Ruch Chorzów nie zagra w ekstraklasie!

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

Zablokowany
19 Panewniki 20
Posty: 3
Rejestracja: 05.07.2007, 10:59
Lokalizacja: ObeRschlesien

Post autor: 19 Panewniki 20 » 19.07.2007, 13:01

Globson pisze:... i tak II-ligowcy dostali w bonusie dodatkowe 2 miejsca na wejscie do OE niech się z tego cieszą a nie ubolewają.

Prosiłbym bez żadnych napinek i nie stosownych wypowiedzi.

PS. I wcale nie jestem zadowolony że mamy grać w OE nie przez czysto wywalczony awans czy utrzymanie
Tylko zauwaz ze Ruch awansowal z 1 miejsca :!: :evil:



AWH
Posty: 17
Rejestracja: 18.07.2007, 20:43

Post autor: AWH » 19.07.2007, 13:14

Najbardziej śmieszy mnie fakt, że sporo tutaj udzielają się łebki z Polonii Bytom, która w tym roku awansowała tylko i wyłącznie dzięki PZPNowi , jakoś nie słychać było wtedy bluzgów pod adresem PB, mimo że przecież czyimś kosztem awansowaliście. Pieprzeni hipokryci.

slash
Posty: 35
Rejestracja: 21.06.2007, 23:00

Post autor: slash » 19.07.2007, 13:26

Nie uogólniaj, nie łebki tylko jeden jakiś internetowy napinacz ma za dużo do powiedzenia. Nic nie poradzisz.

Łks 1908
Posty: 126
Rejestracja: 27.02.2007, 13:00
Lokalizacja: Miasto Łódź

Post autor: Łks 1908 » 19.07.2007, 13:43

Mimo,ze nie przepadam za Ruchem,wiadomo,to kulawo to wszystko wyszło.Ruchowi nalezy sie miejsce w 1 lidze,klubowi z tradycjami i konkretna ekipa.A tak to znowu te ślumoki z Płocka beda sie szwędać po 1 lidze ! I znowu wyjazd do mizernego Płocka.Bez urazy,ale taka jest prawda.
Dziwie sie troche kibicom z Płocka,ze sa tacy oburzeni niektórymi tu wypowiedziami.Normalne chyba jest,ze kazdy woli pojechac do Chorzowa,niz na piknik do Płocka.I kazdy woli,zeby na jego stadion przyjechała konkretna ekipa,niz...wiadomo.
Ogólnie porazka jak c***......
wierność miastu i klubowi to rzecz święta.Rodowici Łodzianie 1908 !

radzionnu
Posty: 69
Rejestracja: 11.03.2007, 00:03

Post autor: radzionnu » 19.07.2007, 13:47

jak nie byly splacane dlugi a kur... transfer cwieloga do wisly to niby za free

pierdolony kozminski i caly pzpn,

i c*** z ta liga, niech sie pierdola, ale ku.. i tak beda siedziec za afery!

AWH
Posty: 17
Rejestracja: 18.07.2007, 20:43

Post autor: AWH » 19.07.2007, 14:00

Łks 1908 pisze:Dziwie sie troche kibicom z Płocka,ze sa tacy oburzeni niektórymi tu wypowiedziami.
Szczyt bezczelności. Albo przyłóż sobie kubeł lodu do łba albo nie pisz takich bzdur. Ja napiszę że jesteś chujowy, i żebyś wypierdalał z ŁKSem do III ligi i się zdziwię jeśli Ci się to nie spodoba.No ręce opadają

Łks 1908
Posty: 126
Rejestracja: 27.02.2007, 13:00
Lokalizacja: Miasto Łódź

Post autor: Łks 1908 » 19.07.2007, 14:08

Bierz siły na zamiary,nie zamiar na siły...i znaj chłopaku swoje i swojego klubiku miejsce w szeregu.
nara.
wierność miastu i klubowi to rzecz święta.Rodowici Łodzianie 1908 !

V
Posty: 1
Rejestracja: 04.03.2007, 18:34
Lokalizacja: Białystok

Post autor: V » 19.07.2007, 14:35

ZKS pisze:W konsekwencji dodatkowo dwie drużyny II ligi dostawały bonus w postaci awansu. I jakoś wówczas nikt nie był oburzony, że Jagiellonia czy Polonia B mają układy, dostając awans na tacy.
:shock: :shock: :lol: :lol: Jakaś promocja neostrady czy co?
JAGIELLONIA !

corintian
Posty: 49
Rejestracja: 16.03.2007, 20:05

Post autor: corintian » 19.07.2007, 14:39

najwiekszą kpiną jest to że taka decyzja jest podejmowana na tydzień przed startem ligi. drużyny przygotowują sie do rozgrywek a c*** wie kto w jakiej lidze zagra. paranoja. j**** PZPN!!!! jebana biurokracja :x :x

komi
Posty: 213
Rejestracja: 07.03.2007, 16:03

Post autor: komi » 19.07.2007, 14:40

parodia mam nadzieje ze jednak nie jest to ostateczna decyzja jesli jednak Ruch nie zagra w 1 to bedzie dobry cyrk chociaz i tak juz jest

Blaise KSG
Posty: 31
Rejestracja: 09.07.2007, 12:29
Lokalizacja: FC G-ce

Post autor: Blaise KSG » 19.07.2007, 14:41

teraz się okazuje że nikt nie słyszał jak przez cały sezon Listek powtarzał, że już nie będzie taryfy ulgowej i kto nie spełni wymogów ten poleci z OE.
PZPN to k**** i złodzieje, ale bez gorączki panowie, poczekajcie, bo nie wiadomo co się jeszcze okaże.

Dla mnie osobiście gorszym przekrętem jest bezkarność "miscza" Polski 2006/2007, w którego zarządzie siedzą koledzy kaczorów
nie reprezentuję oficjalnego stanowiska Kibiców Górnika Zabrze, a jedynie swoje własne, prywatne poglądy.

cichyknf
Posty: 26
Rejestracja: 24.06.2007, 09:56
Lokalizacja: knf - Bytom

Post autor: cichyknf » 19.07.2007, 14:45

defacto pisze:Żal mi osób które piszą: "Chorzów ma więcej kibiców a Wisła to wiocha"

-Na pewno w PZPN też tak mówili i dlatego chorzów nie dostał licencji...

Żal mi osób które piszą: "Jedziemy do PZPNu nie może tak być"

-I co im powiesz ? haha

Żal mi osób które piszą: "Wisła zapłaciła i została..."

-Wisła gdybyś sie interesował po zawodnikach przygotowywała się do 2ligi czy kupowali by takie osoby które chcą grac w 2giej lidze czy rozmawiali z 1wszo ligowymi bo i tak wiedzieli ze zostaną ?

Po za tym jak takie czepianie się kibiców z Płocka to większość się cieszyła że na nowe wyjazdy się pojedzie w 2giej lidze bo sie nudzą stadiony z 1wszej. I nikt z nas się do 1wszej ligi nie pchał więc jeżeli już jedziecie to jedźcie po PZPN bo to że Wisła zostaje nie podejmowała decyzji sama tylko PZPN...

A kto piszę "o ku*** jak tak można było zrobić, 1wszy raz nie dano licencji" to raczej jest z klubów które licencje uzyskiwały fartem bo może w następnym sezonie spadnie ich klub...

A jeszcze gdyby to Wisła została w 2giej a weszła Lechia to by było że jechanie po Lechii tak jakby też ona wybrała że sobie wejdzie.

Jedyny klub który jest winien do Ruch że nie uregulował długów dzięki temu i rozpatrzeniu sprawy tak a nie inaczej przez PZPN pocieszyła się Wisła.
no to widze psycholog sie znalazl - naprawde moze powinienes udac sie na Miodowa no i zaproponowac im swoje uslugi - z Plocka jestes, a wiec robote bez problemu dostaniesz
POLONIA moja Religia, moja Polityka, moja Walka....moje SACRUM!!!

Per
Posty: 100
Rejestracja: 30.04.2007, 11:15

Post autor: Per » 19.07.2007, 15:14

Oczywiście że to skurwysyństwo wyrzucać z ligi klub który w pełni na nią zasłużył i wywalczył ją w czysty sposób. W tej sprawie jestem jak najbardziej za Ruchem, ale takie rzeczy zdażają sie niestety w całej europie (wyrzucenie Ferencvarosu do 2 ligi węgierskiej w tamtym sezonie czy w austrii ekipy z grazu). Wymysł licencji to pierwszy krok do korupcji. Te łby z pzpn-u mogą sobie ustawiać ligi jak im tylko się podoba i na zaszdzie kto da więcej będzie miał licencje.
Pozdrawiam.

radzionnu
Posty: 69
Rejestracja: 11.03.2007, 00:03

Post autor: radzionnu » 19.07.2007, 15:21

kolejnym dowodem na to ze to wszystko jest ukartowane pod plock jest fakt ze gdy zespol kani gostyn nie sprostal wymogom licencyjnym 2 ligi to w ich miejsce awansowala bodazjde Unia Janikowo wiec zespol z 3 ligi ktory przegral baraze z Polonia B a nie najwyzej sklasyfikowany zespol 2 ligi w tym sezonie!

skandal i korupcja tyle mozna o tym fakcie powiedziec!

po raz kolejny cala Polska widzi i co?c**** zrobia

hdg
Posty: 735
Rejestracja: 07.06.2007, 17:41

Post autor: hdg » 19.07.2007, 15:23

Nie rozumiem o kiego c**** czepiacie sie tej Petry??! Teksty o wiesniactwie to juz wogule wymiataja.Po pierwsze Płock jest calkiem sporym miastem..Po 2 nie jeden"wiesniak" najebal by Miastowemu w markowym dresiku Nike i koszuleczce Total90..chore coniektorzy maja myslenie.. Czy to wina Petry,ze zajac maja miejsce Ruchu? Nie!! jest to efektem popierdolonego systemu dzialania PZPN.Systemu w ktorym PZPN lize dupsko UEFA,a wszelakie zasady zaczely byc przeliczane na kase,debilizm pierdolony ,klub walczy caly sezon o awans,udaje mu sie to a rozstrzygniecie i tak jest przy zielonym stoliku ...chory kraj...

*MALek*
Posty: 339
Rejestracja: 29.03.2007, 10:30
Lokalizacja: LiGota

Post autor: *MALek* » 19.07.2007, 15:37

No właśnie Płocka czepiać się nie ma co. To że skład przygotowywali na pierwszą ligę będąc w 2 wcale dziwne nie jest bo bardzo prawdopodobne było że albo ktoś nie uzyska licencji albo wyleci za korupcje a zgodnie z zasadami PZPNu to właśnie ona w takim wypadku zyskiwała.

Całkiem inna sprawą jest wieśniactwo... PZPNu który nie dopuszcza do ligi takiego klubu jak Ruch ... ale działacze R też swojego nie zrobili i to im należą się "gratulacje"
Zalenzer Sportverein 1906 Zalenze (od 1924 KKS Górnik Katowice) + SC Eiche 1911 Domb (GKS Dąb Katowice) + Orzeł 1920 Wełnowiec + RKS 1920 Bogucice (Górnik 1920 Katowice) = GKS 1964 Katowice.

;>
Posty: 223
Rejestracja: 13.05.2007, 14:48

Post autor: ;> » 19.07.2007, 15:46

Ja mam takie małe pytanie...
dlaczego połowa dzieciaków wpisujących się tutaj wyzywa kibiców płockiej Wisły? W czym oni tutaj ku*** mać zawinili? Albo macie po 12 lat albo nie macie mózgów... a może jedno i drugie?

Pshemeck
Posty: 5
Rejestracja: 25.06.2007, 12:56

Post autor: Pshemeck » 19.07.2007, 15:53

*MALek* - Zgodnie z Twoim podpisem mysle ze powinniscie postarac sie o przeniesienie R do jakies niemieckiej ligi, wzglednie zalozyc lige slaska...chyba dobry pomysl prawda?Polska nic Tobie tez nie przysiegala wiec o co ten placz?

Mowiac serio : Przykre....Zal Ruchu bo to naprawde zasluzony klub ale zaslugi nie graja...Cos w papierach siedzi.

Fighting Dragon Tokyo
Posty: 605
Rejestracja: 05.05.2007, 17:08

Post autor: Fighting Dragon Tokyo » 19.07.2007, 16:10

Pshemeck pisze:Mowiac serio : Przykre....Zal Ruchu bo to naprawde zasluzony klub ale zaslugi nie graja...Cos w papierach siedzi.
Nie coś a na pewno. PZPN powiedział konkretnie, że zarząd Ruchu w ciula przywalił dając identyczne dokumenty, co w poprzednim sezonie. PZPN miał małe przeciwwskazania do dokumentów, ale Ruch wtedy dostał warunkowo licencję, bo przedstawił PZPN-owi jak wszystko mają zamiar spłacić co do grosza. Teraz jest I liga (wyższe wymagania) a Ruch przedstawia takie same dokumenty :roll: Jeszcze raz napiszę ŻAL KIBICÓW, ale ku*** zarząd jest winny od strony Ruchu, bo w c**** przywalił. PZPN zaś zajebał tak sprawę, że mógł wcześniej żądać licencję, żeby kluby tydzień przed rozgrywki się nie dowiadywały, że zostały zdegradowane.

gizd
Posty: 65
Rejestracja: 06.05.2007, 22:53

Post autor: gizd » 19.07.2007, 16:18

Fighting Dragon Tokyo pisze:
Pshemeck pisze:Mowiac serio : Przykre....Zal Ruchu bo to naprawde zasluzony klub ale zaslugi nie graja...Cos w papierach siedzi.
Nie coś a na pewno. PZPN powiedział konkretnie, że zarząd Ruchu w ciula przywalił dając identyczne dokumenty, co w poprzednim sezonie. PZPN miał małe przeciwwskazania do dokumentów, ale Ruch wtedy dostał warunkowo licencję, bo przedstawił PZPN-owi jak wszystko mają zamiar spłacić co do grosza. Teraz jest I liga (wyższe wymagania) a Ruch przedstawia takie same dokumenty :roll: Jeszcze raz napiszę ŻAL KIBICÓW, ale ku*** zarząd jest winny od strony Ruchu, bo w c**** przywalił. PZPN zaś zajebał tak sprawę, że mógł wcześniej żądać licencję, żeby kluby tydzień przed rozgrywki się nie dowiadywały, że zostały zdegradowane.
Nastepny, ktory nie zna realiów klubu a się tu wypowiada na podstawie wywiadu z kozminskim. Jak juz napisalem 15 razy w tym temacie, komisja licencyjna nie dopatrzyla sie nieprawidlowosci w tym w czym znalazla je odwolawcza. Dokumenty nie mogly byc inne niz przed rokiem, bo to 6 letni plan spłaty długów. Dłużnicy się nie zmieniają, tylko liczby. Już za sam transfer Ćwielonga, który był bezgotówkowy, bo cała kasa poszła na dług w stosunku do Wisły, powinniśmy mieć spokój na dwa kwartały(350tys. na kwartał to deklaracja, Ćwielong poszedł za 800).

Poploch
Posty: 3
Rejestracja: 09.07.2007, 15:44

Post autor: Poploch » 19.07.2007, 16:54

W sumie to powiem tak pierdolcie sie wszyscy, jestem z Płocka i nie bede płakał za Ruchem ktory nie dostal licencji nie z mojej winy. To co robi PZPN tez p*******, mój klub ma obowiazek grac w pile zgodnie z regulaminem rozgrywek ale on tego regulaminu nie ustawia.

Jesli moge miec jedna prosbe, to nie szargajcie mego klubu bo jak nas PZPN wyjebie z ligi i przywroci Rucha to zaden z was przepraszal nas nie bedzie ani w piersi sie nie uderzy.

Zjebalismy sie do II ligi mowi sie trudno, liczylem ze sie zespol odbuduje i wracamy za rok. Jak nie za rok to za dwa albo kiedykolwiek w przyszlosci. Podejmuja decyzje ze mamy grac w I lidze, to jeszcze lepiej gramy na wyzszym szczeblu, i znowu powtarzam ja na to nie mam zadnego wplywu bo to kwestia PZPN albo tam jakiejs chujowej zreszta komisji.

Zespol byl budowany na lige II i przez to i tak sie boje ze sie ni c**** nie utrzymamy. Rzygam juz z tekstami ze przychodzi malo kibicow, ze jestesmy w drugie czy tam dziesiatej lidze ultras, to sa nasze sprawy i c*** wam do tego. Sobie ku*** bojkotujcie co chcecie, nie przychodzcie na mecze bo ja wbijam w to c****. Dla mnie liczy sie Wisla a grajac bez przygotowania pierwszoligowego jeszcze nam kibicow ubedzie bo bedziemy dostawac banki z jakimis leszczami.

Dla debili co nic nie wiedza przypominam ze na Lecha przychodzilo po 200 osób w czasach wielkiej bryndzy i tez dali rade. Jakby wam 15 razy zmieniali nazwe klubu, z 5 razy pod rzad byscie weszli i wyszli z 1 ligi to tez by was zaczelo malo przychodzic. W zarzadzie Orlenu naszym sponsorze ktorego tak sie czepiacie siedzi sobie Warszawa i oni sami dbaja o to zeby nasza Wisla za bardzo nie blysnela i to doskonale sie im udaje, mamy budzet na poziomie 6 mln wiec nie pierdolcie o przekretach bo za tyle kasy to Belchatow zyje miesiac.

Rondel
Posty: 32
Rejestracja: 08.07.2007, 14:59
Lokalizacja:

Post autor: Rondel » 19.07.2007, 17:02

Poploch pisze:Jesli moge miec jedna prosbe, to nie szargajcie mego klubu bo jak nas PZPN wyjebie z ligi i przywroci Rucha to zaden z was przepraszal nas nie bedzie ani w piersi sie nie uderzy.
naucz sie kibicu ze pisze sie "Ruchu"!!!
po drugie cala polska wie ze kupiliscie sobie 1 lige, wiec nie oczekuj ze ktos tu bedzie szanowal twoj marny, łapówkarski klubik.
bez odbioru
Never underestimate the predictability of stupidity

Head
Posty: 122
Rejestracja: 01.03.2007, 15:03
Lokalizacja: Płock

Post autor: Head » 19.07.2007, 17:30

Kolejny pojebało was juz równo z tymi wpisami na temat Płocka,po 1 zrozum ze kazdy u nas byl nastawiony na 2 lige i ja(sam ją wole)
po 2 pisanie "twoj marny, łapówkarski klubik"to mnie smieszy ale pisz dalej i polemizuj powodzenia.
Petrochemia Płock

radzionnu
Posty: 69
Rejestracja: 11.03.2007, 00:03

Post autor: radzionnu » 19.07.2007, 17:38

http://www.youtube.com/watch?v=BqPh8BMLJ6Q

no ladnie, wiadomo o co chodzi pzpnowi, przeciez o wypedzenie kibicow ze stadionow,
eh, a w Plocku nawet wysilac sie z tym nie musza :? :P

Michał_Płock
Posty: 86
Rejestracja: 28.02.2007, 16:29
Lokalizacja: Płock

Post autor: Michał_Płock » 19.07.2007, 18:02

[link] - Serdecznie zapraszam!

SteRyd
Posty: 27
Rejestracja: 28.04.2007, 13:39
Lokalizacja: ChoRzów

Post autor: SteRyd » 19.07.2007, 18:16

[link]
Kazdy PRawdziwy Kibic Poprze Nas...W TYm na Co zasłuzylismy i czekalismy dlugie miesiace !!
Obrazek
Pamietej Kaj Je NaRód Twoj..Kaj Je Dom Twoj(...) GoRny Slask/ObeRschlesien

dawid1920
Posty: 91
Rejestracja: 12.03.2007, 19:58

Post autor: dawid1920 » 19.07.2007, 18:23

No naprawde Bojcie sie chamy,bo pokazywanie radosci po takim awansie przy zielonym stoliku poprostu nieprzystoi.Gratuluje awansu :lol:

SteRyd
Posty: 27
Rejestracja: 28.04.2007, 13:39
Lokalizacja: ChoRzów

Post autor: SteRyd » 19.07.2007, 18:27

Od Zawsze Wiadomo Ze PZPN Jest Ciety na Ruch !
Boja sie nas k**** to dla tego !!
Cała Polska Krzyczy:k****!
uzadzimy u was BURDY !!
Obrazek
Pamietej Kaj Je NaRód Twoj..Kaj Je Dom Twoj(...) GoRny Slask/ObeRschlesien

tomypiknikowcy
Posty: 248
Rejestracja: 26.02.2007, 19:29

Post autor: tomypiknikowcy » 19.07.2007, 18:32

Największe jaja z tego wszystkiego są takie ,że Polonia B. będzie rozgrywała swoje mecze na cichej :lol:

I odpierdolcie sie już od tej Wisły ,ona chyba najmniej ma winy w tym wszystkim
Tyle skinów w całym mieście nie widziałeś tego jeszcze popatrz!Oi!Popatrz!

szyderca
ban
Posty: 78
Rejestracja: 03.03.2007, 18:31
Lokalizacja: pochodzi małpa?

Post autor: szyderca » 19.07.2007, 18:39

...i wilk syty....:)

Pozatym nie przypominam sobie by Płock pisał jakies pisma do PZPN-u w stylu "w zamian za Ruch nas przyjmijcie". Decyzja Związku była taka i taka: ale żeby jechać po Wiśle że ona dostała możliwość grania w OE to chyba coś jest nie tak.
Ruch nie spełnił norm, Płock się nie prosił o pozostanie.Tyle.
Ostatnio zmieniony 19.07.2007, 18:42 przez szyderca, łącznie zmieniany 1 raz.

djkwas
Posty: 4
Rejestracja: 19.07.2007, 18:33

Post autor: djkwas » 19.07.2007, 18:40

dawid1920 pisze:
No naprawde Bojcie sie chamy,bo pokazywanie radosci po takim awansie przy zielonym stoliku poprostu nieprzystoi.Gratuluje awansu :lol:
żal mi takich kretynów jak ty mimo że prawie całe zycie spedziłem w Krakowie i kibicuje Wiśle Kraków mam wiele szacunku i do nafciarzy i do samej Płockiej Wisły - akrecenie non stop tego samego wałka ze coś tam ze przy zielonym stoliku koleś daruj sobie no chyba ze masz 13 lat i jestes typowym baunsującym kolesiem z chipsami w reku przed ekranem - miej pretesje do PZPN a nie do Wisły Płock :wink: ale jak zawsze znajdzie sie taki palant który zawsz ebedzie szukał kozła ofiarnego na kogo winne zwalić. Chciałbym ci zaznaczyć, że Płock też oszukali nie raz co było widać jawnie miedzy innymi PZPN robią spadek korupterów i 2 dodatkowe druzyny a miały spadac tylko 2 drużyny za korupcje też kibice Nafciarzy dowiedzieli się o tym 3 kolejki prze dkońcem myślisz ze im było wesoło , ze nie bylo im żal (ps a frekwecje przy tak slabo grajace Wisły mieli naprawde imponująco 3000 - 5000 nawet 7000 w jednym meczu bylo nie pogardzilby zaden spadkowicz z ekstraklasy !!!! pomyśl barnaie jeden z drugim zanim cos napiszesz - ehh pozdro z Krakowa :?

Sztygar
Posty: 1308
Rejestracja: 27.02.2007, 07:45

Post autor: Sztygar » 19.07.2007, 19:17

macie na 90 minut dokładnie wypisane liczby Płocka u siebie więc koniec polemiki ... każdy niech sobie to sam ocenii :roll:
Może być tak jak ktoś napisał , w poniedziałek licencjii nie dostanie Polonia Bytom tylko po to aby Ptaszysko z Gutowa czy c*** wie skąd oni są mogło zagrac w 1 lidze
OBY TAK SIE NIESTAŁO :!: :!: :!: :!: :!: :!:

djkwas
Posty: 4
Rejestracja: 19.07.2007, 18:33

Post autor: djkwas » 19.07.2007, 19:34

19[P]82 pisze:Witam,
Jestem kibicem Ruchu Chorzów. Pisze w związku nie przyznania nam licencji na gre w OrangeEkstraklasie. Proszę Waszą firmę jako głównego sponsora rozgrywek o wstawienie się za naszym klubem w walce o licencje. Historia naszego klubu jest długa i zawiła, jesteśmy 14-krotnym mistrzem Polski. Od czasów przekształcenia się w Sportową Spółkę Aukcyjną Ruch po wielu chudych latach wychodził na prostą. Zaczęło się od ciepłej wody pod prysznicem i regularnych wypłat dla zawodników. Zredukowano zadłużenia z 15 do ok 3 mln zł. i nadal się je redukuje, powstał schludnie wyglądający stadion, którego w przeciwieństwie do wielu 1-ligowców nie musimy się wstydzić. Uważam że decyzja najbardziej uderza w piłkarzy, którzy w sportowy sposób wywalczyli awans z 1 miejsca w II lidze, oraz w kibiców i społeczeńswto, które ma dość niejazsnych działań w siedziebie PZPN-u. Społeczeńswto piłkarskie (nie tylko z Chorzowa i sympatyzujących z nim miast) jest zaszokowane niekonsekwencją przy przyznawaniu licencji. Nie raz już przyznawano licencje warunkowe za długi (np,Widzew), gdy klub nie dysponował odpowiednią infrastrukurą(wszystkie nowe kluby w OE + ŁKS), nie robi też nic by oczyscić piłkarskie środowisko z podejrzeń korupcyjnych - kluby, których piłkarze otwarcie w mediach mówili o kupowanych przez nich meczach, grają w OE. Liczę bardzo na Wasz głos w tej sprawie, jak i cały Chorzów i społeczeńswto piłkarskie znudzone ciągłymi aferami, nie tylko w sporcie. Nie pozwólcie by Wasza firma była kojarzona z 'brudnymi' rozgrywkami!

Takie cos znalazłem na sportowych faktach<komentarz> wyżej koles napisał ''piszcie takie maile do orange na [email protected] z prośbą przekierowanie do zarządu i ślijcei tego kmentarza dalej::::::::Proszę nie bagatelizować tego maila, to naprawdę ważne dla wielu ludzi.''

Z tego wynika, ze wszyscy maja pisac e-maila na ten adres? czy moze tylko przedstawiciele kibiców Ruchu? Chetnie bym wysłał bo dobrzeby było miec Ruch w ekstraklasie.
no tak "Orange" ma tu wiele do gadania :? moze zelazny List ehh gdzies czytalem ze ktos z zarzadu Ruchu sie wypowiadał ze już decyzja zapadła wiec koniec kropka
Ostatnio zmieniony 19.07.2007, 19:36 przez djkwas, łącznie zmieniany 2 razy.

19(R)20
Posty: 102
Rejestracja: 30.03.2007, 21:36
Lokalizacja: Panewniki

Post autor: 19(R)20 » 19.07.2007, 19:35

niech to wysyła każdy kto nie chce więcej takich przekrętów! niezależnie od przynależności klubowej
serwis kibiców Ruchu Chorzów [link]

djkwas
Posty: 4
Rejestracja: 19.07.2007, 18:33

Post autor: djkwas » 19.07.2007, 19:40

19(R)20 pisze:niech to wysyła każdy kto nie chce więcej takich przekrętów! niezależnie od przynależności klubowej
i na Forum Kibiców Ruchu pojawia sie na końcu taki tekst "Po co nam ta Polska?" - ehh ludzie zal mi was jezeli po co wam Polska to po co sie prosicie o Ekstra klase w Polskiej lidze boze żal

AWH
Posty: 17
Rejestracja: 18.07.2007, 20:43

Post autor: AWH » 19.07.2007, 19:52

Cytat z tej stroniczki Ruchu:

"Kto potrafi wyjaśnić tegoroczny budżet Wisły Płock, praktycznie nienaruszoną kadrę i co najważniejsze PRZYGOTOWANY WCZEŚNIEJ wniosek licencyjny na 1 ligę? "

Budżet jest drugoligowy, NIENARUSZONA kadra wg autora tego tekstu to 11 piłkarzy którzy przyszli do klubu i 13 którzy odeszli. TO JEST QRVA NIENARUSZONA KADRA?? I NIE KŁAMCIE Z WNIOSKIEM BO NIC TAKIEGO NIE MIAŁO MIEJSCA!

Rondel
Posty: 32
Rejestracja: 08.07.2007, 14:59
Lokalizacja:

Post autor: Rondel » 19.07.2007, 20:14

[link]

rozpowszechniac!
Never underestimate the predictability of stupidity

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: halbregg, InoRaz i 167 gości