3 liga grupa łódzko-mazowiecka

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
basdi
Posty: 3
Rejestracja: 17.10.2010, 17:27

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: basdi » 23.10.2011, 19:17

Oldskool błyszczysz to jest Twoje 5 minut

iparts.pl
HUGO1910
Posty: 29
Rejestracja: 02.10.2011, 19:59

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: HUGO1910 » 23.10.2011, 20:23

Forever Oldskool! pisze:[link]
dobre;)

Forever Oldskool!
Posty: 298
Rejestracja: 25.12.2008, 23:14
Lokalizacja: Radom

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: Forever Oldskool! » 23.10.2011, 22:38


N9-radom
Posty: 23
Rejestracja: 02.11.2010, 04:21

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: N9-radom » 24.10.2011, 02:31

Forever Oldskool! pisze:[link]
Pierwsze foty kibiców Radomiaka:
[link]

A HASBARA TRWA!!!

sprawca wykroczenia
Posty: 20
Rejestracja: 03.09.2010, 21:47

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: sprawca wykroczenia » 24.10.2011, 04:37

RADOMIAK Radom - BROŃ Radom

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

kuntakinte3
Posty: 75
Rejestracja: 26.08.2011, 08:20

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: kuntakinte3 » 24.10.2011, 08:13

No i wybrałem się na to spotkanie. Ogólnie żenada z jednej jak i drugiej strony. Ludzi na meczu niewiele ponad 3tysiące a ponoć na zeszłych derbach było 6tysi. Radomiak z dopingiem i oprawa górna połówka 1 ligi. Do eks brakuje wam wiele oj wiele - głównie chodzi o monotonny doping i prymitywne bluzgi. Spora ilośc flag po stronie Radomiaka. Broni z Lipskiem ponad 300 osób, góra 350 - kompletu w klatce nie było. Trąbki przez nich użyte to zapewne szydera a wielu kibiców Radomiaka szlag trafiał jak zagłuszali im doping.

Specjalne pozdrowienia dla kibiców KSZO od FC Iłża

http://www.12zawodnik.pl/galeria/derby- ... 18#zdjecie
Bielany !

ks1946
Posty: 156
Rejestracja: 01.04.2007, 22:21
Lokalizacja: Szydłowiec

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: ks1946 » 24.10.2011, 08:42

Byłeś na meczu a nawet się nie dowiedziałeś, że było ograniczenie do 3500 na tym meczu więc nie porównuj liczb z poprzednich derbów.Co do liczby gości na pewno ich było dużo mniej niż poprzednio, na swojej oficjalnej stronie napisali, że wszystkie 400 wejściówek zostało sprzedanych, do tej liczby dużo brakuje, a nawet do 300. Wystarczy spojrzeć na foty i porównać.

kuntakinte3
Posty: 75
Rejestracja: 26.08.2011, 08:20

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: kuntakinte3 » 24.10.2011, 08:49

Ty jesteś chyba z tego klubu co ochroniarz prowadzi doping i robi relacje Radomiaka? Zamilcz, nie kompromituj Radomiaka jako FC.
Porównałem i napisałem, wisi mi Broń i wisi mi Radomiak.
Bielany !

ks1946
Posty: 156
Rejestracja: 01.04.2007, 22:21
Lokalizacja: Szydłowiec

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: ks1946 » 24.10.2011, 08:53

To, że napisałem o ograniczeniu do 3500 na tym meczu tak Cię zabolało??najlepiej napisać, że nie było 6000 i być zadowolonym nie wiedząc o niczym.

N9-radom
Posty: 23
Rejestracja: 02.11.2010, 04:21

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: N9-radom » 24.10.2011, 10:00

SUPPORTERS pisze:ps chlopak ma racje na c*** sie wypowiadasz jak o pewnych rzeczach nie wiesz?
Boli cię że bezstronna osoba podała cyferki które ci nie pasują? Z drugiej strony zawsze mieliście tendencję do zaniżania, z 1945 wychodzi wam 1910, z 400 - 216, nawet z sześcioramiennych gwiazdek wychodzą wam pięcioramienne.

A HASBARA TRWA!!!


kuntakinte3
Posty: 75
Rejestracja: 26.08.2011, 08:20

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: kuntakinte3 » 24.10.2011, 14:51

Nie lubię Radomia jak nie wiem co ale jedno trzeba przyznać prezesa macie wporzo.


Prezes Broni Artur Piechowicz zaskoczył wszystkich i w niedzielę poszedł wraz z kibicami i kibicował drużynie z klatki dla gości. Mógł też usiąść wygodnie na trybunie vip. Nie brakuje też komentarzy, że Piechowicz "to kibol pełną gębą, bo nie reagował na to co działo się na sektorze.

- Panie prezesie, po co pan poszedł z kibicami do klatki?
- Bo czułem taką potrzebę. W przemarszu na stadion uczestniczyło kilku moich znajomych z dawnych lat z którymi jeździłem na wyjazdy. Fajnie było przypomnieć sobie dawne chwile. Chciałem też zobaczyć to wszystko od wewnątrz.
- Kibice są pod wrażeniem. Nie brakuje podziwu dla pańskiej decyzji. A może chodziło o to, aby zyskać sobie sympatię fanów?
- Nie chodzi mi o żaden poklask, czy większy szacunek kibiców. Tak jak mówiłem. Jestem kibicem Broni i czułem taką potrzebę, żeby być tam gdzie jest miejsce kibica Broni. Cały marsz i hymn pod pomnikiem "Czerwca 76" to niezapomniane wrażenia. NIe żałuję swojej decyzji.
- Nie brakuje komentarzy, że Piechowicz stał się "kibolem", bo nie reagował jak palono szaliki, czy rzucano środkami pirotechnicznymi, czy kamieniami.
- I to jest właśnie przykre. Krzyczęli starsi kibice, aby nie odrzucać kamieni, czy rac, aby nie palić szalików. Nie toleruję tego. Chcieliśmy, aby grupa zajęła się dopingiem. Ale ciężko w tłumie upilnować każdego i zapanować nad tym. Chciałbym natomiast wiedzieć skąd wzięły się te kamienie i race w rękach tych co do nas rzucali.
- Ilu Broniarzy było klatce? Ma pan taką wiedzę końcu rozliczał się pan z gospodarzem [link] z biletów.
- 57 biletów zostało zwróconych Radomiakowi. Lista imienna jaka była przy wejściu do klatki, zawierająca 343 nazwiska to chyba najlepszy dowód. Szczerze mówiąc jak ktoś w tym temacie ma inne zdanie, to już jego sprawa.
Dziękuję za rozmowę.


ps. Niewiele się pomyliłem w ocenie Broniarzy.
Bielany !

JWK
Posty: 20
Rejestracja: 23.05.2011, 16:49

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: JWK » 24.10.2011, 18:18

kuntakinte3 pisze:No i wybrałem się na to spotkanie. Ogólnie żenada z jednej jak i drugiej strony. Ludzi na meczu niewiele ponad 3tysiące a ponoć na zeszłych derbach było 6tysi. Radomiak z dopingiem i oprawa górna połówka 1 ligi. Do eks brakuje wam wiele oj wiele - głównie chodzi o monotonny doping i prymitywne bluzgi. Spora ilośc flag po stronie Radomiaka. Broni z Lipskiem ponad 300 osób, góra 350 - kompletu w klatce nie było. Trąbki przez nich użyte to zapewne szydera a wielu kibiców Radomiaka szlag trafiał jak zagłuszali im doping.

Specjalne pozdrowienia dla kibiców KSZO od FC Iłża

http://www.12zawodnik.pl/galeria/derby- ... 18#zdjecie
a wyrobiłeś sobie kartę kibica Radomiaka?

kuntakinte3
Posty: 75
Rejestracja: 26.08.2011, 08:20

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: kuntakinte3 » 24.10.2011, 19:37

Musiałem, ale nic nie bój, teraz będzie służyła mi jako skrobaczka do szyb hehe. Takie zielone świństewko.
Bielany !

JWK
Posty: 20
Rejestracja: 23.05.2011, 16:49

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: JWK » 24.10.2011, 20:39

kuntakinte3 pisze:No i wybrałem się na to spotkanie. Ogólnie żenada z jednej jak i drugiej strony. Ludzi na meczu niewiele ponad 3tysiące a ponoć na zeszłych derbach było 6tysi. Radomiak z dopingiem i oprawa górna połówka 1 ligi. Do eks brakuje wam wiele oj wiele - głównie chodzi o monotonny doping i prymitywne bluzgi. Spora ilośc flag po stronie Radomiaka. Broni z Lipskiem ponad 300 osób, góra 350 - kompletu w klatce nie było. Trąbki przez nich użyte to zapewne szydera a wielu kibiców Radomiaka szlag trafiał jak zagłuszali im doping.

Specjalne pozdrowienia dla kibiców KSZO od FC Iłża

http://www.12zawodnik.pl/galeria/derby- ... 18#zdjecie
Byłem też na tym meczu.Radomiak miał mocny doping,choć czasami mieli lekkie zadyszki i słyszalni byli kibice Broni ale to trwało chwilę,2 lub3 razy.Bluzgi to normalka na meczu derbowym.Oprawa dobra chociaż żal że brakowało dobrego piro,ale takie mamy czasy.Stadion jednak nie wypełnił się do końca.Radomiak miał 3500 biletów i mam takie wrażenie że te 500 się nie sprzedało.Po zakończeniu meczu udało mi się przeliczyć,niestety przed nosem odjechał mi autokar Powiślanki, kibiców z klatki.Kaski robili im zdjęcia więc było to proste.257 + ten autokar.Mam pytanie do Broni co jest z tymi gwiazdkami i 2=3 na fladze,bo tego nie mogę rozkminić?

Borki_1926
Posty: 9
Rejestracja: 28.08.2011, 15:37

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: Borki_1926 » 24.10.2011, 21:35

Znak równości między gwiazdami pięcio i sześcioramienną nawiązuje do herbu RKS-u Radom, którego to historię w 1967 roku przywłaszczył sobie Radomiak. W herbie było 9 sześcioramiennych gwiazd:
[link]
. Na jubileuszowej fladze z okazji niby 100-lecia namalowali gwiazdy 5-ramienne. 2=3 to aluzja do czerwcowych derbów, gdzie ich trener nie umiał liczyć do trzech i zostawił na boisku 3 młodzieżowców. Zaskutkowało to walkowerem.

porysowany1910
Posty: 7
Rejestracja: 24.04.2011, 14:25

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: porysowany1910 » 24.10.2011, 23:28

Nie no wy to juz niedługo samych siebie przejdziecie a wy byliście milicyjnym klubem i zaraz będzie tłumaczenie ze takie czasy wy macie tak zdymana przeszłość że masakra jeszcze flagi sobie robiliście rgks. I co z tego mogło być was 400 na ilu wyjazdach byliscie w tej rundzie i ilu was najwiecej było w Kozienicach na meczu u siebie bez odbioru

HUGO1910
Posty: 29
Rejestracja: 02.10.2011, 19:59

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: HUGO1910 » 25.10.2011, 00:39

no to już wiadomo 353 kibiców Broni z Powiślanką przyznm że nieżle ale doping mizerny 2,3 słyszalny na Słonecznej i te trąbki to minus.nie wiem co tak się podniecacie jakąś Hasbarą

Borki_1926
Posty: 9
Rejestracja: 28.08.2011, 15:37

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: Borki_1926 » 25.10.2011, 06:18

porysowany1910 pisze:Nie no wy to juz niedługo samych siebie przejdziecie a wy byliście milicyjnym klubem i zaraz będzie tłumaczenie ze takie czasy wy macie tak zdymana przeszłość że masakra jeszcze flagi sobie robiliście rgks. I co z tego mogło być was 400 na ilu wyjazdach byliscie w tej rundzie i ilu was najwiecej było w Kozienicach na meczu u siebie bez odbioru
a pokaż mi zdjecie tej flagi z rgkasem. piszesz i co z tego , to z tego ze podajecie smieszna liczbe 191 ,216 prawda boli czy co wiemy swoje nas nie ma przeciez w Radomiu.
co do wyjazdow i meczów w Kozienicach nastapił kryzys i tyle c*** wam do tego nie musimy sie tłumaczyć
HUGO1910 pisze:no to już wiadomo 353 kibiców Broni z Powiślanką przyznm że nieżle ale doping mizerny 2,3 słyszalny na Słonecznej i te trąbki to minus.nie wiem co tak się podniecacie jakąś Hasbarą
ja bym przyjoł 340 i tylu nas było. nikt sie nie podnieca miało być wesoło i było a ,że kolega wyżej zapytał o co chodzi wiec wyjaśnilismy i tyle. lepiej obejrzyj herb orzybranego klubu i policz ile tam jest ramion.
9 gwaizd dawida było hebrie żyda :D

Planty
Posty: 61
Rejestracja: 05.09.2010, 12:32
Lokalizacja: Radom

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: Planty » 25.10.2011, 09:31

Co do wyjazdów do Kozienic to juz niektórym znudzilo sie jezdzic drugi sezon tam, mimo to zawsze troche osob jest. Patrząc chociaz na ekstraklase LKS tez w rewelacyjnych liczbach do Bełchatowa nie jezdzi. Jeszcze troche i w czerwcu bedziemy sie juz zbierac na swoim stadionie, oby juz byla wtedy 2 liga na Narutowicza!

zbedna_polemika
Posty: 54
Rejestracja: 02.03.2011, 22:50

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: zbedna_polemika » 25.10.2011, 09:52

Planty pisze:Co do wyjazdów do Kozienic to juz niektórym znudzilo sie jezdzic drugi sezon tam, mimo to zawsze troche osob jest. Patrząc chociaz na ekstraklase LKS tez w rewelacyjnych liczbach do Bełchatowa nie jezdzi. Jeszcze troche i w czerwcu bedziemy sie juz zbierac na swoim stadionie, oby juz byla wtedy 2 liga na Narutowicza!
stadion w Bełchatowie był dopuszczony na 999 kibiców, z czego prawie połowa biletów była przeznaczona dla jakiś kacyków.
"Panowie, bez zbędnej polemiki"
Obrazek

N9-radom
Posty: 23
Rejestracja: 02.11.2010, 04:21

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: N9-radom » 25.10.2011, 14:12

HUGO1910 pisze:no to już wiadomo 353 kibiców Broni z Powiślanką przyznm że nieżle ale doping mizerny 2,3 słyszalny na Słonecznej i te trąbki to minus.nie wiem co tak się podniecacie jakąś Hasbarą
HASBARĘ prowadzicie wy!!! Czym tu się podniecać? Ubolewać trzeba!


A HASBARA TRWA!

N9-radom
Posty: 23
Rejestracja: 02.11.2010, 04:21

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: N9-radom » 25.10.2011, 15:45

oficjalna relacja:
W dniu derbów zbieramy się pod Bronią. Nasz wymarsz trochę się opóźnia. Po otrzymaniu informacji od Powiślanki, że mają poślizg czasowy, ruszamy sami w kierunku Wójtostwa Gołębiów w licznej eskorcie. Docieramy pod pomnik robotników 76-roku. Składamy wieniec i śpiewamy Hymn Narodowy. Po kilkunastu minutach dociera Powiślanka i wspólnie ruszamy w kierunku bazaru na Struga 63. Pod sektorem gości meldujemy się na 30 min. przed meczem. W trakcie wpuszczania psy i ochrona pokręcają kilka osób za piro i alko. Kilka minut po rozpoczęciu meczu wszyscy byliśmy już w klatce. Mamy ze sobą 20 flag na kij, 3 flagi na płot, w tym jedna zgodowa "Braterstwo Broni" oraz szale z takim samym wzorem. Powiślanka wiesza swoją "Adrenalinę". Tradycyjnie leci w nas sporo kamieni, petard hukowych oraz butelek po wódce. Oddajemy gospodarzom część amunicji. Jak to na derbach bywa, nie brakuje obustronnych "komplementów". Na wrzuty Radomiaka odpowiadamy trąbkami, które za zadanie miały wkurwić gospodarzy i swoją rolę spełniły. W przerwie wieszamy trans "jest od czerwca nowa zgoda, psy, Radomiak, wojewoda", nawiązujący do poprzednich derbów bez kibiców. Na sektor dociera spora dostawa pizzy, którą raczymy się z przyjaciółmi z Lipska. Resztkami dzielimy się z gospodarzami. Podczas drugiej połowy prezentujemy trans "nasza Broń to nasza pasja" w asyście stroboskopów, których część przekazujemy gołębiarzom drogą powietrzną. Pod koniec meczu wieszamy trans "Hasbara trwa!!!" szydzący z zielonej propagandy. Rozpalamy także ognisko z 30-tu zielonych szali. Ochrona próbuje je gasić i proszkuje gaśnicami cały sektor. Podrzucamy do ognia trochę kartonów po pizzy i ostatecznie nasze ognisko okazuje wyższość nad gaśnicami.
Po meczu jesteśmy trzymani przez ponad godzinę. Powiślanka wraca do siebie, a my po sesji zdjęciowej zorganizowanej przez służby mundurowe udajemy się pod Broń. Nas tego dnia 340 osób, w tym 70 z Powiślanki Lipsko oraz prezes Broni, za co wielki szacun. Podsumowując - derby słabsze niż rok temu, ale o niebo lepsze niż te ostatnie, bez kibiców. Na boisku padł bezbramkowy remis.

dee facto
Posty: 315
Rejestracja: 04.03.2007, 00:13
Lokalizacja: tylu napinaczy

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: dee facto » 26.10.2011, 01:13

Jak można pisać takie bzdury że Radomiak psy i wojewoda to nowa zgoda?
Każdy normalny wie że derby,którego gospodarzem miała być Broń rozgrywane były 4 czerwca miesiąc po pamiętnej awanturze na finale PP w Bydgoszczy i wtedy władze szczególnie te z ramienia PO robiły co mogłby by kazdy mecz podwyższonego ryzyka odbywał się bez kibiców gości...

Chłopaki z Plant pewnie dobrze wiedza że prezydent Radomia z partii PIS,która ma większość w radzie miasta pan Kosztowniak chciał derbów z udziałem kibiców na co nie było zgody z ''góry'' czyli wojewody mazowieckiego pana Kozłowskiego z PO....to była tylko polityczna decyzja...gość ten zamknął min na mecz ligowy jeden z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych stadionów w naszym kraju mianowicie stadion Legii pod pretekstem '' ze nie spełnia on norm bezpieczeństwa''jakoś nie przeszkadzało mu gdy w podobnym czasie na tymże stadionie grała kadra Polski by wpuścić tam kibiców?Kibice Legii też mają zgodę z wojewodą?

Czy mam całej Polsce przypomnieć że kibice Radomiaka w liczbie półtora tysiąca przeszli od centrum słonecznego pod bramy Radomiaka,gdzie w 2 połowie po policyjnej prowokacji doszło najpierw do użycia polewaczki a potem urządzono łapankę na kibiców Radomiaka...zatrzymano blisko 100 osób...to dla was jest zgoda wojewoda-policja?

Trzeba też sobie uczciwie przyznać że nikt normalny ze strony Radomiaka nie akceptował warunki ''gospodarza'' tych derbów...Broń była gospodarzem derbów rozgrywanych na stadionie Radomiaka przy ulicy Struga 63 i zażyczyła sobie oddania całej trybuny dla swoich kibiców i uwaga 25 zł za bilet....obie propozycje to kompletna żenada ...po pierwsze każdy znający realia kibicowskie domyśla się że Broń nie jest w stanie pojawić się na jakimkolwiek wyjezdzie w sile 400 osób łacznie z piknikami,bilety po 25 zł jak na starą czwartą ligę to kompletne przegięcie...

Co do ostatnich derbów myślę że liczba 300 jest w sam raz...gdy Powiślanki było 70 to okazuje się że samej Broni było niecałe 250 twarzy...wynik jak na nich niezły ale jak sami piszą gorszy niż rok temu....

Łaczna ilość widzów dużo słabsza nie tylko ze względu na limitowaną licznę miejsc (3,5-4 tysiące) ale też dlatego że po pamiętnych derbach na jesieni na stadion Radomiaka gospodarze mogą wchodzić jedynie po wykupieniu za dychę w sekretariacie klubowym w dni robocze od godz 10 do 15 karty klubowej,którą otrzymuje się po okazaniu peselu...uważam ze rok temu frekwencja dopisała z dwóch powodów po pierwsze był to pierwszy mecz derbowy w lidze od 13 lat co jak na piłkę jest wiecznością a po drugie brakiem tych kart.Nie każdy sobie życzy zostawiania swoich danych w klubie albo na tygodniu nie ma czasu by kartę wyrobić bo w tym czasie uczy się bądź pracuje...

Na derbach było dośc spokojnie szkoda ze goście nie wykupili całej puli biletów przeznaczonych dla nich i zamiast na dopingu skupili się na graniu na trąbkach jak na mś w RPA.W swojej relacji zapomnieli że od momentu gdy weszli do klatki zaczęli rzucać hukowymi petardami w gospodarzy i taki ''atak'' trwał praktycznie do końca meczu...jednak ok 60 minuty pod klatką gości znalazł się worek z piratami i Bronki także odczuły huk petard..

Ogólnie po obu stronach sporo pijanej patologii,która chyba na mecze przychodzi w czasie spotkań derbowych.

Mimo wszystko fajnie że te derby odbyły się z udziałem gości,bo Łódź czy Warszawa nie miały tyle szczęscia,chociaż w tym drugim przypadku legioniści zbojkotowali jak dla nich śmieszną pulę biletów przyznaną im przez działaczy z ulicy Konwiktorskiej.

Na koniec tej relacji pytanie do fanów Bronii dlaczego nazywacie Radomiaka Wójtostwem Gołębiów i co oznacza słowo Hasbara?

Ciekawe gdzie odbędą się derby na wiosnę bo Broń jest na razie bezdomna a ja mimo wszystko po akcjach w czerwcu wolałbym jakby mecz nie był rozgrywanyna Radomiaku.

Planty
Posty: 61
Rejestracja: 05.09.2010, 12:32
Lokalizacja: Radom

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: Planty » 26.10.2011, 08:27

Ale walisz farmazonami masakra, zaczynajac od poczatku czemu taka flaga? bo kibice radomiaka pisali donosy na policje i robili zdjecia stadionu na struga ze niby nie nadaje sie do rozgrywania meczu, szczegolnie trybuny slonecznikowej na ktorej mielismy siedziec na derbach w czerwcu, zdjecia byly wysyłane do wojewody zeby zamknal stadion, i jak wszyscy wiedza wspolpraca kibicow radomiaka policji i wojewody odniosla skutek i derBy odbyly sie bez udzialo publicznosci. Stadion mial byc podzielony na dwie trybuny to chyba normalne ze jako gospodarze nie bedziemy siedziec na sektorze gosci bo tam sie nie da ogladac meczu a poza tym chetnych bylo duzo wiecej, radomiak dostal ponad 2 tys biletow i jak widac po niedzielnym meczu w zupełnosci by to im wystarczylo. Co do ceny biletów w czerwcu to mialo byc 20 zl a nie 25 no i karta kibica radomiaka byla teraz po 5zl a nie po 10, wiec skad sie urwales popaprancu ze nawet takich rzeczy nie wiesz.

ale co tam HASBARA TRWA!!

misiopysio
Posty: 53
Rejestracja: 28.07.2011, 12:58
Lokalizacja: Radom

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: misiopysio » 26.10.2011, 08:48

bo kibice radomiaka pisali donosy na policje i robili zdjecia stadionu na struga ze niby nie nadaje sie do rozgrywania meczu, szczegolnie trybuny slonecznikowej na ktorej mielismy siedziec na derbach w czerwcu, zdjecia byly wysyłane do wojewody zeby zamknal stadion, i jak wszyscy wiedza wspolpraca kibicow radomiaka policji i wojewody odniosla skutek i derBy odbyly sie bez udzialo publicznosci.
Człowieku przestań osmieszać siebie i robic przypał swojej ekipie wypisując takie bzdury.
Co to za derby bez publiczności i gości w klatce (na stadionie) ?
Bez odbioru.

N9-radom
Posty: 23
Rejestracja: 02.11.2010, 04:21

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: N9-radom » 26.10.2011, 15:14

misiopysio pisze:
bo kibice radomiaka pisali donosy na policje i robili zdjecia stadionu na struga ze niby nie nadaje sie do rozgrywania meczu, szczegolnie trybuny slonecznikowej na ktorej mielismy siedziec na derbach w czerwcu, zdjecia byly wysyłane do wojewody zeby zamknal stadion, i jak wszyscy wiedza wspolpraca kibicow radomiaka policji i wojewody odniosla skutek i derBy odbyly sie bez udzialo publicznosci.
Człowieku przestań osmieszać siebie i robic przypał swojej ekipie wypisując takie bzdury.
Co to za derby bez publiczności i gości w klatce (na stadionie) ?
Bez odbioru.
Planty - 100% racja! Przypomnę tylko że to Radomiak miał zakaz wejścia na derby, Broń miała wejść normalnie więc gołębie wolały pisanie donosów i kolaborację z policją niż oddanie Broniarzom całej trybuny. Na całej trybunie widać by było jak na dłoni ilu naprawdę jest trójkolorowych kibiców w mieście. A tak znowu można było pisać że Bronków już nie ma. Teraz jest tak samo, bezstronne osoby które były na meczu oceniają liczbę Broniarzy razem z Powiślanką na około 350 co zgadza się z podaną przez nas oficjalnie liczbą 340 (komuś nawet udało się policzyć wychodzących pojedynczo kibiców Broni) a na gołębiarskich stronach podawana ilość Broni z Powiślanką to... 186 osób.... Nie ma co, żyjcie dalej w swoim wyimaginowanym światku. Hasbara trwa!

ouio
Posty: 21
Rejestracja: 04.06.2010, 22:50

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: ouio » 26.10.2011, 17:14

Są zdjęcia, są filmy, każdy widzi ile kogo było nie musicie tego w każdym wpisie podkreślać. Według was było raz 350, raz 340, raz jeszcze inaczej. Jacyś bezstronni obserwatorzy mają podobne zdanie. Ja znam takich co mają inne i o czym tu jeszcze gadać? To samo z trąbami. Wy twierdzicie że one kogoś wkurwiły, inni twierdzą że nie wkurwiły a rozbawiły... Derby nudne jak flaki z olejem a tu podnieta na parę stron ciągle o tym samym głównie z jednej strony.
Zadziałajcie coś w realu niż tylko przyjście na derby bo na razie to tylko dużo szumu na necie i nic więcej.
Porażka.

Borki_1926
Posty: 9
Rejestracja: 28.08.2011, 15:37

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: Borki_1926 » 27.10.2011, 06:33

ouio pisze:Są zdjęcia, są filmy, każdy widzi ile kogo było nie musicie tego w każdym wpisie podkreślać. Według was było raz 350, raz 340, raz jeszcze inaczej. Jacyś bezstronni obserwatorzy mają podobne zdanie. Ja znam takich co mają inne i o czym tu jeszcze gadać? To samo z trąbami. Wy twierdzicie że one kogoś wkurwiły, inni twierdzą że nie wkurwiły a rozbawiły... Derby nudne jak flaki z olejem a tu podnieta na parę stron ciągle o tym samym głównie z jednej strony.
Zadziałajcie coś w realu niż tylko przyjście na derby bo na razie to tylko dużo szumu na necie i nic więcej.
Porażka.
nudne dla ciebie i owszem skoro siedziałes na słonecznikowej. dla nas bylo podobnie co rok temu moze z mniejsza iloscia petard. co do ilosci naszej wypowiedział sie prezes nasz i nam to wystarcza, a dla waszych statystyk mozecie napisac , że Broni zero a Powiślanki jedno auto tylko z kierowcą.
ktos tam pisze o naszym transie popytaj kolegow z STR kto wysyłał fotki zniszczonej slonecznikowej przed derbami pewnie same sie zrobily.
Kończymy temat wasz honor poznalismy juz pare razy wiec odp nie musisz , a nasza działalnoscia sie nie przejmuj zajmij sie soba bo nas c*** obchodzi w jakiej dziedzinie wy dzialacie. i lepiej zrobcie cos z frajeskim fc ilza zeby zamiast sprzedawac zaczeli dzialac nie tylko robic flagi z szali zabranych dzieciom bo na starszych by ich nie było stac
bez odbioru humorowi i kumaci

ouio
Posty: 21
Rejestracja: 04.06.2010, 22:50

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: ouio » 27.10.2011, 08:39

Tak siedziałem na słonecznikowej, tam gdzie się jada słonecznik i pluje resztkami, jak trąbiliście czułem się jak na siatkówce albo bardziej na Małyszu, statystyk nie prowadze, ilu was było widziałem na żywo. Chcesz coś jeszcze wiedzieć? Jak nie to skończ temat tak jak piszesz bo nic nowego się już od was nie dowiemy, w kółko piszecie te same dyrdymały. No chyba że jarasz się tak bardzo kibicowaniem na necie to kontynuuj, jakoś przeżyjemy. PS. Hasbara trwa czy już nie bo nie napisałeś?

N9-radom
Posty: 23
Rejestracja: 02.11.2010, 04:21

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: N9-radom » 27.10.2011, 10:12

ouio pisze:Tak siedziałem na słonecznikowej, tam gdzie się jada słonecznik i pluje resztkami, jak trąbiliście czułem się jak na siatkówce albo bardziej na Małyszu, statystyk nie prowadze, ilu was było widziałem na żywo.
Ja na żywo widziałem same galerianki na Słonecznej.
ouio pisze:PS. Hasbara trwa czy już nie bo nie napisałeś?
Ty powinieneś wiedzieć najlepiej, w końcu to wasza akcja!

pit bull
Posty: 24
Rejestracja: 08.05.2007, 11:58

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: pit bull » 27.10.2011, 13:26

Wyjdź zza monitora jeden z drugim, bo na 2 wpisy Radomiaka, to Broni 20.

Pewnie na mieście sytuacja zgoła odmienna.

P.S. Sorry, nie "pewnie" ale na pewno.

Planty
Posty: 61
Rejestracja: 05.09.2010, 12:32
Lokalizacja: Radom

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: Planty » 27.10.2011, 14:02

nastepny sie znalazl co umie liczyc;)))

dee facto
Posty: 315
Rejestracja: 04.03.2007, 00:13
Lokalizacja: tylu napinaczy

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: dee facto » 27.10.2011, 23:58

Gościu o nicku planty (celowo z małej litery)jako jeden z nielicznych fanów Radomiaka napisałem w miarę kulturalnego posta,ale ty z tym popaprańcem przegiołeś pałkę stąd też publicznie jak masz jaja przyjdz jutro pod hutę szkła na szklanej jak kończę zmianę o godz 22 (będę w szalu to mnie szybko poznasz)ewentualnie na pw czekam na zaproszenie np pod naszą szkapą na plantach..

Zapytałem ciebie kulturalnie czemu nazywasz Wójtostwem gołebiow i zero odzweu?
Ja ci mogę odpowiedzieć czemu jesteście nazywani Bronią Planty,bo to jedyna wasza dzielnica w tym 230 tysięcznym mieście należąca do was.

Kiedyś bym was porównał do Polonii Warszawa ale oni przybyli na ostatnie derby na łazienkowskiej w liczbie 1200 osób a i cześciej od was jezdzą na wyjazdy,a wy kiedy byliście ostatnio na jakimkolwiek wyjezdzie poza Radomiem czy meczami ''u siebie'' w Kozienicach?

Liczą się fakty i liczby raz na rok potraficie się zmobilizować na derby gdzie nie ma prawa się coś wydarzyć z uwagi na ogromne siły porządkowe,na wyjazdy nie jezdzicie,za to na necie jest was pełno.

Przypomnij sobie chłopaku ostatnie derby w PP na Narutowicza.

Graj dalej na wuwuzeli i odpuszczaj mecze wyjazdowe...nie twierdzę że was w Radomiu nie ma ale życzyłbym sobie byście byli przynajmniej jak Bałtyk Gdynia dla Arki w Gdynii.na razie nie ma o czym pisać.

R1910
Posty: 11
Rejestracja: 26.08.2011, 16:08

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: R1910 » 29.10.2011, 22:49

OKS Otwock-Radomiak na tym wyjezdzie 110 Warcholow z 3 flagami!!!

[link]#

Viclav
Posty: 1208
Rejestracja: 24.01.2010, 15:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: Viclav » 30.10.2011, 16:59

HKS Hutnik - RKS Ursus

[link]
Obrazek"Jesteś sterem, białym żołnierzem!" Beata KozidrakObrazek

MiśBrunatny
Posty: 216
Rejestracja: 04.10.2009, 17:50

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: MiśBrunatny » 31.10.2011, 09:07

wcześniej (21 września,środa) 4 osoby w Karczewie
(1 pazdziernika) 5 sztuk w Piasecznie

Hutnik-URSUS
Na 25
6 flag na płot
15 machajek
3 większe na kijach
3 race i z 5 achtungów
i to by było na tyle
http://rksursus.blogspot.com/

Harcosok
Posty: 8
Rejestracja: 26.09.2010, 16:15
Lokalizacja: ŁÓDŹ/CHOJNY POŁUDNIOWE

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: Harcosok » 19.11.2011, 15:59

Zawisza Rzgów-Radomiak Radom
[link]

HUGO1910
Posty: 29
Rejestracja: 02.10.2011, 19:59

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: HUGO1910 » 19.11.2011, 16:41

Kolejna dobra liczba Radomiaka i dobrej ekipy a wy Broniarze tyle tu gadacie a fakty są takie na wyjazdach 0 a pokażcie i jak żyje 24 lata szczerze nie widziałem nikogo na mieście w barwach Broni na mieście z wyjątkiem Derbów . Poprostu to śmieszy wasze habstry itd.

R1910
Posty: 11
Rejestracja: 26.08.2011, 16:08

Re: 3 liga grupa łódzko-mazowiecka

Post autor: R1910 » 19.11.2011, 18:25

HUGO1910 pisze:Kolejna dobra liczba Radomiaka i dobrej ekipy a wy Broniarze tyle tu gadacie a fakty są takie na wyjazdach 0 a pokażcie i jak żyje 24 lata szczerze nie widziałem nikogo na mieście w barwach Broni na mieście z wyjątkiem Derbów . Poprostu to śmieszy wasze habstry itd.
po h** robisz niepotrzebna napinke?

Zawisza Rzgow- Radomiak 80 Warcholow z jedna flaga !!!

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 0sz1sfjoiw

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adik, ksd, maystero, Oldfreak, projectstudio, Rafix, roman71, Stanisława Worcella, suomi, Wrogzly i 267 gości