CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
5baniek
Posty: 59
Rejestracja: 25.03.2011, 07:21

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: 5baniek » 14.06.2011, 21:00

Pogon Lebork i Baltyk wykroili kiedys FC Nowy Tomysl? z flagi Lecha. Pogon czekala na dworcu chyba na Gwardie lub Gryfa a trafili kilka osob z flaga. Jezeli cos sie nie zgadza to mnie poprawcie.

iparts.pl
zbedna_polemika
Posty: 54
Rejestracja: 02.03.2011, 22:50

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: zbedna_polemika » 14.06.2011, 21:47

Duzyproblem pisze:Czy na Lecha Poznań lub jego fancluby kiedykolwiek ktoś się ustawiał, poza powrotem z Białegostoku? Nie chodzi mi o takie sytuacje, jak ostatnia z Ruchem, bo to było przypadkowe spotkanie na trasie. Czy poza Legią ktoś odważył się rzucić poznaniakom rękawicę?
ŁKS Łódź (z reszta wygrał starcie)
"Panowie, bez zbędnej polemiki"
Obrazek

ppLP
Posty: 91
Rejestracja: 09.05.2011, 21:17

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: ppLP » 14.06.2011, 21:54

zbedna_polemika pisze:
Duzyproblem pisze:Czy na Lecha Poznań lub jego fancluby kiedykolwiek ktoś się ustawiał, poza powrotem z Białegostoku? Nie chodzi mi o takie sytuacje, jak ostatnia z Ruchem, bo to było przypadkowe spotkanie na trasie. Czy poza Legią ktoś odważył się rzucić poznaniakom rękawicę?
ŁKS Łódź (z reszta wygrał starcie)
Napisz coś więcej na ten temat.

mcfc
Posty: 125
Rejestracja: 26.02.2007, 18:34

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: mcfc » 14.06.2011, 23:53

Parę ładnych lat temu. Lech wracał z Bełchatowa. Zdecydowana przewaga liczebna ŁKS-u. Co nie zmienia faktu, że byli górą.

Duzyproblem
Posty: 19
Rejestracja: 23.06.2007, 02:07

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: Duzyproblem » 15.06.2011, 00:33

No nie do końca mi chodzi o takie sytuacje jak z FC NT, bo tutaj przykładów jest wiele, np. flaga Tarnowo Podgórne. Myślałem raczej o większej walce (jeśli nie z ekipą, to chociaż z którymś z fan clubów), a nie o dorwaniu jednej czy kilku osób, bo to nic ciekawego.

Parę lat temu Lech grał w Pyrzycach sparing z Pogonią i doszło do awantur. Który to był rok, jakie mniej więcej liczby, kto wygrał?

Ze dwa lata temu Lech grał w Pucharze Ligi Polskiej w Szczecinie. Większość ekip odpuściła sobie te rozgrywki, ale lechici uznali, że jeżdżą dla klubu, a nie dla PZPN-u i wybrali się do Szczecina. Później wielu poznaniaków nabijało się z Pogoni, mówiąc, że ostatecznie potwierdzili, że są niepoważną ekipą i że nie mają żadnego startu do czołówki. Co się wtedy działo?

Parę lat temu Lechia wywiesiła fanty skrojone lechitom i była wśród nich mała flaga-wizytówka poznańskich ultrasów. W jakich okolicznościach została zdobyta?

Jak zakończyły się ataki Rosjan na lechitów, którzy pojechali do Moskwy na mecz z CSKA?

Odchodząc od Lecha, na mecz poznaniakiów z Legią Pogoń Szczecin wybrała się w najlepszym składzie i wywiesiła flagę Terror Corps na środku sektora. Czy ta flaga w ogóle była pokazywana w ostatnich latach? Pamiętam, że jakoś na początku lat 2000 bywała i w Szczecinie, i na [link].

Która ustawka trwała najdłużej? Ruch-Lechia?

pigkiller
Posty: 512
Rejestracja: 03.02.2010, 18:33

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: pigkiller » 15.06.2011, 00:39

Odchodząc od Lecha, na mecz poznaniakiów z Legią Pogoń Szczecin wybrała się w najlepszym składzie i wywiesiła flagę Terror Corps na środku sektora. Czy ta flaga w ogóle była pokazywana w ostatnich latach? Pamiętam, że jakoś na początku lat 2000 bywała i w Szczecinie, i na wyjazdach.
wydaje mi sie ze wisiała na meczu Warta-Pogon w tym roku? lub na jesien zeszłego to było?

Duzyproblem
Posty: 19
Rejestracja: 23.06.2007, 02:07

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: Duzyproblem » 15.06.2011, 00:55

Ok, to 2 razy. Ale dobrze kojarzę, że poza tym (zresztą wiadomo, że na Poznań Pogoń ma wyjątkowe ciśnienie) przez ładnych kilka lat flagi w Polsce nie widziano? Czy miało to związek z obniżką formy portowców?

bilbobagins
Posty: 14
Rejestracja: 08.06.2011, 02:53

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: bilbobagins » 15.06.2011, 03:05

Co do sytuacji w Pyrzycach to było to w 2002 roku w przerwie sezonowej.Lech wjechał Pogoni na sparing w około 5 dych dobrej bandy i ja rozgonił,ile było Pogoni dokładnie nie wiem,ale napewno więcej.Co do starć z Lechem to właśnie ŁKS miał konkretne starcie z Lechem na autostradzie w 20007 roku i je wygrał.Niejako w rewanżu pare miesięcy po tym doszło do walki tych ekip banda na bande które wygrał już Lech.Co do długości ustawek to około 10 minut trwała walka Lechii z Legią w 2006 roku,przy okazji meczu Lechii w Nowym Dworze którą ostatecznie wygrali TB.Tyle samo walczyła Arka z ŁKS w 2001 ostatecznie zwycięsko.Bardzo długo trwała też ustawka Lecha z Lechią w 2009 około 7 minut,którą dość sensacyjnie wygrali gdańszczanie...

GtWładzię
Posty: 2547
Rejestracja: 07.05.2011, 22:19

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: GtWładzię » 15.06.2011, 08:14

Pierwsza ustawka w Polsce ( Lechia-Arka ) też trwała kilka minut i było na tyle "silnie",że ustalono remis.

miast08
Posty: 33
Rejestracja: 30.10.2009, 22:25
Lokalizacja: Łódź

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: miast08 » 15.06.2011, 09:07

Można wspomnieć, że właśnie od zwycięstwa nad Lechem na autostradzie, a następnie porażki w ustawce (po twardej walce) narodził się wzajemny szacunek do siebie pewnych osób i źródło tego układu, nad którym dziesiątki forumowiczów teraz łamią sobie głowy. Więcej do napisania znów za parę lat :)
śżk na 100 %

orwell
Posty: 314
Rejestracja: 06.03.2007, 18:14
Lokalizacja: z Hawany

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: orwell » 15.06.2011, 11:59

bilbobagins pisze:Co do sytuacji w Pyrzycach to było to w 2002 roku w przerwie sezonowej.Lech wjechał Pogoni na sparing w około 5 dych dobrej bandy i ja rozgonił,ile było Pogoni dokładnie nie wiem,ale napewno więcej.Co do starć z Lechem to właśnie ŁKS miał konkretne starcie z Lechem na autostradzie w 20007 roku i je wygrał.Niejako w rewanżu pare miesięcy po tym doszło do walki tych ekip banda na bande które wygrał już Lech.Co do długości ustawek to około 10 minut trwała walka Lechii z Legią w 2006 roku,przy okazji meczu Lechii w Nowym Dworze którą ostatecznie wygrali TB.Tyle samo walczyła Arka z ŁKS w 2001 ostatecznie zwycięsko.Bardzo długo trwała też ustawka Lecha z Lechią w 2009 około 7 minut,którą dość sensacyjnie wygrali gdańszczanie...
o ile dobrze pamietam w TMK byl opis, ze Pogoni koło 200osób z dopiskiem iz nie bylo bandy do bicia

leniwiec
Posty: 712
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: leniwiec » 15.06.2011, 12:16

Ze dwa lata temu Lech grał w Pucharze Ligi Polskiej w Szczecinie. Większość ekip odpuściła sobie te rozgrywki, ale lechici uznali, że jeżdżą dla klubu, a nie dla PZPN-u i wybrali się do Szczecina. Później wielu poznaniaków nabijało się z Pogoni, mówiąc, że ostatecznie potwierdzili, że są niepoważną ekipą i że nie mają żadnego startu do czołówki. Co się wtedy działo?
Nie sądze żeby tak twierdzili po tym co się wydarzyło, choć najlepiej byłoby sie o to ich spytać.
Odchodząc od Lecha, na mecz poznaniakiów z Legią Pogoń Szczecin wybrała się w najlepszym składzie i wywiesiła flagę Terror Corps na środku sektora. Czy ta flaga w ogóle była pokazywana w ostatnich latach? Pamiętam, że jakoś na początku lat 2000 bywała i w Szczecinie, i na wyjazdach.
Z tego co kojarzę tegoroczny mecz Lech-Legia był pierwszym w historii meczem ligowym na którym zawisła w/w flaga. Wcześniej wisiała na pewnym turnieju i o ile dobrze pamiętam na Utrecht-Legia w uefa.

Duzyproblem
Posty: 19
Rejestracja: 23.06.2007, 02:07

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: Duzyproblem » 15.06.2011, 15:02

To znaczy nie chodziło mi o to, że jesteście niepoważni, tzn. nie dotrzymujecie obietnic, unikacie walki itp. Niepoważny w tym wypadku = dużo, dużo słabszy. Ale nie chodzi mi o to, żeby rozwalać ciekawy temat i kłócić się o siłę poszczególnych ekip, natomiast tak naprawdę nigdy nie było pisane, co się wtedy w Szczecinie stało, a minęło już kilka lat, więc fajnie byłoby się dowiedzieć.
Parę lat temu Lechia wywiesiła fanty skrojone lechitom i była wśród nich mała flaga-wizytówka poznańskich ultrasów. W jakich okolicznościach została zdobyta?

Jak zakończyły się ataki Rosjan na lechitów, którzy pojechali do Moskwy na mecz z CSKA?
GKS Katowice jadący do Pruszkowa przegrał z Legią, Zagłębiem i BKS Bielsko, ale chuligani GieKSy mieli pretensje do rywali, a później mścili się tłukąc Zagłębie wracające z wyjazdu w Szczecinie. O co poszło?

Widzew nigdy nikomu nie odmawiał walki, ale niedawno nie chciał starcia z Zagłębiem Sosnowiec, które mogłoby być bardzo ciekawe, bo ZS wygrywało z topowymi ekipami (HZL, ŁKS). Dlaczego?

Jaki los spotkał flagi, które widzewiacy niehonorowo zdobyli na Śląsku Wrocław?

Czy Zawisza miała kiedykolwiek większe starcie z Widzewem? Na PP w Bydgoszczy obie strony tłukły się z policją, a nie ze sobą, próba podjazdu ŁKS+BCh na boczne boisko w trakcie jednych z derbów Łodzi do niczego nie doprowadziła. Było coś więcej?

Lechia miała duże starcia z Elaną (na przykład na mieście i na stadionie w Toruniu jeszcze w III lidze). Czy było coś podobnego z Zawiszą?

leniwiec
Posty: 712
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: leniwiec » 15.06.2011, 15:21

To znaczy nie chodziło mi o to, że jesteście niepoważni, tzn. nie dotrzymujecie obietnic, unikacie walki itp. Niepoważny w tym wypadku = dużo, dużo słabszy. Ale nie chodzi mi o to, żeby rozwalać ciekawy temat i kłócić się o siłę poszczególnych ekip, natomiast tak naprawdę nigdy nie było pisane, co się wtedy w Szczecinie stało, a minęło już kilka lat, więc fajnie byłoby się dowiedzieć.
Przecież ty ewidentnie jesteś jakimś prowokatorem, sam nie wiesz co piszesz raz tak raz tak motasz się i to strasznie. Daj se spokój i nie prowokuj.

Duzyproblem
Posty: 19
Rejestracja: 23.06.2007, 02:07

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: Duzyproblem » 15.06.2011, 15:39

Dla ciebie każdy kto wspomina o czymś nieprzyjemnym dla Pogoni jest prowokatorem. To samo było przy walce z Gryfem, wyjeździe Pogoni do Sosnowca czy kontakcie z Zagłębiem na finale PP. I na pewno tak samo będzie przy każdej następnej takiej sytuacji. Ale jeśli mod uzna, że pytania nie powinny być zadane, to niech wykasuje mojego posta, najlepiej wszyscy gadajmy o tym, co jest w tym sezonie największym buractwem albo czy Wisła właściwie postępuje w czasie protestu.

bilbobagins
Posty: 14
Rejestracja: 08.06.2011, 02:53

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: bilbobagins » 15.06.2011, 15:45

Co do walki pod Pruszkowem to z koalicją Legia,BKS,Zagłębie.S walczyła też koalicja Górnik Zabrze,GKS Katowice i JKS Jarosław a nie sama Gieksa.GKS zarzucał Zagłębiu chyba niehonorowe zachowanie,katowanie leżących itp.A potem obił ich też razem z Górnikiem.Co do tych ustawek Zagłębia S.To nie wiem czemu Widzew odmówił,ale nieprzesadzałbym z tymi zwycięstwami nad topowymi ekipami HZL obecnie do czołówki nieenależy co innego pare lat wstecz,a walka z ŁKS po 13 osób to za mała ustawka,by stwierdzić rzeczywistą siłę tych ekip.Co nie zmienia faktu że Zagłębie jest obecnie w dobrej formie.

300
Posty: 121
Rejestracja: 11.05.2010, 00:19

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: 300 » 15.06.2011, 16:25

bilbobagins pisze:Z tego co wiem Cracovia wraz z Lechem przegonili wtedy Okocimskiego...

jesteś pewny że tak było ?
z tego co wiem chłopaki z Okocimskiego mieli spore kłopoty po tym meczu,
a ktoś z przyjezdnych zaliczył chyba wizytę w szpitalu.
niezalezny obserwator polskiej sceny kibicowskiej

BENLEE
Posty: 50
Rejestracja: 24.05.2011, 16:52

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: BENLEE » 15.06.2011, 17:22

leniwiec pisze:
To znaczy nie chodziło mi o to, że jesteście niepoważni, tzn. nie dotrzymujecie obietnic, unikacie walki itp. Niepoważny w tym wypadku = dużo, dużo słabszy. Ale nie chodzi mi o to, żeby rozwalać ciekawy temat i kłócić się o siłę poszczególnych ekip, natomiast tak naprawdę nigdy nie było pisane, co się wtedy w Szczecinie stało, a minęło już kilka lat, więc fajnie byłoby się dowiedzieć.
Przecież ty ewidentnie jesteś jakimś prowokatorem, sam nie wiesz co piszesz raz tak raz tak motasz się i to strasznie. Daj se spokój i nie prowokuj.
Dokładnie,a reszta łyka i wali mu swoje smuty.

750ml
Posty: 275
Rejestracja: 18.06.2010, 21:55

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: 750ml » 15.06.2011, 18:50

ja bym uważał co się odpisuje temu osobnikowi ponieważ za dużo faktów w jednym poście czyżby pewna służba miła braki w informacji i tu się chciała coś dowiedzieć ??

altgr
Posty: 309
Rejestracja: 09.06.2011, 08:54

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: altgr » 15.06.2011, 19:08

Nie bierzcie tak bardzo do siebie tej walki ŁKS - ZSH po 13, poniewaz obie strony wiedza doskonale w jakich okolicznosciach sie odbyla, niemniej jednak szacunek dla Sosowiczan !

Co d walki GKS konta Legia/Zaglebie/Bielsko/Olimpia to ustalenia byly zupelnie inne, otoz miala sie odbyc walka GKS - Legia z niewielkim wsparciem zgod, a na samej walce pojawilo sie najwiecej.....Zaglebia ! GKS pozniej probowal ustawic sie z Zaglebie "sam na sam" zeby wyrownacrachunki, ale Sosnowiczanie regularnie odmawiali ! GKS wkurwil sie o te dwie sytuacje i stad to katowanie.

Zaglebie Sosnowiec jet naprawde niezla ekipa, ostatnio walcza bardzo czesto i z dorbym skutkiem, ale z calym szacunkiem dla nich pora nao wiele powazniejsza walke z mocniejszym rywalem(niz Korona czy HZL), ustawka z ŁKS to troche inna sprawa(spojrz na date i wydarzenia na terenie ZSH to skumacie o co chodzi).
ŁKS Łódź Polska !

P1945G
Posty: 717
Rejestracja: 09.03.2007, 16:48
Lokalizacja: z miasta Gliwickiego Piasta

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: P1945G » 15.06.2011, 19:09

Panowie, wiecej luzu. Przeciez gdyby to nawet byl pies, to z tych pytan nie wyciagnie nic ciekawego, bo flagami to oni raczej sie nie zajmuja, a konkretnych osob nigdzie tu nie uzyto!
Wszedzie widziec psa, to tez niedobrze ;)
Pytania ciekawe i na pewno wiele osob jest ciekawa odpowiedzi.
Nic tu jak dla mnie przypalowego nie ma. Nie jestem psem, zeby nikt zaraz tu nie pisal ze goscia bronie to zapewne siedze biurko obok.

FCh'92!
Posty: 24
Rejestracja: 21.01.2010, 15:53

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: FCh'92! » 15.06.2011, 20:05

Dziwnym trafem osoby zadające dziwne pytania maja po 6,13 albo 22 posty. Dziwnym trafem w chuligańskich wspomnieniach lat 90-tych temat schodzi na teraźniejszość. Dziwnym trafem typ niby coś wie ale jednak nie wie (czyli tak jak to u niebieskich jest). Ogólnie dziwnie się zrobiło na necie, trzeba uważać jak nigdy dotąd i tyle. Juz nawet neta cenzuruję i tylko czekać jak zaczną sypać sprawy za internetowe wpisy itp W sumie już jedna głośnia się niedawno odbyła.
Cokolwiek prawdziwie się zaczyna - Nigdy się nie kończy !!

wiejski bat
Posty: 14
Rejestracja: 02.07.2010, 08:32

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: wiejski bat » 15.06.2011, 20:23

czytając temat,mam wrażenie że przeglądam zupełnie inne forum.przyjemie się to czyta,chciałoby się napisać - jak za starych dobrych lat.

MuRPhY
Posty: 130
Rejestracja: 01.03.2007, 23:46
Lokalizacja: z powołania

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: MuRPhY » 15.06.2011, 21:07

FCh'92! pisze:Dziwnym trafem osoby zadające dziwne pytania maja po 6,13 albo 22 posty. Dziwnym trafem w chuligańskich wspomnieniach lat 90-tych temat schodzi na teraźniejszość. Dziwnym trafem typ niby coś wie ale jednak nie wie (czyli tak jak to u niebieskich jest). Ogólnie dziwnie się zrobiło na necie, trzeba uważać jak nigdy dotąd i tyle. Juz nawet neta cenzuruję i tylko czekać jak zaczną sypać sprawy za internetowe wpisy itp W sumie już jedna głośnia się niedawno odbyła.
dziwnym trafem... trochę przesadzasz... dla niektórych zwlaszcza na tym forum akcje sprzed 8 czy 5 lat to tez juz historia odlegla... zreszta na przestrzeni 2-3 lat potrafia sie takie przetasowania robic (kosy zmieniaja sie w uklady, rozpadaja sie zgody) ze mlodsi forumowicze o pewnych sprawach nie wiedza bo starzy czesto sa na sile kumaci...

psy maja w czym grzebac, a zreszta sa to sprawy ktore omawiane ogolnie byly tez w komentarzach do kolejki, a duzo sie pisalo wtedy na forach, a takze wielokrotnie w prasie... wiec te spiny czasem zbedne...

a o pewnych sprawach jak np.: o zwyciestwie Łksu nad Pyrami rzadko sie pisze bo co by nie mowic dzis jest to zajebiste tabu...


wspomnienia moga tez dotyczyc ostatnich lat... nie musza byc z lat 80 czy 90...
www.LANISTA.PL
Producent odzieży kibicowskiej i patriotycznej!

pee
Posty: 115
Rejestracja: 22.07.2010, 17:58

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: pee » 15.06.2011, 21:11

Nie mieszajcie nas w wasze licytacje kto,gdzie ,kiedy.ŁKS jest lepszą ekipą od nas ,walka była ale nikt miał się o niej nie dowiedzieć ,niestety duzo ludzi ogarnęła magia internetu i jakaś pała się przypucowała.Jak ktoś uważa,że HZL jest słabe to proponuje stanąć każdej ekipie twarzą w twarz z tymi ich słabymi 4 dyszkami,zobaczymy ile ekip uważających się za lepsze od HZL zmieniło by o nich szybko zdanie.Poprostu po niektórych wpisach widać kto ma jakiegokolwiek pojęcie ,a kto jest zwykła pałą szukającą sensacji.
Zagłębie Sosnowiec

krokiet_z_grzybami
Posty: 768
Rejestracja: 18.01.2009, 13:46

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: krokiet_z_grzybami » 15.06.2011, 21:13

Duzyproblem pisze: Która ustawka trwała najdłużej? Ruch-Lechia?
a nie Arka Gdynia vs ŁKS Łódź?

co do starcia na trasie Lecha z ŁKS to nie było to w cale aż tak bardzo dawno temu... bodajże rok 2007, co ciekawe po około 2 tygodniach jeśli mnie pamięć nie myli Lech wziął rewanż ustawiając się z Rodowitymi banda na bandę.

Thor1982
Posty: 104
Rejestracja: 08.10.2010, 22:06

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: Thor1982 » 15.06.2011, 21:22

Duzyproblem pisze:Jaki los spotkał flagi, które widzewiacy niehonorowo zdobyli na Śląsku Wrocław?
Flagi zostały odesłane do Wrocławia, po otrzymaniu wieści o śmierci Rolika.

krokiet_z_grzybami
Posty: 768
Rejestracja: 18.01.2009, 13:46

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: krokiet_z_grzybami » 15.06.2011, 21:23

kurde , nie można edytowac.. w kazdym razie rewanż Pyrów z Łks był nieco później chyba :)
i moje pytanko, kiedy mniej wiecej (wystarczy, że rok napiszecie) odbyła się ta walka Łks z Zagłębiem po 13?
bo jeśli mnie pamięć nie myli to wczesniejszą ustawke obu ekip wygrywała banda z Łodzi

bilbobagins
Posty: 14
Rejestracja: 08.06.2011, 02:53

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: bilbobagins » 15.06.2011, 21:25

Nikt nie mówi że HZL jest słabe ale myśle że 10 lepszych od nich ekip w Polsce by sie znalazło...

BobSwagger_
Posty: 1454
Rejestracja: 08.03.2010, 13:54

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: BobSwagger_ » 15.06.2011, 21:27

krokiet_z_grzybami pisze:
Duzyproblem pisze: Która ustawka trwała najdłużej? Ruch-Lechia?
a nie Arka Gdynia vs ŁKS Łódź?

co do starcia na trasie Lecha z ŁKS to nie było to w cale aż tak bardzo dawno temu... bodajże rok 2007, co ciekawe po około 2 tygodniach jeśli mnie pamięć nie myli Lech wziął rewanż ustawiając się z Rodowitymi banda na bandę.
Mi się zdaje że Lech - Lechia najdłużej trwała

del orno
Posty: 344
Rejestracja: 03.03.2007, 18:25

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: del orno » 15.06.2011, 21:29

krokiet_z_grzybami pisze:kurde , nie można edytowac.. w kazdym razie rewanż Pyrów z Łks był nieco później chyba :)
i moje pytanko, kiedy mniej wiecej (wystarczy, że rok napiszecie) odbyła się ta walka Łks z Zagłębiem po 13?
bo jeśli mnie pamięć nie myli to wczesniejszą ustawke obu ekip wygrywała banda z Łodzi
Ok 2 miesiące temu może wcześniej jak ŁKS grał mecz w Dąbrowie Górniczej w kosza.
My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę...

bilbobagins
Posty: 14
Rejestracja: 08.06.2011, 02:53

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: bilbobagins » 15.06.2011, 21:30

Walka Zagłębia S. z ŁKS po 13 to ten rok pare tygodni temu,tak wcześniejszą walke po 20 osób wygrał ŁKS ale to było z 10 lat temu.Tak wogóle to walki w tak małych liczbach tak dużych ekip są bez sensu bo niczego nie pokazują...

pee
Posty: 115
Rejestracja: 22.07.2010, 17:58

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: pee » 15.06.2011, 21:32

Przestań kolego drązyć tematy walk ŁKSu i Zaglębia.Jak napisalem wcześniej tu nie ma co szukać sensacji.Kolego bilbo jak już ktoś nie jest w pierwszej 10 to znaczy ,że jest słaby.W Polsce mamy z 30 w miarę wyrównanych ekip.Naprawdę wyróżnia się może 5-6 i My jakoś ich szczególnie nie unikamy chociaż napewno nie można nas ustawiać z nimi w jednym rzędzie .
Zagłębie Sosnowiec

bilbobagins
Posty: 14
Rejestracja: 08.06.2011, 02:53

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: bilbobagins » 15.06.2011, 21:37

No o to tylko mi chodziło,nie sugeruje że kogoś unikacie.Napisałem przecież że Zagłębie S. w dobrej formie...

psychopig
Posty: 171
Rejestracja: 26.02.2007, 18:25

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: psychopig » 15.06.2011, 21:41

Duzyproblem pisze:Dla ciebie każdy kto wspomina o czymś nieprzyjemnym dla Pogoni jest prowokatorem. To samo było przy walce z Gryfem, wyjeździe Pogoni do Sosnowca czy kontakcie z Zagłębiem na finale PP. I na pewno tak samo będzie przy każdej następnej takiej sytuacji. Ale jeśli mod uzna, że pytania nie powinny być zadane, to niech wykasuje mojego posta, najlepiej wszyscy gadajmy o tym, co jest w tym sezonie największym buractwem albo czy Wisła właściwie postępuje w czasie protestu.
Zrozum, ze my, o zadnych akcjach na necie nie pisaliśmy i nie piszemy.
Tak było zawsze.
Ale pewnie Ty mądralo, tego nie wiesz.
Obrazek

Duzyproblem
Posty: 19
Rejestracja: 23.06.2007, 02:07

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: Duzyproblem » 16.06.2011, 00:51

To jest paranoja, dokładnie tak jak MuRPhY pisał o wszystkich tych rzeczach było pisane na tym forum (tylko o Pyrzycach czytałem kiedyś w TMK, ale nic nie pamiętam). Co niektórzy są lepsi od Macierewicza... z psiarnią ostatni raz miałem do czynienia łapiąc 6 punktów + mandat i mam nadzieję że nigdy więcej nie będę miał okazji. Zresztą mniejsza o to, posty można wy*****

Jeszcze tylko dodam pee że informacja o Waszej ustawce z ŁKSem było bodajże na szalikowcach, a ktoś ją przekleił tutaj bodajże w komentarzach do tamtej kolejki. Ja na pewno nie wrzuciłem dzisiaj tego info na net pisząc o tym w tym temacie, bo sam dowiedziałem się o sprawie właśnie z tego forum.

altgr
Posty: 309
Rejestracja: 09.06.2011, 08:54

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: altgr » 16.06.2011, 08:15

pee pisze:Nie mieszajcie nas w wasze licytacje kto,gdzie ,kiedy.ŁKS jest lepszą ekipą od nas ,walka była ale nikt miał się o niej nie dowiedzieć ,niestety duzo ludzi ogarnęła magia internetu i jakaś pała się przypucowała.Jak ktoś uważa,że HZL jest słabe to proponuje stanąć każdej ekipie twarzą w twarz z tymi ich słabymi 4 dyszkami,zobaczymy ile ekip uważających się za lepsze od HZL zmieniło by o nich szybko zdanie.Poprostu po niektórych wpisach widać kto ma jakiegokolwiek pojęcie ,a kto jest zwykła pałą szukającą sensacji.
Dokladnie tak jak piszesz, takie mialo byc rozglaszanie tejze walki, dlatego tez taka byla moja reakcja kiedy przeczytalem o niej tutaj w temacie.
Co do HZL to prosze Cie nie przesadzaj, bo ŁKS probuje i probuje pare lat ustawic sie z nimi i ciagle jest ta sama spiewka, szkoda, ze chlopaki nie pametaja jak nagle dostali odwagi zza plecow Lecha pare lat wstecz, nie moj cyrk nie moje malpy !
Nie przesadzaj znowu, ze nie unikacie tych najlepszych ekip, nie mnie oceniac "miejsce w rankingu"(z przymrozeniem oka), ale akurat z GKS Katowice to nie mieliscie odwagi stanac w ostatnich latach twarza w twarz bez Legii, teraz sytuacja sie troche zmienila i nie wiem czy predko dojdzie do takiej walki, takze wielka szkoda
Co by nie mowic, na kazdego znajda sie jakies brudy.
ŁKS Łódź Polska !

panM
Posty: 56
Rejestracja: 17.01.2011, 10:40

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: panM » 16.06.2011, 11:18

Kazda ekipa ma cos za uszami, nie ma siwetych.
Co jak Co ale Zaglebie Sosnowiec zawsze z checia wychodzi do walki bez wzgledu na liczbe swoja i rywali wiec nie swiruj mistrzu.

costt
Posty: 22
Rejestracja: 07.05.2011, 17:24

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: costt » 16.06.2011, 11:41

pee pisze:Nie mieszajcie nas w wasze licytacje kto,gdzie ,kiedy.ŁKS jest lepszą ekipą od nas ,walka była ale nikt miał się o niej nie dowiedzieć ,niestety duzo ludzi ogarnęła magia internetu i jakaś pała się przypucowała.Jak ktoś uważa,że HZL jest słabe to proponuje stanąć każdej ekipie twarzą w twarz z tymi ich słabymi 4 dyszkami,zobaczymy ile ekip uważających się za lepsze od HZL zmieniło by o nich szybko zdanie.Poprostu po niektórych wpisach widać kto ma jakiegokolwiek pojęcie ,a kto jest zwykła pałą szukającą sensacji.
Żart miesiąca. Na trasie nie istnieją. Ze średniakami by se nie dali rady, nie mówiąc już o czołówce, jakieś zawieszanie działalności. A jak tylko info było o ŁKS-ie czy o Śląsku to już pełne pory były.

pee
Posty: 115
Rejestracja: 22.07.2010, 17:58

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: pee » 16.06.2011, 12:34

Kolego altgr i kolego costt co do HZL napisałem to co przeżyłem ale widziałem dużo gorszych ekip nie mi oceniać kto jest kim na trasie i przed kim się sra.Ktos napisał ,że znajdzie się 10 ekip conajmniej lepszych od nich a ja tylko napisałem ,że jak jest 10 lepszych to znaczy,że już są słabi.Boją się ŁKSu i Śląska przecież to według większości osób czołówka,więc mają się kogo bać a jeśli chodzi o średniaków to uważam ,że z większości daliby sobie radę,więc nie uważam ,żebym był jakimś wielkim żartownisiem.Co do mojej ekipy to trochę mam ciśnienia jak słyszę jak ktoś nas oczernia.Wiadomo nikt nie jest święty ale jakby każdy trzymał się zasad jak My to napewno dużo lepiej by wyglądał kibicowski świat.Z czołówki nie unikamy nikogo odmówiliśmy bodajze jednej ekipie mając swoje powody nam odmówiło dużo więcej i jakoś wielkiego "ale" do nich nie mamy(no może oprócz jednej).GKSowi Katowice nigdy niczego nie odmówiliśmy i nikt z nas się nie ich nie boi wręcz przeciwnie ,prawda jest taka,że jak sobie wyobrażasz walkę z nimi chyba jedynie na tej zasadzie ,że w ten sam dzień Legia walczy z Górnikiem a My z nimi.To samo się tyczy ich skoro mówisz ,że My Legią się zasłaniamy .Teraz już w naszych rewirach nie rozróżnisz czy to Górnik czy Gieksa więc skąd pewność z kim się będziemy bić.A swoją drogą chyba za dużo osób uważa już ,że Gieksa jest ekipą pokroju ŁKSu ,Widzewa,Ruchu czy Lechii a jeszcze im trochę brakuje.Co do tego jak unikamy ekip z czołowki przytoczę dwie sytuację najpierw atak Widzew z Ruchem wyszliśmy porażka potem z ŁKSem,Zawiszą ,Tychami gdzie chłopak od nich normalnie z nami gadał w pociagu bez spinek dostał wiadomość ,że jest nas z 3 dyszki do bicia ich było z 90 osób 3 ekip!Zgodziliśmy się wyjść gdzie 90 procent wyjebałoby chłopaka z pociągu przejechało ekipy które na nich czekały.A później byłaby gadka ,że nikogo nie było i takie tam byle porażki nie zaliczyć.My się porażki nie boimy jest okazja wychodzimy nawet będac w przegranej sytuacji .Ile ekip może tak o sobie powiedzieć?
Zagłębie Sosnowiec

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: A1962K, Jedruś, PanTuNieStał i 171 gości