Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Arthuro
Posty: 8
Rejestracja: 25.07.2011, 21:39

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Arthuro » 16.09.2016, 23:05

Na linii Legia - ŁKS Łomża jest neutral, czy kosa? Są w ogóle w Łomży kibice Legii jakoś zorganizowani?

iparts.pl
Lordpritiflako
Posty: 6
Rejestracja: 11.09.2016, 15:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Lordpritiflako » 17.09.2016, 09:07

Resovia wspiera Unię Tarnów na ostatnim meczu w 25 osób.....

89piotrekski
Posty: 373
Rejestracja: 10.01.2013, 00:47

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: 89piotrekski » 17.09.2016, 10:38

W Łomży najbardziej nie przepada się za Jagą ,natomiast Legia nie jest lubiana ,zresztą ŁKS stracił 3 flagi w 2005 ,gdyż chciał za bardzo iść własną drogą i być postrzeganym jako ŁKS ,a nie fc Legii.

Boca
Posty: 26
Rejestracja: 25.06.2014, 19:19

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Boca » 17.09.2016, 10:47

No to widzę opanowala koleżanka idę w góry wszystkie tematy.Intor widzę w najlepszej dyspozycji.
Dziś sobota twardzielu a ty jeszcze tutaj . Przecież ty to jesteś zawodnik w leśnej odmianie mma , więc już powinieneś być w lesie. Jednak wiadomo że zwykły z ciebie nethools który nasmiewa się z innych że
Pękają a sam w życiu to uczestniczyles tylko ewentualnie w bojce na tekenie.
Juz ci radzilem w innym temacie zdejmij kominiarkę , wyłącz komputer i żyj.Przy okazji dasz żyć innym
Których chujowo obchodzi twoje zdanie na dany temat.

Boca
Posty: 26
Rejestracja: 25.06.2014, 19:19

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Boca » 17.09.2016, 11:24

ide w gory pisze:
Boca pisze:No to widzę opanowala koleżanka idę w góry wszystkie tematy.Intor widzę w najlepszej dyspozycji.
Dziś sobota twardzielu a ty jeszcze tutaj . Przecież ty to jesteś zawodnik w leśnej odmianie mma , więc już powinieneś być w lesie. Jednak wiadomo że zwykły z ciebie nethools który nasmiewa się z innych że
Pękają a sam w życiu to uczestniczyles tylko ewentualnie w bojce na tekenie.
Juz ci radzilem w innym temacie zdejmij kominiarkę , wyłącz komputer i żyj.Przy okazji dasz żyć innym
Których chujowo obchodzi twoje zdanie na dany temat.
Jak może kogoś coś "chujowo obchodzić"? Co jeden, to lepszy.
Rozumiem, że dla niektórych mobilny internet, smartfony, to coś nieosiągalnego ale można, uwierzcie na słowo, można korzystać z internetu poza domem, bez komputera! Może nakręcą kiedyś o tym film... Wychodzi typ, stoi w lesie, obok ucieka legionista przed kacapem, a on pokazuje, że można korzystać z internetu poza domem. Niektórym kopary opadną...

Swoją drogą zajebiste zdanie:
"No to widzę opanowala koleżanka idę w góry wszystkie tematy"

No to już wiesz skąd te literówki chłopczyku. Co ty ciągle z tą Legia , przecież ja kibicuje Gieksie kumaczu. To że siedzisz tu na innym urządzeniu nie sprawia że jesteś normalny. Obsesja twoja względem tego forum jest poważnym skrzywienie. No ale trzeba przyznać że nethools jednak z ciebie
Kompletny . Nie p********* się w tańcu , używasz różnego rodzaju sprzętu byle być tu zauważonym. Szacunek. A co do nagrywania to ty możesz sobie zrobić ewentualnie film pod tytułem "Internet hools:prawdziwa historia"

pijzemna
Posty: 298
Rejestracja: 29.04.2007, 22:58

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: pijzemna » 18.09.2016, 00:28

potwierdzoneinfo pisze:a propos Legii, to już kilka miesięcy upłynęło, więc jak to dokładnie było na linii z Wisłą Płock?
Pytanie co najmniej dziwne. Na tym forum czytałem już, że niedługo całe Mazowsze będzie pro Legia. Jaki mamy stosunek do nich pokazał ostatni mecz z Legią na naszym stadionie. Legia to nasza kosa i tyle.
https://imprezymasowe.eu - blog o prawnych aspektach imprez masowych

BRT90
Posty: 5
Rejestracja: 07.04.2015, 20:37

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: BRT90 » 18.09.2016, 10:56

Dlaczego Unia Tarnów nie jest pozdrawiana na meczach Wisły?

Quorth
Posty: 213
Rejestracja: 05.07.2015, 23:41

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Quorth » 18.09.2016, 15:44

Po kilku miesięcznym jaraniu się nowym ukłądem na tym forum objawiło się pełno kumatych proroków, którzy prorokowali przetasowania i powstanie nowych zgód. Rzecz się miała głównie przetasowań w Triadzie, ŁKS-u, Lechii itp. Czy Ci kumacze mogli by potwierdzić powstanie nowych układów?

Oldfreak
Posty: 314
Rejestracja: 31.07.2014, 14:00

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Oldfreak » 18.09.2016, 16:34

Z grubszych rzeczy nic się nie zmieniło na mapie zgód.Tylko Wisła się ośmieszyła.

arleska
Posty: 175
Rejestracja: 04.10.2015, 23:14

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: arleska » 18.09.2016, 17:36

Banderowiec_Wolyn pisze:Sam sie nie chwalisz swoim, mowisz ze z Radomia nie jestes ok.
Ja kibicuje jedynemu prawdziwemu klubowi z miasta Lodz...LKS
Koleszko chyba niezle Radomiak cię przeorał skoro tak dużo o nim wiesz i piszesz .Wiesz jaką mają ekipe kto śmiga u nich w mieście ,jak wyglądają itd.a na przełomie ostatnich 30 lat ile razy Radomiak miał kontaktów przy okazji meczy 4(na trasie 0-zero)...Jak na razie to wy macie problem i to duży u siebie w mieście z drugim garniturem Widzewa(pierwszy w większości na wakacjach przez Jędrasa z Grudniem).Radomiak taki słaby i Legia robi układ h.Nie martw się swoje miejsce wielki chuliganie chłopaki znają synu rabina

mampytanie
Posty: 110
Rejestracja: 28.06.2016, 13:47

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: mampytanie » 18.09.2016, 21:29

Dzisiaj Raków Częstochowa obecny na sektorach Lechii Gdańsk.

arleska
Posty: 175
Rejestracja: 04.10.2015, 23:14

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: arleska » 19.09.2016, 07:25

Juz za sam nick-Banderowskie scierwo powinienes byc orany .Radomiak o ktorym tak duzo piszesz i wiesz tydzien temu jezdzil po Polsce i szukali wrażeń w150osób z Legia(60+90)....tego nie wiesz,a to ci niespodzianka.Przeciez ten Radomiak nie ma ekipy h.Karawana szczeka,a my jedziemy dalej

larkeen
Posty: 59
Rejestracja: 02.09.2016, 12:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: larkeen » 19.09.2016, 07:33

ide w gory pisze:
larkeen pisze:Człowieku, ile Ty masz lat? Psiarnia może Ci telefon słuchać, wypłynęło już x Jędrasów czy Haniorów, a Tobie się wydaje że jeszcze się jakiś burek tu zarejestruje i będzie wprost pytał pierwszego lepszego gamonia, który na pierwszy rzut oka zarejestrował się po to żeby siać napinkę dla rozrywki. Rodzice Ci już powiedzieli, że Święty Mikołaj nie istnieje?
Właśnie takiego posta napisałby pies. Niby wszystko wiedzą, mają galaktyczną technikę i tutaj nic nie uzyskają. Pies tłumaczy psa. Uważajcie na niego i tego tam kiloffa, non stop podejrzane posty. Niby coś wiedzą ale chcą znać szczegóły. Do budy!
hehehe.
ide w gory pisze: Legia nie śmiałaby do nikogo podbijać o układ. Legia to jest potęga, Legia najlepsza jest. Nawet sentymenty nie pozwoliłyby Legii na to, żeby się z kimkolwiek układać, a raczej próbować. Nikt nie byłby zawiedziony odmową. Z Radomiakiem to inna historia, okazali akt łaski, niech się Radom cieszy z układu z Wielką Legią, szkoda im było, skoro nawet na lotnisku samoloty im nie lądują. Bielsku kazali spadać, bo przez nich przegrali z ruskimi.

Zadajesz tyle pytań, więc? "Pies"!

Ci legioniści zawsze kreują się na wyluzowanych, a wystarczy kilka słów krytyki i wpadacie w jakiś amok. Może odreagujecie na Polonii, której oczywiście nie ma czy jak 'kolega' wyżej wychlastacie kogoś kutasem po ryju.
Cały sęk w tym, że ani Ty ani ten drugi gamoń szczegółów nie zna, i znać nie ma prawa, co najłatwiej udowodnić właśnie zadając im takie pytania. Ty na przykład jesteś internetowo przekonany że Legia podbijała do Lechii, a nie umiesz podać żadnego szczegółu który by potwierdzał że to wiedza, a nie Twój wymysł, na potrzeby propagandy w internecie. Pisz, pisz. I tak to nikogo nie obejdzie.
Z życia na e-froncie:
ide w gory pisze:gdyby mi się nudziło, to bym założył 15 kont, gdzie "koledzy" z Legii i np. Sosnowca nazwali by cię mega pedałem, który swoimi wpisami robi tylko przypał Legii i stwierdzili, że masz w**********.

ide w gory pisze:Jestem gejem, chodziłem na Legię, Kiedy koledzy się o tym dowiedzieli, pogonili mnie, więc postanowiłem że zniszczę ich w internecie.


To Ja
Posty: 27
Rejestracja: 26.01.2010, 18:02

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: To Ja » 19.09.2016, 09:09

arleska pisze:
Skoro taki jesteś wyszczekany to odpowiedz dlaczego z pewną ekipą kilka tygodni temu nie harcowaliście? Tak ich zapraszaliście. Tacy odważni byliście. Ciężko było się urwać z wahadełka, czy obsraliście się bo pewna ekipa nie odmówiła? A może jeszcze inaczej. Może chcieliście tą pewną ekipę wsadzić na minę bo oprócz Was w lesie czekała jeszcze Legia? Wytłumacz się.
„Ucz się ojców swych języka,
On myśl każdą wydać zdolny:
gnie się, dźwięczy, grzmi, przenika,
jasny,śmiały bo jest wolny. Jan Niepomucen Kamiński

larkeen
Posty: 59
Rejestracja: 02.09.2016, 12:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: larkeen » 19.09.2016, 09:49

ide w gory pisze:
larkeen pisze:
ide w gory pisze: Właśnie takiego posta napisałby pies. Niby wszystko wiedzą, mają galaktyczną technikę i tutaj nic nie uzyskają. Pies tłumaczy psa. Uważajcie na niego i tego tam kiloffa, non stop podejrzane posty. Niby coś wiedzą ale chcą znać szczegóły. Do budy!
hehehe.
ide w gory pisze: Legia nie śmiałaby do nikogo podbijać o układ. Legia to jest potęga, Legia najlepsza jest. Nawet sentymenty nie pozwoliłyby Legii na to, żeby się z kimkolwiek układać, a raczej próbować. Nikt nie byłby zawiedziony odmową. Z Radomiakiem to inna historia, okazali akt łaski, niech się Radom cieszy z układu z Wielką Legią, szkoda im było, skoro nawet na lotnisku samoloty im nie lądują. Bielsku kazali spadać, bo przez nich przegrali z ruskimi.

Zadajesz tyle pytań, więc? "Pies"!

Ci legioniści zawsze kreują się na wyluzowanych, a wystarczy kilka słów krytyki i wpadacie w jakiś amok. Może odreagujecie na Polonii, której oczywiście nie ma czy jak 'kolega' wyżej wychlastacie kogoś kutasem po ryju.
Cały sęk w tym, że ani Ty ani ten drugi gamoń szczegółów nie zna, i znać nie ma prawa, co najłatwiej udowodnić właśnie zadając im takie pytania. Ty na przykład jesteś internetowo przekonany że Legia podbijała do Lechii, a nie umiesz podać żadnego szczegółu który by potwierdzał że to wiedza, a nie Twój wymysł, na potrzeby propagandy w internecie. Pisz, pisz. I tak to nikogo nie obejdzie.
1. Rozumiem, że ironia, to dla ciebie zbyt dużo (hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe).
2. Oczywiście, że nic nie wiem. Tylko ty, jako naczelny chuligan i decyzyjny wiesz wszystko, a jakiekolwiek pytania zadajesz, żeby podpuścić innych (hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe).
3. Jakie są nazwiska waszych kolegów z ekip chuligańskich? Ja wiem ale podpuszczam was (hehehehehehehehehehehehehehehe).
Spięty jesteś jak plandeka na żuku.

1. Użyłeś ironii, kiedy Ciebie oskarżano o bycie psem z powodu zadawania pytań, po czym sam oskarżasz o bycie psem z powodu zadawania pytań. Zrozumiałem to, i nawet mnie rozbawiła ta Twoja utylitarna hipokryzja - stąd "hehehe". To nie jedyny przykład, gdzie sam sobie zaprzeczasz, czy przeinaczasz zdania po to żeby wygrać jakąś wyimaginowaną batalię na forum.
2. Nie napisałem że jestem naczelnym chuliganem, nie napisałem że cokolwiek wiem. Ujebało Ci się coś w główce. Być moze pytanie co pił Radomiak pasuje Ci do psa, a nie do podpuszczania, ale w takim razie to Ciebie ironia przerasta i to już Twój problem.
3. Nie pytałem o nazwiska. Pytałem znawcę, rzekomo z ŁKSy FC Wołyń co też on takiego wie o Radomiaku. Widział ich pewnie jak najebani przyjechali do Łodzi na zakazie, i na tej podstawie opowiada że to menelowa ekipa, więc "dałem mu szansę", żeby dał upust frustracji jeszcze bardziej niż samym nickiem i ulżył sobie w ciśnięciu po obcych ekipach. Ty doskonale znasz ten scenariusz bo robisz dokładnie to samo - piszesz dużo i ostro. Ok, wszyscy już zrozumieli że Legii nienawidzisz, i czegokolwiek by nie zrobili, to i tak będzie dla Ciebie chujowe. Nikt z Legii nie pisze, że są najlepszą ekipą na świecie. Nikt z Legii nie pisał że "zajebista akcja u nas". To inni komentujący akcję chwalili, a wtedy Ty poczułeś się w obowiązku udowodnienia na forum, że pochwalenie Legii jest nie na miejscu (i przy okazji że dla Ciebie kutas na ryju nie jest upokorzeniem.) Następnym razem zrób te 15 kont będzie jeszcze śmieszniej. Nie dość że Legia się z nikim nie ustawia to jeszcze zalicza tyły na kibicach.net.
Z życia na e-froncie:
ide w gory pisze:gdyby mi się nudziło, to bym założył 15 kont, gdzie "koledzy" z Legii i np. Sosnowca nazwali by cię mega pedałem, który swoimi wpisami robi tylko przypał Legii i stwierdzili, że masz w**********.

ide w gory pisze:Jestem gejem, chodziłem na Legię, Kiedy koledzy się o tym dowiedzieli, pogonili mnie, więc postanowiłem że zniszczę ich w internecie.


ProudOfPoland
Posty: 202
Rejestracja: 29.08.2016, 01:29

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ProudOfPoland » 19.09.2016, 12:19

Łatwo z tobą wygrać. Wystarczy użyć argumentów a ty zamiast się do nich odnieść i próbować merytorycznie(hehehehehehehehe) przedstawiać swoje racje, to udajesz przygłupa(chyba, że nie udajesz) i odwracasz temat do góry nogami.
Przestań już nas męczyć swoją marną osobą i weź się przenieś nie wiem, może na komentarze do wyborczej? Tam znajdziesz podobnych do siebie poziomem "użytkowników".

ProudOfPoland
Posty: 202
Rejestracja: 29.08.2016, 01:29

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ProudOfPoland » 19.09.2016, 12:45

Ale musisz mieć nudne życie. Współczuję.

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: kat. » 19.09.2016, 13:08

Intor, zlitujże się. Czasem nawet umiesz pisać z sensem albo z jajem, ale ostatnio słaba forma. Trzeba trochę popakować przed kolejnym postem :)

Dlaczego Unia Tarnów nie jest pozdrawiana na meczach Wisły?
Bo są słabi i każdy to czuje. Albo odwrotnie, Wisła obawia się, że nie przyjmą pozdrowień, bo sama ma wewnętrzne problemy.

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: kat. » 19.09.2016, 13:27

Ale ja nie robię "wjazdu z bramą" rozpierdalając każdy temat.

Małołączniak
Posty: 8
Rejestracja: 01.09.2016, 15:10

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Małołączniak » 19.09.2016, 15:45

wurda1ak pisze:
Daan pisze:
Raus pisze:Aj waj. Z cyklu wiersze koszerne:

Pewnego ranka gdy ruch z Widzewem
Rżneli się w d*** gdzieś pod Grajewem
Wrzawa podniosła sie niesłychana
Ratunku! Gwałcą! Krzyczy Elana
Krzyki natychmiast Ruch poderwały
I choć ciągnięcie widzewskiej pały
Było spełnieniem dzięciecych snów..
Ktos penetruje elany rów!
Tak bez pytania? To się nie godzi!
Poczekaj chwilę ogierze z łodzi.
Ruszył w te pędy szukać elany
I w zagajniku, koło polany
Stanął jak wryty. Oczom nie wierzę!
To Wisła w dupsko elane bierze.
Ej, hola hola! Panowie Sharki!
Toruń to nasze są obciagarki!
Lecz przyglądając się sytuacji
Ruszek zapragnął też penetracji
Więc w dupsko wetknął pół beczki wosku
By wyruchanym byc po krakowsku
Wisła rżnie rucha, Elana płacze
To zdrada! Nigdy Ci nie wybacze!
Lecz nagle czuje że zad jest kłuty
Wypnij się k****! Widzew Bałuty!
Rozkosz rozlała sie po elanie
Wreszcie widzewski c*** prosto w sranie
I tak bawili się znakomicie
d*** bolały, padli o świcie
I taki morał jest w tej balladzie
Ruchać najlepiej w nowym układzie
uwaga. czy ktoś wie co się dzieje z kibicami łks-u? Tylko pedalskie ruchanie im w głowach. Jakies zbiorowe spedalenie. Jak im pomoc? juz nawet wiersze o ruchaniu facetow w dupe pisza. Czy na galerze wszyscy owladnieci pedalskim uniesieniem?
Ee tam przypierdalasz się , wiersz po prostu rewelacja ... a ze autor waswzial na tapete - zycie
Zreszta jak popracować na tym to i inne konfiguracje mozna zestawić.

Wez jakis tomik wydaj ," Nike" bankowa w zalewie tego badziewia obecnego :D
A wiecie, że naprawdę można, napisać takie coś, bez opisów walenia w tyłek. Tylko nie wolno mieć takich pragnień. No ale widocznie, ŁKSa tylko o tym myśli.

Od Pomorza aż do Śląska płacze nam Polska kibolska:
"Co to będzie towarzysze? Ruch z Wisełką? Dobrze słyszę?"
"A do tego brać z Widzewka i Elany banda krewka!"
"Olaboga, co się stanie? Ełskę zjedzą na sniadanie,
Zdepczą Gieksę wraz z Górnikiem, Lech zawyje z wielkim krzykiem"

Legia wnet do Lechii bieży: "Poratujcie nas żołnierzy!
My nie chcemy, by w tym szale nas pobili jak Moskale"
Lecz betony niestrudzone, już mają wojskową żonę.
I wiedzą to znakomicie, że ją czeka wielkie bicie,
Że Śląsk będzie bronić trzeba, przed fanatami Widzewa.

Stąd se wzieli do ekipy... stomiloców - ostre typy.
Każdy twardy jak opona...c***, że każda przepalona
I przy pierwszym lepszym boju, skończy tak jak musi - w gnoju
"Chyba, że ich oszukamy, z autobusu wyjść nie damy.
Wtedy pójdzie wieść do innych, żeśmy teraz bardzo silni".

Lecz każdy drży po swych norach, wyjazd to największa zmora
ŁKSa już nabrała wprawy, wrzucać piro na murawy.
Dzięki temu są zakazy no i nie ma szans na razy.
Bo gdy Lech jej nie wspomoże, Widzew ją jak pole orze.
CO najlepiej widać w Łodzi, gdzie ełksa boi się chodzić.

A podobnie jest w Krakowie, Craksa, gdy się tylko dowie,
Że gdzieś Sharksy jej szukają, to wychodzi tylko zgrają
Bo inaczej małe szanse, by im sprostać w równej walce.
Stąd już z ełksą się wąchają, Talmudem się podrywają
Nic tak bowiem nie jednoczy, jak strachu ogromne oczy.

Zresztą wiedzą to Żabole, z których Ruch ma wieczny polew
Trzesą się, jak liść osiki, gdy słyszą Niebieskich krzyki,
A Niebieskie Pierdolnięcie, działa na nich jak zaklęcie:
Dominacja, Strach, Panika. Taka mocna to ekipa.
Stąd na Śląsku tylko Ruch, któych wrogów zmiata w puch!

Cała Polska to już wie: klękać muszą przed WRWE!

dino88
Posty: 3
Rejestracja: 14.08.2016, 23:04

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: dino88 » 19.09.2016, 16:10

dino88 pisze:Jakie są stosunki na linii Miedź-Zagłębie Sosnowiec?
.

arleska
Posty: 175
Rejestracja: 04.10.2015, 23:14

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: arleska » 19.09.2016, 18:07

To Ja pisze:
arleska pisze:
Skoro taki jesteś wyszczekany to odpowiedz dlaczego z pewną ekipą kilka tygodni temu nie harcowaliście? Tak ich zapraszaliście. Tacy odważni byliście. Ciężko było się urwać z wahadełka, czy obsraliście się bo pewna ekipa nie odmówiła? A może jeszcze inaczej. Może chcieliście tą pewną ekipę wsadzić na minę bo oprócz Was w lesie czekała jeszcze Legia? Wytłumacz się.
Nie zamierzam nikomu się tłumaczyć przecież po twoim wpisie już widać ,że wszystko wiesz najlepiej więc co ja bym nie napisał to nic nie zmieni i jest tak jak napisałeś-najpierw dzwonimy do ekipy x(myślimy może się obsrają i wyjdziemy na kozaków)po czym było dogadane i rajty nam zafalowały i się obsraliśmy ,a w dodatku nie wiedzieliśmy jak się zerwać kundlom.Koleś zejdz na ziemie.

WidzewŁódź
Posty: 29
Rejestracja: 12.09.2016, 11:57

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: WidzewŁódź » 19.09.2016, 18:27

Zenek znów z poddebicami wyskakuje , jedną akcja a latami się nią zaslaniacie. Za to parę tygodni wcześniej na Rudzie tj spierdalalisie ze wam główno po nogach spływalo że strachu

WidzewŁódź
Posty: 29
Rejestracja: 12.09.2016, 11:57

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: WidzewŁódź » 19.09.2016, 23:46

Na ultrasow? Was nie szło inaczej złapać bo ekipa lksu to ekipa widmo, na wyjazdy z pod fali zawsze razem w asyście policji, to jak mieliśmy was lapac, ustawiając się, a że robiliśmy to w kółko to było jasne że może w końcu zechcecie się bić z nami a nie jak to pewien pan z tylow określil "my nie chcemy się z wami bić tylko was wyłapać" cały lks. Rozmawianie o potoku o tak jak by opisywać osiedlowe akcje, 60 na 130 ( 300 wszystkich wyjazdowiczow). To chyba trudno żebyście nie wygrali. Ale my w przeciwieństwie do was bilismy się. Przykład Ruda gdzie mimo przewagi spalilscie wroty. My do Poddębic się przyznalismy, i nie ma co tlumaczyc jaki skład czy bycie lecha czy resovia. Po prostu przegraliśmy i wy uznalscie że to oznaka że jesteście lepsi, zapominacie o całej reszcie akcji. Raz do roku to i kura piernie. Byłbym subiektywny mówiąc że nie macie do nas polotu, ale każdy obiektywny by powiedział że napewno nie jesteście lepsi pod tym konkretnym aspektem

W s i d z e W
Posty: 156
Rejestracja: 22.08.2016, 20:39

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: W s i d z e W » 19.09.2016, 23:59

Nie widzisz dalnie jeden , że najprawdopodobniej rozmawiasz ze swoją koleżanką po szalu ??

Tak dobrze idzie wam podszywanie się pod ŁKSiaków że nawet swoich w c**** robicie . Bo przecież napewno nie jest to celowe...

Luzacky
Posty: 12
Rejestracja: 22.09.2012, 13:35

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Luzacky » 21.09.2016, 15:54

Jaki jest stosunek do Resovii i Stali Rzeszów - Ruchu, Widzewa i Wisły Kraków.
Bez napinki.

WidzewŁódź
Posty: 29
Rejestracja: 12.09.2016, 11:57

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: WidzewŁódź » 21.09.2016, 17:13

Co do Widzewa to w sumie i z Resovia i że Stala bez większych zmian. Resovii wciaz nie lubimy, uprzedzając pytania, z Wisłą łączy nas układ nie zgoda,wiec jak jesteśmy my z Wisłą to Resovii niema i nic wspólnego z nimi nie mamy i nie będziemy mieć. Co do Stali to neutralnie, zostały prywatne kontakty pojedynczych osób i tyle.

no to nieźle
Posty: 223
Rejestracja: 23.03.2012, 16:43

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: no to nieźle » 21.09.2016, 17:17

arleska pisze:.Karawana szczeka,a my jedziemy dalej
Mistrzostwo :)

Galimatias
Posty: 136
Rejestracja: 26.08.2016, 15:55

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Galimatias » 21.09.2016, 18:41

ŁKS do spółki z Cracovią pcha w świat takie oto koszulki. Pytanie brzmi, co ma na celu jebnięcie błędu w pisowni na samym froncie? Co to jest kurewstwo? To ma jakiś ukryty sens? :)

Obrazek

asdasd
Posty: 470
Rejestracja: 12.09.2009, 02:39

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: asdasd » 21.09.2016, 18:46

Hahaha
Zamknijcie rejestrację !

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: kat. » 21.09.2016, 18:52

Ukrytym sensem jest edukacja fanów Popka

Poprawnie jest kurewstwo, nie kurestwo.

Kapitan Stopczyk
Posty: 94
Rejestracja: 25.10.2013, 23:48

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Kapitan Stopczyk » 21.09.2016, 18:55

Hehe, [link]

Galimatias
Posty: 136
Rejestracja: 26.08.2016, 15:55

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Galimatias » 21.09.2016, 18:56

To muszę dobrze sprawdzić, bo nie wiem czy zostać też takim gangsterem czy będę z literówką latać :)

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: rzutkarny » 21.09.2016, 18:56

[link]
[link]

ŻółtoCzarnaOjczyzna
Posty: 7
Rejestracja: 21.09.2016, 18:27

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ŻółtoCzarnaOjczyzna » 21.09.2016, 19:33

"wartosci wypisane w sercu miej-nie na koszulkach",,,
vitoRRianie

obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: obiektywnyFAN » 21.09.2016, 19:40

Raczej błędu nie ma.

ŻółtoCzarnaOjczyzna
Posty: 7
Rejestracja: 21.09.2016, 18:27

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ŻółtoCzarnaOjczyzna » 21.09.2016, 20:11

robotopo pisze:
ŻółtoCzarnaOjczyzna pisze:"wartosci wypisane w sercu miej-nie na koszulkach",,,
Tak tlumaczycie sobie chowanie barw w majtkach w tym Radzionkowie ?
Dalej chamie gorolski zyjemy, tlumaczyc sie przed nikim nie bedziemy, pomyliles forum z komenda cwaniaczku
vitoRRianie

pim2519
Posty: 30
Rejestracja: 21.09.2016, 21:44

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: pim2519 » 21.09.2016, 21:48

Siema co myślicie o dolączeniu do triady lech arka cracovia zawiszy i łks ? mysle ze to kwestia czasu ze wzgledu na nowa koalicje i nowe uklady H lechni

janko-81
Posty: 75
Rejestracja: 24.04.2016, 12:41
Lokalizacja: z podlaskiego

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: janko-81 » 21.09.2016, 22:35

89piotrekski pisze:W Łomży najbardziej nie przepada się za Jagą ,natomiast Legia nie jest lubiana ,zresztą ŁKS stracił 3 flagi w 2005 ,gdyż chciał za bardzo iść własną drogą i być postrzeganym jako ŁKS ,a nie fc Legii.
ŁKS nigdy nie był FC Legii ani żadnego innego Klubu. Po za tym w Łomży nie było nie ma i nie będzie żadnego FC jest tylko ŁKS. Możliwe, że ktoś tam jeździ na Legię z Łomży ale jeśli już to prywatnie i nie obnosi się z tym chyba że w internecie ;)

remikalwi
Posty: 127
Rejestracja: 05.09.2015, 23:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: remikalwi » 21.09.2016, 23:02

ŻółtoCzarnaOjczyzna pisze: Dalej chamie gorolski zyjemy, tlumaczyc sie przed nikim nie bedziemy, pomyliles forum z komenda cwaniaczku
Jadąc do dziadków w Kieleckie też im jedziesz od goroli? Nie odpowiadaj, bo mnie zupełnie groszku nie interesujesz. Stwierdzam tylko pewien niezbity fakt z życiorysów was wielkich hanysów z drugiego albo trzeciego pokolenia.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Antyk, Lachos i 127 gości