www.warhouse.pl

Komentarze Dla Miasta KRAKÓW ...

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Pasiasty_Kraków
Posty: 6
Rejestracja: 26.06.2007, 11:45

Post autor: Pasiasty_Kraków » 29.06.2007, 12:12

wth pisze:Jsc nie smiej twierdzic skoro nie wiesz kim jestem,ja nie mowie kim i w jakim kregu dzialam,pod jakim szyldem czy cos bo to nie istotne i tym bardzij nie wazne dla was tu obecnych co prawda robercik jest odemnie troche starszy jednak to nie zmienia moje zdania na jego temat moja sprawa moje odczucia ,poprostu mialo sie w zyciu okazje zeby stanac sobie na drodze i tyle..dla Ciebie to moze byc dziwne i mozesz to sobie nazywac jak chcesz ale ja wiem kim jestem i na co mnie stac.

Jak dla mnie to post roku. :lol:
Ja też wiem, jesteś zakompleksionym gnojem a stać cię jedynie na chello za złotówke i zbędną napinke.
Jak Kraków to tylko Cracovia.



rdf14
Posty: 22
Rejestracja: 27.06.2007, 13:12

Post autor: rdf14 » 29.06.2007, 13:30

Ale gruuuuba tu jest napinka, co ten internet robi z ludzi :lol:
JŻS

magic1948
Posty: 189
Rejestracja: 08.03.2007, 09:21

Post autor: magic1948 » 29.06.2007, 14:07

Szabla pisze:
blady06 pisze:"wogóle jestes analfabetą" - w ogóle to piszesz poprawnie :lol:
Toś teraz pokozoł :D gość pisze poprawnie,a Ty go jeszcze poprawiasz :D
Gwoli ścisłości, nie napisał poprawnie jak już...

Szabla
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 66
Rejestracja: 12.03.2007, 17:32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Szabla » 29.06.2007, 14:51

Gdzie w zdaniu "wogóle to jestes analfabetą" jest błąd ? Bo oprócz braku kreseczki w "ś" to ja błędów nie widzę :roll:

Chyba że jestem ślepy,to mnie oświeć.....zresztą o czym ja tu wogóle dyskutuje,idę pić za maturke :D [/i]
Wisła Kraków Ponad Wszystko !!

nhpzl
Posty: 56
Rejestracja: 20.06.2007, 15:26
Lokalizacja: przedzial palących

Post autor: nhpzl » 29.06.2007, 14:52

be-ka :D
h** z wynikami HKS jestesmy z wami !

LAGALIZZZE

JSC
Posty: 2481
Rejestracja: 22.03.2007, 23:11

Post autor: JSC » 29.06.2007, 14:55

Po polsku pisze się "w ogóle"

magic1948
Posty: 189
Rejestracja: 08.03.2007, 09:21

Post autor: magic1948 » 30.06.2007, 01:52

JSC pisze:Po polsku pisze się "w ogóle"
Właśnie to miałem na myśli... Ale niektórzy piją za maturkę, to tego nie widzą. :)

JokoBoy
Posty: 123
Rejestracja: 04.04.2007, 19:14

Post autor: JokoBoy » 30.06.2007, 11:50

Szabla pisze:Gdzie w zdaniu "wogóle to jestes analfabetą" jest błąd ? Bo oprócz braku kreseczki w "ś" to ja błędów nie widzę :roll:

Chyba że jestem ślepy,to mnie oświeć.....zresztą o czym ja tu wogóle dyskutuje,idę pić za maturke :D [/i]
W OGÓLE chłopie!!!
Nie kompromituj się..."maturzysto"...
EAST SIDE CITY

T.Stoki NH
Posty: 3
Rejestracja: 19.06.2007, 18:03
Lokalizacja: 100ki

Post autor: T.Stoki NH » 30.06.2007, 14:13

ku*** szok a czy jesteśmy na dyktandzie z polskiego ?? :roll: każdy pisze jak pisze jeden jest dyzlektykiem a inny nie a jeszcze innemu sie niechce pisac i pisze jak najszybciej,boże myśle że niezrobiłem nigdzie błędu bo mnie tu zjedzą,

JokoBoy
Posty: 123
Rejestracja: 04.04.2007, 19:14

Post autor: JokoBoy » 30.06.2007, 14:35

T.Stoki NH pisze:ku*** szok a czy jesteśmy na dyktandzie z polskiego ?? :roll: każdy pisze jak pisze jeden jest dyzlektykiem a inny nie a jeszcze innemu sie niechce pisac i pisze jak najszybciej,boże myśle że niezrobiłem nigdzie błędu bo mnie tu zjedzą,
Nie jesteśmy. Ale szanujmy polską mowę i pismo, bo to chyba największe nasze dziedzictwo.
Jak się komuś nie chce pisać, to może niech nie pisze - proste, zamiast walić błędy i upierać się, że dobrze napisał.
A jeżeli jesteś z Krakowa, to powinieneś mieć na sobie jakąś odpowiedzialność za reprezentowanie tego miasta.

Tyle.
EAST SIDE CITY

NH_HKS:.
Posty: 16
Rejestracja: 02.05.2007, 20:49

Post autor: NH_HKS:. » 30.06.2007, 17:54

potrzebuje vlepke wisly ktora tu kiedys widzialem tzn byly tam 3 rybki w barwach wisly craxy i hutnika . Prosze o linka na pw.

nikczemny
Posty: 203
Rejestracja: 01.03.2007, 12:21

Post autor: nikczemny » 30.06.2007, 18:17

Czy może mi jakiś moderator wyjaśnić sens istnienia tego tematu.
Parę stron obrzucania się błotem z powodów np pisowni jakiegoś wyrazu itd
Ma to sens?
Czy już pozostawiono ten topic do zupelnej samowolki?
Co tutaj ciekawego?
Co mądrego?

Nie można tego zamknąć w pizdu żeby wstydu nie robić?

bang bang
Posty: 8
Rejestracja: 30.06.2007, 19:18

Post autor: bang bang » 30.06.2007, 19:23

jestescie banda matol piszac rzeczy o Typie ktorego pewnie niegdy nie widzieliscie j**** mnie to ale przez takich jak wy panstwo stalo sie panstwem kaczek wiec rosnijcie na malych idiotow dalej ia przez to pierdolenie komus zaszkadzacie ale c**** wam do tego debile jabane tak ban dziekuje.

Nemo
Posty: 312
Rejestracja: 18.03.2007, 08:37
Lokalizacja: Huta

Post autor: Nemo » 30.06.2007, 19:41

Ciekawe czy by wam było wesoło, gdzyby banda debili, którzy was nie znają pisała o was w internecie...

Morpheus05
Posty: 33
Rejestracja: 17.05.2007, 17:45

Post autor: Morpheus05 » 01.07.2007, 08:34

Pasiasty_Kraków pisze:
wth pisze:Jsc nie smiej twierdzic skoro nie wiesz kim jestem,ja nie mowie kim i w jakim kregu dzialam,pod jakim szyldem czy cos bo to nie istotne i tym bardzij nie wazne dla was tu obecnych co prawda robercik jest odemnie troche starszy jednak to nie zmienia moje zdania na jego temat moja sprawa moje odczucia ,poprostu mialo sie w zyciu okazje zeby stanac sobie na drodze i tyle..dla Ciebie to moze byc dziwne i mozesz to sobie nazywac jak chcesz ale ja wiem kim jestem i na co mnie stac.

Jak dla mnie to post roku. :lol:
Ja też wiem, jesteś zakompleksionym gnojem a stać cię jedynie na chello za złotówke i zbędną napinke.


Czy wy pasiaki qrva nie potraficie napisać jednego posta, żeby kogoś nie obrazić ?
I to wy uważacie, że nie jesteście zakompleksieni ?!
Żalośni jesteście !

szyderca
ban
Posty: 78
Rejestracja: 03.03.2007, 18:31
Lokalizacja: pochodzi małpa?

Post autor: szyderca » 01.07.2007, 09:03

Potrafimy...:D

kaelowiec
Posty: 1414
Rejestracja: 27.02.2007, 11:36

Post autor: kaelowiec » 01.07.2007, 09:19

bang bang pisze:jestescie banda matol piszac rzeczy o Typie ktorego pewnie niegdy nie widzieliscie j**** mnie to ale przez takich jak wy panstwo stalo sie panstwem kaczek wiec rosnijcie na malych idiotow dalej ia przez to pierdolenie komus zaszkadzacie ale c**** wam do tego debile jabane tak ban dziekuje.
:shock: ocb?

Danas
Posty: 1
Rejestracja: 01.07.2007, 11:17

Post autor: Danas » 01.07.2007, 11:23

KSC&MZKS&KKS pisze:
wth pisze:kałuża no widzisz dziewczynko,h** nas to smierdzący że wyszedł jakis typior z pierdla bo nikogo to nie interesuje a napewno nie na tym forum wiec po co wklejacie takie linki :lol: podniecacie sie czy co?myslicie ze sie przestraszymy albo nabierzemy respektu :roll: kto jak kto ale dla mnie metal jest nikim 8) wiec pisanie co nas to intersuje jest nie na miejscu bo wychodzi ze to wy sie lubicie chwalic jak tylko jest cos ze gangsterka albo jakis guru z waszej strony to odrazu linki bez sensu,glupia gadka i odrazu kozaczenie na jakims forum tylko po co?zastanowcie sie nad swoimi przemysleniami i postami bo co poniektorzy robia z siebie niewiadomo kogo a w rzeczywistosci jest troszke inaczej...


Bo w d**** byles i gowno widziales! robisz z siebie kozaka ze jestes niewiadomo kim i nie tylko w tym temacie a pewnie siedzisz w domu caly czas wiec zamknij dupe!!
nikim to ty jestes dla gowna!!chcialbys byc tak zasluzony jak on......

ale temat oczywiscie nie do rozmywania......
Przestancie sie juz napinac!Podniecacie sie wszystkim jak male dzieci przed bajka!Aty jezeli uwazasz ze ten ktos jest tak zasluzony dla was to odpowiedz mi na jedno pytanie czym sobie tak zasluzyl?Tym ze ciacha kogos nozem to ma byc zasluzony?bo ty chyba nie rozumiesz co napisales jezeli uwazasz ze jest tak bardzo zasluzony to ty jestes chorym czlowiekiem a takich jak ty powinni zamykac w szpitalach pschiatrycznych bo inaczej nieda sie okreslic tego co napisales!Dajcie sobie siana!

director
Posty: 349
Rejestracja: 09.03.2007, 00:06

Post autor: director » 01.07.2007, 22:54

Nemo pisze:Ciekawe czy by wam było wesoło, gdzyby banda debili, którzy was nie znają pisała o was w internecie...
Masz rację...Metal pewnie teraz płaczę w poduszkę :lol:
Ja was widziałem, o świcie w tramwaju...
Zawsze myślałem, że rano w tych tramwajach jest wesoluśko, że radość was upaja...To wycie syren i ranne bicie dzwonów.

Pasiasty_Kraków
Posty: 6
Rejestracja: 26.06.2007, 11:45

Post autor: Pasiasty_Kraków » 02.07.2007, 09:56

[link] ktoś kiedyś pisał że Hutnik nie używa sprzętu.
Jak Kraków to tylko Cracovia.

hrabia
Posty: 533
Rejestracja: 26.02.2007, 19:47

Post autor: hrabia » 02.07.2007, 10:47

Poleciało kilka desek i butelek oraz ławka w stronę ochrony i sędziów. Noża nie widziałem .....
To nie moje są słowa
To legenda ludowa

CHWDP - Craxa Hutnik Wisła Dobrzy Przyjaciele

wolaninksc
Posty: 36
Rejestracja: 25.06.2007, 21:13
Lokalizacja: Kałuży 1

Post autor: wolaninksc » 02.07.2007, 11:01

Danas pisze:
KSC&MZKS&KKS pisze:
wth pisze:kałuża no widzisz dziewczynko,h** nas to smierdzący że wyszedł jakis typior z pierdla bo nikogo to nie interesuje a napewno nie na tym forum wiec po co wklejacie takie linki :lol: podniecacie sie czy co?myslicie ze sie przestraszymy albo nabierzemy respektu :roll: kto jak kto ale dla mnie metal jest nikim 8) wiec pisanie co nas to intersuje jest nie na miejscu bo wychodzi ze to wy sie lubicie chwalic jak tylko jest cos ze gangsterka albo jakis guru z waszej strony to odrazu linki bez sensu,glupia gadka i odrazu kozaczenie na jakims forum tylko po co?zastanowcie sie nad swoimi przemysleniami i postami bo co poniektorzy robia z siebie niewiadomo kogo a w rzeczywistosci jest troszke inaczej...



Bo w d**** byles i gowno widziales! robisz z siebie kozaka ze jestes niewiadomo kim i nie tylko w tym temacie a pewnie siedzisz w domu caly czas wiec zamknij dupe!!
nikim to ty jestes dla gowna!!chcialbys byc tak zasluzony jak on......

ale temat oczywiscie nie do rozmywania......
Przestancie sie juz napinac!Podniecacie sie wszystkim jak male dzieci przed bajka!Aty jezeli uwazasz ze ten ktos jest tak zasluzony dla was to odpowiedz mi na jedno pytanie czym sobie tak zasluzyl?Tym ze ciacha kogos nozem to ma byc zasluzony?bo ty chyba nie rozumiesz co napisales jezeli uwazasz ze jest tak bardzo zasluzony to ty jestes chorym czlowiekiem a takich jak ty powinni zamykac w szpitalach pschiatrycznych bo inaczej nieda sie okreslic tego co napisales!Dajcie sobie siana!
Nie chciałem się wypowiadac, ale sie wypowiem. Pytasz jak się zasłużył? Z Krakowa jesteś? Człowieku ten gośc wspieral klub w ciężkich dla niego czasach, ten gośc z paroma innymi goścmi odradzali w KRK świadomośc huligańską. Nawet nie chce mi się dalej pisac, bo to nie ma celu. Jedno na koniec - żaden z was pajace nigdy nie bedzie wzbudzal większego szacunku u swoich, bo nigdy nie zrobi wiecej dla swojego klubu. Zamknąc ten temat!

fandango
Posty: 17
Rejestracja: 26.02.2007, 21:58

Post autor: fandango » 02.07.2007, 13:32

NO to zes przykozaczył.... szacunek... koles z maczeta w reku nie wzbudza szacunku a strach...
dla nas (Krk) to normalne... ale wszedzie indziej... sami wiecie...
w bijatyce M. nie potrafi nic... machanie nogami w parku Jordana mu niepomoglo... :oops:
gdyby nie sprzet dostawal by wszedzie oklep... no i gdyby nie koledzy... Tylko jednego nie rozumiem... jezeli jedzie na akcje i wie z kim jedzie i wie jaki bedzie final... to po co probowal ratowac Fiujina??/ wogole w takim razie po co gdziekolwiek jedzie...
co... w trakcie sie rozmyslil???
A pamietam go nawet nie jako kanara, a kelnerzyne z jednego z Krakowskich pubow... Jak dla mnie byl, jest i bedzie nikim...i zadne interesy tego nie zmienia...


P.S.wasz wielki bos jezdzi zajebista fura aktualnie... :oops:
P.S.2 to wolaninksc:
niezly jestes... "pajace jestescie, zamknac temat, Metal szacunek..." odradzali... jak dla mnei zjebali... bez tego pojeba i kilku podobnych nie bylo by nozowniczego scierwa w Krakowie

JokoBoy
Posty: 123
Rejestracja: 04.04.2007, 19:14

Post autor: JokoBoy » 02.07.2007, 13:39

Pasiasty_Kraków pisze:[link] ktoś kiedyś pisał że Hutnik nie używa sprzętu.
Kuźwa chłopie proszę Cię...
EAST SIDE CITY

KS Cracovia
Posty: 100
Rejestracja: 01.03.2007, 23:24

Post autor: KS Cracovia » 02.07.2007, 13:59

fandango pisze: Tylko jednego nie rozumiem... jezeli jedzie na akcje i wie z kim jedzie i wie jaki bedzie final... to po co probowal ratowac Fiujina??/ wogole w takim razie po co gdziekolwiek jedzie...
co... w trakcie sie rozmyslil???

:shock: widac jeszcze nie dorosłeś zeby to zrozumiec
skad mogl wiedziec jaki bedzie final? to nie byl zaden wyrok smierci.

wolaninksc
Posty: 36
Rejestracja: 25.06.2007, 21:13
Lokalizacja: Kałuży 1

Post autor: wolaninksc » 02.07.2007, 14:12

fandango pisze:NO to zes przykozaczył.... szacunek... koles z maczeta w reku nie wzbudza szacunku a strach...
dla nas (Krk) to normalne... ale wszedzie indziej... sami wiecie...
w bijatyce M. nie potrafi nic... machanie nogami w parku Jordana mu niepomoglo... :oops:
gdyby nie sprzet dostawal by wszedzie oklep... no i gdyby nie koledzy... Tylko jednego nie rozumiem... jezeli jedzie na akcje i wie z kim jedzie i wie jaki bedzie final... to po co probowal ratowac Fiujina??/ wogole w takim razie po co gdziekolwiek jedzie...
co... w trakcie sie rozmyslil???
A pamietam go nawet nie jako kanara, a kelnerzyne z jednego z Krakowskich pubow... Jak dla mnie byl, jest i bedzie nikim...i zadne interesy tego nie zmienia...


P.S.wasz wielki bos jezdzi zajebista fura aktualnie... :oops:
P.S.2 to wolaninksc:
niezly jestes... "pajace jestescie, zamknac temat, Metal szacunek..." odradzali... jak dla mnei zjebali... bez tego pojeba i kilku podobnych nie bylo by nozowniczego scierwa w Krakowie
To nie jest temat do dyskusji na forum, napisałem to co musiałem, a pajac i tak tego nie zrozumie, tyle.

fandango
Posty: 17
Rejestracja: 26.02.2007, 21:58

Post autor: fandango » 02.07.2007, 15:40

KS Cracovia pisze:
fandango pisze: Tylko jednego nie rozumiem... jezeli jedzie na akcje i wie z kim jedzie i wie jaki bedzie final... to po co probowal ratowac Fiujina??/ wogole w takim razie po co gdziekolwiek jedzie...
co... w trakcie sie rozmyslil???

:shock: widac jeszcze nie dorosłeś zeby to zrozumiec
skad mogl wiedziec jaki bedzie final? to nie byl zaden wyrok smierci.
Hmmm ja bym raczej obstawiał opcje ze to pan M. ma umysl dzieciaka... jak sie na kogos idzie z ostrym sprzetem finał moze byc jeden... Zreszta N. uczył sie jak dzgac zeby nie zabic a zrobic jak najwiecej obrazen... kose zawsze miał przy sobie... i to nie scyzoryk...
wolanin... to co płaczesz jaki to M. nie wspanieły jest skoro to nie temat na forum... Ty przestawiłes woj punkt widzenia... ja swój... a teraz sam sobie pajacujesz... to tyle... bez odbioru...

Tommy
Posty: 70
Rejestracja: 01.04.2007, 12:20
Lokalizacja: z budy

Post autor: Tommy » 02.07.2007, 15:58

ja od siebie chciałbym dodać tyle że pan N miał 17 lat i chyba za bardzo poniosła go fantazja o życiu w dostatku

nhpzl
Posty: 56
Rejestracja: 20.06.2007, 15:26
Lokalizacja: przedzial palących

Post autor: nhpzl » 03.07.2007, 00:08

ma ktos giety?
lol
h** z wynikami HKS jestesmy z wami !

LAGALIZZZE

TSNH
Posty: 114
Rejestracja: 01.03.2007, 22:26
Lokalizacja: Kraków

Post autor: TSNH » 03.07.2007, 13:42

[link]
NOWA HUTA (BIEŻANÓW)

tomypiknikowcy
Posty: 248
Rejestracja: 26.02.2007, 19:29

Post autor: tomypiknikowcy » 03.07.2007, 17:34

[link]
8)
Tyle skinów w całym mieście nie widziałeś tego jeszcze popatrz!Oi!Popatrz!

bang bang
Posty: 8
Rejestracja: 30.06.2007, 19:18

Post autor: bang bang » 03.07.2007, 17:48

wlasnie przez taich matolow jak wy piszacy gnoje ktos ma znowu problemy bo cos uszlyszeliscie cos przeczytaciew gazecie na necie i jestescie hoolsy hehe ciekawe ilu z was bedzie pismakami faktu albo podobnego scierwa dla mnie i dla wielu kumatych i nie licznych na tym forum jestescie zwyklymi scierwami tyle pa dziewczynki ubierac stringi i do tanca.

13%
Posty: 133
Rejestracja: 04.03.2007, 20:43

Post autor: 13% » 03.07.2007, 18:58

bang bang pisze: dla mnie i dla wielu kumatych i nie licznych na tym forum .
ehhh skromność :wink:

Czyzynska Ferajna
Posty: 44
Rejestracja: 07.03.2007, 03:02

Post autor: Czyzynska Ferajna » 03.07.2007, 19:04

JAk nigdy nie zgadzam sie z chlopakami w bialo czerwonych barwach tak tym razem przyznam im racje ze pisanie tu o kimkolwiek w takiej sytuacji to idiotyzm. Pomagajcie dalej pismakom rozdmuchiwac i pisac niestworzone historie.... Wyjebane mam na to ale jak chcecie sie dowartosciowac to pierdolnijcie lepiej baranka wojownicy internetu, ktorych 99% w d**** byla i gowno widziala...

Ps.Co do gonienia sedziego na Hutniku to niech sie korwa nauczy ze u nas w strone sprzedajnych dziwek lawki lataja nisko:)
Oczywiscie gazety dodaly noze,nozyczki, halabardy i pilniczki....haha ale co tam przeciez POLSKA czyta i punkty w To My Kibice zbieramy rowno...haha
Na koniec do prezesa(a noz upasionej swini ktos to przeczyta) albo do kazdej innej d**** mowiacej o niszczeniu Naszego klubu : murzynski wam w mordy!:)

Zdrowka myslacym.

bang bang
Posty: 8
Rejestracja: 30.06.2007, 19:18

Post autor: bang bang » 03.07.2007, 19:15

Moja skromnosc polega na tym ze juz dawno wiedzialem ze to przez jebanych pismakow... wy kumaci dowiedzieliscie sie dzis z internetu(nie mowie tu o wszystkich)wiec pa dziewczynki

Malopolska_nh
Posty: 186
Rejestracja: 24.03.2007, 17:17

Post autor: Malopolska_nh » 03.07.2007, 22:25

na Hutniku (na stadionie) zdarzylo sie to raz chlop noza nie uzyl wiec w czym problem jestem z Craxy nie bronie ich ale myslmy obiektywnie
"Ta, zaraz ktos jeszcze napisze że u niego na imprezie to kogoś zabili albo rozdupcyli całą chałupę urządzając sobie dziką orgię. Widac kilku internetowych chuliganów na siłe chce pokazac w jakim to oni hardcorowym towarzystwie się nie obracają i jakich to kozackich akcji nie odwalają :lol:"

bang bang
Posty: 8
Rejestracja: 30.06.2007, 19:18

Post autor: bang bang » 04.07.2007, 04:08

brawo dla tego pana haha nastepna niunia do kolekcji i wszyscy sie ciesza kumate forum piszczie dalej dawac wiecej bo przez psmakow jest ponowne a wy im pomagacie jednego macie Chlopa z glowy czas zaczac pisac o nastepnym brawo chlopaki... wliz S kif

KaeSCe
Posty: 14
Rejestracja: 16.03.2007, 17:57
Lokalizacja: Kraka Gród

...

Post autor: KaeSCe » 04.07.2007, 06:42

Cieszcie sie poki mozecie, dopoki wasze pajace z np. Kazimierzowskiego odjebia jakas glupote to tez poszydzimy i poszmacimy waszych "szarakanów" (czyt. "Sharks'ów"). Nie bede przypominal morderstwa kolesia na Albertynskim, ktory nic z kibicowaniem wspolnego nie mial. Psy wylapaly dziewczynki i sie posprzedawaly na wzajem. Powodzenia i wakacyjne pozdrowienia :)
Jest Nas Trzech...
Arka Cracovia Lech

szyderca
ban
Posty: 78
Rejestracja: 03.03.2007, 18:31
Lokalizacja: pochodzi małpa?

Post autor: szyderca » 04.07.2007, 07:16

Kaesce: weź nie pisz na temat Kazimierzowskiego, bo chyba nie ma Cię już w POlsce kilka dobrych miechów. KZM to już nie to co kiedyś, teraz nawet bandy nie mają, a jak niedobitki jada na mecz Wisły, to grubo lukają zza sklepu czy przypadkiem Cracovia nie chce im umilić jazdy na mecz. Pozatym wszystko idzie w dobrym kierunku, bo kilka nowych osób przeprowadziło sie na KZM z Cracovii i sądze że teraz może być ciekawie.

Odnośnie Hutnika: każdy z nas wie co potrafią zdziałać media- jak potrafią obsmarować, ja daję wiarę HKS-owi.

W sprawie mpolaka1977- jeśli życzysz kolesiowi kryminału...to żenada czystej postaci jak dla mnie.

PS Przykrym jest że już wiele normalnych osób z poszczególnych ekip się tu już nie wypowiada, smutne to i przykre.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: aureliusz1975, czehulov, diab76, Fat, floydfloyd, Gość123, hanysek6448, KamilGKS, kibol32, MZK 1928, rapusluchacz i 506 gości