitych, bo raczej nie byłbyś w stanie już dzisiaj się tutaj udzielać. Tak więc proszę odpuść sobie opisywanie zjawisk nadprzyrodzonych.

S(L)G 05'
Posty: 5
Rejestracja: 14.05.2007, 23:31
Lokalizacja: Sochaczew

Post autor: S(L)G 05' » 16.05.2007, 23:00

S(L)G 05' pisze:z naszej strony była całkiem niezła ekipa i nikt nie miał zamiaru spierdalać( no może poza kilkoma małolatami) , zresztą wytłumacz mi bo ja tego nie mogę pojąć że idąc tego (twoim zdaniem)


Trza było nie spierdalac tylko sie postawic skoro byliscie zgrabna banda. Ale zanim pociag sie zatrzymał was juz na stacji nie było :lol: czy myslisz ze nam sie tak chciało latac po miescie i ganiac was. Swoja droga jakie to uczucie uciekac po własnym miescie? :D

bez napinki pozdrawiam :wink:[/quote]

Jak bez napinki jak się napinasz? Co ty p*********,że zanim pociąg się zatrzymał nas już nie było na stacji? Skąd możesz o tym wiedzieć skoro w miejscu w którym sie zatrzymaliście c**** było widać...fakt że się ewakuowaliśmy ale na co ty liczyłeś człowieku,że co że się postawimy w 60-70 osób przeciwko kilku stówkom? :shock: bande mieliśmy taką że z powodzeniem mogliśmy się postawić tej ekipie która ruszyła w nasza stronę w Błoniu, czytaj widzewiaku ze zrozumieniem... Jeśli chcesz wiedzieć jakie to uczucie to popytaj się kolegów z waszego fc u nas :wink:

Co do typa z Błonia to na bank masz mniej niż 15 lat człowieku...nie p****** bzdur o sprzęcie bo to trochę śmieszne, poza tym w temacie zabawek to nawet nie powinieneś zabierać głosu jeśli wiesz o co chodzi ! Ale pewnie nie wiesz...
To jest Legii święty znak (L) !!!

LG
Posty: 4
Rejestracja: 15.05.2007, 23:20
Lokalizacja: Błonie

Post autor: LG » 16.05.2007, 23:00

mjRTS pisze:LG- sorry, ale podejrzewam, że nie masz jeszcze 15 lat. Ja tam nie byłem, więc jak było się nie wypowiadam. Ciebie podejrzewam, że również tam nie było skoro piszesz, że z trzech osób od Was troje obitych, bo raczej nie byłbyś w stanie już dzisiaj się tutaj udzielać. Tak więc proszę odpuść sobie opisywanie zjawisk nadprzyrodzonych.
no czekałem aż ktoś się przypiepszy :lol: Sam tam nie byłeś, ale z góry zakładasz że piszę bzdury. Ja natomiast wiem co piszę i napisałem, że co prawda na stacji w Błoniu w tym czasie mnie było, gdyż juz wcześniej byłem w W-wie, ale znam doskonale chłopaków, którzy brali w tym udział, zresztą się z nimi nie raz i nie dwa razy w tym tyg widziałem, więc prostuję wypowiedzi Twoich kolegów po szalu. O stan tych chłopaków się nie bój, ale jeśli chcesz wiedzieć, to mają się dobrze.
Moim miastem Błonie
Tu herbem eLka w koronie!

LG
Posty: 4
Rejestracja: 15.05.2007, 23:20
Lokalizacja: Błonie

Post autor: LG » 16.05.2007, 23:11

lysy_1910 pisze:
Chcieliscie nas zaatakowac w 20 os? :lol: mogliscie zrobic sobie tylko pokazówke i napinke wielcy fighterzy z Błonia :mrgreen: jakie pałki hahaha sam jestes pała bo piszesz farmazony. Widac boli niektorych to ze musieli uciekac po swojim miescie.


nigdzie nie napisalem ze chcielismy was zaatakowac, tylko ze pojechalismy zobaczyc jaka jest sytuacja na dworcu. wiadomo ze nic bysmy nie zrobili, wiec co sie grzejesz? pewnie, wy macie powód do domu, że kilkadzięsiąt osób wyskoczyło do kilku. bez odbioru.
Moim miastem Błonie
Tu herbem eLka w koronie!

majcher
Posty: 142
Rejestracja: 02.05.2007, 20:12
Lokalizacja: SochaczeW

Post autor: majcher » 17.05.2007, 03:57

LG, gdyby Twoi ziomkowie byli rozsądni, to by się schowali widząc, że pocąg się zatrzymał przed peronami. A, że byli głupi i stali dalej na peronie, w dodatku strasznie kozacząc i wygrazając w kierunkuociągu, to poszedł drugi hamulec, tuż za peronem, a wtedy musięli się ewakuować. Nie było ich 3 tylko więcej. 3 się nie udało uciec, to znaczy zostali dogonieni i oberwali. Sprzętu żadnego nie było, więc nie pisz bzdur. A to, że z peronu uciekli też zwykli ludzie, to nie ma się co dziwić, skoro widzieli, że wyskoczyła na peron konkretna banda, więc pretensje nieuzasadnione.
Jeszcze słówko, do SLG, możesz mi wierzyć, że nie dali byście rady tej grupce, która do Was biegła.
Wydaje mi się, że te wydarzenia sprzed meczu nie wymagają, żeby aż tak się o nich rozpisywać.
Nieważne w której lidze, liczy się Ruch i Widzew!

acab
Posty: 110
Rejestracja: 27.02.2007, 10:50
Lokalizacja: ŁÓDŹ RADOGOSZCZ 1910

Post autor: acab » 17.05.2007, 05:52

sprzętu zadnego niebylo , sądze ze mozna zakonczyc rozkminke na ten temat.
"...to melodie szarych ulic, to jest ze stadionu ryk..."

jurek.s
Posty: 25
Rejestracja: 28.02.2007, 09:53
Lokalizacja: Łódź - Lepsza strona miasta

Post autor: jurek.s » 17.05.2007, 09:14

Legia - nie pierdolcie glupot, że mieliśmy jakiś sprzęt. Wszystko rozumiem, ale wypisywanie takich farmazonów to naprawdę idiotyzm.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bernionee, Gość123, Karmaaa, kibol32, L_S, marynaraFSD, niemytekopyta, Wilkomir i 558 gości