Legendarni kibole

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
S Y N C
Posty: 1
Rejestracja: 03.07.2010, 13:52

Re: Legendarni kibole

Post autor: S Y N C » 03.07.2010, 22:55

Może ktoś przybliżyć coś o legendarnych kibicach Górnika Zabrze i GKS-u Katowice ?

iparts.pl
Gerrarrd
Posty: 253
Rejestracja: 04.10.2009, 15:01

Re: Legendarni kibole

Post autor: Gerrarrd » 04.07.2010, 21:28

S Y N C pisze:Może ktoś przybliżyć coś o legendarnych kibicach Górnika Zabrze i GKS-u Katowice ?
Przejrzyj dokładnie temat, już kilka osób z w/w ekip było opisywanych.
Obrazek

jakityp
Posty: 20
Rejestracja: 26.05.2010, 09:48

Re: Legendarni kibole

Post autor: jakityp » 06.07.2010, 17:28

yyhy pisze:Taka ciekawostka dla fanów tego tematu, której może wszyscy nie znają. Sabra jest z Malborka, do Krk dał nogę z różnych przyczyn. W tych latach Malbork "urodził" jeszcze kilka ciekawych osobowości, chociaż jedynie znany jest Sabra.

Sorry za odkop z przed pół roku , ale dopiero dzisiaj przeczytałem cały ten temat i zastanawia mnie jedno , mianowicie kogo jeszcze "urodził " Malbork , jestem z okolicy więc może skojarze ...
"Niegrzeczni z natury , noszą kaptury ..."

Mavas12
Posty: 30
Rejestracja: 19.01.2010, 21:51

Re: Legendarni kibole

Post autor: Mavas12 » 08.07.2010, 23:53

A ktos z Czestochowy?? Moze ktos napisac jak tacy byli czy z Rakowa,Włokniarza,AZS czy moze z FC Widzewa?

Troublemaker
Posty: 1521
Rejestracja: 27.02.2007, 17:37
Lokalizacja: Małopolska

Re: Legendarni kibole

Post autor: Troublemaker » 13.07.2010, 09:02

maik5 pisze:
Mavas12 pisze:A ktos z Czestochowy?? Moze ktos napisac jak tacy byli czy z Rakowa,Włokniarza,AZS czy moze z FC Widzewa?
Mavas12 pisze:A ktos z Czestochowy?? Moze ktos napisac jak tacy byli czy z Rakowa,Włokniarza,AZS czy moze z FC Widzewa?
Z Rakowa to większości znany Element. Pamiętną awanturę w Stalowej Woli przepłacił trepanacją czaszki i wbiciem "policyjnej gumowej kuli pomiędzy oczy". Niezły wariat co potwierdzi dużo osób.
Element najprawdopodobniej był również wydawcą zina "Red-Blue Fighters". Potwierdzi ktoś z Czerwono-Niebieskich?
Precz z antypolonizmem w polskim środowisku kibicowskim!!

pigkiller
Posty: 512
Rejestracja: 03.02.2010, 18:33

Re: Legendarni kibole

Post autor: pigkiller » 13.07.2010, 20:30


hdg
Posty: 735
Rejestracja: 07.06.2007, 17:41

Re: Legendarni kibole

Post autor: hdg » 15.07.2010, 08:36

Odbijając od "Elementa" który wydaje sie niegłupią osobistością zastanowiło mnie skąd ksywa nastepnego typa"Hanys" ? odpowiedz moze byc na PW

miejski patriota
Posty: 78
Rejestracja: 21.11.2009, 13:18

Re: Legendarni kibole

Post autor: miejski patriota » 15.07.2010, 11:41

Tarnów
Jeśli chodzi o Unię każdy chyba kojarzy Faszystę.
Z Tarnovii ciekawą osobą był Talib.

Co do Abadona to nie było czasem tak ze on siedział w Tarnowi w ZK?
Może ktoś opisać Sabre z Pasów?

lysy_ksg
Posty: 4
Rejestracja: 20.05.2010, 13:49
Lokalizacja: KOSZALIN

Re: Legendarni kibole

Post autor: lysy_ksg » 15.07.2010, 15:50

Jacys legendarni z Pomorza Srodkowego?
Koszalin, Slupsk, Kolobrzeg?

jakityp
Posty: 20
Rejestracja: 26.05.2010, 09:48

Re: Legendarni kibole

Post autor: jakityp » 15.07.2010, 17:03

miejski patriota pisze: Może ktoś opisać Sabre z Pasów?
Sabra opisany na wcześniejszych stronach , przejrzyj temat .
"Niegrzeczni z natury , noszą kaptury ..."

celina
Posty: 7
Rejestracja: 03.03.2010, 10:04

Re: Legendarni kibole

Post autor: celina » 15.07.2010, 17:38

maik5 pisze:
Mavas12 pisze:A ktos z Czestochowy?? Moze ktos napisac jak tacy byli czy z Rakowa,Włokniarza,AZS czy moze z FC Widzewa?
Mavas12 pisze:A ktos z Czestochowy?? Moze ktos napisac jak tacy byli czy z Rakowa,Włokniarza,AZS czy moze z FC Widzewa?
Z Rakowa to większości znany Element. Pamiętną awanturę w Stalowej Woli przepłacił trepanacją czaszki i wbiciem "policyjnej gumowej kuli pomiędzy oczy". Niezły wariat co potwierdzi dużo osób.

ORAZ KANAR W AUTOBUSIE I TRAMWAJU

cn03
Posty: 2
Rejestracja: 15.07.2010, 20:22

Re: Legendarni kibole

Post autor: cn03 » 15.07.2010, 20:28

Hanys - chłopak od urodzenia z Częstochowy, ksywkę ma od niepamiętnych czasów, zasłyszana w tv, nie wiedzieliśmy ze tak określa się Ślązaków, a że jemu sie spodobała, to tak już zostało :)

z Rakowa na pewno taką legendą jest Berol, w sumie to mógłby być ojcem Elementa i Hanysa :D trochę lat i zdrowia stracił jeżdząc za Rakowem.
Królik - kolejna legenda z Częstochowy, aktualnie oglądający świat zza krat,

Jest takich ludzi jeszcze sporo, a będzie jeszcze więcej

dominho

Re: Legendarni kibole

Post autor: dominho » 15.07.2010, 20:37

a mógłby ktoś wspomiec o takich personach jak Kolor ze Śląska i Sali z Lecha???

FF_
Posty: 175
Rejestracja: 20.09.2009, 20:32

Re: Legendarni kibole

Post autor: FF_ » 15.07.2010, 22:57

dominho pisze:a mógłby ktoś wspomiec o takich personach jak Kolor ze Śląska i Sali z Lecha???
ma się dobrze, i jeździ nadal, niedługo chyba nawet 30 lat jeżdżenia będzie miał za sobą.

Mavas12
Posty: 30
Rejestracja: 19.01.2010, 21:51

Re: Legendarni kibole

Post autor: Mavas12 » 15.07.2010, 23:19

A z innych ekip z Czestochowy byly takie legendy?

Prosto z Polski
Posty: 47
Rejestracja: 16.07.2010, 15:06

Re: Legendarni kibole

Post autor: Prosto z Polski » 16.07.2010, 15:27

cn03 pisze:Hanys - chłopak od urodzenia z Częstochowy, ksywkę ma od niepamiętnych czasów, zasłyszana w tv, nie wiedzieliśmy ze tak określa się Ślązaków, a że jemu sie spodobała, to tak już zostało :)

z Rakowa na pewno taką legendą jest Berol, w sumie to mógłby być ojcem Elementa i Hanysa :D trochę lat i zdrowia stracił jeżdząc za Rakowem.
Królik - kolejna legenda z Częstochowy, aktualnie oglądający świat zza krat,

Jest takich ludzi jeszcze sporo, a będzie jeszcze więcej
W wiekszosci przypadkow podales chlopakow bardzo zasluzonych dla RAKOWA ale jesli mowimy o "legendarnych"to do legend mozna zaliczyc zdecydowanie Berola za czasy przed Ekstraklasa i jej poczatek a takze Elementa za czasy Ekstraklasy i wszystko co zrobil potem przez nastepne 12-13lat.

.szakal.
Posty: 339
Rejestracja: 16.04.2007, 18:10

Re: Legendarni kibole

Post autor: .szakal. » 16.07.2010, 15:54

Witam,
możecie napisać coś o legendarnych kibicach z Lubelszczyzny?

Support28
Posty: 348
Rejestracja: 09.03.2007, 10:31

Re: Legendarni kibole

Post autor: Support28 » 23.07.2010, 21:54

Mavas12 pisze:A z innych ekip z Czestochowy byly takie legendy?
Puszczyk AZS co z nim sie dzieje to nie wiem
Wyklęci żołnierze, chłopcy twardzi jak stal
Ostatni patrioci wśród ruin i łgarstw
Wszystko dla Polski, dla siebie nic
Dziś dla was nasza pamięć
Dla was walecznych krzyż

burberry
Posty: 184
Rejestracja: 07.02.2010, 22:14

Re: Legendarni kibole

Post autor: burberry » 23.07.2010, 22:55

cn03 pisze:Hanys - chłopak od urodzenia z Częstochowy, ksywkę ma od niepamiętnych czasów, zasłyszana w tv, nie wiedzieliśmy ze tak określa się Ślązaków, a że jemu sie spodobała, to tak już zostało :)

z Rakowa na pewno taką legendą jest Berol, w sumie to mógłby być ojcem Elementa i Hanysa :D trochę lat i zdrowia stracił jeżdząc za Rakowem.
Królik - kolejna legenda z Częstochowy, aktualnie oglądający świat zza krat,

Jest takich ludzi jeszcze sporo, a będzie jeszcze więcej
Co do Elementa sie zgodze !!!Ale jest wiecej chlopakow na Rakowie ktorzy wiecej przezyli i duzo wiecej zdrowia poswiecili a takze czasu niz Hanys!!Nie chce wymieniac gdyz nie wiem czy by sobie tego zyczyli!!!Ale tak jak pisze Hanysowi jeszcze do legendy to sporo brakuje
Obrazek

hsl
Posty: 1
Rejestracja: 23.07.2010, 23:22

Re: Legendarni kibole

Post autor: hsl » 24.07.2010, 00:29

Jackdaniels pisze:
BAYT pisze:Tajemnica to moze dla ludzi, ktorzy chca byc przekumaci i zaistniec na tym forum.
A dla Twojej informacji to Wolf lubil sobie pouzywac w pewnych lokalach, nie placac za to i bijac personel.
Krecil tez na boku pewne interesy.
Ludzie z miasta go dopadli i tyle
Wolfa nie dopadli zadni ludzie z miasta, sam robil pod Nikosiem i gdyby nie jego zboczenie, to pozyl by dluzej i bylby bohaterem jednego z odcinkow alfabetu mafii.
prosilbym tez o info na pw gdzie jest pochowany.

LORDI
Posty: 105
Rejestracja: 28.02.2007, 07:18

Re: Legendarni kibole

Post autor: LORDI » 02.08.2010, 21:53

Tylko się chłopcy nie podniecać,ani nie atakowac ,bo tym linkiem nikogo nie atakuję i nie mam zamiaru obrazic,po prostu sztuka jest sztuka,legendarny kibic pewnej rzeszowskiej drużyny,wspomniany gdzieś tam wyzej, wieki temu na pewnym festiwalu.....
http://www.youtube.com/watch?v=ceyayhU1 ... re=related
Obrazek

2mastercard
Posty: 18
Rejestracja: 10.01.2010, 15:12

Re: Legendarni kibole

Post autor: 2mastercard » 20.08.2010, 18:55

Szukałem informacji o Abaddonie( takie prywatne zainteresowanie tą osobą) i za kaźdym razem będąc w Krakowie coś tam próbowałem się dowiedziec, ale zawsze to samo słyszałem że "świr, pierwszy chuligan KSC, legenda". W Tarnowie będąc służbowo zgadałem się ze starym kibicem Cracovii(kolo 40-stki) z dawnego FC Cracovii z tego miasta. Opowiedział bardzo ciekawe rzeczy o Abaddonie i polecił mi forum Unii Tarnów tam wszystko co mnie o Abaddonie interesuje powinienem znaleźć. Poszperałem no i znalazłem. Wrzucam dla szerszego grona czytelników.

"Tak przy okazji mam chyba nowy nie wyciągany jeszcze wątek. Wątek miał ksywkę Abadon.
Pisaliście o nim że taki i owaki że ogólnie cieniak. Nawet kibice Tovii źle o nim mówią traktując go jako nic nie znaczącego szmaciarza. Ciekawy jestem ilu tych kibiców potrafiło by to powiedzieć Abadonowi w twarz (gdyby żył). Jestem pewien że połowa gdyby się tylko dowiedziała że będą mieć z nim do czynienia przeraziłaby się i wymiękła na samą myśl (nawet gdyby Abadon kompletnie nie potrafił się bić).
Mam inne zdanie o tym człowieku niż pewnie większość z was. Poznałem go osobiście, rozmawiałem z nim kilka razy i przyznam że szanowałem tego człowieka gdy żył a teraz szanuję swoje wspomnienie o nim. Był intrygującą postacią i myślę że gdyby jakoś inaczej się życie ułożyło to człowiek o takim usposobieniu mógłby być jednym z moich najlepszych kolegów.
Dość tego przynudzania.
Abadon może nie umiał się bić ale bić się lubiał i to mi się u niego najbardziej podobało. Nie słyszałem żeby kiedyś komuś odmówił (ale może mało słyszałem). Pewnie dlatego że szukał wrażeń jak mało kto to czasem załapywał się na "smary"
To nie był przypadek ze o Abadonie się mówiło. Pierwszy raz (jeszcze nie wiedziałem że to Abadon) zobaczyłem go na ŚWIĘTEJ WOJNIE. Cała ulica wypełniona kibicami Wisły (może 1000 a może 2000) a na końcu ulicy może 200 osób w biało-czerwonych szalikach. Szedłem z kibicami Wisły prawie na samym początku (przy takiej przewadze to żadne bohaterstwo z mojej strony). Potężny ryk kibiców Wisły wypełniał ulicę na której końcu spokojnie stała ekipa Cracovii. Między nimi wyróżniająca się postać w czarnej sportowej skórze. W miarę zbliżania się pochodu do końca ulicy ekipa Cracovii topniała. Zostało może ze trzydzieści osób. Początek pochodu ostrożnie zwolnił ( biorąc pod uwagę możliwość zorganizowania jakiejś zasadzki). Wjechały radiowozy i rozgoniły ostatnią grupkę kibiców Cracovii. Cracovia i tak nie miała by szans przy takiej przewadze liczebnej Wisły. Jedną z ostatnich osób które wytrzymały napięcie zbliżającego się Wiślackiego pochodu była postać w czarnej skórze- Abadon. Kiedyś widziałem fotkę w gazecie po meczu Polska-Anglia a na niej rozrabiający chłopak z łańcuchem (Abadon). Wszędzie gdzie mogło się coś dziać to on tam był. Może i był łajzą nie potrafiącą się bić na solówki ale świetnie spisywał się w walkach grupowych. Potrafił za sobą pociągnąć ludzi. No może poza dworcem w Tarnowie kiedy koledzy go zostawili samego. Ale znów zaznaczył się charakter Abadona- nie uciekł. W zasadzie wtedy go poznałem. Długo rozmawialiśmy na dworcu, nie tylko o kibicowaniu.
TERAZ NEWSY:
Nie wiem czy prawdą było to co mówił ale weszliśmy jakoś na temat jego pochodzenia. Twierdził że pochodzi z Tarnowa. Starsi pewnie pamiętają że przy dworcu PKS tam gdzie teraz jest stacja BP dawniej stała kamienica z przyległym barem mlecznym. Przed barem był mały placyk na którym stała strzelnica (buda na kółkach) taka jak na wesołych miasteczkach. Za drobne można było sobie ustrzelić z wiatrówki fotkę z gołą babą, albo jakimś amerykańskim aktorem, plastikowy kwitek i inne równie fajne rzeczy. Abadon twierdził że ten gość co siedział w budzie to jego ojciec a baba to jego macocha. Mówił że nie lubi Tarnowa ani „starych” i woli mieszkać z babcią w Krakowie. Jak naprawdę było nie wiadomo. Daliśmy my mu wtedy kasę na jedzenie i na bilet do Krakowa. Jeżeli to prawda to gdyby inaczej się sytuacja ułożyła Abadon mieszkałby w Tarnowie i być może chodziłby na Unię .
Później Abadon się ładnie odwdzięczył za dobre potraktowanie go przez nas na dworcu. Po meczu Cracovia- Unia Giena odłączył się od nasej grupy i gdzieś się zgubił . Złapali go kibice Pasów. W pięciu dawali mu ostry łomot. Giena mówił że nadbiegł Abadon i kazał go zostawić. Twierdził że gdyby nie Abadon to pewnie by go zabili bo na koniec koszem na śmieci chcieli mu dołożyć. Abadon odprowadził Gienę na dworzec PKP i dał mu chusteczki żeby się mógł doprowadzić do porządku. Po drodze jeszcze jakaś ekipa Pasów chciała Gienie dołożyć (jak się dowiedzieli że Giena jest kibicem Unii) ale Abadon zabronił im i odpuścili. Giena był mocno poobijany. Na koniec Abadon przeprosił Gienę że szybciej nie zdążył pomóc i kazał nas pozdrowić wspominając nasze zachowanie na dworcu w Tarnowie. Taka sytuacja znaczy że nie był zwykłą popierdułką jak niektórzy starają się opowiadać. Liczyli się z jego zdaniem skoro potrafił Gienę z opresji ratować.
Dla przykładu gdyby mi taki Lewy powiedział żebym komuś odpuścił to pewnie sam by się przy okazji na oklep załapał. Ale gdyby powiedział Ovest to bez mrugnięcia okiem bym odpuścił.
Abadon nie był znów taką skończoną łajzą …
Miał fantazję i nie wahał się jej używać. Kiedy jeszcze żył słyszałem od znajomego z Krakowa że jego kolegę Gonił Abadon z widłami po plantach bo mu tamten kasę był winien i nie miał z czego oddać.
."
Odemnie powiem tyle co usłyszalem o tego gościa z Tarnowa. Abaddonowi od ostrego ćpania w głowie się jeb...ło coraz mocniej. Później nie miał już jakichkolwiek wyrzutów sumienia czy zasad kibicowkich. Przez ćpanie zmienił się diametralnie i ponoć to go też wykończyło. Ludzie na tyle się go bali, co nie wiedzieli co mu odjebie i czy za chwilę nie wsadzi Ci kosy mimo, że siedzisz i pijesz z nim wódkę. Jednym słowem wariat i świr.

Leszek Piesek
Posty: 752
Rejestracja: 23.09.2009, 22:46

Re: Legendarni kibole

Post autor: Leszek Piesek » 20.08.2010, 20:51

kiedy on umarl, bo mi sie wydawalo ze jakos niedawno wpadlem na jakas stronke z poszukiwanymi i byl wlasnie on, nawet nie wiem czy tego ktos tu nie wrzucal, ale nie chce mi sie szukac
Obrazek

JSC
Posty: 2481
Rejestracja: 22.03.2007, 23:11

Re: Legendarni kibole

Post autor: JSC » 20.08.2010, 21:01

Pomylił Ci się chyba z Sabrą.
Obrazek

Leszek Piesek
Posty: 752
Rejestracja: 23.09.2009, 22:46

Re: Legendarni kibole

Post autor: Leszek Piesek » 20.08.2010, 22:22

JSC pisze:Pomylił Ci się chyba z Sabrą.
racja, pomylilem osoby
Obrazek

Rokitnica HKS
Posty: 20
Rejestracja: 22.07.2010, 11:04
Lokalizacja: Niebieska Rokitnica

Re: Legendarni kibole

Post autor: Rokitnica HKS » 12.09.2010, 22:33

Czy ktoś zna i mógłby przybliżyć historię fanatyka Ferencvarosu - Hyposa? Byłbym wdzięczny.
[link]
Za Ruch, za HKS pójdziemy aż po zycia kres...

prokocim ksc
Posty: 3
Rejestracja: 13.09.2010, 00:19

Re: Legendarni kibole

Post autor: prokocim ksc » 13.09.2010, 00:42

witam wszytkich czytalem wasze opinie i to wszystko na temat kibicow Cracovii ze duza czesc to przerzutki wiem ze tak jest ale zapomnieliscie tez o tych osobach ktore ich przerzucaly sam jestem kibice CRACOVII OD ZAWSZE PAMIETAM WYJAZDY CO BYLO NAS 50 OSOB ale mniejsza z tym. tak jak pisali ludzie SABRA ,METAL ,TYCA ,ABADON TO DOBRE WARIATY PRZYWÓDCY ale nikT nie napisal o chlopakach ktorzy naprawde odawali serce i przelewali krew za Cracovie i musze tu wspomniec o CIUMBIE ,SKINKU ,MEKEKE, OZI, CZLOWIEKU,SIWKU,GRZECHOTNIK MOZE KTOS COS WIE O NICH I NAPISZE TUTAJ . JEST JESZCZE WIELU MLODYCH WARIATOW Z TYCH CZASOW KTORZY WALCZLI ZA HONOR I WIELKA CRACOVIE TO DZIEKI NIM TEZ JESTESMY ZNANI W EUROPIE POZDRAWIAM

wshgns
Posty: 33
Rejestracja: 27.01.2010, 23:40

Re: Legendarni kibole

Post autor: wshgns » 13.09.2010, 02:25

Chyba nie powiesz, że Siwek jest legendą. Chyba telewizyjną.
Przecież to zwykły szczurek osiedlowy, nawet na własnym osiedlu nie ma szczególnego poważania a co dopiero wyżej.

Abadon - zwykły narkoman i niezły fajter, ale bez rewelacji.
Metal - były kanar, na wolności charyzmatyczny a w więzieniu pomiatany wielokrotnie jak ostatnia szmata z powodu braku zasad i cipowatości.

Co to za legendy?
Śmiech na sali.
WISŁA KRAKÓW

prokocim ksc
Posty: 3
Rejestracja: 13.09.2010, 00:19

Re: Legendarni kibole

Post autor: prokocim ksc » 13.09.2010, 05:00

wshgns pisze:Chyba nie powiesz, że Siwek jest legendą. Chyba telewizyjną.
Przecież to zwykły szczurek osiedlowy, nawet na własnym osiedlu nie ma szczególnego poważania a co dopiero wyżej.

Abadon - zwykły narkoman i niezły fajter, ale bez rewelacji.
Metal - były kanar, na wolności charyzmatyczny a w więzieniu pomiatany wielokrotnie jak ostatnia szmata z powodu braku zasad i cipowatości.

Co to za legendy?
Śmiech na sali.
ja nie mowie ze to legendy czytaj dokladnie mowie ze przelewali krew i tez maja udzial w wielkosci cracovii a nie tak jak wasz kibic gts ktory zaslynol z rzucenia nozem w pilkarza nawet pewnie myslal ze nie trafi a jak przyszlo co do czego to uciekal heheh to jest legenda mieliscie ekipe ale w latach 80

prokocim ksc
Posty: 3
Rejestracja: 13.09.2010, 00:19

Re: Legendarni kibole

Post autor: prokocim ksc » 13.09.2010, 05:07

prokocim ksc pisze:
wshgns pisze:Chyba nie powiesz, że Siwek jest legendą. Chyba telewizyjną.
Przecież to zwykły szczurek osiedlowy, nawet na własnym osiedlu nie ma szczególnego poważania a co dopiero wyżej.

Abadon - zwykły narkoman i niezły fajter, ale bez rewelacji.
Metal - były kanar, na wolności charyzmatyczny a w więzieniu pomiatany wielokrotnie jak ostatnia szmata z powodu braku zasad i cipowatości.

Co to za legendy?
Śmiech na sali.
a co do METALA TO CZEMU BYLY KANAR GRYPSOWAL TAK NIM POMIATALI MASZ INFORMACJE ALE CHYBA Z MILICYJNEGO ZRODLA , I POWIEDZ MU TO PROSTO W OCZY A NIE NA FORUM JA TU NIKOGO NIE OBRAZAM I WIEM SWOJE

KnShC
Posty: 17
Rejestracja: 13.01.2010, 17:44
Lokalizacja: KnRhK

Re: Legendarni kibole

Post autor: KnShC » 13.09.2010, 06:19

wshgns pisze:Chyba nie powiesz, że Siwek jest legendą. Chyba telewizyjną.
Przecież to zwykły szczurek osiedlowy, nawet na własnym osiedlu nie ma szczególnego poważania a co dopiero wyżej.

Abadon - zwykły narkoman i niezły fajter, ale bez rewelacji.
Metal - były kanar, na wolności charyzmatyczny a w więzieniu pomiatany wielokrotnie jak ostatnia szmata z powodu braku zasad i cipowatości.

Co to za legendy?
Śmiech na sali.
No wasz bohater Misiek to też kozak jakich mało a szczególnie za kratą. Tam to był królem, ale chyba na haremie co najwyżej. Nawet nie chce mi sie wdawac w polemike z takim znawca realiow ile to razy Mis mial szanse pokazac co ma w zanadrzu, ale chyba cipowata strona sie odezwala. Bez pozdrowien! Legenda strach sie bac.
Obrazek

CelticBhoy
Posty: 97
Rejestracja: 19.03.2007, 13:46

Re: Legendarni kibole

Post autor: CelticBhoy » 13.09.2010, 07:40

wshgns pisze: Metal - były kanar, na wolności charyzmatyczny a w więzieniu pomiatany wielokrotnie jak ostatnia szmata z powodu braku zasad i cipowatości.

Co to za legendy?
Śmiech na sali.
No śmiech, śmiech faktycznie. Mnie on chwyta zwłaszcza jak czytam takie "kwiatki". Niektórzy chyba ubzdurali sobie w główkach, że to forum RECYDYWA.NET, a nie kibice.net.
Faktycznie, w temacie "legendarni kibole" najważniejsze jest to co stało się (albo i się nie stało) za kratami.... Ktoś mógłby pomyśleć, że wszyscy logujecie się z kompa w więziennej świetlicy, hehe. Takie odnoszę wrażenie, kiedy czytam wszystkie posty rzucające grypserą i podniecjące się "życiem pod celą".

Nie chcę udawać znawcy Krakowa ani polskich klimatów chuligańskich. No ale jeśli na miano legendy nie zasługuje czyimś zdaniem Metal, o którego wkładzie w to, co działo się w Krakowie w latach 90-tych słyszał po prostu każdy (mniejsza o to, czy w 100% zasłużenie - nie każda legenda jest w 100 % prawdziwa), to śmiech mnie rzeczywiście ogarnia. Wy kurcze nie jesteście kibice, tylko jacyś hardkorowi "kryminaliści"! :D

(a, żeby była jasność - flaga jednego z krakowskich klubów z tekstem "wolność ludziom i frajerom..." też mnie śmieszyła)
This is CELTIC - my religion.
"What a fuckin shame. It used to be a Paradise, now it's a Little Palestine"

W-G
Posty: 136
Rejestracja: 23.05.2010, 06:52

Re: Legendarni kibole

Post autor: W-G » 13.09.2010, 09:04

Od legendy do szacunku dluga droga. Kanar na tenże nie zasługuje, wiec jaka to bedzie legenda? Z resztą z Neo dawali na siebie ile wlezie, węc jak to tak?
Siwek, haha.

barbizm
Posty: 570
Rejestracja: 31.03.2010, 15:37

Re: Legendarni kibole

Post autor: barbizm » 13.09.2010, 09:43

CelticBhoy pisze:
wshgns pisze: Metal - były kanar, na wolności charyzmatyczny a w więzieniu pomiatany wielokrotnie jak ostatnia szmata z powodu braku zasad i cipowatości.

Co to za legendy?
Śmiech na sali.
No śmiech, śmiech faktycznie. Mnie on chwyta zwłaszcza jak czytam takie "kwiatki". Niektórzy chyba ubzdurali sobie w główkach, że to forum RECYDYWA.NET, a nie kibice.net.
Faktycznie, w temacie "legendarni kibole" najważniejsze jest to co stało się (albo i się nie stało) za kratami.... Ktoś mógłby pomyśleć, że wszyscy logujecie się z kompa w więziennej świetlicy, hehe. Takie odnoszę wrażenie, kiedy czytam wszystkie posty rzucające grypserą i podniecjące się "życiem pod celą".

Nie chcę udawać znawcy Krakowa ani polskich klimatów chuligańskich. No ale jeśli na miano legendy nie zasługuje czyimś zdaniem Metal, o którego wkładzie w to, co działo się w Krakowie w latach 90-tych słyszał po prostu każdy (mniejsza o to, czy w 100% zasłużenie - nie każda legenda jest w 100 % prawdziwa), to śmiech mnie rzeczywiście ogarnia. Wy kurcze nie jesteście kibice, tylko jacyś hardkorowi "kryminaliści"! :D

(a, żeby była jasność - flaga jednego z krakowskich klubów z tekstem "wolność ludziom i frajerom..." też mnie śmieszyła)
Ma ktoś foto?

KaSCzkoFAN
Posty: 44
Rejestracja: 11.06.2010, 12:30

Re: Legendarni kibole

Post autor: KaSCzkoFAN » 13.09.2010, 10:02

[quote="wshgns"]Chyba nie powiesz, że Siwek jest legendą. Chyba telewizyjną.
Przecież to zwykły szczurek osiedlowy, nawet na własnym osiedlu nie ma szczególnego poważania a co dopiero wyżej.

Hehe widze ,że Ty wiesz o nim najwięcej więc może jakaś książka niedługo?
Na pewno nie legenda, ale dużo dobrego zrobił dla Cracovii.Nie pisałbym tego posta ale nie wiem skąd ten tekst o poważaniu na osiedlu? Tylko dlatego ,że kibicujesz Wiśle?

JSC
Posty: 2481
Rejestracja: 22.03.2007, 23:11

Re: Legendarni kibole

Post autor: JSC » 13.09.2010, 11:20

barbizm pisze:
Ma ktoś foto?
[link]
Obrazek

mlody_kibic
Posty: 2350
Rejestracja: 05.03.2007, 14:30

Re: Legendarni kibole

Post autor: mlody_kibic » 13.09.2010, 13:30

JSC pisze:
barbizm pisze:
Ma ktoś foto?
[link]
Wolnośći Ludziom i Złodziejom, Śmierć Kurwom i ... Wiśle?
SEX, ALKOHOL, MORDOBICIE

JSC
Posty: 2481
Rejestracja: 22.03.2007, 23:11

Re: Legendarni kibole

Post autor: JSC » 13.09.2010, 13:40

i Wiślakom
Obrazek

SiaraMan
Posty: 196
Rejestracja: 17.09.2010, 11:07

Re: Legendarni kibole

Post autor: SiaraMan » 17.09.2010, 11:09

A ktoś może napisać coś więcej o działalności Jawora z GieKSy Bełchatów?
Wyczytałem wcześniej, że jest założycielem TMK.

dzięki.
"Faszyzm nie przejdzie", krzyknął antyfaszysta po czym bohatersko schował się za policją.
Obrazek

Pan Morga
Posty: 2
Rejestracja: 12.09.2010, 22:20

Re: Legendarni kibole

Post autor: Pan Morga » 18.09.2010, 12:38

Mógłby ktoś przybliżyć sylwetki jakiś legend z Przemyśla?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bojowe papcie, kadoo, KhP, koniak, Ortalion, virginsnatch i 165 gości