www.warhouse.pl

Kradzieże barw

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

amfre
Posty: 555
Rejestracja: 28.02.2007, 19:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: amfre » 03.05.2007, 00:20

jersey pisze:Prawda jest taka, ze Lechia najmocniejsza jest ciaglym pisaniu jaka to ona jest honorowa, jak to zdobywa flagi, jaka to jest poszkodowana przez jakze frajerska Arke. A wierzcie mi, Sledzie tez maja akcje, ale nie maja potrzeby trabic o tym naookraglo. Ale to juz kompleksy. Korzystaja teraz, bo Arka ma kryzys. Gdzie byla ta wielka Lechia kilka lat temu, kiedy bylismy na fali? Ale spokojnie, na nas jeszcze przyjdzie czas.
A co mnie to obchodzi co bylo jak bylo? A gdzie byla Cracovia w latach 70.? Rozmawiamy o terazniejszosci, a jaka jest terazniejszosc w trojmiescie kazdy wie i tyle.
cracovia 1906 krakow pisze:Kogo obchodzi ile on chodzi jak mu sie nie podobaja bluzgi na wisłe to nam tacy nie sa potrzebni.



jersey
Posty: 88
Rejestracja: 06.03.2007, 11:59

Post autor: jersey » 03.05.2007, 00:43

"Kazdy" tzn ludzie czytajacy kibice.net? Bo widzisz my sie roznimy tym, ze nie musimy wszyskich naszych wygranych potyczek itp opisywac wlasnie tutaj, nie mamy takiej potrzeby. W przeciwienstwie do betonkow, ale co ja bede sie rozpisywal, kazdy ma swoja opinie i wiadome jest ze bedziesz stal murem za swoimi wielce "honorowymi" ( :lol: ) przyjaciolmi.

director
Posty: 349
Rejestracja: 09.03.2007, 00:06

Post autor: director » 03.05.2007, 01:51

wygranych potyczek, czyli co - zawojowanych magazynów, przekupionych stróżów nocnych?
Ja was widziałem, o świcie w tramwaju...
Zawsze myślałem, że rano w tych tramwajach jest wesoluśko, że radość was upaja...To wycie syren i ranne bicie dzwonów.

amfre
Posty: 555
Rejestracja: 28.02.2007, 19:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: amfre » 03.05.2007, 02:14

jersey pisze:"Kazdy" tzn ludzie czytajacy kibice.net? Bo widzisz my sie roznimy tym, ze nie musimy wszyskich naszych wygranych potyczek itp opisywac wlasnie tutaj, nie mamy takiej potrzeby. W przeciwienstwie do betonkow, ale co ja bede sie rozpisywal, kazdy ma swoja opinie i wiadome jest ze bedziesz stal murem za swoimi wielce "honorowymi" ( :lol: ) przyjaciolmi.
Nie musicie pisać o niczym tutaj, jakbyscie mieli na koncie w ostatnim czasie dobre akcje to by sie o nich wiesc bardzo szybko niosła. Prawda taka, ze klepie Was Lechia, a ty tutaj wrzucasz jakies spiskowe teorie, ze robicie akcje ale sie nie pucujecie. Daj spokoj czlowieku. Idz lepiej obczajać magazyn jakiś, moze teraz Legia?
cracovia 1906 krakow pisze:Kogo obchodzi ile on chodzi jak mu sie nie podobaja bluzgi na wisłe to nam tacy nie sa potrzebni.

Przemek
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 424
Rejestracja: 26.02.2007, 18:35
Lokalizacja: z internetu

Post autor: Przemek » 03.05.2007, 03:56

jersey pisze:"Kazdy" tzn ludzie czytajacy kibice.net? Bo widzisz my sie roznimy tym, ze nie musimy wszyskich naszych wygranych potyczek itp opisywac wlasnie tutaj, nie mamy takiej potrzeby. W przeciwienstwie do betonkow, ale co ja bede sie rozpisywal, kazdy ma swoja opinie i wiadome jest ze bedziesz stal murem za swoimi wielce "honorowymi" ( :lol: ) przyjaciolmi.

Jakie są wasze wygrane? Obicie kilku pikników po meczach, czy akcje na Karwinach? Piszesz, że sie nie chwalisicie swoimi spektakularnymi akcjami, ale po przekozackiej akcji wypierdolenia flag z magazynu od razu wjebaliście sie na naszą stronę i wielki lans "Arka Gdynia". Tym potwierdziliście, ze to maximum waszych możliwosci. Myśleliscie, że zabłysniescie po kryzysie a efekt był zupełnie inny.


Nie chce pisać kto dominuje w Trójmiescie, bo na tym forum pojęcie "obiektywizm" nie istnieje, wiec nie ma co sie produkowac. W tej chwili panuje duze cisnienie, w niedziele mecz z KSZO, a w nastepnym sezonie derby, bedzie ciekawie.

Millonario
Posty: 38
Rejestracja: 19.04.2007, 01:21
Lokalizacja: miejscowy

Post autor: Millonario » 03.05.2007, 05:24

jersey pisze:"Kazdy" tzn ludzie czytajacy kibice.net? Bo widzisz my sie roznimy tym, ze nie musimy wszyskich naszych wygranych potyczek itp opisywac wlasnie tutaj, nie mamy takiej potrzeby. W przeciwienstwie do betonkow, ale co ja bede sie rozpisywal, kazdy ma swoja opinie i wiadome jest ze bedziesz stal murem za swoimi wielce "honorowymi" ( :lol: ) przyjaciolmi.
Jak jebneliście parę lat temu "Orunię" to srania było na parę stron.
Teraz legendarne akcje o których "nie ma potrzeby pisać"... :)
Nieustraszeni pogromcy kłódek, KWM

A wracając do meritum. Koroniarze, jeżeli sytuacja na prawdę miała miejsce, powinni się poczuć i przynajmniej wyjaśnić sprawę we własnym gronie, a juz na pewno nie dopuścić do tego, żeby te barwy w przyszłości zawisły na którymkolwiek meczu. Lipton wyszedł z tym sklepikiem :roll:
yo los domingos voy a ver al CAMPEÓN

Romano
Posty: 160
Rejestracja: 27.02.2007, 22:35

Post autor: Romano » 03.05.2007, 11:56

jersey pisze:"Kazdy" tzn ludzie czytajacy kibice.net? Bo widzisz my sie roznimy tym, ze nie musimy wszyskich naszych wygranych potyczek itp opisywac wlasnie tutaj, nie mamy takiej potrzeby. W przeciwienstwie do betonkow, ale co ja bede sie rozpisywal, kazdy ma swoja opinie i wiadome jest ze bedziesz stal murem za swoimi wielce "honorowymi" ( :lol: ) przyjaciolmi.
No k...... padne ze smiechu :D :D :D
Napisz chłopie napisz a wydrukuje sobie i połoze obok bajek
Andersena które czytałem wiele lat temu[/b]

Tygrys_AG
Posty: 22
Rejestracja: 16.04.2007, 14:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Tygrys_AG » 03.05.2007, 12:10

hoho ale sie zrobil wysyp Gdanszczan i ich pobratyncow :lol:
Na Ejsmonda Wychowani...

Wytrawny Melanżownik
Posty: 9
Rejestracja: 01.03.2007, 12:45

Post autor: Wytrawny Melanżownik » 03.05.2007, 12:16

wy wszyscy jestescie pojebani pokolenie bravo
r******* te forum w c***!!!

nchms
Posty: 168
Rejestracja: 17.03.2007, 19:17

Post autor: nchms » 03.05.2007, 14:41

Co do kradzieży flag - zrobić repliki, wieszać na meczach i mieć jumaków w d****.

TYLKO_ZAWISZA
Posty: 16
Rejestracja: 26.02.2007, 19:58
Lokalizacja: Niebiesko-Czarna Bydgoszcz

Post autor: TYLKO_ZAWISZA » 03.05.2007, 19:04

co do "wybryku" Koroniarzy to owszem moga sie oni odcinac od tego ale powinni jak najszybciej wyjasnic te sprawe i zwrocic skradzione fanty

polemika wobec wykradniecia przez Arke flag Lechii jest zbedna kazdy wie ze Arka postopila frajersko ale to jest ich sprawa z drugiej strony Lechia nie jest honorowa ekipa i dalo sie to zauwazyc np na meczu hokejowym Stoczniowiec - GKS Tychy, kiedy wielcy "honorowi" wybiegli z trzonkami poza tym Arka jest w kryzysie ale jakos sobie radzi a skoro uwazacie ze jestescie na fali to pochwalcie sie swoimi wyjazdami w tym sezonie i nie mowie tutaj o wyjezdzie na hydrobudowe, gdzie jako jedyna ekipa przyjechaliscie ale chodzi mi o inne dalsze wyjazdy no wlasnie i nie tlumaczccie sie ze na niektorych wyjazdach bylo zero bo daleko srodek tygodnia itp skoro jestescie na fali to powinniscie byc we wszystkich aspektach kibicowskich dobrzy
ZA KLUB ! ZA WKS ! POJDZIEMY AZ PO ZYCIA KRES !!

JSC
Posty: 2481
Rejestracja: 22.03.2007, 23:11

Post autor: JSC » 03.05.2007, 19:20

Tak szczerze to ja nie rozumiem o co temat. Ja juz sie wypowiadałem co myśle o tej kradzieży, ale oni ich nie wywiesili do góry kołami na meczu,c zyli sami wiedzą ze nie zdobyli ich honorowo. Ta akcja to jest cos z typu chęci ośmieszenia przeciwnika chyba, ze sie nie pilnuje. Coś jak zrobienie swojego grafitti w nocy na jego stadionie.
Taka prawda ze w 'swietych wojnach' raczej dużo jest zagrań nieczystych z jednej czy z drugiej strony i tutaj jest przekrzykiwanie sie kto jest wiekszym frajerem. i dziwne jest tłumaczenie kibiców Wisły na zarzuty Cracovii że "tamten temat był już wałkowany 100 razy". To nie jest odpowiesz. Napisz 101, szkoda Ci klawiatury? Przyciski powgniatasz ?

ANTY FAN PASIASTYCH DAM
ban
Posty: 4
Rejestracja: 03.03.2007, 02:34
Lokalizacja: od smoka

Post autor: ANTY FAN PASIASTYCH DAM » 04.05.2007, 00:30

areczko ejsmonda ktoś wam chyba przechandlował daliscie tak sobie???/
KROLEWSKIE DęBNIKI

yogi_1981
Posty: 177
Rejestracja: 01.03.2007, 22:12
Lokalizacja: police

Post autor: yogi_1981 » 04.05.2007, 11:33

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ostatnio zmieniony 04.05.2007, 11:37 przez yogi_1981, łącznie zmieniany 1 raz.

yogi_1981
Posty: 177
Rejestracja: 01.03.2007, 22:12
Lokalizacja: police

Post autor: yogi_1981 » 04.05.2007, 11:36

cytat:

"Lechia nie jest honorowa ekipa i dalo sie to zauwazyc np na meczu hokejowym Stoczniowiec - GKS Tychy, kiedy wielcy "honorowi" wybiegli z trzonkami"

W ekipie Gks Tychy jak się nie myle byli nożownicy z Cracovii którzy paktu nie respektują i powiedz co mówi pakt z Poznania na ten temat.

Poza tym kolega jest obrażony za wizytę Lechii na meczu z hydrogównem i dlatego Lechia jest jego sensem życia na tym forum.

NiebieskoCzarny
Posty: 31
Rejestracja: 02.03.2007, 20:35
Lokalizacja: Gdańska 163

Post autor: NiebieskoCzarny » 04.05.2007, 12:15

yogi_1981 pisze:cytat:

"Lechia nie jest honorowa ekipa i dalo sie to zauwazyc np na meczu hokejowym Stoczniowiec - GKS Tychy, kiedy wielcy "honorowi" wybiegli z trzonkami"

W ekipie Gks Tychy jak się nie myle byli nożownicy z Cracovii którzy paktu nie respektują i powiedz co mówi pakt z Poznania na ten temat.

Poza tym kolega jest obrażony za wizytę Lechii na meczu z hydrogównem i dlatego Lechia jest jego sensem życia na tym forum.
Dodaj miecze samurajskie siekiery itp itd ktore znaleziono w zatrzymanym samochodzie Lechii, a czy ktos jest obrazony ze przyjechali na hydro? moim zdaniem osmieszyli sie poprostu przyjezdzajac biorac pod uwage fakt ze nikt inny do nich nie przyjechal...
za to ich pokaralo i pozbyli sie flag
"od malolata przez kolejne lata rozwijany we mnie styl wariata"

Szlachta Z Wroclawia
Posty: 38
Rejestracja: 01.03.2007, 22:29
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: Szlachta Z Wroclawia » 04.05.2007, 12:59

NiebieskoCzarny pisze:
yogi_1981 pisze:cytat:

"Lechia nie jest honorowa ekipa i dalo sie to zauwazyc np na meczu hokejowym Stoczniowiec - GKS Tychy, kiedy wielcy "honorowi" wybiegli z trzonkami"

W ekipie Gks Tychy jak się nie myle byli nożownicy z Cracovii którzy paktu nie respektują i powiedz co mówi pakt z Poznania na ten temat.

Poza tym kolega jest obrażony za wizytę Lechii na meczu z hydrogównem i dlatego Lechia jest jego sensem życia na tym forum.
Dodaj miecze samurajskie siekiery itp itd ktore znaleziono w zatrzymanym samochodzie Lechii, a czy ktos jest obrazony ze przyjechali na hydro? moim zdaniem osmieszyli sie poprostu przyjezdzajac biorac pod uwage fakt ze nikt inny do nich nie przyjechal...
za to ich pokaralo i pozbyli sie flag
nie no chlopie rozjebales mnie tym postem
pojechali na Hydro i za kare Arka im flagi ukradla !
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

luko
Posty: 9
Rejestracja: 28.02.2007, 11:41

Post autor: luko » 04.05.2007, 13:11

Szlachta Z Wroclawia pisze:
NiebieskoCzarny pisze:
yogi_1981 pisze:cytat:

"Lechia nie jest honorowa ekipa i dalo sie to zauwazyc np na meczu hokejowym Stoczniowiec - GKS Tychy, kiedy wielcy "honorowi" wybiegli z trzonkami"

W ekipie Gks Tychy jak się nie myle byli nożownicy z Cracovii którzy paktu nie respektują i powiedz co mówi pakt z Poznania na ten temat.

Poza tym kolega jest obrażony za wizytę Lechii na meczu z hydrogównem i dlatego Lechia jest jego sensem życia na tym forum.
Dodaj miecze samurajskie siekiery itp itd ktore znaleziono w zatrzymanym samochodzie Lechii, a czy ktos jest obrazony ze przyjechali na hydro? moim zdaniem osmieszyli sie poprostu przyjezdzajac biorac pod uwage fakt ze nikt inny do nich nie przyjechal...
za to ich pokaralo i pozbyli sie flag
nie no chlopie rozjebales mnie tym postem
pojechali na Hydro i za kare Arka im flagi ukradla !
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Naucz sie czytac calosc a nie miedzy wierszami.

Kibic
Posty: 73
Rejestracja: 26.02.2007, 19:35

Post autor: Kibic » 04.05.2007, 13:51

o a ja mam takie pytanie do was... w tym temacie to pasuje.

Idzie sobie osoba w barwach klubu X napada go grupa(osoba) Y celem skrojenia barw itd Osoba w barwach X nie chce oddac barw a wyjść na solo itd nie może z jakiś tam względów(powiedzmy noga gipsie, jakaś tam choroba itd) W tym momencie grupa(osoba) Y mogła by skroic kolesiowi barwy czy nie bo to nie honorowo bo X bronic sie nie może... :?:
Obrazek

JSC
Posty: 2481
Rejestracja: 22.03.2007, 23:11

Post autor: JSC » 04.05.2007, 16:38

Nie powinno sie w gipise wozic z barwami bo w razie czego faktycznie nie da sie ich obronic, a jak juz sie bierze barwy to wiadomo ze wiaze sie to z ryzykiem. Nie wiem jednak czy to honorowo kroic kogos takiego. Na pewno jak ktos jedzie na wózku to nie mozna, ale w przypadku złamania nogi czy ręki to na okres noszenia gipsu odpuscilby sobie noszenie barw.[/i]

Forumowicz Bez Nicka
Posty: 22
Rejestracja: 21.04.2007, 14:22
Lokalizacja: tu tylu Andersenów?!

Post autor: Forumowicz Bez Nicka » 04.05.2007, 17:54

Kibic napisał:
Idzie sobie osoba w barwach klubu X napada go grupa(osoba) Y celem skrojenia barw itd Osoba w barwach X nie chce oddac barw a wyjść na solo itd nie może z jakiś tam względów(powiedzmy noga gipsiejakaś tam choroba itd)
Taa osoba napadnięta powie:Wiecie chłopaki z chęcia bym z wami powalczył,ale kurde ostatnio jakoś słabo się czuje,łapie mnie katar,chyba będe miał płaskostopie,a co gorsze chyba mam alergie na chomika,którego dostałem od wujka Staszka na urodziny.Wówczas szef napadających powie:Gdybys był zdrowy to byśmy Cie wykroili,a tak nie będziemy ryzykować utraty Honoru w całej Polsce.Ponadto sam mam uczulenie na pyłki topoli i doskonale znam Twój ból.Chuligani zawsze razem!HWDP!
:lol:

TYLKO_ZAWISZA
Posty: 16
Rejestracja: 26.02.2007, 19:58
Lokalizacja: Niebiesko-Czarna Bydgoszcz

Post autor: TYLKO_ZAWISZA » 04.05.2007, 18:27

yogi_1981 pisze:cytat:

"Lechia nie jest honorowa ekipa i dalo sie to zauwazyc np na meczu hokejowym Stoczniowiec - GKS Tychy, kiedy wielcy "honorowi" wybiegli z trzonkami"

W ekipie Gks Tychy jak się nie myle byli nożownicy z Cracovii którzy paktu nie respektują i powiedz co mówi pakt z Poznania na ten temat.

Poza tym kolega jest obrażony za wizytę Lechii na meczu z hydrogównem i dlatego Lechia jest jego sensem życia na tym forum.
tak obrazilem sie strasznie :lol: to Lechia przyjezdzajac na hydro dala swiadectwo osobie i koniec tego tematu bo to nie o to chodzi :)

owszem byla Cracovia a co mowi pakt poznanski ? jezeli zgoda przyjezdza na mecz klubu ktory jest w akcie to sprzetu uzywac nie moze :) i jak ? prawda boli ? ;] pozdrawiam i bez odbioru
ZA KLUB ! ZA WKS ! POJDZIEMY AZ PO ZYCIA KRES !!

Ferdydurke
Posty: 62
Rejestracja: 27.02.2007, 22:34
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ferdydurke » 04.05.2007, 21:24

dużo do powiedzenia w temacie nie ma


barwy itp powinny być zdobywane a nie kradzione.Flag nie powinno sie krasc z magazynow czy w podobny sposób.Wszystko powinno się dziać w trakcie jakiegoś starcia,walki,a nie w jakimś podstępem,nocą włamując się gdy kibice zainteresowanej drużyny nie mają o tym pojęcia i szansy obronienia barw.Chyba tyle.

DawcioUnia1928
Posty: 1
Rejestracja: 04.05.2007, 20:42

Post autor: DawcioUnia1928 » 04.05.2007, 21:33

Kradziez barw to po prostu brak honoru i tyle. Skoro chce udowodnic swoja wyzszosc nad kibicem innej druzyny to sie mu kroi barwy w rownej walce a nie kradnie ...

Kibic
Posty: 73
Rejestracja: 26.02.2007, 19:35

Post autor: Kibic » 04.05.2007, 22:30

Forumowicz Bez Nicka pisze:Kibic napisał:
Idzie sobie osoba w barwach klubu X napada go grupa(osoba) Y celem skrojenia barw itd Osoba w barwach X nie chce oddac barw a wyjść na solo itd nie może z jakiś tam względów(powiedzmy noga gipsiejakaś tam choroba itd)
Taa osoba napadnięta powie:Wiecie chłopaki z chęcia bym z wami powalczył,ale kurde ostatnio jakoś słabo się czuje,łapie mnie katar,chyba będe miał płaskostopie,a co gorsze chyba mam alergie na chomika,którego dostałem od wujka Staszka na urodziny.Wówczas szef napadających powie:Gdybys był zdrowy to byśmy Cie wykroili,a tak nie będziemy ryzykować utraty Honoru w całej Polsce.Ponadto sam mam uczulenie na pyłki topoli i doskonale znam Twój ból.Chuligani zawsze razem!HWDP!
:lol:
spoko rozumiem cie ale pod określeniem "jakaś tam choroba" miałem na mysli co innego nie jakas grypa, uczulenie czy ch** wie co tylko powiedzmy rak itd......
Obrazek

LechiaG
Posty: 28
Rejestracja: 28.02.2007, 00:21

Post autor: LechiaG » 04.05.2007, 23:14

1912 - ""Ustalono, że jeżeli ekipa x(jest w pakcie) jedzie na wyjazd/akcję z ekipą y(nie jest w pakcie), musi poinformować przeciwnika z, że jest razem z ekipą y i ręczy, że ta nie użyje sprzętu. W każdym inny wypadku ekipa z może uzyć sprzętu. ""

wyjasniolo sie ?

a do tego zakompleksionego zawiszaka, mecz samurajski nie znaleziono w aucie, tylko pod autem przy...przy parkingu przy wejsciu na sektor gosci, co chyba logiczne ze ukryl je jakis przyjezdny aby sie z nim nieprzypalic. wiec blaznie dowiedz sie jak bylo dokladnie

co do akcji arki buehehehehe, jedyne wasze chuliganienie to jezdzenie w 2-3 autka po dzielnicach po naszym meczu i krojenie pojedynczych malolatow z szalikow, pisze tu specjalnie malolatow, bo widzac wieksza grupke czy starszych poprostu dajecie dyla z obsrania ze kogos zdzwoni

Forumowicz Bez Nicka
Posty: 22
Rejestracja: 21.04.2007, 14:22
Lokalizacja: tu tylu Andersenów?!

Post autor: Forumowicz Bez Nicka » 05.05.2007, 09:12

Kibic napisał:
spoko rozumiem cie ale pod określeniem "jakaś tam choroba" miałem na mysli co innego nie jakas grypa, uczulenie czy ch** wie co tylko powiedzmy rak itd......
Niby skąd ktoś ma wiedzieć czy dana osoba ma raka ,czy inna poważną chorobę?!Może prawdziwi kibice zamiast szalików powinni nosic książeczki zdrowia,żeby w razie akcji mozna było sprawdzic ich stan zdrowia...

al capone
Posty: 63
Rejestracja: 13.03.2007, 21:19

Post autor: al capone » 05.05.2007, 09:33

moze po gipsie? :D

Kibic
Posty: 73
Rejestracja: 26.02.2007, 19:35

Post autor: Kibic » 05.05.2007, 09:47

Forumowicz Bez Nicka pisze:Kibic napisał:
spoko rozumiem cie ale pod określeniem "jakaś tam choroba" miałem na mysli co innego nie jakas grypa, uczulenie czy ch** wie co tylko powiedzmy rak itd......
Niby skąd ktoś ma wiedzieć czy dana osoba ma raka ,czy inna poważną chorobę?!Może prawdziwi kibice zamiast szalików powinni nosic książeczki zdrowia,żeby w razie akcji mozna było sprawdzic ich stan zdrowia...
głupia sprawa(z jednej strony) mi przyszła na myśl no ale mozna na ten temat podyskutowac i w ten sposób bede znał wasze stanowisko w takich owych sytuacjach.
Moze przez to ze w momencie "ataku" nie stawia zadnego oporu nie ucieka tylko próbuje wyjaśnic jaka jest sytuacja. Bo znam ludzi którzy byli aktywnymi "kibicami" ale teraz w tym czasie nie mogą sie bronic a tym samym nie mogą być "obici"(bo wiąże sie to z pewnymi komplikajcami mozliwe ze wskutakach tragicznymi)
Obrazek

Forumowicz Bez Nicka
Posty: 22
Rejestracja: 21.04.2007, 14:22
Lokalizacja: tu tylu Andersenów?!

Post autor: Forumowicz Bez Nicka » 05.05.2007, 14:59

Wiadomo,że ideałem by było,aby chuligani atakowali chuliganów by zminimalizowac ryzyko ataku na osoby postronne.Kobiety,dzieci,dziadków,pikników,ultrasów,kibiców "niakatywnych",chorych czy kogokolwiek jeszcze.Często chuligani barw,zadnych nie nosza w przeciwienstwie do szalikowców czy zwykłych fanów piłki nożnej,którzy noszeniem barw sami "wystawiaja sie na krojenie".W związku z powyzszym samo krojenie jako takie nigdy nie bedzie do konca obiektywne i honorowe,podobnie jak i cały ten "sport"...

pasiastygangster
Posty: 43
Rejestracja: 03.05.2007, 11:13

Post autor: pasiastygangster » 05.05.2007, 15:15

Do lametujących kibiców Wisły: Narzekacie na kradzieże z Magazynów a Sami Nie Pamietacie jak okradliscie nasz budynek klubowy??

Ja
Posty: 40
Rejestracja: 14.04.2007, 21:19

Post autor: Ja » 06.05.2007, 22:52

A ja mam takie pytanko,czy te barwy Lechii byly wywieszone na meczach Arki?Bo mi sie wydaje,ze nie.Chodzi mi o to czy kibicow Lecha tez powinno sie nazywac frajerami?Przeciez chyba pamietacie co sie stalo w Opolu.Chcial bym zeby sie rowniez wypowiedzieli przedstawiciele Odry.I jeszcze jedno odpowiedzcie sobie sami czy atakujac jedna osobe ktora niesie barwy przy sobie po meczu w liczbie wiekszej od niego jest honorowe??Przeciez ta osoba na pewno nie ma nic wspolnego z nabojka.

Nie bronie w tym momencie zadnej ze stron tylko czytam Wasze wypowiedzi i przyszlo mi na mysl to co napisalem powyzej.

TYLKO_ZAWISZA
Posty: 16
Rejestracja: 26.02.2007, 19:58
Lokalizacja: Niebiesko-Czarna Bydgoszcz

Post autor: TYLKO_ZAWISZA » 06.05.2007, 23:05

LechiaG pisze:1912 - ""Ustalono, że jeżeli ekipa x(jest w pakcie) jedzie na wyjazd/akcję z ekipą y(nie jest w pakcie), musi poinformować przeciwnika z, że jest razem z ekipą y i ręczy, że ta nie użyje sprzętu. W każdym inny wypadku ekipa z może uzyć sprzętu. ""

wyjasniolo sie ?

a do tego zakompleksionego zawiszaka, mecz samurajski nie znaleziono w aucie, tylko pod autem przy...przy parkingu przy wejsciu na sektor gosci, co chyba logiczne ze ukryl je jakis przyjezdny aby sie z nim nieprzypalic. wiec blaznie dowiedz sie jak bylo dokladnie

co do akcji arki buehehehehe, jedyne wasze chuliganienie to jezdzenie w 2-3 autka po dzielnicach po naszym meczu i krojenie pojedynczych malolatow z szalikow, pisze tu specjalnie malolatow, bo widzac wieksza grupke czy starszych poprostu dajecie dyla z obsrania ze kogos zdzwoni
czy Ty czlowieku w ogole myslisz ? jak mogl ktos z przyjezdnych zostawic miecz samurajski pod samochodem na parkingu skoro bylismy otoczenie z kazdej strony przez psy i od parkingu dzielila nas pewna odleglosc te twoje tlumaczenia sa zalosne wiec blaznie pomysl dokladnie na drugi raz a nie najezdzasz tutaj na czlowieka ktory ma w tej kwestii racje a co do Cracovii to chyba wiadome bylo od dluzszego czasu ze jedzie z Tychami

co do przypadku kolesia z obcym szalem i noga w gipsie to szczerze przyznam ze nie atakowal bym go a zrobil podobnie jak kolega wyzej czyli podszedl i kazal szal schowac
ZA KLUB ! ZA WKS ! POJDZIEMY AZ PO ZYCIA KRES !!

Piro
Posty: 55
Rejestracja: 26.02.2007, 21:57
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Piro » 07.05.2007, 10:57

Ja pisze:A ja mam takie pytanko,czy te barwy Lechii byly wywieszone na meczach Arki?Bo mi sie wydaje,ze nie.Chodzi mi o to czy kibicow Lecha tez powinno sie nazywac frajerami?Przeciez chyba pamietacie co sie stalo w Opolu.Chcial bym zeby sie rowniez wypowiedzieli przedstawiciele Odry.I jeszcze jedno odpowiedzcie sobie sami czy atakujac jedna osobe ktora niesie barwy przy sobie po meczu w liczbie wiekszej od niego jest honorowe??Przeciez ta osoba na pewno nie ma nic wspolnego z nabojka.

Nie bronie w tym momencie zadnej ze stron tylko czytam Wasze wypowiedzi i przyszlo mi na mysl to co napisalem powyzej.
A czytałeś oficjalne stanowisko Arki w sprawie skradzionych flag? [link]
Wytrawny Melanżownik pisze:wy wszyscy jestescie pojebani pokolenie bravo
r******* te forum w c***!!!

adolf 1
ban
Posty: 27
Rejestracja: 14.03.2007, 14:32
Lokalizacja: wiezyczka w oswiecimiu

Post autor: adolf 1 » 07.05.2007, 20:10

a co to korwa za roznica czy sa wywieszane czy nie? zostaly frajersko skradzione i nawet jak by wrocily to flejtuchy z gdyni zawsze juz beda dmuchanymi lalami i tak beda traktowani. my im te ich brudne firany kroilismy jak kaze kodeks kibica,czyli wpiedol i do lochu. a one co zrobily? baby i tyle. korwa,to tak jak by ktorys z was niechcial podjac solowki z innym kolesiem.potem wjebal mu sie w nocy do domu i na wszelki słuczaj zajebal rekawice boxerskie. kondoniarstwo i koniec.
TERRORYSCI I FASZYSCI LECHIA GDANSK

????
Posty: 20
Rejestracja: 07.05.2007, 19:48
Lokalizacja: ???

Post autor: ???? » 07.05.2007, 21:23

A czy trzymanie flag w klubie ze strachu przed rywalem jest honorowe?
A czy używanie sprzętu w walce z ludźmi bez, niego jest honorowe?
Czy świadczy o wielkim strachu przed rywalem?
A czy kumanie się z takimi ludźmi jest ok?
Czy honorem jest mieć kumpla frajera?
????

ptak
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 64
Rejestracja: 26.02.2007, 18:08

Post autor: ptak » 07.05.2007, 21:42

adolf1, widać ze strata boli i teraz sie trzeba ponapinac na necie jaka to Arka jest beee :)

adolf 1
ban
Posty: 27
Rejestracja: 14.03.2007, 14:32
Lokalizacja: wiezyczka w oswiecimiu

Post autor: adolf 1 » 07.05.2007, 21:58

PTAKU ja sie nie napinam tylko wyrazam swoje zdanie. ktore zreszta popiera wiekszosc kibicow z jajem. ty tego nigdy nie zrozumiesz bo dla was honor jest tym czym dlamnie lot w kosmos. a co trzymania flag w klubie to korwa pokaz mi ekipy co nie trzymaja.wszyscy korwa,porocz Lechii nosza do domow,nie? p********* jak bys sie szmat najadl. my sledziom skroilismy ich flagi jak nalezy. bez napinki do stroza tylko krojac ich i obijajac. to kto korwa niema honoru?
TERRORYSCI I FASZYSCI LECHIA GDANSK

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Boober, coglin, Matteunhos, modest i 543 gości