Zgody, akcje (h) "bez kalkulatorów''

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
htsk4
Posty: 358
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Zgody, akcje (h) "bez kalkulatorów''

Post autor: htsk4 » 13.01.2016, 09:40

Chłopie odsapnij,weź głęboki oddech.Dostałeś po mordzie od Lechii -ok.Nie lubisz nas -ok.By w oczach innych nas oczernić(w twoim mniemaniu oczywiście) piszesz to, co piszesz.Wyciągasz sprawy sprzed 20 lat,sprzed 10 lat,mieszasz fakty i mecze.Na dodatek wciągasz w tę swoją konfabulacje Bogu ducha winny LKS czy Resovię:)Tak na dobrą sprawę nie wiem co masz na celu pisząc to co pisząc,spośród 20 postów połowę poświęciłęś Lechii.Jeżeli to nie jest kompleks to co to jest?Wkladasz w nasze usta to czego nigdy nie powiedzieliśmy, a potem to sam komentujesz.Do czego chcesz wszystkich bezskutecznie przekonać?Jaki to Rts jest święty i świetny ,a Lechia zła i okrutna?Gdybyś choć trochę chuliganił nie w necie a w realu,wiedziałbyś,że nie ma ekipy w Polsce,której nic nie można zarzucić,czy to jeśli chodzi o sprzęt,czy o dojeżdzanie przeciwnika,czy inne rzeczy.Nie ma ekip krystalicznie czystych.Ale jeśli prawda nie zgadza się z faktami,tym gorzej dla faktów,prawda?Sprzętowa Lechia w Toruniu(ani słowa o sprzęcie w rękach naszych przeciwników,wśród których byli przecież ludzie z RTSu),sprzętowa Lechia w hali Stoczni przeciwko Tychom(ani słowa z twojej strony o sprzęcie Cracovii,tej Cracovii,która was rozgoniła jak można przeczytać w innym temacie),itp,itd.Chwalisz się jaki to jesteś prawillny i jaki to rewanż wziąłeś za Toruń w Jędzrzejowie,a czy były tam przypadki,żę kopaliście -jako RTS- naszych nieprzytomnych ludzi,aż HKS musiał was odciągać?Tak czy nie?Domagasz się ksywy od chłopaka od nas,piszesz o feriach,rozjebusach i posiłkach z gimnazjum.,starasz się być dowcipny pisząc,że bronimy forum bardziej niż Trójmiasta,rozumiem ,że ty bronisz Łodzi,nie forum:),piszesz o jakiś waszych sytuacjach,gdzie nie reagowaliście jak psy czy ochrona was pacyfikowały,czy wyciągały kogo chciały przy biernej waszej postawie.Nie mój cyrk i nie moje małpy,ale aż ciśnie się pytanie na usta czemu Miliard nie reagowąłęś,gdy ochroniarz(których tak nienawidzisz) lał twojego brata po szalu,czemu nie reagowałeś?Przecież jesteś chuligan,biłeś Lechię,a jak sam piszesz" frajer to frajer".Z mojej strony definitywny koniec tematu,tak jak napisałem wcześniej,mam w poważaniu(by nie napisać wulgarniej) twoje zdanie o nas,pisz sobie co chcesz,internet wszystko przyjmie.Bez pozdrowień.
Good Night Left Side

iparts.pl
fcbc
Posty: 39
Rejestracja: 30.01.2009, 16:46

Re: Zgody, akcje (h) "bez kalkulatorów''

Post autor: fcbc » 16.01.2016, 08:54

2008 mecz BKS Boleslawiec - Karkonosze JG
na stadion wjezdza ok 150 bandy WKS, KSK, Miedz i inni. Miejscowy FC Zaglebia zostaje i bije sie w ok 25 osob, wynik oczywisty ale bez kalkulatorow

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kałamarnica i 147 gości