Marsz Niepodległości 2013

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
producent
Posty: 30
Rejestracja: 20.11.2010, 23:40

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: producent » 13.11.2013, 22:30

PO, PiS, SLD, PSL i SP za zakazem zakrywania twarzy. Projekt gotowy najpóźniej w przyszłym tygodniu

[link]

iparts.pl
Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Wizard. » 13.11.2013, 22:31

mediolan pisze:o jest was teraz tysiące co chcecie , przejmować władze a ja się pytam ,gdzie byliście na ul .Skorupki ? jak psy rzucaly z dachu koktajlami i butelkami . mielismy swoje 10 min i nie wykorzystaliśmy tego żeby się tam dostać .Prowokacja psów z ul .Wilczej w pełni udana i szkoda ze daliśmy się sprowokować ,ale jak już doszło do wymiany to z calej setki moze 30- stu nas doszlo bo reszta bala sie przejsc przez to co lecialo z dachu .teraz wielkie wpisy ze krwia zdobedziecie Polske...to co pokazane jest na filmikach to juz wielkie nic a chlopaki tylko narobili sobie przypalow . Szkoda ze nate pierwsze 10 min nie zdazyli chlopaki z Lecha ,Legii i Cracovii bo moze dostali bysmy sie do tej psiej fortecy .
ps . jeszcze raz powtarzam odnosnie lewakow ze oni mieli niewiele z tym wspolnego ,akcja milicji dobrze zaplanowana ,bardzo dobra koordynacja zarowno na dachu jak i na balkonie .to nie byl spontan to bylo cwiczone wiele razy . komenda znajduje sie 100 metrow od tego kurnika ,wiec pomyslcie dlaczego przez caly ten czas nie bylo tan psiarni ! Dla Tuska bylo by mega porazka gdyby ten marsz doszedl spokojnie ale niestety nie ustrzeglismy sie dobrze zorganizowanej prowokacji . aaa i jeszcze jedno przez te10-15 min nie trafili mnie z dachu ,za to pozniej dostalem jakas petarda od swoich -to tak na przyszlosc jak gdzies zucacie to otworzcie oczy co dzieje sie z przodu .
szkoda słów. Chwalisz sie czy jak ?
Wiesz jakie jest cisnienie to jeszcze sie musisz przylansić ze byłes..
Xp

Luk_KSG
Posty: 137
Rejestracja: 13.01.2013, 11:04

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Luk_KSG » 13.11.2013, 22:34

"płeć nic nie zmienia w sposobie uczenia" tam było nabazgrane


mediolan
Posty: 66
Rejestracja: 11.09.2010, 16:19

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: mediolan » 13.11.2013, 22:45

Wizard. pisze:
mediolan pisze:o jest was teraz tysiące co chcecie , przejmować władze a ja się pytam ,gdzie byliście na ul .Skorupki ? jak psy rzucaly z dachu koktajlami i butelkami . mielismy swoje 10 min i nie wykorzystaliśmy tego żeby się tam dostać .Prowokacja psów z ul .Wilczej w pełni udana i szkoda ze daliśmy się sprowokować ,ale jak już doszło do wymiany to z calej setki moze 30- stu nas doszlo bo reszta bala sie przejsc przez to co lecialo z dachu .teraz wielkie wpisy ze krwia zdobedziecie Polske...to co pokazane jest na filmikach to juz wielkie nic a chlopaki tylko narobili sobie przypalow . Szkoda ze nate pierwsze 10 min nie zdazyli chlopaki z Lecha ,Legii i Cracovii bo moze dostali bysmy sie do tej psiej fortecy .
ps . jeszcze raz powtarzam odnosnie lewakow ze oni mieli niewiele z tym wspolnego ,akcja milicji dobrze zaplanowana ,bardzo dobra koordynacja zarowno na dachu jak i na balkonie .to nie byl spontan to bylo cwiczone wiele razy . komenda znajduje sie 100 metrow od tego kurnika ,wiec pomyslcie dlaczego przez caly ten czas nie bylo tan psiarni ! Dla Tuska bylo by mega porazka gdyby ten marsz doszedl spokojnie ale niestety nie ustrzeglismy sie dobrze zorganizowanej prowokacji . aaa i jeszcze jedno przez te10-15 min nie trafili mnie z dachu ,za to pozniej dostalem jakas petarda od swoich -to tak na przyszlosc jak gdzies zucacie to otworzcie oczy co dzieje sie z przodu .
szkoda słów. Chwalisz sie czy jak ?
Wiesz jakie jest cisnienie to jeszcze sie musisz przylansić ze byłes..
nie chwale się ,wiem jakie jest ciśnienie ale nie można się ich bac !

skrzep
Posty: 5
Rejestracja: 09.11.2013, 21:54

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: skrzep » 13.11.2013, 22:50

https://www.facebook.com/events/2114617 ... /?source=1 No i prosze lewactwo robi anty marsz -GNLS-
A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI
Obrazek

Bajer
Posty: 23
Rejestracja: 19.11.2011, 22:30

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Bajer » 13.11.2013, 22:59

maniurinio pisze:Witam. Ma ktoś fotki z tego skłota jak lewaki rzucają z dachu? oraz co tam było napisane na tych ich prześcieradłach. Pozdrawiam
https://www.facebook.com/photo.php?v=45 ... =2&theater

tu filmik dobry

skrzep
Posty: 5
Rejestracja: 09.11.2013, 21:54

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: skrzep » 13.11.2013, 23:02

Bajer pisze:
maniurinio pisze:Witam. Ma ktoś fotki z tego skłota jak lewaki rzucają z dachu? oraz co tam było napisane na tych ich prześcieradłach. Pozdrawiam
https://www.facebook.com/photo.php?v=45 ... =2&theater

tu filmik dobry
Raczej byl bo juz nie chodzi stronka ;P
A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI
Obrazek

HC
Posty: 3698
Rejestracja: 25.07.2007, 12:17
Lokalizacja: monopolowy

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: HC » 13.11.2013, 23:20

przeczytałem to co najebaliście przez cały dzień i ku*** jestem w szoku...jednemu nie pasuje "ruska kur**", następnemu nie podoba się, że ktoś rzucał racami w brudasów, jeszcze jeden pierdoli coś tam innego...idźcie wy sobie ku*** za rok do kościoła na różaniec, a nie na jakikolwiek marsz...
HUTNIK&MAZOVIA

Super_Mario
Posty: 501
Rejestracja: 27.02.2010, 17:34
Lokalizacja: z miasta gdzie nie lubia obcych

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Super_Mario » 13.11.2013, 23:35

HC pisze:przeczytałem to co najebaliście przez cały dzień i ku*** jestem w szoku...jednemu nie pasuje "ruska kur**", następnemu nie podoba się, że ktoś rzucał racami w brudasów, jeszcze jeden pierdoli coś tam innego...idźcie wy sobie ku*** za rok do kościoła na różaniec, a nie na jakikolwiek marsz...
też nie rozumiem tego lamentu, rozumiem gdyby był to bezmyślny wandalizm jak np w latach 90 notorycznie w kominikacji miejskiej, ale tutaj każde zdarzenie miało swój jasno określony cel
A jeden to pobił wszystkich mając nadzieje że ludzi spotkają konsekwencje prawne, nie wiem czy to prowokator czy zwykly oszołom, ale taka ku*** powinna od razu wylecieć z tego forum

pakl
Posty: 17
Rejestracja: 15.01.2012, 16:31

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: pakl » 13.11.2013, 23:46

Skrzep - filmik chodzi nadal.

Dziś zapadły pierwsze wyroki. Chłopaki wyłapali 3 miesiące puchy za obrazę funkcjonariusza! Jak tak dalej pójdzie to za rok będą wsadzać ludzi za złe spojrzenie albo za patriotyczną bluzę! Brak słów na to co się dzieje w tym kraju. Mam nadzieję, że w apelacji się uda i te wyroki się nie utrzymają. Nadzieja jednak matka głupich i znając podobne przypadki chociażby po Euro2012 czarno to widzę...
[link]


Co do samego Marszu... Wg mnie jedynym ch..wym akcentem była akcja pod ambasadą. Taka akcja powinna być pod kancelarią premiera lub pod jakimś budynkiem związanym z UE. To są na chwilę obecną największe problemy, z którymi powinniśmy walczyć.

fortunaBTM
Posty: 51
Rejestracja: 20.11.2009, 22:51

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: fortunaBTM » 13.11.2013, 23:55

Super_Mario pisze:
HC pisze:przeczytałem to co najebaliście przez cały dzień i ku*** jestem w szoku...jednemu nie pasuje "ruska kur**", następnemu nie podoba się, że ktoś rzucał racami w brudasów, jeszcze jeden pierdoli coś tam innego...idźcie wy sobie ku*** za rok do kościoła na różaniec, a nie na jakikolwiek marsz...
też nie rozumiem tego lamentu, rozumiem gdyby był to bezmyślny wandalizm jak np w latach 90 notorycznie w kominikacji miejskiej, ale tutaj każde zdarzenie miało swój jasno określony cel
A jeden to pobił wszystkich mając nadzieje że ludzi spotkają konsekwencje prawne, nie wiem czy to prowokator czy zwykly oszołom, ale taka ku*** powinna od razu wylecieć z tego forum

Jaki cel miało zamieszanie pod ambasadą?
Za rok na szczęście już takiego syfu nie będzie.

jestesmywaszastolica
Posty: 1414
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: jestesmywaszastolica » 14.11.2013, 01:11

hahah nie będzie bo ??

czego, jak czego, ale na forum kibicowskim nie spodziewałbym się płaczów po awanturze z lewakami.

Zrozumcie do k**** nędzy, że
A) cokolwiek by się na tym marszu nie działo, to i tak będzie on pojechany w reżimowych mediach.
B) w czasach "przedkibolskich" na MN śmigało 200, 300, 400 osób. Dziwnym trafem zadymy+lewacka propaganda napędziły frekwencję
C) poparcie dla RN w społeczeństwie - marginalne, ma c*** wspólnego z tym, że spłonęła jakaś budka pod ambasadą

Ja rozumiem, że RN należy się uznanie za zorganizowanie MN, ale niech nie wydaje mu się, że to ona będzie 11/11 decydował, co i gdzie się będzie działo.

Kończąc to niech pewne osoby nie sieją tutaj paranoi o tym, że podawanie liczb danych ekip ułatwia coś psom. Bo jakie może mieć znaczenie dla czynności procesowych to, czy dajmy na to Stomilu było 30, czy 75 osób ?

Zaś co do tego, co napisał ABC 1935, że akcja brudasów to coś nowego, to dokładnie tak samo wyglądało w zeszłym roku pod wagenburgiem, tylko, że tam były inne warunki terenowe i wsparcie psów się tak jakby spóźniło, także k**** wybrały spływ Odrą niż walkę do ostatniego kamienia ;)

fenris18
Posty: 35
Rejestracja: 10.05.2011, 23:03

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: fenris18 » 14.11.2013, 01:28

mam coraz bardziej mieszane uczucia po Marszu, szczególnie jak czytam niektóre komentarze
co mnie wkurwia
- po pierwsze - "rewolucjoniści" - przyjechali na Marsz obalac system - ale jak kozacko -achtungiem i kamlotem rzucanym zza pleców "normalsów" w szpaler psiarni, a jak czworonogi kierowały pyski w stronę miotacza - to już po rewolucji i nogi za pas. To nie ma nic wspólnego ani z obalaniem systemu ani z prawicową manifestację - przypominało bardziej "dni chaosu" z Hamburga czy Berlina - ale w wydaniu gimbaza - to nic nie daje, poza narażaniem uczestników manifestacji na problemy. No ale jak kto ma takie rewolucyjne zapędy - to proponuje mamę i tatę cmoknąc na pożegnanie w czoło, zabrac kanapki do tornistra, nóż z kuchni - i zaatakowac dzielnicowego - to będzie sygnał do insurekcji w gminie...
- po drugie - łączy się z pierwszym - napięte małolaty w kominach- ciekaw jestem, który na wyjeździe swojej drużyny też tak "kozaczy", dostałby od właściwych osób liścia i po akcji - ale tu, na marszu - szef ulicy. Ekipy muszą trochę ogarnąc to towarzystwo
- po trzecie- i to jest plus z minusem - wymiany uprzejmości z lewusami ze skłotów- co jest minusem - że w czasie Marszu ( można było przed lub po )- ale to mniejszy problem, najbardziej zawsze mnie irytuje, jak patrzę na brudasów,którzy są zdecydowanie lepiej przygotowani od nas. Nie wiem czy tam na dachu były psy - wątpie w to - ale były butelki z benzyną, skutecznie zasłonili okna, zabarykadowali drzwi - byli gotowi i to nie pierwszy raz - zobaczcie chociaż ten nędzny pochód z 09.11 - mieli porobione tarcze, pałki itd. - a my - jak szlacheckie pospolite ruszenie - lecimy do przodu, jakoś to będzie. Gdyby wjazd na skłot był przygotowany wcześniej ( jakiś łom czy ciężki młot) - to musieliby się na tym dachu zaminic w Batmanów - a tak znowu kilka rac rzuconych, machanie łapami - ale w sumie bez sukcesu
- każde działanie powinno miec sens - jaki sens miał syf pod ruską ambasadą - żadnego. Ani ci ruscy teraz to jakiś nasz najgrubszy problem, ani tego jak logicznie wytłumaczyc. Lepiej było przypalic kancelarię ryżego albo sejm - bo efekt propogandowy dużo lepszy
- i na koniec może głupota - ale pizganie non stop we wszystkich kierunkach achtungami - to dla niektórych chyba sens tego dnia- mnie to wkurwiało na maksa
Generalnie cały Marsz z roku na rok wydaje się byc coraz ważniejszym wydażeniem - ale, żeby trafiło to do wszystkch - musimy działac w sposób przemyślany - i nawet przemoc musi miec sens.
PS tym wszystkim, którym się wydaje, że to kibole stanowią o sile Marszu - obawiam się, że już nie - w 2010 i 2011 tak -ale teraz - ilu było uczestników, którzy przyjechali nie z przekonań ale z chęci wyjazdu z ekipą - 5000 może 7000? To i tak zostaje grubo ponad 70000

Wilk Szary
Posty: 52
Rejestracja: 06.01.2013, 19:01

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Wilk Szary » 14.11.2013, 01:29

jestesmywaszastolica pisze:Ja rozumiem, że RN należy się uznanie za zorganizowanie MN, ale niech nie wydaje mu się, że to ona będzie 11/11 decydował, co i gdzie się będzie działo.
Nie, k...a. O tym będzie decydował pan jestesmywaszastolica. W łeb się jebnij, baranie.
Albo lepiej, zarejestruj marsz na swoje nazwisko, zwołaj kumaterię z całego kraju i będziesz sobie mógł sobie hasać ile dusza zapragnie i decydować co, gdzie i kiedy rozpierdolić.

Niektórym to już całkiem się we łbach poprzestawiało...

jestesmywaszastolica
Posty: 1414
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: jestesmywaszastolica » 14.11.2013, 01:33

uważaj żebym ciebie nie jebnął...albo co byłoby bardziej adekwatne do twojego poziomu, nie pociągnął cię za ucho.
tak jak w tym roku...i zeszłym...i 2 lata temu to my decydowaliśmy co w danym momencie robimy, tak i będziemy to robić w przyszłym.
jak coś się nie podoba to zawsze możesz wołać psiarnie.

bialalodz
Posty: 60
Rejestracja: 18.10.2010, 22:37

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: bialalodz » 14.11.2013, 01:54

Niektórym to się już do końca w głowach popierdoliło i nie chodzi tutaj o tęczę czy ambasadę, tylko o szukanie za wszelką cenę zadymy, zastanówcie się co jest dla Was ważniejsze zadyma czy Ojczyzna.
W mediach poszedł przekaz, 90% ludzi łyknie to, że RN to awanturnicy, chuligani i tylko niosą ze sobą rozpierdol co roku. RN dzięki temu nigdy nie dojdzie do władzy czytaj nigdy nie będzie lepiej w tym kraju, PO, SLD, Palikot bedą do usranej smierci niszczyc ten kraj, mlodzi ludzie dalej beda spierdalac z tego kraju. Takim zachowaniem dokładacie cegiełkę, żeby w tym kraju nic się nie zmienialo.

Wilk Szary
Posty: 52
Rejestracja: 06.01.2013, 19:01

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Wilk Szary » 14.11.2013, 02:45

jestesmywaszastolica pisze:uważaj żebym ciebie nie jebnął...albo co byłoby bardziej adekwatne do twojego poziomu, nie pociągnął cię za ucho.
tak jak w tym roku...i zeszłym...i 2 lata temu to my decydowaliśmy co w danym momencie robimy, tak i będziemy to robić w przyszłym.
jak coś się nie podoba to zawsze możesz wołać psiarnie.
No to podsumujmy te wielkie chuligańskie dokonania: 2 lata temu psiarnia stanęła na drodze do blokady brudasów i jakoś nikt się od nas do kolorowej niepodległej nie przebił. W tamtym zablokowała cały marsz i jakby sami nie zeszli to by tak sobie mogli stać do północy. W tym do śmiesznego skłotu nie mogliście się dobrać. Żyj więc sobie dalej w błędnym przekonaniu jak wiele znaczysz i możesz. Tylko żebyś nie pękł od tej napinki.

Tak generalnie to nie zdziwiłbym jakby teraz ryży z kumplami siedzieli sobie popijając łiskacza i czytali ten wątek dla beki, ciesząc michy, że bęcwały swoim zachowaniem zagwarantują im władzę i bezkarność do usranej śmierci. Ale co by tu mówić, niektórym nie przetłumaczy.

Ogólnie Marsz jak zwykle świetny pod każdym względem. Akcja z tęczą na plus. Media przechodzą już wszelkie granice zakłamania. Cały 100-tysięczny marsz sprowadzony do kilku nic nie znaczących incydentów. Zero obiektywizmu, propaganda i nagonka od rana do wieczora już trzeci dzień.

Lechita
Posty: 100
Rejestracja: 28.03.2007, 22:38
Lokalizacja: Poznań

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Lechita » 14.11.2013, 02:59

Marsz udany, obfitujący w szereg napawających nadzieją zdarzeń, do których bez wątpienia można zaliczyć: frekwencję, pirotechnikę, atak na ambasadę, atak na squot, spalenie tęczy. Co prawda atak na ambasadę jak i squot może i nie zwieńczony sukcesem, gdyż obiekty te wciąż tam stoją w stanie nienaruszonym, ale mimo wszystko przekaz tych wydarzeń właściwy.
Co do minusów- ubogi repertuar wznoszonych haseł, okrzyków, pieśni; wyczuwalna niekiedy woń marihuany- co jak co ale lewacka marihuana na prawicowym marszu jest delikatnie mówiąc niezrozumiała, jest to o wiele bardziej gorszące od spitej wiary, której to notabene na szczęście nie zauważyłem( co nie znaczy że ich nie było). Nieco na wyrost są również moim zdaniem wpisy o biegających w tę i we w tę, bez ładu i składu małolatów, bez przesady, nie było to jakieś powszechne zjawisko.

bunio5
Posty: 491
Rejestracja: 08.03.2007, 22:21
Lokalizacja: POLSKA

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: bunio5 » 14.11.2013, 07:56

[link]

[link]
Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym Znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem!
BÓG - HONOR - OJCZYZNA
Wielka Polska Katolicka
Krucjata Różańcowa za Ojczyznę! Codziennie odmawiajcie Różaniec o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu!

sircharles
Posty: 314
Rejestracja: 24.01.2012, 08:36

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: sircharles » 14.11.2013, 08:12

[link]

anakin
Posty: 32
Rejestracja: 05.05.2007, 18:00

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: anakin » 14.11.2013, 08:19

jestesmywaszastolica pisze:
czego, jak czego, ale na forum kibicowskim nie spodziewałbym się płaczów po awanturze z lewakami.

Zrozumcie do k**** nędzy, że
A) cokolwiek by się na tym marszu nie działo, to i tak będzie on pojechany w reżimowych mediach.
B) w czasach "przedkibolskich" na MN śmigało 200, 300, 400 osób. Dziwnym trafem zadymy+lewacka propaganda napędziły frekwencję
C) poparcie dla RN w społeczeństwie - marginalne, ma c*** wspólnego z tym, że spłonęła jakaś budka pod ambasadą
Nie chodzi tu u płacze. Marsz był bardzo udany, klimat git, tylko było pare mankamentów (przynajmniej moim zdaniem), na które warto by zwrócić uwagę. Zresztą po to jest forum. Wolał bym czytać rzeczowe argumenty co faktycznie te akcje nam dały (bo ja, jak mówiłem - tylko mi posta wywalili - widzę więcej negatywnych efektów niż pozytywnych), bo te typu "ulice spłyną krwią"... no są dość abstrakcyjne.
Odpowiadając na Twoje wypunktowanie sprawy:
A) Tylko weź pod uwagę, został wytrącony z ręki organizatorów jeden chyba z ważniejszych argumentów. W ostatnich latach psów całe kordony, zadymy, organizatorzy mówią, że to ich wina. W tym roku nie chcą psów twierdząc, że bez nich będzie spokojnie. No i jak? A mając taki argument to nawet TVNowi było by ciężko zrobić "relację z 3 wojny światowej"...
B) Też się nie zgodzę. Moim zdaniem to raczej nastroje antyrządowe i antypropagandowe mainstreamu spowodowały wzorst popularności. Choć oczywiście nie ujmuję w tym udziału nas kiboli, który też jest spory, ale wydaje mi się, że nie główny.

BogHonorOjczyzna
Posty: 78
Rejestracja: 19.09.2012, 21:53

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: BogHonorOjczyzna » 14.11.2013, 08:48

[link]

Warto posłuchać, ciekawy reportaż.;)

klammerhead
Posty: 15
Rejestracja: 29.01.2012, 08:45

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: klammerhead » 14.11.2013, 09:05

Straż Marszu to jakiś żart, oni nie chronią marszu, tylko powstrzymują swoich przed laniem lewackich prowokatorów. Żebym nie przeczytał, że tam ich szkolili żołnierze legii to bym nie uwierzył, wy możecie co najwyżej w tych kamizeleczkach robić za straż pieszych pielgrzymek do Różanegostoku, pilnując żeby was samochód nie rozjechał. Całe szczęście że nie było w tym roku lewaków bo straż by stała trzymała sie za rączki i wzywała uczestników do zachowania spokoju i nie dania sie sprowokować. Takie zachowania RN nie służą, nikt nie będzie szedł jak baran i dawał sie beszczynnie bić, po to żeby Kowalski, Bosak, Zawisza i Winnicki mogli wygłaszać polityczne przemówienia na Agrykoli
Życie i Śmierć dla Narodu
Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań

lozys
Posty: 84
Rejestracja: 02.03.2007, 21:59

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: lozys » 14.11.2013, 09:37

a co według Ciebie miała robić straż marszu ? rozpierdalac kostkę brukową i podawać chłopakom w kominach krzycząc przy tym by wyrżnęli wszystkich lewaków ? Piszesz że nie chronili marszu, a kto oddzielał policje od reszty marszu trzymając się pod ramiona ? straż marszu, czy chłopaki w kominach ?. Jakbyś nie zauważył to nie był marsz kibiców, tylko niepodległości na którym znajdowało się o wiele więcej ludzi którzy z kibicowaniem mają mało wspólnego i to właśnie ich chroniła ta straż marszu przed policją., bo dla zwykłego kowalskiego, widok psa w całym rynsztunku wzbudza strach a nie odruch jak u kibiców by zasłaniać twarz i rzucać w nich czym popadnie. Sam marsz na plus, choć jak dla mnie było za dużo osób, które przyjechały tylko po to żeby pochlać w autokarze, pobiegać w kominach, a ich patriotyzm ogranicza się do tego że raz do roku przyjadą do Warszawy i pokrzyczą "ruska ku***", lub "raz sierpem raz młotem"

fenris18
Posty: 35
Rejestracja: 10.05.2011, 23:03

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: fenris18 » 14.11.2013, 09:39

jestesmywaszastolica pisze:uważaj żebym ciebie nie jebnął...albo co byłoby bardziej adekwatne do twojego poziomu, nie pociągnął cię za ucho.
tak jak w tym roku...i zeszłym...i 2 lata temu to my decydowaliśmy co w danym momencie robimy, tak i będziemy to robić w przyszłym.
jak coś się nie podoba to zawsze możesz wołać psiarnie.
gościu, ty jesteś anarchistą i to w czystej formie !! ale to otwiera przed toba nowe możliwości - możesz pocisnąć w okolicach Nowego Roku na przedmieścia Paryża - tam możecie sklecić wesołą, niesłuchającą nikogo ekipkę - z koleżkami z Tunezji, Algieri czy Senegalu - spalicie jakieś samochody, zdemolujecie dom kultury może jeszcze uda się obrabowac pasażerów kolejki podmiejskiej, poźniej masz imprezę na 1-go maja - do wyboru Hamburg lub Berlin - też można coś rozjebać, latem trochę oddechu - może krótka wizyta w Jarocinie - i dwa marsze w listopadzie 09 i 11 - i masz rozpiskę całoroczną. Czy ty choć trochę rozumiesz o co chodzi w ideach nacjonalizmu czy poszedłeś tam ciskac kamieniami ?

FORCED
Posty: 1
Rejestracja: 10.01.2013, 13:25

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: FORCED » 14.11.2013, 09:48

klammerhead pisze:Straż Marszu to jakiś żart, oni nie chronią marszu, tylko powstrzymują swoich przed laniem lewackich prowokatorów. Żebym nie przeczytał, że tam ich szkolili żołnierze legii to bym nie uwierzył, wy możecie co najwyżej w tych kamizeleczkach robić za straż pieszych pielgrzymek do Różanegostoku, pilnując żeby was samochód nie rozjechał. Całe szczęście że nie było w tym roku lewaków bo straż by stała trzymała sie za rączki i wzywała uczestników do zachowania spokoju i nie dania sie sprowokować. Takie zachowania RN nie służą, nikt nie będzie szedł jak baran i dawał sie beszczynnie bić, po to żeby Kowalski, Bosak, Zawisza i Winnicki mogli wygłaszać polityczne przemówienia na Agrykoli
Co za tępak, chyba gówniarzu dostałeś klaskacza wychowawczego od nich.
Szacunek dla nich, a nie dla lanserów, którzy zamiast coś dać od siebie dla Marszu, dla ojczyzny, wolą przyjechać na gotowe, najebać się, założyć komin i pobiegać. Z lewakami powinno się walczyć cały rok, a nie tylko 11 listopada. Więc jak jesteś taki kozak to nie narzekaj, tylko działaj.

klammerhead
Posty: 15
Rejestracja: 29.01.2012, 08:45

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: klammerhead » 14.11.2013, 09:52

reżimów nie obala sie śpiewaniem piosenek Ojczyzne wolną racz nam zwrócić Panie
Życie i Śmierć dla Narodu
Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań

HC
Posty: 3698
Rejestracja: 25.07.2007, 12:17
Lokalizacja: monopolowy

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: HC » 14.11.2013, 09:55

@fenris18 ty to chyba cały MN oglądałeś w telewizji...jest ci szkoda samochodu który stał na terenie pierdolnika brudasów?płaczesz, bo jakieś kamienie polatały?nie no sory, następnym razem akcja powinna wyglądać tak, że jak jakaś banda poleci w stronę brudasów to najpierw niech klaszczą w ręce, a potem krzyczą, że jest ich mało...
HUTNIK&MAZOVIA

@C@b
Posty: 106
Rejestracja: 04.11.2013, 12:24

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: @C@b » 14.11.2013, 10:17

Zdaniem min Sienkiewicza MN 20 tys Marsz prezydencki 16 tys Porównajcie zdjęcia Jak w ogóle mozna traktować takiego ministra poważnie?

Dowiedzieliśmy się całkiem ciekawej rzeczy:
"Artystka" która była autorką wątpliwej sztuki- tęczy- jest również właścicielką firmy produkującej sztuczne kwiaty, które zamawia urząd miasta Warszawy na budowę ww. tęczy.

Ósmy Pasażer
Posty: 74
Rejestracja: 28.08.2013, 13:29

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Ósmy Pasażer » 14.11.2013, 10:22

Sporo osób chyba naoglądało się za dużo TV od dnia Marszu i nawciagało tej propagandy.
Gdy w krajch zachodniej Europy, kolorowi regularnie podpalają samochody to nasi "znawcy" w TV mówią o braku pracy i odrzuceniu społecznym. Podobnie gdy w krajach śródziemnomorskich na manifestacji ludzie rozpieprzą pół miasta to wina kryzysu.
U nas nie było bezmyślnego niszczenia tylko ataki na konkretne obiekty (lewcki skłot, symbol homo i ambasada Rosji-kraju który dla większości patriotów jest przeciwnikiem) a w TV tylko o wybrykach chuligańskich. Nie widzicie że ktoś was robi w ch*ja?
Kilkadzisiąt tysięcy osób przeszło ulicami stolicy a na forum płacz o drzewko czy o to że kilka osób sobie poharcowało. Tak jak już tu ktoś napisał wcześniej, poczytajcie sobie patrioci w kapciach co się działo na demnostracjach patriotycznych dekady temu.
Modna ostatnio na dziarch i koszulkach husaria to tez nie byli harcerze z komiksów tylko ludzie z krwi i kości którzy też lubili adrenaline.
Ruch Narodowy w mediach będzie dyskredytowany, po prostu nie jest jeszcze "oswojony" przez ludzi trzymających władzę więc nie ma co płakać.

Młodym narodowcom którzy tu próbują pouczać środowiska kibicowskie proponuje więcej luzu. NigdyWięcej też chciało pouczać i teraz lewusy są na ulicach w głebokiej d****.

lospantalones
Posty: 110
Rejestracja: 24.08.2013, 00:49

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: lospantalones » 14.11.2013, 10:24

klammerhead pisze:reżimów nie obala sie śpiewaniem piosenek Ojczyzne wolną racz nam zwrócić Panie
taaa rezim obala sie strzelając w plecy RN I napierdalaniem sie z anarchistami I paleniem bydek pod ambasadą -idiotą jesteś czy jak Marsz Niepodległości nie ma na celu wywołania wielkiej awantury na ulicach jak bedzie taka awanti potrzebna to była by zorganizowana w inny dzień I z główną atrakcją czyli atakiem na sejm I inne ośrodki władzy a takim ośrodkiem władzy napewno nie jest skłot brudasów -matko kochana niekiedy myśle że wiekszość tu to poprostu debile

fenris18
Posty: 35
Rejestracja: 10.05.2011, 23:03

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: fenris18 » 14.11.2013, 10:24

HC pisze:@fenris18 ty to chyba cały MN oglądałeś w telewizji...jest ci szkoda samochodu który stał na terenie pierdolnika brudasów?płaczesz, bo jakieś kamienie polatały?nie no sory, następnym razem akcja powinna wyglądać tak, że jak jakaś banda poleci w stronę brudasów to najpierw niech klaszczą w ręce, a potem krzyczą, że jest ich mało...
nadinterpretowujesz, odniosłem sie tylko do tego, że kolega ze stolicy dumnie deklaruje, że nikogo nie będzie słuchał i będzie robił co mu się podoba - to jest anarchizm w czystej formie. Samochody w moim poście były wymienione jako przykład czystego wandalizmu zwyrodniałych hord we Francji a nie dlatego, że spalony został jakiś wrak pod squotem. Co do latających kamieni - tak mam duże wątpliwości, bo kupa ekip była już od 9-10 w Waw-ie, to mogły cisnąć brudasów, a nie w trakcie Marszu, robiąc przypał organizatorom - bo to oni teraz będą ciągani po sądach przez wiele lat o sporą kasę.

lospantalones
Posty: 110
Rejestracja: 24.08.2013, 00:49

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: lospantalones » 14.11.2013, 10:29

właśnie można było rozjebać skłot dużo wcześniej przecież wszyscy wiedzieli że bedzie tamtędy przechodził marsz

Invisible17
Posty: 193
Rejestracja: 06.12.2010, 22:05

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Invisible17 » 14.11.2013, 10:56

Przeczytałem kilka ostatnich stron i wniosek jak dla mnie nasuwa się jeden - brakuje dobrej organizacji. W sumie wszyscy chcą tego samego, ale chcą do tego dojść innymi metodami, wewnątrz nas nie ma porozumienia co do sposobu postępowania. Dopóki nie będzie wśród nas zgody i realizacji ustalonego planu, dopóty wszystko będzie kuleć. Obiektywnie i na zimno atak na skłot to była - mówiąc dobrze znanym nam żargonem - pokazówka.

jasiukatowice
Posty: 301
Rejestracja: 13.01.2009, 20:50

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: jasiukatowice » 14.11.2013, 11:06

fenris18 pisze:mam coraz bardziej mieszane uczucia po Marszu, szczególnie jak czytam niektóre komentarze
co mnie wkurwia
- po pierwsze - "rewolucjoniści" - przyjechali na Marsz obalac system - ale jak kozacko -achtungiem i kamlotem rzucanym zza pleców "normalsów" w szpaler psiarni, a jak czworonogi kierowały pyski w stronę miotacza - to już po rewolucji i nogi za pas. To nie ma nic wspólnego ani z obalaniem systemu ani z prawicową manifestację - przypominało bardziej "dni chaosu" z Hamburga czy Berlina - ale w wydaniu gimbaza - to nic nie daje, poza narażaniem uczestników manifestacji na problemy. No ale jak kto ma takie rewolucyjne zapędy - to proponuje mamę i tatę cmoknąc na pożegnanie w czoło, zabrac kanapki do tornistra, nóż z kuchni - i zaatakowac dzielnicowego - to będzie sygnał do insurekcji w gminie...
- po drugie - łączy się z pierwszym - napięte małolaty w kominach- ciekaw jestem, który na wyjeździe swojej drużyny też tak "kozaczy", dostałby od właściwych osób liścia i po akcji - ale tu, na marszu - szef ulicy. Ekipy muszą trochę ogarnąc to towarzystwo
- po trzecie- i to jest plus z minusem - wymiany uprzejmości z lewusami ze skłotów- co jest minusem - że w czasie Marszu ( można było przed lub po )- ale to mniejszy problem, najbardziej zawsze mnie irytuje, jak patrzę na brudasów,którzy są zdecydowanie lepiej przygotowani od nas. Nie wiem czy tam na dachu były psy - wątpie w to - ale były butelki z benzyną, skutecznie zasłonili okna, zabarykadowali drzwi - byli gotowi i to nie pierwszy raz - zobaczcie chociaż ten nędzny pochód z 09.11 - mieli porobione tarcze, pałki itd. - a my - jak szlacheckie pospolite ruszenie - lecimy do przodu, jakoś to będzie. Gdyby wjazd na skłot był przygotowany wcześniej ( jakiś łom czy ciężki młot) - to musieliby się na tym dachu zaminic w Batmanów - a tak znowu kilka rac rzuconych, machanie łapami - ale w sumie bez sukcesu
- każde działanie powinno miec sens - jaki sens miał syf pod ruską ambasadą - żadnego. Ani ci ruscy teraz to jakiś nasz najgrubszy problem, ani tego jak logicznie wytłumaczyc. Lepiej było przypalic kancelarię ryżego albo sejm - bo efekt propogandowy dużo lepszy
- i na koniec może głupota - ale pizganie non stop we wszystkich kierunkach achtungami - to dla niektórych chyba sens tego dnia- mnie to wkurwiało na maksa
Generalnie cały Marsz z roku na rok wydaje się byc coraz ważniejszym wydażeniem - ale, żeby trafiło to do wszystkch - musimy działac w sposób przemyślany - i nawet przemoc musi miec sens.
PS tym wszystkim, którym się wydaje, że to kibole stanowią o sile Marszu - obawiam się, że już nie - w 2010 i 2011 tak -ale teraz - ilu było uczestników, którzy przyjechali nie z przekonań ale z chęci wyjazdu z ekipą - 5000 może 7000? To i tak zostaje grubo ponad 70000
Podbijam, 100% poparcia!
Staliśmy na zewnątrz, kiedy nadbiegła chmara kiboli z okrzykiem "jeb... lewaków" - opowiada uczestnik koncertu.
zmarly pisze:Następnie padło pytanie do dobrych chłopaków, co tam teraz za impreza się odbywa? Odpowiedzieli: Ustawka z brudasami. Rzekliśmy: Dojedźcie ich.

ambiwertyk
Posty: 10
Rejestracja: 06.08.2013, 01:21

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: ambiwertyk » 14.11.2013, 11:09

Ósmy Pasażer pisze:U nas nie było bezmyślnego niszczenia tylko ataki na konkretne obiekty (lewcki skłot, symbol homo i ambasada Rosji-kraju który dla większości patriotów jest przeciwnikiem) a w TV tylko o wybrykach chuligańskich. Nie widzicie że ktoś was robi w ch*ja?
Jeśli coś nie było bezmyślne...to znaczy że było przemyślane. Jeśli te ataki były przemyślane, to pozazdrościć skuteczności w walce. Tęcza oddać nie mogła więc spłonęła. Akcja pod ambasadą podobnie. Squot "się obronił".
W c.h.u.j.a robią nas też Ci, którzy twierdzą, że te akcje (zwłaszcza squot i ambasada) przyniosły jakiś sukces.
Ósmy Pasażer pisze:Kilkadzisiąt tysięcy osób przeszło ulicami stolicy a na forum płacz o drzewko czy o to że kilka osób sobie poharcowało. Tak jak już tu ktoś napisał wcześniej, poczytajcie sobie patrioci w kapciach co się działo na demnostracjach patriotycznych dekady temu.
Reasumując. Z Twojej wypowiedzi wynika, że patriota=awanturnik. Z awanturnika łatwo mediom zrobić wandala...i bandytę.
Ósmy Pasażer pisze:Młodym narodowcom którzy tu próbują pouczać środowiska kibicowskie proponuje więcej luzu. NigdyWięcej też chciało pouczać i teraz lewusy są na ulicach w głebokiej d****.
W każdym większym mieście działają squoty, odbywają się koncerty itd itp etc. Na ulicy też częściej spotkasz kogoś kto ma na sobie symbolikę "lewacką" niż patriotyczną. Więc o jakiej defensywie Ty piszesz?
Lechita pisze:Co do minusów-ubogi repertuar wznoszonych haseł, okrzyków, pieśni; wyczuwalna niekiedy woń marihuany-co jak co ale lewacka marihuana na prawicowym marszu jest delikatnie mówiąc niezrozumiała, jest to o wiele bardziej gorszące od spitej wiary, której to notabene na szczęście nie zauważyłem( co nie znaczy że ich nie było).
Jestem podobnego zdania. Jednak, ja mimo wszystko nie wierzę, że 100% uczestników MN ma prawicowe poglądy. Zwłaszcza jeśli chodzi o kibiców ;) Ktoś już o tym pisał, ludzie nie przychodzą na marsz ze względu na chęć wyrażenia dumy z osiągnięć narodu, tylko dlatego, że są sfrustrowani swoją obecną sytuacją, najczęściej ekonomiczną.
Na chwilę obecną, raczej nie ma sensu dyskutować o tym jaki % ludzi w poszczególnych ekipach ma taki czy inny związek z takimi czy innymi narkotykami. W przyszłości jednak, rozdźwięk na linii kibice vs. "prawicowcy" nastąpi.

Blue Old Boy
Posty: 181
Rejestracja: 13.02.2013, 20:34

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Blue Old Boy » 14.11.2013, 11:11

Ósmy Pasażer pisze:Sporo osób chyba naoglądało się za dużo TV od dnia Marszu i nawciagało tej propagandy.
Gdy w krajch zachodniej Europy, kolorowi regularnie podpalają samochody to nasi "znawcy" w TV mówią o braku pracy i odrzuceniu społecznym. Podobnie gdy w krajach śródziemnomorskich na manifestacji ludzie rozpieprzą pół miasta to wina kryzysu.
U nas nie było bezmyślnego niszczenia tylko ataki na konkretne obiekty (lewcki skłot, symbol homo i ambasada Rosji-kraju który dla większości patriotów jest przeciwnikiem) a w TV tylko o wybrykach chuligańskich. Nie widzicie że ktoś was robi w ch*ja?
Święte słowa. Popatrzcie na zadymy na ulicach europejskich miast, tam to jest dopiero demolka. A u nas po paru incydentach te k**** na stołkach wmawiają społeczenstwu że stalismy się "posmiewiskiem całego świata", taaa ku*** wszechświata od razu. Trzeba być bardzo nierozgarniętym zeby łykac to wszystko

producent
Posty: 30
Rejestracja: 20.11.2010, 23:40

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: producent » 14.11.2013, 11:25

jestesmywaszastolica pisze: czego, jak czego, ale na forum kibicowskim nie spodziewałbym się płaczów po awanturze z lewakami.
Chłopie tu nikomu nie chodzi o awanture z lewakami. Chodzi o stado najebanych debili, którzy napierdalali achtungami gdzie popadnie.ku*** przeciez było sporo starszych ludzi i rodzin z malymi dziecmi którzy delikatnie mówiac niezbyt byli zadowoleni z wybuchających petard pod ich nogami i pewnie za rok na marsz nie przyjda. I co to w ogóle ku*** ma byc ? najebać sie przyjechali banda idiotów obszczywajaca pałac kultury i wszystkie bramy na trasie marszu ? wiekszosc z tych kretynów pewnie nawet nie wiedziała co to za świeto. Lepiej żeby za rok było połowe mniej ludzi ale bez takich idiotów.

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Wizard. » 14.11.2013, 11:26

ku*** :D wy tak na serio czy se jaja robicie ? :D
Xp

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BiałostockaJaga, cyklop, Damian17, DZnr1, hdg, kałamarnica, MonteGreen, tylko obserwator i 275 gości