www.warhouse.pl

Koszykówka Kibicowsko ...

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
CZESIU
Posty: 134
Rejestracja: 26.02.2007, 19:58
Lokalizacja: H1

Post autor: CZESIU » 29.03.2007, 22:41

wlasnie dlatego nazwam koszykarski Slask, Slaskiem, bo to jest klub z tradycjami, tytulow nie zdobywal jedynie pod nazwa Zepter, Dajsman czy inne chuje muje, ale takze jako WKS Śląsk



maro_PK
Posty: 44
Rejestracja: 26.02.2007, 19:50

Post autor: maro_PK » 29.03.2007, 22:54

Nie ma to jak Start z AZS Lublin byli w Ekstraklasie mężczyzn hehe najgorsza publiczność w Polsce 8) :wink:
STOWARZYSZENIE POLSKI RUCH KIBICOWSKI !

mks pruszkow
Posty: 118
Rejestracja: 27.02.2007, 14:38
Lokalizacja: UK

Post autor: mks pruszkow » 01.04.2007, 20:15

1 runda PLAY-off
31.03.07 MKS Znicz Pruszkow-Basket Kwidzyn 95-79
01.04.07 MKS Znicz Pruszkow-Basket Kwidzyn 86-84

obecni u nas byli fani Basketu Kwidzyn

[link]

obecny stan rywalizacji 2:2
Przywiązanie Fanatyzm Honor
Od zawsze na zawsze FCJ Legia Warszawa

piter
Posty: 327
Rejestracja: 26.02.2007, 19:59
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: piter » 02.04.2007, 14:18

ok 20 piknikowych fanów Anwilu w kołobrzegu

Kostek_H1
Posty: 284
Rejestracja: 26.02.2007, 22:22
Lokalizacja: Włocł[A]wek

Post autor: Kostek_H1 » 02.04.2007, 15:48

piter pisze:ok 20 piknikowych fanów Anwilu w kołobrzegu
tzw miejski klub kibica, który uwaza sie za fanatycznych, najwierniejszych kibiców Anwilu :) Nawet w Kołobrzegu zaprzeczyli sami sobie krzycząc "Goran Jagodnik"... ehhhh...

cron
Posty: 21
Rejestracja: 02.04.2007, 23:36
Lokalizacja: Lublin

Post autor: cron » 02.04.2007, 23:46

Nie ma to jak Start z AZS Lublin byli w Ekstraklasie mężczyzn hehe najgorsza publiczność w Polsce
Kluby sie polaczyly i teraz jest to Start-AZS Lublin. Zebys wiedzial jak trudno jest cos zrobic z ta nasza publicznoscia, nawet rak im sie nie chce ruszyc do klaskania w czasie rzutow wolnych, nie wszystkim oczywiscie ale i tak jest to denerwujace :/ . Probujemy w kilku cos drzec sie na meczach ale jest nas zdecydowanie za malo. Wina lezy rowniez po stronie klubu, ktory nic nie robi w kierunku tego zeby jakos ludzi zachecic do przychodzenia na mecze, zadnych plakatow na miesie, doslownie nic, a wkoncu gramy na zapleczu ekstraklasy :/

Tam_1947
Posty: 266
Rejestracja: 01.03.2007, 09:29

Post autor: Tam_1947 » 03.04.2007, 11:42

CZESIU pisze:wiedzialem ze jestes popierdolony, inaczej bys nie byl za Kujawiakiem, czlowieku mylisz sytuacje, do czego ty to porownujesz, koszykarski Śląsk i pilkarski to byl ten sam klub, potem sekcje sie podzielily, dziwne ze na meczu, na ktorym bylismy byli tez kibice pilkarscy Śląska, oczywiscie koszykarskiego wszyscy nie akceptuja, ale czesc chodzi tez na kosza, moze nie kibicowac, ale jako obserwatorzy, wiec nie p****** mi tu farmazonow i siedz na tej swojej jednostce E co byc w pysk nie dostal
Skończ z tymi głupotami i tendencyjnymi wypowiedziami. Młyn na kopszykówce stanowi przede wszystkim mieszanka babsko-liceo-gimnazjalna; jak jakaś inna ekipa "prosi" was o szaliki to je grzecznie oddajecie, jak w waszej hali inna drużyna pokazuje transparent z typem sikającym na herb to sobie dalej siedzicie, jak ktoś was wyzywa na pojedynek to pokazujecie niezwykłe umiejętności biegowe.

Oficjalne stanowisko kibiców Śląska względem basketowiczów:

"A więc zostało ustalone, iż Kibice koszykówki, kręgli czy innego wynalazku ... Jeżeli już robią Barwy czyli szaliki i Flagi mają umieszczać na nich np. Piłkę do kosza... itp. Same Barwy tak jak to miało miejsce do chwili obecnej, czyli utożsamiane z kibicami piłki nożnej będą rekwirowane.
Ustalenia te wynikły z Niechlujstwa w dbaniu o własne Barwy jak to miało ostatnio miejsce w przypadku Kibiców ASCO WROCŁAW

Tak samo jak nie mogą posługiwać się nazwą Śląsk Wrocław, bo pod tą nazwą jest [link] klub piłkarski, koszykarski to ASCO"
Obrazek

Kostek_H1
Posty: 284
Rejestracja: 26.02.2007, 22:22
Lokalizacja: Włocł[A]wek

Post autor: Kostek_H1 » 03.04.2007, 14:16

Tam_1947 pisze:Skończ z tymi głupotami i tendencyjnymi wypowiedziami. Młyn na kopszykówce stanowi przede wszystkim mieszanka babsko-liceo-gimnazjalna; jak jakaś inna ekipa "prosi" was o szaliki to je grzecznie oddajecie, jak w waszej hali inna drużyna pokazuje transparent z typem sikającym na herb to sobie dalej siedzicie, jak ktoś was wyzywa na pojedynek to pokazujecie niezwykłe umiejętności biegowe.
Jeżeli chodzi o H1 to na okolo 100 osob są 3 dziewczyny. Poza tym faktycznie najwiecej osob jest z liceum, potem pracujących badz studiujących i na koncu z gimnazjim. Jak nas prosili ostatnio w Ostrowie zeby sie koszulkami zamienic to chlopak od nas zdjął ta koszulke i sie chcial z tym z Ostrowa "zetrzec", ale tamten nagle sie zrobil przyjacielski. Nic nie wiem o oddawaniu szalików. Jeżeli chodzi o uciekanie to tez takiego przypadku nie kojarze. Wrecz przeciwnie. Z tego co pamietam w Warszawie po meczu z Polonia pod hala jakies ziomki z Polonii zaczely cos tam do nas krzyczec i mysleli wlasnie ze chlopaki od nas uciekna, a gdy ruszyli w strone tych z Polonii to Polonia spierdolila.

amok
ban
Posty: 16
Rejestracja: 22.03.2007, 08:39

Post autor: amok » 03.04.2007, 15:20

tak jak napisał Tam_1947 zadnej polemiki wiecej na temat kibiców ASCO Śląsk Wrocław . decyzja zapadła i tyle w tym temacie.
Cytat:
tylko w klawiature stukac potrafisz a zgrywasz chojraka.


lepiej stukac w klawiature niz latac z siekierami jak jakies niedojeby .

CZESIU
Posty: 134
Rejestracja: 26.02.2007, 19:58
Lokalizacja: H1

Post autor: CZESIU » 10.04.2007, 23:01

ANWIL- Czarni Słupsk
1 mecz 1/4 finalu MP. Nas w mlynie 70-80 osob, na poczatku meczu dobry doping z naszej strony, pare razy pozdrywamy cala hale, w 2 polowie nasz doping delikatnie mowiac siada, w dogrywce totalne dno, nawet nie umiem uzasadnic dlaczego tak bylo, na pewno duzy wplyw miala postawa naszych grajkow, na meczu machamy 20 flagami. Kibicow ze Słupska cos kolo 80, moze 90, w naszym sektorze nieslyszalni, mieli pare flag na kij i chyba jakies balony, w taka liczbe powinni sie lepiej zaprezentowac. Ogolnie pod wzgledem kibicowskim mecz o ktorym najlepiej szybko zapomniec. Grajki polegaja po 2 dogrywkach 10 pkt, jutro kolejny mecz...

mks pruszkow
Posty: 118
Rejestracja: 27.02.2007, 14:38
Lokalizacja: UK

Post autor: mks pruszkow » 11.04.2007, 10:58

czesiu moze jakies fotki z meczu:D
Przywiązanie Fanatyzm Honor
Od zawsze na zawsze FCJ Legia Warszawa

CZESIU
Posty: 134
Rejestracja: 26.02.2007, 19:58
Lokalizacja: H1

Post autor: CZESIU » 11.04.2007, 14:59

jak cos znajde to wrzuce, na oficjalce to daja zdjecia zawodnikow tylko, trzeba poczekac moze gdzies sie ukaza, od nas nikt nie cykal fot

KS Kujawiak Włocławek
Posty: 1
Rejestracja: 18.03.2007, 12:34

Post autor: KS Kujawiak Włocławek » 11.04.2007, 16:49

CZESIU pisze:wiedzialem ze jestes popierdolony, inaczej bys nie byl za Kujawiakiem, czlowieku mylisz sytuacje, do czego ty to porownujesz, koszykarski Śląsk i pilkarski to byl ten sam klub, potem sekcje sie podzielily, dziwne ze na meczu, na ktorym bylismy byli tez kibice pilkarscy Śląska, oczywiscie koszykarskiego wszyscy nie akceptuja, ale czesc chodzi tez na kosza, moze nie kibicowac, ale jako obserwatorzy, wiec nie p****** mi tu farmazonow i siedz na tej swojej jednostce E co byc w pysk nie dostal

Nie obrazaj ludzi i klubu. Obrazil ktos z Kujawiaka Ciebie??? A tak ode mnie to na przyszlosc trzymaj ryja brudasie bo sie jeszcze przeliczysz.

PS: Jestes taki kozak to podaj swoj adres a nie piszesz o innych i sie napinasz. Wiesz gdzie mieszka masz do niego jakies esy a Tylko w necie potrafisz napisac :lol: ?!

CZESIU
Posty: 134
Rejestracja: 26.02.2007, 19:58
Lokalizacja: H1

Post autor: CZESIU » 11.04.2007, 17:07

w twoich slowach nie ma napinki przez internet... :wink: :D pozatym to jest temat koszykowka...

popolupo88
Posty: 119
Rejestracja: 27.02.2007, 16:05

Post autor: popolupo88 » 11.04.2007, 17:26

KS Kujawiak Włocławek pisze:Nie obrazaj ludzi i klubu. Obrazil ktos z Kujawiaka Ciebie??? A tak ode mnie to na przyszlosc trzymaj ryja brudasie bo sie jeszcze przeliczysz.

PS: Jestes taki kozak to podaj swoj adres a nie piszesz o innych i sie napinasz. Wiesz gdzie mieszka masz do niego jakies esy a Tylko w necie potrafisz napisac Laughing ?!
Zluzuj troche bo sam się napinasz zniżając się do poziomu wypisujących się tu niektórych z h1.

PS: Jestes taki kozak to podaj swoj adres a nie piszesz o innych i sie napinasz. Wiesz gdzie mieszka masz do niego jakies esy a Tylko w necie potrafisz napisac Laughing ?!
CZESIU pisze:w twoich slowach nie ma napinki przez internet... :wink: :D pozatym to jest temat koszykowka...
c*** że to jest temat koszykówka, mogę się założyć że czytasz inne tematy również związane z piłką a jesteś kibicem koszykówki. Jak obrażasz kogoś i czyjś klub to licz się z tym że odpowiedź dostaniesz niezależnie od tego w jakim temacie się znajduje. Co do opisywania przez was waszych wyczynów to można wnioskować że wam tak do łba coś odbiło że niedługo napiszecie że jesteście drugą siłą we Włocławku :lol:

BTW, Co do jakości tego forum to jest od pewnego czasu tylko gorzej. Napinka w każdym temacie (nie mówiąc już o poziomie intelektualnym napinaczy). Pozdrawiam botaników i elektryków ;)

CZESIU
Posty: 134
Rejestracja: 26.02.2007, 19:58
Lokalizacja: H1

Post autor: CZESIU » 11.04.2007, 17:55

tak oczywiscie ze czytam, ale jak temat mnie nie dotyczy lub mam malo w nim do powiedzenia to zwyczajnie w nich sie nie wpisuje, pozdro

popolupo88
Posty: 119
Rejestracja: 27.02.2007, 16:05

Post autor: popolupo88 » 11.04.2007, 21:41

CZESIU pisze:tak oczywiscie ze czytam, ale jak temat mnie nie dotyczy lub mam malo w nim do powiedzenia to zwyczajnie w nich sie nie wpisuje, pozdro
Problem w tym że jak się widzi takie bzdury wypisywane przez takich napinaczy, to aż się mózg lasuje i trzeba pare kwestii wyjaśnić.

Bez odbioru.

seba
Posty: 94
Rejestracja: 05.03.2007, 08:39

Post autor: seba » 11.04.2007, 23:44

ćwierćfinały Play Off: Śląsk Wrocław - Polpak Świecie



Obrazek [link] Obrazek [link]

Obrazek [link] Obrazek [link]

Obrazek [link]
[link]

kibic0
Posty: 350
Rejestracja: 07.03.2007, 10:01
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: kibic0 » 15.04.2007, 10:59

Wczoraj w Wałbrzychu pojawiła się grupka fanów Sportino Inowrocław. Ktoś ich liczył i wyszło że 16 innym że 17 lub 18. Towarzystwo oczywiście piknikowe. Psy zawinęły 1 przyjezdnego. Nie jestem pewny za co ale chyba za rzucenie serpentyny podczas trwania meczu na parkiet.
Biało-niebieskie w herbie się mieni.....

JaroMKS
Posty: 336
Rejestracja: 08.03.2007, 21:35

Post autor: JaroMKS » 15.04.2007, 13:21

Polonia Przemyśl - Big Star Tychy 69:75

Wczoraj do przemyskiej hali zawitali kibice z Tych, w grupie około 20 osób. Towarzystwo rzecz jasna pikinikowe.Sporadyczne okrzyki to wszystko na co ich było stać.W III kwarcie 3 fanów przyjezdnych zaczęło kozaczyć do miejscowych więc zostali odpowiednio uciszeni :wink:

PS.Warto dodać że tym meczem Big Star zapewnił sobie awans do I ligi

kibic0
Posty: 350
Rejestracja: 07.03.2007, 10:01
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: kibic0 » 15.04.2007, 23:16

Dziś znowu mecz o ekstraklasę w Wąłbrzychu i 2 porażka Górnika. Przyjezdnych tyle samo co wcześniej. Możliwe ze były dokładnie te same ososby co dzień wcześniej.
Biało-niebieskie w herbie się mieni.....

Kostek_H1
Posty: 284
Rejestracja: 26.02.2007, 22:22
Lokalizacja: Włocł[A]wek

Post autor: Kostek_H1 » 16.04.2007, 15:27

Czarni Słupsk - ANWIL WŁOCŁAWEK

Nas w Słupsku ok 70 osob. W tym okolo 20 osob z H1, reszta piknik aż wstyd. Doping Czarnych głosny ale zupelnie bed polotu. Ciagle tylko "ty ty Czarni" albo "ty ty tytyty tyty tyty Czarni" i tyle. Fakt bylo głośno, ale mało ambitne. nasz doping czasem słyszalny przy przestojach Czarnych. Pod koniec Czarni osłabli, ale i tak głosno krzycza. Warto zauwazyc ze na meczu wysiesili dużą flage Lechii Gdańsk i mniejszą Śląska Wrocław. Z tego co mi wiadomo bylo na meczu 10 ludzi z Lechii i ktoś z Bytovii Bytów. I na koniec jeszcze powiem szczerze ze troche sie zdziwilem zachowaniem kibicow Czarnych - my u nas przywitalismy ich zawodników brawami, a oni nas wygwizdali :shock:

3Królowie
Posty: 106
Rejestracja: 22.03.2007, 08:59
Lokalizacja: Wrocław/Kraków/Gdańsk

Post autor: 3Królowie » 17.04.2007, 20:12

buhehe

za to w drugim meczu była "zadymka". Sedzia coś niefortunnie gwizdnął pod Anwil na 7 sek przed końcem i na parkiet poleciały butelki. Ogólnie troche brechu.

Ekipy Anwilu na drugim meczu ok 20 typa,raczej na oko oceniając typowe pikniki. Rozśmieszył mnie jakis koles,który po tym meczu napisał że Czarni już nie mogą liczyć na Zgode z anwilem. Ciekawe co na to Prawdziwi Kibice Czarnyh? :lol:
Trzej Królowie Wielkich Miast
Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk

Nie Sądzcie a nie Bedziecie Sądzeni(...)Odmierza Wam Bowiem taką Miarą jaką Wy odmierzacie".

Kostek_H1
Posty: 284
Rejestracja: 26.02.2007, 22:22
Lokalizacja: Włocł[A]wek

Post autor: Kostek_H1 » 17.04.2007, 20:28

Pfffff nie słuchajcie tych pajaców. Na drugim meczu byly same pikniki, az wstyd mi ze oni w ogole nosza barwy Anwilu. Najlepsze jest to ze to oni wysuwaja wnioski do klubu o zlikwidowanie H1 :lol: Co oni maja w głowie to ja nie wiem... Jak sie wkurwie kiedys to albo pójde do klubu albo cos i powiem zeby ich rozwiazali wpizdu bo przypal w całej Polsce robia. Zgody z Czarnymi im sie zachcialo :lol: Nie pamietam w ogole zeby taka propozycja byla z ktorejś ze stron.

Poza tym slyszalem ze sporo butelek polecialo na drugim meczu :D Niestety tylko na pierwszym bylem :evil:

Stalowiec
Posty: 39
Rejestracja: 18.04.2007, 10:25

Post autor: Stalowiec » 18.04.2007, 10:29

Stal Ostrów ostatni mecz w sezonie przegywamy PO z Turowem 3:0

Obrazek
Obrazek
Obrazek

kibiców Turowa jakies 70-80 osob

sezon dobegł konca a wiec:
STAL OSTRÓW WLKP.

Wyjazd do Warszawy 50 osob -250km
[link]

Wyjazd do Zgorzelca 50 osob -240km
[link]
[link]

Wyjazd do Słupska 50 osob - 400km
[link]

Wyjazd do Włocławka (sroda) 25 osob - 180 km
[link]

Inwazja na Wrocław w grupie zorganizowanej 250 osob(5 autokarów rekord wyjazdowy ostatnich lat) + osobowki i studenci razem około 400 osob.

fota na grupe zorganizowaną ktora prowadziła doping
[link]
[link]
[link]
[link]

Mecze u nas :
Stal-Kager
[link]

Stal-Polpak
[link]
[link]

Stal-Polharma
[link]

Stal-Kotwica
[link]

Stal-Polonia
[link]
[link]

Stal-Czarni (pierwsza kartoniada z napisem w DBE!)
[link]
[link]

Stal-Sląsk
[link]
[link]


Stal-Znicz
[link]
[link]
[link]

Stal-Prokom
[link]

wyjazd do Zgorzelca na PO - wtorek
40 osob

kilka filmików
http://www.youtube.com/watch?v=ZipiJNfE ... ed&search=
http://www.youtube.com/watch?v=aG4LXS6zce8
http://www.youtube.com/watch?v=dBP4uDwd5hA
http://www.youtube.com/watch?v=_fQA3N-cPr4
http://www.youtube.com/watch?v=9_8_p6m- ... ed&search=


w 10 meczach u nas była oprawa!! bez oprawy i bez pełnego młynu był tylko mecz z Koszalinem a tak na kazdym meczu przepełniony sektor KK około 150 gardeł!!

popolupo88
Posty: 119
Rejestracja: 27.02.2007, 16:05

Post autor: popolupo88 » 18.04.2007, 18:14

Kostek_H1 pisze:Pfffff nie słuchajcie tych pajaców. Na drugim meczu byly same pikniki, az wstyd mi ze oni w ogole nosza barwy Anwilu. Najlepsze jest to ze to oni wysuwaja wnioski do klubu o zlikwidowanie H1 :lol: Co oni maja w głowie to ja nie wiem... Jak sie wkurwie kiedys to albo pójde do klubu albo cos i powiem zeby ich rozwiazali wpizdu bo przypal w całej Polsce robia. Zgody z Czarnymi im sie zachcialo :lol: Nie pamietam w ogole zeby taka propozycja byla z ktorejś ze stron.

Poza tym slyszalem ze sporo butelek polecialo na drugim meczu :D Niestety tylko na pierwszym bylem :evil:
Pikniki to zmora większości ekip kibicowskich... Bardzo znajomy temat nam też niestety :?

MzksCzarni
Posty: 62
Rejestracja: 18.04.2007, 19:01
Lokalizacja: SŁUPSK

Post autor: MzksCzarni » 18.04.2007, 19:10

Kostek_H1 pisze:Czarni Słupsk - ANWIL WŁOCŁAWEK

Nas w Słupsku ok 70 osob. W tym okolo 20 osob z H1, reszta piknik aż wstyd. Doping Czarnych głosny ale zupelnie bed polotu. Ciagle tylko "ty ty Czarni" albo "ty ty tytyty tyty tyty Czarni" i tyle. Fakt bylo głośno, ale mało ambitne. nasz doping czasem słyszalny przy przestojach Czarnych. Pod koniec Czarni osłabli, ale i tak głosno krzycza. Warto zauwazyc ze na meczu wysiesili dużą flage Lechii Gdańsk i mniejszą Śląska Wrocław. Z tego co mi wiadomo bylo na meczu 10 ludzi z Lechii i ktoś z Bytovii Bytów. I na koniec jeszcze powiem szczerze ze troche sie zdziwilem zachowaniem kibicow Czarnych - my u nas przywitalismy ich zawodników brawami, a oni nas wygwizdali :shock:
Owszem gosciliśmy w Słupsku 8 przyjaciół z Lechii Gdańsk i 9 z Bytovi Bytów. Co do flag to nie było, żadnej fany Śląska tylko to była flaga Bytovi.
Prawdziwi kibice MZKS Czarni nigdy nie bedą mieli zgody z Anwilem.
Jeszcze jedno na pierwszym meczu kibice Anwilu dostali od nas propozycję ustawki, ale goście nie skorzystali z zaproszenia.

CZESIU
Posty: 134
Rejestracja: 26.02.2007, 19:58
Lokalizacja: H1

Post autor: CZESIU » 18.04.2007, 19:21

nie pytaliscie sie wy, tylko ktos z Lechii, inna sprawa, ze pytaliscie sie tak najebanego kompletnie kolesia, ze glowa mala, i ostatnia sprawa, czy my jestesmy ekipa hools?


w niedziele jedziemy do sopotu, h1 dostalo wala na bilety (ZNOWU!) jedzie nas raptem 15 osob, reszta ludzi to piknikowe kluby kibica i znajomi prezesow Anwilu, tak ku*** byc nie moze, prawdziwy kibic nie jedzie, choc chetnych w naszych szeregach bylo sporo, a jada dziadygi, przy ktorych wstyd jest nawet stac...

krk
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 124
Rejestracja: 26.02.2007, 20:53
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: krk » 23.04.2007, 11:07

FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
Sobota WISŁA - LOTOS ( 1-0 )
[link]
[link]
Niedziela WISŁA - LOTOS ( 1-1 )
[link]
[link]
W KRAKOWIE BEZ ZMIAN - WISŁA PANY!

SzymonKSG
Posty: 16
Rejestracja: 28.02.2007, 11:18

Post autor: SzymonKSG » 24.04.2007, 16:05

W miniony weekend w Inowrocławiu stawiło się 14 Biało-Niebieskich kibiców. Na meczach wspierali nas fani miejscowej Goplani, pojawiło się tez dwóch fanów Zawiszy. Wielkie dzięki za wsparcie i za wspólna zabawe!! Pozdrówka!! 8)

don przemo Polpak
Posty: 17
Rejestracja: 27.02.2007, 09:33
Lokalizacja: Świecie/Gdańsk

Post autor: don przemo Polpak » 24.04.2007, 19:21

Czesiu pisze:nie pytaliscie sie wy, tylko ktos z Lechii, inna sprawa, ze pytaliscie sie tak najebanego kompletnie kolesia, ze glowa mala, i ostatnia sprawa, czy my jestesmy ekipa hools?
Nie wiem jak było w Słupsku, ale bylem na meczu w Sopocie. Zachowujecie się jak ekipa hools - przynajmniej w stosunku do słabszych od siebie :D Byłem na niedzielnym meczu w Sopocie. Widziałem Wasze zachowanie pod halą - w sumie nic nowego dla mnie: Zaczepiacie kobiety, dziewczyny, pojedynczych ludzi pod halą ich obrażacie. W sumie widziałem, że fajnie się bawiliście przy tych prostackich żartach. Kreujecie się na ekipę hools (wpisy Kostka świadczą o tym, że chłopak się tym jara. Sprawia mu frajdę kopnąć kogoś w d***), ale jak przychodzi co do czego to udajecie, że to was nie dotyczy. To tyle.

Jeśli chodzi o doping w Sopocie, to prezentowaliście się bardzo dobrze. Jak zawsze z resztą na finałach i pólfinałach z Prokomem (sam wielokrotnie byłem tam z wami w sektorze).

Pozdrawiam.

Kostek_H1
Posty: 284
Rejestracja: 26.02.2007, 22:22
Lokalizacja: Włocł[A]wek

Post autor: Kostek_H1 » 24.04.2007, 21:30

don przemo Polpak pisze:Kreujecie się na ekipę hools (wpisy Kostka świadczą o tym, że chłopak się tym jara. Sprawia mu frajdę kopnąć kogoś w d***
Chetnie bym cie kopnal w dupe :lol: A co do wpisu to z H1 bylo tylko 15 osob. Ja nie bylem wiec sie nie wypowiem jak bylo.

CZESIU
Posty: 134
Rejestracja: 26.02.2007, 19:58
Lokalizacja: H1

Post autor: CZESIU » 24.04.2007, 22:14

don przemo Polpak pisze:
Czesiu pisze:nie pytaliscie sie wy, tylko ktos z Lechii, inna sprawa, ze pytaliscie sie tak najebanego kompletnie kolesia, ze glowa mala, i ostatnia sprawa, czy my jestesmy ekipa hools?
Nie wiem jak było w Słupsku, ale bylem na meczu w Sopocie. Zachowujecie się jak ekipa hools - przynajmniej w stosunku do słabszych od siebie :D Byłem na niedzielnym meczu w Sopocie. Widziałem Wasze zachowanie pod halą - w sumie nic nowego dla mnie: Zaczepiacie kobiety, dziewczyny, pojedynczych ludzi pod halą ich obrażacie. W sumie widziałem, że fajnie się bawiliście przy tych prostackich żartach. Kreujecie się na ekipę hools (wpisy Kostka świadczą o tym, że chłopak się tym jara. Sprawia mu frajdę kopnąć kogoś w d***), ale jak przychodzi co do czego to udajecie, że to was nie dotyczy. To tyle.

Jeśli chodzi o doping w Sopocie, to prezentowaliście się bardzo dobrze. Jak zawsze z resztą na finałach i pólfinałach z Prokomem (sam wielokrotnie byłem tam z wami w sektorze).

Pozdrawiam.

dobry asior z ciebie, co do tego meczu H1 bylo w 18 osob, reszta to pikniki, ktorzy dostali bilety c*** wie skad. Doping zrobilsmy wlasciwie w te 18 osob a czesto przebijalismy sie przez gospodarzy ( w sumie nic trudnego).
A teraz do twych zarzutow, stary albo masz denka na oczach, albo juz sam nie wiem, kogo zaczepialismy? kobiety ? dzieci? kibicow z sopotu mamy szczerze mowiac gleboko w d****, dla nas to nawet nie kibice i gwarantuje ci ze z naszej grupy nikt nikogo nie zaczepial a tymbardziej nikt kopa w dupe nie dostal od nas, masz bujna fantazje, siejesz ferment tylko dlatego ze nas nie lubisz... a skoro to ty siedziales u nas w sektorze, to na bank jestes tym ziomkiem w koszulce Polpaku , ktory 2 lata temu trzymal trans "zone lubie Anwil kocham", a teraz? teraz czytajac wasze forum i twoje wpisy rowniez dowiaduje sie ze jestesmy wasza kosa pfffff a pojedynke z nami nazwaliscie swieta wojna, wielka mobilizacja w waszym obocie i wogole,, po meczu pod hala napinaliscie sie jak zawsze tylko szkoda ze zza plecow policji...

PS
jak tam z waszym sponsorem? bedzie dalej wspomagal klub? serio pytam

don przemo Polpak
Posty: 17
Rejestracja: 27.02.2007, 09:33
Lokalizacja: Świecie/Gdańsk

Post autor: don przemo Polpak » 25.04.2007, 00:10

Czesiu, nie raz bylem z wami w sektorze i wiem. kto jest z Waszej ekipy a kto nie. Takie a nie inne zasady u was panują - Wasza sprawa. Stałem obok was jak z hali wychodził Igor Griszczuk i widziałem, że niektórzy zaczepiali 2 stare baby z trabkami - moglibyście sobie darować takie rzeczy ;)
Musisz jednak wiedzieć, że takim zachowaniem jak u nas na derbach, jak na meczach ze Śląskiem u siebie (przyśpiewki na Youtube), jak na derbach z Polpakiem u Was (krojenie szalików dzieciakowm w kiblu) siłą rzeczy będziecie kojarzeni z chuliganką. Nie zaprzeczaj, że takie zachowania większości z was imponują ;) Ja staram się być z tym wszystkim na bieżąco, od zawsze wszystkimi aspektami kibicowania się interesowałem, ale daleki jestem od wprowadzania tego na basket.

Jeśli chodzi o ten transparent, to faktycznie byłem to ja :) śród fanow Anwilu mam Wielu znajomych. Kibicowałem Waszej drużynie jeszcze zanim powstał Polpak. Z miłości do Anwilu wyleczyła mnie niestety wasza postawa, bluzgi pod naszym adresem itp. Takie zycie (sytuacja z Inowrocławia pewnie miała wpływ na takie a nie inne wasze zachowanie). Nie ukrywam, że w tej chwili do Anwilu nie pałam sympatią. Nie znaczy to jednak, że macie niezły zespól, a jako H1 pomimo różnych wybryków robicie dobra robotę. Bez was po prostu nie byłoby dopingu w HM.

Jeśli chodzi o sponsora, to Stefan na pewno się nie wycofa ze sponsorowania. Także będziemy mieć podobnie silny zespół jak w tym sezonie. :wink:

Pozdro.

P.S.
Jakby co, to pisz na PW. Tam możemy pogadać, żeby tu syfu nie robić.

mks pruszkow
Posty: 118
Rejestracja: 27.02.2007, 14:38
Lokalizacja: UK

Post autor: mks pruszkow » 25.04.2007, 10:17

z tego co czytam to ladnie kozaczycie Anwilowcy 8) Zapraszam do Pruszkowa,bo od pamietnego czasu,nie bylo was u nas jako zorganizowana grupa,wiem ze gramy w roznych ligach ,ale mam nadzieje ze okazja sie nadarzy do spotkania jeszcze kiedys :D
Przywiązanie Fanatyzm Honor
Od zawsze na zawsze FCJ Legia Warszawa

CZESIU
Posty: 134
Rejestracja: 26.02.2007, 19:58
Lokalizacja: H1

Post autor: CZESIU » 25.04.2007, 11:53

ok przemo, pozniej sie odezwe

pruszkow, tez mam nadzieje, ze jeszcze sie spotkamy, bez was liga jest zdecydowanie nudniejsza, pozdro

Kostek_H1
Posty: 284
Rejestracja: 26.02.2007, 22:22
Lokalizacja: Włocł[A]wek

Post autor: Kostek_H1 » 25.04.2007, 14:18

don przemo rozumie twoja frustracje z tym szalikiem, ale po jakiego c**** szedł w szaliku do kibla ? :D sam sie prosil hehehe :)

mks pruszkow
Posty: 118
Rejestracja: 27.02.2007, 14:38
Lokalizacja: UK

Post autor: mks pruszkow » 25.04.2007, 14:23

Kostek_H1 pisze:don przemo rozumie twoja frustracje z tym szalikiem, ale po jakiego c**** szedł w szaliku do kibla ? :D sam sie prosil hehehe :)
po to ze barw swoich sie nie zostawia, a ty kostek zostawiasz swoje barwy jak idziesz do kibla jak jestes gdzis na wyjezdzie bo ja nie,w barwach chodze zawsze
Przywiązanie Fanatyzm Honor
Od zawsze na zawsze FCJ Legia Warszawa

Kostek_H1
Posty: 284
Rejestracja: 26.02.2007, 22:22
Lokalizacja: Włocł[A]wek

Post autor: Kostek_H1 » 25.04.2007, 14:30

No ja tak samo, ale jeszcze jakos nikt mi nie skroil, a bylem chociazby w tym sezonie w kiblu we Wrocławiu, Grudziadzu, Ostrowie, Słupsku nie wspominając o Warszawie gdzie w szalku po całej hali łazilem.

Krótko mówiąc idąc do kibla trzeba sie liczyc z tym ze trzeba bedzie bronić swojego szala.

mks pruszkow
Posty: 118
Rejestracja: 27.02.2007, 14:38
Lokalizacja: UK

Post autor: mks pruszkow » 25.04.2007, 14:37

masz racje,barw trza bronic,ale w pruszkowie bys mial ciezko :D
Przywiązanie Fanatyzm Honor
Od zawsze na zawsze FCJ Legia Warszawa

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bez-napinki, borsukkkkk, EPGepg, kadoo, kałamarnica, krieger, ministerwojny, op3, roman71, SRS, whitey i 570 gości