Komentarze 22-23 maja

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

poolonia
Posty: 97
Rejestracja: 17.04.2007, 19:54
Lokalizacja: POLONIA BYTOM

Post autor: poolonia » 24.05.2007, 00:57

BytomHool pisze:Ruch konkretna ekipa? :roll: Kaj my sa? Reprezentatia Slaska tylko
Polonia Bytom , Slask Wroclaw i Gieksa , ale napewno nie Folksdojcze , bo to gamba dla eksrtaklasy jak ekipa ma niemieckom flage na stadionu.....


KURWAAA USUNAC TEN WPIS!!!!GDZIE JEST MODERATOR



poolonia
Posty: 97
Rejestracja: 17.04.2007, 19:54
Lokalizacja: POLONIA BYTOM

Post autor: poolonia » 24.05.2007, 00:59

No i ciezko mi to przechodzi przez usta ale GRATULACJE DLA CHORZOWSKICH-takie kluby w ekstraklasie!!!

19LG46
Posty: 10
Rejestracja: 27.02.2007, 23:31
Lokalizacja: PL G

Post autor: 19LG46 » 24.05.2007, 01:08

Mam pytanie ,co łączy Ruch z Igloopolem-oficialny układ??
Z góry Dziękuje za odp. :wink:

Barto
Posty: 64
Rejestracja: 26.04.2007, 23:19
Lokalizacja: Górny Śląsk

Post autor: Barto » 24.05.2007, 01:25

BytomHool pisze:No niewiem , mam racie , mieszkam w dortmundie i bylem na meczu polska niemcy , a co bylo????????? ku*** ja i jeden gosc z hagen byli JEDYNE co cos robili , a co zrobili kibice z ruch?

tak wyglondali tez w dortmundie

http://www.youtube.com/watch?v=IR_zwYVpeeU

wienc nie mam racie? ok

jak moje kommentarze w tym tematu bedom zmazany do prosze tez od poolonia, CATB , chorzowski_rsl , i SCHLESIERKSG

LEPIJ BACK TO TOPIC

Komentarze 22-23 maja
I ty dziadzie który sam Zapomniałeś jak się pisze po Polsku , który sam siedzisz w tych Niemcach NAS wyzywasz od Folcdojczów !!Nie znasz realiów...pasuje do ciebie tylko jedno..nie obrażając normalnych kibiców Polonii Bytom...W d**** byłeś Gówno widziałeś !! nie znasz realiów siedź cicho i sie nie wypowiadaj !! Byłes na Polska- Niemcy w Dortmundzie ?! Fajnie !! Tylko kogo to K.... obchodzi i jaki to ma związek z naszym awansem !? TRZY NARODY-JEDEN KLUB !! tyle w temacie;]
Dzisiaj jesteśmy Tymi , przed którymi ostrzegali nas rodzice

Barto
Posty: 64
Rejestracja: 26.04.2007, 23:19
Lokalizacja: Górny Śląsk

Post autor: Barto » 24.05.2007, 01:28

19LG46 pisze:Mam pytanie ,co łączy Ruch z Igloopolem-oficialny układ??
Z góry Dziękuje za odp. :wink:
Kiedyś Układ..teraz Dobre stosunki;)
Dzisiaj jesteśmy Tymi , przed którymi ostrzegali nas rodzice

poolonia
Posty: 97
Rejestracja: 17.04.2007, 19:54
Lokalizacja: POLONIA BYTOM

Post autor: poolonia » 24.05.2007, 01:50

Siedzisz w Niemczech to spoko ale nie udzielaj sie tutaj.Jeszcze jakbys umial cos napisac normalnego?I widze ze juz polska mowe tez zapomniales!!!
Jeszcze raz powtorze nie udzielaj sie na tym forum,sa odpowiednie osoby do tego!
Wyjebac te moje wpisy i tego BYTOM HOOL

zych
Posty: 169
Rejestracja: 26.02.2007, 18:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: zych » 24.05.2007, 01:54

chorzowski_rsl pisze:
BytomHool pisze:Ruch konkretna ekipa? :roll: Kaj my sa? Reprezentatia Slaska tylko
Polonia Bytom , Slask Wroclaw i Gieksa , ale napewno nie Folksdojcze , bo to gamba dla eksrtaklasy jak ekipa ma niemieckom flage na stadionu.....
rozpierdoliles mnie :lol: lecz dalej kompleksiki
Śląsk (śląs. Ślůnsk, niem. Schlesien, czes. Slezsko, łac. i ang.: Silesia) – region oraz kraina historyczna położona w Europie Środkowej, na terenie Polski, Niemiec i Czech w dorzeczu górnej i środkowej Odry oraz początkowego biegu Wisły. Obecnie względu na odmienne uwarunkowania geograficzne, historyczne i ekonomicznie na całość śląska składają się dwa regiony - Górny Śląsk i Dolny Śląsk. Więc kolego zamiast się rozpierdalać pora iść po rozum do głowy.

Obrazek Jeszcze ci mapkę dorzucę.
Przepraszam, że odbiegam trochę od tematu, ale ile można czytać te dyrdymały, że Śląsk to tylko Górny Śląsk.
Ostatnio zmieniony 24.05.2007, 01:56 przez zych, łącznie zmieniany 1 raz.

Ziggy1984
Posty: 20
Rejestracja: 28.02.2007, 19:16

Post autor: Ziggy1984 » 24.05.2007, 02:08

( Do wpisu na samej górze) oficjalnie wszystkie małolaty dostały pozwolenie rzucania zabawkami,grabkami i tez kamieniami.Nawet pozwolimy im zerwać zgody i szukać nowych ( a niech młoda krew) Wyjazd, wyjazdem co się dzieje każdy wie (no chyba ze sledzi wyniki w necie) Hmm... kombinerki moze z pracy wracali i balast był zbędny.Co do reszty bez zarzutu, liczba dobra, doping tez a wynik najlepszy. Mimo słabej formy kopaczy, czuje ze jednak rosniemy w siłe.[/url]

bart19921992
Posty: 2
Rejestracja: 09.05.2007, 16:54

Post autor: bart19921992 » 24.05.2007, 09:32

Mam Pytanie Czy To Prawda Że KSG Ma Nowe Zgody Z Lechem Poznan i GKS Katowice?? :?:

homofob
Posty: 13
Rejestracja: 15.03.2007, 10:59

Post autor: homofob » 24.05.2007, 10:06

4 tys WIDZOW w sektorze PoloniB. keidy klub walczy o awans do EKSTRAKLASY! rzeczywiscie liczba powala na kolana juz widze ich frekwencje w 1 lidze czyli te2tys maks .panowie co jest w Bytomiu nie ma kibicow pilki noznej?

G1948Z
Posty: 3
Rejestracja: 16.03.2007, 18:46

Post autor: G1948Z » 24.05.2007, 10:31

bart19221922
zamilcz chłopie na zawsze :!:
Gliwice dzielnica \G/ Bravo!

Tomi PB
Posty: 22
Rejestracja: 26.02.2007, 22:16
Lokalizacja: ByToM

Post autor: Tomi PB » 24.05.2007, 10:39

homofob pisze:4 tys WIDZOW w sektorze PoloniB. keidy klub walczy o awans do EKSTRAKLASY! rzeczywiscie liczba powala na kolana juz widze ich frekwencje w 1 lidze czyli te2tys maks .panowie co jest w Bytomiu nie ma kibicow pilki noznej?
Czy ty jestes nienormalny ?? Nasz stadion jest dopuszczony na 5 tys widzow ( 4000 gospodazy i 1000 gosci ) wiec o co ci teraz chodzi ?? W tej kolejce nasze 4700 bylo najwiecej na stadionach 2 ligi wiec juz prosze ci napinaczu nie wypowiadaj sie na tematy o ktorych nie masz pojecia . Tak jak juz wiele osob od nas pisalo powoli ale systematycznie przychodzi wiecej ludzi na mecze Polonii .
POLONIA 1920 BYTOM

19(R)20
Posty: 102
Rejestracja: 30.03.2007, 21:36
Lokalizacja: Panewniki

Post autor: 19(R)20 » 24.05.2007, 11:40

te 4000 to bardzo dobra liczba Polonii (mówie tylko o ludziach z Bytomia)- chyba największą od bardzo długiego czasu

widać że idą do przodu, oby te -3 pkt nie spowodowały że nie wejdą do ligi, bo niestety Polonia W. tylko na to liczy
serwis kibiców Ruchu Chorzów [link]

djh30
Posty: 51
Rejestracja: 14.04.2007, 13:11

Post autor: djh30 » 24.05.2007, 12:41

19(R)20 pisze:te 4000 to bardzo dobra liczba Polonii (mówie tylko o ludziach z Bytomia)- chyba największą od bardzo długiego czasu

widać że idą do przodu, oby te -3 pkt nie spowodowały że nie wejdą do ligi, bo niestety Polonia W. tylko na to liczy
Moze byscie odjeli tak 500 lub 600 osob od tej frekfencji skoro tyle bylo Sosnowca

DPB
Posty: 19
Rejestracja: 27.02.2007, 21:08

Post autor: DPB » 24.05.2007, 13:51

rokita ksg pisze:do Polonii i Zagłębia...

może ktoś opisać starcie na miechowicach (o ile było)... w okolicach godz 17.10 spora kumata ekpia Polonii udaje się na miechy, dalej jadąc zauwazyc mozna było kilku typków z szalami Legii lub/i Zagebia...

pozdrawiam
Nic godnego uwagi tego dnia się nie wydażyło.Spodziewaliśmy się ,,odwiedzin'' po wtorkowych zajsciach...lecz nikogo się nie doczekalismy....tyle w temacie...

AHA I PROSIŁBYM O NIE WYPOWIADANIE SIĘ OSÓB Z POLONII NA TEMATY O JAKIS EKSCESACH GDYŻ SĄ DO TEGO WYZNACZONE PEWNE OSOBY .....

pozdrawiam 8)
rób wszystko na 100%DPB na 100%

creatur3
Posty: 22
Rejestracja: 26.02.2007, 22:53
Lokalizacja: Zagłębie nie sląsk

Post autor: creatur3 » 24.05.2007, 14:02

sorry jesli Poloni wczoraj było 4 tys na meczu to ja chyba byłem na innym stadionie :shock:

manolo_pb
Posty: 237
Rejestracja: 31.03.2007, 10:58
Lokalizacja: Miechowice

Post autor: manolo_pb » 24.05.2007, 14:04

creatur3 pisze:sorry jesli Poloni wczoraj było 4 tys na meczu to ja chyba byłem na innym stadionie :shock:
No to chyba byłes. :wink:

Gratulacje dla Ruchu z okazji awansu. Wracacie tam gdzie wasze miejsce.

Polonia Bytom z Nami cały czas !
O ekstraklasie marzy każdy z nas !
Czekamy tyle lat !
21 lat !
Nadchodzi już najwyższy na nas czas !

ole ole ole ole.....
Ostatnio zmieniony 24.05.2007, 14:08 przez manolo_pb, łącznie zmieniany 1 raz.
Polonia Bytom - patologia zoorganizowana !
pisze:"nas nie interesuje, znaczy się, chodzi o to, że... bo policja w ogóle jest na stadionie, a oni będą w ogóle... ehhh... później będa rozkminiali w ogóle kto co był i... zresztą..."

Browarski
Posty: 202
Rejestracja: 27.02.2007, 08:22
Lokalizacja: wziąć pełną beczke piwa??

Post autor: Browarski » 24.05.2007, 14:04

Legioner pisze:
d.L pisze:
Jankes_KSP pisze:Polonia Warszawa - Piast Gliwice

~ nas trochę ponad 2000
~ doping średni - bywało lepiej... od czasu do czasu do dopingu włącza się Trybuna Główna~ w przerwie meczu odsłonięta pamiątkowa tablica ku pamięci Kazimierza Górskiego (na miejscu, które zajmował)
~ Piast pojawił się - ocenią się sami
~ fotki niedługo
juz po remoncie ?? :lol:
oj tak... wiesz jak to jest gdy terminy gonią... Teraz zgadnijmy co zostało wyremontowane... ja obstawiam że powieszony został kalendarz w szatni sędziów albo przesunięty kosz na śmieci w pokoju prezesa.
Dalej Was boli zamknięcie trybuny przed mecze z Sosonowcem co dziewczyny?? coś nie poszło po myśli "honorowych" i teraz jest wszystko "be"... :lol: śmieszni jesteście...
POLONIA WARSZAWA

droid
Posty: 95
Rejestracja: 26.02.2007, 20:06
Lokalizacja: z warhammera

Post autor: droid » 24.05.2007, 14:08

Wywalcie juz tego szczura z forum. Nic nie znaczy, nic nie wnosi, tylko marszczy albo zaczepia, a pozniej donosi. :roll:
Świat się zmienia ludzie rozwijają...

bin
Posty: 92
Rejestracja: 16.04.2007, 15:38

Post autor: bin » 24.05.2007, 14:56

gollaz pisze:
Jako, że nie kibicuję, ani Polonii, ani Zagłębiu, a na meczu byłem to krótki komentarz.

Ludzi więcej niż na Jagielloni (na której też byłem, bo co tu robić, gdy Górnik gra dzień wcześniej). Doping w pierwszej i na początku drugiej połowy w wykonaniu Zagłębia lepszy, potem trochę zamilkli.

Tyle z perspektywy sektora bytomian.
Chyba jednak kibicujesz Zagłębiu. Sam siedziałem na krytej - sektorze - z któregobiorąc pod uwagę akustykę stadionu lepiej powininem słyszec fanów z Sosnowca. I co? Ledwo ich słyszałem nawet gdy nie śpiewała kryta, a jedynie młyn. Na początku meczu gdy jeszcze ok. 20 % spóźnionej publiki nie weszło na stadion było ich trochę słychać. Potem na pewno dawał się we znaki brak wody, ale żeby ich doping był lepszy... Wyraźnie było ich słychać gdy młyn milkł

trs
Posty: 25
Rejestracja: 01.03.2007, 16:47

Post autor: trs » 24.05.2007, 16:03

Browarski pisze:
Legioner pisze:
d.L pisze: juz po remoncie ?? :lol:
oj tak... wiesz jak to jest gdy terminy gonią... Teraz zgadnijmy co zostało wyremontowane... ja obstawiam że powieszony został kalendarz w szatni sędziów albo przesunięty kosz na śmieci w pokoju prezesa.
Dalej Was boli zamknięcie trybuny przed mecze z Sosonowcem co dziewczyny?? coś nie poszło po myśli "honorowych" i teraz jest wszystko "be"... :lol: śmieszni jesteście...
ku*** i Ty masz czelnosc pisac ze Legia smieszna bo sie obsraliscie przed nia i zamkneliscie glowna wez juz gosciu skoncz kariere na tym forum

gollaz
Posty: 13
Rejestracja: 26.02.2007, 18:19
Lokalizacja: Górny Śląsk

Post autor: gollaz » 24.05.2007, 16:26

bin pisze:
gollaz pisze:
Jako, że nie kibicuję, ani Polonii, ani Zagłębiu, a na meczu byłem to krótki komentarz.

Ludzi więcej niż na Jagielloni (na której też byłem, bo co tu robić, gdy Górnik gra dzień wcześniej). Doping w pierwszej i na początku drugiej połowy w wykonaniu Zagłębia lepszy, potem trochę zamilkli.

Tyle z perspektywy sektora bytomian.
Chyba jednak kibicujesz Zagłębiu. Sam siedziałem na krytej - sektorze - z któregobiorąc pod uwagę akustykę stadionu lepiej powininem słyszec fanów z Sosnowca. I co? Ledwo ich słyszałem nawet gdy nie śpiewała kryta, a jedynie młyn. Na początku meczu gdy jeszcze ok. 20 % spóźnionej publiki nie weszło na stadion było ich trochę słychać. Potem na pewno dawał się we znaki brak wody, ale żeby ich doping był lepszy... Wyraźnie było ich słychać gdy młyn milkł
Hmm, ja siedziałem na betonikach między młynem Polonii, a krzesełkami, więc, jeżeli krytą nazywasz to coś po lewej od sektora gości, to naprzeciwko Ciebie. Ty słyszałeś lepiej Polonię, ja Zagłębie. Tyle.

PS. Chyba bych boł pjyrwszym Hanysym co kibicuje Altrajchowi.

Kibic PB
Posty: 97
Rejestracja: 01.04.2007, 12:13

Post autor: Kibic PB » 24.05.2007, 16:56

Moim zdaniem b dobra liczba Piasta w Warszawie ... to dużo jak na środę i mecz o nic .... Chłopaki z Gliwic czy to jakaś reaktywacja czy narodziny porządnej ekipy .... czytam tak ostatnio Wasze liczby i widze że jest tendencja rosnąca i ja jestem b pozytywnie zaskoczony ... co się stało u Was ???

eRwin_GŚ
Posty: 67
Rejestracja: 05.03.2007, 22:03

Post autor: eRwin_GŚ » 24.05.2007, 17:24

droid pisze:Wywalcie juz tego szczura z forum. Nic nie znaczy, nic nie wnosi, tylko marszczy albo zaczepia, a pozniej donosi. :roll:
kto to pisze..
KS Ruch Chorzów

P1945G
Posty: 717
Rejestracja: 09.03.2007, 16:48
Lokalizacja: z miasta Gliwickiego Piasta

Post autor: P1945G » 24.05.2007, 17:32

Kibic PB pisze:Moim zdaniem b dobra liczba Piasta w Warszawie ... to dużo jak na środę i mecz o nic .... Chłopaki z Gliwic czy to jakaś reaktywacja czy narodziny porządnej ekipy .... czytam tak ostatnio Wasze liczby i widze że jest tendencja rosnąca i ja jestem b pozytywnie zaskoczony ... co się stało u Was ???
Mysle ze po czesci reaktywacja jak i narodziny nowej ery. Bardzo duzo mlodych ludzi zaczelo chodzic na mecze, bardzo duzo nowych twarzy widac w mlynie u siebie, jak i na wyjazdach. Powstal wg mnie taki mlynek, wczesniej gdy w mlynie stalo 100 osob, nikogo z osob ktorzy interesowali sie pilka i Piastem nie krecilo to, teraz gdy mlyn rozrosl sie dosc znacznie, wyjazdy liczbowo bardzo dobre - i ludzie zaczynaja sie nakrecac. Miejmy nadzieje, ze caly czas bedziemy rosnac w sile i nie stanie sie jak poprzednio mozna bylo zaobserwowac - naglego spadku formy wynikajacego z jakiegos niepotrzebnego ekscesu.

Jankes_KSP
Posty: 78
Rejestracja: 26.02.2007, 23:11
Lokalizacja: z Polonii

Post autor: Jankes_KSP » 24.05.2007, 17:57

trs pisze:
Browarski pisze:
Legioner pisze: oj tak... wiesz jak to jest gdy terminy gonią... Teraz zgadnijmy co zostało wyremontowane... ja obstawiam że powieszony został kalendarz w szatni sędziów albo przesunięty kosz na śmieci w pokoju prezesa.
Dalej Was boli zamknięcie trybuny przed mecze z Sosonowcem co dziewczyny?? coś nie poszło po myśli "honorowych" i teraz jest wszystko "be"... :lol: śmieszni jesteście...
ku*** i Ty masz czelnosc pisac ze Legia smieszna bo sie obsraliscie przed nia i zamkneliscie glowna wez juz gosciu skoncz kariere na tym forum
Nikt się nie bał Legii. Na meczu z Sosnowcem była otwarta tylko loża VIP, ponieważ nie było jak wejść na sektory A oraz C (odnawianie pomieszczeń). Na meczu z Piastem otwarta została loża VIP i sektor C. Wejście na sektor A nadal zamknięte, gdyż trawają tam prace. A propos, w tym skrzydle budynku mieści się sekretariat Klubu, który został przeniesiony do innego budynku.
POLONIA PONAD ŻYCIE

poolonia
Posty: 97
Rejestracja: 17.04.2007, 19:54
Lokalizacja: POLONIA BYTOM

Post autor: poolonia » 24.05.2007, 18:23

Wiekszosc z was podnieca sie tym ze u nas na meczu jest malo publiki!!!
Wiekszosc tez z was nie mieszka na slasku gdzie miasta sa oddalone o kilka(nascie) km.Wiadomo takze ze nie mamy za duzo fc!oczywiscie ze sa pojedyncze osoby ale okoliczne miasta sa przejete przez innych kibicow.
Troszke w tej 3 lidze bylismy i pamietam mecze gdzie przychodzilo po 400 osob!Teraz przyszlo okolo 4 tys i my akurat sie z tego cieszymy.Stadion mamy jaki mamy i nie jest to nasza wina.
Wiec skonczcie juz pisac na nasz temat bo chyba jestesmy atrakcyjniejszym rywalem niz kilka klubow w 1 lidze.Ja osobiscie sie za bardzo nie zmartwie ze nie awansujemy poniewaz mysle ze 2 liga bedzie atrakcyjniejsza(SZCZECIN,LUBLIN,GDYNIA,RACZEJ GDANSK ITD)
Jak juz wczesniej napisal DPB prosimy kibicow P.B o nie wpisywanie sie!!!Sa od tego odpowiednie osoby!!!

DPB

P1945G
Posty: 717
Rejestracja: 09.03.2007, 16:48
Lokalizacja: z miasta Gliwickiego Piasta

Post autor: P1945G » 24.05.2007, 19:52

YB1945 pisze:
P1945G pisze:
Kibic PB pisze:Moim zdaniem b dobra liczba Piasta w Warszawie ... to dużo jak na środę i mecz o nic .... Chłopaki z Gliwic czy to jakaś reaktywacja czy narodziny porządnej ekipy .... czytam tak ostatnio Wasze liczby i widze że jest tendencja rosnąca i ja jestem b pozytywnie zaskoczony ... co się stało u Was ???
Mysle ze po czesci reaktywacja jak i narodziny nowej ery. Bardzo duzo mlodych ludzi zaczelo chodzic na mecze, bardzo duzo nowych twarzy widac w mlynie u siebie, jak i na wyjazdach. Powstal wg mnie taki mlynek, wczesniej gdy w mlynie stalo 100 osob, nikogo z osob ktorzy interesowali sie pilka i Piastem nie krecilo to, teraz gdy mlyn rozrosl sie dosc znacznie, wyjazdy liczbowo bardzo dobre - i ludzie zaczynaja sie nakrecac. Miejmy nadzieje, ze caly czas bedziemy rosnac w sile i nie stanie sie jak poprzednio mozna bylo zaobserwowac - naglego spadku formy wynikajacego z jakiegos niepotrzebnego ekscesu.


niepotrzebnym ekscesem jestes ty....
rzucająca na kolana myśl.

kuba9090
Posty: 21
Rejestracja: 23.04.2007, 19:39

Post autor: kuba9090 » 24.05.2007, 21:08

Nie przesadzalbym tez z bardzo dobra liczba Piasta... Naprawde nie chodzi mi o to zeby sie czepiac, bo wydaje mi sie ze faktycznie zaczyna sie u was dziac lepiej, ale 50 osob nie swiadczy o reaktywacji czy cos w tym stylu. I nie przecze ze dzieje sie u was lepiej :wink:

Kiju
Posty: 721
Rejestracja: 26.02.2007, 16:12

Post autor: Kiju » 24.05.2007, 21:36

poolonia pisze:.Ja osobiscie sie za bardzo nie zmartwie ze nie awansujemy poniewaz mysle ze 2 liga bedzie atrakcyjniejsza(SZCZECIN,LUBLIN,GDYNIA,RACZEJ GDANSK ITD)
Chyba raczej pierwsza bedzie atrakcyjniejsza...a jeszcze dwa lata temu chyba bylo na odwrót mimo wszystko,a z pewnoscia druga nie ustepowała pierwszej pod wzgledem atrakcyjnosci kibicowskiej.
Obrazek

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Andrzej Kolikowski, aszamo, dumaihonor, Meyer, rapusluchacz, tetteh, Twoje Zdrowie, W.F.H. i 78 gości