Komentarze Dla Miasta Łódź ...

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Zablokowany
Holba
Posty: 194
Rejestracja: 26.02.2007, 23:01
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Holba » 05.03.2007, 07:49

Rodowite Bałuty pisze: Bystry jestes,bingo!Ciekawe ilu typów z tej"łodzkiej wycieczki"trafiłoby na piotrkowska?...bez mapy... :lol:
A jakie to ma znaczenie?

Co chcesz przez to powiedziec? Ze FC sie nie licza do statystyk, ze obie liczby sa od dzisiaj rowne po wniesieniu Twojego odwolania?

Nie lapie.

Pzdr
Londyn 100% Widzew

iparts.pl
R/F
ban
Posty: 268
Rejestracja: 27.02.2007, 09:38
Lokalizacja: Radom

Post autor: R/F » 05.03.2007, 09:42

Rodowite Bałuty pisze:
Ciekawe ilu typów z tej"łodzkiej wycieczki"trafiłoby na piotrkowska?...bez mapy... :lol:[/quote pisze:
Co to jest Piotrkowska? :lol:

Wszystkie liczące się kluby w Polsce mają liczne Fan Cluby. Widzew jest jednym z najpopularniejszych polskich klubów, więc ma kibiców w całej Polsce. FC to potencjał, każdy trzeżwo myślący o tym wie.
Ale przecież wy wiecie lepiej, najrodowitsi z rodowitych, stojący nad flagami fc z Płońska, Włocławka, Konstantynowa.. :shock:


PS. kocham ten temat :wink: [/b]

Rodowite Bałuty
Posty: 12
Rejestracja: 04.03.2007, 21:46
Lokalizacja: BAŁUCKA SZLACHTA

Post autor: Rodowite Bałuty » 05.03.2007, 13:12

Holba pisze:
Rodowite Bałuty pisze: Bystry jestes,bingo!Ciekawe ilu typów z tej"łodzkiej wycieczki"trafiłoby na piotrkowska?...bez mapy... :lol:
A jakie to ma znaczenie?

Co chcesz przez to powiedziec? Ze FC sie nie licza do statystyk, ze obie liczby sa od dzisiaj rowne po wniesieniu Twojego odwolania?

Nie lapie Pewnie że nie łapiesz bo złapać nie możesz.Od zawsze w waszych szeregach większośc stanowią ludzie ze wsi,miasteczek i takich tam...dla Was to normalka-dla nas powód do szydery,owszem,u nas też jest Konstantynów,Pabianice lecz procent ludzi spoza Łodzi jest miażdżąco mniejszy i wcale z tego powodu nie jest nam smutno...To my kojarzeni jestesmy z rodowitymi mieszkańcami miasta Łodzi a Wy z białymi skarpetami,lakierkami i remizą!I niech tak zostanie.POZDRO ZGODY!
PAMIĘTAJ WIDZEWIOKU,HISTORIA NIE KŁAMIE ŁKS ŁÓDŻ POLSKA-1908-RODOWICI ŁODZIANIE

Rodowite Bałuty
Posty: 12
Rejestracja: 04.03.2007, 21:46
Lokalizacja: BAŁUCKA SZLACHTA

Post autor: Rodowite Bałuty » 05.03.2007, 13:20

R/F pisze:
Rodowite Bałuty pisze:
Ciekawe ilu typów z tej"łodzkiej wycieczki"trafiłoby na piotrkowska?...bez mapy... :lol:[/quote pisze:
Co to jest Piotrkowska? :lol:

Wszystkie liczące się kluby w Polsce mają liczne Fan Cluby. Widzew jest jednym z najpopularniejszych polskich klubów, więc ma kibiców w całej Polsce. FC to potencjał, każdy trzeżwo myślący o tym wie.
Ale przecież wy wiecie lepiej, najrodowitsi z rodowitych, stojący nad flagami fc z Płońska, Włocławka, Konstantynowa.. :shock:


PS. kocham ten temat :wink: [/b]
Ale wszystkie liczące się kluby w polsce mają przede wszystkim full ekipy w rodowitym mieście klubu...Nie rozumiesz tego widzewiaku z radomia?Bo chyba nie powiesz mi ze we Widzewie tez tak jest....
PAMIĘTAJ WIDZEWIOKU,HISTORIA NIE KŁAMIE ŁKS ŁÓDŻ POLSKA-1908-RODOWICI ŁODZIANIE

Incognito.
Posty: 402
Rejestracja: 27.02.2007, 18:15

Post autor: Incognito. » 05.03.2007, 13:40

ku*** MAC ale pierdolicie moze ku*** w Łodzi w miescie tak przewage ma Łks niby przeciez kazdy to wie ze jest po rowno a co Ty tu p********* o jakis bialych skarpetkach i remizach??? :shock: :evil: :lol:

Łks 1908
Posty: 126
Rejestracja: 27.02.2007, 13:00
Lokalizacja: Miasto Łódź

Post autor: Łks 1908 » 05.03.2007, 13:55

Incognito. pisze:ku*** MAC ale pierdolicie moze ku*** w Łodzi w miescie tak przewage ma Łks niby przeciez kazdy to wie ze jest po rowno a co Ty tu p********* o jakis bialych skarpetkach i remizach??? :shock: :evil: :lol:
A kto tu napisał,ze Łks-u jest w Łodzi wiecej?? Czytaj troche ze zrozumieniem, bardziej uwaznie,a nie na sztuke,a pózniej sie podniecaj.....
wierność miastu i klubowi to rzecz święta.Rodowici Łodzianie 1908 !

urQuell1908
Posty: 7
Rejestracja: 01.03.2007, 01:15

Post autor: urQuell1908 » 05.03.2007, 15:04

mimo, iż jestem ełkaesiakiem z krwi i kości, z pokolenia na pokolenie to musze przyznać, ze ja juz tez nie mogę pojąć i znieść tej rodowitej napinki, przeciez to brzmi śmiesznie, Rodowici to nasz PRZYDOMEK :!: , gdyz każdy kojarzy ŁKS głównie z miejskim klubem z Łodzi i tyle, sam nie wiem jak czują się osoby z poza Łodzi, którzy przyjeżdzaja na nasz stadion i nasze mecze, słyszą ciągłe żarty z wieśniaków, podmiejskich itp, to naprawde jest dużo większe wyzwanie przyjechac specjalnie z innego miasta na mecz swojej ukochanej drużyny niż wsiąść do tramwaju i w 15 min być na stadionie, ja osobiście, pomimo, iż delikatnie mówiąc nie lubie Widzewa to szanuje, ze ma liczne fc, w pewnym sensie podziwiam i nawet troche zazdroszcze, szanuje również nasze wszystkie fc, najliczniejszy Włocławek i wszystkie inne mniejsze za wytrwałość i prawdziwe przywiązanie do klubu

w samym miescie Łodzi jest jak jest, kto tu spędził kilka chwil swojego życia ten pewnie wie i nie ma sensu siać dalej tego ziarna napinki, bo to staje sie smieszne nawet dla nas samych, nikt nie zliczy kogo w Łodzi więcej (przynajmniej teraz) i należy dać sobie spokój, my na zachodzie Widzew na wschodzie koniec i bomba kto czytał ten trąba

ps pozdrowienia dla wszystkich fc wszystkich klubów na całym świecie

-p-
Posty: 16
Rejestracja: 26.02.2007, 18:51

Post autor: -p- » 05.03.2007, 15:08

Mądrze, mądrze ... Wpis powyżej ...


Ale Organista znowu wtrąci swoje 3 grosze :lol:

mjRTS
Posty: 48
Rejestracja: 27.02.2007, 16:24
Lokalizacja: Z czerwonej krainy.

Post autor: mjRTS » 05.03.2007, 15:23

urQuell 1908- wielki szacunek.
ŁKS 1908 i Rodowite Bałuty-tylko psychiatra.Choć podejrzewam, że już za późno.

Karlito77
Posty: 27
Rejestracja: 27.02.2007, 19:17
Lokalizacja: LDZ

Post autor: Karlito77 » 05.03.2007, 15:33

Łks 1908 pisze:
Karlito77 pisze:
Łks 1908 pisze: A tak na powaznie,przestancie juz pierdolic o tych kompleksach,bo to nie ma nic wspólnego z rzeczywistoscia i naprawde nas smieszy.

Ciekawe jak sie ma do tego co piszesz,twój podpis w profilu.
ocb mr.sołtys?????????


Jak ktos ma iloraz inteligencji nizszy niz programator od pralki,to nigdy nie zrozumie ocb!
Obrazek
Nie do pobicia-Widzewski styl życia.

Łks 1908
Posty: 126
Rejestracja: 27.02.2007, 13:00
Lokalizacja: Miasto Łódź

Post autor: Łks 1908 » 05.03.2007, 15:40

urQuell1908 pisze:mimo, iż jestem ełkaesiakiem z krwi i kości, z pokolenia na pokolenie to musze przyznać, ze ja juz tez nie mogę pojąć i znieść tej rodowitej napinki, przeciez to brzmi śmiesznie, Rodowici to nasz PRZYDOMEK :!: , gdyz każdy kojarzy ŁKS głównie z miejskim klubem z Łodzi i tyle, sam nie wiem jak czują się osoby z poza Łodzi, którzy przyjeżdzaja na nasz stadion i nasze mecze, słyszą ciągłe żarty z wieśniaków, podmiejskich itp, to naprawde jest dużo większe wyzwanie przyjechac specjalnie z innego miasta na mecz swojej ukochanej drużyny niż wsiąść do tramwaju i w 15 min być na stadionie, ja osobiście, pomimo, iż delikatnie mówiąc nie lubie Widzewa to szanuje, ze ma liczne fc, w pewnym sensie podziwiam i nawet troche zazdroszcze, szanuje również nasze wszystkie fc, najliczniejszy Włocławek i wszystkie inne mniejsze za wytrwałość i prawdziwe przywiązanie do klubu

w samym miescie Łodzi jest jak jest, kto tu spędził kilka chwil swojego życia ten pewnie wie i nie ma sensu siać dalej tego ziarna napinki, bo to staje sie smieszne nawet dla nas samych, nikt nie zliczy kogo w Łodzi więcej (przynajmniej teraz) i należy dać sobie spokój, my na zachodzie Widzew na wschodzie koniec i bomba kto czytał ten trąba

ps pozdrowienia dla wszystkich fc wszystkich klubów na całym świecie
Bez urazy,ale jak tak bardzo zazdrościsz kibicom Widzewa fan-clubów,to moze pomysl na bieganie na druga strone miasta,jesli ci tak nie pasuje 'Rodowite napinanie",bo widze,ze nie za bardzo wiesz ocb w tym wszystkim.
To tyle.
wierność miastu i klubowi to rzecz święta.Rodowici Łodzianie 1908 !

Karlito77
Posty: 27
Rejestracja: 27.02.2007, 19:17
Lokalizacja: LDZ

Post autor: Karlito77 » 05.03.2007, 15:46

Łks 1908 pisze:to moze pomysl na bieganie na druga strone miasta
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Przeciez Widzewa nie ma w Łodzi.
Obrazek
Nie do pobicia-Widzewski styl życia.

urQuell1908
Posty: 7
Rejestracja: 01.03.2007, 01:15

Post autor: urQuell1908 » 05.03.2007, 16:09

ile masz lat chłopcze?? może chłopczyku?? bo po twoim wpisie mniemam, iż dłużej chodze na ŁKS niż Ty masz wiosen na karku i nie sugeruj mi gdzie mam chodzić na mecze i komu kibicować, każdy klub ma swój profil i wizerunek tak jak kibice danego klubu, jestem Rodowitym ełkaesiakiem i takim pozostane do końca moich dni, a posiadać fc to fajna sprawa i tyle, i zazdroszcze wszystkim klubom z licznymi fc
kiedys tylko funkcjonowało określenie żydzi (zarówno z jednej jak i drugiej strony), teraz u nas popularniejsze jest podmiejscy u nich bazarowcy, sa to tylko potoczne (rzekłbym żartobliwe) określenia i nie należy dorabiać do nich Bóg wie jakiej ideologii, jedne są bardziej trafne drugie mniej a jak się mają do rzeczywistości niech każdy oceni wg uznania, jesli ktoś tego nie rozumie to bardzo współczuję, sam czasem zwracam się do kumpla podmiejski a on do mniej bazarowiec (wszystko w żartach), mimo, ze mamy inne poglądy i nie raz nie dwa się pokłócimy to najważniejszy jest zdrowy rozsądek

Łks 1908
Posty: 126
Rejestracja: 27.02.2007, 13:00
Lokalizacja: Miasto Łódź

Post autor: Łks 1908 » 05.03.2007, 16:39

Własnie gdybym miał pare wiosen,to moze wtedy bym miał takie podejscie,jak ty,no ale naszczescie tak nie jest.Aha,jeszcze jedno,twoje poglady sa stanowiskiem pikników,ultrasów,czy EMW?,bo to chyba duzo wyjasni.A na koniec dla twojej ciekawosci 3 dyszki juz mi dawno pękły....
wierność miastu i klubowi to rzecz święta.Rodowici Łodzianie 1908 !

maciej!
Posty: 453
Rejestracja: 27.02.2007, 20:21

Post autor: maciej! » 05.03.2007, 19:45

Łks 1908 pisze:A na koniec dla twojej ciekawosci 3 dyszki juz mi dawno pękły....
sorry, że się wtrące, ale tu się nie masz czym chwalić. usiąść tylko i płakać, że chłop po 30-dziestce takie głupoty może wypisywać

a co do głównego watku tej strony wytłumaczcie mi proszę co was tak razi w tych FC Widzewa ? No bo zastanówmy się...

a) nie biore pod uwagę liczb sprzedanych biletów bo bym was zagiął na wejście, ale przyblizone liczby na meczach u siebie - większe ma zazwyczaj Widzew, czyż nie ? a, zapomniałem, pewnie Boniek przekupił media by byli dla nas fajni, dla was be

b) każdy tu często zaznacza, że w Łodzi nie da się określić "kto rządzi"; "kogo więcej" itp. , a skoro liczby mamy obiektywnie patrząc większe, można wysnuć wniosek, iż Łódź "po połowie", a poza Łodzią więcej Widzewa, czyż nie ?

c) jak napisał wasz kolega po szalu - spoza Łodzi jedzie się dłużej i trudniej niż autobusem na al. Unii czy nawet z buta. dla wielu z nas (m. i.n dla mnie - ha! nie jestem z Łodzi) mecz w Łodzi to typowy wyjazd. Często mam bliżej na wyjazdowy mecz Widzewa, niż "domowy" (nie, żebym się żalił, broń Panie Boże). I tu moje pytanie, stawiam tezę, że jesteście kibicami, którzy jeżdżą na wyjazdy - czy wyjazd do oddalonego 200 km, a często i więcej miasta jest czymś łatwym ? (czy przyjemnym nie pytam, bo różnie to bywa %...) Czy nie zabiera wam lekko licząc całego dnia, a często i więcej ? Raczej tak... więc przez wzgląd choćby na to moglibyście szanować FC innych klubów, nawet Widzewa.

Nie wspominam nawet o tak oczywistych korzyściach z posiadania wielu FC jak te, że gdzie się nie pojedzie można spotkać jakiegoś "czerwonoskórego" wariata, objazdach piłkarzy i trenerów Widzewa po miastach FC, gdzie zaciśniają się więzy: piłkarze - kibice itp.

Podsumowując, wy jesteście dumni, że macie mało FC, a my, że mamy ich dużo. Wszyscy zadowoleni :shock: .[/img][/url]
ROBOTNICZE TOWARZYSTWO SPORTOWE

WDZW_M
Posty: 81
Rejestracja: 27.02.2007, 10:14

Post autor: WDZW_M » 05.03.2007, 19:52

Łks 1908 pisze:Własnie gdybym miał pare wiosen,to moze wtedy bym miał takie podejscie,jak ty,no ale naszczescie tak nie jest.Aha,jeszcze jedno,twoje poglady sa stanowiskiem pikników,ultrasów,czy EMW?,bo to chyba duzo wyjasni.A na koniec dla twojej ciekawosci 3 dyszki juz mi dawno pękły....
Wiesz co, choćbyś miał nawet 2 razy tyle lat co masz, to ciebie od urQuell1908 odróżnia poziom inteligencji. Zasmucę cię, bo ta różnica jest na twoją niekorzyść, jakbyś nie załapał.
Też nienawidzę twojego klubu, ale myślę trzeźwo i teksty typu bazarowcy i podmiejscy biorę jako zwykłą docinkę, a nie tak śmiertelnie poważnie jak ty.
Masz ponad 30 lat, ale nie masz się co chwalić, bo jesteś maluczkim człowieczkiem z jeszcze mniejszym rozumkiem.

A Derby i tak będą Nasze :twisted:
Obrazek

mjRTS
Posty: 48
Rejestracja: 27.02.2007, 16:24
Lokalizacja: Z czerwonej krainy.

Post autor: mjRTS » 05.03.2007, 20:51

Jak można to wytłumaczę ŁKS 1908 jeszcze dwie rzeczy.
1. Uwierz mi.Rodowitość mieszkańców Łodzi jest zdecydowanie krótsza niż większości miast i miasteczek z których zjeżdżają się kibice Widzewa.Mój Zgierz ma już prawie 800 lat, a Łódź?
2.Pisząc, że Widzew nie jest łódzkim klubem bo w 1910 roku Widzew nie leżał w granicach administracyjnych Łodzi pamiętaj, że Łódź w 1908 roku nie leżała w Polsce.Nie jesteście polskim klubem? Resovia też nie?Cracovia,Wisła i wiele innych klubów też nie?Debilizm.
Naprawdę.Posłuchaj kolegę po szalu i wyluzuj.Zwłaszcza jeżeli naprawdę jesteś już w tym wieku.

R/F
ban
Posty: 268
Rejestracja: 27.02.2007, 09:38
Lokalizacja: Radom

Post autor: R/F » 05.03.2007, 21:02

co do rodowitości to rozjebało mnie ogłoszenie w "to my kibice", bodaj w pażdziernikowym/listopadowym numerze, brzmiące mniej więcej "nawiążę kontakt z kibicami Łódzkiego klubu Sportowego z północnego Mazowsza, w celu wspólnych działań na rzecz ełksy.
Kontakt, mail: rodowici_lks@..."

:lol:

Al
Posty: 37
Rejestracja: 27.02.2007, 14:16

Post autor: Al » 05.03.2007, 21:47

Wiadomo, że jest lepiej podczepić się pod duży klub i krytykować wszystkich będąc Wielkim Widzewiakiem, niż działać na własnym podwórku we własnym mieście <-- taka jest prawda o widzewskich fan clubach.

maciej!
Posty: 453
Rejestracja: 27.02.2007, 20:21

Post autor: maciej! » 05.03.2007, 21:49

Al pisze:Wiadomo, że jest lepiej podczepić się pod duży klub i krytykować wszystkich będąc Wielkim Widzewiakiem, niż działać na własnym podwórku we własnym mieście <-- taka jest prawda o widzewskich fan clubach.
ahahahhahaha rozkminiłeś nas wszystkich. wlasnie taka jest prawda. pozdro szejset :lol:
ROBOTNICZE TOWARZYSTWO SPORTOWE

WDZW_M
Posty: 81
Rejestracja: 27.02.2007, 10:14

Post autor: WDZW_M » 05.03.2007, 22:20

mjRTS pisze:Jak można to wytłumaczę ŁKS 1908 jeszcze dwie rzeczy.
1. Uwierz mi.Rodowitość mieszkańców Łodzi jest zdecydowanie krótsza niż większości miast i miasteczek z których zjeżdżają się kibice Widzewa.Mój Zgierz ma już prawie 800 lat, a Łódź?
2.Pisząc, że Widzew nie jest łódzkim klubem bo w 1910 roku Widzew nie leżał w granicach administracyjnych Łodzi pamiętaj, że Łódź w 1908 roku nie leżała w Polsce.Nie jesteście polskim klubem? Resovia też nie?Cracovia,Wisła i wiele innych klubów też nie?Debilizm.
(...)
No i to są konkretne argumenty, a nie teksty typu: "Jesteście podmiejscy, bo tak i c***!" :lol:

Idąc za ciosem, chciałbym takim ludziom jak ŁKS 1908 przypomnieć, że Nasza Łódzka Miejskość została Nam nadana przez 'wieśniaków' z Piotrkowa Trybunalskiego.

Dalej, odnosząc się do tak często używanego przez rywali argumentu, że byli w Łodzi pierwsi i dlatego są bardziej łódzcy, to mam pytanie: Bardziej łódzka jest Galeria, czy Manufaktura? 8)

A co do tego dumnego człona "Łódzki" w nazwie waszego klubu, który jakoby z góry wskazywał skąd jesteście, to Łodzianka jest tak samo bardziej łódzka od np. Metalowca, jak ŁKS od Widzewa :lol:

Poza tym na koniec chciałbym wiedzieć jakbyście się poczuli, gdybyście pochawalili się komuś, że jesteście za ŁKS-em, a ta osoba zapytałaby was, czy tym z Łodzi, czy z Łomży :twisted:
O Widzew nikt nie spyta: 'ale który'?
Obrazek

ret-1910-kinia
Posty: 10
Rejestracja: 27.02.2007, 20:22
Lokalizacja: Łódź-Retkinia

Post autor: ret-1910-kinia » 05.03.2007, 23:41

Łks 1908 pisze:.A na koniec dla twojej ciekawosci 3 dyszki juz mi dawno pękły....
Matko boska, jak ty w tym wieku z takim rozumkiem zarobiłeś na internet???!!!???
jeszcze więksi, jeszcze lepsi - Widzew Łódź
Gratki za awans: Ruch, Jaga, Sosnowiec

Łks 1908
Posty: 126
Rejestracja: 27.02.2007, 13:00
Lokalizacja: Miasto Łódź

Post autor: Łks 1908 » 06.03.2007, 10:27

Do tych wszystkich mądrych i wyuczonych gamoni :
Po pierwsze-to,ze mam takie poglądy,jakie mam musi czynić ze mnie debila?? Ciekawe,ale pewnie zaraz jakiś profesor Miodek z Kozienic,czy Poddębic mi to na biegu wytłumaczy.
Po drugie-pewnie od wielu z was różnimy się tym,że ja tu sobie siedze z nudów,a dla większości z was internet to całe życie i tylko tu możecie dzieci zabłysnąć i mieć coś do powiedzenia.
Po trzecie-ciekawe czemu,kilka lat temu,gdzieś połowa lat 90-tych była u was akcja nie wywieszania flag f-c,a u nas na derbach wywieszaliście tylko fany osiedlowe.Czyżby łódzkie DHW się czegoś w stydziło?? Ale pewnie wielu z was tego nie pamięta,bo ma za mało latek.
Po czwarte-widze,że najwięcej do powiedzenia,mają chłopcy nie mieszkający w mieście Łodzi,no ale jak się mieszka 200 km od Łodzi,trzeba żyć kibicowsko cały tydzień,a internat dla was to jedyna możliwość.
I naprawde,walą mnie centralnie wasze wpisy i wtyki,bo to jest tylko internet,a tylko tu możecie być mocarni,bo we własnym klubie macie pewnie mądrusie gówno do gadania.A tu możecie sobie pokrzyczeć,bo w realu zapewne chodzicie ze zmarszczonymi dupskami.
No,a teraz sobie popierdolcie dalej o ilorazie inteligencji i perześcigajcie sie kto z was jest bardziej kumaty.
wierność miastu i klubowi to rzecz święta.Rodowici Łodzianie 1908 !

Rodowite Bałuty
Posty: 12
Rejestracja: 04.03.2007, 21:46
Lokalizacja: BAŁUCKA SZLACHTA

Post autor: Rodowite Bałuty » 06.03.2007, 10:45

Oj boli widzewioków gminne pochodzenie dużej ilości z nich,boli.I bardzo dobrze,ma boleć bo to wasz garb z którym będziecie biegać do końca swych dni...Kolega wyżej wszystko pięknie wyjaśnił,nic dodać nic ując.RODOWICI 1908 ŁODZIANIE
Ostatnio zmieniony 06.03.2007, 10:51 przez Rodowite Bałuty, łącznie zmieniany 1 raz.
PAMIĘTAJ WIDZEWIOKU,HISTORIA NIE KŁAMIE ŁKS ŁÓDŻ POLSKA-1908-RODOWICI ŁODZIANIE

BT
ban
Posty: 34
Rejestracja: 04.03.2007, 15:40
Lokalizacja: ŁKS Łódź

Post autor: BT » 06.03.2007, 10:50

mjRTS pisze:Jak można to wytłumaczę ŁKS 1908 jeszcze dwie rzeczy.
1. Uwierz mi.Rodowitość mieszkańców Łodzi jest zdecydowanie krótsza niż większości miast i miasteczek z których zjeżdżają się kibice Widzewa.Mój Zgierz ma już prawie 800 lat, a Łódź?
2.Pisząc, że Widzew nie jest łódzkim klubem bo w 1910 roku Widzew nie leżał w granicach administracyjnych Łodzi pamiętaj, że Łódź w 1908 roku nie leżała w Polsce.Nie jesteście polskim klubem? Resovia też nie?Cracovia,Wisła i wiele innych klubów też nie?Debilizm.
Naprawdę.Posłuchaj kolegę po szalu i wyluzuj.Zwłaszcza jeżeli naprawdę jesteś już w tym wieku.
Madrze napisane, argumenty ma kazda ze stron, jedne mniej prawdziwe drugie bardziej-beda one zawsze. NIenawisc to wszystko rodzi wiec pisanie o pewnych sprawach nie ma porpostu sensu w takich miejscach.

WDZW_M mysle ze jak ludzie dostaja odpowiedz ze za ŁKSem to wlasnie nawet o Łomzy nie pomysla (chyba ze to Białystok np :lol:) tutaj to juz mozna uznac za ponizenie :x

Tabasco
Posty: 95
Rejestracja: 01.03.2007, 18:20

Post autor: Tabasco » 06.03.2007, 11:16

Odrzućmy na chwile na PROPORCJE kibiców danego klubu wywodzących się z łodzi oraz z poza łodzi, zostawmy przypierdalanie sobie i pomyślmy o kibicach ŁóDZKIEGO K.S. z innych miejscowości.

Jak dla mnie wrzucanie od wieśniaków kibicom czerwonych pochodzących nie z łdz jest sraniem we własne gniazdo.

Dopóki traktowanie textu RODOWICI jest na zasadzie symbolu, przydomku, pewnej tendencji odnoszącej się do przewagi wśród naszych kibiców tych mieszkających na miejscu to ox.
Jeśli natomiast świstanie hasłem RODOWICI ma być uświadamianiem wieśniactwa ICH kibicom pochodzącym z poza łdz, to jest to jednocześnie przypierdalanie takim samym ludziom z WłASNEGO szeregu i j**** czy TAM będzie tych ludzi 780-ciu, a U NAS 37-iu, bo tych 37-iu w takim rozumieniu będzie również wieśniakami i również IM się dopierdala. Zjadanie własnego ogona.
Ostatnio zmieniony 06.03.2007, 11:28 przez Tabasco, łącznie zmieniany 1 raz.

RDG 1910
Posty: 30
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23

Post autor: RDG 1910 » 06.03.2007, 11:22

Łks 1908 pisze:Do tych wszystkich mądrych i wyuczonych gamoni :
Po pierwsze-to,ze mam takie poglądy,jakie mam musi czynić ze mnie debila?? Ciekawe,ale pewnie zaraz jakiś profesor Miodek z Kozienic,czy Poddębic mi to na biegu wytłumaczy.
Po drugie-pewnie od wielu z was różnimy się tym,że ja tu sobie siedze z nudów,a dla większości z was internet to całe życie i tylko tu możecie dzieci zabłysnąć i mieć coś do powiedzenia.
Po trzecie-ciekawe czemu,kilka lat temu,gdzieś połowa lat 90-tych była u was akcja nie wywieszania flag f-c,a u nas na derbach wywieszaliście tylko fany osiedlowe.Czyżby łódzkie DHW się czegoś w stydziło?? Ale pewnie wielu z was tego nie pamięta,bo ma za mało latek.
Po czwarte-widze,że najwięcej do powiedzenia,mają chłopcy nie mieszkający w mieście Łodzi,no ale jak się mieszka 200 km od Łodzi,trzeba żyć kibicowsko cały tydzień,a internat dla was to jedyna możliwość.
I naprawde,walą mnie centralnie wasze wpisy i wtyki,bo to jest tylko internet,a tylko tu możecie być mocarni,bo we własnym klubie macie pewnie mądrusie gówno do gadania.A tu możecie sobie pokrzyczeć,bo w realu zapewne chodzicie ze zmarszczonymi dupskami.
No,a teraz sobie popierdolcie dalej o ilorazie inteligencji i perześcigajcie sie kto z was jest bardziej kumaty.

To wnioskuje chłopcze po 30-ce że masz zajebiście nudne życie. Duży procent wpisów ( niezbyt inteligentnych :lol: ) w tym wątku jest twoim dziełem. Zrób coś ze swoim życiem, bo z nudów można tylko garba dostać. Taka mała rada - idź na miasto zaruchaj, wypij browca, obij komuś twarz a nie wytykasz nam nasze wiejskie pochodzenie najrodowitszy z najrodowitszych ŁKS-iaku 1908 8)
......a ósmego dnia Bóg stworzył Widzew

Kiju
Posty: 721
Rejestracja: 26.02.2007, 16:12

Post autor: Kiju » 06.03.2007, 11:33

Rodowite Bałuty pisze:Oj boli widzewioków gminne pochodzenie dużej ilości z nich,boli.I bardzo dobrze,ma boleć bo to wasz garb z którym będziecie biegać do końca swych dni...Kolega wyżej wszystko pięknie wyjaśnił,nic dodać nic ując.RODOWICI 1908 ŁODZIANIE

Człowieku,co ma bolec??Ze Widzew ma wiele FC??

Tylko wy i chyba Polonia Warszawa robi z FC problem.Reszta klubów jest dumna ze swoich FC,bo posiadania licznych FC przeklada sie na popularnosc klubu,w regionie czy kraju.

Nie posiadacie wielu FC,ale tak naprawde chcielibyscie ich miec duzo,to daje sie wyczuc czytajac tematy na waszych forach dotyczace FC.

Rozumiem ze nasze FC to wioski,wiesniaki,natomiast wasze fc to oczywiscie szlachata itd.
Czasami zastanawiam sie jak czuja sie kibice ŁKSu z FC po tych wszystkich szyderstwach,kpinach jakie wychodza z waszej strony.

I jeszcze cos o miejskosci.Kiedy miasto w ktorym mieszkam miało prawa miejskie,to Łodz była wsią.Lodz to stosunkowo młode miasto,wiec doprawdy wywyzszanie sie ,i szydzenie z innych traci czasami groteską.

I na koniec.
Gdyby nie Widzew,to zapewne miałbym na Łodz centralnie wyjebane,pewnie nigdy bym tam nie trafil,bo i niby po co?
Jednak dzieki Widzewowi poznałem nieco to miasto,czytam o jego problemach,planach...
Łodz nie ma duzo do zaoferowania,nie ma zabytków,ciekawych muzeów,dzieki Widzewowi wiele osob zblizyło sie do tego miasta i patrzy na nie z zyczliwoscią,mysle ze to doskonała forma promocji...
Obrazek

Łks 1908
Posty: 126
Rejestracja: 27.02.2007, 13:00
Lokalizacja: Miasto Łódź

Post autor: Łks 1908 » 06.03.2007, 12:07

RDG 1910 pisze:
Łks 1908 pisze:Do tych wszystkich mądrych i wyuczonych gamoni :
Po pierwsze-to,ze mam takie poglądy,jakie mam musi czynić ze mnie debila?? Ciekawe,ale pewnie zaraz jakiś profesor Miodek z Kozienic,czy Poddębic mi to na biegu wytłumaczy.
Po drugie-pewnie od wielu z was różnimy się tym,że ja tu sobie siedze z nudów,a dla większości z was internet to całe życie i tylko tu możecie dzieci zabłysnąć i mieć coś do powiedzenia.
Po trzecie-ciekawe czemu,kilka lat temu,gdzieś połowa lat 90-tych była u was akcja nie wywieszania flag f-c,a u nas na derbach wywieszaliście tylko fany osiedlowe.Czyżby łódzkie DHW się czegoś w stydziło?? Ale pewnie wielu z was tego nie pamięta,bo ma za mało latek.
Po czwarte-widze,że najwięcej do powiedzenia,mają chłopcy nie mieszkający w mieście Łodzi,no ale jak się mieszka 200 km od Łodzi,trzeba żyć kibicowsko cały tydzień,a internat dla was to jedyna możliwość.
I naprawde,walą mnie centralnie wasze wpisy i wtyki,bo to jest tylko internet,a tylko tu możecie być mocarni,bo we własnym klubie macie pewnie mądrusie gówno do gadania.A tu możecie sobie pokrzyczeć,bo w realu zapewne chodzicie ze zmarszczonymi dupskami.
No,a teraz sobie popierdolcie dalej o ilorazie inteligencji i perześcigajcie sie kto z was jest bardziej kumaty.

To wnioskuje chłopcze po 30-ce że masz zajebiście nudne życie. Duży procent wpisów ( niezbyt inteligentnych :lol: ) w tym wątku jest twoim dziełem. Zrób coś ze swoim życiem, bo z nudów można tylko garba dostać. Taka mała rada - idź na miasto zaruchaj, wypij browca, obij komuś twarz a nie wytykasz nam nasze wiejskie pochodzenie najrodowitszy z najrodowitszych ŁKS-iaku 1908 8)
W pracy sie nudze jełopie,i nie siedze od rana do wieczora,tak jak nie jeden z was.....widzisz,jakoś nie udało ci sie zabłysnąć bystrzaku.A swoje rady przekaż lepiej kumplom z Koluszek,czy Kraśnic,bo tam dopiero jest chyba nudne życie.A Kija nawet nie chce mi sie komentować,no ale widzisz,dzieki Widzewowi,chociaz czasami mozesz do miasta przyjechać...
wierność miastu i klubowi to rzecz święta.Rodowici Łodzianie 1908 !

does.not.matter
Posty: 262
Rejestracja: 06.03.2007, 11:44
Lokalizacja: 1910!

Post autor: does.not.matter » 06.03.2007, 12:16

Rodowite Bałuty pisze:Oj boli widzewioków gminne pochodzenie dużej ilości z nich,boli.I bardzo dobrze,ma boleć bo to wasz garb z którym będziecie biegać do końca swych dni...
Widzewiaków to nie boli, oni są z tego dumni. Tak samo jak dumni są fani Górnika, Legii, Lecha, Ruchu, Wisły itd.

Mi osobiscie wydaje się co innego, to was to boli, że zorganizowanych kibiców poza Łodzia u was praktycznie brak. Bo jeśli tak nie jest to po co na siłę szukacie, robicie sobie fan cluby czy szukacie kibiców poza łodzią?

przykłady -
Wlepki FC Katowice, FC Kutno, FC Zgierz, FC Tomaszów Maz., - dziwne to bo nie oszukujemy się, w tych miastach gówno znaczycie; dziwne tym bardziej, że wg was samych jesteście mega rodowici.

Flaga Płońsk na derbach - mieliście nieduży płot do zagospodarowania i postanowiliście wywiesić ta flagę? po co? po to żeby pokazać 'My też mamy fc?'

Darmowe przejazdy pociągami specjalnymi (nie wiem czy autokarami również, nie wnikam) dla osób mieszkających poza aglomeracją łódzką? po co? ano po to ze liczycie w ten sposób na pozyskiwanie kibiców z miast oddalonych od Łodzi.

A Włocławek u was jak wchodzi na mecze? czy czasem nie za darmo? (nie wiem, ale tak słyszałem).

I jeszcze pamiętam akcje na waszym forum jak okazało się, że macie jakiś kibiców (chyba) w Dębicy. Jaka wtedy zapanowała radość, jak typ opisał, że w klasie na lekcji zaczęli krzyczeć hasła prołks. Dziwne podejście, bo powinniście tych dzieciaków zjebać, za to że kibicują ŁKSowi a nie są z Łodzi.

HIPOKRYZJA.

I uwierz mi na słowo, że duma mnie (i nie tylko mnie) rozpierdala jak widze ekipe z Chełma w Łęcznej czy chłopaków z Drezdenka w Grodzisku. Utwierdza mnie to w przekonaniu, że Widzew to więcej niż klub; choć nie odnosimy żadnych sukcesów już z 10 lat, cały czas pojawiają się młodzi kibice mający w sercu Widzew w miejscowościach oddalonych o 200 i więcej kilometrów.
Ostatnio zmieniony 06.03.2007, 12:23 przez does.not.matter, łącznie zmieniany 1 raz.

Rodowite Bałuty
Posty: 12
Rejestracja: 04.03.2007, 21:46
Lokalizacja: BAŁUCKA SZLACHTA

Post autor: Rodowite Bałuty » 06.03.2007, 12:20

Kiju pisze:
Rodowite Bałuty pisze:Oj boli widzewioków gminne pochodzenie dużej ilości z nich,boli.I bardzo dobrze,ma boleć bo to wasz garb z którym będziecie biegać do końca swych dni...Kolega wyżej wszystko pięknie wyjaśnił,nic dodać nic ując.RODOWICI 1908 ŁODZIANIE

Człowieku,co ma bolec??Ze Widzew ma wiele FC??

Tylko wy i chyba Polonia Warszawa robi z FC problem.Reszta klubów jest dumna ze swoich FC,bo posiadania licznych FC przeklada sie na popularnosc klubu,w regionie czy kraju.

Nie posiadacie wielu FC,ale tak naprawde chcielibyscie ich miec duzo,to daje sie wyczuc czytajac tematy na waszych forach dotyczace FC.

Rozumiem ze nasze FC to wioski,wiesniaki,natomiast wasze fc to oczywiscie szlachata itd.
Czasami zastanawiam sie jak czuja sie kibice ŁKSu z FC po tych wszystkich szyderstwach,kpinach jakie wychodza z waszej strony.

I jeszcze cos o miejskosci.Kiedy miasto w ktorym mieszkam miało prawa miejskie,to Łodz była wsią.Lodz to stosunkowo młode miasto,wiec doprawdy wywyzszanie sie ,i szydzenie z innych traci czasami groteską.

I na koniec.
Gdyby nie Widzew,to zapewne miałbym na Łodz centralnie wyjebane,pewnie nigdy bym tam nie trafil,bo i niby po co?
Jednak dzieki Widzewowi poznałem nieco to miasto,czytam o jego problemach,planach...
Łodz nie ma duzo do zaoferowania,nie ma zabytków,ciekawych muzeów,dzieki Widzewowi wiele osob zblizyło sie do tego miasta i patrzy na nie z zyczliwoscią,mysle ze to doskonała forma promocji...
A co nas obchodzą inne kluby człowieku?Tak,bardzo chcielibysmy żeby nam się szwendały pod stadionem okazy ze Strykowa czy Sochaczewa,bardzo...Dalej.Nasze i wasze FC jednak troszke się róznią bo o ile do nas jeżdzi Kansas(graniczy z Łodzią)Włocławek(miasto większe od Twojego)czy Pabianice(patrz Kansas)to u Was(oprócz tych troche większych)multum wynalazków z takich "city'jak Złotniki,Rogów,Andrespol).Uwierz mi,naprawde nie zazdroscimy :lol: i naprawde nie pragniemy mieć tam Fc,poważnie :lol: Twoje miasto miało prawa miejsie a Łodz była wsią?ok,tylko gdzie jestesmy teraz my a gdzie Wy?? :shock: Nie próbuj nawet porównywać,litości. :oops: :oops: Masz racje,gdyby nie Widzew nie zjeżdzały by nam się do miasta sołtysi wszelacy,no ale cóż ósmego dnia pan Bóg w 1922 roku stworzył Widzew...he :oops: he he,bez pozdrowień.RODOWICI 1908 ŁODZIANIE
PAMIĘTAJ WIDZEWIOKU,HISTORIA NIE KŁAMIE ŁKS ŁÓDŻ POLSKA-1908-RODOWICI ŁODZIANIE

Kiju
Posty: 721
Rejestracja: 26.02.2007, 16:12

Post autor: Kiju » 06.03.2007, 12:31

Cóz,mysle ze dalsza dyskusja nie ma sensu 8)
Obrazek

does.not.matter
Posty: 262
Rejestracja: 06.03.2007, 11:44
Lokalizacja: 1910!

Post autor: does.not.matter » 06.03.2007, 12:32

Rodowite Bałuty pisze:Tak,bardzo chcielibysmy żeby nam się szwendały pod stadionem okazy ze Strykowa czy Sochaczewa,bardzo...
No tak, lepiej żeby szwendała się żulernia z Kozin. Bo w końcu rodowici.

Z mojej strony również koniec.

Łks 1908
Posty: 126
Rejestracja: 27.02.2007, 13:00
Lokalizacja: Miasto Łódź

Post autor: Łks 1908 » 06.03.2007, 12:38

does.not.matter pisze:
Rodowite Bałuty pisze:Tak,bardzo chcielibysmy żeby nam się szwendały pod stadionem okazy ze Strykowa czy Sochaczewa,bardzo...
No tak, lepiej żeby szwendała się żulernia z Kozin. Bo w końcu rodowici.

Z mojej strony również koniec.

Pewnie,ze lepiej,a zuli to sobie szukaj na Pomorskiej....
wierność miastu i klubowi to rzecz święta.Rodowici Łodzianie 1908 !

1910_RDG
Posty: 1
Rejestracja: 06.03.2007, 12:29

Post autor: 1910_RDG » 06.03.2007, 12:42

Wracając do tematu derbów i biletów - ktoś z ŁKSu napisał w tym temacie, że te 500 biletów dla nas jest w myśl zasady, "jak Kuba Bogu.." i że po sezonie będzie można podjąć rozmowy co dalej z derbami, w związku z tym chciałem zapytać czy jeżeli dostaniecie znowu 1700 biletów na niciarkę to będzie ok i to jest właśnie to co chcieliście osiągnąć tamtym bojkotem? Rozumiem też, że przyjdziecie w te odliczone 1700 osób tak żeby nikomu nie stała się krzywda przy wchodzeniu, tak? I w koncu ile my wtedy dostaniemy biletów - też 1700?
Pozdrawiam

Rodowite Bałuty
Posty: 12
Rejestracja: 04.03.2007, 21:46
Lokalizacja: BAŁUCKA SZLACHTA

Post autor: Rodowite Bałuty » 06.03.2007, 12:45

Kiju pisze:Cóz,mysle ze dalsza dyskusja nie ma sensu 8)
Pewnie że nie ma,sprawdz czy masz wszystko w lodówce bo ostatni sklep do 21
PAMIĘTAJ WIDZEWIOKU,HISTORIA NIE KŁAMIE ŁKS ŁÓDŻ POLSKA-1908-RODOWICI ŁODZIANIE

R/F
ban
Posty: 268
Rejestracja: 27.02.2007, 09:38
Lokalizacja: Radom

Post autor: R/F » 06.03.2007, 12:52

Kiju pisze:
Gdyby nie Widzew,to zapewne miałbym na Łodz centralnie wyjebane,pewnie nigdy bym tam nie trafil,bo i niby po co?
Jednak dzieki Widzewowi poznałem nieco to miasto,czytam o jego problemach,planach...
Łodz nie ma duzo do zaoferowania,nie ma zabytków,ciekawych muzeów,dzieki Widzewowi wiele osob zblizyło sie do tego miasta i patrzy na nie z zyczliwoscią,mysle ze to doskonała forma promocji...
Święte słowa. Widzew promuje miasto Łódź w Polsce, ale i za granicą. I kocham to miasto, gdyby nie Widzew, miałbym je gdzieś. W ogóle miasto raczej nie należy do najbardziej zadbanych, rozwijających się, a wielu ludziom w Polsce kojarzy się raczej z biedą, pavulonem, łowcami skór, czy też trzymaniem zwłok własnych dzieci w beczkach :?
Tyle w tym temacie. Chyba :wink:

Rodowite Bałuty
Posty: 12
Rejestracja: 04.03.2007, 21:46
Lokalizacja: BAŁUCKA SZLACHTA

Post autor: Rodowite Bałuty » 06.03.2007, 12:54

does.not.matter pisze:
Rodowite Bałuty pisze:Tak,bardzo chcielibysmy żeby nam się szwendały pod stadionem okazy ze Strykowa czy Sochaczewa,bardzo...
No tak, lepiej żeby szwendała się żulernia z Kozin.Lepiej,nie czuć zapachu stodoły..
PAMIĘTAJ WIDZEWIOKU,HISTORIA NIE KŁAMIE ŁKS ŁÓDŻ POLSKA-1908-RODOWICI ŁODZIANIE

Łks 1908
Posty: 126
Rejestracja: 27.02.2007, 13:00
Lokalizacja: Miasto Łódź

Post autor: Łks 1908 » 06.03.2007, 13:05

R/F pisze:
Kiju pisze:
Gdyby nie Widzew,to zapewne miałbym na Łodz centralnie wyjebane,pewnie nigdy bym tam nie trafil,bo i niby po co?
Jednak dzieki Widzewowi poznałem nieco to miasto,czytam o jego problemach,planach...
Łodz nie ma duzo do zaoferowania,nie ma zabytków,ciekawych muzeów,dzieki Widzewowi wiele osob zblizyło sie do tego miasta i patrzy na nie z zyczliwoscią,mysle ze to doskonała forma promocji...
Święte słowa. Widzew promuje miasto Łódź w Polsce, ale i za granicą. I kocham to miasto, gdyby nie Widzew, miałbym je gdzieś. W ogóle miasto raczej nie należy do najbardziej zadbanych, rozwijających się, a wielu ludziom w Polsce kojarzy się raczej z biedą, pavulonem, łowcami skór, czy też trzymaniem zwłok własnych dzieci w beczkach :?
Tyle w tym temacie. Chyba :wink:
A wielu innym kojarzy sie z Piotrkowską,zajebistymi lokalami i dziwkami,z O.s.t.r -ym,z Bałutami...no,ale trzeba tu mieszkac,zeby to wiedzieć,a nie brać informacje z dziennika telewizyjnego,lub faktów...dalej nie widzisz miedzy nami róznicy?????
wierność miastu i klubowi to rzecz święta.Rodowici Łodzianie 1908 !

Rodowite Bałuty
Posty: 12
Rejestracja: 04.03.2007, 21:46
Lokalizacja: BAŁUCKA SZLACHTA

Post autor: Rodowite Bałuty » 06.03.2007, 13:16

R/F pisze:
Kiju pisze:
Gdyby nie Widzew,to zapewne miałbym na Łodz centralnie wyjebane,pewnie nigdy bym tam nie trafil,bo i niby po co?
Jednak dzieki Widzewowi poznałem nieco to miasto,czytam o jego problemach,planach...
Łodz nie ma duzo do zaoferowania,nie ma zabytków,ciekawych muzeów,dzieki Widzewowi wiele osob zblizyło sie do tego miasta i patrzy na nie z zyczliwoscią,mysle ze to doskonała forma promocji...
Święte słowa. Widzew promuje miasto Łódź w Polsce, ale i za granicą. I kocham to miasto, gdyby nie Widzew, miałbym je gdzieś. W ogóle miasto raczej nie należy do najbardziej zadbanych, rozwijających się, a wielu ludziom w Polsce kojarzy się raczej z biedą, pavulonem, łowcami skór, czy też trzymaniem zwłok własnych dzieci w beczkach :?
Tyle w tym temacie. Chyba :wink:
I pokazałeś właśnie jakie masz pojęcie o miescie Łodzi...Weż do kiejdy tysiaka,zrób sobie święto,przyjedż przy sobocie(ubierz się jako tako żeby lipy nie było :lol: )Odwiedż najlepsze łodzkie lokale,zerżnij zajebistą suke,popij dobrego alko-może zmienisz zdanie...tylko wez mape,nie mozesz się zgubić..Przerasta możliwosci?To wracaj do zaplutego monitora,skończ wreszcie tego harnasia w puszce,pózniej sie wytasuj i kimono.Rano do roboty ze 20 km...
PAMIĘTAJ WIDZEWIOKU,HISTORIA NIE KŁAMIE ŁKS ŁÓDŻ POLSKA-1908-RODOWICI ŁODZIANIE

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bez-napinki, Biniobill, borsukkkkk, CzK, Fan_Brzozovii, h-k, jelonki, kozdam4s, Lachos, misiekacab, PLG6, zgadnijkto i 331 gości