www.warhouse.pl

12-13 maja KOMENTARZE PRZEDMECZOWE

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Gdzie najciekawiej?

Czas głosowania minął 11.05.2007, 23:07

GÓRNIK - LECH
26
9%
ŁKS - ARKA
17
6%
CRACOVIA - WISŁA
113
38%
LEGIA - WIDZEW
116
39%
POLONIA - JAGIELLONIA
11
4%
ODRA - ŚLĄSK
11
4%
 
Liczba głosów: 294

kuba_kks
Posty: 17
Rejestracja: 26.02.2007, 18:33
Lokalizacja: Kruszwica

Post autor: kuba_kks » 11.05.2007, 23:04

No bardzo ciekawe beda Derby szkoda tylko takiej liczby biletów dla Wisły.Legia-Widzew klasyk niestety troche popsuty przez tak malą liczbe biletów dla gości.
Zamiast słow miejsce w głębi serca...LP



Żoliborski
Posty: 190
Rejestracja: 21.03.2007, 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Żoliborski » 11.05.2007, 23:15

SKLW pisze: W najbliższą niedzielę 13 maja w Warszawie swój mecz rozegra drużyna naszych przyjaciół z Sosnowca. Zgodnie z kibicowską tradycją fani Legii wielokrotnie uczestniczyli w meczach Pogoni Szczecin i Zagłębia Sosnowiec kiedy te drużyny grały w miejscowościach położonych w pobliżu Warszawy, natomiast nasi przyjaciele przyjeżdżali na mecze Legii (np. ostatnia duża grupa fanów Zagłębia Sosnowiec na stadionie Wisły Kraków).
Niestety kibice mający eLkę w sercach nie na wszystkich stadionach są mile widziani. Najjaskrawszym przykładem takiego zachowania jest klub Polonia Warszawa.

Nie tak dawno fani z Warszawy, którzy chcieli obejrzeć mecz Pogoni Szczecin z sektora gości, nie zostali wpuszczeni na stadion przy ulicy Konwiktorskiej. Przed niedzielnym meczem działacze Polonii podjęli jeszcze bardziej kuriozalną decyzję - zamykając na ten mecz Trybunę Główną. W powód (budowa zadaszenia), który podany został w oficjalnym komunikacie, nie wierzą nawet kibice Polonii wpisujący się na internetowych forach. W tej sytuacji kibice Zagłębia zdecydowali się nie prosić nas o wsparcie na tym meczu. Wszelkie incydenty podczas tego spotkania, mogłyby skutkować przykrymi konsekwencjami przed prestiżowym dla Sosnowiczan wyjazdem do Bytomia. Zachęcamy natomiast do spotkań z kibicami z Sosnowca, przed i po meczu w Warszawie.

Jako kibice Legii wyrażamy nadzieję, że działacze Polonii kiedyś zrozumieją sens hasła "Piłka nożna dla kibiców" i specyfikę sympatii klubowych w naszym mieście. Wierzymy, też że przestaną okresowo utrudniać oglądanie meczów warszawskim kibicom na stadionie modernizowanym za miejskie pieniądze. Kibice Legii już raz pokazali, że potrafią zachować się na trybunie głównej stadionu Polonii-wprowadzona na polecenie polonijnych działaczy policja nie musiała interweniować. Działacze Legii nie utrudniali również, w żaden sposób, uczestniczenia fanów w czarnym koszulach w meczu Korony Kielce na Łazienkowskiej. Wiele wskazuje, na to że już w przyszłym sezonie czekają nas kolejne derby Warszawy, już wtedy okaże się, czy działaczy KSP stać będzie na jakikolwiek gest, czy znowu zobaczymy całe rzędy pustych krzesełek i duże grupy kibiców pod stadionem, którzy będą za wszelką cenę chcieli obejrzeć ten mecz.
Obrazek

lamansz
Posty: 32
Rejestracja: 28.02.2007, 09:15
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: lamansz » 11.05.2007, 23:59

To sa nasze wewnetrze sprawy i nie widze sensu zeby je tu wrzucac...
;)

Jurand ze Spychowa
Posty: 1328
Rejestracja: 26.02.2007, 20:17
Lokalizacja: Spychów

Post autor: Jurand ze Spychowa » 12.05.2007, 00:13

takie derby to nie derby... mecz kolejki Legia-Widzew

pozdro

Kaligula
Posty: 10
Rejestracja: 26.02.2007, 21:00

Post autor: Kaligula » 12.05.2007, 00:54

Żoliborski pisze:
SKLW pisze: W najbliższą niedzielę 13 maja w Warszawie swój mecz rozegra drużyna naszych przyjaciół z Sosnowca. Zgodnie z kibicowską tradycją fani Legii wielokrotnie uczestniczyli w meczach Pogoni Szczecin i Zagłębia Sosnowiec kiedy te drużyny grały w miejscowościach położonych w pobliżu Warszawy, natomiast nasi przyjaciele przyjeżdżali na mecze Legii (np. ostatnia duża grupa fanów Zagłębia Sosnowiec na stadionie Wisły Kraków).
Niestety kibice mający eLkę w sercach nie na wszystkich stadionach są mile widziani. Najjaskrawszym przykładem takiego zachowania jest klub Polonia Warszawa.

Nie tak dawno fani z Warszawy, którzy chcieli obejrzeć mecz Pogoni Szczecin z sektora gości, nie zostali wpuszczeni na stadion przy ulicy Konwiktorskiej. Przed niedzielnym meczem działacze Polonii podjęli jeszcze bardziej kuriozalną decyzję - zamykając na ten mecz Trybunę Główną. W powód (budowa zadaszenia), który podany został w oficjalnym komunikacie, nie wierzą nawet kibice Polonii wpisujący się na internetowych forach. W tej sytuacji kibice Zagłębia zdecydowali się nie prosić nas o wsparcie na tym meczu. Wszelkie incydenty podczas tego spotkania, mogłyby skutkować przykrymi konsekwencjami przed prestiżowym dla Sosnowiczan wyjazdem do Bytomia. Zachęcamy natomiast do spotkań z kibicami z Sosnowca, przed i po meczu w Warszawie.

Jako kibice Legii wyrażamy nadzieję, że działacze Polonii kiedyś zrozumieją sens hasła "Piłka nożna dla kibiców" i specyfikę sympatii klubowych w naszym mieście. Wierzymy, też że przestaną okresowo utrudniać oglądanie meczów warszawskim kibicom na stadionie modernizowanym za miejskie pieniądze. Kibice Legii już raz pokazali, że potrafią zachować się na trybunie głównej stadionu Polonii-wprowadzona na polecenie polonijnych działaczy policja nie musiała interweniować. Działacze Legii nie utrudniali również, w żaden sposób, uczestniczenia fanów w czarnym koszulach w meczu Korony Kielce na Łazienkowskiej. Wiele wskazuje, na to że już w przyszłym sezonie czekają nas kolejne derby Warszawy, już wtedy okaże się, czy działaczy KSP stać będzie na jakikolwiek gest, czy znowu zobaczymy całe rzędy pustych krzesełek i duże grupy kibiców pod stadionem, którzy będą za wszelką cenę chcieli obejrzeć ten mecz.
Ale o co Wam chodzi. Przeciez zostala zamknieta trybuna gospodarzy. Tez nie mozna? A jesli tak sie o to troszczycie czemu daliscie tylko 681 biletow Widzewowi? Przeciez "Pilka nozna dla kibicow"

Janek
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 103
Rejestracja: 26.02.2007, 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Janek » 12.05.2007, 01:01

Kaligula pisze: Ale o co Wam chodzi. Przeciez zostala zamknieta trybuna gospodarzy. Tez nie mozna? A jesli tak sie o to troszczycie czemu daliscie tylko 681 biletow Widzewowi? Przeciez "Pilka nozna dla kibicow"
:? nie widzisz roznicy ? My dajemy prawie 700 biletow i wszystkie trybuny sa oczywiscie otwarte.Polonia tymczasem zamyka wlasna trybune w obawie ,ze przyjdziemy.A wiadomo ,ze na sektor gosci nie da sie wejsc...

A tak swoja droga to juz od dluzszego czasu od Widzewa dostawalismy taka sama pule biletow jaka my dalismy.I wogle te rozkminki sa bez sensu bo chyba wiadomo jakie mamy kontakty z zarządem (L) i wplywu na ilosc biletow dla kibicow gosci nie mamy rzadnego :evil:

nitro
Posty: 254
Rejestracja: 01.03.2007, 16:16

Post autor: nitro » 12.05.2007, 01:56

kicken pisze:Szkoda, że L nie prezentuje się w tym sezonie kibicowsko jak chociażby Lech... ale cóż klasyk to klasyk :wink: Dobrze, ze bylem w Szczecinie 8)
No zabłysnął niesłychanie ...
Teraz to dorzuciłes do pieca ,,
To napisz w czymże tak Lech przeważa,poza frekwencją u siebie, nie widze innych plusów ..
Moze chcesz powiedziec że doping .. :) ??
Słyszałem te dwie ekipy w tym sezonie 4 krotnie ( u nich i u nas w Lodzi), i jak dla mnie nie ma o czym mówic ..
Legia bije Lecha na głowę...

Chetnie "posłucham" twoich argumentów ,, priv
Ostatnio zmieniony 12.05.2007, 02:01 przez nitro, łącznie zmieniany 1 raz.

MBTCh
Posty: 1076
Rejestracja: 26.02.2007, 22:10

Post autor: MBTCh » 12.05.2007, 01:58

kicken pisze:Szkoda, że L nie prezentuje się w tym sezonie kibicowsko jak chociażby Lech... ale cóż klasyk to klasyk :wink: Dobrze, ze bylem w Szczecinie 8)
Rozwiń swoją myśl.

Kamcio_KK
Posty: 3
Rejestracja: 01.05.2007, 09:34

Post autor: Kamcio_KK » 12.05.2007, 08:11

Do meczu Polonia-Zagłebie

1Niewiem jaki problem ma Legia,bo trybuna glówna jak sie nie myle nalezy do gospodarzy,i w ich interesie zamykaja ta tryubne

2.Remont trybuny głownej trwa juz 3 tygodnie i sektory z kazdym meczem zostaly zamykane,az w koncu zamkneli trybune

A jak juz wietrzysz spisek to Polonia zamknela by sektor gosci jak twoim zdaniem sie tak boja...a tego nie zrobila


...Kibice Legii już raz pokazali, że potrafią zachować się na trybunie głównej stadionu Polonii...

a to mi dopiero a zdjecia kto robil kazdemu kibicowi siedzacemu na głownej i kto straszyl normalnych kibicow(pikniki)...?

linaad
Posty: 53
Rejestracja: 26.02.2007, 21:47

Post autor: linaad » 12.05.2007, 08:22

MBTCh pisze:
kicken pisze:Szkoda, że L nie prezentuje się w tym sezonie kibicowsko jak chociażby Lech... ale cóż klasyk to klasyk :wink: Dobrze, ze bylem w Szczecinie 8)
Rozwiń swoją myśl.
kolega się nie odzywa, to ja rozwinę, bo równiez uważam, że Legia w tym sezonie nie prezentuje się tak dobrze jak nas przyzwyczaiła.
Chodzi mi oczywiście o doping, bo oprawy wciąż mają na bardzo wysokim poziomie. Jednak w kwestii dopingu do dwójki Widzew, Lech stracili sporo. Takie jest moje subiektywne zdanie, a zapewniam, że wyrobiłem je sobie bezpośrednio oglądając te 3 ekipy w tym sezonie.

Browarski
Posty: 202
Rejestracja: 27.02.2007, 08:22
Lokalizacja: wziąć pełną beczke piwa??

Post autor: Browarski » 12.05.2007, 08:46

Mam apel do naszych kibiców o niepolemizowanie z "honorowymi" w temacie meczu z Z.S. Zamknięcie trybuny głównej jest sprawą Polonii, Legii ani żadnemu innemu klubowi nic do tego.
POLONIA WARSZAWA

osfp
Posty: 561
Rejestracja: 09.05.2007, 18:02

Post autor: osfp » 12.05.2007, 09:07

gadajcie gadajcie ale 1 mecz juz był

horun79
Posty: 11
Rejestracja: 28.03.2007, 08:32

Post autor: horun79 » 12.05.2007, 09:39

poprostu mecz bez historii sie odbyl w piatek...


Co do meczu Gornik- Lech

komendant wymusil wzrost ceny do tej bez obnizki no problem i tak nas bedzie sporo , Lech dostal 1000 biletow chacialbym by wszystkie wykrzystał

Derby Krakowa az smutno sie pisze o derbachgdzie druga druzyna dostaje 325 biletow. według mnie procedura powinna byc podobna to tego jak jest w hiszpani i we włoszech czyli 25% stadionu dla gosci na derby.

Legia- Widzew kolejna paranoja bo ile wejdzie gosci na sektory przyjezdne to wiemy wszyscy ale kibicom zawsze pod gorke cos mi sie wydaje ze nie takie ustalenia byly we Wronkach i w Warszawie..

Polonia- Zagłebie komentarz zbedny swietna decyzja zarzadu (moze tez komendant podpowiadal bo 2 takie mecze w stolicy w jednym tygodniu kiedy by pieski wypoczely)...

Odra Opole -Ślask Wrocław chyba jedna z nielicznych normalnych decyzji 500 biletow chociaz jakby obowiazywalo to co przed 21 wiekiem to Ślaska ponad 1000 by byl....
Z KSG az po zycia kres

pick-nick
Posty: 78
Rejestracja: 02.03.2007, 20:56

Post autor: pick-nick » 12.05.2007, 10:33

EO pisze:szkoda ze Widzew dostał tylko 681 sztuk, ale cóz lepsze to niz nic.
Ci co nie zabiora sie do Wawy przyjada do Lodzi wspomagac Areczke :wink:
1908 - 2008 Już od stu lat biało - czerwono - biały świat

linaad
Posty: 53
Rejestracja: 26.02.2007, 21:47

Post autor: linaad » 12.05.2007, 10:37

pick-nick pisze:
EO pisze:szkoda ze Widzew dostał tylko 681 sztuk, ale cóz lepsze to niz nic.
Ci co nie zabiora sie do Wawy przyjada do Lodzi wspomagac Areczke :wink:
i zastaną pusty stadion, bo "rodowici" pojadą wspomagć Legiunię :wink: I w Warszawie rodowici pośpiewają sobie tak jak spiewali w Gdańsku z Lechistami "cała Łódż jude jude jude"

WHITE-RED
ban
Posty: 32
Rejestracja: 29.04.2007, 13:21
Lokalizacja: RODOWITY ŁODZIANIN

Post autor: WHITE-RED » 12.05.2007, 10:50

Nie byles w Gdansku to nie pieprz....
raz bylo zaspiewane jude jude cala..... i po interwencji juz nie bylo takich przyspiewek
ale wiem ze ciezko wam sie z tym pogodzic ze w Gdansku wtedy nawet Rodowici was atakowali :lol: :lol:

Takie moje spostrzezenia:
Mysle ze Arka ma wiekszy szacun :D u widzewiakow niz Lech
Wiec ktos napewno przyjdzie zza miedzy
ŁKS ŁÓDŻ

dintre_ŁKS
Posty: 4
Rejestracja: 22.04.2007, 16:21

Post autor: dintre_ŁKS » 12.05.2007, 10:51

linaad pisze:
pick-nick pisze:
EO pisze:szkoda ze Widzew dostał tylko 681 sztuk, ale cóz lepsze to niz nic.
Ci co nie zabiora sie do Wawy przyjada do Lodzi wspomagac Areczke :wink:
i zastaną pusty stadion, bo "rodowici" pojadą wspomagć Legiunię :wink: I w Warszawie rodowici pośpiewają sobie tak jak spiewali w Gdańsku z Lechistami "cała Łódż jude jude jude"
Tak, dokladnie tak spiewalismy, a potem spalilismy flagę Łodzi i była feta na sektorze ..


co za debil

linaad
Posty: 53
Rejestracja: 26.02.2007, 21:47

Post autor: linaad » 12.05.2007, 10:54

tak się składa kmiotku, że byłem na wyjeździe w Gdańsku i doskonale pamiętam co spiewał stadion. Dlatego jak się dowiedziałem, że byliście wśród kibiców Lechii nieźle się zszokowałem. Nie tylko zresztą ja.

Robicie wszystko żeby sie przypodobac innym ekipom, a tu jedni w waszej obecności krzyczą cała Łódź jude a drudzy po wpuszczeniu na Galerę wywieszają flagę Palestyny.....
Ostatnio zmieniony 12.05.2007, 10:55 przez linaad, łącznie zmieniany 1 raz.

dintre_ŁKS
Posty: 4
Rejestracja: 22.04.2007, 16:21

Post autor: dintre_ŁKS » 12.05.2007, 10:55

i widziałeś łodzian spiewających tę przyśpiewke ,,,

dobry jestes ..

WHITE-RED
ban
Posty: 32
Rejestracja: 29.04.2007, 13:21
Lokalizacja: RODOWITY ŁODZIANIN

Post autor: WHITE-RED » 12.05.2007, 11:07

KMIOTKU... :(

Czlowieku przypomnij sobie co bylo w arenie :lol: :lol: :lol:

a po drugie to nie temat o tym Wejdz sobie na Łodzki temet i pierdoly tam gadaj

widzew 1922 :lol:
ŁKS ŁÓDŻ

kicken
ban
Posty: 79
Rejestracja: 06.03.2007, 16:17

Post autor: kicken » 12.05.2007, 11:15

WHITE-RED pisze:KMIOTKU... :(

Czlowieku przypomnij sobie co bylo w arenie :lol: :lol: :lol:

a po drugie to nie temat o tym Wejdz sobie na Łodzki temet i pierdoly tam gadaj

widzew 1922 :lol:
Oczywiście, brakuje argumentów i już dochodzimy do "widzew 1922" :lol: :lol:
P.S: My na arenie Łodzi nie judowaliśmy :wink: :oops:
Idzie dwóch ełkaesiaków po meczu ulica .. nagle patrzą, a tam jakaś kartka na chodniku leży. Jeden podnosi i wpatrując się w nią mówi:
- Jahwe wiesz może co to za kartka? co tu jest narysowane ?
- nie wiem .. ale lepiej skserować

RTS-SIWY
Posty: 12
Rejestracja: 26.02.2007, 18:38
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: RTS-SIWY » 12.05.2007, 11:17

WHITE-RED pisze:
ale wiem ze ciezko wam sie z tym pogodzic ze w Gdansku wtedy nawet Rodowici was atakowali
atakowali jak cholera, najbardziej aparatami fotograficznymi cykając fotki :roll:

"rodowici łodzianie" ? - to brzmi bardzo podejrzanie!! hiszberg itd
WOJOWNIKÓW DWÓCH WIDZEW & RUCH

Browarski
Posty: 202
Rejestracja: 27.02.2007, 08:22
Lokalizacja: wziąć pełną beczke piwa??

Post autor: Browarski » 12.05.2007, 11:27

Legioner pisze:
Kamcio_KK pisze: Z zamknięciem trybuny to smieszna historia
czy to jest śmieszne???miałem się nie wypowiadać ale z nudów jeszcze coś napiszę...przepraszamy Legię ze zaczeliśmy remont wtedy gdy zaczliśmy, faktycznie lepiej było poczekać aż najjaśniejsza czarna elka przyjdzie, zakupi bilet,ostro będzie dopingować Z.S. a potem zaczynać dalszą przebudowę...nasza niepoprawność jest karygodna...
POLONIA WARSZAWA

droid
Posty: 95
Rejestracja: 26.02.2007, 20:06
Lokalizacja: z warhammera

Post autor: droid » 12.05.2007, 11:29

linaad pisze: Robicie wszystko żeby sie przypodobac innym ekipom,
O ku*** kto to mowi

mistrz :lol:
Świat się zmienia ludzie rozwijają...

linaad
Posty: 53
Rejestracja: 26.02.2007, 21:47

Post autor: linaad » 12.05.2007, 11:42

WHITE-RED pisze:
Czlowieku przypomnij sobie co bylo w arenie :lol: :lol: :lol:
Byłem w arenie w tym roku i rok wczesniej i nie widzę podobieństwa do sytuacji w Gdańsku.
Po pierwsze w arenie Lech nie krzyczał "cała Łódź jude".
A po drugie, to kibice Widzewa na prowokację jednego koleżki (prawdopodobnie z Craksy) zareagowali.

WHITE-RED pisze:a po drugie to nie temat o tym
Nie chciałem rozpętywać kolejnej łódzkiej dyskusji, a mój wpis był tylko odpowiedzią na wpis jakiegos Łks-iaka, który chciał byc zabawny.
Dlatego to mój ostatni wpis w tym temacie
Ostatnio zmieniony 12.05.2007, 11:54 przez linaad, łącznie zmieniany 1 raz.

ACAB_
Posty: 124
Rejestracja: 26.02.2007, 23:37
Lokalizacja: Z Lokalnej Bandy Herosów

Post autor: ACAB_ » 12.05.2007, 11:53

linaad pisze:
WHITE-RED pisze:
Czlowieku przypomnij sobie co bylo w arenie :lol: :lol: :lol:
Byłem w arenie w tym roku i rok wczesniej i nie widzę podobieństwa do sytuacji w Gdańsku.
Po pierwsze w arenie Lech nie krzyczał "cała Łódź jude".
A po drugie, to kibice Widzewa na prowokację jednego koleżki (prawdopodobnie z Craksy) zareagowali i koles zaliczył K.O.
koles byl z Lecha z BB... znany w srodowisku internetowym :lol: heheh

co do tematu zdecydowanie najciekawszy mecz w Krk ale chujnia z biletami znowu... he PILKA NOZNA DLA KIBICOW
Ostatnio zmieniony 12.05.2007, 11:58 przez ACAB_, łącznie zmieniany 1 raz.

lamansz
Posty: 32
Rejestracja: 28.02.2007, 09:15
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: lamansz » 12.05.2007, 11:56

Łódzki temat juz chyba istnieje 8)
;)

Browarski
Posty: 202
Rejestracja: 27.02.2007, 08:22
Lokalizacja: wziąć pełną beczke piwa??

Post autor: Browarski » 12.05.2007, 11:57

lamansz pisze:Łódzki temat juz chyba istnieje 8)
Łodzianom i Krakusom zawsze mało... :lol: :wink:
POLONIA WARSZAWA

R/F
ban
Posty: 268
Rejestracja: 27.02.2007, 09:38
Lokalizacja: Radom

Post autor: R/F » 12.05.2007, 12:01

WHITE-RED pisze:Takie moje spostrzezenia:
Mysle ze Arka ma wiekszy szacun :D u widzewiakow niz Lech
Wiec ktos napewno przyjdzie zza miedzy
Taaa :wink:

Idąc twoim tokiem rozumowania skoro Łks był na meczach Śląsk-Widzew i Lechia-Widzew to może i pojedziecie do Warszawy na Legia-Widzew. Mniejsza z tym, że wyzywali was od żydów na ostatnim meczu w Łodzi. Nienawiść do Widzewa, to podstawa. I trdycyjnie "kto nie skacze, ten z Widzewa, hej, hej" :D

I tyle w tym temacie. Bo znów sie dowiem, że jestem ze wsi :wink:

Jackdaniels
Posty: 157
Rejestracja: 02.03.2007, 12:06

Post autor: Jackdaniels » 12.05.2007, 12:33

R/F skończ już polemikę o Łódzkich klimatach. Ty zawsze masz najwięcej do powiedzenia na temat ŁKSu, chyba za bardzo żyjesz internetem. Odejdź od tego kompa i wyjdź na dwór.

Interesujące są mecze :
Legia - Widzew , zapewne Warszawiacy udowodnią, że zasługują na miano najlepszej ekipy Ultras, również Widzew coś ciekawego zaprezentuje
Derby Krakowaze względu na małą liczbę gości ( duża liczba Policji )będą wyglądały prawie jak zwykły mecz, podobno Opravcy nic nie przygotują
ŁKS - Arka - tutaj może dominować Antydoping :)
Odra - Śląsk - wyjazdy WKSu do Opola zawsze wzbudzały emocje

R/F
ban
Posty: 268
Rejestracja: 27.02.2007, 09:38
Lokalizacja: Radom

Post autor: R/F » 12.05.2007, 12:38

Jackdaniels pisze:R/F skończ już polemikę o Łódzkich klimatach. Ty zawsze masz najwięcej do powiedzenia na temat ŁKSu, chyba za bardzo żyjesz internetem. Odejdź od tego kompa i wyjdź na dwór
Dwór jest zły, internet dobry :wink:

Najłatwiej komuś pojechać osobiście od internetowego kibica, net hoolsa itd :wink:

kaelowiec
Posty: 1414
Rejestracja: 27.02.2007, 11:36

Post autor: kaelowiec » 12.05.2007, 12:40

na pole 8)

PoMoRZe z RTS
ban
Posty: 16
Rejestracja: 22.04.2007, 12:23
Lokalizacja: z daleka

Post autor: PoMoRZe z RTS » 12.05.2007, 12:43

pick-nick pisze:
EO pisze:szkoda ze Widzew dostał tylko 681 sztuk, ale cóz lepsze to niz nic.
Ci co nie zabiora sie do Wawy przyjada do Lodzi wspomagac Areczke :wink:
Nie ma co wspierać!
TYLKO RTS

NML
Posty: 219
Rejestracja: 27.02.2007, 15:33
Lokalizacja: Gród nad Drwęca

Post autor: NML » 12.05.2007, 12:45

pewnie Lech bedzie miał liczbe co koło 1tysiąca a ciekawy jestem równiez liczby Arki czy Lechici ich wspomożą

Kiju
Posty: 721
Rejestracja: 26.02.2007, 16:12

Post autor: Kiju » 12.05.2007, 12:57

Ja nie jade do wawy,tylko jade wspierac Arke.
Obrazek

dno
Posty: 202
Rejestracja: 02.05.2007, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Post autor: dno » 12.05.2007, 13:59

Kiju pisze:Ja nie jade do wawy,tylko jade wspierac Arke.
No , ale z dyrektorem sportowym Gdynian wypadaloby wpasc piatke przybic :wink:

LKS-konczymy rozkminki z Widzewiakami

kret.
Posty: 3
Rejestracja: 14.04.2007, 15:09
Lokalizacja: slask

Post autor: kret. » 12.05.2007, 14:11

ilu Poznaniakow wyjechalo ?? wie moze ktos , podobniez male zainteresowanie .... ? :D

Kiju
Posty: 721
Rejestracja: 26.02.2007, 16:12

Post autor: Kiju » 12.05.2007, 14:26

BiałyTeofilów pisze: W koncu z Jagą bylo podobnie.
To z Jagą tez mamy zgode??


Zeby przybic piatke z Potarem nie trzeba isc na ŁKS :lol:
Obrazek

esteen
Posty: 12
Rejestracja: 03.03.2007, 14:09

Post autor: esteen » 12.05.2007, 14:40

linaad pisze:
pick-nick pisze:
EO pisze:szkoda ze Widzew dostał tylko 681 sztuk, ale cóz lepsze to niz nic.
Ci co nie zabiora sie do Wawy przyjada do Lodzi wspomagac Areczke :wink:
i zastaną pusty stadion, bo "rodowici" pojadą wspomagć Legiunię :wink: I w Warszawie rodowici pośpiewają sobie tak jak spiewali w Gdańsku z Lechistami "cała Łódż jude jude jude"
Panie hipokryto, może wrócimy z kolei do spotkania Lech - ŁKS w rundzie jesiennej..

Byli od was przedstawiciele? Byli.
Poleciało z trybun "Cała Łódź..."? Poleciało.

Więc proponowałbym zachować pewien umiar w napinaniu się.
Tylko Łódzki Klub Sportowy

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: baribal, buhu321 i 530 gości