Jak wygląda sytuacja w ?

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Zablokowany
Turin
Posty: 167
Rejestracja: 27.12.2008, 14:41
Lokalizacja: fotel bujany

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Turin » 21.03.2009, 17:00

KellyCMI pisze:Nie znam dokładnych podziałów jeżeli chodzi o Czerwionkę, ale nie zgodzę się, że Ruch nie nosi tam barw. Swego czasu często tam jeździłem i trochę przebywałem i często widywałem ludzi a to w bluzach, koszulkach czy smyczach Ruchu. Co więcej, nigdy nie widziałem nikogo w barwach Górnika/ROWu. Oczywiście nie przeczę, że Czerwionka nie jest opanowana przez Górnik/ROW - bo jest. Ale bez przesady, że praktycznie nie ma tam Niebieskich. Chyba, że w ciągu pół roku Górnicy 'wyczyścili' sobie teren.
Mozesz sie zdziwic ale nie minales sie z prawda co do czyszczenia :wink: Gdybys tej zimy pojezdzil po Czerwionce to zobaczylbys ze etap "swego czasu" to daleka przeszlosc i na miescie widac tylko barwy Gornika

iparts.pl
Turin
Posty: 167
Rejestracja: 27.12.2008, 14:41
Lokalizacja: fotel bujany

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Turin » 21.03.2009, 17:09

Pod pod postem ale nie mozna edytowac

Zeby nie bylo nieporozumien - oczywiscie w Czerwionce sa chorzowscy jednak ich liczba i aktywnosc drastycznie spadla tak jak i chec "pokazywania" sie na miescie

Sztygar
Posty: 1308
Rejestracja: 27.02.2007, 07:45

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Sztygar » 22.03.2009, 20:00

To że Mikołów jest niebieski - ok , ale ponoć wyszły vlepki a wczoraj na meczu w Toruniu wisiała flaga Mikołów(L) :roll: To kolejny przypadek jakiejś pojedynczej osoby która sie przeprowadziła czy to jakaś większa grupa ?

Derrios
Posty: 23
Rejestracja: 02.01.2009, 18:03

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Derrios » 22.03.2009, 20:31

Pewnie równie konkrteny jak Jaworzański FC Pogonii, czy Warszawski FC Bałtyku :D :D :D :D Jest ich miliard :D

Carlo Rossi
Posty: 67
Rejestracja: 27.02.2007, 15:00
Lokalizacja: ............

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Carlo Rossi » 23.03.2009, 16:04

Górnik Konin to FC Lecha i o samo pytanie jeśli chodzi o Unie Leszno

leniwiec
Posty: 712
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: leniwiec » 23.03.2009, 16:57

Derrios pisze:Pewnie równie konkrteny jak Jaworzański FC Pogonii, czy Warszawski FC Bałtyku :D :D :D :D Jest ich miliard :D
no bys sie zdziwil z tym Jaworznem :D 8)

Andrzej Farmazon
Posty: 209
Rejestracja: 14.01.2009, 09:27

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Andrzej Farmazon » 23.03.2009, 17:42

leniwiec pisze:
Derrios pisze:Pewnie równie konkrteny jak Jaworzański FC Pogonii, czy Warszawski FC Bałtyku :D :D :D :D Jest ich miliard :D
no bys sie zdziwil z tym Jaworznem :D 8)
Niby dlaczego by się zdziwił??

fanatyk_e3
Posty: 71
Rejestracja: 26.02.2007, 22:29
Lokalizacja: Poddębice

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: fanatyk_e3 » 23.03.2009, 17:50

Sevi pisze:1. Kibice MKS Kutno to takze sympatycy Widzewa?
2. Jak wyglada mniej wiecej podzial %owy w Kutnie?
3. Jak wyglada sytuacja w Niewiadowie?
1. Tak.
2. Tylko Widzew (może jednostki innych klubów).
3. O innych kibicach niż Widzewa/Stali Niewiadów z tego miasta nie słyszałem.
1910

CNH
Posty: 73
Rejestracja: 20.01.2009, 16:21
Lokalizacja: Miasto Tysiąca Noży

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: CNH » 24.03.2009, 10:14

przypomni mi ktos jak wyglada sytuacja w Debicy?

z gory dzieki

19:20
Posty: 102
Rejestracja: 18.01.2009, 10:19

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: 19:20 » 24.03.2009, 10:59

eloNH pisze:przypomni mi ktos jak wyglada sytuacja w Debicy?

z gory dzieki
a ty się dobrze czujesz czy piszesz to z nudów? Dębica w tym temacie była wałkowana w pizdu razy :evil:

khaled
Posty: 43
Rejestracja: 18.01.2009, 13:04

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: khaled » 24.03.2009, 18:36

witam. Mam pytanie. Czy mógłby ktoś mi nakreślić kibiców Chealse chodzi mi o to jak było kiedyś i jak teraz (poglądy kosy itp.)

Jeśli komuś nie chce się rozpisywać tutaj to zapraszam pod moje gadu : 11228215

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re:

Post autor: Zupełnie Zielony. » 25.03.2009, 10:18

:roll: Opcja "szukaj" nie działa :?: Wklejam dla przypomniania.
Zupełnie Zielony pisze: Oto opis (przekrojowo) Dębicy:

Podział jest bardzo prosty:
Wszystko na pólnoc od strony ulicy Rzeszowskiej tj. ciąg ul. Rzeszowska - ul. Kościuszki - tory kolejowe jest za Igloo. Wszystko na południe to Wisłoka. Jedyny wyjątek to tzw. "Leśniczówka" (obrzeża Dębicy od strony Rzeszowa {początek ul. Rzeszowskiej}) gdzie jest malutnki terenik Igloo. Oczywiście nie piszę tu o małych (niemal pojedyńczych przypadkach z innych terenów zarówno po jednej jak i drugiej stronie).

Osiedlowo / dzielnicowo można określić tereny wpływów na-
Igloo:
Kędzierz, Zatorze (os. Słoneczne) oraz os. Świetosława, os. Rzeszowska PN (Tuwima, Cmentarna, Rzeszowska Osiedle), Leśniczówka
Wisłoka:
Kępa, Wolica I, II, III, Kawęczyn, Gawrzyłowa (chodzi o tereny przyległe ul. Gawrzyłowskiej), Budzisz, os. Matejki, os. Leśna, os. Łysogórska, os. Metalowców, os. Fredry, os. Głowackiego/Kolejowa, centrum (Rynek + os Sobieskiego), os. Strumskiego, os. Poddęby, os. Mickiewcza (tzw. "Pana Tadka"), os. Rzeszowska PD (Sienkiewicza, Robotnicza).

Specyfika terenów:
Wyszczególniłem dokładnie tereny osiedlowo pomijając te mniejsze! Warto zaznaczyć że (tereny Igloo) tzw. "Zatorze" to nie tylko os. "Słoneczne" ale nieco wiekszy teren m.in. (inne bloki nie wchodzące w skłąd w/w osiedla + domki.) Z drugiej strony duża dzielnica Kędzierz to w rzeczywistości same pola lub obiekty fabryczne. Jedynie niewilka ilość domostw prywatnych. Teren dosyć rozległy.
Główne tereny Igloo to: Zatorze i teren "Rzeszowskiej PN" (Tuwima)

Jeśli chodzi o tereny KSW to dzielnica Kępa oraz Wolica I , II , III to duże i gęsto zamieszkałe tereny domków jednorodzinnych. Dzielnica Kawęczyn - (tereny przyległe ul. Kawęczyńskiej) - za KSW jednak niewielkie ilości, Dzielnica Gawrzyłowa (tereny przyległe ul. Gawrzyłowskiej) oraz tereny za obwodnicą (ul. Lwowską) jednak nie licząc Wolicy. To tereny bardzo rozległe za KSW jednak z niewielką ilością kibiców. Inne wymienione tereny są wmiare jednolite powierzchniowo.
Główne ośrodki KSW to: tzw. os. Matejkowskie (ul. Matejki, ul Leśna, ul. Łysogórska) oraz tzw. "Pana Tadeusza" (os. Mickiewicza).

Generalnie duża przewaga obszarowa kibiców KSW z zaznaczeniem że Cetrum miasta to Wisłoka.

Okoliczne miejscowości podczas przejazdu przez Dębicę - (główne trasy) to: jadąc od strony Mielca do Dębicy: Pustków Osiedle (duży ośrodek KSW) z małą domieszką Igloo, Pustków Wieś: Wisłoka oraz Igloo, Brzeźnica KSW, Kozłów, Pustynia- Igloo. Od strony Rzeszowa: Ropczyce (duży ośrodek KSW), Lubzina, Zawada, Nagawczyna -KSW. Od strony Tarnowa: Pilzno, Parkosz, Podgordzie, Latoszyn KSW.

ps. Co do mapki którą ktoś wcześniej wrzucił to zasadniczo jest ok- ale pokazuje tereny na których są działki itp. Granica jak juz pisałem jest na lini: (od strony Rzeszowa)-> ul. Rzeszowska -> ul. Kościuszki -> tory kolejowe (dworzec pkp jest na granicy :p) -> tory kolejowe (dalej są już działki lub obiekty fabryczne do końca granic miasta)
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

BBB
Posty: 65
Rejestracja: 10.10.2008, 23:43

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: BBB » 25.03.2009, 11:12

Jak wygląda sytuacja w Bochni ?

przemek82
Posty: 211
Rejestracja: 27.01.2009, 20:34

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: przemek82 » 25.03.2009, 14:18

BBB pisze:Jak wygląda sytuacja w Bochni ?
z tego co sie orietuje to Wisla Krakow

Tuwimianin

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Tuwimianin » 25.03.2009, 17:29

Generalnie opis Dębicy w miare ok(choć miąłbym pewne obiekcje),jeszcze bym dodał tylko Żyraków(mała miejscowość granicząca z Dębicą) to kibice Igloopol-u i w Nagawczynie też jest sporo naszych kibiców(starsze osoby).Troche szacunku panie zielony mój klub nazywa się Igloopol,a nie jakieś Igloo. Ja mam pytanie odnośnie Wieliczki jaki teraz jest rozkład sił między TSW a KSC i czy na miejscowym Górniku kręcony jest jeszcze jakiś młynek?

CNH
Posty: 73
Rejestracja: 20.01.2009, 16:21
Lokalizacja: Miasto Tysiąca Noży

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: CNH » 25.03.2009, 17:50

Tuwimianin pisze: Ja mam pytanie odnośnie Wieliczki jaki teraz jest rozkład sił między TSW a KSC i czy na miejscowym Górniku kręcony jest jeszcze jakiś młynek?

Z tego co mi wiadomo duza przewaga Pasow :)

warchol1910Radom
Posty: 35
Rejestracja: 18.12.2008, 00:37

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: warchol1910Radom » 25.03.2009, 19:35

Ciekawi mnie sytuacja we Wloclawku (Kujawiak-Wloclavia) i czy dziala cos Kujawiak

Pener
Posty: 140
Rejestracja: 01.01.2009, 20:14

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Pener » 25.03.2009, 20:15

Tuwimianin pisze:Ja mam pytanie odnośnie Wieliczki jaki teraz jest rozkład sił między TSW a KSC i czy na miejscowym Górniku kręcony jest jeszcze jakiś młynek?
Nie słyszałem żeby się coś tam miało zmienić, miasto Wieliczka to głównie KSC.

Na meczach w Wieliczce pojawi się czasem ktoś w szaliku Górnika, a dzieci trochę pokrzyczą. Nie nazwałbym tego młynem.

ja_
Posty: 5
Rejestracja: 26.01.2009, 10:29

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: ja_ » 25.03.2009, 21:12

warchol1910Radom pisze:Ciekawi mnie sytuacja we Wloclawku (Kujawiak-Wloclavia) i czy dziala cos Kujawiak
Z tego co wiem to raczej dominacja Włocłavii. Kujawiak to fc Elany.

yeyo
Posty: 1769
Rejestracja: 02.01.2009, 16:50

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: yeyo » 25.03.2009, 21:14

ja_ pisze:
warchol1910Radom pisze:Ciekawi mnie sytuacja we Wloclawku (Kujawiak-Wloclavia) i czy dziala cos Kujawiak
Z tego co wiem to raczej dominacja Włocłavii. Kujawiak to fc Elany.
liczny?? dobry jakościowo?? porównywalny z ŁKSem ?
http://www.niewygodnaprawda.info.pl/

nowa płyta, kupujcie -rozpowszechniajcie
http://www.niewygodnaprawda.info.pl/produkty/plyta-tadka-ostatni-rozkaz/

ja_
Posty: 5
Rejestracja: 26.01.2009, 10:29

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: ja_ » 25.03.2009, 21:31

yeyo pisze:
ja_ pisze:
warchol1910Radom pisze:Ciekawi mnie sytuacja we Wloclawku (Kujawiak-Wloclavia) i czy dziala cos Kujawiak
Z tego co wiem to raczej dominacja Włocłavii. Kujawiak to fc Elany.
liczny?? dobry jakościowo?? porównywalny z ŁKSem ?
Aż tak dobrze sytuacji nie znam. Logicznie jednak myśląc jeśli nie dominuje to jest zapewne mniej liczny i słabszy jakościowo niż fc ŁKSu (Włocłavia) :roll: .

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Zupełnie Zielony. » 25.03.2009, 22:26

Tuwimianin pisze:Generalnie opis Dębicy w miare ok(choć miąłbym pewne obiekcje),jeszcze bym dodał tylko Żyraków(mała miejscowość granicząca z Dębicą) to kibice Igloopol-u i w Nagawczynie też jest sporo naszych kibiców(starsze osoby).
Proszę cię -czytaj ze zrozumieniem, a jesli nie potrafisz tego robić to zamilcz.
Ja nie podawałem ani waszych fc ani naszych :!: tylko te znajdujące się na głównych trasach dojazdowych do Dębicy (ewentualnie tranzytu typmi trasami)- czyli ze stron- Krakowa, - Rzeszowa,- Mielca.
Co do Nagawczyny to człowieku zmiłuj się. Chyba wyraźnie napisane jest także że pomijam w opisie "pojedyńcze" przypadki, a zapewniam ciebie że gdybym miał się czepiać takich rzeczy. To na każdym waszym terenie / fc były "sporo" naszych kibiców :!:
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

Tuwimianin

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Tuwimianin » 26.03.2009, 09:11

Ty zawsze musisz mieć ostatnie słowo tak? Nie mam zamiaru się tu z Tobą wykłocać ile osób z Nagawczyny jeździ na Igloopol(a nie są to pojedyncze przypadki).Ty wiesz swoje,a Ja swoje.Staraj się nie rzucać hasłami typu "zamilcz" ,bo jeszcze nie jesteś wszechwiedzący i nie pozjadałeś wszystkich "kibicowskich" rozumów,a troche kultury też nie zawadzi.

GrubyBKS
Posty: 503
Rejestracja: 06.08.2007, 01:07
Lokalizacja: Brodnica (L)

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: GrubyBKS » 26.03.2009, 15:36

Ile razy można opisywać ten Włocławek :roll: Kujawiak fc Elany, Włocłavia fc ŁKSu, przewaga jakościowa i ilościowa zdecydowanie dla Włocłavii, Kujawiak działa ale słabiutko... Oprócz tego w mieście jednostki Legii, i jak się nie mylę Lecha i Widzewa.
Obrazek

Apiaceae
Posty: 93
Rejestracja: 19.12.2008, 23:27

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Apiaceae » 26.03.2009, 20:24

Namysłów?
A ja mam dwie sprawy... jedna dla zakazowiczów lub ich zanjomych... czy u was w miastach policja również zrobiła zebranie wszystkich zakazowiczów? dosłownie parodia hehe... a drugie dotyczy mojego..odkurzacza...strasznie słabo wsysa...patrzałem nic nie jest zatkane poprostu nie ma siły...w czym moze lezec problem?

...,,Ten sam problem ma ŁKS, brak lokalnego rywala".
....dlatego w Łomży jest jak jest :)

carlito
Posty: 56
Rejestracja: 16.12.2008, 22:54

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: carlito » 26.03.2009, 23:21

Bochnia napewno wislacka a co do Wieliczki to centrum przewaga KSC a okolice to juz przewaga TSW

KellyCMI
Posty: 499
Rejestracja: 27.02.2007, 11:15

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: KellyCMI » 27.03.2009, 09:48

Mam specyficzne pytanie - czy Zabrze i Chorzów są całkowicie opanowane odpowiednio przez Górnik i Ruch, czy znajdzie się jakaś bardziej lub mniej zorganizowana grupka zapaleńców kibicująca klubowi z innego miasta? (vide Ruch w Katowicach).
Pizgacz-Rozpierdalacz

Tuwimianin

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Tuwimianin » 27.03.2009, 10:19

Z tego co mi wiadomo na chwile obecną(i raczej w przyszłości też) Chorzów-100 % Niebieski,a Zabrze-100% Górnik(dobrych pare lat temu była w Zabrzu mała grupka kibiców Polonii Bytom mieli nawet falge ,ale to już historia).Oczywiście w obu miastach napewno są jednostki kibicujące innym klubom,ale to normalne(przeprowadzka za pracą,ślub itp.)i o niczym zorganizowanym nie ma mowy. Niebiescy z Katowic to duży i aktywny Fc i raczej nie są przykładem "grupki zapaleńców".Jeśli coś pominołem albo przekręciłem to niech mnie ktoś poprawi.pozdro

Pener
Posty: 140
Rejestracja: 01.01.2009, 20:14

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Pener » 27.03.2009, 11:30

carlito pisze:(...) co do Wieliczki to centrum przewaga KSC a okolice to juz przewaga TSW
Okolice, to chyba te wioski dookoła.

De puta madre
Posty: 182
Rejestracja: 19.12.2008, 18:53

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: De puta madre » 27.03.2009, 22:41

KellyCMI pisze:Mam specyficzne pytanie - czy Zabrze i Chorzów są całkowicie opanowane odpowiednio przez Górnik i Ruch, czy znajdzie się jakaś bardziej lub mniej zorganizowana grupka zapaleńców kibicująca klubowi z innego miasta? (vide Ruch w Katowicach).
Odgrzebałem swojego posta i pozwolę sobie go zacytować:
Co do flagi Polonii Bytom "Zabrze" pojawiała się takowa na Olimpisjkiej jak i na wyjazdach Polonii w połowie lat 90-tych(na pewno na Śląsk - Polonia).. Z opowieści osób ogarniających tamte lata wiem, że należała ona podobno do dwójki kibiców Polonii zamieszkujących graniczącą z Bytomiem dzielnice Biskupice (nie wiem, czy byli to rodowici zabrzanie, czy osoby "migrujące"). Jak głosi w/w opowieść, szybko zostali wyleczeni z kibicowania, obecny status flagi pozostaje nieznany.

Co do samego Zabrza - (...) swego czasu mówiono o jednym (?) dwóch (?) kibicach (aktywnych) Cracovii z Poremby, a także o kimś utożsamiającym się z Polonią Warszawa.
Z Zabrza ponoć pochodzi kilka osób z legijnego Squadronu, lecz jakiejkolwiek ich działalności nie widać. Żadnego zorganizowanego fc innej drużyny w Zabrzu nie ma i odważę się napisać, że obecnie przy ciśnieniu jakie panuje na Górnika (mimo serwowanej przez piłkarzy [link]) nic takiego raczej szans zawiązać się nie ma.
A to komentarz do mojej wypowiedzi forumowicza neRki
Napewno Ci Poloniści byli z Biskupic - wiem bo ich dobrze pamiętam jak często popijali u mnie na dzielnicy ( graniczącej po części z Biskupicami ). Jednym z nich pisałem jakieś 2 lata temu to jeszcze jezdził.

(...)
Jeszcze 2 lata temu jeździło z nami 3 chłopaków z Zaborza ale teraz nie mamy z nimi kontaktu, niewiem czy jeżdżą dalej czy odpuścili. Za to jeździ chłopak z innej części Zabrza :wink:
...iluzjoniści wyprali Tobie myśli...

thorgal
Posty: 47
Rejestracja: 27.01.2009, 15:01

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: thorgal » 31.03.2009, 12:38

Jak wygląda sytuacja na Mazurach? czy takie zespoły jak Wigry Suwałki, Sparta Augustów, Mazur Ełk sympatyzują z Legią? Kto w tym rejonie ma największe wpływy? Jak wygląda rozkład sił?

Alex
Posty: 45
Rejestracja: 03.03.2007, 12:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Alex » 31.03.2009, 13:11

Ostatnio sobie uświadomiłem, że nie wiem nic o kibicach w Wyszkowie. W sumie są w niedaleko Warszawy, ale jakoś nie kojarzę, żebym wiele słyszał o kibicach z tego miasteczka.

19(W)47
Posty: 271
Rejestracja: 07.08.2007, 11:13

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: 19(W)47 » 31.03.2009, 14:26

thorgal pisze:Jak wygląda sytuacja na Mazurach? czy takie zespoły jak Wigry Suwałki, Sparta Augustów, Mazur Ełk sympatyzują z Legią? Kto w tym rejonie ma największe wpływy? Jak wygląda rozkład sił?
Kibice Sparty Augustów jako jedyni z tego grona pałają sypmatią do Legii,Suwałki to przede wszystkim Wigry,temat Arki był już wyjaśniany wcześniej.Co do Legii w Suwałkach to znam osoby kibicujące jej,ale o żadnej zorganizowanej grupie nie ma mowy,ot zwykli kibice,w kapcie,piwko i...przed telewizor.W Ełku natomiast zaczęli pałać uczuciem w stronę Jagiellonii,wcześniej mówiono,że Ełk jest "legijny",ale to już raczej przeszłość.

B.B.
Posty: 13
Rejestracja: 27.01.2009, 14:21

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: B.B. » 31.03.2009, 18:39

Apiaceae pisze:Namysłów?
FC Śląska Wrocław. ale są tez obecni kibice Opolskiej Odry ale to rzadkość

B.B.
Posty: 13
Rejestracja: 27.01.2009, 14:21

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: B.B. » 31.03.2009, 18:42

eSpErAZS pisze:Kłodzko?
Nysa? - W Nysie chyba Odra o ile się nie mylę ale w Klodzku coś się dzieję?
Nysa FC Śląska Wrocław teraz troche mniej działają ale są obecni i oczywiscie kibice Odry Opole .

Kłodzko cały ten teren "róg" czyli Ząbkowice , Kłodzko , Lądek Zdrój FC ŚLĄSKA WROCŁAW.
:)

Łoś
Posty: 278
Rejestracja: 27.02.2007, 17:24

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Łoś » 31.03.2009, 19:19

mnie interesuje sytuacja w Bydgoszczy.
(nie chce mi się wertować tematu)
Stal Rzeszów

power ranger
Posty: 155
Rejestracja: 30.01.2009, 15:26

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: power ranger » 31.03.2009, 20:22

Jak wygląda sytuacja na Mazurach? czy takie zespoły jak Wigry Suwałki, Sparta Augustów, Mazur Ełk sympatyzują z Legią? Kto w tym rejonie ma największe wpływy? Jak wygląda rozkład sił?
Ełk w 100% za Jagą, działają chyba nawet jako ich FC. Ogólnie w takich miejscowościach na podlasiu jak Augustów, Suwałki, Zambrów, Łomża mozna znależc wielu kibiców Jagi, którzy coprawda sie z tym za ostro nie obnoszą ale jednak są.
Ostatnio sobie uświadomiłem, że nie wiem nic o kibicach w Wyszkowie. W sumie są w niedaleko Warszawy, ale jakoś nie kojarzę, żebym wiele słyszał o kibicach z tego miasteczka
Wyszków jeżeli już to Legia, nie widać tam wpływów żadnych innych ekip.
BANDYCKI KLUB SPORTOWY

wykrys
Posty: 36
Rejestracja: 04.03.2007, 11:11
Lokalizacja: Wro

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: wykrys » 31.03.2009, 22:03

B.B. pisze:
Apiaceae pisze:Namysłów?
FC Śląska Wrocław. ale są tez obecni kibice Opolskiej Odry ale to rzadkość
Nie wiesz to nie opowiadaj bzdur
Zaręczam że w Namysłowie żadnego czynnego (mniej czy bardziej) kibica Odry nie ma i nie będzie.
W Namysłowie, jak tu nieraz był opisywane, są przede wszystkim kibice miejscowego Startu, którzy kibicują oczywiście również Śląskowi

19(W)47
Posty: 271
Rejestracja: 07.08.2007, 11:13

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: 19(W)47 » 31.03.2009, 22:55

Legioner pisze:W Ełku byli i pewnie są kibice Legii.
Wszystko za sprawą pewnego starszego, bardzo oddanego kibica Legii z tego miasta, który niestety już odszedł do lepszego świata.
Z ciekawostek:
[link] pisze:był założycielem jednego z pierwszych w Polsce „Klubu CWKS” w Ełku, w następnych latach był sekretarzem Rady Ogólnopolskiego Klubu Kibica przy PZPN, otrzymał Srebrny Krzyż za zasługi od Lecha Wałęsy, a także Order Uśmiechu
Jakoś 5 lat temu (przed przyjściem tych k**** z iti) zdarzało się, że co najmniej raz do roku na najciekawszy mecz przyjeżdżała większa grupa kibiców Legii z Ełku. I to z tego co pamiętam nawet autokarem czyli jakieś 40-50 osób. Raczej bardzo młodzi, ale chyba teraz nie kibicują Jadze (tak jak ktoś napisał że Ełk 100% Jaga) ?
Ten autokar,to dzieci z domu dziecka.Klub Legia i często piłkarze odwiedzali wychowanków tego Domu Dziecka,obdarowywali ich szalikami i innymi gadżetami Legii,stąd pewnie ich wizyta na Ł3.

19(W)47
Posty: 271
Rejestracja: 07.08.2007, 11:13

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: 19(W)47 » 31.03.2009, 23:00

power ranger pisze:
Jak wygląda sytuacja na Mazurach? czy takie zespoły jak Wigry Suwałki, Sparta Augustów, Mazur Ełk sympatyzują z Legią? Kto w tym rejonie ma największe wpływy? Jak wygląda rozkład sił?
Ełk w 100% za Jagą, działają chyba nawet jako ich FC. Ogólnie w takich miejscowościach na podlasiu jak Augustów, Suwałki, Zambrów, Łomża mozna znależc wielu kibiców Jagi, którzy coprawda sie z tym za ostro nie obnoszą ale jednak są.

Kolego,trochę się zagalopowałeś.Może i Ełk jest w 100% za Jagą,ale pisanie o kibicach(kibicach w rozumowaniu aktywnie udzielających się) Jagi,szczególnie w Suwałkach czy Łomży to po prostu prowokacja.Suwałki to Wigry,Łomża to tamtejszy ŁKS,ludzie kibicujący Jagiellonii może i w tych miastach są,ale z kibicami to nie mają nic wspólnego..więc po prostu nie prowokuj!!

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: danielmdc84, Junior89, Kosi18, Kubuś_Puchatek, kumitsu, L3., Magnat, Manuel, Mouz i 211 gości