www.warhouse.pl

Korona, Zagłębię i Cracovia zostaną zdegradowane?!

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

bardzo
Posty: 38
Rejestracja: 02.04.2007, 16:21

Post autor: bardzo » 08.05.2007, 18:47

.......
Ostatnio zmieniony 08.05.2007, 21:52 przez bardzo, łącznie zmieniany 1 raz.



Ave Tarnów
Posty: 42
Rejestracja: 26.02.2007, 19:56
Lokalizacja: PST

Post autor: Ave Tarnów » 08.05.2007, 21:38

anusiak1 pisze:
SzczurekPB pisze:Powinno być tak:
Klub kupił 30 meczów, to jest -90 pkt (wiadomo, -3pkt za każdy wygrany kupiony mecz). Klub zaczyna następny sezon z -90 pkt. na koncie. Oczywiście na koniec sezonu dalej ma minusowe punkty, bo się odrobić tylu punktów nie da. Więc zakładamy, że odrobił 30 pkt, więc kończy sezon z -60 pkt i spada lige niżej. Nowy sezon rozpoczyna z -60 pkt. i tak dalej aż do wyjścia na 0 :)

PS.
Jeśli Polkowice kupiły 60 meczów, to by miały -180 pkt ;)
zajefajny pomysł
Tylko co w przypadku jak się kupi np. 1 mecz barażowy? heh.. -3 punkty w następnym sezonie? :) ale ogólnie nie głupie.
Co do samej korupcji, to nie mam ochoty ani siły tego komentować.
Piłka nożna.. i wszystko jasne
Tarnowskie Jaskółki

goral1982
Posty: 27
Rejestracja: 28.02.2007, 10:57

Post autor: goral1982 » 08.05.2007, 22:02

Ave Tarnów pisze:
anusiak1 pisze:
SzczurekPB pisze:Powinno być tak:
Klub kupił 30 meczów, to jest -90 pkt (wiadomo, -3pkt za każdy wygrany kupiony mecz). Klub zaczyna następny sezon z -90 pkt. na koncie. Oczywiście na koniec sezonu dalej ma minusowe punkty, bo się odrobić tylu punktów nie da. Więc zakładamy, że odrobił 30 pkt, więc kończy sezon z -60 pkt i spada lige niżej. Nowy sezon rozpoczyna z -60 pkt. i tak dalej aż do wyjścia na 0 :)

PS.
Jeśli Polkowice kupiły 60 meczów, to by miały -180 pkt ;)
zajefajny pomysł
Tylko co w przypadku jak się kupi np. 1 mecz barażowy? heh.. -3 punkty w następnym sezonie? :) ale ogólnie nie głupie.
Co do samej korupcji, to nie mam ochoty ani siły tego komentować.
Za mecz barazowy beda przyznawane bonusy w wysokosci +10 punktow(ilosc punktow do negocjacji)

Detektyw
Posty: 103
Rejestracja: 02.03.2007, 12:18

Post autor: Detektyw » 08.05.2007, 22:34

krk to sam zaprzestań tych oskarżeń, bo dowodów żadnych nie masz.

tomek1944
Posty: 28
Rejestracja: 24.04.2007, 07:39

Post autor: tomek1944 » 08.05.2007, 22:47

Korona Kielce wcale nic a nic mnie nie dziwią to co wyczyniali w 3 lidzie gr4 , to juz bylo baaaardzo nieprawdopodobne i śmieszne .

malina1910
Posty: 15
Rejestracja: 25.04.2007, 14:35

Post autor: malina1910 » 08.05.2007, 23:25

tomek1944 pisze:Korona Kielce wcale nic a nic mnie nie dziwią to co wyczyniali w 3 lidzie gr4 , to juz bylo baaaardzo nieprawdopodobne i śmieszne .
Po prostu mieli na to kasę :lol:
Ale szkoda już o tym gadać bo to i tak nic nie zmieni 8)

zwykłykibic
Posty: 1
Rejestracja: 01.03.2007, 08:39

Post autor: zwykłykibic » 08.05.2007, 23:30

"a pierwsza lige ztworza z juniorow no chyba jeszcze nie przekrecili nic"
najbardziej chore w polskiej piłce jest to ze już na meczach juniorów dochodzi do sytuacji kiedy to mecze są po "koleżeńsku" rozgrywane, albo wprost mówione jest chłopakom jak ma sie skończyć mecz... :roll: niewspominając o niższych ligach gdzie panuje już w ogóle dziki zachód... aby to wszystko naprawić trzeba zacząć od podstaw
Ostatnio zmieniony 08.05.2007, 23:35 przez zwykłykibic, łącznie zmieniany 1 raz.

robin
Posty: 116
Rejestracja: 20.04.2007, 14:58

Post autor: robin » 08.05.2007, 23:33

Hmmm cisnie się,na usta,lecz niema jak powiedziec to napisze:

"Z ligi z sezonu na sezon,do wyższej klasy rozgrywkowej,tak to tylko potrafia,Polacy(polak potrafi)z pewnością"zafascynowani piłką,kochajacy ten sport,robiący to z czystej przyjemnosci,z pomocą bardzo pomysłowych ludzi" i napewno wszyscy na to uczciwie zapracowali:]

wniosek???wszystko da sie zrobić z taka ekipą!!!!!!


Miejmy nadzieje,ze Euro2012 zmieni cos na lepsze,ze bedzie sie chcialo grać mlodym,uczciwie,aby sie pokazac.

RTS-SIWY
Posty: 12
Rejestracja: 26.02.2007, 18:38
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: RTS-SIWY » 09.05.2007, 10:07

WHITE-RED pisze:Dla mnie na poczatek Arka,Łeczna 3liga a nie 2....
Dalej widzew za wałki z licencja i długi......poprzedniego podmiotu
Zaglebie wiadomo, plus wałki z kolendowiczem(zawodnik do tej pory nie uprawniony, i jest dalej na liscie ŁZPN) :D
Craxa za kupienie meczow w awansie do I ligi

TAKIE SA REALIA :D

OGOLNIE JEBA.. PZPN LISTKIEWICZ CWE..
na Caps Locku oszczędzasz?
a propo przypomnij sobie waszego ptaka :roll:
WOJOWNIKÓW DWÓCH WIDZEW & RUCH

pan karol
ban
Posty: 495
Rejestracja: 27.02.2007, 09:55
Lokalizacja: ze strefy x i y

Post autor: pan karol » 09.05.2007, 12:37

MBTCh pisze:
*opona1000* pisze:
d.L pisze: dobry pomysł 8)
A z Legią za pamiętnych czasów 0-6 z Wisłą w Krakowie to jak było ?
Czemu odebrali Legii tylko MP ?
A dowody ktos jakiekolwiek kiedys przedstawił że Legia kupiła mecz? Bez dowodów to oskarżam teraz GKS i Zagłębie, że kupiły większość meczów tego sezonu, przez co Legia nie zdobędzie mistrza :lol:

Pytanie powinno brzmieć, czemu te jebane dziadki z Miodowej nie oddały do teraz Legii MP 93? :roll:
Dowody ? :lol:

Tak, bo dopiero teraz znaleziono dowody na korupstwo w polskiej lidze :lol:

Kolorowy Sweter
Posty: 45
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Post autor: Kolorowy Sweter » 09.05.2007, 12:56

a zbastujmy narazie z Polskiej ligi.

co było we Włoszech? Belgii? Finlandii? Korupcja a popatrzmy jak te kraje sa bardziej rozwiniete od Polski

smiech mnie ogarnia gdy widze mecze w lidze Włoskiej pod konniec sezonu, na 1 kurs 3.40 , na 2 kurs 3.50 a na remis 1.4... Tak sie dzieje dokładnie co rok!

Ogolnie czasem mysle , ze bukmacherstwo trzyma cała Europejska piłke...

I wg mne sprzedaje sie mecze wszedzie. Nie tylko w Polsce...

Wracajac do tematu kary powinnny byc, i trzymam zdanie krk , ze tylko dla tych ktorym cos sie udowodni.
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 255 znaków

wolson
Posty: 82
Rejestracja: 27.02.2007, 13:24
Lokalizacja: POLSKA

Post autor: wolson » 09.05.2007, 16:56

[link]

Anduril
Posty: 24
Rejestracja: 26.02.2007, 21:58
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: Anduril » 09.05.2007, 19:08

Poprawcie nazwe w temacie na Zagłębie nie Zagłębię :/ . Tak poza tym bardzo dobrze niech sie wezma za tych co mieli cieplutko przez tyle lat ... Szkoda mi kibicow ...
Szczaksa 1923 % milosci do niej

T.'06
Posty: 81
Rejestracja: 27.02.2007, 20:53

Post autor: T.'06 » 09.05.2007, 22:46

po dzisiejszym meczu nie bedzie mi zal Zaglebia jak poleca do 2 ligi a mistrza mam nadzieje ze zdobedzie Belchatow
[link] 8)

nb80
Posty: 19
Rejestracja: 23.03.2007, 19:34

Post autor: nb80 » 10.05.2007, 01:07

MBTCh pisze:
*opona1000* pisze:
d.L pisze: dobry pomysł 8)
A z Legią za pamiętnych czasów 0-6 z Wisłą w Krakowie to jak było ?
Czemu odebrali Legii tylko MP ?
A dowody ktos jakiekolwiek kiedys przedstawił że Legia kupiła mecz? Bez dowodów to oskarżam teraz GKS i Zagłębie, że kupiły większość meczów tego sezonu, przez co Legia nie zdobędzie mistrza :lol:

Pytanie powinno brzmieć, czemu te jebane dziadki z Miodowej nie oddały do teraz Legii MP 93? :roll:
To jak Legia kupi mecz jest wszystko ok, a jeśli inni kupują to juz nie??

ERNESTO
Posty: 24
Rejestracja: 27.02.2007, 17:54
Lokalizacja: Sandecja

Post autor: ERNESTO » 10.05.2007, 01:36

Zi@@M pisze:Korona to jestem wiecej niz pewny ze kupowala mecze, jeszcze za wdowczyka, pamietam jak grali np. ze Stalówka gdzie sedzia dawal im karne, rzucal czerwonymi kartkami itp. takze dla Korony kara sie nalezy jak nic, o innych klubach sie nie wypowiadam bo nie znam sytuacji ale jezeli kupowali to jak najbardziej degradacja, tylko jedno pytanie dlaczego do 2 ligi a nie do 4 ...?
Akurat mecz ze Stalowka to kupowalo raczej Heko. Juz nie pamietam jakie dokladnie wtedy byly uklady, ale Heko potrzebowalo punktow, a Koronie wystarczylo zdobyc 2 punkty w 3 czy 4 meczach. Jesli nie wygraliby ze Stalowka, to kolejny mecz grali z Heko (zdaje sie, ze u siebie). Swoja droga bylem na tym meczu i mecz byl ewidentnie robiony, fajnie zachowali sie zawodnicy Stalowki schodzac z murawy.

Nie da sie zaprzeczyc, ze tamten sezon byl ustawiony .. podobnie sezon pozniej z Cracovia ... ale jakby siegnac pamiecia wstecz, to tez niemalo by sie takich sezonow 3 ligi gr 4 znalazlo

Pozdrawiam

Chłodny komentator
Posty: 40
Rejestracja: 10.05.2007, 08:23

Post autor: Chłodny komentator » 10.05.2007, 08:32

Witam,

Można mówić, że nikt nie jest czysty. Ale po co? We Włoszech teżnitk nie jest czysty, ale dostało się tym, na których był dowody. Nie inaczej będzie w Polsce.

Co do Korony to każdy kto ma oczy ten widział, że awans do 2 ligi był kupiony. Ja sam pamietam określenie "Koruptera".
Cracovia też w 2 lide wyczyniała cuda na kiju, choćby mecz z Pogonią i kilka innych zabawnych zdarzeń. Wydaje mi sie, że baraż z Polkowicami też był zrobiony przy stoliku.
O Zagłębiu sie nie wypowiadam bo nie wiem.

Ale trzeba zauważyć, gdzie gdziekolwiek tylko przyszedł bogaty właściciel z planami zrobienia W KRÓTKIM CZASIE wielkirgo klubu grającego o puchary (w ww. trójce tak było właśnie) to nie ma innej opcji jak sobie dopomóc. Stać go na to, a awans o klase wyzej to blizej do celu i nieporownywalnie wyzsze pieniadze i prestiż. Dlatego wiadomo, ze Klicki, Filipiak czy KGHM nie sprostali pokusie. Były też troche inne czasy, a kilka lat temu wiadomo Polkowice kupily z 60 meczow ( :shock: ) wiec kupczenie szło na potęge. Teraz juz jest ciezej bo wisi sznur nad sedziami i klubami od szeryfa z Wrocławia.

Ja jestem za degradacja, ale trzeźwo patrząc na sprawę - Jak Łęczna i Ara polecialy to prawo musi byc rowne, czyli te 3 kluby tez by musialy leciec. Z drugiej strony - Korona to pieniadze, stadion i wazna rzecz dla calkiej spółki Ekstraklasa S.A, Zaglebie to KGHM uklady zbiznesem i polityką, finansowanie PZPNu, a Cracovia to..w sumie nic, no ale jakby wyrzucili tylko Cracovie a Korona i ZAglebie zostaly to by bylo troszke absurdalnie wiec tak nie zrobia.

Czekamy na rozwoj wypadków :)
Chłodny komentator

Promocja
Posty: 14
Rejestracja: 20.03.2007, 22:10

Post autor: Promocja » 10.05.2007, 12:53

Ciekawe ile klubów jest umaczanych o ktorych narazie cisza bo jeszcze ktos sie na nich nie posypał.

Nie ktorzy sie strasznie jaraja o ta Korone,chyba gul o to ze sie powodzi i o stadion smiga.

director
Posty: 349
Rejestracja: 09.03.2007, 00:06

Post autor: director » 10.05.2007, 15:23

Co do 93 - a czemu mają oddać Legii tytuł za kupiony sezon?? Co prawo zakupu obowiązuje? Trzeba dotrzymać umowy?

Co do 07 - Degradować!!
Ja was widziałem, o świcie w tramwaju...
Zawsze myślałem, że rano w tych tramwajach jest wesoluśko, że radość was upaja...To wycie syren i ranne bicie dzwonów.

WM

Post autor: WM » 10.05.2007, 15:31

nb80 pisze:
MBTCh pisze:
*opona1000* pisze: A z Legią za pamiętnych czasów 0-6 z Wisłą w Krakowie to jak było ?
Czemu odebrali Legii tylko MP ?
A dowody ktos jakiekolwiek kiedys przedstawił że Legia kupiła mecz? Bez dowodów to oskarżam teraz GKS i Zagłębie, że kupiły większość meczów tego sezonu, przez co Legia nie zdobędzie mistrza :lol:

Pytanie powinno brzmieć, czemu te jebane dziadki z Miodowej nie oddały do teraz Legii MP 93? :roll:
To jak Legia kupi mecz jest wszystko ok, a jeśli inni kupują to juz nie??
A skąd wiesz że Legia kupiła jakiś mecz?

director
Posty: 349
Rejestracja: 09.03.2007, 00:06

Post autor: director » 10.05.2007, 15:41

Stąd, że byłem wtedy na Reymonta... I słyszałem, widziałem co się działo. ŁKS Łomża prowadzi 4:0 -> Pyk brameczka dla Legii. na 5:0
Ja was widziałem, o świcie w tramwaju...
Zawsze myślałem, że rano w tych tramwajach jest wesoluśko, że radość was upaja...To wycie syren i ranne bicie dzwonów.

WM

Post autor: WM » 10.05.2007, 15:52

a ja też na paru meczach byłem i zdziwiło mnie czemu Zagłębie L. po wygranej z Wisłą w PP w zeszłym sezonie odpuściło zupełnie mecz na R22 przegrywając jak dzieci, mimo to w następnej kolejce zupełnie inaczej zaprezentowało się w meczu na Łazienkowskiej. A mnie doszły słuchy że mecz Legii z GKS B. na rozpoczęcie rundy wiosennej poprzedniego sezonu miał być na remis ale padła w ostatniej minucie prawidłowa bramka której nie dało rady odwołać, dlatego Lech i Lenczyk byli tacy wkurwieni. Może to są dla wielu bzdury..
A czy w 93 r miała coś do gadania prokuratura? zatrzymywano sędziów, działaczy, piłkarzy czy wszystko samodzielnie rozegrał PZPN? ojej, nie pamietam

director
Posty: 349
Rejestracja: 09.03.2007, 00:06

Post autor: director » 10.05.2007, 15:59

I co z tego, że tylko PZPN podjął decyzję. Tamten mecz był ewidentnie sprzedany...
http://www.youtube.com/watch?v=U2XRJjX ... ed&search=

Jak tu nie widzisz sprzedania meczu, to miłość do klubu ci chyba pada na wzrok. Ja pomimo miłości do Wisły widzę, że Wisła mecz sprzedała i piłkarzom, którzy to zrobili tego nie zapomnę.
Ja was widziałem, o świcie w tramwaju...
Zawsze myślałem, że rano w tych tramwajach jest wesoluśko, że radość was upaja...To wycie syren i ranne bicie dzwonów.

Francis Begbie
Posty: 170
Rejestracja: 20.04.2007, 11:28
Lokalizacja: Niepolomice p/Krakowem

Post autor: Francis Begbie » 10.05.2007, 16:29

WM pisze:a ja też na paru meczach byłem i zdziwiło mnie czemu Zagłębie L. po wygranej z Wisłą w PP w zeszłym sezonie odpuściło zupełnie mecz na R22 przegrywając jak dzieci, mimo to w następnej kolejce zupełnie inaczej zaprezentowało się w meczu na Łazienkowskiej.
Uczciwa wymiana. PP za 3pkt :)))))))))
Cos w stylu: 3pkt za Bronowickiego.
Historia nie zna przedawnienia

krk
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 124
Rejestracja: 26.02.2007, 20:53
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: krk » 10.05.2007, 18:53

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
W KRAKOWIE BEZ ZMIAN - WISŁA PANY!

Detektyw
Posty: 103
Rejestracja: 02.03.2007, 12:18

Post autor: Detektyw » 10.05.2007, 19:53

Uważaj żeby ci się coś nie stało przez to podniecenie. Wkleiłeś ten sam tekst napisany w kilku portalach, napisany zresztą przez Fuckt.

Darth Kabut
Posty: 30
Rejestracja: 08.03.2007, 10:12

Post autor: Darth Kabut » 10.05.2007, 20:38

WM pisze:
nb80 pisze:
MBTCh pisze: A dowody ktos jakiekolwiek kiedys przedstawił że Legia kupiła mecz? Bez dowodów to oskarżam teraz GKS i Zagłębie, że kupiły większość meczów tego sezonu, przez co Legia nie zdobędzie mistrza :lol:

Pytanie powinno brzmieć, czemu te jebane dziadki z Miodowej nie oddały do teraz Legii MP 93? :roll:
To jak Legia kupi mecz jest wszystko ok, a jeśli inni kupują to juz nie??
A skąd wiesz że Legia kupiła jakiś mecz?

Wiedzialem ze kiedys ten temat peknie i biedni kibice Legii zaczna wylewac zale ze ich DUPNIE OKRADZIONO z tytulu w '93.

Pytasz czy Legia kupila jakis mecz?
Ja Ci odpowiadam.
Mimo iz jestem kibicem Ruchu Chorzow stoje po stronie kibicow Gornika ktorzy twierdza ze w rok pozniej /czyli w 1994/ to Legia okradla Gornik z 15 tytulu MP.
Przypomnij sobie co sedzia R. wyprawial w tamtym meczu zebyscie mogli chociaz zremisowac tamten mecz /a tyle wystarczalo wam do MP/ Gornik musial wygrac i przez kilkadziesiat minut wygrywal dopoki sedzia nie wyrzucil 2 pilkarzy Gornika.
A ow wspomniany sedzia po tym meczu odchodzi na emeryture.

I smiesza mnie te ciagle pretensje Legionistow o 93 rok.

Jesli mielibysmy juz sie czepaic co powinno a nie powinno byc to jest wiele, wiele rzeczy ktore mozna tu rozwinac ale to nie jest na temat.
Ruch 14, Gornik 14, Polonia 2, Szombierki 1 ... GKS 0 - tak sie zdobywa uznanie na Slasku.
GKS "prawie" jak mistrz. "Prawie" robi wielka roznice.

Splatter
Posty: 66
Rejestracja: 13.03.2007, 07:11
Lokalizacja: Sweet Home Mazowsze

Post autor: Splatter » 10.05.2007, 20:44

director pisze:I co z tego, że tylko PZPN podjął decyzję. Tamten mecz był ewidentnie sprzedany...
http://www.youtube.com/watch?v=U2XRJjX ... ed&search=

Jak tu nie widzisz sprzedania meczu, to miłość do klubu ci chyba pada na wzrok. Ja pomimo miłości do Wisły widzę, że Wisła mecz sprzedała i piłkarzom, którzy to zrobili tego nie zapomnę.


I to ma być dowód? Buchaaaachaaa :lol:
To ja mam dowody na ustawione mecze innych drużyn:
http://www.youtube.com/watch?v=WE8rJjutxAI
http://www.youtube.com/watch?v=ZfIl3uO-dEA
http://www.youtube.com/watch?v=yCZQa7cbrHg

Jak nie widzisz, że to nie jest żaden dowód na ustawienie meczu to znaczy, że nienawiść do Legii padła Ci na mózg :lol:

Przypominam, że 5 lipca 1995 roku Prokuratora Rejonowa w Krakowie umorzyła z braku dowodów postępowanie w sprawie rzekomego przekupstwa graczy Wisły. Abstrahując od tego czy ktoś uważa,że mecz był ustawiony czy nie (każdy ma swoje zdanie) - niczego nikomu nie udowodniono.
Mam nadzieję, że chyba jednak czasy sie trochę zmieniły i teraz trzeba najpierw udowodnić klubom sprzedawanie/kupowanie meczów żeby można było je ukarać.
Death in the shape of a panzer battalion.

WidzeW_1910
Posty: 52
Rejestracja: 18.03.2007, 19:12
Lokalizacja: Łódź- Sródmieście

Post autor: WidzeW_1910 » 10.05.2007, 21:26

heh z tym mistrzem Polski w 93 to byl ladny przekret i wszyscy o tym wiedza. Jak to powiedzial jeden z komentatorow po meczu Wisła-Legia "Cała Polska widziala". I mimo to ze nie udowodniono nikomu nic to jednak tytul odebrali i to raczje nikogo nie powinno dziwic...
WHITE-RED pisze:Dla mnie na poczatek Arka,Łeczna 3liga a nie 2....
Dalej widzew za wałki z licencja i długi......poprzedniego podmiotu
Zaglebie wiadomo, plus wałki z kolendowiczem(zawodnik do tej pory nie uprawniony, i jest dalej na liscie ŁZPN) :D
Craxa za kupienie meczow w awansie do I ligi

TAKIE SA REALIA :D

OGOLNIE JEBA.. PZPN LISTKIEWICZ CWE..
a ja bym tez spojrzal na wasza licencje i ten wasz dach z dykty postawiony w 2 tygodnie. Pomijajac sypiacy sie stadion, bo wasza "tryba" staje sie juz synonimem do slowa gruz....
Heh i rzecz ktora mnie najbardziej dziwi jak Lks mogł awansowac w zeszlym sezonie przegrywali i remisowali mecze, nad nimi w tabeli byla ostra walka, a tu pyk dwie kolejki i niespodzianka dwie łódzkie ekipy w I Lidze. ale moze to ja przesadzam w koncu jestem tylko glupim zydzewiakiem....
A najlepsze to jest to ze karmia nas tym ze niby kupowali sedziow w pierwszej lidze za 7 czy 8 tysiecy za mecz. Oni i my dobrze wiemy ze gra szla o duzo duzo wieksze pieniadze i w porownaniu z tymi to te drobniaki to se moga wdupe wsadzic. Problemu korupcji nie da sie rozwiazac, bo zajmuja sie tym ludzie ktorzy sami biora. To nie zrodzilo sie w tym roku tylko trwa od lat, a oni nie wiedza ktorych kumpli maja spuscic. Listkiewicz to jest tylko etykietka tej calej bandy zlodzieji.
Najlepszym przykladem tego ze sobie nie poradza jest sprawa Kolendowicza. Bo to co ten facet zrobil to po prostu nie da sie okreslic slowem skurwysyn. Lks wyciagnal do niego reke podpisal kontrakt. Nikt sie nim nie interesowal i malo braklo i by zakonczyl kariere a teraz wielki mi pilkarz. Poczul troche floty i zostawil na lodzie klub ktory mu pomogl i wypromowal. Ma teraz dwa kontrakty gra w najlepsze a przeciez na kazdym meczu jest delegat PZPN. moglby powiedziec ze jesli Zaglebie go wystawi to nie dopusci do meczu i walkower. Ale nie moze bo by go spuscili na sam koniec lapowkarskiego lancucha pokarmowego. Za race bluzgi hasla na flagach to mecze moga przerywac ale zawieszonych zawodnikow sie wogole nie czepiaja.

Aha dzisiejsza dezyzja ktora umozliwa spadek nawet 4 zespolow swietna !! Nakreca nas kibicow i kolekture u bukmacherow. Zawsze wiecej emocji...
Wole byc Podmiejskim z Srodmiescia niz Rodowitym z Włocławka

Splatter
Posty: 66
Rejestracja: 13.03.2007, 07:11
Lokalizacja: Sweet Home Mazowsze

Post autor: Splatter » 10.05.2007, 22:21

WidzeW_1910 pisze:heh z tym mistrzem Polski w 93 to byl ladny przekret i wszyscy o tym wiedza. Jak to powiedzial jeden z komentatorow po meczu Wisła-Legia "Cała Polska widziala". I mimo to ze nie udowodniono nikomu nic to jednak tytul odebrali i to raczje nikogo nie powinno dziwic...


Cóż, Twoje zdanie jako widzewiaka mnie nie dziwi, ale skoro "Cała Polska widziała" to dlaczego "Cała Polska" nie potrafiła niczego udowodnić :roll:
A czy chciałbyś żeby Twój klub ukarano - nie przedstawiając mu dowodów winy?
Czy mecz był ustawiony czy nie tu każdy ma swoja opinię (może był, może nie?), ale nie zmienia to faktu, że procedury dzięki którym PZPN ukarał Legię to była farsa :? .
Death in the shape of a panzer battalion.

osfp
Posty: 561
Rejestracja: 09.05.2007, 18:02

Post autor: osfp » 10.05.2007, 22:32

:lol: nie moge na Korone Cracovie czy Zagłębie narazie macie tyle ze w jakis fucktach napisali ze tak bedzie Ty mowisz ze na Legie dowodow niema.A na powyzsze kluby sa? Chociazbysie wszyscy na raz usrali to i tak prawda jest taka ze KAZDA druzyna kupwala a jesli ktos nie wierzy to jest głupi :wink:

Splatter
Posty: 66
Rejestracja: 13.03.2007, 07:11
Lokalizacja: Sweet Home Mazowsze

Post autor: Splatter » 10.05.2007, 22:45

osfp pisze::lol: nie moge na Korone Cracovie czy Zagłębie narazie macie tyle ze w jakis fucktach napisali ze tak bedzie Ty mowisz ze na Legie dowodow niema.A na powyzsze kluby sa? Chociazbysie wszyscy na raz usrali to i tak prawda jest taka ze KAZDA druzyna kupwala a jesli ktos nie wierzy to jest głupi :wink:


A gdzie ja napisałem, że są dowody na wymienione przez Ciebie kluby? :shock: Może czytaj uważniej :?
Póki nie ma - o karze nie może być mowy, ale jeśli się znajdą to już będzie "ciepło". I dotyczy to każdego klubu. Jeśli ktoś udowodni w prokuraturze, że Legia, Wisła czy każdy inny klub zrobił przekręt, zapadną prawomocne wyroki - to trudno będzie mieć pretensją, że klub zostanie ukarany. Na razie ukarano 2 kluby, a co będzie dalej zobaczymy. Zresztą PZPN jak zwykle mota sie w swoich decyzjach, że trudno wyczuć co jeszcze się może wydarzyć.
Ostatnio zmieniony 10.05.2007, 23:08 przez Splatter, łącznie zmieniany 1 raz.
Death in the shape of a panzer battalion.

zzzz
Posty: 133
Rejestracja: 08.03.2007, 12:51

Post autor: zzzz » 10.05.2007, 22:46

osfp pisze::lol: nie moge na Korone Cracovie czy Zagłębie narazie macie tyle ze w jakis fucktach napisali ze tak bedzie Ty mowisz ze na Legie dowodow niema.A na powyzsze kluby sa? Chociazbysie wszyscy na raz usrali to i tak prawda jest taka ze KAZDA druzyna kupwala a jesli ktos nie wierzy to jest głupi :wink:
Nie znam Cię, ale piszesz mądrze. Nie ma w Polsce klubów, które by miały czyste sumienie na przestrzeni ostatnich lat. Każdy kupował, w niższych ligach dalej się kupuje i na razie nie zmieni się to szybko. W I i II zaczyna się coś dziać. No ale zobaczymy w jaką to stronę pójdzie.

Ktoś wspominał, że w pierwszej lidze powinny grać wioski, które nie miały za co kupić meczu :D :D niby śmieszne, ale taka jest prawda.

Ja jako kibic często czułem się zawiedziony postawą drużyny, cieszyłem się z wyników, które były kupione no ale taki jest nasz sport w Polsce.

Współczuję kibicom klubów, które sprzedają mecze.
DUMA POMORZA

WidzeW_1910
Posty: 52
Rejestracja: 18.03.2007, 19:12
Lokalizacja: Łódź- Sródmieście

Post autor: WidzeW_1910 » 10.05.2007, 22:47

Splatter pisze:
WidzeW_1910 pisze:heh z tym mistrzem Polski w 93 to byl ladny przekret i wszyscy o tym wiedza. Jak to powiedzial jeden z komentatorow po meczu Wisła-Legia "Cała Polska widziala". I mimo to ze nie udowodniono nikomu nic to jednak tytul odebrali i to raczje nikogo nie powinno dziwic...


Cóż, Twoje zdanie jako widzewiaka mnie nie dziwi, ale skoro "Cała Polska widziała" to dlaczego "Cała Polska" nie potrafiła niczego udowodnić :roll:
A czy chciałbyś żeby Twój klub ukarano - nie przedstawiając mu dowodów winy?
Czy mecz był ustawiony czy nie tu każdy ma swoja opinię (może był, może nie?), ale nie zmienia to faktu, że procedury dzięki którym PZPN ukarał Legię to była farsa :? .
no farsa.. wedlug mnie to poszedl za duzy przekret nie mieli kogo spuscic to postanowili zrobic jakby mniejsze zlo. Heh na serio probuje patrzec na sprawe obiektywnie. Z tymi naszymi dlugami to tez sprawa nie wyglada kolorowo... ale swoja droga skad sie te dlugi wziely?? bo przyszli oszusci ktorzy z druzyny walczacej o tytuly Mistrz Polski, a nawet probowali cos dzialac w Champions L. zrobic taka ktora spada do II ligi. Jakos nikt sie za nich nie wziel, ale naszczescie jakos sie to wszystko wyciagnelo. Nie wiem czy legalnie czy nie ale jakos nie widze zeby czepial sie PZPN czy Prokuratura, aktualnie podobniesz rozwazaja nasza licencje, ale o co im chodzi to nie wiem...
osfp pisze::lol: nie moge na Korone Cracovie czy Zagłębie narazie macie tyle ze w jakis fucktach napisali ze tak bedzie Ty mowisz ze na Legie dowodow niema.A na powyzsze kluby sa? Chociazbysie wszyscy na raz usrali to i tak prawda jest taka ze KAZDA druzyna kupwala a jesli ktos nie wierzy to jest głupi :wink:
prokuratura juz udowodnila kupowanie mecyz przez Zaglebie.....
Wole byc Podmiejskim z Srodmiescia niz Rodowitym z Włocławka

Torfiorz
Posty: 506
Rejestracja: 28.02.2007, 17:34
Lokalizacja: Polska

Post autor: Torfiorz » 10.05.2007, 23:09

osfp pisze::lol: nie moge na Korone Cracovie czy Zagłębie narazie macie tyle ze w jakis fucktach napisali ze tak bedzie
Chyba nie bez powodu został zatrzymany były prezes Zagłębia i dzisiaj cały dzień miał pogawędkę z pana we Wrocławiu. Oto co miał na ten temat do powiedzenia rzecznik prasowy wrocławskiej prokuratury:

"Jerzy F. usłyszał kilka zarzutów o charakterze korupcyjnym, a dotyczą one zachowań tego rodzaju w meczach z udziałem Zagłębia Lubin, w sezonach po 1 lipca 2003 r. W każdym przypadku chodzi o kwoty rzędu kilkudziesięciu tys. zł za mecz" - powiedział Karpina.

Prokurator nie chciał odpowiedzieć, czy pieniądze były przekazywane sędziom czy działaczom. Zaznaczył jednak, że "wątek tego klubu zapowiada się niezwykle interesująco".

Źródło: PAP
[link]
Szycie flag na płot, sektorówek, machajek ...
Hafty, naszywki, poduszki, rękawiczki, bluzy, spodnie dresowe, czapki polarowe i rybaczki ...

director
Posty: 349
Rejestracja: 09.03.2007, 00:06

Post autor: director » 11.05.2007, 00:05

Splatter pisze:
director pisze:I co z tego, że tylko PZPN podjął decyzję. Tamten mecz był ewidentnie sprzedany...
http://www.youtube.com/watch?v=U2XRJjX ... ed&search=

Jak tu nie widzisz sprzedania meczu, to miłość do klubu ci chyba pada na wzrok. Ja pomimo miłości do Wisły widzę, że Wisła mecz sprzedała i piłkarzom, którzy to zrobili tego nie zapomnę.


I to ma być dowód? Buchaaaachaaa :lol:
To ja mam dowody na ustawione mecze innych drużyn:
http://www.youtube.com/watch?v=WE8rJjutxAI
http://www.youtube.com/watch?v=ZfIl3uO-dEA
http://www.youtube.com/watch?v=yCZQa7cbrHg

Jak nie widzisz, że to nie jest żaden dowód na ustawienie meczu to znaczy, że nienawiść do Legii padła Ci na mózg :lol:

Przypominam, że 5 lipca 1995 roku Prokuratora Rejonowa w Krakowie umorzyła z braku dowodów postępowanie w sprawie rzekomego przekupstwa graczy Wisły. Abstrahując od tego czy ktoś uważa,że mecz był ustawiony czy nie (każdy ma swoje zdanie) - niczego nikomu nie udowodniono.
Mam nadzieję, że chyba jednak czasy sie trochę zmieniły i teraz trzeba najpierw udowodnić klubom sprzedawanie/kupowanie meczów żeby można było je ukarać.
Wcale Was nie nienawidzę, więc twoja teoria poszła się j****.
Czy nie rozumiesz, że dla mnie jako kibica Wisły też jest trudnym przyznać, ze moja drużyna sprzedała mecz?? W czym sprzedanie jest gorsze od kupienia? No ale Ty wolisz pierdolić, że Was oszukali, a nasi piłkarze założyli złe korki i dlatego się przewracali. Z kolej to, że strzelaliście zaraz po ŁKS'ie to jest przypadek i zbieg okoliczności. To, że nie ma dowodów to owszem w świetle prawa was uniewinnia, ale nie daje wam prawa do płakania, że wam ten tytuł odebrali, bo był sprzedany mecz, a że dowodów nie ma - no cóż zdarza się. Przypominam, że nas też ukarali...
Ja was widziałem, o świcie w tramwaju...
Zawsze myślałem, że rano w tych tramwajach jest wesoluśko, że radość was upaja...To wycie syren i ranne bicie dzwonów.

Splatter
Posty: 66
Rejestracja: 13.03.2007, 07:11
Lokalizacja: Sweet Home Mazowsze

Post autor: Splatter » 11.05.2007, 00:37

director pisze: Wcale Was nie nienawidzę, więc twoja teoria poszła się j****.
Czy nie rozumiesz, że dla mnie jako kibica Wisły też jest trudnym przyznać, ze moja drużyna sprzedała mecz?? W czym sprzedanie jest gorsze od kupienia? No ale Ty wolisz pierdolić, że Was oszukali, a nasi piłkarze założyli złe korki i dlatego się przewracali. Z kolej to, że strzelaliście zaraz po ŁKS'ie to jest przypadek i zbieg okoliczności. To, że nie ma dowodów to owszem w świetle prawa was uniewinnia, ale nie daje wam prawa do płakania, że wam ten tytuł odebrali, bo był sprzedany mecz, a że dowodów nie ma - no cóż zdarza się. Przypominam, że nas też ukarali...


Ależ ja Ciebie nie przekonuje, że mecz był "czysty" lub ustawiony - Ty masz swoje zdanie. Jako Wiślak jesteś wk... po tym meczu i trudno się temu dziwić. Ale jak napisałem to już w innych postach PZPN nie potrafił niczego Legii udowodnić. Ba, oni nawet nie za bardzo wiedzieli jakie sformułować zarzuty w tej sprawie. A całe postępowanie proceduralne PZPNu to była zwykła szopka i żenada. Nic sie tam kupy nie trzymało. I to jako Legionistę mnie wk... . I oto mam prawo mieć pretensję. Bo jako kibic nie mogę być w 100% pewien jak było naprawdę, a przecież chciałbym to wiedzieć. A Kulesza swoje "Cała Polska widziała" to może sobie wsadzić... .
Co ciekawe wiele lat później (w 2003 roku) redaktor "Naszej Legii" zadał pytanie obecnemu bossowi PZPNu Michałowi Listkiewiczowi o tę sprawę:
"Czy Pan osobiście uważa, że odbierając w 1993 roku mistrzostwo Legii, PZPN popełnił błąd?"
A Listkiewicz na to: "Myślę, że w kontekście późniejszej decyzji prokuratury o umorzeniu postępowania, został popełniony błąd. Albo jest przestępstwo, albo go nie ma. To się jednak okazało dwa lata później."
Zapewne pamiętasz, że mniej więcej w tym czasie (lata 90-te) co sprawa z Legią, we Francji wybuchła afera z Olympique Marsylia (pod wodzą Bernarda Tapiego). Ale tam postępowanie dowodowe i procedurę karną przeprowadzono wzorowo! Wszystko zostało udowodnione, po starannym śledztwie w obliczu prawa. No i tu trudno się przyczepić, że Marsylia straciła mistrzostwo.
A u nas... :?
Death in the shape of a panzer battalion.

Darth Kabut
Posty: 30
Rejestracja: 08.03.2007, 10:12

Post autor: Darth Kabut » 11.05.2007, 03:10

Splatter pisze:
director pisze: Wcale Was nie nienawidzę, więc twoja teoria poszła się j****.
Czy nie rozumiesz, że dla mnie jako kibica Wisły też jest trudnym przyznać, ze moja drużyna sprzedała mecz?? W czym sprzedanie jest gorsze od kupienia? No ale Ty wolisz pierdolić, że Was oszukali, a nasi piłkarze założyli złe korki i dlatego się przewracali. Z kolej to, że strzelaliście zaraz po ŁKS'ie to jest przypadek i zbieg okoliczności. To, że nie ma dowodów to owszem w świetle prawa was uniewinnia, ale nie daje wam prawa do płakania, że wam ten tytuł odebrali, bo był sprzedany mecz, a że dowodów nie ma - no cóż zdarza się. Przypominam, że nas też ukarali...


Ależ ja Ciebie nie przekonuje, że mecz był "czysty" lub ustawiony - Ty masz swoje zdanie. Jako Wiślak jesteś wk... po tym meczu i trudno się temu dziwić. Ale jak napisałem to już w innych postach PZPN nie potrafił niczego Legii udowodnić. Ba, oni nawet nie za bardzo wiedzieli jakie sformułować zarzuty w tej sprawie. A całe postępowanie proceduralne PZPNu to była zwykła szopka i żenada. Nic sie tam kupy nie trzymało. I to jako Legionistę mnie wk... . I oto mam prawo mieć pretensję. Bo jako kibic nie mogę być w 100% pewien jak było naprawdę, a przecież chciałbym to wiedzieć. A Kulesza swoje "Cała Polska widziała" to może sobie wsadzić... .
Co ciekawe wiele lat później (w 2003 roku) redaktor "Naszej Legii" zadał pytanie obecnemu bossowi PZPNu Michałowi Listkiewiczowi o tę sprawę:
"Czy Pan osobiście uważa, że odbierając w 1993 roku mistrzostwo Legii, PZPN popełnił błąd?"
A Listkiewicz na to: "Myślę, że w kontekście późniejszej decyzji prokuratury o umorzeniu postępowania, został popełniony błąd. Albo jest przestępstwo, albo go nie ma. To się jednak okazało dwa lata później."
Zapewne pamiętasz, że mniej więcej w tym czasie (lata 90-te) co sprawa z Legią, we Francji wybuchła afera z Olympique Marsylia (pod wodzą Bernarda Tapiego). Ale tam postępowanie dowodowe i procedurę karną przeprowadzono wzorowo! Wszystko zostało udowodnione, po starannym śledztwie w obliczu prawa. No i tu trudno się przyczepić, że Marsylia straciła mistrzostwo.
A u nas... :?
Juz jednemu z Waszych zadalem pytanie.
Co z meczem z Górnikiem z 1994 w Warszawie?
Ruch 14, Gornik 14, Polonia 2, Szombierki 1 ... GKS 0 - tak sie zdobywa uznanie na Slasku.
GKS "prawie" jak mistrz. "Prawie" robi wielka roznice.

Splatter
Posty: 66
Rejestracja: 13.03.2007, 07:11
Lokalizacja: Sweet Home Mazowsze

Post autor: Splatter » 11.05.2007, 09:38

Darth Kabut pisze:
Juz jednemu z Waszych zadalem pytanie.
Co z meczem z Górnikiem z 1994 w Warszawie?


A co ma być? Co mam Ci niby napisać? Masz jakieś dowody to zapier... do prokuratury :roll: . A jak nie masz to co najwyżej możesz popisać sobie na necie, i tyle.
Death in the shape of a panzer battalion.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bobson1312, Fat, Matteunhos, projectstudio, veru i 545 gości