www.warhouse.pl

Komentarze Dla Miasta KRAKÓW ...

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Krasza
Posty: 61
Rejestracja: 28.02.2007, 16:48
Lokalizacja: z Cracova!!!

Post autor: Krasza » 04.07.2007, 13:07

mpolak1977 pisze:co do powtórnego aresztu M. - tawiło ścierwo tam gdzie jego miejsce.
i kto jest ścierwem społeczniaku z gts...
Z konta korzystam dzieki uprzejmości Kraszy



napakowana musztarda

Post autor: napakowana musztarda » 04.07.2007, 13:30

zajmij się lepiej komentami u siebie [link] bo jakaś kinia do Ciebie napisała

Morpheus05
Posty: 33
Rejestracja: 17.05.2007, 17:45

Re: ...

Post autor: Morpheus05 » 04.07.2007, 16:50

KaeSCe pisze:Cieszcie sie poki mozecie, dopoki wasze pajace z np. Kazimierzowskiego odjebia jakas glupote to tez poszydzimy i poszmacimy waszych "szarakanów" (czyt. "Sharks'ów"). Nie bede przypominal morderstwa kolesia na Albertynskim, ktory nic z kibicowaniem wspolnego nie mial. Psy wylapaly dziewczynki i sie posprzedawaly na wzajem. Powodzenia i wakacyjne pozdrowienia :)

Ty dopiero pokazałeś swoim postem jaki jesteś kumaty - inaczej !
Czytając texty niektórych "kolegów" w paski buty same z nóg spadają. Albo komuś qrva nawzrucacie od debili, pajaców itp. albo walicie pogróżkami.

Panowie z Kazimierzowskiego !
W związku z postem P. KaeSCe apeluję do Was o rozsądek i rozwagę w trakcie podejmowania różnych akcji ...
Proszę również o nieużywanie jakiegokowliek sprzęciku, żeby ktoś (panowie z KS) nie wykorzystali tego faktu przeci Nam.


:wink:

wiernyTS
Posty: 530
Rejestracja: 27.02.2007, 12:47
Lokalizacja: Kraków Nowa-Huta

Post autor: wiernyTS » 04.07.2007, 18:45

szyderca pisze:Kaesce: weź nie pisz na temat Kazimierzowskiego, bo chyba nie ma Cię już w POlsce kilka dobrych miechów. KZM to już nie to co kiedyś, teraz nawet bandy nie mają, a jak niedobitki jada na mecz Wisły, to grubo lukają zza sklepu czy przypadkiem Cracovia nie chce im umilić jazdy na mecz. Pozatym wszystko idzie w dobrym kierunku, bo kilka nowych osób przeprowadziło sie na KZM z Cracovii i sądze że teraz może być ciekawie.
:lol: :lol: :lol:

szyderca
ban
Posty: 78
Rejestracja: 03.03.2007, 18:31
Lokalizacja: pochodzi małpa?

Re: ...

Post autor: szyderca » 04.07.2007, 19:58

Morpheus05 pisze:
KaeSCe pisze:Cieszcie sie poki mozecie, dopoki wasze pajace z np. Kazimierzowskiego odjebia jakas glupote to tez poszydzimy i poszmacimy waszych "szarakanów" (czyt. "Sharks'ów"). Nie bede przypominal morderstwa kolesia na Albertynskim, ktory nic z kibicowaniem wspolnego nie mial. Psy wylapaly dziewczynki i sie posprzedawaly na wzajem. Powodzenia i wakacyjne pozdrowienia :)

Ty dopiero pokazałeś swoim postem jaki jesteś kumaty - inaczej !
Czytając texty niektórych "kolegów" w paski buty same z nóg spadają. Albo komuś qrva nawzrucacie od debili, pajaców itp. albo walicie pogróżkami.

Panowie z Kazimierzowskiego !
W związku z postem P. KaeSCe apeluję do Was o rozsądek i rozwagę w trakcie podejmowania różnych akcji ...

Proszę również o nieużywanie jakiegokowliek sprzęciku, żeby ktoś (panowie z KS) nie wykorzystali tego faktu przeci Nam.


:wink:
do kogo apelujesz? 8)

Krasza
Posty: 61
Rejestracja: 28.02.2007, 16:48
Lokalizacja: z Cracova!!!

Post autor: Krasza » 04.07.2007, 20:10

napakowana musztarda pisze:zajmij się lepiej komentami u siebie [link] bo jakaś kinia do Ciebie napisała
do mnie przynajmniej ma kto pisać a Ty wiecznie na łapie jedziesz :lol: ach Ci samotni :lol:
Z konta korzystam dzieki uprzejmości Kraszy

napakowana musztarda

Post autor: napakowana musztarda » 04.07.2007, 20:19

:lol:

A Ty jak je jebiesz? przez kable internetowe czy na skrzynce prywatnej ? :lol:

samotni? gratuluje ci WIRTUALNYCH przyjaciół 8)

bizon87
Posty: 350
Rejestracja: 26.02.2007, 19:51
Lokalizacja: POLSKA

Post autor: bizon87 » 04.07.2007, 20:35

:lol: :lol: :lol:

Krasza
Posty: 61
Rejestracja: 28.02.2007, 16:48
Lokalizacja: z Cracova!!!

Post autor: Krasza » 04.07.2007, 20:40

napakowana musztarda pisze::lol:

A Ty jak je jebiesz? przez kable internetowe czy na skrzynce prywatnej ? :lol:

samotni? gratuluje ci WIRTUALNYCH przyjaciół 8)
dobrze że lubisz wchodzić na profile chłopów. jesteś geyem? czy tak tylko z ciekawości? a może Ty jesteś ten milicjant co ostatnio mnie odwiedza? Pozdro :wink:
Z konta korzystam dzieki uprzejmości Kraszy

Krasza
Posty: 61
Rejestracja: 28.02.2007, 16:48
Lokalizacja: z Cracova!!!

Post autor: Krasza » 04.07.2007, 20:42

[link] bankowo to Ty jesteś :lol: :lol: :lol:
Z konta korzystam dzieki uprzejmości Kraszy

napakowana musztarda

Post autor: napakowana musztarda » 04.07.2007, 20:56

śmieszne w c*** :lol:


nic poradze że w hyde parku w temacie fotka.pl wkleili Twój profil i ciągneli na dwie strony temat o Tobie ;)


Z mojej strony tyle.

PS: i czemu się smiejesz z tej SZASZY ? chłop ma chociaż na tyle odwagi że pokazuje swoją twarz a ty zakrywasz się za szaliczkiem i w opisie masz "nienawidze - GTS HOOLS" daj chłopie spokój

Krasza
Posty: 61
Rejestracja: 28.02.2007, 16:48
Lokalizacja: z Cracova!!!

Post autor: Krasza » 04.07.2007, 21:07

no masz racje - zakrywam , ale czy myślisz że ze strachu? uczepiliście się mojej fotki :( pokażcie swoje. nArka :wink:
Z konta korzystam dzieki uprzejmości Kraszy

napakowana musztarda

Post autor: napakowana musztarda » 04.07.2007, 21:16

Czemu ma ktoś pokazywać?
Nikt Ci przecież nie kazał wklejać fot na jakąś fotkę.pl a jak już wkleiłeś musisz się liczyć z tym że może ktoś Cię wyśmiać.
Proste.

Już nie p****** że nie ze strachu ;)
chłopie, chłopie.. takich jak Ty na tym gównie jest pełno osób z zakrytymi przez szale mordami a w opisach mają taka napinką cisną że pożal się Bożę.


Dowidzenia

Krasza
Posty: 61
Rejestracja: 28.02.2007, 16:48
Lokalizacja: z Cracova!!!

Post autor: Krasza » 04.07.2007, 22:13

usunę tą fotkę , bo mnie wyśmialiście :oops: zgarnąłem przypał życia. rozkmiń dlaczego Ty wyjechałeś w ogóle z moją fotką? też życzysz ludziom kryminału? widocznie tak. ja Ci nie życze żebyś się tam znalazł ani nikomu , ale wiem co byś tam robił. z Farcikiem.
Z konta korzystam dzieki uprzejmości Kraszy

A.C.A.B HKS
Posty: 70
Rejestracja: 28.04.2007, 22:02
Lokalizacja: z GT

Post autor: A.C.A.B HKS » 04.07.2007, 23:50

25 latku może byś sie tak już uspokoił bo masz żone i dzieci a pasuje się nimi zainteresować wreszcie :?: pozdro 100%pasiaku z wzg :twisted:

nhpzl
Posty: 56
Rejestracja: 20.06.2007, 15:26
Lokalizacja: przedzial palących

Post autor: nhpzl » 05.07.2007, 01:37

i czemu się smiejesz z tej SZASZY ? chłop ma chociaż na tyle odwagi że pokazuje swoją twarz
co ty dupcysz :shock:
h** z wynikami HKS jestesmy z wami !

LAGALIZZZE

TSW1906
Posty: 25
Rejestracja: 12.05.2007, 16:02

Post autor: TSW1906 » 05.07.2007, 08:57

Krasza pisze:
napakowana musztarda pisze::lol:

A Ty jak je jebiesz? przez kable internetowe czy na skrzynce prywatnej ? :lol:

samotni? gratuluje ci WIRTUALNYCH przyjaciół 8)
dobrze że lubisz wchodzić na profile chłopów. jesteś geyem? czy tak tylko z ciekawości? a może Ty jesteś ten milicjant co ostatnio mnie odwiedza? Pozdro :wink:
Ciekawe w jakich celach cie odwiedza :lol:
W I S Ł A K R A K Ó W

wolaninksc
Posty: 36
Rejestracja: 25.06.2007, 21:13
Lokalizacja: Kałuży 1

Post autor: wolaninksc » 05.07.2007, 10:29

Jesteście strasznie kiepscy, przykrzy i widocznie znudzeni.
Chłop ma fotke jak co drugi nasto(i nie tylko)latek i to jego sprawa, ale jak to napakowana musztardo ma się do tego tematu?
PAJACE!

R/F
ban
Posty: 268
Rejestracja: 27.02.2007, 09:38
Lokalizacja: Radom

Post autor: R/F » 05.07.2007, 10:43

Dobry motyw z tą fotką.pl :wink:
Dlaczego krasza kłamiesz swoich znajomych z fotki? Masz 25 lat i wykształcenie gimnazjalne? Za naszych czasów nie było gimnazjów. No chyba, że skończyłeś podstawówkę a po latach zaocznie\wieczorowo do gimnazjum chodziłeś :oops:
a może to taki żart/dżołk/joke. Haha? :wink:

Krasza
Posty: 61
Rejestracja: 28.02.2007, 16:48
Lokalizacja: z Cracova!!!

Post autor: Krasza » 05.07.2007, 16:58

R/F pisze:Dobry motyw z tą fotką.pl :wink:
Dlaczego krasza kłamiesz swoich znajomych z fotki? Masz 25 lat i wykształcenie gimnazjalne? Za naszych czasów nie było gimnazjów. No chyba, że skończyłeś podstawówkę a po latach zaocznie\wieczorowo do gimnazjum chodziłeś :oops:
a może to taki żart/dżołk/joke. Haha? :wink:
musisz zacząć żyć własnym życiem , ale jak widzę to społeczniak z Ciebie dobry. pokaż swoje foty orle. do napakowanej musztardy - Twój komentarz miażdży - nie wiem czy się pisze gei czy jak wg Ciebie geji. jesteś z Chrzanowa wiernym fanem Wisły życzącym innym kryminału... miałem Typów i z jednej i drugiej strony pod celą tam się nie liczy klub tylko jaki jesteś... do HKS. Zajmij sie swoim życiem życiem a nie pisz czym mam się zająć. i pamiętajcie - Nigdy Nie Będe Taki Jak Wy. możemy już skończyć temat Mojej Fotki? myślę że nic tam dojebanego nie ma... TRZY LETNI ZAKAZ STADIONOWY? PUCHA? MAŁO!!! JA ZAWSZE CRACOVIA!!!
Z konta korzystam dzieki uprzejmości Kraszy

Szejk
Posty: 168
Rejestracja: 10.06.2007, 16:24
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: Szejk » 05.07.2007, 17:18

:lol:
Krasza ktoś jest społeczniakiem bo zagląda na fotkę.pl ? czy o co ci chodzi :lol:

i co ty tak ku*** p********* o tym kryminale :lol:
acha, twarzy nie pokazujesz bo jesteś scigany listem gończym dlatego zakrywasz twarz szalem czy jak :lol:


i czemu komuś narzucasz żeby swoje foty wstawił na ten portal, przecież ciebie nikt do tego nie namawiał do wklejenia swoich fot a jak już to zrobiłeś musisz sie liczyć nawet i z krytyką


chłopie otrząsnij się to jest fotka.pl a nie kryminał

Krasza
Posty: 61
Rejestracja: 28.02.2007, 16:48
Lokalizacja: z Cracova!!!

Post autor: Krasza » 05.07.2007, 17:26

:lol: :lol: :lol: leże Mistrzu - jesteś najlepszy :lol: także Chrzanów? czy może? Bochnia? Wadowice? Jaworzno? :shock: pisz NA PRIV A NIE NA OGóLE. CO MYśLISZ żE mnie ośmieszysz? :lol: możemy już skonczyć ten temat? nie masz sie czym podniecac? wpisz w google i znajdziesz. nie żyj forum ogolnopolskim. pokazałeś się konkret :lol: same kozaki net hools :lol: ogladales Symetrie? gangsta pack in rap :lol: albo Krzeszowice? Myślenice? nikt z Krakowa by tak nie napisał bankowo.
Z konta korzystam dzieki uprzejmości Kraszy

Krasza
Posty: 61
Rejestracja: 28.02.2007, 16:48
Lokalizacja: z Cracova!!!

Post autor: Krasza » 05.07.2007, 17:27

idę w melanż - Pozdro dla Pasiastych Braci! Ave Pasy! CRACOVIA HEJ CRACOVIA HEJ :!: :!: :!:
Z konta korzystam dzieki uprzejmości Kraszy

Francis Begbie
Posty: 170
Rejestracja: 20.04.2007, 11:28
Lokalizacja: Niepolomice p/Krakowem

Post autor: Francis Begbie » 05.07.2007, 17:35

ty masz faktycznie 25 lat ?
Historia nie zna przedawnienia

Krasza
Posty: 61
Rejestracja: 28.02.2007, 16:48
Lokalizacja: z Cracova!!!

Post autor: Krasza » 05.07.2007, 17:41

Francis Begbie pisze:ty masz faktycznie 25 lat ?
dajcie już spokój. ok? co tak uwzięliście na mnie? nie mam 14 tak jak Ty i jestem z Wadowic :lol: hahaha! ide nie ma mnie i się nie napinajcie , bo będe dopiero jutro. dropsy :!: jak wiecie co to jest w ogóle. nara nara nara :!:
Z konta korzystam dzieki uprzejmości Kraszy

Szejk
Posty: 168
Rejestracja: 10.06.2007, 16:24
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: Szejk » 05.07.2007, 17:43

Krasza pisze::lol: :lol: :lol: leże Mistrzu - jesteś najlepszy :lol: także Chrzanów? czy może? Bochnia? Wadowice? Jaworzno? :shock: pisz NA PRIV A NIE NA OGóLE. CO MYśLISZ żE mnie ośmieszysz? :lol: możemy już skonczyć ten temat? nie masz sie czym podniecac? wpisz w google i znajdziesz. nie żyj forum ogolnopolskim. pokazałeś się konkret :lol: same kozaki net hools :lol: ogladales Symetrie? gangsta pack in rap :lol: albo Krzeszowice? Myślenice? nikt z Krakowa by tak nie napisał bankowo.

??????????????????

ku***, przeczytałem jego ostatnie posty w tym temacie i dalej nie rozumiem o co mi chodzi, może mi ktoś wytłumaczyć
?????

"wpisz w google znajdziesz"
"net hools" ale sam zakrywa morde za szalem i pisze GTS HOOLS
"oglądałem symetrie"
"musisz życ własnym życiem"
" z ciebie jest społeczniak bo zaglądasz na fotkę.pl"
"pod celą nie liczy się klub ale jaki jesteś"
" trzy-letni zakaz stadionowy? pucha? mało"
.
.
.
.


????????
ty umiesz skleić jedno zdanie w całość i napisać na temat?

Krasza
Posty: 61
Rejestracja: 28.02.2007, 16:48
Lokalizacja: z Cracova!!!

Post autor: Krasza » 05.07.2007, 17:48

Szejk pisze:
Krasza pisze::lol: :lol: :lol: leże Mistrzu - jesteś najlepszy :lol: także Chrzanów? czy może? Bochnia? Wadowice? Jaworzno? :shock: pisz NA PRIV A NIE NA OGóLE. CO MYśLISZ żE mnie ośmieszysz? :lol: możemy już skonczyć ten temat? nie masz sie czym podniecac? wpisz w google i znajdziesz. nie żyj forum ogolnopolskim. pokazałeś się konkret :lol: same kozaki net hools :lol: ogladales Symetrie? gangsta pack in rap :lol: albo Krzeszowice? Myślenice? nikt z Krakowa by tak nie napisał bankowo.

??????????????????

ku***, przeczytałem jego ostatnie posty w tym temacie i dalej nie rozumiem o co mi chodzi, może mi ktoś wytłumaczyć
?????

"wpisz w google znajdziesz"
"net hools" ale sam zakrywa morde za szalem i pisze GTS HOOLS
"oglądałem symetrie"
"musisz życ własnym życiem"
" z ciebie jest społeczniak bo zaglądasz na fotkę.pl"
"pod celą nie liczy się klub ale jaki jesteś"
" trzy-letni zakaz stadionowy? pucha? mało"
.
.
.
.


????????
możemy już to zakończyć? możemy pogadać w realu, ale po co takie rozkminki na necie? Ty mnie nie rozumiesz - ja Ciebie doskonale. po prostu ja stoje po tej złej stronie , a Ty po tej dobrej. kminisz już? na necie nie ma co kozaczyć... Pozdrowionka. w razie pytań , problemów zapraszam na priv. raz jeszcze pozdro.
Z konta korzystam dzieki uprzejmości Kraszy

Szejk
Posty: 168
Rejestracja: 10.06.2007, 16:24
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: Szejk » 05.07.2007, 17:52

Koniec bo widze że i tak się nie dogadamy
:lol:

!.
Posty: 46
Rejestracja: 14.03.2007, 18:08
Lokalizacja: (Z)ts

Post autor: !. » 05.07.2007, 17:55

dajcie już gościowi spokój :lol:
stara sie wybrnąć z niezręcznej sytuacji.
Smieszne sa te fotki całe z tymi kolesiami(juz nawet nie o Tobie pisze Krasza)z szalami na mordach graja wielkich pseudokibiców. Tak samo jak śmieszy mnie Twoja fota -tak byłbym rozbawiony i zażenowany taka fota wiślaka-a są i takie wiem o tym, że az zal patrzec jak wirtualnie "jebią żydów" -w każdym klubie są łby .Czemu to ma służyć niewiem.
pozatym widac ze ogórki w pełni :lol:

Matiaz
ban
Posty: 14
Rejestracja: 19.04.2007, 01:10

Post autor: Matiaz » 05.07.2007, 18:07

A ja mam bez kitu beke z was :lol:

Kazdy cisnie na malolata , a zaloze sie ze nie jeden w jego wieku ubierał kominiarke czy tam szalik i lansował sie przed lustrem.

Dystansu do pewnych spraw :roll:

napakowana musztarda

Post autor: napakowana musztarda » 05.07.2007, 18:14

25 lat to rzeczywiście małolat

szalona musztarda
Posty: 91
Rejestracja: 28.04.2007, 22:52

Post autor: szalona musztarda » 05.07.2007, 19:23

Napakowana zobacz bo kolega z fotki :lol: zmienil juz na koncie ''o mnie'' chyba Cie nie lubi :lol:

napakowana musztarda

Post autor: napakowana musztarda » 05.07.2007, 19:55

widziałem już :lol:

niby nas ma w chuju, ale jednak coś go boli, inaczej by mnie nie dodawał, c***, reklama się przyda

Morpheus05
Posty: 33
Rejestracja: 17.05.2007, 17:45

Post autor: Morpheus05 » 05.07.2007, 21:00

Krasza - trzy sprawy.
Po pierwsze miałeś iść w melanż a qrva odpisujesz na każdego posta jaki wpadnie na forum. Po drugie. Piszesz, że masz 25 lat a zachowujesz się jak gówniarz z przedszkola, który własnie wdał się w pyskówkę z kolegami z grupy. Za bardzo się chłopie spalasz przy tym necie. Po trzecie masz pecha bo twoja fotka i tak już wpadła w "odpowiednie" ręcę :)

rawicz
Posty: 391
Rejestracja: 27.02.2007, 10:46

Post autor: rawicz » 05.07.2007, 21:05

Krasza ziomek olej tych pajacy co sie tylko napinają a gówno mają do powiedzenia siedzą tylko przed netem i sie napinają.W sierpniu wpadamy do ciebie na balety więc bedzie napewno niezły melanż.Pozdro dla wszystkich ziomali z CRACOVII

Morpheus05
Posty: 33
Rejestracja: 17.05.2007, 17:45

Post autor: Morpheus05 » 05.07.2007, 21:09

Morpheus05 pisze:Krasza - trzy sprawy.
Po pierwsze miałeś iść w melanż a qrva odpisujesz na każdego posta jaki wpadnie na forum. Po drugie. Piszesz, że masz 25 lat a zachowujesz się jak gówniarz z przedszkola, który własnie wdał się w pyskówkę z kolegami z grupy. Za bardzo się chłopie spalasz przy tym necie. Po trzecie masz pecha bo twoja fotka i tak już wpadła w "odpowiednie" ręcę :)
KRASZA - TAK NA SERIO, SPRAWA Z FOTKĄ TO NATURALNIE ŻART. Nie spinaj sie. Ale z odpisywaniem na posty to daj sobie siana. :wink:
Ostatnio zmieniony 05.07.2007, 21:12 przez Morpheus05, łącznie zmieniany 1 raz.

WHITE POWER_
Posty: 105
Rejestracja: 19.06.2007, 21:16

Post autor: WHITE POWER_ » 05.07.2007, 21:09

:lol:

Krasza
Posty: 61
Rejestracja: 28.02.2007, 16:48
Lokalizacja: z Cracova!!!

Post autor: Krasza » 05.07.2007, 22:25

Morpheus05 pisze:
Morpheus05 pisze:Krasza - trzy sprawy.
Po pierwsze miałeś iść w melanż a qrva odpisujesz na każdego posta jaki wpadnie na forum. Po drugie. Piszesz, że masz 25 lat a zachowujesz się jak gówniarz z przedszkola, który własnie wdał się w pyskówkę z kolegami z grupy. Za bardzo się chłopie spalasz przy tym necie. Po trzecie masz pecha bo twoja fotka i tak już wpadła w "odpowiednie" ręcę :)
KRASZA - TAK NA SERIO, SPRAWA Z FOTKĄ TO NATURALNIE ŻART. Nie spinaj sie. Ale z odpisywaniem na posty to daj sobie siana. :wink:
no czaje. ale nie mogłem wytrzymać jak typ życzył kryminału... Metalowi... tak samo jakby ktoś Tobie życzył np. puchy świę..... to jest Sharks... a wiem że jest w porządku... znam Wiślaków i wiem że jak będe miał problemy to pójdą tak samo za mną jak za Nimi. Cracóv - kluby to nie wszystko! Lałem Typów od Nas, ale za frajerstwo. i Mimo że zostałem sam , bo popierdoliłem tych co witali sie z milcjantem na ruszczy - dramat TAM BYL- każdzy sie witał z Koziołkiem. bo niby że milicjant, na układzie... DRAMAT!!!
Z konta korzystam dzieki uprzejmości Kraszy

crk
Posty: 22
Rejestracja: 03.05.2007, 14:05

Post autor: crk » 05.07.2007, 22:41

no czaje. ale nie mogłem wytrzymać jak typ życzył kryminału... Metalowi... tak samo jakby ktoś Tobie życzył np. puchy świę..... to jest Sharks... a wiem że jest w porządku... znam Wiślaków i wiem że jak będe miał problemy to pójdą tak samo za mną jak za Nimi. Cracóv - kluby to nie wszystko! Lałem Typów od Nas, ale za frajerstwo. i Mimo że zostałem sam , bo popierdoliłem tych co witali sie z milcjantem na ruszczy - dramat TAM BYL- każdzy sie witał z Koziołkiem. bo niby że milicjant, na układzie... DRAMAT!!!
Krasza ty ku*** przestań zgrywać z siebie wielkiego bandyte Naszego klubu bo lat masz nie za dużo, konto na fotce gdzie robisz z siebie prze kozaka pokazując sie płci przeciwnej że dobry jesteś, ale ja mam na to wyjebane! i ku*** po primo dzieciaku przestań tu reprezentować się jak niewiadomo jaki chuligan.Po drugie primo ultimo- nie każdego tu obchodzi że popierdoliłeś kolegów co sie witali z gadami i że taki z Ciebie git bo jedziesz z frajerstwem na wolce. Coś nie jasne? zapraszam na priv.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ANTYpzpn, Gość123, GreenwichMeanTime, mlody160, pongo2, roman71, UrzadSkarbowy, WITEK123 i 466 gości