Marsz Niepodległości 2013

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
konserwa88
Posty: 143
Rejestracja: 21.03.2013, 19:09

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: konserwa88 » 13.11.2013, 18:32

tMK. pisze:Czemu fanpage "płoń tęczo,płoń" został usunięty, a fp "żądam odbudowania tęczy" nadal istnieje ?

Jakieś przywileje dla kolorowych?


to normalne, żydowski pejsbuk założony przez żyda- zuckerberga czy jak mu tam od zawsze walczy z tym co niepoprawne, tradycyjne, konserwatywne, katolickie. to po prostu nie podoba się żydom. mi mój fikcyjny profil na jakiś czas dziś zablokowali za takie stwierdzenie:

Usunęliśmy te treści z Facebooka, ponieważ naruszają one standardy społeczności:
pedalstwo jest dewiacją czyli odstępstwem od normy. zboczeniem.
pedalstwo jest dewiacją czyli odstępstwem od normy. zboczeniem.

iparts.pl
krakus
Posty: 52
Rejestracja: 12.07.2011, 12:30

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: krakus » 13.11.2013, 18:50

zarowka, WOB
"No fajnie się chłopaki pokazali, ale.... co to ku*** ma być? 11 listopada w Warszawie śpiewanie "Cracovia rządzi w Krakowie"? Chyba się komuś coś pojebało trochę.."
"Trzeba być kretynem żeby się tak napinać w taki dzień."
Najpierw dowiedzcie się co zaśpiewali kibice z R22 gdy zobaczyli kibiców z Cracova

ft.
Posty: 212
Rejestracja: 23.03.2011, 00:13

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: ft. » 13.11.2013, 18:52

Jeszcze słowo do baranów co rzucają piro pod nogi. My wiemy co to jest stroboskop i jak to działa. Ale na Marszu jest dużo więcej ludzi którzy nie mają o tym pojęcia i wpadają w panikę, że zaraz im coś pod nogami wybuchnie. Myślcie trochę nad tym co robicie i gdzie jesteście...
mówię zdrówko, chociaż wiem że nie pójdzie na zdrowie.

fluor
Posty: 1610
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: fluor » 13.11.2013, 18:54

cheerio pisze:Są juz pierwsze wyroki, oczywiscie jakies 100 % wyzsze niz wskazywałby na to czyn, a lewackie media i władze mają kolejną pożywke jak to skutecznie karają bandytow. Tu sie nigdy nic nie zmieni
Oczywiście, że nie. UE jest przez syjonistów przeznaczona na obszar tolerancji dla imigrantów. W największych krajach Europy dochodzi do prawdziwych zamieszek, z tym, że jak lewacy rozwalają Berlin 1 maja a ponad 200 policjantów ląduje w szpitalu jest to wyraz głoszenia swoich poglądów. Co by się nie działo i tak Ruch Narodowy będzie zły, bo nie pasuje do modelu UE.
Awantury to standard demonstracji na całym świecie. U nas 11 listopada tak będzie wyglądał, przynajmniej dopóki rządzą ci, którzy teraz rządzą.

wurda1ak
Posty: 182
Rejestracja: 26.11.2012, 22:16

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: wurda1ak » 13.11.2013, 19:12

fortunaBTM pisze:
gnuj pisze:ku*** nie kumam płaczy o awantury. Boli Was, że jadą z nami w mediach? A kogo obchodzi ich opinia, co nas interesują idioci, którzy wiedzę o świecie czerpią z GW i TVN? Jak chcecie pokonać system grając na jego zasadach? O jejku, nie dajmy mediom i lewakom pożywki, bądźmy grzeczni, bo GW nas rozsmaruje. Ktoś tu napisał, że w MN chodzi o manifestację patriotyzmu. Wiem, że pewnie będzie to niewygodne i zostanę zjechany ale to gówno prawda. Te dziesiątki tysięcy nie zbierają się tam by być pro, tylko by być anty. Taka prawda. Większość idzie tam po to, żeby pokazać, że są przeciwko PO, Tuskowi, lewakom, mainstreamowi... Żeby pokazać, że nie podoba im się to w jaką stronę zmierza ten kraj. Dziwnym trafem frekwencyjna eksplozja miała miejsce wtedy, gdy GW do spółki z lewakami, chciała blokować MN. To jest też błąd Ruchu Narodowego. Zamiast uczciwie i zgodnie z prawdą przyznać, że jest to marsz ludzi wkurwionych obecną sytuacją gospodarczą, promowaniem lewactwa, atakami na prawicowy system wartości itp. to p******* jak mantrę, że wszyscy są tam po to żeby uczcić Dzień Niepodległości. Obalić Republikę Okrągłego Stołu. To jest to co przyciąga do RN, Marszu Niepodległości itp. Żadnych kompromisów, żadnego układania się. Dążyć do konfrontacji i eskalacji konfliktu, do momentu, aż wszystko rozstrzygać się będzie na ulicy. Wtedy zwycięstwo będzie na wyciągniecie ręki.
Znikające posty- brawa do moderatorów.
A jak ty chcesz pokonać "system" ? Rzucając racami ?
To rób to na własne nazwisko. Nie podpinaj się pod Ruch Narodowy.
Takie działanie w żaden sposób nie pomaga. 2014-2015 to czteropak wyborczy o którym myśli RN. Ostatnią rzeczą jaka jest teraz potrzebna to robienie syfu gdzie się da.
To oczywiste że nikt nie potępi tego "oficjalnie".
Fakt jest jednak faktem że Marsz stał się okazją do "zabawy".
Gnuj dobrze prawi ... a jeśli RN liczy że jakieś wybory coś zmienią, to chyba żyją w świecie fantazji i bajek ( no chyba że RN zdobędzie bezwzględną większość w parlamencie - ale prawdopodobieństwo jest takie jak to, że Podbeskidzie będzie rządzić Bielskiem za rok)

Jeżeli coś ma się zmienić to jedynie na ulicy, okupione krwią - zero kompromisów z k******.
ARKA GDYNIA ᛉ WHITE BROTHERS

Bajer
Posty: 23
Rejestracja: 19.11.2011, 22:30

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Bajer » 13.11.2013, 19:19

również się zgadzam, a co by się nie działo zawsze będą to wyolbrzymiać
a co do kominiarkowych małolatów to ja im życze żeby byli tacy odważni cały rok a nie tylko wtedy jak są w kilkudziesięciotysięcznym tłumie

maker_maker
Posty: 2
Rejestracja: 11.11.2013, 22:49

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: maker_maker » 13.11.2013, 19:21

Prokurator generalny wydał zgodę na publikacje wizerunku zatrzymanych ???
W koszernej telewizji pokazali twarze sądzonych, k...wa u nas można to robić?
Aż strach pomyśleć co by było gdyby pierwszy punkt imprezy rozpoczął się 200 m wcześniej na ul. Hożej

Obserwator1111
Posty: 77
Rejestracja: 16.10.2011, 15:33

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Obserwator1111 » 13.11.2013, 19:34

Nie rozumie tych co piszą, że chłopaki ze Straży Marszu powinni jeszcze oklep dostać. Zamiast cieszyć sie z tego, że zamiast psów, koło siebie mają ludzi w dużej mierze ze swojego środowiska, to robią wszystko, żeby było inaczej. Ataki a chłopaków ze Straży Marszu to zwykłe kurestwo i tyle.
Co do zadym, to jaki sens ma prowokowanie zamieszek podczas Marszu, kiedy ma się cały dzień przed, po i w czasie Marszu w innych miejscach np ?
Niektórzy zapomnieli, że Marsz Niepodległości to manifestacja POLSKOŚCI i DUMY z odzyskanej NIEPODLEGŁOŚCI.

Nie zrozumieją tego Ci, dla których szczytem możliwości jest przyjechanie raz do roku do Warszawy, żeby sie najebać i pobiegać.

Dzięki kibicom Marsz Niepodległości urósł do tak wielkich rozmiarów, a teraz sami sobie szkodzimy przez działanie na szkode całego Ruchu Narodowego.
Tęcza jak najbardziej plus, akcja ze squatem nie trafiona z czasem, to samo ambasada.

Bajer
Posty: 23
Rejestracja: 19.11.2011, 22:30

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Bajer » 13.11.2013, 19:40

ja tam przychodzę zaprotestować a nie się cieszyć z niepodległości której nie mamy
a co do dymienia po marszu czy przed to żadna to różnica bo i tak wiadomo kto by był przez media określony winnym

GŚ1920
Posty: 140
Rejestracja: 30.07.2013, 13:11

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: GŚ1920 » 13.11.2013, 19:41

nie czytalem calego tematu, bo za duzo pierdolenia, wiec zapytam:

czy w tym atakowanym squocie lewaki na codzien mieszkaja, czy byli tam tylko w dniu marszu?

Serebro89
Posty: 43
Rejestracja: 22.09.2009, 20:21

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Serebro89 » 13.11.2013, 19:50

Obecna ekipa Polonii Warszawa na marszu ?

Bajer
Posty: 23
Rejestracja: 19.11.2011, 22:30

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Bajer » 13.11.2013, 19:52

obecna

WiślakBSNT
Posty: 98
Rejestracja: 28.03.2013, 20:59

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: WiślakBSNT » 13.11.2013, 19:53

krakus pisze:zarowka, WOB
"No fajnie się chłopaki pokazali, ale.... co to ku*** ma być? 11 listopada w Warszawie śpiewanie "Cracovia rządzi w Krakowie"? Chyba się komuś coś pojebało trochę.."
"Trzeba być kretynem żeby się tak napinać w taki dzień."
Najpierw dowiedzcie się co zaśpiewali kibice z R22 gdy zobaczyli kibiców z Cracova
"To my, to my Wściekłe psy." Cracovia krzyknęła coś o JG i tyle.

Igloopol1978
Posty: 133
Rejestracja: 18.10.2011, 15:46

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Igloopol1978 » 13.11.2013, 19:55

GŚ1920 pisze:nie czytalem calego tematu, bo za duzo pierdolenia, wiec zapytam:

czy w tym atakowanym squocie lewaki na codzien mieszkaja, czy byli tam tylko w dniu marszu?
Mieszkają

cwaniaKKK
Posty: 252
Rejestracja: 23.08.2013, 21:31

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: cwaniaKKK » 13.11.2013, 19:59

Obserwator1111 pisze:Nie rozumie tych co piszą, że chłopaki ze Straży Marszu powinni jeszcze oklep dostać. Zamiast cieszyć sie z tego, że zamiast psów, koło siebie mają ludzi w dużej mierze ze swojego środowiska, to robią wszystko, żeby było inaczej. Ataki a chłopaków ze Straży Marszu to zwykłe kurestwo i tyle.
Co do zadym, to jaki sens ma prowokowanie zamieszek podczas Marszu, kiedy ma się cały dzień przed, po i w czasie Marszu w innych miejscach np ?
Niektórzy zapomnieli, że Marsz Niepodległości to manifestacja POLSKOŚCI i DUMY z odzyskanej NIEPODLEGŁOŚCI.

Nie zrozumieją tego Ci, dla których szczytem możliwości jest przyjechanie raz do roku do Warszawy, żeby sie najebać i pobiegać.

Dzięki kibicom Marsz Niepodległości urósł do tak wielkich rozmiarów, a teraz sami sobie szkodzimy przez działanie na szkode całego Ruchu Narodowego.
Tęcza jak najbardziej plus, akcja ze squatem nie trafiona z czasem, to samo ambasada.
Dokładnie. Jak się komuś nie podoba marsz organizowany przez RN niech idzie z Bronkiem, Kaczyńskim albo zorganizuje marsz kiboli - ochraniany przez psy. Wtedy zatęsknicie za strażą złożoną z ochotników, chłopaków z MW, ONRu itd. Wielu bandziorów zapomniało, że kibice są gośćmi na tym marszu. To nie okazja do lansu, pokazania się przed całą Polską w fajnych czapeczkach, koszulkach czy efektownym wyjściem bandą zza winkla, by zrobić wrażenie. Tu chodzi o coś innego. A odpowiedź na pytanie czy przez wybory czy przez rewolucję RN ma dojść do władzy jest chyba oczywista. Jak ktoś marzy o rewolucji niech ją zaczyna, choćby jutro.
1910

krakus
Posty: 52
Rejestracja: 12.07.2011, 12:30

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: krakus » 13.11.2013, 20:11

WislakBSNT
Nikt nic o JG nie krzyczał....

wurda1ak
Posty: 182
Rejestracja: 26.11.2012, 22:16

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: wurda1ak » 13.11.2013, 20:12

zwykły_wyjazdowicz pisze:
wurda1ak pisze: jeśli RN liczy że jakieś wybory coś zmienią, to chyba żyją w świecie fantazji i bajek ( no chyba że RN zdobędzie bezwzględną większość w parlamencie - ale prawdopodobieństwo jest takie jak to, że Podbeskidzie będzie rządzić Bielskiem za rok)

Jeżeli coś ma się zmienić to jedynie na ulicy, okupione krwią - zero kompromisów z k******.
No to gdzie ty jesteś dzisiaj? Czemu nie na ulicy? Dawaj no biegaj, odbierz kraj !! Weź ze sobą tych 200 ziomków z przedwczoraj i pal ulice dzisiaj, albo jutro, a nie ukrywasz się m. in. za moimi plecami podczas gdy ja chce się świętować odzyskanie niepodległości.
To świętuj ku*** ... może ci w garnku od świętowania przybędzie.
Świętowanie świętowaniem, ale żadnymi wyborami ani polityką nikt niczego nie zmieni ... ale jeśli tego ktoś nie rozumie to zawsze będzie niewolnikiem we własnym kraju.

PS .
O mnie się nie bój ... gdzie jestem tajemnica i nie twój interes ;)
A swoja droga wystarczy 200 żeby dobrze zacząć
A to gdzie jestem
ARKA GDYNIA ᛉ WHITE BROTHERS

fortunaBTM
Posty: 51
Rejestracja: 20.11.2009, 22:51

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: fortunaBTM » 13.11.2013, 20:21

Jak komuś nie pasuje wizja tego co robi RN to niech zwyczajnie się nie wpierdala.
Cały rok siedzicie cicho i nagle wielce wam zależy żeby "protestować".
Formuła Marszu jest prosta i czytelna dla każdego.
Brawa też dla tych młodych wykształconych którzy traktowali "Niepodległą" jak "Metro".

anakin
Posty: 32
Rejestracja: 05.05.2007, 18:00

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: anakin » 13.11.2013, 20:23

wurda1ak pisze:
zwykły_wyjazdowicz pisze:
wurda1ak pisze: jeśli RN liczy że jakieś wybory coś zmienią, to chyba żyją w świecie fantazji i bajek ( no chyba że RN zdobędzie bezwzględną większość w parlamencie - ale prawdopodobieństwo jest takie jak to, że Podbeskidzie będzie rządzić Bielskiem za rok)

Jeżeli coś ma się zmienić to jedynie na ulicy, okupione krwią - zero kompromisów z k******.
No to gdzie ty jesteś dzisiaj? Czemu nie na ulicy? Dawaj no biegaj, odbierz kraj !! Weź ze sobą tych 200 ziomków z przedwczoraj i pal ulice dzisiaj, albo jutro, a nie ukrywasz się m. in. za moimi plecami podczas gdy ja chce się świętować odzyskanie niepodległości.
To świętuj ku*** ... może ci w garnku od świętowania przybędzie.
Świętowanie świętowaniem, ale żadnymi wyborami ani polityką nikt niczego nie zmieni ... ale jeśli tego ktoś nie rozumie to zawsze będzie niewolnikiem we własnym kraju.

PS .
O mnie się nie bój ... gdzie jestem tajemnica i nie twój interes ;)
A swoja droga wystarczy 200 żeby dobrze zacząć
A to gdzie jestem
Wyborami, polityką nie zmieni? Rozumiem więc, że "krwią", na "ulicy"? No, a potem co?

jasiukatowice
Posty: 301
Rejestracja: 13.01.2009, 20:50

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: jasiukatowice » 13.11.2013, 20:25

Igloopol1978 pisze:
GŚ1920 pisze:nie czytalem calego tematu, bo za duzo pierdolenia, wiec zapytam:

czy w tym atakowanym squocie lewaki na codzien mieszkaja, czy byli tam tylko w dniu marszu?
Mieszkają
Mnie tylko ciekawi, po c*** środowisko warszawskie (wyselekcjonowana grupa podeszła pod skłot nie od strony Marszu, tylko od innej, nie był to spontan ) organizuja taką akcję akurat wczasie 11.11 robiąc przypał sobie (zwiekszone siły policyjne) i całej inicjatywie MN, do tego nadziewając się na fortece, bo było wiadomo, że lewaki tego dnia tam się zabunkrują i przygotuja na ewentualnośc ataku skoro 200 metrów dalej idzie 50 k. osób.
Ogólnie nie mam nic przeciwko napierdalaniu lewaków, ale dlaczego akurat 11.11 to było zrobione- tego już nie rozumiem.

Co do spin wobec SMN, jest to zwykłe frajerstwo, porządek musi być, nie jesteśmy jakimiś lewackimi najebusami z anarchiami na klapach aby wywijać takie akcje, do ekipy na stadionach co pilnuje porządku też napierdalacie że frajerzy bo ogarniają najebusów i przypałowców?
Acha... zapomniałem, ekipa sie nie pirdoli i odrazu jest masarz twarzy, SMN działa bardziej dyplomatycznie to już można skakać jak małpy po drzewem.
Staliśmy na zewnątrz, kiedy nadbiegła chmara kiboli z okrzykiem "jeb... lewaków" - opowiada uczestnik koncertu.
zmarly pisze:Następnie padło pytanie do dobrych chłopaków, co tam teraz za impreza się odbywa? Odpowiedzieli: Ustawka z brudasami. Rzekliśmy: Dojedźcie ich.

ja22
Posty: 176
Rejestracja: 03.12.2012, 10:50

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: ja22 » 13.11.2013, 20:29

Ostatni mój wpis w Temacie marszu .Też wolałbym żeby tych awantur nie było . Jednak przy takim tłumie ludzi Było wręcz niemożliwe. znając życie za rok znowu do czegoś dojdzie cokolwiek byśmy tu na forum pisali

jasiukatowice
Posty: 301
Rejestracja: 13.01.2009, 20:50

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: jasiukatowice » 13.11.2013, 20:38

bo 90% tych wielkich chuliganów to są j***** napinacze ktorzy "napierdalają" policje petardami i racami dla lansu, jakby mieli faktyczną okazję jebnąć pałkarza to by się zwyczajnie zesrali.
Staliśmy na zewnątrz, kiedy nadbiegła chmara kiboli z okrzykiem "jeb... lewaków" - opowiada uczestnik koncertu.
zmarly pisze:Następnie padło pytanie do dobrych chłopaków, co tam teraz za impreza się odbywa? Odpowiedzieli: Ustawka z brudasami. Rzekliśmy: Dojedźcie ich.

vectra
Posty: 116
Rejestracja: 01.01.2009, 23:15

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: vectra » 13.11.2013, 20:44

Co za pizdy i społeczniary się na forum kibicowskim wypowiadają to przechodzi moje pojęcie. Jeden ma za złe, że za jego plecami ktoś racą rzuca i niech to robi w inny dzień, bo on sobie świętuje niepodległość, a poza tym organizator sobie tego nie życzy. Na meczu piłkarskim też organizator sobie nie życzy rzucania racami i bluzgania, więc następnym razem podejdź do chłopaków w kominach i powiedz żeby nie dymili, bo Tobie to przeszkadza oglądać mecz i, że porzucać mogą sobie w innym czasie, a nie chowają się w tłumie. Idioto. Jaką niepodległość świętujesz? Pokaż mi tą Niepodległą, Niezależną, Wielką Polskę! To wyjdę zaraz na ulicę i też będę świętował.

jasiukatowice
Posty: 301
Rejestracja: 13.01.2009, 20:50

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: jasiukatowice » 13.11.2013, 20:51

Vectra, Mózgu, jest różnica między faktycznym napierdalaniem psów, a rzucaniem petardami kaj popadnie.
I organizatorem marszu nie jest jakiś wymyślony, anonimowy 'organizator', tylko MY, ludzie z środowiska, podobno tacy sami jak ty, bezkompromisowy młocie na lewactwo.
NIe piszę aby zachowywać się jak w kościele, ale robić wszystko z głową.
Na meczu tez panuja zasady, nie napierdalasz racami w swoje flagi, nie rzucasz racami w swoich ludzi, nie rozpierdala się swojego stadionu, szanuje się brata po szalu, nawet jak to piknik itd. są pewne elementarne zasady które obowiązują wszędzie, niektórzy jednak dostali małpiego rozumu podczas 11.11.
Staliśmy na zewnątrz, kiedy nadbiegła chmara kiboli z okrzykiem "jeb... lewaków" - opowiada uczestnik koncertu.
zmarly pisze:Następnie padło pytanie do dobrych chłopaków, co tam teraz za impreza się odbywa? Odpowiedzieli: Ustawka z brudasami. Rzekliśmy: Dojedźcie ich.

fortunaBTM
Posty: 51
Rejestracja: 20.11.2009, 22:51

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: fortunaBTM » 13.11.2013, 20:56

Zabawne jest to że bezkompromisowi "chuligani" na meczach nic nie robią.
"walka z systemem" ogranicza się dla was tylko do pseudo-dymu na Marszu.
Akcje z tęczą jak najbardziej rozumiem ale dajcie umiar.
Porzucasz sobie racami krzycząc "raz sierpem raz mlotem" i już walka z komuną na cały rok odbębniona.
Wielu pajaców się za rok zdziwi jeśli chodzi o organizację.

cheerio
Posty: 105
Rejestracja: 08.01.2013, 12:53

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: cheerio » 13.11.2013, 21:00

Co z tego jak wiekszosc tego społeczenstwa to banda lewackich albo bezideowych idiotow, która albo na wybory nie chodzi albo chodzi i głosuje na modne partie bo akurat są w telewizji ... po c*** czytac o wydarzeniach w kraju, programach wyborczych jak mozna posiedziec na zydowskim pejsbuku, a i tak głos dwóch debili ma większą moc niz jednego mądrego. Czasem tako patrze na swoje otoczenie czy ludzi z pracy, wydaje sie inteligentni ludzie, a przyjdzie co do czego to p******* głupoty typu, że to Kaczyński organizuje ten marsz, a ostatnio słyszałem, że Palikot ... O czym tu wogole mowa

ABC1935

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: ABC1935 » 13.11.2013, 21:02

zwykły_wyjazdowicz pisze:
ABC1935 pisze:
zwykły_wyjazdowicz pisze:A była taka zajebista możliwość, że może psy zrozumieją że to najlepsza opcja i odpuszczą nam coś na meczach.
Ja pierdolę... .
No i co ci nie pasuje dokładnie??
Twoja wiara w to, że psy by nam odpuściły gdyby nic by się nie działo. W tamtym roku była szansa to sami zadbali żeby coś się działo.
zwykły_wyjazdowicz pisze:
ABC1935 pisze:A po Ruchu Narodowym jedzie się cały czas i jechało zanim ten Ruch jeszcze istniał. Właśnie takie dbanie o swój PR i ugrzecznianie od paru lat ma wpływ na jakość ruchu kibicowskiego w Polsce.
Widzę, że mocno chuligańską ekipę reprezentujesz, dlatego masz rzeczywiście pełne prawo mówienia o ugrzecznianiu ruchu kibicowskiego... Tylko co ma ruch kibicowski do Ruchu Narodowego? Już pisałem, nie podoba się formuła przedstawiona przez RN? To w********** do Bronka na marsz, albo robić swój własny.

ku*** zawsze będe za awanturami na ulicy, albo na meczach, ale nie do h*** pana na MN i to bez żadnego celu czy prowokacji, gdzie gra się toczy o wiele większą stawkę. A straty wizerunkowe są o ogromne. Co z tego, że zabrałem na MN nową osobę i powiedzmy, że zyskał RN jednego nowego zwolennika, jak młody wrócił do domu i matka z ojcem go prawie z domu wyrzucili za to, po tym co zobaczyli w tv. A wcześniej nie mieli nic przeciwko temu by jechał. Już ludzie powoli się odwracają od wspierania MN przykład: [link]. Chociaż i tak kim jest prof. Bartyzel pewnie większość z tych głąbów nie wie...
Zarzut próbujący mnie tu ośmieszyć jako przedstawiciela fakt, faktem malutkiej ekipy jest żałosny. Dla twojej informacji uczęszczam również na mecze drużyny, której trzeci garnitur tej ekipy wciągnąłby twoją nosem więc szydera i zarzucenie mi jakiegoś braku pojęcia przez wyżej wymienioną uszczypliwość mija się z celem. Wzmianka o ruchu kibicowskim odbiegała od reszty posta, zaraz po niej dałem znać, że wracam na "właściwy tor" słowami:
ABC1935 pisze:Wracając jeszcze do twojego posta.
Karzesz w**********, płaczesz o straty wizerunkowe. Większość ma do innych pretensje o wszelkie awantury z policją i inne rzeczy. Z internetu ciężko wyczytać kto co ma na myśli ale ton w jakim brzmią te posty jest dość nietypowy jak na prawdziwe środowisko kibicowskie.

Lodzer'mensch
Posty: 80
Rejestracja: 22.12.2012, 20:17

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Lodzer'mensch » 13.11.2013, 21:03

WIEKSZOŚC LUDZI TUTAJ SIE WYPOWIADAJĄCYCH PO PROSTU NIE MA POJĘCIA O POLITYCE , NIE MA POJĘCIA O NASZEJ HISTORII, NIE MA POJĘCIA O NASZEJ OBECNEJ SYTUACJI W EUROPIE, I NIE MA BLADEGO POJĘCIA O WIEEEEELU WIELU INNYCH RZECZACH JAK DEMOKRACJA, SYSTEM WOLNORYNKOWY, CO TO JEST RUCH NARODOWY, CZEŚC MYSLI ZE p******* KOMUNE A GADAJĄ JAKBY CHCIELI ZEBY TU BYLA KOMUNA, A CZESC MYSLI ZE SĄ PRAWICOWCAMI A p******* JAK ANARCHISCI, GENERALNIE WSZYSCY MIESZAJĄ WSZYSTKO ZE WSZYSTKIM, JAK ku*** W BIGOSIE ;)

cieszy to ze czesc osob widzi w tych wydarzeniach tez negatywy, ale nie robmy tak żeby ten marsz jakos poróżnił skonsolidowane do tej pory na maxa srodowisko kibolskie, amen

alonzo
Posty: 83
Rejestracja: 21.05.2010, 15:11

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: alonzo » 13.11.2013, 21:24

vectra pisze:Co za pizdy i społeczniary się na forum kibicowskim wypowiadają to przechodzi moje pojęcie. Jeden ma za złe, że za jego plecami ktoś racą rzuca i niech to robi w inny dzień, bo on sobie świętuje niepodległość, a poza tym organizator sobie tego nie życzy. Na meczu piłkarskim też organizator sobie nie życzy rzucania racami i bluzgania, więc następnym razem podejdź do chłopaków w kominach i powiedz żeby nie dymili, bo Tobie to przeszkadza oglądać mecz i, że porzucać mogą sobie w innym czasie, a nie chowają się w tłumie. Idioto. Jaką niepodległość świętujesz? Pokaż mi tą Niepodległą, Niezależną, Wielką Polskę! To wyjdę zaraz na ulicę i też będę świętował.
To szkoda że nie widzisz różnicy pomiędzy organizatorem meczu który po za biletem nic ci nie może dać a organizatorem Marszu Niepodległości który zrzeszył najwięcej ludzi na manifestacje od czasów gdy Polacy szli w pochodach przeciwko komunistom.

Niektórzy to chyba nie mogą zrozumieć że MN właśnie służy temu żeby odbudować Wielką Polskę. W XXI wieku argument pięści nie istnieje. A organizatorzy Marszu zamaist tłumaczyć po 11 listopada, czego chcą, kogo wyjebać z sejmu jak należy zmienić prawo to muszą się tłumaczyć w tv za tą 1/500 marszu - że dlaczego była awantura. A w tym roku argument prowokacji policji czy blokady lewaków nie istnieje bo ich nie było. Przez takie akcje z roku na rok może przychodzić co raz mniej tych rodzin i emerytów bo będą woleli isć na Marsz Bronka albo Jarka.
Galimatias pisze: Czy do k**** nędzy nie można wyczyścić 6 i 7 strony tego tematu? Obydwie strony Łodzi tak tu nasrały, że śmierdzi gorzej niż w Krakowie.

alonzo
Posty: 83
Rejestracja: 21.05.2010, 15:11

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: alonzo » 13.11.2013, 21:35

Żadnych kompromisów, żadnego układania się. Dążyć do konfrontacji i eskalacji konfliktu, do momentu, aż wszystko rozstrzygać się będzie na ulicy. Wtedy zwycięstwo będzie na wyciągniecie ręki.

A co ty chcesz tu drugą Angole lub Somalie robić? W rostrzygnięciu na ulicy to mozesz co najwyżej gumową kulą albo gazem dostać, zresztą na co liczą policyjne statystyki, wyborcza i tvn.
Galimatias pisze: Czy do k**** nędzy nie można wyczyścić 6 i 7 strony tego tematu? Obydwie strony Łodzi tak tu nasrały, że śmierdzi gorzej niż w Krakowie.

mediolan
Posty: 66
Rejestracja: 11.09.2010, 16:19

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: mediolan » 13.11.2013, 21:39

o jest was teraz tysiące co chcecie , przejmować władze a ja się pytam ,gdzie byliście na ul .Skorupki ? jak psy rzucaly z dachu koktajlami i butelkami . mielismy swoje 10 min i nie wykorzystaliśmy tego żeby się tam dostać .Prowokacja psów z ul .Wilczej w pełni udana i szkoda ze daliśmy się sprowokować ,ale jak już doszło do wymiany to z calej setki moze 30- stu nas doszlo bo reszta bala sie przejsc przez to co lecialo z dachu .teraz wielkie wpisy ze krwia zdobedziecie Polske...to co pokazane jest na filmikach to juz wielkie nic a chlopaki tylko narobili sobie przypalow . Szkoda ze nate pierwsze 10 min nie zdazyli chlopaki z Lecha ,Legii i Cracovii bo moze dostali bysmy sie do tej psiej fortecy .
ps . jeszcze raz powtarzam odnosnie lewakow ze oni mieli niewiele z tym wspolnego ,akcja milicji dobrze zaplanowana ,bardzo dobra koordynacja zarowno na dachu jak i na balkonie .to nie byl spontan to bylo cwiczone wiele razy . komenda znajduje sie 100 metrow od tego kurnika ,wiec pomyslcie dlaczego przez caly ten czas nie bylo tan psiarni ! Dla Tuska bylo by mega porazka gdyby ten marsz doszedl spokojnie ale niestety nie ustrzeglismy sie dobrze zorganizowanej prowokacji . aaa i jeszcze jedno przez te10-15 min nie trafili mnie z dachu ,za to pozniej dostalem jakas petarda od swoich -to tak na przyszlosc jak gdzies zucacie to otworzcie oczy co dzieje sie z przodu .

isis
Posty: 708
Rejestracja: 21.01.2009, 16:16

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: isis » 13.11.2013, 21:41

Lodzer'mensch pisze:WIEKSZOŚC LUDZI TUTAJ SIE WYPOWIADAJĄCYCH PO PROSTU NIE MA POJĘCIA O POLITYCE , NIE MA POJĘCIA O NASZEJ HISTORII, NIE MA POJĘCIA O NASZEJ OBECNEJ SYTUACJI W EUROPIE, I NIE MA BLADEGO POJĘCIA O WIEEEEELU WIELU INNYCH RZECZACH JAK DEMOKRACJA, SYSTEM WOLNORYNKOWY, CO TO JEST RUCH NARODOWY, CZEŚC MYSLI ZE p******* KOMUNE A GADAJĄ JAKBY CHCIELI ZEBY TU BYLA KOMUNA, A CZESC MYSLI ZE SĄ PRAWICOWCAMI A p******* JAK ANARCHISCI, GENERALNIE WSZYSCY MIESZAJĄ WSZYSTKO ZE WSZYSTKIM, JAK ku*** W BIGOSIE ;)

cieszy to ze czesc osob widzi w tych wydarzeniach tez negatywy, ale nie robmy tak żeby ten marsz jakos poróżnił skonsolidowane do tej pory na maxa srodowisko kibolskie, amen
O tej konsolidacji to ja rozumiem że to ironia.

Laik
Posty: 22
Rejestracja: 05.09.2012, 14:36

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Laik » 13.11.2013, 21:51


BogHonorOjczyzna
Posty: 78
Rejestracja: 19.09.2012, 21:53

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: BogHonorOjczyzna » 13.11.2013, 21:52

Ludzie już tak nie panikujcie, bo czytać co niektórych się nie da... wyolbrzymiacie niektóre rzeczy bardziej niż mainstrimowe media!


Wyniki sondy polsatu prowadzonej podczas wczorajszego programu "Tak czy nie?"- "Czy jesteś za zdelegalizowaniem Ruchu Narodowego?" Nie - 73%, Tak - 27%


Taki wynik i to w polsacie! Nie w TV Trwam, Republice czy innych mniej lub bardziej nam przychylnych mediach... i to jeszcze po tej całej propagandzie w wykonaniu "obiektywnej" gozdyry.
Mnie osobiście ten wynik wbił w ziemię, spodziewałem się całkowicie odwrotnego zestawienia a tu taka niespodzianka. ;)

O frekwencję w przyszłym roku się nie martwię. ŚWO!

flash
Posty: 92
Rejestracja: 14.09.2009, 00:28

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: flash » 13.11.2013, 21:53

To też jest dobre na pulpit:
[link]
(link do Szechtera, ale bezpośrednio do zdjęcia- nie mają z tego kasy, a obciąża im serwer)

Podejrzany o napinke
Posty: 374
Rejestracja: 03.09.2010, 21:45

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Podejrzany o napinke » 13.11.2013, 21:55


Gruzin88
Posty: 26
Rejestracja: 09.05.2011, 12:42
Lokalizacja: Kaukaz

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Gruzin88 » 13.11.2013, 22:06

Mediolan najbardziej rozsądny i mądry post na tym forum od dawna. Ale jak widać niektórzy geniusze nie potrafią skojarzyć najprostszych faktów

Lodzer'mensch
Posty: 80
Rejestracja: 22.12.2012, 20:17

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Lodzer'mensch » 13.11.2013, 22:20

isis - nie , nie jest to ironia, nie ma wg mnie drugiej tak licznej i tak bardzo podobnej do siebie, wyznającej te same wartosci grupy w naszym społeczeństwie, dodatkowo wszyscy w kwiecie wieku, i z pozoru dzieli nas przepaść , barwy, ale w słusznej sprawie wszyscy działają tak samo, według bardzo jasno określonych zasad.

Tyle ze wlasnie nie ma kto tym pokierować, te wszystkie bojkoty itp to jest nasz największy błąd, wystawiamy się psom jak na widelcu na marszu narodowym , a od paru lat nie byliśmy normalnymi ekipami nigdzie na kadrze, na wielu stadionach pewnie od lat nie było tyle piro ile na marszu, taka jest prawda, wg mnie właśnie tym jest spowodowane, że cześc kibicow, szczerze w d**** ma idee narodową (albo jej nie rozumieją , nie są świadomi w tematach polityki ) i jadą tylko podymić właśnie jak kiedyś na kadre, albo na mecz z kosą, gdzie teraz wieje nudą. Wiadomo ze na marszu jest mniejszy przypał ale trzeba pewne rzeczy ustalić i nazwać po imieniu, bo strzelamy sobie tylko samobója, i jak jeden z drugim myśli że rzucając petardami albo biegając jak pojebany przed psami przyczyni się do jakiegoś zamachu stanu, albo poprawy swojej sytuacji życiowej, czy coś w tym stylu, to ma wiedze i swiatopogląd na poziomie przedszkolaka. Jedynymi których te awantury dotkną będziemy my sami - kibice i będzie się to wiązało z wyrokami albo jakimiś sankcjami później, ciężko tak to zrozumieć?

patriota musi się kojarzyć z dumą i z postawą godną , tym bardziej w dniu 11 listopada, także wśród zwykłych ludzi zyskamy i docenią nas jak będziemy siłą napędową marszu i będziemy zachowywać się godnie, a nie sami dajemy pożywke tvnom i politykom żeby jechać po prawicy, całym tym marszu i kibicach. A na ulicy zdziałać możemy coś, ewentualnie gdybyśmy mieli jakieś konkretne i jasne zaplecze polityczne , a nie kiedy po raz kolejny występujemy w roli awanturnikow., takie moje zdanie zapraszam do polemiki innych,

Dace2
Posty: 57
Rejestracja: 20.04.2007, 08:24

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Dace2 » 13.11.2013, 22:22

mediolan pisze:o jest was teraz tysiące co chcecie , przejmować władze a ja się pytam ,gdzie byliście na ul .Skorupki ? jak psy rzucaly z dachu koktajlami i butelkami . mielismy swoje 10 min i nie wykorzystaliśmy tego żeby się tam dostać .Prowokacja psów z ul .Wilczej w pełni udana i szkoda ze daliśmy się sprowokować ,ale jak już doszło do wymiany to z calej setki moze 30- stu nas doszlo bo reszta bala sie przejsc przez to co lecialo z dachu .teraz wielkie wpisy ze krwia zdobedziecie Polske...to co pokazane jest na filmikach to juz wielkie nic a chlopaki tylko narobili sobie przypalow . Szkoda ze nate pierwsze 10 min nie zdazyli chlopaki z Lecha ,Legii i Cracovii bo moze dostali bysmy sie do tej psiej fortecy .
ps . jeszcze raz powtarzam odnosnie lewakow ze oni mieli niewiele z tym wspolnego ,akcja milicji dobrze zaplanowana ,bardzo dobra koordynacja zarowno na dachu jak i na balkonie .to nie byl spontan to bylo cwiczone wiele razy . komenda znajduje sie 100 metrow od tego kurnika ,wiec pomyslcie dlaczego przez caly ten czas nie bylo tan psiarni ! Dla Tuska bylo by mega porazka gdyby ten marsz doszedl spokojnie ale niestety nie ustrzeglismy sie dobrze zorganizowanej prowokacji . aaa i jeszcze jedno przez te10-15 min nie trafili mnie z dachu ,za to pozniej dostalem jakas petarda od swoich -to tak na przyszlosc jak gdzies zucacie to otworzcie oczy co dzieje sie z przodu .

Rozumiem ,że nie piszesz z domu?

maniurinio
Posty: 6
Rejestracja: 08.05.2013, 13:29

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: maniurinio » 13.11.2013, 22:27

Witam. Ma ktoś fotki z tego skłota jak lewaki rzucają z dachu? oraz co tam było napisane na tych ich prześcieradłach. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adamowski, bednar, BuhasKola, Fat, Gość123, laweta54321, obserwator17, pajko, PLG6, STALOWKA381, umulung, yazzar, Zajad i 278 gości