www.warhouse.pl

11-13 maja - KOMENTARZE

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
kubi111
Posty: 73
Rejestracja: 28.04.2007, 23:44
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: kubi111 » 14.05.2007, 20:49

W pisze:Widzew bez jakiegokolwiek sprzętu, nie wiem skąd takie info się pojawiło..może ktoś wyjaśni?

A Legii w Sochaczewie nie kilku czy kilkunastu kibiców, tylko kilkadziesiąt. Niezbyt chętni do walki mimo że wcześniej ostro się napinają.
sochaczewa na peronie koło 35sztuk jak nie wiecej.Z barwami.gdzy pociag przejezdza ciezka napinka z ich strony.specjal zatrzymuje sie mniejwieciej 500-600m od peronu.niema mowy ze Widzew wylatuje z jakimkolwiek sprzetem.to ciezki farmazon.Legia pogoniona zdaje sie ze pojedyncze osoby złapane .gdy pociag rusza i wyjezdzamy z sochaczewa wyskakuje klku małolatów za drzew i zucaja kamienie w pociąg.,



Kate
Posty: 75
Rejestracja: 26.02.2007, 21:15

Post autor: Kate » 14.05.2007, 20:52

Lord of North pisze:
nordic pisze:
LechiaG pisze:
nastepnie niby kazdy wie co w trawie piszczy, ale obecnosc pewnych jednostek z Gda na tym meczu mial bardziej gatunek rozpoznawczy, bo wiesz ze preludium bylo oczekiwanie na Waszych autokarowych i samochodowych, a co sobie ktos tam inny ubzdyral to jego
No i niech tak pozostanie

Interpretacja dla reszty Polski dowolna
W temacie:zgody,kosy,układy pytałem się o obecne relacje Kibiców Lechii i ŁKS,ale nikt nie udzielił odpowiedzi.Ponawiam to pytanie w tym temacie.Czy kibiców ww klubów łączy jakiś układ?Do naszego sektoru dotarło wyrażnie skandowanie Lechia Gdańsk.
Niezłe macie przesłyszenia :shock: :lol:

Green LG
Posty: 59
Rejestracja: 10.03.2007, 09:24
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Green LG » 14.05.2007, 21:52

Kate pisze:
Lord of North pisze:
nordic pisze: No i niech tak pozostanie

Interpretacja dla reszty Polski dowolna
W temacie:zgody,kosy,układy pytałem się o obecne relacje Kibiców Lechii i ŁKS,ale nikt nie udzielił odpowiedzi.Ponawiam to pytanie w tym temacie.Czy kibiców ww klubów łączy jakiś układ?Do naszego sektoru dotarło wyrażnie skandowanie Lechia Gdańsk.
Niezłe macie przesłyszenia :shock: :lol:
Fobia stary. Jak wstajesz też słyszysz głosy dookoła - Lechia, Lechia, Lechia...? Czas na wizyte w gabinecie.
Piotrek25krk pisze:wiec cala swoja tajemniczosc mozesz sobie wsadzic w dupe bo nikomu ona nie jest tu potrzebna, w miejscu ktore pod wzgledem farmazonow dawno juz przebilo bravo
Ja jestem uczciwy. Zapłacili za 3:0 i będzie 3:0.

Białe są chmury, zielone liście, jestem na Lechii, jest zajebiście!

majki
Posty: 189
Rejestracja: 26.02.2007, 18:50
Lokalizacja: Łódź/ Nancy

Post autor: majki » 14.05.2007, 23:18

lysy_1910 pisze:
kubi111 pisze:sochaczewa na peronie koło 35sztuk jak nie wiecej.Z barwami.gdzy pociag przejezdza ciezka napinka z ich strony.specjal zatrzymuje sie mniejwieciej 500-600m od peronu.niema mowy ze Widzew wylatuje z jakimkolwiek sprzetem.to ciezki farmazon.Legia pogoniona zdaje sie ze pojedyncze osoby złapane .gdy pociag rusza i wyjezdzamy z sochaczewa wyskakuje klku małolatów za drzew i zucaja kamienie w pociąg.,


Legi ok 30 sztuk w barwach i jakas flaga barwówka. Z naszej strony brak sprzetu. W Sochaczewie nikogo nie zlapalismy. W Błoniu lapiemy 3 bodajze traca barwy i musza odwiedzic pogotowie. Podróz powrotna spokojna. Pozdro dla tych co byli i dla Ruchu : )
nie jakas barwowka tylko nowa flaga sochaczewa, od nas polecialo 3/4 pociagu dorwane pojedyncze sztuki - nie bylo patologii i lamania!!!

MARRAS
Posty: 54
Rejestracja: 17.03.2007, 08:50
Lokalizacja: Z ARKI

Post autor: MARRAS » 14.05.2007, 23:27

Green LG pisze:
Kate pisze:
Lord of North pisze: W temacie:zgody,kosy,układy pytałem się o obecne relacje Kibiców Lechii i ŁKS,ale nikt nie udzielił odpowiedzi.Ponawiam to pytanie w tym temacie.Czy kibiców ww klubów łączy jakiś układ?Do naszego sektoru dotarło wyrażnie skandowanie Lechia Gdańsk.
Niezłe macie przesłyszenia :shock: :lol:
Fobia stary. Jak wstajesz też słyszysz głosy dookoła - Lechia, Lechia, Lechia...? Czas na wizyte w gabinecie.
Żadna fobia tez to słyszałem ale nie był to jakiś zorganizowany doping ale pojedyńcze okrzyki z trybuny naprzeciw galery.

Piro
Posty: 55
Rejestracja: 26.02.2007, 21:57
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Piro » 14.05.2007, 23:32

Wczoraj na meczu Lechii też raz było skandowane ŁKS a dokladniej "klubem Łodzi jest ŁKS!" jednak nie wiele osób włączyło się do tego.
Wytrawny Melanżownik pisze:wy wszyscy jestescie pojebani pokolenie bravo
r******* te forum w c***!!!

Kate
Posty: 75
Rejestracja: 26.02.2007, 21:15

Post autor: Kate » 14.05.2007, 23:38

Jakoś ja nic nie słyszałam, ciekawe a raczej bym zwróciła uwagę. Już słyszycie co chcecie...

MARRAS
Posty: 54
Rejestracja: 17.03.2007, 08:50
Lokalizacja: Z ARKI

Post autor: MARRAS » 14.05.2007, 23:44

Kate pisze:Jakoś ja nic nie słyszałam, ciekawe a raczej bym zwróciła uwagę. Już słyszycie co chcecie...
Ja tylko stwierdzam fakt a mnie akurat nic nie interesuje czy macie jakiś układ czy nie.
Poza tym ja do ŁKS mam wiele sentymentu(stare dobre czasy).

gawar
Posty: 14
Rejestracja: 28.02.2007, 02:09

Post autor: gawar » 14.05.2007, 23:46

kaskader_(L) pisze:..
poza tym jakoś nic nie wspominasz o akcji pod Źródełkiem, dlaczego wtedy tak nie paliliście się do akcji??? to już chyba wiesz tylko Ty....
co do osób nie wpuszczonych (4 stało przy Myśliwieckiej, przy skrecie na sektor gości) - gdzie ich bohaterstwo, bo jak szliśmy we trzech z Garażu (taka knajpa, bo pewnie nie wiesz), przechodząc koło nich na samo spojrzenie schowali się za mundurowych i też jakieś ochoty do zaczepek nie wykazywali. Na nasze komentarze jedyne co uczynili to założyli kaptury i zakryli twarz....

jesteś bardzo obiektywny, po co sam robisz sobie pozytywny PR, niech inni Was ocenią, a nie sami dbacie o ocenę i ją sobie wystawiacie.... słabo nawet bardzo...
Za to Ty jesteś bardzo zorientowany.
Te osoby które stały przy Kanale Kusocińskiego a Myśliwieckiej ( 3 sztuki) to osoby czekające na pomoc pogotowia (1- problemy z serduchem ,2-złamana noga , 3-nawalony jak szpadel czekający na 1).
Czego sie po nich spodziewałeś?
P.S.Osoby niewpuszczone stały pod wejściem na sektor gości (około 20)

S(L)G 05'
Posty: 5
Rejestracja: 14.05.2007, 23:31
Lokalizacja: Sochaczew

Post autor: S(L)G 05' » 15.05.2007, 00:20

majki pisze:
lysy_1910 pisze:
kubi111 pisze:sochaczewa na peronie koło 35sztuk jak nie wiecej.Z barwami.gdzy pociag przejezdza ciezka napinka z ich strony.specjal zatrzymuje sie mniejwieciej 500-600m od peronu.niema mowy ze Widzew wylatuje z jakimkolwiek sprzetem.to ciezki farmazon.Legia pogoniona zdaje sie ze pojedyncze osoby złapane .gdy pociag rusza i wyjezdzamy z sochaczewa wyskakuje klku małolatów za drzew i zucaja kamienie w pociąg.,


Legi ok 30 sztuk w barwach i jakas flaga barwówka. Z naszej strony brak sprzetu. W Sochaczewie nikogo nie zlapalismy. W Błoniu lapiemy 3 bodajze traca barwy i musza odwiedzic pogotowie. Podróz powrotna spokojna. Pozdro dla tych co byli i dla Ruchu : )
nie jakas barwowka tylko nowa flaga sochaczewa, od nas polecialo 3/4 pociagu dorwane pojedyncze sztuki - nie bylo patologii i lamania!!!
Widze że sami macie nie bardzo zbieżne informacje...heh
Po pierwsze o jakiej ty nowej fladze Sochaczewa człowieku mówisz?!

Nas na peronie w Sochaczewie ponad 50 osób ( plus ok 20 w sklepie obok i przed poczekalnią) kilkanaście skrojonych szali przy nogach, pozdrawiamy przejeżdżające pejsy.
Oni zatrzymują się pod wiaduktem jakieś 400 metrów od nas i wysypują się ze specjała, po kilku chwilach namysłu postanawiamy ewakuować się z bezpieczniejsze miejsce,(trudno spodziewać się innej reakcji:| bo siły nie były zbyt wyrównane) jednak robimy to znacznie wolniej niż obecna w rejonie stacji policja lol...
Nikt od nas nie został złapany a tym bardziej nie straciliśmy żadnych barw.
Specjał odjeżdża po ok 15-20 minutach postoju, pakujemy się w pocisk i ruszamy w strone wawy wypatrując przed siebie. W teresienie dosiada kilka osób.
Ok kilometra przed stacją w Błoniu zrywamy hama widząc co by tu nie mówić dużo czerwieni przed nami. Pociąg miał zjechac na bocznice w perony i wtedy było by cięzko dla nas:/ Większośc osób wysypuje się z pociągu i bada sytuacje. W naszym kierunku rusza o ile można to było dobrze ocenić jakieś 50 osób może troche więcej. Wychodzimy wszyscy i stajemy na torach w liczbie przekraczającej 80 głów , nikt nie s********* w krzaki tylko co niektórych zawory pocisły i musieli odcedzić kartofle...
Nie wiem co wpłynęło na grupę widzewiaków która ok 500 metrów od nas zawróciła. Na pewno nie było ich tam więcej niż 50-60...
Postój ok 30 może 40 minut i specjał odjeżdża...w Błoniu okazuje się że erka zabrała 3 typów z (L) którzy nie zdążyli ewakuować się z peronu:/
Reszta drogi już spokojna , jeszcze w Płochocinie wsiada ok 10 osób i kilku "naszych" po robocie już w Warszawie. Ostatecznie dobijamy w liczbie ok 100.
W czasie meczu palimy kilka koszulek i szali widzewa zdobytych na mieście.
Droga powrotna bez przygód , na stacji w Sochaczewie czeka na nas 2-3 razy tyle psów co przed meczem.
To jest Legii święty znak (L) !!!

S(L)G 05'
Posty: 5
Rejestracja: 14.05.2007, 23:31
Lokalizacja: Sochaczew

Post autor: S(L)G 05' » 15.05.2007, 00:25

Co do pogłosek o jakimś sprzęcie u widzewiaków to wydają mi się śmieszne!
Bez jaj po c*** 600 osób używało by sprzętu ganiając 10 typów?! :roll: to ja nie wiem...fakt faktem że te 3 osoby oprawione w Błoniu z tego co słyszałem konkretnie...
To jest Legii święty znak (L) !!!

olirob
Posty: 10
Rejestracja: 26.02.2007, 20:49

Post autor: olirob » 15.05.2007, 00:30

[quote="tdk"]Odnośnie meczu ŁKS - ARKA

Według mnie Łks to przereklamowana ekipa, tak się na necie spinają ze czego oni nie robią, w czym są najlepsi, a wczoraj na meczu według mnie zaprezentowali się bardzo słabo, mała frekwencja, słaby doping. Ale to zostawiam bo to ich wewnętrzna sprawa. Ale przestańcie się czepiać, że Arki było na wyjeździe 450 czy 480 bo tego do końca nigdy nie ustalicie, a jak chcecie to sobie liczcie ...Ogólnie stadion ma fajną akustykę ale myslalem ze lepiej wyglada :P

"Po co wy gracie jak wy zegara nie macie " :) pozdro[/quote]

Człowieku, o co Ci chodzi ? Rozumiem ,że według Ciebie to przereklomawana ekipa ,ale jak możesz to wyjaśnij czemu, bo co nie wpadli w wasz sektor i nie skroili was (432,4 osoby, liczyłem metodą kropek i wydaje mnie się, czyli to jest moje widzimisie i policzyłem Cię ze 0.4 0s0by :twisted: )Ktoś się czepiał Waszej liczby ? Bo ,nie widziałem i nie czytałem wcześniej takiego posta (nie czytam wszystkiego więc mogłem nie widzieć :-)) Cwaniakujesz człowiecze bo czujesz się wielki ,że wybraliście się w 432,4 osób do Łks kozaczysz a popatrz na wyjazdy swojej ekipy wcześniej ,teraz cwaniakujesz daj sobie siana ,a to że wypowiadasz się na temat ich stadionu to znaczy ,że byłeś tam pierwszy raz i Twój zachwyt tym wyjazdem tłumaczy Wasze wcześniejsze obecnośći .
Tak,podlizuję się chłopakom Łks-u i czekam na oficjaną zgodę :P
A napinka niech trwa i proszę ten post traktować z rezerwą tak jak tego gościa ,którego cytuje .
Ale jestem kumaty gość :twisted: a napinka niech trwa

Po(L)ak
Posty: 63
Rejestracja: 27.02.2007, 13:50
Lokalizacja: Warszawa - Semper Invicta

Post autor: Po(L)ak » 15.05.2007, 00:33

Jeden komentarz co do wypowiedzi Majchera z RTSu - "Co to za miasto, co to za wieś..." nie wiem czy jest piosenką Ruchu, nie sądzę, ale śpiewanie tego przez Łódź wobec Warszawy jest delikatnie mówiąc śmieszne, zważywszy na to, że macie w Łodzi jedną reprezentacyjną ulicę Piotrkowską i dalej już nic ciekawego 8) (nie mówiąc o miasteczkach okołołódzkich, z których pochodziło zapewne wielu śpiewających).
O wiele bardziej zgrabny był nasz tekst "Kropka za uchem to sztama Widzewa z Ruchem" jeżeli już tak bardzo chcesz wspominać kto jak komu wrzucał :wink:
"nas nie interesuje, znaczy się, chodzi o to, że... bo policja w ogóle jest na stadionie, a oni będą w ogóle... ehhh... później będa rozkminiali w ogóle kto co był i... zresztą..."
:D

olirob
Posty: 10
Rejestracja: 26.02.2007, 20:49

Post autor: olirob » 15.05.2007, 01:17

Re: Perfekcyjny doping
Autor: slavo_77 (IP zapamiętane)
Data: 13 maj 2007 - 21:50:07


Doping na derbach to była nasza tragedia!!! zamiast dopingować Cracovię to tylko przyśpiewki anty!!! Można zaśpiewać raz lub dwa!!! ale nie cały czas!!! poczytajcie co o nas myślą ludzi z innych części kraju!!! (komentarze o derbach na onecie)! Ja wisły nienawidzę ale nie chce o niej słyszec na każdym meczu!!! było tyle dzieci, kobiet na meczu.... a tu samo k...a! kto będzie chodził na Nasze mecze??????? co????? myślicie o tym???? bo na psach prekwencja coraz wyższa a u nas coraz niższa!!!


Opcje: Odpowiedz•Odpowiedz z cytatem•Raportuj wiadomość
Re: Perfekcyjny doping
Autor: Dinth (IP zapamiętane)
Data: 13 maj 2007 - 21:58:13


Cytat:
zamiast dopingować Cracovię to tylko przyśpiewki anty!!!

To sie nazywa wojna psychologiczna

Cytat:
poczytajcie co o nas myślą ludzi z innych części kraju!!! (komentarze o derbach na onecie)!

chyba nikt sie nimi nie przejmuje

Cytat:
było tyle dzieci, kobiet na meczu.... a tu samo k...a!

Jak sie nie chce zeby dziecko sluchalo "@#$%&" to sei nie bierze go na derby

i wszystko jasne
taK WŁAŚNIE SIĘ NAPINAM :twisted:

majcher
Posty: 142
Rejestracja: 02.05.2007, 20:12
Lokalizacja: SochaczeW

Post autor: majcher » 15.05.2007, 01:24

Jakub pisze:majcher napisał:
Skoro masz w opisie Brodnica 100% Legia, a w dodatku piszesz, że goście z Legii chodzą na mecze Sparty, to skąd Twoje zdziwienie tą flagą?
Poza tym informacje mam dobre, bo to WFCG stało się właścicielem flagi.
Nie odwracajcie kota ogonem.
Oki tylko mi powiedz,czy jak np. Legia skroi Mieszka Gniezno gdzie na pewno jest 100% Lech i spali ją to to oznacza ,że fc skroili?Na waszym przykładzie niestety nie podam bo nie widzę miasta 100% widzewskiego... Ogólnie to na Legialive nawet w relacji panuje zdziwienie czemu flagę Sparty na Legii palicie? uważacie nas za swoją kosę? a może mylicie pojęcia i sądzicie ,że jesteśmy zgodą Legii a nie fc :lol: ,pokaż mi mecz Legii ostatnimi czasy na którym by wisiała flaga Rodła Kwidzyn,Legii Chełmża czy też Sparty?Specjalnie dla ciebie flaga naszego fc [link]
I fakt nasze miasto jest w 100% Legijne i to się nie zmieni w najbliższym czasie a w przyszłym roku tak jak ci sławni Red Bullsi hehe będziemy też mieli swoją 18stkę,nasza flaga fan clubowa to świętość i jej pilnujemy,a Sparta to Sparta,kiedyś już daliście popis kiedy flagi Mławianki paliliście czyli my z Mławianką jesteśmy uważani za waszą kosę,szybko awansowaliśmy w hierarchii :lol: ,co
do flagi Sparty skrojona byla niecałe 2 lata temu i wpadła Elana z Wfcg ,tylko,że wtedy Elana była ekipą i ona kroiła ale widać dogadane wszystko zostało...Nas wtedy nie było wogóle na meczu bo graliśmy z Olimpią która nigdy do nas nie przyjechała no i wpadła ekipa toruńsko-grudziądzka i zbytnich problemów nie miała ze skrojeniem bo kto miał jej bronić? chłopaki po 15 lat,ta flaga to nasza porażka jako Sparty ,a nie fc Legii flagi fc nigdy nie straciliśmy i nie stracimy bo nie ma u nas osób które by się z nią obnosiły na lewo i prawo tak jak ostatnimi czasy u niektórych fc to bywało,pozdrawiam
Nie będę wnikał, czy każdy kibic Sparty jest Legionistą czy nie. Jesteście kosą naszego fc, a przy okazji kibicujecie Legii. Nasz fc, tak WFCG skroił tą flagą,to ją i spalił. A niby kiedy miał ją spalić? Na jakim innym meczu? Chyba wszystko logiczne, ale rozumiem, że w jakiś sposób sytuacja podniosła Ci ciśnienie.
WFCG traktuje Was jak Legionistów, to i na meczu z Legią ją spalił.
Zdań, co do tej sytuacji pewnie będzie mnóstwo, fakt jest taki, flaga poszła z dymem (nawet nie z dymem, bo rozerwana została), na meczu z Legią.
Nieważne w której lidze, liczy się Ruch i Widzew!

majcher
Posty: 142
Rejestracja: 02.05.2007, 20:12
Lokalizacja: SochaczeW

Post autor: majcher » 15.05.2007, 01:37

kaskader_(L) pisze: chłopie co to za opis... czy Ty się dziwisz, zę drobne grupki palą zelówki jak ekipa uzbrojona w sprzęt wybiega w ich kierunku ze specjala.
trochę obiektywizmu...
poza tym jakoś nic nie wspominasz o akcji pod Źródełkiem, dlaczego wtedy tak nie paliliście się do akcji??? to już chyba wiesz tylko Ty....
co do osób nie wpuszczonych (4 stało przy Myśliwieckiej, przy skrecie na sektor gości) - gdzie ich bohaterstwo, bo jak szliśmy we trzech z Garażu (taka knajpa, bo pewnie nie wiesz), przechodząc koło nich na samo spojrzenie schowali się za mundurowych i też jakieś ochoty do zaczepek nie wykazywali. Na nasze komentarze jedyne co uczynili to założyli kaptury i zakryli twarz....

jesteś bardzo obiektywny, po co sam robisz sobie pozytywny PR, niech inni Was ocenią, a nie sami dbacie o ocenę i ją sobie wystawiacie.... słabo nawet bardzo...

szkoda, ze nic nie piszesz o naszych piosenkach np. "Koniec wesela spier.... do Izraela..." albo "Kropka za uchem to sztama Widzewa z Ruchem..." itd...
Posłuchaj, opisałem to co widziałem, bez żadnego ciśnienia, ani szydery. Więc o co Tobie chodzi?
Czy ja mam pretensje, do tego, że rwali zelówy? Nie, napisałem że tak było, bo tak było. Myślę, że wszystkie ekipy w kraju rwały by zelówy, gdyby się na nich kilka stów wysypało z pociągu.
Sprzętu komentować nie będę, bo to bzdura jakich mało.
Nie byłem pod Żródełkiem, więc nie wiem o jaką akcję Ci chodzi. Chyb, że chodzi Ci o to, że nie szturmowaliśmy kordonu psów, żeby pobiec w kierunku, kilku, może kilkunastu coś wykrzykujących osób.
O ludziach pod stadionem nic nie wiem, bo byłem na stadionie w tym czasie.
Braku obiektywizmu, powiem nieskromnie jakoś sobie nie mogę zarzucić, a w opisie zawarte są tylko fakty.
Wymiany uprzejmości jakoś specjalnie nie opisywałem. Poza tym niby dlaczego, miałbym za Was opisywać, Wasze wrzuty na nas? Tym bardziej, że nie bardzo mogłem przy większości zrozumieć co śpiewacie. Naszych wrzutów na Was, poza dwoma, też nie opisywałem.
Myślę, że Twój post, to jest ten z natury, aby się do czegoś przyczepić. Poza przemalowaniem naszych napisów, sukcesów wielkich nie osiągnęliście, więc trzeba się przyjebać.
Nieważne w której lidze, liczy się Ruch i Widzew!

majcher
Posty: 142
Rejestracja: 02.05.2007, 20:12
Lokalizacja: SochaczeW

Post autor: majcher » 15.05.2007, 01:44

S(L)G 05' pisze:
Widze że sami macie nie bardzo zbieżne informacje...heh
Po pierwsze o jakiej ty nowej fladze Sochaczewa człowieku mówisz?!

Nas na peronie w Sochaczewie ponad 50 osób ( plus ok 20 w sklepie obok i przed poczekalnią) kilkanaście skrojonych szali przy nogach, pozdrawiamy przejeżdżające pejsy.
Oni zatrzymują się pod wiaduktem jakieś 400 metrów od nas i wysypują się ze specjała, po kilku chwilach namysłu postanawiamy ewakuować się z bezpieczniejsze miejsce,(trudno spodziewać się innej reakcji:| bo siły nie były zbyt wyrównane) jednak robimy to znacznie wolniej niż obecna w rejonie stacji policja lol...
Nikt od nas nie został złapany a tym bardziej nie straciliśmy żadnych barw.
Specjał odjeżdża po ok 15-20 minutach postoju, pakujemy się w pocisk i ruszamy w strone wawy wypatrując przed siebie. W teresienie dosiada kilka osób.
Ok kilometra przed stacją w Błoniu zrywamy hama widząc co by tu nie mówić dużo czerwieni przed nami. Pociąg miał zjechac na bocznice w perony i wtedy było by cięzko dla nas:/ Większośc osób wysypuje się z pociągu i bada sytuacje. W naszym kierunku rusza o ile można to było dobrze ocenić jakieś 50 osób może troche więcej. Wychodzimy wszyscy i stajemy na torach w liczbie przekraczającej 80 głów , nikt nie s********* w krzaki tylko co niektórych zawory pocisły i musieli odcedzić kartofle...
Nie wiem co wpłynęło na grupę widzewiaków która ok 500 metrów od nas zawróciła. Na pewno nie było ich tam więcej niż 50-60...
Postój ok 30 może 40 minut i specjał odjeżdża...w Błoniu okazuje się że erka zabrała 3 typów z (L) którzy nie zdążyli ewakuować się z peronu:/
Reszta drogi już spokojna , jeszcze w Płochocinie wsiada ok 10 osób i kilku "naszych" po robocie już w Warszawie. Ostatecznie dobijamy w liczbie ok 100.
W czasie meczu palimy kilka koszulek i szali widzewa zdobytych na mieście.
Droga powrotna bez przygód , na stacji w Sochaczewie czeka na nas 2-3 razy tyle psów co przed meczem.
Kolego Starcze, gdzie Ty byłeś, że widziałeś przejeżdżające pejsy :shock: Mam dziwne przeczucie, że Twoja kariera na forum zbyt długa nie będzie.
A opis w sumie, powiedzmy oddający to co się działo. A dlaczego te ok 50 osób nie dobiegło jeszcze 500 metrów? Przebiegnij sobie kilometr po takim gruncie na którym leżą tory i biegnij jeszcze 500 metrów, to zrozumiesz. Poza tym perspektywa, że możecie rozbiec się w pola i coraz mniej czasu do rozpoczęcia meczu, sprawiły, że zostało Wam odpuszczone.
Nieważne w której lidze, liczy się Ruch i Widzew!

majcher
Posty: 142
Rejestracja: 02.05.2007, 20:12
Lokalizacja: SochaczeW

Post autor: majcher » 15.05.2007, 01:58

Po(L)ak pisze:Jeden komentarz co do wypowiedzi Majchera z RTSu - "Co to za miasto, co to za wieś..." nie wiem czy jest piosenką Ruchu, nie sądzę, ale śpiewanie tego przez Łódź wobec Warszawy jest delikatnie mówiąc śmieszne, zważywszy na to, że macie w Łodzi jedną reprezentacyjną ulicę Piotrkowską i dalej już nic ciekawego 8) (nie mówiąc o miasteczkach okołołódzkich, z których pochodziło zapewne wielu śpiewających).
O wiele bardziej zgrabny był nasz tekst "Kropka za uchem to sztama Widzewa z Ruchem" jeżeli już tak bardzo chcesz wspominać kto jak komu wrzucał :wink:
Skoro Wy sobie śpiewacie o nas Żydzi, to dlaczego my nie mamy śpiewać o Warszawie, że to wieś. Przecież jedno i drugie ma tyle samo wspólnego z prawdą. Ale widzę, zabolało :)
To, że Wy śpiewacie coś o żydostwie Łodzi, jest dziwne,zważywszy, że jedna z głównych ulic, to Aleje Jerozolimskie, a w dodatku, w historii Waszego klubu, powstałego na Ukrainie (nie w Warszawie), przewija się typowo polskie nazwisko Zygmunta Wasseraba. O pochodzeniu mieszkańców przedwojennej stolicy wspominać nie będę. Z jednej strony patriocie i spotkania z powstańcami, z drugiej swastyka w Poznaniu i ciągłe nawiązywanie do komór gazowych. I Wy macie pretensje do Ruchu o "niemieckość"? Jakby do tego dodać fakt, że jesteście bardzo antykomunistyczni, jednocześnie kibicując ikonie komunizmu, czcząc historię, tradycję i sukcesy CWKSu. To trochę dziwnie to wszystko wygląda, antykomuniści dumni z komunizmu. Śpiewacie czarna eLka, a na obecnym herbie jest biała. To takie moje spostrzeżenia, których zapewne nigdy nie zrozumiem. W końcu to Wasze podwórko, Wasze zabawki.
A co do Łodzi, to uwierz mi, ma bardziej niepowtarzalny klimat niż Warszawa. Takie mam zdanie. Poza tym Warszawę znam, nieskromnie powiem dobrze.
Nieważne w której lidze, liczy się Ruch i Widzew!

Rudeboys72
Posty: 48
Rejestracja: 28.02.2007, 21:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Rudeboys72 » 15.05.2007, 06:02

Majcher,gdzie Ty masz białą elkę?Tamta była od 1916 do 1917 a z resztą,przeważajaca liczba kibiców Legii ,za swój herb uważa ten z 1957,który po tylu latach ITI próbuje nam zmienić,ikona komunizmu?Kolego,chyba zamieniłeś się z czymś na rozumy....Nie wiem skąd się takie rodzynki biorą...Ty wszystkowiedzący gościu,poczytaj sobie historię naszego klubu,dlaczego powstał na Wołyniu itd....a i tak najbardziej podobała mi sie uwaga o Alejach Jerozolimskich...A Twoje przemyślenia o Ruchu,o przebiegnięciu kilosa po torach...Twoja nieskromność w znajomości klimy w Warszawie jest porażająca...zejdż na ziemię koleszko...pzdr
WARSZAWIACY z krwi i kości,cała Polska nam zazdrości.

Lord of North
Posty: 148
Rejestracja: 17.04.2007, 14:11
Lokalizacja: z Gdyni

Post autor: Lord of North » 15.05.2007, 07:02

Green LG pisze:
Kate pisze:
Lord of North pisze: W temacie:zgody,kosy,układy pytałem się o obecne relacje Kibiców Lechii i ŁKS,ale nikt nie udzielił odpowiedzi.Ponawiam to pytanie w tym temacie.Czy kibiców ww klubów łączy jakiś układ?Do naszego sektoru dotarło wyrażnie skandowanie Lechia Gdańsk.
Niezłe macie przesłyszenia :shock: :lol:
Fobia stary. Jak wstajesz też słyszysz głosy dookoła - Lechia, Lechia, Lechia...? Czas na wizyte w gabinecie.
Rozumiem,że ŁKS chce przemilczeć temat np. ze względu na GKS Tychy.
TAG!!!
Obrazek

NML
Posty: 219
Rejestracja: 27.02.2007, 15:33
Lokalizacja: Gród nad Drwęca

Post autor: NML » 15.05.2007, 07:27

NIe wiedziałe że Sparta Brodnica bedzie takim wielkim tematem do dyskusji heheh

Browarski
Posty: 202
Rejestracja: 27.02.2007, 08:22
Lokalizacja: wziąć pełną beczke piwa??

Post autor: Browarski » 15.05.2007, 08:16

Z jednej strony patriocie i spotkania z powstańcami, z drugiej swastyka w Poznaniu i ciągłe nawiązywanie do komór gazowych. I Wy macie pretensje do Ruchu o "niemieckość"?
hipokryzja to ich specjalnośc kolego...
POLONIA WARSZAWA

Kamień
Posty: 7
Rejestracja: 12.05.2007, 02:47

Post autor: Kamień » 15.05.2007, 10:47

Troche sie zdenerwowałem czytając wpisy Widzewa. Zagłębie już pojechało, więc kompa można było właczyć:) Chodzi mi o doping i akcje pod Źródłem. Ten wyjazd to miała być Wasza wyselekcjonowana ekipa. A dopingu nie było, a przepraszam 2 razy Was słyszałem jak wyzywaliście nas i Grzelaka. Stałem koło Was, zresztą jak zwykle i powiem, że Wisła Płock była lepsza pod tym względem. Flag niewiele - Lech Was miażdzy pod tym względem. No i ktoś napisał od Was że to dlatego doping kiepski, bo części nie zależało na śpiewaniu. Czyli na czym? bo pod Źródłem jak na Was ruszyło spontanicznie 200 osób to nie zrobiliście nawet kroku. Nasza wina, bo był to spontan i troche do przebiegnięcia i psy zdążyły Was otoczyć. Można to było lepiej rozegrać. Do tej pory myślałem, że ŁKS trochę przegina, ale naprawde jesteście bardzo przereklamowani, prawie jak Arka :) Wiem, prawie robi dużą różnicę...

Kate
Posty: 75
Rejestracja: 26.02.2007, 21:15

Post autor: Kate » 15.05.2007, 10:49

Lord of North pisze:
Green LG pisze:
Kate pisze: Niezłe macie przesłyszenia :shock: :lol:
Fobia stary. Jak wstajesz też słyszysz głosy dookoła - Lechia, Lechia, Lechia...? Czas na wizyte w gabinecie.
Rozumiem,że ŁKS chce przemilczeć temat np. ze względu na GKS Tychy.
Po prostu nie ma co komentować, bo ludzi w tym temacie ponosi wyobraźnia.

Kiju
Posty: 721
Rejestracja: 26.02.2007, 16:12

Post autor: Kiju » 15.05.2007, 11:04

Kamień pisze:Troche sie zdenerwowałem czytając wpisy Widzewa. Zagłębie już pojechało, więc kompa można było właczyć:) Chodzi mi o doping i akcje pod Źródłem. Ten wyjazd to miała być Wasza wyselekcjonowana ekipa. A dopingu nie było, a przepraszam 2 razy Was słyszałem jak wyzywaliście nas i Grzelaka. Stałem koło Was, zresztą jak zwykle i powiem, że Wisła Płock była lepsza pod tym względem. Flag niewiele - Lech Was miażdzy pod tym względem. No i ktoś napisał od Was że to dlatego doping kiepski, bo części nie zależało na śpiewaniu. Czyli na czym? bo pod Źródłem jak na Was ruszyło spontanicznie 200 osób to nie zrobiliście nawet kroku. Nasza wina, bo był to spontan i troche do przebiegnięcia i psy zdążyły Was otoczyć. Można to było lepiej rozegrać. Do tej pory myślałem, że ŁKS trochę przegina, ale naprawde jesteście bardzo przereklamowani, prawie jak Arka :) Wiem, prawie robi dużą różnicę...
Kamien,to teraz powiedz,czy Legia podczas ostatniej wizyty na Widzewie zaprezentowala sie lepiej od nas?
Czego oczekiwales?ze 400 osob(bo pewnie wiecej nie spiewalo)przekrzyczy Legie na jej stadionie,przy takim wyniku?
Jezeli zas chodzi o atak,to jak sie okazało wieksze mozliwosci do konfrontacji byly chocby w Sochaczewie czy Błoniu,a nie pod stadionem pod ktorym jest w c*** psiarni wyjatkowo czujnej,bo to mecz podwyzszonego ryzyka.
Ostatnio zmieniony 15.05.2007, 12:23 przez Kiju, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Marv
Posty: 13
Rejestracja: 27.02.2007, 11:54

Post autor: Marv » 15.05.2007, 11:07

Majcher "koleżko" z "Socho" otrząśnij się :)
Ostatnio zmieniony 15.05.2007, 11:18 przez Marv, łącznie zmieniany 2 razy.
Do diabia Goldie, kim byłaś i kto chciał twojej śmierci?

adwt
Posty: 64
Rejestracja: 27.02.2007, 13:44
Lokalizacja: Widzew Wschód

Post autor: adwt » 15.05.2007, 11:09

Kamień pisze:Troche sie zdenerwowałem czytając wpisy Widzewa. Zagłębie już pojechało, więc kompa można było właczyć:) Chodzi mi o doping i akcje pod Źródłem. Ten wyjazd to miała być Wasza wyselekcjonowana ekipa. A dopingu nie było, a przepraszam 2 razy Was słyszałem jak wyzywaliście nas i Grzelaka. Stałem koło Was, zresztą jak zwykle i powiem, że Wisła Płock była lepsza pod tym względem. Flag niewiele - Lech Was miażdzy pod tym względem. No i ktoś napisał od Was że to dlatego doping kiepski, bo części nie zależało na śpiewaniu. Czyli na czym? bo pod Źródłem jak na Was ruszyło spontanicznie 200 osób to nie zrobiliście nawet kroku. Nasza wina, bo był to spontan i troche do przebiegnięcia i psy zdążyły Was otoczyć. Można to było lepiej rozegrać. Do tej pory myślałem, że ŁKS trochę przegina, ale naprawde jesteście bardzo przereklamowani, prawie jak Arka :) Wiem, prawie robi dużą różnicę...
Masz prawo uwazac, ze jestesmy przereklamowani, Twojea opinia...Al nie pisz bzdur o jakiejs pseudo-akcji pod Zrodełkiem o której wiekszosc z Nas nawet nie wiedziala :lol: ...no chyba, ze piszesz o napinaniu sie zza psów :?:
Obrazek

Kubal
Posty: 193
Rejestracja: 26.02.2007, 18:38
Lokalizacja: Legia Warszawa

Post autor: Kubal » 15.05.2007, 11:12

Do kolegów po szalu,dajcie już spokój z tymi kłutniami z widzewiakami :? Też mogę napisać,że gdy czekaliśmy na Widzew koło "Źródełka",w pewnym momencie była okazja by przebili się przez słabą wg mnie obstawe(pies co 3-eci metr),gdzie my nawoływaliśmy ich do tego.I móglbym napisać jeszcze kilka rzeczy,tylko po co :?: Po to by poszła napinka na kolejne 3 strony,gdzie najwięcej do powiedzenia miały by osoby,które siedziały wtedy na Żylecie,albo w Łodzi w domu przed telewizorem :?
Skończmy już te komentarze o wydarzeniach pozasportowych :!:
Obrazek
Złodzieje i pijacy są,kibice z Warszawy,złodziejsko przemytniczy klub,to Legia Warszawa

Browarski
Posty: 202
Rejestracja: 27.02.2007, 08:22
Lokalizacja: wziąć pełną beczke piwa??

Post autor: Browarski » 15.05.2007, 11:17

Że się wtrącę do W-L dyskusji...śmieszą mnie te opisy co poniktórych legionistów...u nich każda ekipa która przyjeżdza na Legię i wogóle która istnieje w Polsce (poza zgodami i sobą) jest przereklamowana...Arka-przereklamowana, Widzew przereklamowany, Lech przereklamowany...
POLONIA WARSZAWA

Kubal
Posty: 193
Rejestracja: 26.02.2007, 18:38
Lokalizacja: Legia Warszawa

Post autor: Kubal » 15.05.2007, 11:22

Browarski pisze:Że się wtrącę do W-L dyskusji...śmieszą mnie te opisy co poniktórych legionistów...u nich każda ekipa która przyjeżdza na Legię i wogóle która istnieje w Polsce (poza zgodami i sobą) jest przereklamowana...Arka-przereklamowana, Widzew przereklamowany, Lech przereklamowany...
Jeżeli taka osoba od nas napisała coś takiego,to przecież z góry wiadomo,że to oszołom i nie bierze się takich wpisów "na serio".
Widzew też nie jest przereklamowany i jeżeli ktoś tak uważa również nie należy podchodzić do tego poważnie.Co do Arki,to uważam,że ekipa jest w poważnym kryzysie (opinia na przestrzeni kilku miesięcy) i pisze to otwarcie.
Obrazek
Złodzieje i pijacy są,kibice z Warszawy,złodziejsko przemytniczy klub,to Legia Warszawa

Browarski
Posty: 202
Rejestracja: 27.02.2007, 08:22
Lokalizacja: wziąć pełną beczke piwa??

Post autor: Browarski » 15.05.2007, 11:34

Nie biorę poważnie, bo wszędzie są ludzie konkretnie i z sensem piszący i są bajkopisarze opierający się na newsach z pod trzepaka...wydaje mi się Kubal że należysz do tych pierwszych... Arka jest w kryzysie, fakt ale napewno nie jest przereklamowana (wiem, wiem film z ustawki...) i jeszcze pokaże że stać ją na wiele.
POLONIA WARSZAWA

Kubal
Posty: 193
Rejestracja: 26.02.2007, 18:38
Lokalizacja: Legia Warszawa

Post autor: Kubal » 15.05.2007, 11:50

Nie chodzi o filmy z ustawki z nami czy z ŁKS-em,Arka to ogólnie mocna ekipa,która teraz po prostu troche zwolniła,na co wpływają pewnie róże rzeczy o których my wiedzieć nie musimy.Za sądziada mają Lechie,która życia im nie ułatwia.Nie jest to już ta sama Arka sprzed lat,ale Arka to Arka i do takich ekip podchodzi się z rezerwą.
Obrazek
Złodzieje i pijacy są,kibice z Warszawy,złodziejsko przemytniczy klub,to Legia Warszawa

Terror_BOSS
Posty: 4
Rejestracja: 15.05.2007, 11:49

Post autor: Terror_BOSS » 15.05.2007, 12:08

Pamietacie jak TB wjechalo na chodakow tez niewielu z Widzewa zostalo teraz bylo podobnie to normalne ekipy zupelnie nie rowne w obu przypadkach choc TB byli ze sprzetem ale za to was bylo duzo wiecej tym razem niz tedkow wtedy... fakt spierdolka byla ale co z tego po co napinacie naprawde sadzicie ze macie lepsza bande w sochaczewie? jesli tak to czemu teraz po tej akcji w sobote wielu z Widzewa sie poprostu boi :)))) nie napinajcie kozaczyliscie bo mieliscie z kim teraz nie macie z kim i siedzicie na miescie cicho bo wiecie jak sie skonczy wasza napinka na ten temat!!! w sochaczewie ciezko rozwiazac ten konflikt bo wielu z obu stron sie zna ale teraz juz kilku przesadzilo tak to siedza i sraja a przy tej bandzie z pociagu kozaczyli i cos tam pewien typ krzyczal "ja wiem gdzie oni mieszkaja" na szczescie wiemy kto to byl:)))) najwiekszy obsraniec a tu prosze wilki chuligan z Widzewa smieszne to dla mnie jak chlopcy co se doprawiaja cycki:))) kilku z Widzewa sie osmieszylo po tej akcji ale to nie nasz problem!!

gilu_fcm
Posty: 75
Rejestracja: 28.02.2007, 08:51

Post autor: gilu_fcm » 15.05.2007, 12:13

Tu jeszcze takie malo info dla tych co narzekali ze dywan Cracovii byl maly..

Działania służby ochrony zmierzające do należytego zabezpieczenia spotkania z Wisłą Kraków, polegały m. in. na:

1. przed rozpoczęciem spotkania służby porządkowe MKS Cracovia SSA odebrały podczas kontroli kibiców Cracovii 18 sztuk szalików drużyny Wisły Kraków,
2. bezpośrednio przy ogrodzeniu stadionu zabezpieczono ok. 100 sztuk szalików drużyny Wisły Kraków


żródło: [link]

Chłodny komentator
Posty: 40
Rejestracja: 10.05.2007, 08:23

Post autor: Chłodny komentator » 15.05.2007, 16:05

gilu_fcm pisze:Tu jeszcze takie malo info dla tych co narzekali ze dywan Cracovii byl maly..

Działania służby ochrony zmierzające do należytego zabezpieczenia spotkania z Wisłą Kraków, polegały m. in. na:

1. przed rozpoczęciem spotkania służby porządkowe MKS Cracovia SSA odebrały podczas kontroli kibiców Cracovii 18 sztuk szalików drużyny Wisły Kraków,
2. bezpośrednio przy ogrodzeniu stadionu zabezpieczono ok. 100 sztuk szalików drużyny Wisły Kraków


żródło: [link]
Dobrze ze najgroźniejsi kibice w Polsce potwierdzaja swoje słowa danymi od ochrony. 1 ochroniarz odbieral, czy ochroniarz z psem? 8) Ot taka luźna uwaga
Chłodny komentator

gilu_fcm
Posty: 75
Rejestracja: 28.02.2007, 08:51

Post autor: gilu_fcm » 15.05.2007, 17:09

Chłodny komentator skoncz.. Nie wiem co was az tak boli :roll: Narzekacie ze byl maly dywan to macie uzasadnienie dlaczego tak bylo.. ochrona z psami w c*** przejela i koniec tematu :roll:

Chłodny komentator
Posty: 40
Rejestracja: 10.05.2007, 08:23

Post autor: Chłodny komentator » 15.05.2007, 21:37

gilu_fcm pisze:Chłodny komentator skoncz.. Nie wiem co was az tak boli :roll: Narzekacie ze byl maly dywan to macie uzasadnienie dlaczego tak bylo.. ochrona z psami w c*** przejela i koniec tematu :roll:
Kto Ci powiedzial ze jestem z Wisły? :lol: Konfrontuje to co o sobie opowiadacie z tym co wklejacie na forum i tyle. Jestem obiektywny jak tylko moge. Temat derbow sie juz wyczerpal wiec pozostala nam ironia. pozdrawiam
Chłodny komentator

hyundai
Posty: 18
Rejestracja: 26.02.2007, 18:17

Post autor: hyundai » 15.05.2007, 22:23

gilu_fcm pisze:Tu jeszcze takie malo info dla tych co narzekali ze dywan Cracovii byl maly..

Działania służby ochrony zmierzające do należytego zabezpieczenia spotkania z Wisłą Kraków, polegały m. in. na:

1. przed rozpoczęciem spotkania służby porządkowe MKS Cracovia SSA odebrały podczas kontroli kibiców Cracovii 18 sztuk szalików drużyny Wisły Kraków,
2. bezpośrednio przy ogrodzeniu stadionu zabezpieczono ok. 100 sztuk szalików drużyny Wisły Kraków


żródło: [link]
To nawet licząc te zabrane przez ochronę, to wychodzi jakieś 18 metrów, to jest ku*** taki wielki dywan? 118 szalików przez rok zbierania przez ekipę żądzącą w Krakowie? Przestań się osmieszać .

S(L)G 05'
Posty: 5
Rejestracja: 14.05.2007, 23:31
Lokalizacja: Sochaczew

Post autor: S(L)G 05' » 15.05.2007, 22:52

majcher pisze:
S(L)G 05' pisze:
Widze że sami macie nie bardzo zbieżne informacje...heh
Po pierwsze o jakiej ty nowej fladze Sochaczewa człowieku mówisz?!

Nas na peronie w Sochaczewie ponad 50 osób ( plus ok 20 w sklepie obok i przed poczekalnią) kilkanaście skrojonych szali przy nogach, pozdrawiamy przejeżdżające pejsy.
Oni zatrzymują się pod wiaduktem jakieś 400 metrów od nas i wysypują się ze specjała, po kilku chwilach namysłu postanawiamy ewakuować się z bezpieczniejsze miejsce,(trudno spodziewać się innej reakcji:| bo siły nie były zbyt wyrównane) jednak robimy to znacznie wolniej niż obecna w rejonie stacji policja lol...
Nikt od nas nie został złapany a tym bardziej nie straciliśmy żadnych barw.
Specjał odjeżdża po ok 15-20 minutach postoju, pakujemy się w pocisk i ruszamy w strone wawy wypatrując przed siebie. W teresienie dosiada kilka osób.
Ok kilometra przed stacją w Błoniu zrywamy hama widząc co by tu nie mówić dużo czerwieni przed nami. Pociąg miał zjechac na bocznice w perony i wtedy było by cięzko dla nas:/ Większośc osób wysypuje się z pociągu i bada sytuacje. W naszym kierunku rusza o ile można to było dobrze ocenić jakieś 50 osób może troche więcej. Wychodzimy wszyscy i stajemy na torach w liczbie przekraczającej 80 głów , nikt nie s********* w krzaki tylko co niektórych zawory pocisły i musieli odcedzić kartofle...
Nie wiem co wpłynęło na grupę widzewiaków która ok 500 metrów od nas zawróciła. Na pewno nie było ich tam więcej niż 50-60...
Postój ok 30 może 40 minut i specjał odjeżdża...w Błoniu okazuje się że erka zabrała 3 typów z (L) którzy nie zdążyli ewakuować się z peronu:/
Reszta drogi już spokojna , jeszcze w Płochocinie wsiada ok 10 osób i kilku "naszych" po robocie już w Warszawie. Ostatecznie dobijamy w liczbie ok 100.
W czasie meczu palimy kilka koszulek i szali widzewa zdobytych na mieście.
Droga powrotna bez przygód , na stacji w Sochaczewie czeka na nas 2-3 razy tyle psów co przed meczem.
Kolego Starcze, gdzie Ty byłeś, że widziałeś przejeżdżające pejsy :shock: Mam dziwne przeczucie, że Twoja kariera na forum zbyt długa nie będzie.
A opis w sumie, powiedzmy oddający to co się działo. A dlaczego te ok 50 osób nie dobiegło jeszcze 500 metrów? Przebiegnij sobie kilometr po takim gruncie na którym leżą tory i biegnij jeszcze 500 metrów, to zrozumiesz. Poza tym perspektywa, że możecie rozbiec się w pola i coraz mniej czasu do rozpoczęcia meczu, sprawiły, że zostało Wam odpuszczone.
Pewnie masz dobre przeczucie co do mojej kariery na tym forum bo mam o nim swoje zdanie...i podobnie jak wiele innych osób nie jest ono najlepsze. Dałem komenta bo bawiły mnie niektóre wasze wypowiedzi. Hah no to jak przebiegliście już ten kilometr to te 500 metrów chyba nie byłoby tym problemem. a skoro tak wam się śpieszyło na mecz to po kiego druta ten kilometr wogóle biegliście może z perspektywy tych 500 metrów dostrzegliście raczej że się przeliczyliście troche...z naszej strony była całkiem niezła ekipa i nikt nie miał zamiaru spierdalać( no może poza kilkoma małolatami) , zresztą wytłumacz mi bo ja tego nie mogę pojąć że idąc tego (twoim zdaniem) kilosa nie braliście pod uwage perspektywy,że spierdolimy aż tu nagle coś takie wam przyszło do głowy... :roll:
Czekam na odpowiedź...
To jest Legii święty znak (L) !!!

S(L)G 05'
Posty: 5
Rejestracja: 14.05.2007, 23:31
Lokalizacja: Sochaczew

Post autor: S(L)G 05' » 15.05.2007, 23:09

Terror_BOSS pisze:Pamietacie jak TB wjechalo na chodakow tez niewielu z Widzewa zostalo teraz bylo podobnie to normalne ekipy zupelnie nie rowne w obu przypadkach choc TB byli ze sprzetem ale za to was bylo duzo wiecej tym razem niz tedkow wtedy... fakt spierdolka byla ale co z tego po co napinacie naprawde sadzicie ze macie lepsza bande w sochaczewie? jesli tak to czemu teraz po tej akcji w sobote wielu z Widzewa sie poprostu boi :)))) nie napinajcie kozaczyliscie bo mieliscie z kim teraz nie macie z kim i siedzicie na miescie cicho bo wiecie jak sie skonczy wasza napinka na ten temat!!! w sochaczewie ciezko rozwiazac ten konflikt bo wielu z obu stron sie zna ale teraz juz kilku przesadzilo tak to siedza i sraja a przy tej bandzie z pociagu kozaczyli i cos tam pewien typ krzyczal "ja wiem gdzie oni mieszkaja" na szczescie wiemy kto to byl:)))) najwiekszy obsraniec a tu prosze wilki chuligan z Widzewa smieszne to dla mnie jak chlopcy co se doprawiaja cycki:))) kilku z Widzewa sie osmieszylo po tej akcji ale to nie nasz problem!!
No przeglądając zdjęcia które do mnie jakoś tam dotarły od przedstawiciela bojowej ekipy B90 :lol: wśród tych którzy wysypali sie z pociagu można zauważyć 2 typów którzy spierdalanie mają we krwii , w tym jeden z nich zdzierał zelówy jeszcze w piątek ok 0.00 w obrebie stacji :wink: za to następnego dnia już wielki fighter się zrobił mając przed sobą kilka stówek wsparcia, ta akcja z tym telefonem o której pisze BOSS to już była przesadzona... ciekawe co teraz powie na mieście kolega K.
To jest Legii święty znak (L) !!!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Biały,, Fat, GreenwichMeanTime i 487 gości