www.warhouse.pl

Komentarze Dla Miasta KRAKÓW ...

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Zablokowany
Axel
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 5
Rejestracja: 27.02.2007, 13:56

Komentarze Dla Miasta KRAKÓW ...

Post autor: Axel » 27.02.2007, 14:07

Jak w temacie :lol:



Cracovia-nin
Posty: 7
Rejestracja: 28.02.2007, 20:43

Post autor: Cracovia-nin » 28.02.2007, 20:51

24 lutego odbywa sie miedzynarodowy turniej Cracovia Cup na hali Hutnika. Na turniej przyjezdzaja wszystkie zgody Cracovii i aktywnie w nim uczestnicza. Tradycyjnie wygrywa ekipa z Oświecenia.
Cracovia Kraków!

murdock
Posty: 224
Rejestracja: 26.02.2007, 16:16

Post autor: murdock » 28.02.2007, 20:58

po pierwsze nie na hali Hutnika a Tomexu
po drugie sprawa turnieju jest poruszone w innym temacie więc na ten temat zero wpisów tutaj
Nowa Huta - to brzmi dumnie....

N_
Posty: 1335
Rejestracja: 27.02.2007, 11:10
Lokalizacja: Jasełko

Post autor: N_ » 01.03.2007, 12:08

A tak na marginesie to chyba przed awaria serwera obie strony błon stwierdziły ze ten temat nie jest potrzebny :lol:
http://www.youtube.com/user/czarni

speed
Posty: 86
Rejestracja: 27.02.2007, 00:49

Post autor: speed » 01.03.2007, 19:48

no wlansie...widac to po wpisach tutaj dlatego lepiej olac ten temat i sam upadnie.
TYLKO WISŁA

wiernyTS
Posty: 530
Rejestracja: 27.02.2007, 12:47
Lokalizacja: Kraków Nowa-Huta

Post autor: wiernyTS » 01.03.2007, 20:05

prędzej czy później sie przyda :wink: Łódź już 2 stronę jadą :D

JoJO-Uk
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 127
Rejestracja: 26.02.2007, 20:28

Post autor: JoJO-Uk » 01.03.2007, 20:26

Po pierwszej kolejce tu zapanuje gruba napinka zaloze sie wiec lepiej moze go usunac przed

Anduril
Posty: 24
Rejestracja: 26.02.2007, 21:58
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: Anduril » 01.03.2007, 21:09

I pierwszym powodem napinki bedzie frekwa na stadionach of course . Nie no sprobujcie krakowianie mnie akurat fajnie sie czytalo o rozkladach sli w Krk o roznych wydarzeniach . Na pewno inni tez chetnie poczytaja . Wlasnie Lodz juz druga strona a Krk przeciez nie jest gorszy .
Szczaksa 1923 % milosci do niej

Gladiator
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 23
Rejestracja: 28.02.2007, 15:37

Post autor: Gladiator » 01.03.2007, 21:47

Anduril pisze:I pierwszym powodem napinki bedzie frekwa na stadionach of course . Nie no sprobujcie krakowianie mnie akurat fajnie sie czytalo o rozkladach sli w Krk o roznych wydarzeniach . Na pewno inni tez chetnie poczytaja . Wlasnie Lodz juz druga strona a Krk przeciez nie jest gorszy .
Tak o rozkładzie sił świetnie się czytało,bo były tu same brednie wyssane z palca.
Pisanie o różnych wydarzeniach na forum ogólno dostępnym?Chłopie tyś chyba z choinki się urwał.
Pisz sobie sam jak chcesz.

krk
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 124
Rejestracja: 26.02.2007, 20:53
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: krk » 01.03.2007, 22:06

Coś na ochłodę
W ślad za ostatnimi oświadczeniami Wisły SSA i Stowarzyszenia Kibiców Towarzystwo Sportowe Wisła zorganizowało dziś konferencję prasową. Wkrótce przedstawimy wszystkie przekazane na niej informacje. Wcześniej natomiast publikujemy oficjalne stanowisko zarządu TS Wisła.

Stanowisko Zarządu Towarzystwa Sportowego WISŁA

W związku z opublikowanym oświadczeniem Zarządu WISŁA Kraków SSA oraz listem otwartym Stowarzyszenia kibiców Wisły skierowanym do zarządu TS Wisła, pragniemy przedstawić stan faktyczny terenów położonych pomiędzy ulicami: 3 Maja, Reymana, Reymonta i Chodowieckiego.

W 1921 roku Zarząd m. Krakowa przekazał Towarzystwu Sportowemu WISŁA tzw. tereny powyścigowe, położone za Parkiem dr. Jordana, w zamian za dotychczas posiadane boisko przy ul. Żabiej (obecnie Oleandry), zniszczone przez wojska austriackie w czasie I wojny światowej.

W latach 1921 - 1969 tereny te pozostawały we władaniu TS Wisła

W roku 1969 na mocy zarządzenia ówczesnego Ministra Spraw Wewnętrznych, obiekty TS Wisła zostały przejęte przez Skarb Państwa.

W marcu 2004 roku Małopolski Komendant Wojewódzki Policji zrzekł się zarządu nad obiektami, co pozwoliło na ich komunalizację i w ślad za tym na rozpoczęcie przez Gminę Kraków budowy trybun południowej i północnej.

Teren, na którym położony jest stadion piłkarski oraz tzw. boisko mineralne jest własnością Gminy Kraków (działka nr 180/5) Pozostały teren (działki nr 180/3 i 180/4) na mocy Uchwały Rady m. Krakowa z dnia 11 października 2006 zostały przekazane w wieczyste użytkowanie Towarzystwu Sportowemu Wisła w drodze bezprzetargowej, na co pozwolił status TS Wisła jako organizacji pożytku publicznego (podstawa: Ustawa o gospodarce nieruchomościami).

Zarząd TS Wisła prowadząc szeroko zakrojoną pracę z młodzieżą w 10 sekcjach sportowych musi posiadać podstawę swojej pracy szkoleniowej w postaci bazy treningowej dla wszystkich sekcji, w tym również młodzieży piłkarskiej. Dlatego podejmujemy starania o pozyskanie inwestora jako partnera do rozbudowy i modernizacji naszych obiektów.

Wyrażamy wolę podjęcia wspólnych działań z Wisłą SSA, w granicach obowiązującego prawa, prowadzących do powstania bazy szkoleniowej odpowiadającej potrzebom obu podmiotów.

Z naszej strony staramy się traktować zarówno TS Wisła jak i WISŁA SSA jako jedną całość zjednoczoną pod „Białą Gwiazdą”, pomimo różnego statusu obu organizacji. Wyraz temu daliśmy m. in. organizując w ub. roku wspólny jubileusz 100-lecia Towarzystwa.

Jesteśmy gotowi do wszelkich działań mających na celu dobro WISŁY i szkolonej młodzieży, pod warunkiem, że przestrzegane będą przepisy prawa i zachowane zostaną zasady partnerstwa.

Zarząd TS WISŁA
Obrazek


www.wislakrakow.com

Gladiator
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 23
Rejestracja: 28.02.2007, 15:37

Post autor: Gladiator » 01.03.2007, 22:25

A co to ma wspólnego z tematyką kibicowską i kogo to interesuje?

TSW.
Posty: 50
Rejestracja: 27.02.2007, 23:45

Post autor: TSW. » 01.03.2007, 22:30

Gladiator pisze:A co to ma wspólnego z tematyką kibicowską i kogo to interesuje?
Tak o rozkładzie sił świetnie się czytało,bo były tu same brednie wyssane z palca.
Pisanie o różnych wydarzeniach na forum ogólno dostępnym?Chłopie tyś chyba z choinki się urwał.
Pisz sobie sam jak chcesz.
:lol: :lol:


Zło, chuligaństwo, mordobicie, krew, zadymy to podstawa na tym forum i w tym temacie.. wyluzuj chłopie ;)

Kraków
Posty: 43
Rejestracja: 27.02.2007, 16:07

Post autor: Kraków » 01.03.2007, 22:31

No bez kitu, nie wklejaj jakiś bzdur do tematu krakowskiego, to temat przeznaczony tylko i wyłącznie do napinki dla wiślaków i pasiaków.
Dobrze pobić nie umiecie to już kusze kupujecie!
Kuszownicy c*** wam w mordy!




Śródmieście 100% Cracovia

Gladiator
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 23
Rejestracja: 28.02.2007, 15:37

Post autor: Gladiator » 01.03.2007, 22:41

TSW. pisze:



Zło, chuligaństwo, mordobicie, krew, zadymy to podstawa na tym forum i w tym temacie.. wyluzuj chłopie ;)
Mylisz się chłopcze,jeśli już ten temat jest to można pisac o czymś z sensem.Bez napinki,ale też nie wklejac na żywca artkuł o terenach pod budowe boisk treningowych,jest tutaj temat o budowie obiektów sportowych.

Anduril
Posty: 24
Rejestracja: 26.02.2007, 21:58
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: Anduril » 02.03.2007, 22:47

gladiator ty to normalnie rzadzisz tys sie chyba urwal z choinki . Na tamtym forum przez ,,rozmowe" Wisly i Cracovii glowy nie polecialy , wiec nic w tym zlego . Nie ma praktycznie tematu o kibicach z jednego miasta ktory by sie obyl bez napinki . Lodz sobie jakos radzi . A ja jednak uwazam ze Krk to ciekawsze miasto pod wzgledem kibicowskim .
Szczaksa 1923 % milosci do niej

Gladiator
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 23
Rejestracja: 28.02.2007, 15:37

Post autor: Gladiator » 03.03.2007, 07:59

Anduril pisze:gladiator ty to normalnie rzadzisz tys sie chyba urwal z choinki . Na tamtym forum przez ,,rozmowe" Wisly i Cracovii glowy nie polecialy , wiec nic w tym zlego . Nie ma praktycznie tematu o kibicach z jednego miasta ktory by sie obyl bez napinki . Lodz sobie jakos radzi . A ja jednak uwazam ze Krk to ciekawsze miasto pod wzgledem kibicowskim .
A ja myśle,że skoro jesteś taki chętny wrażeń to rozruszaj klimat w Jaworznie i interesuj się własnym podwórkiem.Wcale,też nie twierdze,że KrK to nie interesujące miasto.O tych głowach to co ma piernik do wiatraka?

Cracovia
Posty: 28
Rejestracja: 27.02.2007, 16:06

Post autor: Cracovia » 03.03.2007, 09:03

Ziggy1984 pisze:Chyba będe pierwszy... Około 21:40 zbieramy się pod Wisłą... jest nas 20-25 ekipa szukająca mocnych wrażeń. Obok tramwajowego przystanku ,,Cracovia" około godziny 22:30 krojimy Cracovie ( 11 szali/3 koszulki,czapki i inne gadżety-zdobycz przeliczona) Nie podejmują walki. Tyle w temacie.
KAZDY TO POWIE WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE

:lol: I co jeszcze kroicie?
Chłopie zejdź na ziemie i skończ kleić farmazon.

srodmiescie ts
Posty: 20
Rejestracja: 26.02.2007, 19:30

Post autor: srodmiescie ts » 03.03.2007, 09:38

Jasne jak by to była akcja z waszej strony tzn. Pasów to już tutaj było by ok 20 wpisów jaka to Cracovia jest wielka ale jak dostajecie w dupe to już jest farmazon :D
"Środmiejska dzielnica dobrze jest mi znana sa tu moje ziomki i marihuana"

Krakowiak
ban
Posty: 3
Rejestracja: 27.02.2007, 16:41

Post autor: Krakowiak » 03.03.2007, 09:55

srodmiescie ts pisze:Jasne jak by to była akcja z waszej strony tzn. Pasów to już tutaj było by ok 20 wpisów jaka to Cracovia jest wielka ale jak dostajecie w dupe to już jest farmazon :D

Co ty wogule bredzisz dzieciaku?
W d**** byłeś gówno widziałeś więc się nie wypowiadaj na ten temat, akcja ta to urojenie w stylu waszego poprzednika po szalu "mauro"
Ziggy to cz. II urojonych akcji w stylu Wisły. Żeby wypowiadać się na jakiś temat trzeba tam być a nie popierać urojone akcje kolegów - dla zasady - tak właśnie robią się farmazony. Ja wiem że dla was najlepszą atrakcją jest założenie 10 kont na forum kibice.net i pierdolenie bzdur tak jak na starym forum, ale czasy się zmienają. Radze wydorośleć i zająć się czymś pożytecznym.

Krakowiak
ban
Posty: 3
Rejestracja: 27.02.2007, 16:41

Post autor: Krakowiak » 03.03.2007, 10:46

Wiem, bo byłem. I żadna akcja tego typu nie miała miejsca, ledwo sie sezon zaczoł i już wypisujecie jakieś brednie. Powstało nowe forum i proponuje nie robić syfu, to jest takie życzenie moje i mam nadzieje normalnych osób na tym forum. Era 10 loginów związanych z Wisła tej samej osoby przeszla w zapomnienie, mam nadzieje.

??
Posty: 10
Rejestracja: 27.02.2007, 08:45

Post autor: ?? » 03.03.2007, 10:50

Krakowiak pisze:Wiem, bo byłem. I żadna akcja tego typu nie miała miejsca, ledwo sie sezon zaczoł i już wypisujecie jakieś brednie. Powstało nowe forum i proponuje nie robić syfu, to jest takie życzenie moje i mam nadzieje normalnych osób na tym forum. Era 10 loginów związanych z Wisła tej samej osoby przeszla w zapomnienie, mam nadzieje.
:lol: :lol: :lol: Byles w calym krakowie w jednej chwili przez dluzszy czas? :lol: :lol: no to gratuluje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Demon
Posty: 17
Rejestracja: 01.03.2007, 19:50
Lokalizacja: Miasto Krolow Polskich

Post autor: Demon » 03.03.2007, 13:48

Krakow miazdzy 8) kocham to miasto.... ale patrzac na wasze wpisy tak sie ku*** ciesze ze kibicuje "trzeciej sile krk"... temat trudno zeby nie byl napinkowy ale jakos dziwnie nigdy nie widzialem zeby ktos z Hutnika napinal sie tu czy cos w tym stylu...jesli chodzi o "prezenie" zdecydowanie No 1 sa fani Pasow...czemu tak jest wiedza chyba tylko tak naprawde mieszkancy samego krk...reszta sie moze domyslac,nie da sie tego zrozumiec jesli nie mieszka sie w naszym miescie...nie stoje tutaj po stronie Bialej Gwiazdy ale nawet tylko czytajac posty na forum mozna sie szybko zorientowac ze "pasy rzadza w krakowie" 8) :lol: pozdrwiam i czekam na napinkowa odp :twisted: i znajac zycie zaraz ktos napisze ze Hutnika nie ma w krakowie wiec po co sie odzywam w temacie krk :lol: :lol: :lol:
Obrazek
Hutnik Hooligans

Demon
Posty: 17
Rejestracja: 01.03.2007, 19:50
Lokalizacja: Miasto Krolow Polskich

Post autor: Demon » 03.03.2007, 17:00

Racja przedmowco :) nic dodac nic ujac. pozdrawiam
Obrazek
Hutnik Hooligans

amfre
Posty: 555
Rejestracja: 28.02.2007, 19:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: amfre » 03.03.2007, 17:58

Krakowiak pisze:Wiem, bo byłem.
Byłeś na akcji, ktorej wedlug Ciebie nie bylo.
Szacunek - jestes najlepszy.

Koles zapodal informacje, jesli nie ma nikt sensownej riposty to dajcie sobie siana. Piszesz, ze inni sa zalosni, ale jak to wyglada jak od razu typowi wrzucasz, ze wali farmazon jak nie mozesz miec nawet o tym pojęcia?
cracovia 1906 krakow pisze:Kogo obchodzi ile on chodzi jak mu sie nie podobaja bluzgi na wisłe to nam tacy nie sa potrzebni.

srodmiescie ts
Posty: 20
Rejestracja: 26.02.2007, 19:30

Post autor: srodmiescie ts » 03.03.2007, 18:07

Krakowiak pisze:
srodmiescie ts pisze:Jasne jak by to była akcja z waszej strony tzn. Pasów to już tutaj było by ok 20 wpisów jaka to Cracovia jest wielka ale jak dostajecie w dupe to już jest farmazon :D

Co ty wogule bredzisz dzieciaku?
W d**** byłeś gówno widziałeś więc się nie wypowiadaj na ten temat, akcja ta to urojenie w stylu waszego poprzednika po szalu "mauro"
Ziggy to cz. II urojonych akcji w stylu Wisły. Żeby wypowiadać się na jakiś temat trzeba tam być a nie popierać urojone akcje kolegów - dla zasady - tak właśnie robią się farmazony. Ja wiem że dla was najlepszą atrakcją jest założenie 10 kont na forum kibice.net i pierdolenie bzdur tak jak na starym forum, ale czasy się zmienają. Radze wydorośleć i zająć się czymś pożytecznym.
Zważ cwaniaczku komputerowy na słowa! Dzieciakiem to chyba Ty jesteś i jedyne co możesz zrobić to ponapinać sie przy necie :!: Ja tylko stwierdziłem jak to Pasy po takich akcjach sie zachowuja na roznych forach, a skoro byłeś to może to Tobie skroili te barwy :D
"Środmiejska dzielnica dobrze jest mi znana sa tu moje ziomki i marihuana"

kermit
Posty: 3
Rejestracja: 27.02.2007, 00:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kermit » 03.03.2007, 18:11

Mam pytanie odnośnie nowej flagi Cracovi, bo chyba jestem strasznie ograniczony. Czy wy naprawde jesteście dumni z widniejącego na niej hasła? Zależy mi na beznapinkowych odpowiedziach najlepiej uzasadnionych.
Obrazek

Uzytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 03.03.2007, 17:00

Post autor: Uzytkownik » 03.03.2007, 19:48

To co robia kibice KSC przekracza kibicowskie pojecie ! chodzi mi glownie o ostry sprzet i liczbe kibicow ktora zginela z rak nozownikow mnieniacymi sie kibicami Cracovii . Wydaje mi sie ze powinno sie z tym skaczyc ! Najskuteczniejszy sposob ktory mozna wprowadzic w zycie to poprostu ignorowanie przez jeden sezon, nie pojawianie sie na ul.kaluzy ekip przyjezdnych oraz po uzgodnieniu z zarzadem klububu nie przyjmowania kibicow KSC na obiekty kibicow klubow ktorzy niechca widziec nozownikow na swoim stadionie .Cos na wzor kibicow z Chorzowa ktorzy oglosili po smierci kibica Ruchu(zginol z rak kibicow KSG) pare lat temu ze nie pojada do Zabrza na derby. STOP NOZOWNIKOM !

Wisła Kraków
Posty: 18
Rejestracja: 01.03.2007, 15:07

Post autor: Wisła Kraków » 03.03.2007, 19:51

Cracovia wyznaje taką a nie inną filozofię działania. Ich sprawa, nie ma co się wpierdalać do tego.
Chociaż jak większość normalnych nie popieram sprzętu.

H_C
Posty: 91
Rejestracja: 03.03.2007, 00:10
Lokalizacja: mehnra

Post autor: H_C » 03.03.2007, 22:07

Napisz jeszcze raz o co ci chodziło bo jakoś nie potrafie zrozumiec Twojej wypowiedzi. Jak Cracovia wracała od siebie z turnieju?? I kto od nas płakał??
Teraz spokojnie przeczytaj jeszcze raz to co napisałes i pomyśl troche.

A no i odrazu ci powiem że w takim razie jesteś we frajerskiej ekipie bo sprzetu też używacie.

nikczemny
Posty: 203
Rejestracja: 01.03.2007, 12:21

Post autor: nikczemny » 03.03.2007, 22:15

Czy jest tu jakiś normalny mod i zamknie ten temat i mordy przygłupom, którzy się tu wpisują o c*** wie czym i sami chyba też nie wiedzą.
Bartdzo proszę.

Demon
Posty: 17
Rejestracja: 01.03.2007, 19:50
Lokalizacja: Miasto Krolow Polskich

Post autor: Demon » 03.03.2007, 22:18

przyglup to sam jestes...nie podoba ci sie to nie czytaj...albo jak nazywasz kogos w ten sposob to sprecyzuj o kogo ci chodzi...bo nie wszyscy pisza tu pierdoly...a na swoja prosbe to pizze mozesz sobie zamowic
Ostatnio zmieniony 03.03.2007, 22:21 przez Demon, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Hutnik Hooligans

BarteKSH
Posty: 25
Rejestracja: 27.02.2007, 10:56
Lokalizacja: NOWA HUTA

Post autor: BarteKSH » 03.03.2007, 22:18

teraz pewnie się zacznie wypominanie kto po raz pierwszy po ten sprzęt sięgnął... Dajcie sobie spokój bo w tym mieście tak po prostu było jest i będzie… Jedyna szansa na jakąkolwiek zmianę to młode pokolenie, które zrozumie, że walka ma sens tylko wtedy gdy odbywa się na honorowych warunkach. Nic nie pomogą tutaj takie protesty żeby nie wpuszczać kibiców z Krakowa czy bojkotować mecze np. na Kałuży.
KTO KOCHA TEN WIERZY

Tuls
Posty: 30
Rejestracja: 03.03.2007, 08:37

Post autor: Tuls » 03.03.2007, 23:21

[link]


Czy zaznaczony szal to szal Wiślacki czy mi się tylko tak wydaje?

Demon
Posty: 17
Rejestracja: 01.03.2007, 19:50
Lokalizacja: Miasto Krolow Polskich

Post autor: Demon » 03.03.2007, 23:32

zaraz sie zacznie :lol: nie wiesz co uczyniles :lol:
Obrazek
Hutnik Hooligans

tarnow
Posty: 167
Rejestracja: 03.03.2007, 23:33

Post autor: tarnow » 03.03.2007, 23:36

Tuls pisze:[link]


Czy zaznaczony szal to szal Wiślacki czy mi się tylko tak wydaje?
To szalik Sosnowca pewnie

wiernyTS
Posty: 530
Rejestracja: 27.02.2007, 12:47
Lokalizacja: Kraków Nowa-Huta

Post autor: wiernyTS » 03.03.2007, 23:38

Wyglada jak Wisly, ale to raczej nie możliwe :D Moze ktos z LEgii sie wypowie?

Batosz alias Mrówa
Posty: 3
Rejestracja: 02.03.2007, 17:48
Lokalizacja: bxl

Post autor: Batosz alias Mrówa » 03.03.2007, 23:38

Tuls pisze:[link]


Czy zaznaczony szal to szal Wiślacki czy mi się tylko tak wydaje?
a jak myślisz? :roll:
może jednak jest to szal Zagłębia Sosnowiec ?
Bóg-Honor-Ojczyzna
Sercem w Stolicy..

Tuls
Posty: 30
Rejestracja: 03.03.2007, 08:37

Post autor: Tuls » 04.03.2007, 00:03

Batosz alias Mrówa pisze:
Tuls pisze:[link]


Czy zaznaczony szal to szal Wiślacki czy mi się tylko tak wydaje?
a jak myślisz? :roll:
może jednak jest to szal Zagłębia Sosnowiec ?

moze jednak moge się zapytać ?


i zacząc dyskusje w jednym z dwóch najgorętszych tematów na forum :lol:


człowieku podchodz trochę z dystansem do pewnych spraw ;)

Figo
Posty: 7
Rejestracja: 27.02.2007, 22:28
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Figo » 04.03.2007, 00:18

BarteKSH pisze:Jedyna szansa na jakąkolwiek zmianę to młode pokolenie, które zrozumie, że walka ma sens tylko wtedy gdy odbywa się na honorowych warunkach. Nic nie pomogą tutaj takie protesty żeby nie wpuszczać kibiców z Krakowa czy bojkotować mecze np. na Kałuży.
młode pokolenie nic nie zdziała w tym temacie i będzie się bawiło tymi samymi zabawkami co starzy; albo i lepszymi

moim zdaniem ostry sprzęt i chuliganka na pograniczu gangsterki może skończyć się chyba tylko wtedy jak pozamykają po kilkaset osób z obu stron
ps. nikomu nie życzę
...::: WISŁA KRAKÓW :::...

Batosz alias Mrówa
Posty: 3
Rejestracja: 02.03.2007, 17:48
Lokalizacja: bxl

Post autor: Batosz alias Mrówa » 04.03.2007, 00:47

Tuls pisze:
Batosz alias Mrówa pisze:
Tuls pisze:[link]


Czy zaznaczony szal to szal Wiślacki czy mi się tylko tak wydaje?
a jak myślisz? :roll:
może jednak jest to szal Zagłębia Sosnowiec ?

moze jednak moge się zapytać ?


i zacząc dyskusje w jednym z dwóch najgorętszych tematów na forum :lol:


człowieku podchodz trochę z dystansem do pewnych spraw ;)
oczywiście że możesz, ale czy na pewno jest to konieczne? :twisted: 8)
nie wiem jak Ty, ja uważam że na tym forum jest już wystarczający syf, wieć nie mamy co prowadzić dyskusji :wink:
pozdrawiam.
Bóg-Honor-Ojczyzna
Sercem w Stolicy..

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Gość123, jaro7246, kadoo, marynaraFSD, Matteunhos, Siedem, tylko obserwator i 443 gości