www.warhouse.pl

Korona, Zagłębię i Cracovia zostaną zdegradowane?!

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

director
Posty: 349
Rejestracja: 09.03.2007, 00:06

Post autor: director » 12.05.2007, 12:50

Poprostu oprócz prawa pozytywnego jest też prawo naturalne i to ono tu decydowało -> decyzja słuszna.
Ja was widziałem, o świcie w tramwaju...
Zawsze myślałem, że rano w tych tramwajach jest wesoluśko, że radość was upaja...To wycie syren i ranne bicie dzwonów.



Splatter
Posty: 66
Rejestracja: 13.03.2007, 07:11
Lokalizacja: Sweet Home Mazowsze

Post autor: Splatter » 12.05.2007, 13:16

director pisze:Poprostu oprócz prawa pozytywnego jest też prawo naturalne i to ono tu decydowało -> decyzja słuszna.


Mogą sobie to tak tłumaczyć kibice na forum, bo przecież każdy ma jakąś teorię na ten temat i zapewne nikt zdania nie zmieni. No, ale jednak PZPN powinien posługiwać się solidniejszymi argumentami - przede wszystkim natury prawnej. Żeby było ciekawiej to z tego co wiem nawet obecny na meczu w Krakowie obserwator, twierdził, że nie miał jakichkolwiek zastrzeżeń (dla niektórych z Was pewnie zabrzmi to dziwnie, ale takie było jego stanowisko).
Podejrzewam, że gdyby dzisiaj PZPN próbował załatwić sprawę z obecną aferą korupcyjną w taki sam sposób jak w '93 to co najwyżej potraktowano by to jako dowcip.
Swoją drogą PZPN strażnikiem prawa naturalnego? Raczej brzmi to jak żart :lol:

P.S.: Mam nadzieję, że nie rozmywamy tematu, bo jednak tytuł dotyczył trochę czegoś innego :wink:
Death in the shape of a panzer battalion.

szara_eminencja
Posty: 24
Rejestracja: 13.03.2007, 21:24

Post autor: szara_eminencja » 12.05.2007, 16:00

teraz tylko czekać aż złapią pana Płoskonia i pana Rogale :roll:

Darth Kabut
Posty: 30
Rejestracja: 08.03.2007, 10:12

Post autor: Darth Kabut » 12.05.2007, 21:49

szara_eminencja pisze:teraz tylko czekać aż złapią pana Płoskonia i pana Rogale :roll:
Hehe.
Rogale moga zamykac ale za to ze doprowadzil klub na skraj bankructwa i co on za mecze kupil skoro prawie klub zrzucil do 3 ligi a dlugi siegaly 15 mln zlotych.
Wiec jak masz prawic takie moraly to lepiej sie nie odzywaj.

Nie twierdze ze moj klub niczego nie sprzedawal bo raczej sprzedawal ale przyszlo nam za to zaplacic cholernie gigantyczna kare w postaci pamietnej bramki J. Jojki i konca legendy o wiecznym ligowcu.

A teraz pomysl dlaczego mecze sie w Polsce kupuje mniej wiecej od poczatku lat 80?
Czyzby niemoc na dwie pilkarskie potegi z Gornego Slaska??
Ruch 14, Gornik 14, Polonia 2, Szombierki 1 ... GKS 0 - tak sie zdobywa uznanie na Slasku.
GKS "prawie" jak mistrz. "Prawie" robi wielka roznice.

jestesmywaszastolica
Posty: 1407
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Korona, Zagłębię i Cracovia zostaną zdegradowane?!

Post autor: jestesmywaszastolica » 16.09.2023, 13:24

wszystkowiedzacy pisze:
16.09.2023, 13:21
Za 10-15 lat jak ktoś napisze ksiazke o upadku ruchu kibicowskiego w Polsce,za punkt wyjścia powinien uznać nie Grabiszyńska,nie Marsylię w Euro,a turniej w Radłowie ku***,gdzie przez ostatnie kilka lat było z kilkanaście bardziej dojebanych akcji i nikt nie płakał i się nie użalał,teraz sami wykopaliśmy sobie grób i zamiast "j**** Wiśle do spodu" na trasie,pod kasami,gdziekolwiek,wydajecie k**** oświadczenia policyjne z d*** o niewpuszczaniu kibiców z powodu powodzi w Nikaragui albo prawdopodobnym trzęsieniem ziemii w Oregonie w USA,j**** was wszystkich...nawet tymi maczetami

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Andrzej Buła, Gość123, Jacku84, kałamarnica, rafalks1908, Sratytaty, vegeta1928, WITEK123 i 532 gości