Komentarze Dla Trójmiasta (GDAŃSK-SOPOT-GDYNIA)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Tygrys_AG
Posty: 22
Rejestracja: 16.04.2007, 14:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Tygrys_AG » 07.05.2007, 12:10

jersey pisze:Osobni kibice, chociaż na pewno znajdą się arkowcy chodzący na kosza...
a to jest cos zlego???,pewnie i lechisci chadzaja na prokom trefl :wink:
Na Ejsmonda Wychowani...



jersey
Posty: 88
Rejestracja: 06.03.2007, 11:59

Post autor: jersey » 07.05.2007, 12:43

Tygrys_AG pisze:
jersey pisze:Osobni kibice, chociaż na pewno znajdą się arkowcy chodzący na kosza...
a to jest cos zlego???,pewnie i lechisci chadzaja na prokom trefl :wink:
Nie napisałem tego w sensie negatywnym, tylko ogólnie.

bary.
Posty: 97
Rejestracja: 28.02.2007, 18:09

Post autor: bary. » 07.05.2007, 14:32

To powala:
Wypowiedz Łysego z forum Bałtyku:
''06.05.2007 Bałtyk Gdynia - Arka II Gdynia.
Choć ciężko u nas z kibicami (ach, ta emigracja zarobkowa...) :D

Wszystkim napinaczom proponuje złapanie głębokiego oddechu przed napisaniem bzdur nie mających nic wspólnego z rzeczywistością.

nordic
Posty: 28
Rejestracja: 09.03.2007, 18:04

Post autor: nordic » 07.05.2007, 14:37

Oto te SLYNNE FOTKI :lol: :lol:

1.[link]

2.[link]

3.[link]

I jeszcze wpis z ich forum odnosnie filmu, ktory juz odziwo :lol: 8) zniknal :D

"Przykro mi ale filmow nie mam z awantru, moze sledzie cos nakrecily bo tez mialy aparat. "

Calej Polsce pozostawiam ich relacje do oceny :twisted:

PS1.Na fotce nr1 nie liczyc tych gapiow z tylu i kilku przypadkiem zablakanych.Ktos jest sie w stanie doliczyc tych 49 o ktorych mowa w sensacjach XX w Lysego? :lol:

PS2.I jeszcze glos Ani taty (osoby nieprzypadkowej na Baltyku) jakze rozwazny w tym wszystkim:

"A ja powiem tak, sprawa jest trochę nadmuchana. Arka ma wielu wrogów i oni strasznie się jarają jak ktokolwiek zrobi im krzywdę. Gdyby katem Arki okazał się Bałtyk to pól Polski zesra się w gacie ze szczęścia i będzie trąbic o tym przez miesiąc. Przed derbami było spięcie pewnie ani największe tego dnia w kraju ani najkrwawsze.
Sam fakt że Bałtyk był stroną atakującą osłupił wielu obserwatorów. Arka pokazała się wg mnie w składzie " sportowym " ale nie "zawodowym". Kto wygrał,kto przegrał nie mnie oceniać - grunt że było czysto,uczciwie i bezpiecznie. Jako kibice Bałtyku wygraliśmy szacunek do samych siebie i nie traćmy go przeceniając własne siły. Koledzy z Bałtyku pokazali kibicom Arki że ich hasło " nigdy nie zostaniesz sam" jest aktualne: tzn Bałtyk będzie zawsze. Jednak nie łudźmy się to nie my rządzimy tym miastem, ostrożnie więc z lanserką bo to co miało miejsce było tylko epizodem. Do wszystkich apeluję: nie oczekuję od nikogo strachu ale rządam szacunku dla Bałtyku."

Fajnie ze Was mamy a Wy macie Nas...przynajmniej nie jest nudno nad morzem 8)
Do nastepnego spotkania...

macias
Posty: 138
Rejestracja: 14.03.2007, 23:30

Post autor: macias » 07.05.2007, 18:18

kaelowiec pisze:no i temat sie przyjął :wink:


to ja mam takie pytanie :

czyli kibice Lotosu to :

- kibice arki
- kibice lechii
- sa wsrod nich kibice obu tych druzyn a łaczy ich Lotos
- to "osobni" kibice nie majacy nic wspolnego z lechia ani arka


lub jakas inna opcja ktor mi teraz nie przychodzi do glowy

??
kibice lotosu to 100% pikniki, nie mają nic wspólnego z Arką czy tym bardziej z Bks-em..kiedyś na mecze lotosu(wcześniej fota a jeszcze wczęsniej warta)uczęszczali kibole Bałtyku kręcąc młyn na owych spotkaniach jednak z czasem im przeszło(z róznych powodów :wink: ) do gościa o nicku kenny a może był to kibic Ts-u z szalikiem Lechii :lol:

MARRAS
Posty: 54
Rejestracja: 17.03.2007, 08:50
Lokalizacja: Z ARKI

Post autor: MARRAS » 07.05.2007, 18:36

macias pisze:
kaelowiec pisze:no i temat sie przyjął :wink:


to ja mam takie pytanie :

czyli kibice Lotosu to :

- kibice arki
- kibice lechii
- sa wsrod nich kibice obu tych druzyn a łaczy ich Lotos
- to "osobni" kibice nie majacy nic wspolnego z lechia ani arka


lub jakas inna opcja ktor mi teraz nie przychodzi do glowy

??
kibice lotosu to 100% pikniki, nie mają nic wspólnego z Arką czy tym bardziej z Bks-em..kiedyś na mecze lotosu(wcześniej fota a jeszcze wczęsniej warta)uczęszczali kibole Bałtyku kręcąc młyn na owych spotkaniach jednak z czasem im przeszło(z róznych powodów :wink: ) do gościa o nicku kenny a może był to kibic Ts-u z szalikiem Lechii :lol:
Drużyna Lotosu pierwotnie pochodzi z Gdańska,pierwsza nazwa po przeniesieniu do Gdyni brzmiała Bałtyk Gdynia.

macias
Posty: 138
Rejestracja: 14.03.2007, 23:30

Post autor: macias » 07.05.2007, 19:18

??[/quote]
kibice lotosu to 100% pikniki, nie mają nic wspólnego z Arką czy tym bardziej z Bks-em..kiedyś na mecze lotosu(wcześniej fota a jeszcze wczęsniej warta)uczęszczali kibole Bałtyku kręcąc młyn na owych spotkaniach jednak z czasem im przeszło(z róznych powodów :wink: ) do gościa o nicku kenny a może był to kibic Ts-u z szalikiem Lechii :lol:[/quote]
Drużyna Lotosu pierwotnie pochodzi z Gdańska,pierwsza nazwa po przeniesieniu do Gdyni brzmiała Bałtyk Gdynia.[/quote]
racja Maras!!też tak na początku chciałem napisać ale nie byłem do końca przekonany a nie chciałem wprowadzać w błąd forumowiczów..pozdrawiam!

adolf 1
ban
Posty: 27
Rejestracja: 14.03.2007, 14:32
Lokalizacja: wiezyczka w oswiecimiu

Post autor: adolf 1 » 07.05.2007, 19:57

to jak bylo faktycznie na tych mini derbach w gdyni? bo jedni swoje inni swoje. ja mialem tel od niezaleznego obserwatora z wawy,ze arka polegla. jeden fakt jest pewny,przed meczem wylapujemy i glaszczemy kilku sledziowatych pod stadionem. mistrzem byl jegomosc,ktory jako jedyny sie postawil (kompani znikli za horyzontem) ale zaczal wykrzykiwac,ze jest z Baltyku,a arka jest tam. ciekawe bylo to,ze jego wafle mieli łachy arki. chociaz c*** tam znajet wasze bulgarskie klimaty. moze i sie waflujecie. nie wnikam. stwierdzam jedynie fakty.
TERRORYSCI I FASZYSCI LECHIA GDANSK

123
Posty: 18
Rejestracja: 06.05.2007, 23:01
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: 123 » 07.05.2007, 21:01

Już chłopak od nas napisał jak było przytaczając nawet cytaty kibica Bałtyku ,który obala śmieszną relacja Lysego , a ten telefon to pewnie od tego ''1 wariata z FC Warszawa'' z relacji w/w kolegi.Może jeszcze ktoś odpowiedni z Bałtyku przyzna jak było na prawde , jak nie to trudno , każdy uwierzy w to co chce.



T.A.G.

adolf 1
ban
Posty: 27
Rejestracja: 14.03.2007, 14:32
Lokalizacja: wiezyczka w oswiecimiu

Post autor: adolf 1 » 07.05.2007, 21:13

hehe,nie od 1 wariata z fc warszawa. jakis chlopaczek z legii byl akurat w gdynii i skorzystal z okazji. ale nie upieram sie przy jego wersji. bo to info z reki do reki. szkoda,ze nikt tego filmiku nikt nie wrzucil. moze by to dalo jakies swiatlo na ten temat.
TERRORYSCI I FASZYSCI LECHIA GDANSK

OVEST
Posty: 17
Rejestracja: 10.03.2007, 07:26

Post autor: OVEST » 07.05.2007, 22:28

czy Baltyk wygral czy nie to nie ma wiekszego znaczenia a zwlaszcza tlumaczenia ze Arka byli mlodziezowym skladem ,bo to bo tamto Arka polegla i tyle przeciez to oni tylko sa w Gdyni a Baltyk podobno sztycha nie robi. a tu taka wtopa ze strony Areczki

Magister Blokers
Posty: 533
Rejestracja: 26.02.2007, 21:33

Post autor: Magister Blokers » 07.05.2007, 22:33

123 pisze:Już chłopak od nas napisał jak było przytaczając nawet cytaty kibica Bałtyku ,który obala śmieszną relacja Lysego , a ten telefon to pewnie od tego ''1 wariata z FC Warszawa'' z relacji w/w kolegi.Może jeszcze ktoś odpowiedni z Bałtyku przyzna jak było na prawde , jak nie to trudno , każdy uwierzy w to co chce.



T.A.G.
Co niby obaliło relację Łysego ??
Kto wygrał,kto przegrał nie mnie oceniać
Z tego co wyczytałem nigdzie nie napisał autor tej relacji aby Arka rozniosła Bałtyk.

SKR_Arka_Gdynia
Posty: 6
Rejestracja: 07.05.2007, 20:15

Post autor: SKR_Arka_Gdynia » 07.05.2007, 22:44

ja mam z was bk. wszyscy jesteście najmądrzejsi a nikogo z was tam nie było. ja powiem swoje a wy se myślcie co chcecie. Wtopy z naszej strony żadnej nie było. Bylo nas 30 a nie jak twierdzą Kadłuby 50. Ogólnie relacja sie zgadza z obiegnieciem hali itd. tylko niestety nie uważam zeby nas rozj.ebali. Wiekszosc z nich, którzy wybiegli bardzo szybko zaliczyła glebe i buty. Wszystko trwało bardzo krótko bo wpadla psiarnia. mozecie se mnie teraz zjechać, bo ja ogolnie sram na to :] tylko jak czytam te wasze napinkowe komentarze to mi sie śmiać chce.
Zastanawia mnie tylko to, że ponoć Kadluby maja film jak nas rozgramiaja :) tylko potem jakoś ucichło o tym. a na tych 3 fotach to za duzo nie widac. Pierwsza jest przed dymem. Druga jak sie wycofujemy przed psiarnią juz. Jak ktos by chciał to by zauwazył to to Kadluby sie zbierają z ziemi hehe. Pozdrawiam

SKR_Arka_Gdynia
Posty: 6
Rejestracja: 07.05.2007, 20:15

Post autor: SKR_Arka_Gdynia » 07.05.2007, 22:58

No masz racje, ale sam powiedz nie wk**** Cie jak ludzie piszą bzdury :/...ale co zrobić.

WilliArka
Posty: 13
Rejestracja: 04.03.2007, 20:47
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: WilliArka » 07.05.2007, 23:03

[link]

Nawet na 10 lat więzienia może zostać skazany chuligan, który zaatakował policjanta ręcznym miotaczem gazu na placu obok stadionu Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Do zdarzenia doszło tuż przed niedzielnym meczem piłki nożnej o mistrzostwo IV ligi pomiędzy drużynami Arka II Gdynia - Bałtyk.
Na placu obok stadionu GOSiR przy ul. Olimpijskiej, zgromadziło się tuż przed meczem po kilkudziesięciu pseudokibiców obu drużyn ubranych w barwy klubowe. Zaczęły się przepychanki pomiędzy nimi i wyzwiska. W każdej chwili mogło dojść do regularnej bójki. Funkcjonariusze postanowili wylegitymować sympatyków gdyńskich klubów. W pewnym momencie ubrany w barwy Bałtyku 25- letni Marcin W., mieszkaniec Zieleniewa (woj. kujawsko - pomorskie) zamiast dowodu osobistego wyjął ręczny miotacz gazu i zaatakował nim policjanta. Próbował go też uderzyć i kopnąć.
- Funkcjonariusz miał mocno podrażnione oczy oraz zatoki nosowe- - informuje Donata Kozieniec, rzecznik prasowy komendanta miejskiego policji.- Konieczne było udzielenie mu pomocy lekarskiej. Napastnik uciekł chwilę po ataku. Po meczu napadnięty rozpoznał agresywnego kibica, kiedy ten przechodził przez bramę stadionu. Natychmiast został on zatrzymany i przewieziony do policyjnej izby zatrzymań. Sprawca w trakcie zajścia był pod wpływem narkotyków.
Teraz agresywnym sympatykiem Bałtyku Gdynia zajmie się sąd. Za czynną napaść na funkcjonariusza policji grozi mu kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.
Precz ze stronniczymi mediami !!

TomaszAG
Posty: 36
Rejestracja: 06.05.2007, 22:55

Post autor: TomaszAG » 07.05.2007, 23:31

Najlepsze jest to że z trybuny gdzie siedziały kadłuby nie było tego widać co się dzieje między halą a klubem a piszą farmazony... :roll: Ci co się postawili wiedzą jak było i to najważniejsze...

Bez odbioru. :roll:

SKR_Arka_Gdynia
Posty: 6
Rejestracja: 07.05.2007, 20:15

Post autor: SKR_Arka_Gdynia » 08.05.2007, 09:08

hehe...chłopaki widze byli przygotowani i sprzęt mieli :P

bary.
Posty: 97
Rejestracja: 28.02.2007, 18:09

Post autor: bary. » 08.05.2007, 14:06

Gazu bym sie po Bałtyku nie spodziewał.

KK
Posty: 40
Rejestracja: 08.05.2007, 14:42
Lokalizacja: Kolobrzeg

Post autor: KK » 08.05.2007, 14:51

hehe jak tam blad zrobili. On mieszka w Zieleniewie a to dzielnica Kolobrzegu a Kolobrzeg to Zachodniopomorskie woj. a nie Kujawsko-pomorskie :D a co do gazu to byl to gaz wyjebany wczesniej innemy policjantowi :D a ze mial probklemy z prawem i nie chcial byc spisany to go uzyl :] pozdro

KOTWICA & BALTYK
0--|---)

SKR_Arka_Gdynia
Posty: 6
Rejestracja: 07.05.2007, 20:15

Post autor: SKR_Arka_Gdynia » 08.05.2007, 15:25

hahahaha yo. miał problemy z prawem i dlatego wjebał gaz psiarzowi w morde i 10 lat paki :D:D faktycznie chłopak wybral dobre rozwiązanie

piter
Posty: 327
Rejestracja: 26.02.2007, 19:59
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: piter » 08.05.2007, 15:53

kolega juz wolny, dzisiaj go wypuscili.......

nordic
Posty: 28
Rejestracja: 09.03.2007, 18:04

Post autor: nordic » 08.05.2007, 17:32

Apsik-ac gazem Wam sie zachcialo? :lol:


PS.
" Druga rzecz - dym był bardzo OK na gołe łapki"

Lysy,ciekawe jak sie z tego wytlumaczysz gdy Wasz towarzysz niczym rasowy ogrodnik w sadzie napierdalal tym syfem nam po twarzach? (+1 pkt w rankingu za wypsikanie tez psów)

[link]

Powiem Tobie jedno: jestes HIPOKRYTA!

PS2.Odnosnie fotki z lezacym "arkowcem":

Wstawaj Wacpan, caly Kolobrzeg i koledzy z Kartuz i SKS-u sie na Pana patrza :lol:

PS3.Wielce szanowny czarny c*** wAM w dupe za niezamazanie twarzy na fotkach i wrzucenie tego na net!
Teraz Wy sie staniecie gwiazdami cyberprzestrzeni,macie to jak w banku! :twisted:

Prezes74
Posty: 146
Rejestracja: 27.02.2007, 19:42

Post autor: Prezes74 » 08.05.2007, 18:17

WilliArka pisze:[link]

Nawet na 10 lat więzienia może zostać skazany chuligan, który zaatakował policjanta ręcznym miotaczem gazu na placu obok stadionu Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Do zdarzenia doszło tuż przed niedzielnym meczem piłki nożnej o mistrzostwo IV ligi pomiędzy drużynami Arka II Gdynia - Bałtyk.
Na placu obok stadionu GOSiR przy ul. Olimpijskiej, zgromadziło się tuż przed meczem po kilkudziesięciu pseudokibiców obu drużyn ubranych w barwy klubowe. Zaczęły się przepychanki pomiędzy nimi i wyzwiska. W każdej chwili mogło dojść do regularnej bójki. Funkcjonariusze postanowili wylegitymować sympatyków gdyńskich klubów. W pewnym momencie ubrany w barwy Bałtyku 25- letni Marcin W., mieszkaniec Zieleniewa (woj. kujawsko - pomorskie) zamiast dowodu osobistego wyjął ręczny miotacz gazu i zaatakował nim policjanta. Próbował go też uderzyć i kopnąć.
- Funkcjonariusz miał mocno podrażnione oczy oraz zatoki nosowe- - informuje Donata Kozieniec, rzecznik prasowy komendanta miejskiego policji.- Konieczne było udzielenie mu pomocy lekarskiej. Napastnik uciekł chwilę po ataku. Po meczu napadnięty rozpoznał agresywnego kibica, kiedy ten przechodził przez bramę stadionu. Natychmiast został on zatrzymany i przewieziony do policyjnej izby zatrzymań. Sprawca w trakcie zajścia był pod wpływem narkotyków.
Teraz agresywnym sympatykiem Bałtyku Gdynia zajmie się sąd. Za czynną napaść na funkcjonariusza policji grozi mu kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Coś szybko bidusia ozdrowiała....
Chore oczka jednak widziały sprawcę
R 22

witomin
Posty: 82
Rejestracja: 26.02.2007, 17:50

Post autor: witomin » 08.05.2007, 18:51

Oj prosze modow o wejscie w ten temat bo widze , ze sie napinka szerzy , jak bylo to wiemy My oraz wy i niech kazdy trzyma sie swojej wersji, a nie jest siana napinka na forum. Natomiast do niektorych forumowiczow z Arki prosze pisac nazwe Baltyk z duzej litery chyba wam nie zaszkodzi. Polemike gdyńska prosze zakończyć ponieważ zainteresowani wiedza jak było. Po co mamy siac pozywke dal ciekawskich internautow :?: .
Bałtyk Gdynia

pcpro
Posty: 18
Rejestracja: 10.03.2007, 19:34
Lokalizacja: zewsząd

Post autor: pcpro » 08.05.2007, 19:29

mari pisze:z tego co wiadomo Baltyk pokazal sie 1 raz od kilku
lat na derbach takze wiekszosc olala ten mecz
i nikt nie spodziewal sie ze przyjda na stadion
bo ile lat mozna czekac
Z tego co słyszałem to autor tej wiadomości myli się!!!

Trzeba poszukać i okaże się , że Bałtyk pokazał się - cokolwiek to znaczy - tj. był na derbach nie pierwszy raz w ciągu kilku ostatnich lat!!!
Pozdro! to jest moje obiektywne i chyba będzie do potwierdzenia zdanie!!!

Nerka!!!

adolf 1
ban
Posty: 27
Rejestracja: 14.03.2007, 14:32
Lokalizacja: wiezyczka w oswiecimiu

Post autor: adolf 1 » 08.05.2007, 22:54

AGBD mam prosbe,niemow kto i co ma tu pisac. fakt mial miejsce i zostal odnotowany. chyba po to tu wchodzimy. nieprawdaz? aby dzielic sie informacjami i spostrzezeniami. jak wy juz kogos obijecie (co sie zadko zdarza ;) to co,siedzicie cicho? do dzis lataja migawki po tvnie itp.
TERRORYSCI I FASZYSCI LECHIA GDANSK

jersey
Posty: 88
Rejestracja: 06.03.2007, 11:59

Post autor: jersey » 08.05.2007, 23:03

rudolfik- po 1 pisze sie RZadko.
A wracajac do tematu to o to chodzi, zeby dzielic sie informacjami, ale nie przesadzajmy. Czy ktos poza wami pisze tutaj o zdobyciu 2 szali po "kozackiej" akcji w Gdyni? Nawet chyba ty wczoraj pisales jacy to fajni jestescie i buszujecie furami po miescie, szukajac ludzi w barwach, wiec przestan pisac glupoty hoolig@nie.

LechiaG
Posty: 28
Rejestracja: 28.02.2007, 00:21

Post autor: LechiaG » 09.05.2007, 04:56

akurat to byly dwie grupki ktore wracaly z dymu z Baltykiem, a nie jakies szalikowe wynalazki
ale niewazne, ogolnie temat ten smierdzi chujem i sam 75% "lechistow" wypowiadajacych sie tu gowno wie a sie wypowiada

adolf 1
ban
Posty: 27
Rejestracja: 14.03.2007, 14:32
Lokalizacja: wiezyczka w oswiecimiu

Post autor: adolf 1 » 09.05.2007, 17:06

nie pisalem o zadnym zdobyciu szaliczkow bo mnie one nie obchodza. jeszcze raz podkreslam,ze odnotowalem info,ktore mialo miejsce i z ktorego sie ciesze. wy gdybyscie cos wykrecili tez byscie o tym trabili. ale pewnie niepredko wam sie uda.
TERRORYSCI I FASZYSCI LECHIA GDANSK

erni_90
Posty: 33
Rejestracja: 15.04.2007, 21:04

Post autor: erni_90 » 09.05.2007, 22:08

I tu się z Tobą nie zgodzę, ponieważ o żadnej z akcji Arki nie jest głośno, a nawet jeżeli to przez przypadek. Natomiast u Was jest inaczej zaraz napinka na forach, wklejanie zdjęć i jaranie pompki. Często pojawiają się też transparenty na stadionie, które nie powiem bolą, ale podchodzę do nich z dystansem. Wiadomo każdy ma swoją wersję.

No cóż inna mentalność.......

neskaup
Posty: 18
Rejestracja: 18.04.2007, 00:51

Post autor: neskaup » 09.05.2007, 22:15

do Adolfa oraz erniego zamknijcie obaj ryje bo obydwoje mijacie sie grubo z prawda.piszcie cos normalnego albo wogole tego nie robcie.pozdrawiam LECHIA GDANSK sekcjia gdynia

KdS
Posty: 28
Rejestracja: 26.02.2007, 20:48

Post autor: KdS » 09.05.2007, 22:18

adolf 1 pisze:nie pisalem o zadnym zdobyciu szaliczkow bo mnie one nie obchodza. jeszcze raz podkreslam,ze odnotowalem info,ktore mialo miejsce i z ktorego sie ciesze. wy gdybyscie cos wykrecili tez byscie o tym trabili. ale pewnie niepredko wam sie uda.
Adolf p********* farmazony jak twój idol. Takie rozmyślania zachowaj dla filozofów.
Tylko Arka Gdynia | Rumska Kohorta

Szlachta Z Wroclawia
Posty: 38
Rejestracja: 01.03.2007, 22:29
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: Szlachta Z Wroclawia » 09.05.2007, 22:32


wy zawsze macie jakas wytlumaczenie !
paru od was po meczu zostalo obitych i stracilo szale to juz ze mlodzi po 15 lat !
a z Baltykiem tak samo ze przyjdzie ekipa nastepnym razem i sie skonczy !
nie macie Honoru sie przyznac !
i juz nie pierdolcie bo gadacie glupoty !
Ciach bajera !

krzysiek_AG
Posty: 104
Rejestracja: 27.02.2007, 18:47

Post autor: krzysiek_AG » 09.05.2007, 22:56

Gdyby każda ekipa miała napisać,że pojechała na szale to by chyba te forum wybuchło... :roll: :lol:
opanujcie się bo niepotrzebnie zamęt robicie.

malek3

Post autor: malek3 » 09.05.2007, 23:59

A moze rudolfy czerwononose pochwala sie ile obuwia pogubili na Przymorzu to juz powoli stają sie nasi ulubiency. Baltyk&Lechia zawsze razem.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 152 gości