18-20 Maja KOMENTARZE

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Zablokowany
prawy_prosty
Posty: 307
Rejestracja: 17.03.2007, 23:56

Post autor: prawy_prosty » 19.05.2007, 21:33

Jak wypadł mecz Łks Łomża z Lechią ?

iparts.pl
zwykly_kibic
Posty: 338
Rejestracja: 01.03.2007, 12:41
Lokalizacja: sektor gosci na wyjezdzie

Post autor: zwykly_kibic » 19.05.2007, 21:37

Pytanie do kibców Lecha którzy zaraz pewnie wroca z meczu i na gorąco napisza mi Jakiej tresci byl transparent skierowany w strone Legii i czego on sie tyczyl :?: Z perspektywy TV Oprawa Kolejorza konkretna poprostu Najwyzszy poziom ultras :!:

djh30
Posty: 51
Rejestracja: 14.04.2007, 13:11

Post autor: djh30 » 19.05.2007, 21:45

poziom Lecha na trybunach bez konkurencyjny w kraju, moze Legii jak wybuduja stadion bedzie lepiej ale daleka droga, Korona ma stadion ale nic pozatym kompletne dno widac sezon na pilke juz minal

Puławianin
Posty: 52
Rejestracja: 10.03.2007, 13:31

Post autor: Puławianin » 19.05.2007, 21:52

PavelGKS pisze:
TSNH pisze:
djh30 pisze:poziom Lecha na trybunach bez konkurencyjny w kraju
nie przesadzaj
no raczej nie przesadza...
dzisiaj Lech pokazał klase, co tu wiecej mowic
No chyba lekko przesadza, jakby Widzew czy Legia miały stadion na 26 tys też zaprezentowałyby się nie gorzej a może i lepiej niż KKS. Świadczy o tym fakt że L dzisiaj słyszalna (info TV), a Widzew prowadził wręcz równorzędną walkę z Lechem poza wyjątkami gdy śpiewało całe 15 tys. I to przy jakim wyniku...

DRS
Posty: 54
Rejestracja: 14.05.2007, 12:46

Post autor: DRS » 19.05.2007, 21:56

Doping Lecha wyjebany, oprawa miazga. Dla mnie numer jeden w Polsce, pod każdym względem.
WISŁA PONAD WSZYSTKO!

mdm
Posty: 63
Rejestracja: 27.02.2007, 12:07

Post autor: mdm » 19.05.2007, 21:59

djh30 pisze: Korona ma stadion ale nic pozatym kompletne dno widac sezon na pilke juz minal
To ty chyba nie wiesz co znaczy być na "kompletnym dnie" .

Oporowian
Posty: 154
Rejestracja: 26.02.2007, 18:31
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Oporowian » 19.05.2007, 22:01

Śląsk Wrocław-Polonia Bytom widzow: 6 tys
Na tym meczu obchodzimy 30 lecie mistrza Polski.Doping dobry w pierwszej polowie prezentujemy kartoniade,ogolnie mecz dla Lechii bo jak wiadomo walczy o awans z Polonia i mam nadzieje ze awansuja :wink: Polonia jak dla mnie troche smieszna ekipa,chca 700 biletow przyjezdzaja w 250 osob z 3 flagami,2 razy cos tam krzykna,ponapinaja sie i tyle
Lechia Gdansk !
pozdro

MisUszatek
Posty: 262
Rejestracja: 03.05.2007, 10:28
Lokalizacja: Łomża

Post autor: MisUszatek » 19.05.2007, 22:08

prawy_prosty pisze:Jak wypadł mecz Łks Łomża z Lechią ?
Lechii w Łomży 250-300 (wypchana klatka gości) z 2 flagami. Podobno nie wszyscy weszli na stadion, ale jak wrócą to napiszą.
Nas w młynie ok 400. Odpalamy jakieś tam race i świece dymne. Debiutuje nowa flaga - FC Wizna. Na meczu 0 bluzg i spokoj.
Ostatnio zmieniony 19.05.2007, 22:11 przez MisUszatek, łącznie zmieniany 1 raz.

40i4
Posty: 186
Rejestracja: 01.03.2007, 01:34

Post autor: 40i4 » 19.05.2007, 22:11

Świetne widowisko na Lechu. Oprawa rewelacyjna, doping momentami miażdżący. Mam po tym meczu nastepujące refleksje:
-po pierwsze: jeśli takie mecze byłyby przynajmniej co 2 kolejki, a nie 2 razy w rundzie, to na naszą ligę patrzyłoby się zupełnie inaczej.
-po drugie- tak jak ktoś wspomniał jeśli wybujduje się takie stadiony np. w Łodzi, Warszawie, Krakowie itd. to takie mecze będą miały miejsce znacznie częściej, dzięki czemu spełni się to co w pkt 1 napisałem :wink:
-po trzecie: sądzę, że gdybyśmy mieli stadiony jak w Anglii, to atmosferą na trybunach pobilibyśmy Premiership dziesięciokrotnie :wink:

oby jak najwięcej takich wydarzeń

pozdrawiam
Erektor temacie o dziwactwach pisze: A ja zawsze przed prostowaniem orła muszę zapakować w tapczan albo kaloryfer

Sztygar
Posty: 1308
Rejestracja: 27.02.2007, 07:45

Post autor: Sztygar » 19.05.2007, 22:13

Jakieś dymy były dzisiaj w Katowicach ...
policja ,,szałała,, i jakieś zwiekszone siły policyjne kierowały sie w kierunku stadionu Rozwoju

djh30
Posty: 51
Rejestracja: 14.04.2007, 13:11

Post autor: djh30 » 19.05.2007, 22:14

40i4 pisze:Świetne widowisko na Lechu. Oprawa rewelacyjna, doping momentami miażdżący. Mam po tym meczu nastepujące refleksje:
-po pierwsze: jeśli takie mecze byłyby przynajmniej co 2 kolejki, a nie 2 razy w rundzie, to na naszą ligę patrzyłoby się zupełnie inaczej.
-po drugie- tak jak ktoś wspomniał jeśli wybujduje się takie stadiony np. w Łodzi, Warszawie, Krakowie itd. to takie mecze będą miały miejsce znacznie częściej, dzięki czemu spełni się to co w pkt 1 napisałem :wink:
-po trzecie: sądzę, że gdybyśmy mieli stadiony jak w Anglii, to atmosferą na trybunach pobilibyśmy Premiership dziesięciokrotnie :wink:

oby jak najwięcej takich wydarzeń

pozdrawiam
Zgadzam sie tylko trzba pogonic wioski z 1 ligi i wybudowac stadiony

lozys
Posty: 84
Rejestracja: 02.03.2007, 21:59

Post autor: lozys » 19.05.2007, 22:17

40i4 pisze:Świetne widowisko na Lechu. Oprawa rewelacyjna, doping momentami miażdżący. Mam po tym meczu nastepujące refleksje:
-po pierwsze: jeśli takie mecze byłyby przynajmniej co 2 kolejki, a nie 2 razy w rundzie, to na naszą ligę patrzyłoby się zupełnie inaczej.
-po drugie- tak jak ktoś wspomniał jeśli wybujduje się takie stadiony np. w Łodzi, Warszawie, Krakowie itd. to takie mecze będą miały miejsce znacznie częściej, dzięki czemu spełni się to co w pkt 1 napisałem :wink: że gdybyśmy mieli stadiony jak w Anglii,
-po trzecie: sądzę, to atmosferą na trybunach pobilibyśmy Premiership dziesięciokrotnie :wink:

oby jak najwięcej takich wydarzeń

pozdrawiam
Angielskie stadiony? a chicałbys cały mecz na d**** przesiedzie i nie miec gdzie flagi wywiesic? złe porownanie wybrałes

Altruista
Posty: 384
Rejestracja: 07.03.2007, 19:00

Post autor: Altruista » 19.05.2007, 22:18

djh30 pisze:
40i4 pisze:Świetne widowisko na Lechu. Oprawa rewelacyjna, doping momentami miażdżący. Mam po tym meczu nastepujące refleksje:
-po pierwsze: jeśli takie mecze byłyby przynajmniej co 2 kolejki, a nie 2 razy w rundzie, to na naszą ligę patrzyłoby się zupełnie inaczej.
-po drugie- tak jak ktoś wspomniał jeśli wybujduje się takie stadiony np. w Łodzi, Warszawie, Krakowie itd. to takie mecze będą miały miejsce znacznie częściej, dzięki czemu spełni się to co w pkt 1 napisałem :wink:
-po trzecie: sądzę, że gdybyśmy mieli stadiony jak w Anglii, to atmosferą na trybunach pobilibyśmy Premiership dziesięciokrotnie :wink:

oby jak najwięcej takich wydarzeń

pozdrawiam
Zgadzam sie tylko trzba pogonic wioski z 1 ligi i wybudowac stadiony
no dobra a teraz mi napisz jak zamierzasz"pogonić wioski" z I ligii? wprowadzić przepis o tym kto może grać w pierwszej lidze, albo kto może ośmielić się wygrywać z wielkimi? Nikt nie bronił Legii, Wiśle albo Lechowi zdobyć tytułu, mieli większe budzetu, stadiony, więcej kibiców i wiecej zarabiali

40i4
Posty: 186
Rejestracja: 01.03.2007, 01:34

Post autor: 40i4 » 19.05.2007, 22:21

lozys pisze:
40i4 pisze:Świetne widowisko na Lechu. Oprawa rewelacyjna, doping momentami miażdżący. Mam po tym meczu nastepujące refleksje:
-po pierwsze: jeśli takie mecze byłyby przynajmniej co 2 kolejki, a nie 2 razy w rundzie, to na naszą ligę patrzyłoby się zupełnie inaczej.
-po drugie- tak jak ktoś wspomniał jeśli wybujduje się takie stadiony np. w Łodzi, Warszawie, Krakowie itd. to takie mecze będą miały miejsce znacznie częściej, dzięki czemu spełni się to co w pkt 1 napisałem :wink: że gdybyśmy mieli stadiony jak w Anglii,
-po trzecie: sądzę, to atmosferą na trybunach pobilibyśmy Premiership dziesięciokrotnie :wink:

oby jak najwięcej takich wydarzeń

pozdrawiam
Angielskie stadiony? a chicałbys cały mecz na d**** przesiedzie i nie miec gdzie flagi wywiesic? złe porownanie wybrałes

STADIONY, a nie ZASADY OBOWIĄZUJĄCE NA STADIONACH. Stadion np. LEcha po zakończeniu budowy będzie wyglądał właśnie jak te w Anglii. A Flagi zawsze można wywieszać choćby na piętrach.
Erektor temacie o dziwactwach pisze: A ja zawsze przed prostowaniem orła muszę zapakować w tapczan albo kaloryfer

łazuch
ban
Posty: 23
Rejestracja: 26.02.2007, 20:37

Post autor: łazuch » 19.05.2007, 22:21

bede wieksze i lepsze stadiony i jesli poprawi sie na nich frekwencja to kluby zaczna wiecej zarabiac, zacznie sie poprawiac cala koniunktura itd itp, jedno ojdzie za drugim i wtedy zespoly z duzcyh miast zdystansuja te mniejsze wioski ktore z czasem odpadna

jurcys
ban
Posty: 10
Rejestracja: 01.04.2007, 15:15

Post autor: jurcys » 19.05.2007, 22:24

djh30 pisze:poziom Lecha na trybunach bez konkurencyjny w kraju, moze Legii jak wybuduja stadion bedzie lepiej ale daleka droga, Korona ma stadion ale nic pozatym kompletne dno widac sezon na pilke juz minal
Chłopczyku kolorowy.. Minal sezon na piłkę powiadasz? Gratuluje więc Koronie 9 tysięcy na trybunach 'po sezonie'. I gratuluję oprawy, całkiem niezła jak na 'posezonowa'. A Ty komu kibicujesz? Skonfrontujemy liczby!

Gola
Posty: 3
Rejestracja: 03.03.2007, 10:03

Post autor: Gola » 19.05.2007, 22:26

Ma ktos moze Zdjecie Oprawy Lecha?

dziabong
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 73
Rejestracja: 28.02.2007, 10:12

Post autor: dziabong » 19.05.2007, 22:28

blockhead pisze:Ilu z Cracovii w Szczecinie i Odry w Łodzi?
Cracovii zero

partynio
ban
Posty: 11
Rejestracja: 16.03.2007, 13:39
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: partynio » 19.05.2007, 22:39

12 kibicow Polonii i Korony zostalo zatrzymanych po meczu, zostana postawieni przed sadem 24- godzinnym

vigen83
Posty: 7
Rejestracja: 03.03.2007, 11:59
Lokalizacja: Kraków

Post autor: vigen83 » 19.05.2007, 22:43

...Wydarzenia na boisku stały w cieniu tego, co działo się na trybunach. Już przed meczem kibice Polonii wsparci przez kibiców Korony Kielce usiłowali przełamać ogrodzenie, w trakcie meczu dwukrotnie spotkanie było przerywane przez sędziego w efekcie czego pierwsza część meczu trwała aż o pięć minut dłużej...

MuRPhY
Posty: 130
Rejestracja: 01.03.2007, 23:46
Lokalizacja: z powołania

Post autor: MuRPhY » 19.05.2007, 22:45

Odry ostatecznie dotarlo na Widzew kolo 30 osob... sami napisza jak wroca...

partynio
ban
Posty: 11
Rejestracja: 16.03.2007, 13:39
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: partynio » 19.05.2007, 22:47

Według wstępnych informacji, przed i podczas meczu KSZO – Polonia Warszawa służby porządkowe zatrzymały co najmniej dwunastu pseudokibiców.
Według dyrektora KSZO S.A.A. Zbigniewa Grombki, staną oni przed Sądem Grodzkim lub sądem 24-godzinnym. Klub już teraz zaczął przygotowywać materiał filmowy potwierdzający niewłaściwe zachowanie chuliganów.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji (zarządca stadionu) wystąpi o zwrot pieniędzy za zniszczone mienie – kilkanaście wyrwanych i połamanych siedzisk, uszkodzoną infrastrukturę stadionu, uszkodzenia w zabezpieczeniu sektora gości itp.
Przypomnijmy, że nie było to pierwsze naganne zachowanie kibiców Kolportera Kielce, bo podobne ekscesy miały miejsce podczas słynnego meczu pojednania mającego uczcić pamięć zmarłego Jana Pawła II. Wówczas zniszczenia na stadionie KSZO sięgnęły kilku tysięcy złotych.

P.S
Posty: 59
Rejestracja: 26.02.2007, 21:01

Post autor: P.S » 19.05.2007, 22:48

KSC&MZKS&KKS pisze:
dziabong pisze:
blockhead pisze:Ilu z Cracovii w Szczecinie i Odry w Łodzi?
Cracovii zero


jak ty bardzo dobrze wiesz..........(szkoda ze Cie az tak bardzo interesuje nasz klub)
A co zle napisal?Cracovii bylo cale 0.....

Czacha
ban
Posty: 12
Rejestracja: 26.02.2007, 21:21
Lokalizacja: Ostrowiec Sw.

Post autor: Czacha » 19.05.2007, 22:59

Oficjalna relacja z meczu KSZO-Polonia wkrótce...

.:pRiMoSz:.
Posty: 52
Rejestracja: 16.05.2007, 21:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: .:pRiMoSz:. » 19.05.2007, 23:10

djh30 pisze:Pytanie do kibców Lecha którzy zaraz pewnie wroca z meczu i na gorąco napisza mi Jakiej tresci byl transparent skierowany w strone Legii i czego on sie tyczyl Z perspektywy TV Oprawa Kolejorza konkretna poprostu Najwyzszy poziom ultras
"CWKS ITI WSI Legia zawsze po właściwej stronie?" takiej treści transparent wisiał na płocie w drugiej części meczu.
Ostatnio zmieniony 19.05.2007, 23:11 przez .:pRiMoSz:., łącznie zmieniany 1 raz.

PrOrOk
Posty: 56
Rejestracja: 18.03.2007, 14:03

Post autor: PrOrOk » 19.05.2007, 23:34

W Płocku niestety nie udalo sie dzis nam odbic Szlachty Mazowsza... :? proby ataku byly ale na nic sie to zdalo...

Detektyw
Posty: 103
Rejestracja: 02.03.2007, 12:18

Post autor: Detektyw » 19.05.2007, 23:59

Ciekawy motyw, obok flagi Arka FC Hel wisi do góry kołami fana KSP

[link]

pablowejherowo
Posty: 53
Rejestracja: 26.02.2007, 21:06
Lokalizacja: Wejherowo

Post autor: pablowejherowo » 20.05.2007, 00:05

Detektyw pisze:Ciekawy motyw, obok flagi Arka FC Hel wisi do góry kołami fana KSP
[link]
Rzeczywiście troche śmiesznie.
Górnik fajna liczba i doping.Przed meczem widać pod stadionem paru starszych w bluzach Górnika którzy pewnie udawali sie ze starszymi z Arki na picie. Na koniec Górnik śpiewa do kopaczy
"wiecej ambicji wy k**** więcej ambicji" i " w**********!"

Czacha
ban
Posty: 12
Rejestracja: 26.02.2007, 21:21
Lokalizacja: Ostrowiec Sw.

Post autor: Czacha » 20.05.2007, 00:21

Detektyw pisze:Ciekawy motyw, obok flagi Arka FC Hel wisi do góry kołami fana KSP

[link]
Zdjęcia z meczu KSZO-POLONIA w dziale "FOTKI" :wink:
Tak na marginesie i dla wyjaśnienia...to nie Arka (ani żaden jej FC) skroili te flagi. :lol:

Larry_Flint
ban
Posty: 38
Rejestracja: 26.02.2007, 22:59
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Larry_Flint » 20.05.2007, 00:33

Górnik zaprezentował się w Gdyni bardzo dobrze, konkretna liczba i bardzo dobry doping przez cały mecz a nawet dużo dłużej. Żabole zostają na sektorze po meczu i gromkimi okrzykami dają kopaczom do zrozumienia co o nich myślą. Zresztą napiszą sami jak wrócą. U nas standardowo średni doping + 2 oprawy. Fajny mecz.

Detektyw
Posty: 103
Rejestracja: 02.03.2007, 12:18

Post autor: Detektyw » 20.05.2007, 00:38

Wiadomo, że nie Arka skroiła flagę KSP, ale zastanawia mnie jak mogli pozwolić na powieszenie fany swojej zgody do góry kołami i późniejsze spalenie jej zaraz obok swojej.

GórnikLibiąż
Posty: 18
Rejestracja: 19.03.2007, 10:50

Post autor: GórnikLibiąż » 20.05.2007, 00:39

W radiu mówili że w Katowicach doszło do prawie godzinnej walki z policją gdzie zostało rannych kilkadziesiąt osob.

PH1964
Posty: 37
Rejestracja: 14.03.2007, 00:04
Lokalizacja: Górny Ślonsk

Post autor: PH1964 » 20.05.2007, 01:59

GórnikLibiąż pisze:W radiu mówili że w Katowicach doszło do prawie godzinnej walki z policją gdzie zostało rannych kilkadziesiąt osob.
GKS-u KATOWICE na Rozwoju ponad 2500
Mecz opóźniony o 40 minut z powodu dymu z policją i ochroną, wszystko przypominało pacyfikację "Kopalni Wujek" wielu rannych :(
chwdp
elo_melo pisze: ps: ŻADEN CHORZOWSKI JESZCZE NIE ZEBRAŁ LANIA OD ŻABOLA LUB GIEKSIARZA CZY POLONISTY, TO ONI LEJĄ CAŁY ŚLĄSK!

PB1920
ban
Posty: 22
Rejestracja: 27.02.2007, 00:02
Lokalizacja: Bytom

Post autor: PB1920 » 20.05.2007, 03:31

Oporowian pisze:Śląsk Wrocław-Polonia Bytom widzow: 6 tys
Na tym meczu obchodzimy 30 lecie mistrza Polski.Doping dobry w pierwszej polowie prezentujemy kartoniade,ogolnie mecz dla Lechii bo jak wiadomo walczy o awans z Polonia i mam nadzieje ze awansuja :wink: Polonia jak dla mnie troche smieszna ekipa,chca 700 biletow przyjezdzaja w 250 osob z 3 flagami,2 razy cos tam krzykna,ponapinaja sie i tyle
Lechia Gdansk !
pozdro

fajnie ze wy jestescie tacy powazni .... DOROSNIJCIE ....
PRZYJAŹŃ, KTÓRA PRZETRWAŁA
MZKS ARKA GDYNIA - OKS ODRA OPOLE

Kibic_PB
Posty: 8
Rejestracja: 09.05.2007, 20:05

Post autor: Kibic_PB » 20.05.2007, 04:10

PB1920 pisze:
Oporowian pisze:Śląsk Wrocław-Polonia Bytom widzow: 6 tys
Na tym meczu obchodzimy 30 lecie mistrza Polski.Doping dobry w pierwszej polowie prezentujemy kartoniade,ogolnie mecz dla Lechii bo jak wiadomo walczy o awans z Polonia i mam nadzieje ze awansuja :wink: Polonia jak dla mnie troche smieszna ekipa,chca 700 biletow przyjezdzaja w 250 osob z 3 flagami,2 razy cos tam krzykna,ponapinaja sie i tyle
Lechia Gdansk !
pozdro

fajnie ze wy jestescie tacy powazni .... DOROSNIJCIE ....
Kolega ze Slaska spedza chyba wolne chwile na onet.pl 6tys :shock: niezla beka 4tys max doping dobry :shock: bardziej bylo slychac mlynek z krytej 50 osobowy a wkoncu siedzielismy po srodku i was zagluszali :lol: Pozdro dla ziomali z Opola za bro i wody lolololoolo podruz powrotna konkretna dawno sie tak nie bawilem :lol: dobrze ze nasi przegrali bo nie wyobrazam sobie tego powrotu po wgranej :lol: :twisted: :twisted: :twisted:

jędrek

Post autor: jędrek » 20.05.2007, 08:10

PrOrOk pisze:W Płocku niestety nie udalo sie dzis nam odbic Szlachty Mazowsza... :? proby ataku byly ale na nic sie to zdalo...
Czy masz może na myśli akcję ochrony z szefem zabezpieczenia na czele?
Nic innego nie miało szans. Wasza pokazówka - bez cienie prawdziwej chęci odbicia. Ot i tyle.

powisle
Posty: 24
Rejestracja: 28.04.2007, 05:04
Lokalizacja: zielone płuca stolicy

Post autor: powisle » 20.05.2007, 08:32

Rados(L)aw pisze:20h trwal moj wyjazd do Poznania. Nas 1300, +/- 200 bez biletow niewpuszczonych czeka pod stadionem. sektor pelny, ale to dopiero w drugiej polowie. drugi pociag specjalny ma awarie na stacji Poznan Franowo? skad wyruszamy pieszo. dochodzimy pod media markt gdzie "wyczaja" nas helikopter(ok650 osob 99% w bialych koszulkach, na parkingu :wink: ) nie dalo sie nie zauwazyc. niestety za bardzo sie rozciagnelismy i zanim doszli ostatni zjawily sie psy i przegubowce. male przepychanki z psami. to samo pod stadionem pod ktory docieramy w przerwie, gdyz pomylili nas z wycieczka turystyczna i funduja podroz dookola Poznania. wejscie na stadion dwa waskie wyznaczone barierkami w ktorych staly mendy :roll: . 0 wyobrazni.
wynik kazdy zna. po meczu zajebista zabawa na sektorze 8) .
czekajac na drugi specjal do Poznania, na dworcu pare peronow dalej, pojawia sie pociag z kibicami mniejszosci etnicznej. spiewamy co sadzimy o ich sztamie z Widzewem.

co do postow z wczesniejszej strony. w tej lidze brakuje jednej lub wiecej Legii Warszawa, aby w kazdej kolejce bylo takie swieto pilkarskie. bo jesli gramy u siebie, to nie gramy na wyjezdzie. prawda jest taka ze przychodzicie bo my u Was gramy. mam taka smiala teze ze dla niektorych wazniejsze jest wygranie z Legia, niz nawet utrzymanie sie w lidze.

P.S. pisze to co obserwuje.


zeby uzupełnic - my w pierwszym specjalu rownie dobrze sie bawilismy, tradycyjnie zostalismy wywiezieni gdzies w pole przed meczem (bylismy w Poznaniu juz o 16) ktore w sumie bardziej przypominało klimatami mazury wiec sporo osob skorzystało z okazji i wykapało sie w jeziorku hehe :wink: na Poznan Wola czekamy ponad godzine az dostajemy informacje ze drugi pociag miał awarie - w tym momencie zaczynamy naciskac zeby nas psy puscily autobusami, w koncu ruszamy i wchodzimy na stadion dopiero rowno z poczatkiem meczu (swoja droga to nie wiem o ktorej musimy wyjechac zeby normalnie na mecz zdazyc -koleje nie mowiac o psach na kolejnym wyjezdzie ostro z nami w c**** leca ale niewazne). na meczu probujemy sie przebic ale jestesmy skazani na porazke ale mimo to cała pierwsza polowe dobrze spiewamy mimo ze nasza grupa nie była w calosci, w drugiej polowie szczegolnie przez pierwsze 25-30 minut jest zajebiscie ale wszystko sie konczy z trzecia bramka dla Lecha i pozniej juz Lech dał popis dopingu (naprawde byłem pod wrazeniem jak rykneli) i nie mielismy szans. jesli chodzi o oprawe to czegos wiecej sie po Lechu spodziewałem skoro wypowiadali sie od tygodni czego to oni nie przygotuja wiec pod tym wzgledem mnie nie zadziwili, my z prezentacja skierowana przeciwko pierwszej prezentacji Lecha a pozniej małe flagi i race - wyszło zajebiscie bo akurat bramke strzelilismy. powrot z jednym dluzszym postojem :wink:
gwałcic, rabowac - Warszawa musi panowac!!

gawrongrk
Posty: 27
Rejestracja: 23.04.2007, 09:23
Lokalizacja: z ŁKS-u

Post autor: gawrongrk » 20.05.2007, 08:43

OnionLP pisze:Craxa dobrą ekipą obecna jest w Poznaniu, więc Wiślaki przestańcie się tak spinać...

To pociągnijmy temat, ilu?
[link]

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BiałostockaJaga, BKS(J), dave2123, fiatbrava, huliganzknet, laweta54321, maniek1988, obserwator17, PLG6, Radykał, ze stadionu i 280 gości